Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Muuda tekst postitustes
#1
"Muutis" tekst postitustes

Mulle tehti ettepanek võtta kasutusele postitustes "muutis" tekst - just nagu torus. Ise olen kahe vahel - osalt on idee kasulik, osalt kahjulik.

Kahjulik kindlasti seepärast, et see näitaks kui kiiresti postitus on valmis kirjutatud ja mitu korda selle autor on vigu parandanud - see oleks justkui mõttetu spämm postituse lõpus. Muid miinuseid nagu ei ole. Kui siis iseenda pingutamine tegema esimese korraga korralik postitus. Aga see ongi asja mõte.

Teisest küljest muudaks see postitusi adekvaatsemaks - saame teada need, kes suudavad oma mõtte panna kirja esimese korraga (see eeldab, et postitus on läbi loetud) ja siis need, kes kunagi hiljem avastavad, et oi, mul oli siin kirjaviga.

Ma ei taha üksi asja ära teha - küsin teilt nõu. Mida arvate?. Ise olen poolt. Arvan, et postituste taseme nägemise, inimeste arengutaseme hindamise ja selle kui tõsiselt inimene oma postitusse suhtub, on asi vajalik.
Vasta
#2
Sama siin, täiesti neutraalset postitsiooni tahaks võtta.

Hea on tõepoolest see, et siis näeks, kes kui mitu korda oma mõtet muudab, samas see natuke määrib postitust, ise pooldan sellist korrektset väljanägemist postil. Minu arvates see ei määra eriti, kas inimene on tagantjärgi oma mõtet natuke muutnud või mitte, mul tulevad iga päev uued mõtted. Üldkokkuvõttes ilmselt siiski olen selle poolt, kuid pooldaksin ise natuke keerulisemat skripti, et kui tegemist on ainult paari tähe vahetamisega, siis näiteks ei tuleks seda "teema muudetud", kuid see on kindlasti keeruline variant. Hääletan poolt
Vasta
#3
Asi on hetkel otsustatud. Kuigi enamiku nõusolekut mul pole, julgen siiski mainitud asja tööle panna.

Nüüd peale muutmist ilmub tekst - teadet on muutnud.

Kellele see ei meeldi teatagu sellest, või võtku ühendust U2U teel.
Vasta
#4
muidu võiks kõik nii olla nagu on, aga et teada saada, et mitu korda on keegi oma postitust muutnud võiks olla ka seal tekstis näiteks nii(kusagilt mujalt foorumist nägin sellisena....):
[Teadet on muutnud 7-4-2004 postitaja hiidlane. Kokku on teadet muudetud: 1 korra / 2 korda / 3 korda]

Ja nüüd siis selline ilus puhas näida:

[Teadet on muutnud 7-4-2004 postitaja hiidlane. Kokku on teadet muudetud: 2 korda]

lihtsalt üks väikene ettepanek, mida ei tule tõsiselt võttaBleh
Vasta
#5
Mina arvan, et mida lakoonilisemad ja lihtsad teated on - seda parem. Ei pea kõike loendama ja kõigest järeldusi tegema. Mida lihtsam ja lühikesem tekst, seda parem.

Mida mulle annaks tõsiasi, et mulle kuvatakse, et seda teadet on muudetud 3 korda näiteks? Et autor on koba? Praegusel hetkel on niiviisi, et kasutaja saab oma muutmise taandada ainult ühele muutmisele, kustutades eelnevad. Viimane ongi minu arvates olulisem, kuna ma tean, et teadet on muudetud, ei oma enam tähtsust see kui palju.

Muidu idee on mõnus. teostada pole väga keerukas... samas ma kahtlen siiski asja mõttekuses ja praktilisuses
Vasta
#6
Tsitaat:Esialgne postitaja henzukaz
Mida mulle annaks tõsiasi, et mulle kuvatakse, et seda teadet on muudetud 3 korda näiteks? Et autor on koba?
Ega see "muuda postitust" muud ei näitagi kui seda, et autor on koba..
Vasta
#7
Tsitaat:Ega see "muuda postitust" muud ei näitagi kui seda, et autor on koba..

No asjale võib ka nii läheneda :o Ma üritasin asja natuke kultuursemalt ja kaudsemalt väla öelda.

Ja muudatus pole patt - hoiab postitused puhtad.
Vasta
#8
ma mõttekuse ja praktilisuse pealt ei oskagi kohe midagi öelda, aga selle ma käisin välja selle pärast, et Tutanhamon ütles, et siis näeks, palju keegi oma mõtet muudab, praeguse süsteemi juures jääb see otseselt nägemata

ma ei taotle selle postitusega midagi, lihtsalt selgituseks, miks ma üldse seda kirjutasin enne.....
Vasta
  


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat