•  Eelmine
  • 1
  • 2
  • 3(current)
  • 4
  • 5
  • ...
  • 8
  • Järgmine 
Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Edgar Savisaar (Burešin)
#51
Kas teid see nimi ära pole tüüdand, et kogu aeg peate teda mõttetute postidega esilehele tirima või amet kohustab.
Sellegipoolest ilusat uut aastat kõigile ja parem kui see kestaks ilma ajupesuta ja selliste endise impeeriumi esinägudeta.
Vasta
#52
(01-01-2011, 00:50 )VironShaman Kirjutas: Kas teid see nimi ära pole tüüdand, et kogu aeg peate teda mõttetute postidega esilehele tirima või amet kohustab.
Sellegipoolest ilusat uut aastat kõigile ja parem kui see kestaks ilma ajupesuta ja selliste endise impeeriumi esinägudeta.

Head uut aastat Teilegi, Teie ametisBleh Esilehest arusaamine on Teie probleem.

Mind EI ole see nimi ära tüüdanud seni kui näen nime omanikku tagasi oma sünnikohas.

PS: Maja mida mainisin...kuulus toona KGB le. Võimalik, et noored seda ei tea. [Tartu Kirjanduse Maja. -okupatsiooniajal pesitses seal KGB]
Vasta
#53
VS - vahel on vaja osundada Pahale - kelelst Edik vaid episood, et see meelest ei läheks.
Paljudel on lühem mälu kui vaja.
Vasta
#54
Leena, meie võimukoridorides jalutab seniajani endiseid KGB-lasi, kommuniste ja teisi tegelasi (ära ei tasu unustada tänapäeva FSB-d ja miks ka mitte teisi välisriigi salateenistusi). Pakun, et 80% sellest seltskonnast on endised kommarid. See, et sm. Savisaar siin ainult sõna saab, see näitab kui mõjutatav inimene on massimeedia poolt. Aga uskuge, neid konte veel jagub, mida meile enne valimisi ette heidetakse. Enne Edgarit oli Rahumägi teema aktuaalne, aga kui nüüd Eedikut peaks see teema ära tüütama, siis tõuseb hirmsa mürinaga järgmine "staar" meie meedia taevasse. Pange tähele!

Sellega ma tahtsin pöörata tähelepanu sellele, et ärgem olgem lambad, kes lasevad ennast suunata/mõjutada niigi teada faktidest.
Lugesin teema läbi ja no ei saanud mitte raasugi targemaks. Lihtsalt järjekordne teema, mis meie mõtteid risustab ja on osadele sapipritsimise kohaks.
Vasta
#55
(01-01-2011, 11:40 )Jõhvikas Kirjutas: Leena, meie võimukoridorides jalutab seniajani endiseid KGB-lasi, kommuniste ja teisi tegelasi (ära ei tasu unustada tänapäeva FSB-d ja miks ka mitte teisi välisriigi salateenistusi).
Nad pole sealt lahkunudki Bleh

Vasta
#56
(01-01-2011, 12:12 )Ilo Kirjutas:
(01-01-2011, 11:40 )Jõhvikas Kirjutas: Leena, meie võimukoridorides jalutab seniajani endiseid KGB-lasi, kommuniste ja teisi tegelasi (ära ei tasu unustada tänapäeva FSB-d ja miks ka mitte teisi välisriigi salateenistusi).
Nad pole sealt lahkunudki Bleh

Paraku nii see on. Minu isikliku arusaama järgi võtab kõigist nendest lahtisaamine üsna palju inimpõlvi. Üks eriti õõvastav omapära Burešini sekti liikmete puhul on vinge argument - "nää, nemad teevad ka" saamata aru, et vahet ju tegelikult ei ole ja nende püha isa on suutnud nad mullikestega enda külge kinnistada. (Siin kohal tahaks küsida VironShamani moodi - kuidas küll neile on juhe kuklasse pistetud?) Okupatsioon on teinud väga ränga laastamistöö. Kurvaks teeb ka see kuidas pea kõikides raadiojaamades nimetatakse okupatsiooni hellitavalt "nõukaajaks". Ilmne Stokholmi sündroomi tulemus.

Eilses Postimehes päris hea lugemine - http://www.postimees.ee/?id=368271

PS: Mis mõtetust puudutab siis pole mitte ükski post mõttetu kus kajastub meie rahvusriigi vastaste tõeline pale. Kõik erakonnad väärivad tegelikult oma teemat. Ja seda mõtlen ma tõsiselt.
Vasta
#57
Tooks siia välja eelmises postituses antud lingilt ühe katkendi..

Margit Sutrop
professor, Tartu Ülikooli eetikakeskuse juhataja

Edgar Savisaare peamiseks poliitiliseks relvaks on olnud demagoogia. Demagoogia tähendab rahva sihipärast mõjutamist ja eksitamist, mängides primitiivsetele emotsioonidele, loogikavigadele ja puudulikele teadmistele.

Sageli on imestatud, miks Savisaare ebaausate tegude ja Eesti-vastase poliitika paljastamine ei vähenda tema toetajate hulka, vaid vahel koguni kasvatab seda. Asi on selles, et Savisaare kriitikud kasutavad ausa diskussiooni võtteid, toetudes faktidele, loogikale ja ratsionaalsusele. See on aga sama lootusetu nagu kasutada tänavakakluses klassikalise maadluse võtteid.

Kas demagoogist jagu saamiseks peaksime siis muutuma temasarnaseks? Ei, seda ma ei arva. Demagoogi mõju saab vältida, kui teada, missugused on need vahendid, mida ta inimeste mõjutamiseks kasutab: valetamine, unustamine, must-valgetes kategooriates mõtlemine, asjade ülim lihtsustamine ja meelevaldsete järelduste tegemine, konkreetsete faktide asemel apelleerimine traditsioonilistele väärtustele (patriotism, perekond, usk), arutelu aluse vahetamine, möödarääkimine, ringtõestus, sildistamine, hüpnootiliste rütmide kasutamine kõnes, jutlustavas toonis moraliseerimine, grupi eneseteadvuse kehutamine, ähvardava vastase kuju loomine, ähvardamine, vastase süüdistamine omaenda tegevuses jne.

Demagoogi vastu ei aita muu, kui et tema trikid tuleb paljastada, ja inimesed, kes kalduvad kaasa minema emotsionaalsete kihutuskõnedega, võiksid lasta end tema kõnede ajaks «kinni siduda» nagu Homerose «Odüsseia» meremehed.
Vasta
#58
(09-01-2011, 18:31 )päikeseinsener Kirjutas: Tooks siia välja eelmises postituses antud lingilt ühe katkendi..

Edgar Savisaare peamiseks poliitiliseks relvaks on olnud demagoogia. Demagoogia tähendab rahva sihipärast mõjutamist ja eksitamist, mängides primitiivsetele emotsioonidele, loogikavigadele ja puudulikele teadmistele.

exu kolumnist:

(09-01-2011, 16:07 )excubitoris Kirjutas: savethemales.ca - Hollywood's Sabbatean Sex Propaganda
Natuke juttu Hollywoody propagandast mille abil lõhutakse perekondasi ja ja muid inimlikke väärtusi.

Minu jaoks on arusaamatu, et meil siiamaani on maksumaksja kulul venekeelsed koolid, lasteaijad ja isegi väikelastekodud. Miks lasteaedade kasvatajad on okupatsiooniaegse mentaliteediga? Kooliõpetajatest rääkimata. Haritus ja lastetuba on ääretult tähtis. Siit edasi on mõtlemisainet on küllaga.

PS: Kurb, aga kui näiteks Juri Ustimenkol oleks võimalik olnud kandideerida oma tapjategude tipphetkel keskerakonna nimekirjas siis oleks ta saanud kindlalt valituks.
Vasta
#59
Leena - ajal kui Eesti "iseseisvus" olid meil mitu gruppi erinevate poliitiliste jõudude seas kes üritasid sisse viia muudatusi
mis oleks ENSV-st teinud tõelsie Eesti Wabariigi. Oli isegi olemas Jeltsini käskkiri mille alusel oleks saanud siit koju saata
suurem osa okupante/tiblasi ehk siis KÕIK armees ja jõustruktuurides teeninud isikud olenemata nende hetkeseisust kas
nad juba jõudsid ennast "legaliseerida" või mitte. Samuti KÕIK Liidulise alluvusega tehaste (isegi nende mis olid eelnevalt
Wabariigis olemas) personali ja kes polnud sündinud SIIN enne 1939a - või oli see 1940 hetkel ei meenu. Teiseks üritati
sisse viia Haridusseaduse muudatust mis KOHUSTAKS KÕIKI koole siise viima eesti keelse õppe alates hiljemalt 1995a
astmeliselt ehk siis KÕIK 1. klassid mis alustavad tööd 1995 peavad olema eesti keelse õppega.
Üllatavalt olid sellele vastu pea kõik juba moodustunud parteid, kuigi küsitlused tänaval näitasid, et koolireform meeldis
rahvale, ning küsitlused Lasnamäel näitasid selgelt, et see oleks saatnud minema veel vähemalt kuni 50 000 inimest.
Vajaks ehk lisamist, et 1989 aasta seisuga elas Eestis nii ümmarguselt 474834 ennast venelastena identifitseerunud
isikut - Eestis Registreeritud Rahvused.
Kuna sisse loeti ka sõjaväelased (ligi 100 000 sõdurit) siis saab edasi arvutada - umbes kolmandik ohvitsere lahkus koos peredega ehk ümmarguselt just alla 100 000, lisaks lahkus osa liiduliste tehaste töötajatest koos tehase inventariga
ehk siis ümmarguselt alla 100 000 inimese. Alles jäi siia kuskil alla 300 000 inimese (numbrid on ümmargused kuna hetkel
pole enam käepärast tollaseid numbreid mida Toompeal lugeda sain) kellede hulgas oli kõvasti alla 100 000 endise EW kodaniku ja nende järglase. Paljudele KGB ja GRU ohvitseridele vormistati juba peale 1980 aasta (mõnedele ka varem)
dokumendid mis lubasid neid identifitseerida kui endisi EW kodanikke. Hetkel siin elavast isikust (nii 450 000 üle Eesti ja
Tallinnas nii 300 000) on rõhuv enamik Venemaa kodanikud kelledest tuleks kiiremas korras RÕHUV enamik koju saata.
Lisaks alla 100 000 kes omavad nn "halli passi" ja kes ka Jeltsini kokkuleppe ja käsu kohaselt peaksid kiiremas korras
siit lahkuma. Muideks juriidiline täpsustus - Presidendi käsk kehtib seni kuni seda pole nimeliselt tühistanud keegi
järgnevatest Presidentidest. Minu teada pole seda tehtud - seega käsk KEHTIB.
Peaks veel mainima, et hetkel nimetamata struktuuri(de) andmetel elab Eestis vähemalt kuni 15 000 endist KGB ja GRU
ohvitseri kes jäeti siia täitma lahinguülesannet ehk tagada vajadusel Venemaa vägede takistamatu liikumine Tallinna
suunas ja mujal Eestis relvastatud konflikti korral - peamiselt GRU mehed ja naised. Lisaks on mõned aastat vanade
analüüside (ja dokumentide põhjal) hetkel peale nime ja staatuse vahetust siis kuni 2000 AKTIIVSET KGB/FSB agenti
kes tegelevad poliitilise mõjutusega. Lisaks kasutab Venemaa oma "endiste" agentide poolt moodustatud firmade poolt
saadud vahendeid Eestist (ka Lätist ja Leedust) maade kokkuostu taktikat. Eestis juba kümneid vanu ühistuid mis on
nende poolt kokku ostetud JA KIRATSEVAD edasi.
Miks ma seda kõike räägin? Aga selle pärast, et "meie" meedia mis kuulub koos "meie" pankadega Rootsi juutidele mis
omakorda kuuluvad juudist Rotchildi perekonnale ja millele "KUULUSID" ka Vene Impeeriumi põhja lasknud bolševikud ja
kes "KUULUVAD" Rotchildidele kuni TÄNASE PÄEVANI. See seltskond aga EI ole huvitatud iseseisvast Eesti Riigist ega
iseseisvast Eesti Rahvast - mitte, et meie eriti erislied oleksid - ei meeldi neile ka mitte Ameerika riik ja rahvas aga see
on juba eraldi teema. Edik, Andruss ja muud "poliit pardid" on ainult selleks sinna pandud, et nad viiksid ellu kabalistlikku
poliitikat mille elluviimise peamiseks relvaks ja jõuks on maailma juudi kogukond. Jahh tean, et mitte igaüks neist aga
ENAMIK neist (edastasin ka selle lingi - Hillery ülikooli uuring mis näitas seda) toetab seda liini jäägitult.
Eestis on selle kliki otsesteks esindajateks Apananski, Klenski, Sirõk, Reva ja mitmed teised kes igapäevaselt meedias
ei "tolgenda". See kõik on otseselt seotud Edikuga kuna tema on pandud "poliitkorrektseks" juhtfiguuriks, et vajadusel
saata Eesti Rahvas Siberi Expressile.
PAljud vast on kuulnud, kuidas mõningad aastad tagasi saadeti laiali Peastaabi 2osakond. Seal oli palju noori tublisi ja
tarku Eesti poisse kes hakkasid otsima vastuseid küsimustele KES ja MIKS. Mõned neist olid minu kolleegid veel ajast
kui töötasin Eriteenistuses ja pidasime nendega maha nii mõnedki pikad vestlused kui tutvustasin neile oma isa poolt
kogutud materjale Eesti Rahva tapjatest ja küüditajatest koos nimede, kuupäevadega ja isegi piltidega. Sealt edasi oli
lihtne panna kokku näod - nimed - kohad ja käsud. Korralike uurijatena mindi edasi kuni tuli vastu bolševistlike juutide
ringkaitse nii siin kui ka mõlemast peamisest ilmakaarest nii idast kui läänest. Mitmed neist lahkusid Eestist - kes
kauemaks kes vähemaks ajaks ning 2 osakond poel enam kunagi saavutanud seda mis oli tollal ........
Vasta
#60
Leena mäletab seda kõike.....leena sündis möödunud sajandi viiekümnendatel. Aitäh, exu selle posti eest.

PS: See exu post läheb leena lastelaste lastetoa lauale.
Vasta
#61
(24-12-2010, 00:24 )Leena Kirjutas: Huvitav, et siin ei ole temast teemat. Teisalt, teemakäsitlust ta vist ei väärigi ja kurjategijate rubriiki siin ei ole.
Kui tohib küsida - siis miks on viha just selle isiku vastu?
Kas selle pärast, et kusagilt tuleb ju alustada või on mingi isiklik teema?
Vasta
#62
Edgar Savisaare elulugu ja temaatika on täis saladusi ja segadust, ausalt pole isegi suutnud kõigest läbi närida,mida siin foorumis ja mujal temast kirjutatud on.

Aga excubitorise postitusest koorus minu jaoks välja vana tõde,mida olen ise juba ammu kahtlustanud,et riiki kui sellist juhib miski "Varju valitsus", sisuliselt väike ringkond eliit ärimehi,kes sisuliselt tagatubades teevad otsuseid ja Andrused, Savisaared jt on nende poliitika teostajad(kas teadlikult või ei). Usun,et meie riigi "heaolus" on ka Bilderbergid käsi mängus.

Vasta
#63
(11-01-2011, 20:08 )nokitseja Kirjutas:
(24-12-2010, 00:24 )Leena Kirjutas: Huvitav, et siin ei ole temast teemat. Teisalt, teemakäsitlust ta vist ei väärigi ja kurjategijate rubriiki siin ei ole.
Kui tohib küsida - siis miks on viha just selle isiku vastu?
Kas selle pärast, et kusagilt tuleb ju alustada või on mingi isiklik teema?


Viha? Ei. Mul ei ole viha. Mul on austus oma riigi ja rahva vastu. Keeruline?
Vasta
#64
(11-01-2011, 21:16 )Leena Kirjutas:
(11-01-2011, 20:08 )nokitseja Kirjutas:
(24-12-2010, 00:24 )Leena Kirjutas: Huvitav, et siin ei ole temast teemat. Teisalt, teemakäsitlust ta vist ei väärigi ja kurjategijate rubriiki siin ei ole.
Kui tohib küsida - siis miks on viha just selle isiku vastu?
Kas selle pärast, et kusagilt tuleb ju alustada või on mingi isiklik teema?

Viha? Ei. Mul ei ole viha. Mul on austus oma riigi ja rahva vastu. Keeruline?
Tundub küll, nii kurb kui see ka pole.
Jah, küsimus oli tõesti esitatud tagamõttega, kuid mitte lõksu meelitamiseks.
Enne omapoolset selgitamist oleksin tahtnud aru saada põhjus(t)est, mis ajendas(id)
just konkreetse isiku kohta teemat looma.
Kahjuks ei anna nipsakas ja õõnsalt kõmisev deklaratiivsus sellest vähimatki aimu ja
pigem lisab kahtlusi, et mul ei ole siia teemasse midagi lisada, kuigi möödunud aasta
jooksul on kogunenud mõningaid vandenõu olemasolu kinnitavaid materjale.
Vasta
#65
Paar asjakohast linki:

http://www.youtube.com/watch?v=csweDhlGHoc

http://www.youtube.com/watch?v=1IC5qCrz-...re=related
Vasta
#66
Erinevalt Leenast on minul viha. Miks?
Maksumaksjana on mul õigus poliititilisele ideele, mis kaitseb mind/minu perekonda täna ja homme. See on meie ühine alus ja
arusaam rahvast ja riigist,... ei enamat! Maksumaksjana ma vihkan suhtumist, kus poliitikul puudub poliitiline idee. Ainus, mida
ta esindab on VÕIMUJANU!!! Viimast, poliitilise idee puudumisel, saab toita ainult demagoogiaga! Mille krdm. pärast ma selleks
maksu maksan? Et õõnestada oma julgeolekut siin riigis?
Ei! Nii need asjad ei käi - seda tuleb muuta ja... kiiresti!
Vasta
#67
(12-01-2011, 03:28 )nokitseja Kirjutas:
(11-01-2011, 21:16 )Leena Kirjutas:
(11-01-2011, 20:08 )nokitseja Kirjutas:
(24-12-2010, 00:24 )Leena Kirjutas: Huvitav, et siin ei ole temast teemat. Teisalt, teemakäsitlust ta vist ei väärigi ja kurjategijate rubriiki siin ei ole.
Kui tohib küsida - siis miks on viha just selle isiku vastu?
Kas selle pärast, et kusagilt tuleb ju alustada või on mingi isiklik teema?

Viha? Ei. Mul ei ole viha. Mul on austus oma riigi ja rahva vastu. Keeruline?
Tundub küll, nii kurb kui see ka pole.
Jah, küsimus oli tõesti esitatud tagamõttega, kuid mitte lõksu meelitamiseks.
Enne omapoolset selgitamist oleksin tahtnud aru saada põhjus(t)est, mis ajendas(id)
just konkreetse isiku kohta teemat looma.
Kahjuks ei anna nipsakas ja õõnsalt kõmisev deklaratiivsus sellest vähimatki aimu ja
pigem lisab kahtlusi, et mul ei ole siia teemasse midagi lisada, kuigi möödunud aasta
jooksul on kogunenud mõningaid vandenõu olemasolu kinnitavaid materjale.

Võimalik, et ajendiks sai tõesti kurbus vaadata kuidas inimesi lollitatakse, valetatakse ja petetakse keskerakonna poolt, erakonnast on saanud suur ja pime sekt jne. eneseupitamine ja võõraste sulgedega ehtimine, näiteks nagu peaminister - peaminister ei ole Savisaar kunagi olnud ja ma ei mäleta, et ta oleks ka eesti asja ajanud.

Muuseas, alati ei ole lihtne aiendit lahti seletada.
Vasta
#68
Oli peaminister kahjuks http://et.wikipedia.org/wiki/Edgar_Savisaar
Vasta
#69
(12-01-2011, 15:47 )wirxx Kirjutas: Oli peaminister kahjuks http://et.wikipedia.org/wiki/Edgar_Savisaar

EV peaminister EI ole ta mitte kunagi olnud. Savisaar on olnud küll Eesti NSV Ministrite Nõukogu esimees. Ja just sellised valed häirivad. Paar päeva tagasi valetas sm Burešin - kui venemaa poleks ESIMESENA eesti iseseisvust tunnistanud...siis.....Venemaa EI tunnistanud esimesena meie taasiseseisvust. Mängitakse ja manipuleeritakse valedega.

PS: Wikis EI ole kirjas, et sm. Burešin oli EV peaminister. Seal on häma valitsusjuhi kohta.
Vasta
#70
Kas sõna "valitsusjuht" sobib paremini?
Vasta
#71
Annan oma hääle siin saja protsendiliselt Leena ja Otti toetuseks!
Muide selline mees nagu Jeltsin oli suht "oma mees", mille pärast ta ka mürgitati..
Vasta
#72
(12-01-2011, 16:38 )excubitoris Kirjutas: Kas sõna "valitsusjuht" sobib paremini?

Sm. Burešini ametikoha nimi OLI ENSV Ministrite Nõukogu esimees.
Pärast EV taasiseseisvumist 1991 augustis oli sm. Savisaar veel mõned kuud (20.aug.91 - 29.jaan.92) peaministri kohusetäitja, SEST seaduslik valitsus ei olnud veel kokku astunud.
Savisaare raamat peminister on ajaloo võltsimine, nagu kõik muu ka selle mehikese juures võlts on.

PS: ENSV "valitsusjuht" sobib paremini küll. Samuti häirib mind okupatsiooniaja hellitavalt nimetamine nõukaajaks. Miks ei räägita asjadest õigete nimedega?
Vasta
#73
(12-01-2011, 11:27 )Weizen Kirjutas: Paar asjakohast linki:

http://www.youtube.com/watch?v=csweDhlGHoc

http://www.youtube.com/watch?v=1IC5qCrz-...re=related

Lisaksin siia ühe minu lemmik klippi, sellest "härrast"

http://www.youtube.com/watch?v=0oDQG7kaL...re=related

No comments!

Vasta
#74
Pean tõenäoliseks,et antud isiku ebapopulaarsus võimuparteide ja nende poolehoidjate seas peitub taolistes avaldustes:Meil võttis Keskerakonna esimees Edgar Savisaar kümmekond aastat tagasi üles jutu, et Eestit valitseb 30 peret.
Kaheksa ärigrupeeringut, kes valitsevad Eestit
http://www.ekspress.ee/news/paevauudised...d=27685995
Vasta
#75
(12-01-2011, 16:42 )päikeseinsener Kirjutas: Muide selline mees nagu Jeltsin oli suht "oma mees", mille pärast ta ka mürgitati..
Polnud ta mingi "oma mees" ja kellegil polnud mõtet teda mürgitada. Veristas Tšetšeenias naisi ja lapsi ning määras ilusti oma järeltulijaks tundmatu aparatsiku Peterburist - KGB taustaga Putini. Jeltsin ongi suuresti Venemaa hädades süüdi. Tal oli võimalus demokraatiat üles ehitama aga selle asemel lasi ta korruptsioonil ja oligarhial (seadustatud riigivargad) vohada. Verine Boris!

No kui Eestit valitseb tõesti 30 perekonda, siis on ju isegi hästi. Tallinnas valitseb üks maffiaperekond - Keskerakond!
Vasta
  
  •  Eelmine
  • 1
  • 2
  • 3(current)
  • 4
  • 5
  • ...
  • 8
  • Järgmine 


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat