Postita vastus 
 
Teema reiting:
  • 9 Häält - 4.56 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Exc'u kolumn ehk uudiseid laiast maailmast AD 2011
Autor Sõnum
excubitoris
Kes-Kus-Miks-oloog

Postitusi: 11,466
Liitunud: Apr 2007
01-01-2011 16:18
Postitus: #1
Exc'u kolumn ehk uudiseid laiast maailmast AD 2011
"Uuel aastal uue hooga jätkame me vana looga."
Just nii ütleb rahvatarkus ja sellest juhindudes üritan ka see aasta jätkata oma "kolumniga" ning tuua teieni uudiseid laiast maailmast mis muidu üldjuhul teieni vist ei jõua sest elu on näidanud, et neist lugudest pole peaaegu ÜKSKI jõudnud "meie" peavoolumeediasse. Mingeid erilisi muudatusi ma teha ei kavatse - teen valikuid endiselt kogudes neid jutukesi mitmelt veebilehelt (tunnistan siiski, et üheks olulisemaks on rense.com) ja lähtudes oma subjektiivsest arvamusest ning juhindudes eelkõige alateemast "vandenõud" siis igat masti ja karva UFOd ja muud sellised "rohkem paralised" uudised. Leidsin ka, et on ehk mõtekas kolida "Uudiste alateemasse kuna tegu just uudiste vahendusega. Kui keegi tahab mõne uudise suhtes pikemat diskussiooni siis PALUN - tehke teema ja kutsuge mind seltsi - diskuteerime. Loomulikult on oodatud toredad repliigid ja head vahelehõiked. Loodan siis sama elavat huvi kui eelmine aasta ning head lugemist.

Samuti tänan neid kes on andnud tagasisidet - senini peamiselt siiski positiivset - ning ootan ka uusi püsilugejaid.

Tsitaat: Exc'u kolumn ehk uudiseid laiast maailmast. Vol. II AD (Lehti: 1 2 3 4 ... 15 ) Vastuseid 372 Lugemisi 32,908
excubitoris
(selle postituse viimane muutmine: 20-12-2011 16:25 excubitoris.)

Tegelikult on kõik lihtne aga me pole sellest veel aru saanud ...
*
Sa pead tegema HEAD halvast, sest millestki muust teda teha pole.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
excubitoris
Kes-Kus-Miks-oloog

Postitusi: 11,466
Liitunud: Apr 2007
01-01-2011 17:56
Postitus: #2
RE: Exc'u kolumn ehk uudiseid laiast maailmast AD 2011 Volume I
savethemales.ca - Gay Promotion Proves Illuminati Are Real
savethemales.ca - "Anti Semitic" Movie Flew Under the Radar
Rabbis' wives call on Jews not to date Arabs - Telegraph
Hugh Hefner's Playboy mansion more like a squalid prison say former Playmates | Mail Online
Juba aastatuhandeid on olnud despootlike valitsejate üheks hüüdlauseks olnud moto - jaga ja valitse.
Jagada võib mitut moodi - piiridega, keelega, usunditega ja ka sooga ehk siis külvata viha ja lolluse seemet meeste ja naiste vahele. Loodus või ehk siis Jumal (ja ma EI pea silmas neid Piibli variante aga EHTSAT Loojat) on andnud Meestele ja Naistele erinevad rollid mis tegid meist Inimesed suure tähega ja aitasid luua meie ühiskonda ja tsivilisatsiooni. Et ei oleks segadusi ja arusaamatusi siis ütlen need rollid ka välja - naiste roll on anda edasi uus elu ja mehe roll on anda naisele selleks kõik võimalused. Kuna aga korralikult toimiv PEREKOND ehk ühiskonna algrakuke on üks tugevaimaid kooselu vorme siis, et saavutada oma eesmärk - teha inimestest kuulekad orjad kes ei küsi "miks pean ma hüppama" vaid lihtsalt hüppavad iga "ülemuse" käsu peale. Eelnev uudisteblokk seda teemat käsitlebki.
Luues pedepropagandat stimuleeritkase isiksuse EGO negatiivset külge ning võõrandatakse laste arusaam perekonnast. Teine link räägib filmist mis näitab, kes ja kuidas teevad järellõikust ehk korrumpeerivad neid eks veel suutsid läbida koolide "hariva" sõela. Kaks viimast lähevad samasse väravasse, kuid toovad näiteid reaalsest elust.

Science: Another Ice Age? - TIME
Forecasters keep eye on looming ‘Solar Max’ | Raw Story
Thunderbolts multimedia
Geomagnetic Storm Magnetosphere Activity Dec 28, 2010
The weather? It's a prickly subject: Now the U.S. West Coast is hit by snow storms and heavy rain | Mail Online
Ice Fishing In Minnesota
Globaalne soojenemine ja selle tagajärjed. Rekordilised lumetormid ja 1000 aasta madalaimad temperatuurid Suurbritannias ja mujal. Paljude jaokspole veel selge keda ja mida uskuda. Kas ootab meid ees tulevik mis meenutab Gröönimaad või Sahara kõrbe või meie õnneks midagi vahepealset? Ja teatud huvigruppide lemmik küsimus - KES ON SÜÜDI? Kas peeretavad lehmad, autodega liigselt vuravad inimesed või Päike või siis hoopis tulnukad? Linkide tagan sellest juttu ongi - olgu muuga kuidas on aga Päike näitab juba hambaid.
Muideks - viimane link mis pealkirjas räägib USA osariigist Minnesotast on mingi "kalaga" - pildid on pärit Venemaalt.
Kes ja miks puterdab on teadmata, kuid kes vaatab hoolikalt tunneb eksimatult ära Venemaa.


Europe to ban hundreds of herbal remedies - Health News, Health & Families - The Independent

EU bans herbal remedies: another victory for corporate interests – Telegraph Blogs
Veel vanas foorumis oli pikalt juttu sellest kas siis EU ikkagi keelas kutsuda sajandeid ravimtaimedena tuntud (näiteks piparmünt - kergemast otsast) taimeid ravimtaimedeks ja keelata nende müüki või mitte. Antud kahes loos on seda teemat lahatud päris ilusti. Ja tundub, et esmane "paanika" kipub peale jääma - keelamise protsess on täies hoos - sammukeste haaval - täna natuke, homme veel natuke ja lõpuks ongi keelatud.

Eligibility challenger wants Obama Supremes excluded
Hail To The Chief - Spinning Obama's Presidency
Hawaii guv suddenly 'mum' on Obama birth 'certificate'
USA Presidendi toolil istuva kodaniku suhtes muutub asi aina tõsisemaks. Seoses tema halva juhtimisega - täpsemalt siis talle antud käskude täimisega mille eesmärgiks Ameerika lõplikult põhja lasta - on paljud inimesed hakanud vaatama kes see mees siis ikkagi on. Isegi kohaliku massimeedia "suurkujud" on teinud suu lahti ja liitunud debatiga - "Kus on Presidendi sünnitunnistus ja kas seda üldse eksisteerib?

'Is The Constitution Irrelevant?'
Kas Põhiseadus on üldse vajalik - küsivad mõned? Ja jutt käib küll hetkel USA omast, kuid vastavaid häälekesi olen kuulnud ka kohalikus konnatiigis. Aga kujutage ette elu ilma Põhiseaduseta mis artikuleerib meie kõigi põhiõigused ja ka mõned kohustused. Kas seda on meile vaja või mitte? Mida arvate - kas hetkel köie jämedamat otse peas hoidvad Rotchildid ja Rockefellerid oleksid nii head poisid ja lubaksid oma kulla hunnikute otsast meile mingeid "vabaduse" kui need piiraksid NENDE tulude laekumist või mitte? Hetkel on meie suguse lambakarja ja üksikute mõtlevate inimeste kaitseks vähemalt ideelinegi kaitse sein Põhiseaduse näol aga kui seda ei oleks?

Almost Everything Is A Crime In America Now: 14 Of The Most Ridiculous Things That Americans Are Being Arrested For
Pealkirjaks on, et "14 totrust mille eest tänapäeva Ameerikas võib sattuda vanglasse". "Parimaks" ivaks on lugu vanamemmest kes keeldus maksmast suuri vee arveid ja jättis kastmata oma maja ees olevat murulapikest - tagajärjeks arvake mis - tublid - mutike pisteti VANGLASSE.

They Dare Not Speak Its Name ... Rothschild Zionism - David Icke Website
UPDATED! - Faces of Evil that Rule the World | Before It's News
Kurjuse näod ja need kellest ei räägita. Icke räägib Rotcildidest ja teine on galerii kurjuse kannupoistest siin maailmas. Kes pendeldavad või teevad midagi sarnast - tutvuge ja katsetega sellega mille suhtes seal on ülessekutse - kes on need inimesed ja kui suur on nende kurjus.

Activist Post: 10 Modern Methods of Mind Control
10 tänapäevast meeltekontrolli peamist meetodit - reklaamist kuni otsese inimese piinamiseni.

BBC News - Earth project aims to 'simulate everything'
Maatriks maatriksis? Kas luuakse uut maatriksi mudelit või oleme juba ühes sellises? "Maa Projekt" üritab luua meie planeedi mudelit arvuti sügavustes.

Five suspects arrested over Danish cartoon 'massacre plot' - Europe, World - The Independent
Sõbaraliku islami veel sõbralikum nägu - peeti kinni viisik kes proovisid õhata ajakirja hoonet mis andis välja prohvet Mohhameedi pilapildid.

The TSA's state-mandated molestation | Jennifer Abel | Comment is free | guardian.co.uk


Moral decadence in US army | Opinion Maker
USA Armee lagundamine - maga aktiivse pederasti kõrval ja kui "see" sinu ära vägistab siis oled süüdi SINA - mida sa ronisid sinna armeesse. Sama kehtib ka nende ideeliste ja naiivsete naiste kohta kes suures tuhinas üritavad meest mängida ning Armeesse lähevad - saad vägistatud oled ise süüdi - anda tuleb mitte vastu hakata.

Gates' Racist Scholarship Giveaway
Lugu mida ma ise kirjutaksin... Mis toimub, miks toimub ja KES toimetab.

70 Million Died So The Jews Could Have Palestine
Autor loeb kokku, et iisraeli riigi loomiseks tapeti kuni 70 miljonit inimest - kas oli asi seda väärt?

YouTube - People & Power - Drug Money
Lõpetuseks video ravimifirmade pettusest ja julmusest.

Tegelikult on kõik lihtne aga me pole sellest veel aru saanud ...
*
Sa pead tegema HEAD halvast, sest millestki muust teda teha pole.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
excubitoris
Kes-Kus-Miks-oloog

Postitusi: 11,466
Liitunud: Apr 2007
02-01-2011 19:16
Postitus: #3
RE: Exc'u kolumn ehk uudiseid laiast maailmast AD 2011 Volume I
Millennium-Ark: Pic of the Day
Nagu me kõik teame tänu meie hästi makstud tippteadlastele on meil hetkel käsil globaalne soojeneine. Loomulikult on õues aina langevad kraadid ja kerkivad lumevallid just kui tummaks tunnistajaks, et see on nii ja Aamen. Lisan ühe pildi mis ilmestab õues valitsevat globaalset soojenemist.
PS. Mõned tedlased on jälle eri arvamusel ja räägivad mingit udujuttu külmenemisest ja saabunud minijääajast aga neid me ei kuula - nood on ju ketserid.

savethemales.ca - How Fritz Springmeier Was Framed
Kes on tuttav NLKP ajalooga mäletab ehk veel seltsimees Lenini ütlust kui "massid" tundsid huvi, et kas on olemas parteid mis kaitseks ka lihtsa töölise huve. "On - on selline Partei" kõlas Lenini innustav hüüd.
Kuid reaalsus oli natuke teine ja hoolitses seisnes peamiselt selles, et iniemstelt võeti kõik mis võtta andis ja vahest rohkemgi. Suure hoolitsuse nimele saadeti miljonid inimesed Siberisse - parafraseerides moodsat poliitilist hüüet - "Me hoolime".
Reaalsus on küll aga natuke teine asi - lugu räägib mehest nimega Fritz Springmeyer kes hakkas süsteemile vastu. Ei tahtnud ta ise tunda riiklikku - loe: poliitpartide - hellalt surmavat hoolitust ega soovinud seda ka teistele. Õnneks on mõned prohvetid kuulsad ka omal maal - kahjuks aga ei levi kuulsus kaugele vaid süsteemi vahele kinni. Lugege süsteemi võtetest, kuidas võidelda patriootide vastu.

16 Nightmarish Economic Trends To Watch Carefully In 2011 « GCN News
Kuigi meile püütakse koolis - isegi kõrgkoolis mis on eriti kurb - veenda, et majandus areneb kaootilises võtmes ning pisikeste üksuste - ettevõtjate - mikro planeering viib lõpuks ka makroplaneeringuni, kuigi otseselt seda keegi ei tee. Mis aga saab siis kui uurida trende mis on juba arengus ja millede arengu etappe, suunda ja tulemust on võimaik ette ennustada mitte kohvipaksult aga teaduslike mudelite alusel. Ehk siis koletuslikud majanduslikud trendid mis ootavad meid ees 2011 aastal.

EPA Lists Of Dangerous Chemicals Including Aspartame
EPA on asutus mis peaks nagu kaitsema ameeriklasi ohtlike ainete eest. Kuid kuna USA riigiaparaadis maksab "pöördukse" poliitika ehk mõningad isikud on vaheldumisi nii suur korporatsioonide juhatustes siis jälle kõrgetel ministrikohtade (see trend hakkab kinnistuma mõnevõrra ka meil) siis olels valitsuses võetakse vastu seadused mis "aitavad" neid siis kui naastakse tagasi ärisse. EPA ehk Enviroment Protection Agency ehk maakeeli Keskonna Kaitse Agentuur omab nimekirju eri liiki ohtlikest ainetest. Ühes neist on ka aspartaam see niiii populaarne suhkru asendus aine ehk siis maakeeli rotimürk.

USDA Certified Organic's Dirty Little Secret: Neotame | Farm Wars
Mõned kavalpead leiavad, et parim viis eksitada on petta. Pettust mida saab nimetada JOKK'iks on neile aga "aus äri".
Võeti kätte - pandi aspartaamile uus nimi- NEORTAME ja pannakse seda ikka edasi meie toidussse.
Ja muideks, et solvang MEILE oleks täielik pannakse seda ka nn "orgaanilise" toidu sisse.

Negative Ions
On vaieldud mis asjad on need negatiivsed ja positiivsed ioonid. Teie ees on asjalik artikkel sellest mis nad siis on ja kus hakkab nende kasulikkus ja kus lõppeb nende kahjulikkus.

Obama's IQ Faces Another Challenge
Öeldakse, et isiklik solvamine ei ole kena. Kui aga riigi President on nii "sassis" omadega et peab mõtlema 2 minutit, et aru saada kuidas läbida vihmavarjust kitsam värav nii, et vihmavari jääks kätte ja terveks on asi vägagi kurb.

Kevin MacDonald: Jews are the financial engine of the left | The Occidental Observer - White Identity, Interests, and Culture
Kokkuvõttev lugu sellest, kuidas juudi pankurite eliit on rahastanud bolševistlikke liikumisi läbi ajaloo.

One's in the money! Why Prince Charles's secret 20-year campaign could make him the richest king in history | Mail Online
Ühel hetkel sai brittidel villand - nii 300a tagasi - ja nad panid monarhid elama sotsiaal abist. Nende maad võeti riiklikule hoolele (ja loost selgub, et HEALE hoolele) ning maksti siis monarhile palka. Praegust troonil istuva Kuninganna võsuke on aga juba aastat 20 ajanud tagaukse poliitikat ning nüüdseks ajanud välja selle poliitika lõpetamise. Monarhid saavad tagasi oma maad ja peavad ennast ise ära elatama. Ma kurvastaks aga siis jäi silma ka numbrid mis näitasid, et tulud kuninglikest maadest on kordades - mitmetes kordades suurem kui senine palk. Kui enne läks see riigi eelarvesse ja võimaldas riigil ajada soodsate maksude poliitikat siis nüüd läheb kogu "papp" kuningliku pere taskusse ja arvake kelle maksukoormust tõstetakse?

Harold Macmillan's attack on Margaret Thatcher's ‘usury’ recalls his earlier comments about Jews – Telegraph Blogs
Väikene tagasi vaade ajalukku. Olen ehk liiga paranoiline, kuid lugu kuidagi vägagi toetav neile kes on Suurbritanniat valitsenud kauem kui vaja. Juttu on sellest hetkest ajaloos kui ühel mehel oleks olnud võimalik muuta riigi tulevikku positiivsemaks ja Inimese sõbralikumaks. Seda aga ta ei teinud - iks jääb õhku rippuma küsimus? Minul enda jaoks on midagi vastuse laadset olemas - nüüd on teie kord analüüsida ja mõtelda.

YouTube - 4409 -- ASU students walk out on IDF Israeli soldier!
Lõpetuseks video mis näitab meile suuri humaniste nende igapäeva tegevusi sooritades.
Muud ei lisa hetkel - kes vaatab saab ehk aru miks.

Tegelikult on kõik lihtne aga me pole sellest veel aru saanud ...
*
Sa pead tegema HEAD halvast, sest millestki muust teda teha pole.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
excubitoris
Kes-Kus-Miks-oloog

Postitusi: 11,466
Liitunud: Apr 2007
04-01-2011 05:15
Postitus: #4
RE: Exc'u kolumn ehk uudiseid laiast maailmast AD 2011 Volume I
US Marshals threaten violence against Human Rights defender - National Human Rights | Examiner.com
Võitluseks patriootidega on kõik võtted head. Näiteks USAs, Californias kasutab kohtsüsteem võtteid mis rõõmustaksid ka manalasse varisenud tublis NKVD töötajaid. Kuna California kasutab osaliselt eravanglaid kes kasutavad kinnipeetuid lepingulistel töödel - lisa raha/kasum laekub ju vanglale. Siis mõistavad kohtunikud ILMA, et saanuksid ametlikku volitust (kohtunik EI TOHI ennem teha tööd ühegi asjaga kui pole andnud allkirja, et võttis antud kohtuasja oma arutada) isiku eravanglasse kust nende pangakontole - või ümbrikuga - laekub "vaeva eest" teatud summa. Advokaat kes selle avastas selle süsteemi on peidus kuna juba käisid tema ukse taga maskides relvastatud inimesed kes naabrile väitsid, et isik on relvastatud ja väga ohtlik ning neil on "kuulid rauas" - see tähendab sisuliselt seda, et isikut eelistatakse kinni võtta mitte elusalt. Advokaat on hetkel peidus. Lisaks veel, et mitmed isikud on olnud sihikul tahtlikult ehk juba nende arreteerimine oli seadusevastane (lugege eelmise postituse Springmeyeri lugu) on olnud isikud kes on näidanud välja julgust võidelda korrumpeerunud süsteemi vastu.

Mandate For America 2011 - Ending Judaic Rule | Real Zionist News
Juutide valitsemine Ameerikas ja mida peab ette võtma selle likvideerimiseks.

savethemales.ca - The Coming German Superpower
Huvitavalt analüüsitud artikkel, kuid olen pigem nõus esimese kommentaatoriga kui autoriga.
Peale USA kokkukukkumist pakutakse, et "liidri rolli" võtab omale Saksamaa-Vatikani telg.
Ajalugu kordub - meenutagem ajaloost Püha Rooma Keisririiki milles Vatikan mängis pea ja Saksamaa mõõga rolli.

MSG For You And A Coffin, Too!  
Sisukas lugu aspartaamist ja muudest mürkidest mida meie toidu sisse lisatakse.
Arst - aju kirurg - tegi juba rohkem kui 20a tagasi selgeks nende ainete ohtlikkuse - tulemuseks aga suur ümmargune NULL.

Lame-duck gift to the homosexual movement: Chai Feldblum on EEOC
Vähemus kontrollib enamust. USAs on asutus mille nimeks EEOC ja mille tööks on kontrollida, et kõiki koheldaks "võrdselt" - maakeeles tähendab see, et neegrid ja muud kirjud (tänapäeval on lisandunud ka p€ded ja muud sellised) saaksid ka tööle vaatamata sellele, et neil puudub kvalifikatsioon. Eestlastele on ka see teema tuttav ja tähendab seda, et IGAS asutuses peavad olema naised esindatud võrdselt (nii umbes pool) tööjõust ja seda vaatamata kas neil on oskused ja eeldused või mitte. Kui kohale kandideerivad mees ja naine ja asutuses ei ole nende vahe võrdne siis tööle PEAVAD tööandjad võtma naise ja seda isegi siis kui naisel on kordades nõrgemad eeldused seda tööd teha - vähemalt on asutuses nüüd "võrdsusega" kõik korras. Nüüd pandi selle etteotsa juudist juuradoktor kes on veel lisaks avalikult lesbi ja juba aastaid öelnud, et "kõigepealt töötavad vähemused siis alles teised" ehk JUBA on avalikult ignoreerinud võrdsuse printsiipe.

Dumbing down of university grades revealed - Telegraph
Olen siin mitmeid kordi üritanud pöörata lugejate tähelepanu naisterahvale nimega Charlotte Iserbyt ning tema teost the deliberate dumbing down of america. Lugu aga räägib sellest, et Suurbritannias poel asjad sugugi paremad. Nüüd jääb üle veel oodata meie kodukootud paljastajat kes faktidele toetudes näitaks kui hull on olukord Eesti kõrgharidus süsteemis sest see mida mina kuulnud olen paarilt sõbralt tuttavalt kes töötavad selles süsteemis kisub ka meil asi vaikselt "metsa poole".

Media is the hub of falsehood | Opinion Maker
Sellest kuidas meedia (TV, kino ja press) kütab kirgi ja valetab meile sellest mis maailmas toimub.
(selle postituse viimane muutmine: 04-01-2011 05:17 excubitoris.)

Tegelikult on kõik lihtne aga me pole sellest veel aru saanud ...
*
Sa pead tegema HEAD halvast, sest millestki muust teda teha pole.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
excubitoris
Kes-Kus-Miks-oloog

Postitusi: 11,466
Liitunud: Apr 2007
05-01-2011 06:54
Postitus: #5
RE: Exc'u kolumn ehk uudiseid laiast maailmast AD 2011 Volume I
Electromagnetic Frequency Mind Control Weapons
Siin ei ole mul suurt midagi kommenteerida - elektromagneetilised meelte kontrolli seadmed/relvad.

Met Office knew December's big freeze was coming but hushed it up | Mail Online
As we count the cost of the freeze, Government prepares for global warming - Telegraph
See muutub juba vaikselt irooniaks - kas globaalne soojenemine või jääaeg. Inglise valitsuse meteoroloogide mudelid näitasid, et ka see talv tuleb külm just jätkuks jahedale suvele. Vaatamata sellele propageeris valitus aga jätkuvalt "globaalset soojenemist" ja samas informeeris vaikselt oma "sõpru", et need saaksid teha ettevalmistusi pikaks, külmaks ja lumerohkeks talveks.

Drockton: 2011 Predictions and Beyond
Mõned ennustused mis kirja pandud peamiselt küll silmas pidades USA-d, Kanadat ja Inglismaad, kuid lähtudes nende riikide globaalsest mõjust tasub ka meil need üle vaadata. Mõned neist tunduvad olevat pigem sotsiaal-majandus-poliitilised analüüsid ja omavad reaalsuse tugevat tuge aga see on vaid detail.

Studies show pesticides harming Salinas Valley children - Toxic Influence | Investigative Reporting Workshop
Uuring näitab, et seal kuskil Salina nimelises orus asuvad koolid kus käivaid lapsi mõjutavad otseselt pestitsiidid ehk taime ja putuka mürgid. Tagajärjeks on mitmed haigused ja ka keskmise IQ kukkumine. Ma ei arva, et need pestitsiidid mõjutavad vaid Salina oru lapsi. Need mürgid on kasutuses sisuliselt ju kogu maailmas ning seega mõjutavad kogu maailma lapsi. Ei maksaks unustada, et rõhuv enamus neid mürke EI välju lõpptootest (liha, porgand ja piim jne) ka kuumtöötlemisel ning jõuavad ilusti tee iga inimese sisemusse.

Bees in freefall as study shows sharp US decline | Environment | The Guardian
Viimased uuringud on näidanud, et mesilaste välja suremine on seotud ka pestitsiididega. Samas aga riiklikes ja ka suurfirmade poolt teostatud uuringutes minnakse neist mööda. Miks tekib küsimus - kas nad teavad midagi mida meie ei tea - veel?

Sharia banking? Just a constitutional minute! « The PPJ Gazette
Meedias on vähe reaalsusel põhinevaid hinnanguid ja analüüse mis räägiksid "islami probleemist" nii nagu see on. Ei ole saladuseks, et enamikel religioonidel lähevad lahku sõnad ja teod ning ka islam ei ole selles suhtes erand. Ühe versiooni kohaselt - mida ka mina teatud reservatsioonidega tunnistan - loodi islam selleks, et viia edasi edasi Jeesuse ideid mida juba tollal olid Parisheed perverteerinud luues kristluse ja viies lahku sõnad tegudest ning jätnud Piiblist välja religiooni innustaja gospelid ehk Jeesuse gospeli. Muideks - paljud teist teavad, et Koraan loeb Jeesust kui prohvetit pea võrdväärseks Muhameddiga?
Kuid tulles tagasi reaalsesse maailma on selge, et vaatamata kui ilusti on kirjutatud ja hästi sõnastatud Koraan siis tegelikku ilma elu juhivad inimesed - ekstremistid - keda vähe huvitab Koraan ja selle õpetused ning kes teenivad Deemon Mammonat ning neid ei huvita "lihtsate" inimeste soovid ega valud. Seni kuni meedia ei suuda adekvaatselt seda vahet kirja panna on igasugune debatt mõttetu. Jahh - Koraan on kirjasõnad KA rahuarmastava sõnumiga, kuid hetkel juhib seda kogukonda inimesed kes plaanivad midagi muud kui rahuarmastavat kooselu teiste uskudega ja teiste inimestega. Loos on mõned näited milline on islam REAALSELT igapäeva elus nii seal kui Euroopas ning on toodud ka mõned selgitused nn "islami pangandusele" nii ideaalsi kui ka selle toimimisest reaalis.

Speech by the Chancellor of the Exchequer, Rt Hon George Osborne MP, to the Board of Deputies of British Jews 250th anniversary dinner
Uudis annab edasi kõne mille luges ette Ühendkuningriikide Varahoidja (peaks nii olema) õhtusöögil mis anti 250 aastat toiminud Juudi Kogukonna Juhtide Ümarlaua (suht vaba tõlge) sünni puhul. Loomulikult meenutatakse "holokausti" ja muid huvitavaid asju.

George Soros: The United States Must Stop Resisting The Orderly Decline Of The Dollar, The Coming Global Currency And The New World Order
NWO seltsimehed panevad kaardid lauale - "USA peab loobuma vastupanust rahvusliku raha likvideerimise osas ning aktsepteerima globaalse valuuta kasutusele võtu". Ning muid bolševistlikke "pärle" sellise seltsimehe kui Georg Soros suust.

savethemales.ca - Homosexual Indoctrination in Brazil Schools
Kui p€derastia on täielikult "loomulik" nähtus siis vajatakse selle propageerimist algklassidele? Küsimus on täiesti retooriline ja ma ei oota vastust. Ootan aga, et loeksite ning mõtleksite asja üle järgi - miks peab peale suruma pervertsust. Lapsed on mõnes mõttes nagu ahvid - laps näeb laps teeb. Kui talle näidatakse varjases lapsepõlves, et on normaalne kui posid ronivad linadevahele issit-emmet-issit mängima siis ta peab seda loomulikuks. Kui aga laps peab loomulikuks midagi sellist mis käib vastu looduseadustele siis kisub asi juba hulluks.

Abu Dhabi weather project 'creates man-made rainstorms' - Telegraph
Inimese poolt esile kutsutud vihmad Abu Dhabis. Senini on õnnestunud esile kutsuda vähemalt 50 vihma sadu kasutades tehnoloogiat.

I Saw No Dead Bankers
See on ilukirjanduslik visioon tulevikust mis vast kunagi ei saa teoks just nii - teadmaks miks see on nii peate aga loo läbi lugema.

Eco-bulb cost to treble: Makers cash in as the ban on old-style bulbs kicks in | Mail Online
Need uued nn "säästupirnid" poes tunduvalt kallimad kui vanad head hõõgpirnid. Inimesed võtavad asja pragmaatiliselt - uued, peavad kauem vastu ja mida kõike veel rekalaam ei luba. Nüüd aga hakkab sisse lööme reaalsus - selgub, et riigid on nende pirnide tootjatele juba aastaid "peale maksnud" ehk neid doteerinud. See aga tähendab, et reaalselt tahavad tootjad saada iga pirni pealt tunduvalt rohkem. Nüüd on täis saamas aeg mille järgi raha peale maksti ehk lähima 2-3 aasta jooksul hakkavad need pirnid maksma oma täishinda ehk lisavad solvangule peale veel iroonia - lisaks nende hinnale, ja kahjulikkusele silmadele ja veel "mida kõike" hakatakse nende eest ka nüüd kirves hinda küsima.

2,600-year-old Celtic tomb discovered in Germany - Telegraph
Tore ajalooline uudis - 2600 aastane geldi haud leitud mis o n sisulielt puutumata. Alles kõik aarded ja muud haua manused.

Sidney Street siege resonates even 100 years on | UK news | The Guardian
Veel üks ajalooline jutt. Usun, et paljud pole sellest loost veel kuulnudki, kuigi see annab päris huvitava pildi sajandi alguse Londonile ja seal toimuvatele protsessidele. Võimalus on ka näha tollal 39 aastast Churchilli kaamerale lehvitamas.

Karpen’s Pile: A Battery That Produces Energy Continuously Since 1950 Exists in Romanian Museum | Free Energy
Karpen's Pile: A Battery That Produces Energy Continuously Since 1950 Exists in Romanian Museum.
Nikola Tesla Secret - Exposing Tesla's "FREE Energy" Device
Lõpetuseks 3 lugu Tesla teemal. Rumeenias müttab Tesla printsiibil töötav "igiliikur" juba nii 60 aastat. Lisaks veel õpetuseks kuidas endale samasugune teha.

Tegelikult on kõik lihtne aga me pole sellest veel aru saanud ...
*
Sa pead tegema HEAD halvast, sest millestki muust teda teha pole.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Ilo
Avatariks Orioni Tähevärav xendra

Postitusi: 609
Liitunud: Nov 2010
05-01-2011 12:09
Postitus: #6
RE: Exc'u kolumn ehk uudiseid laiast maailmast AD 2011 Volume I
Aabrahamlikud religioonid panevad suur rõhku ühele Jumalale suurest jumaluste süsteemist.
Kui algupäraselt oli nende pool-shamanistlikus süsteemis üle saja Jumala (Kusjuures peajumal oli naine!) siis järkjärgult muudetu süsteemi. Naised eemaldati "maiselt" ja "Jumalikult" võimult, seejärel eemaldati ülejäänud Jumalad kuniks jäi Jahve-Allah-Mammona (Püha kolmainsus)

Tasub meeles pidada, et Ainus Jumal on raha ja pank on tema prohvet
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
excubitoris
Kes-Kus-Miks-oloog

Postitusi: 11,466
Liitunud: Apr 2007
06-01-2011 05:39
Postitus: #7
RE: Exc'u kolumn ehk uudiseid laiast maailmast AD 2011 Volume I
Päikeseinsener - kui see link oli nali siis olgu EHK - muidu on see rohkem solvav kui naljakas - TÕSISELT.

Tegelikult on kõik lihtne aga me pole sellest veel aru saanud ...
*
Sa pead tegema HEAD halvast, sest millestki muust teda teha pole.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
InDemand
Veteran

Postitusi: 1,008
Liitunud: Jun 2007
06-01-2011 20:48
Postitus: #8
RE: Exc'u kolumn ehk uudiseid laiast maailmast AD 2011 Volume I
(Poetan ka vaikselt siia ühe lingikese.)

Hinnatud psühholoogiaajakiri on nõustunud avaldama uurimustöö sensitiivsuse teemal ehk siis tõendid selle kohta, et inimesed näevad sündmusi ette ja tunnetavad seda, mida tavainimesed mitte.

"Päris" teadlased, nagu ikka, on tagajalgel, et kuidas saab üks tunnustatud ajakiri sellist jama avaldada.

Journal’s Paper on ESP Expected to Prompt Outrage

Uurimustöö .pdf-i saab alla laadida siit.
(selle postituse viimane muutmine: 06-01-2011 20:50 InDemand.)

Sadamas on laev turvaline, ent laevu ei ehitata selleks.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
excubitoris
Kes-Kus-Miks-oloog

Postitusi: 11,466
Liitunud: Apr 2007
07-01-2011 17:00
Postitus: #9
RE: Exc'u kolumn ehk uudiseid laiast maailmast AD 2011 Volume I
Gilad Atzmon - Writings - This is Genius: Hasbara for the young
Siin oli ühes teemas mis on nali ja kas arvetusse läheb naljana video milles kutsutakse segi peksma auto milles on lastetool ja jätma istmele "vihjena" kondoomi pakk - ära tee lapsi säästa Maad. Pakun siis video mis vaatamata ilmselgele propagandale (näitab mis toimub ühe riigi lasteaias paisutades natuke teksti) on naljakas omal kurval moel.

Confessions Of A Jewish Banker (BrN On Video!) | Real Zionist News
Siia on raske panna seletust - juudist oankur seletab mis on ja miks on.

Is DHS A Private, Offshore Corporation Also?
Inimesed kes on uurinud USA maksunudst lähemalt on avastanud, et kohalik "maksuaamet" on tegelikult eraettevõtte ehk võlgade väljanõudmise agentuur mis registreeritud PuertoRicos ja pole kunagi registreeritud USA pinnal ega ole loodud Kongressi seadusega - seega tegemist suuremat sorti pettusega. Ka see nn "maksuseadus" ehk Internal Revenue Code pole kunagi seadusena Kongressis vastu võetud.
Nüüd on siis "hammaste vahel" asutus nimega DHS ehk Department of Homeland Security mis meie moodi oleks nagu Sisejulgeoleku Ministeerium. Tundub, et ka selle loomisel on jäetud mõningad vajalikud juriidilised toimingud tegemata.

Activist Post: 9 Breakthroughs to Boost the Coming Energy Revolution
9 teaduslikku saavutust mis peaksid meid aitama energia kriisis.

Asian sex gangs: 'Culture of silence' allows grooming of white girls for fear of being racist | Mail Online
Asiaadid ja muud illegaalid püüavad narko ja alkoga noori tüdrukuid (alates 12a) kelledest siis tehakse "voodi ühisvara" oma perele ja kui saabub "uus liha" lastake nad lihtsalt prostituutideks.

Action Alert—Now the FDA Is Going After Vitamin C! | Welcome to the Alliance for Natural Health - USA
Sõda käib ka C vitamiini vastu.

ALIPAC - ALIPAC's 2010 Accomplishments!
Üks suurimaid lobby firmasi USAs ja tema "saavutused" lõhkumaks nii Ameerikat kui ka valgeid.

Steve Loughran's photographs of deep space from back garden in Cambridge | Mail Online
Kes teeb paremaid pilte komsosest - kas NASA või harrastaja oma tagahoovis - vaadake ja otsustage.

The uncomfortable truth about mind control: Is free will simply a myth? - The Independent
Kas see nn "vaba tahe" on müür või mitte - kas kõik meie tegevused ja mõtted on kellegi poolt suunatud.

Shift of Earth's magnetic north pole affects Tampa airport
Maa pooluste nihkest räägitakse kui juba toimunud sündmusest ja püütakse selgusele jõuda selle mõjudest.

The Mexican Constitution And Anchor Babies
Mehhiko Põhiseadus ja illegaalne immigratsioon USAsse.

savethemales.ca - Jailed for Threatening Woman With Legal Action!
savethemales.ca - The "God" of the Cabala
savethemales.ca - Simon Magus -- The lluminati's Jesus?
3 lugu Makowi kodulehelt - väärt lugemine ja tuntud teemad - võitlus peresidemete vastu ja totaalne kontroll rahva üle.

Tegelikult on kõik lihtne aga me pole sellest veel aru saanud ...
*
Sa pead tegema HEAD halvast, sest millestki muust teda teha pole.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Päikeseinsener
Bännitud

Postitusi: 3,029
Liitunud: Jul 2010
07-01-2011 19:44
Postitus: #10
RE: Exc'u kolumn ehk uudiseid laiast maailmast AD 2011 Volume I
(06-01-2011 05:39 )excubitoris Kirjutas:  Päikeseinsener - kui see link oli nali siis olgu EHK - muidu on see rohkem solvav kui naljakas - TÕSISELT.Tuhat vabandust, tõsiselt. Ma ei tea kuidas ma hoopis vale lingi olen lisanud. Kustutasin ära nüüd.
Veel kord .. vabandust!

"You're all individuals"
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
excubitoris
Kes-Kus-Miks-oloog

Postitusi: 11,466
Liitunud: Apr 2007
08-01-2011 21:10
Postitus: #11
RE: Exc'u kolumn ehk uudiseid laiast maailmast AD 2011 Volume I
Activist Post: Over Two Million Children Are Now Homeschooled
Kodukoolitus on kasvav trend mitte ainult Eesti riigis vaid kogu maailmas. Vaatamata selle populaarsuse kasvule KOGU maailmas on ka kasvav trend kus riigid delegaliseerivad seda protsessi samuti kogu maailmas. Kus seda pole seni tehtud avalikult püütakse seda teha varjatult ehk kehtestatakse reegleid millede täitmine pea võimatu - näiteks mõned kohas peab vanemal olema pedagoogiline haridus mujal aga peavad ruumid olema pea samas suuruses/porpotsioonis kui koolis ehk eraldi spordiruum, wc, söögiruum jne jne.
Samas aga näitab selline trend, et inimesed EI usalda ei riiki ega tema struktuure. Samuti on neil kardinaalne eriarvamus sellest millist haridust nende lapsed vajavad ja millist riik suudab pakkuda. Ja peab mainima, et mitmed riigid võitlevad aktiivselt koduhariduse vastu. On riike kus vanemad kes soovivad oma lapsi kodu harida on kuulutatud hulludeks ja saadetud hullumajja ja neilt võetakse lapsed. On juhtumeid kus Politsei tormab kohale ja viib lapsed vägisi kooli. Samuti on juhtumeid kus riik trahvib vanemaid iga päeva eest mil lapsed koolis ei käi. Selliste vägivaldsete rünnetega käib pea alati kaasas ka propaganda kus selliseid perekondi ja kogukondi kutsutakse terroristideks, nende mahitajateks, ning usulisteks sektideks kus toimuvad kõige hullemad ajupesud ja laste piinamised kuni seksini välja. Kuigi mõnel ÜKSIKUL juhul on laste suhtes sooritatud teod ka kinnitust siis rõhuval enamusel aga mitte. Loomulikult ei kasvata selline käitumine usaldust riigi kui sellise vastu vägagi paljudes ringkondades, kuid enamik on siiski jäänud kooli kui süsteemi juurde kinni ja seda peamiselt nii ideoloogilise kui materiaalse tausta põhjustel. Inimestel lihtsalt pole piisavalt vahendeid, et harida oma lapsi ise ja selle asjale on oma panuse andnud nii riik oma röövelliku maksupoliitikaga mis sisaldab ka raha asemel võlakirjade kasutamist ning teenides Pankade huve jäetakse inimesed tahaplaanile.
Selliseid sündmusi olen ka siin kajastanud ning on kuulda olnud, et ka Eestis on kodukoolitajaid juba üks jagu ning nende arv väga tasahilju kasvab. Ise olen hetkel teatud määral kahe vahel. Olen nõus, et kool annab lapsele paljut seda mida kodu ei saa anda - selles mõttes on kool nagu armee teenistus mis annab noorele inimesele enesekindlust, õpetab suhtlema teiste inimestega ning loob häid sidemeid eakaaslaste hulgas ja veel miteid positiivseid kogemusi. Teisalt jälle kool kui õppimise koht on minetanud KOOLI rolli ja saanud pigem ajupesu kohaks kus lapsele taotakse pähe sotsiaal poliitilisi rolle ning vähendatakse neid rolle mis on PEAMISED siin elu - Mees, Naine ja Perekond. Leian, et ideaali lähedane oleks (tingimusel loomulikult, et lõpetame pankade orjamise ning loome toimiva ühiskonna) olukord mis seoks kooli ja kodu süsteemi ühtseks tervikuks. Kodus õpiks laps põhiteadmised, koolis käiks ta aga rohkem tervislikel ja sotisaalsetel kaalutlustel nagu näiteks kehakultuur (igasse koju ju ei ehita olümpia klassi basseine jne), hetkel nii öelda klassiväline tegevus nagu ringid - tants, karate, djuudo, õmblemine ja mis iganes ja siis kord aastas - näiteks kevadel oleks "sess" mille käigus siis õpilane teeb IGAS aines taseme töö mis aitab määrata õpilase kalduvusi ja näitab tema taset ning annab vihjeid millist liiki tööd isik võiks tulevikus teha - isik kes teab hästi bioloogiat, kuid ei jaga suurt midagi matemaatikast ei lähe ju tööle panka.
Uudis ise aga mainis lühidalt, et hetkel on USA ümmarguselt kaks miljonit last täielikult kodukoolitusel ja trendid näitavad kasvu.

savethemales.ca - The Secret of Switzerland's Success
Huvitav artikkel Šveitsist mis räägib natuke ajaloost ja muudest aspektidest selle riigi elu olus. EI ole küll nõus kõigega mis seal esile toodud, kuid seal on mitmeid huvitavaid fakte mis oleks mitmel isikul siin tore teada. Samuti jäi artikkel minu meelest natuke poolikuks - ei tea küll miks?

Officials Say Kids Getting Too Much Fluoride : NPR
Tundub, et surve "alt" hakkab mõju avaldama või on asi tunduvalt lihtsam - need kes teevad seadusi on hakanud aru saama, et see saast mida nad lubavad suur firmadel meie loodusesse lasta jõuab ka nendeni ning tapab ka neid. Nimelt on hakatud seadustega piirama floori lubamist nii joogivette kui hambapastadesse.

Viking Found Organics on Mars, Experiment Confirms : Discovery News
Blast from the past ehk löök minevikust - nimelt on NASA teadlased aru saanud, et elu leiti Marsilt juba vanade missioonide käigus nagu Viking ja teised. Lihtsalt ei osatud otsida ning proovid olid saastatud ning vaadati ka veel valesse kohta ja valesi asju. Uudis iseenesest ei ole eriti uus ja sellest on vaikselt räägitud nii siin kui seal aga see nupp on lihtsalt esimene mis mulle silma jäänud kus asjad lihtsalt ja loogiliselt ära seletatud.

Military Officers for 9/11 Truth
On juba olemas Luurajad 911 tõe eest, arhitektid arstid ja midagi veel nüüd on siis oma jala maha pannud ka sõdalased. Vaatame kas asjast on kasu või üldine sumisemine jätkub.

Extrasensory perception paper published in respected journal - Telegraph
Proovisin leida aga ei leidnud, kuigi siiani vaevab tunne, et olen seda uudist juba edastanud aga nohh - uudis tore ja teema hästi "parane" seega kordame. Ajakiri nimega Journal of Personality and Social Psychology kavatseb avaldada teadusliku uuringu parateemal ehk siis nendest asjadest milledest ka siin tants käib, kuid peamiselt siiski ettenägemisest ja ennustamisest. See loomulikult on "tagajalgadele" ajanud ontlikud teaduseonud aga las kepsutavad ajad muutuvad ja nad kas muutuvad või surevad välja.

Stone Age tools found in Crete prove man sailed the sea at least 130,000 years ago | Mail Online
Üks tore uudis mis avab natuke rohkem ka laiale avalikkusele teema, et senine ajalugu ei ole kivisse raiutud ning selle uurimine toob veel palju palju üllatusi. Nimelt leiti Kreeta saarelt kivist tööriistu millede uurimine lubab oletada, et esimene inimene kes seilas merel tegi seda mitte 60 000 aastat tagasi vaid isegi 130 000 aastat tagasi. Uudis iseeenast on kuidagi hallikene, kuid kui hakata mõtlema siis 70 000 aastat on ju pikk aeg ning selle jooksul võis toimuda asju millest me unistadagi ei oska. Kui seilamine toimus juba 70 000 aastat varem siis mis veel võis selle "liigse" 70 000 jooksul toimuda? Ei maksa unustada, et meie praegune tsivilisatsioon on nii umbes 10 000a vana - kui alustame Sumeritest ja võtame "laias laastus". Ehk siis 50 000 aastaga sai inimese äbarikust paadist lennuk ja kosmosesüstik rääkimata muudest tehnika "imedest". Nüüd aga lisati nii külma kõhuga meile veel 70 000 aastat otsa!! mida need lisatud aastad aga meile reaalselt andnud on? Atlantis, Lemuuria, MU - veel midagi? Mõtelgem selle üle....

Tegelikult on kõik lihtne aga me pole sellest veel aru saanud ...
*
Sa pead tegema HEAD halvast, sest millestki muust teda teha pole.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
excubitoris
Kes-Kus-Miks-oloog

Postitusi: 11,466
Liitunud: Apr 2007
09-01-2011 16:07
Postitus: #12
RE: Exc'u kolumn ehk uudiseid laiast maailmast AD 2011 Volume I
Rights Museum: Is it proper that the Holocaust gets special billing? | Holy Post | National Post
Kanadasse ehitatakse "viha" muuseumi mis peaks valmima 2013 aastaks ning milles siis loomulikult "aukohal" linnalegend nimega holokaust. Kohalike juutide pahameeleks on aga Kanada ukrainlased esile tõstnud ka ühe reaalse massimõrva ehk nende kurva sündmuse nimega Holodomor kus hukkus repressioonide tagajärjel vähemalt 3,2 miljonit inimest - peamiselt ukrainlased aga ka kohalikke venelasi. Selline "ketserlus" ukrainlaste poolt on toonud esile selle müüdi hoidjate tegeliku palge - "maailmas saab olla vaid üks holokaust ja see on juudi oma" ning juba kostub ähvardusi ukrainlaste aadressil, et need "ei tooks oma pisikest episoodi esile se4st miski siin planeedil eiole võrreldav nende (müüdiga)". Kui Kanadas taheti püstitada mälestusmärki kommunimiohvritele siis just kohalik juudi lobby tõusis tagajalgadele ja kisas kuidas kõrist tuli, et "ega siis kommunistid tapnud - oli ka ju "ausaid" kommunisti". Debatt lõppes sellega, et mälestumärki kutsutakse nüüd "totalitaarse kommunismi" (nagu oleks veel teistsugust kommunismi) ohvrite mälestusmärgiks.
Muideks - kohaliku juudi lobby "sõjakat tiiba" juhib mees nimega Richard Warman (David Icke Website) kes süüdistas Davik Icket, et kui too ütleb "reptiloid" siis mõtleb ta "juut" - minu meelest täiesti kohane võrdlus aga see selleks. Olles lugenud Icket (pea kõike vist) olen päris kindel, et kui ta ütleb "reptiloid" siis seda ta ka silmas peab.
Kokkuvõtteks - maailma kõige suurema ohvrite "arvega" klikk annab endast parima, et ainult tema versioon ajaloost kehtiks ja ainult neid loetakse millegi "vääriliseks".

Possible HAARP Locations Around The World
Kaart kuhu on märgitud HAARP programmi tugipunktid ehk teised sellised baasid.

A Cold-blooded Execution «Kawther Salam
Roy Tov: Israel’s Exodus
Sõjakurjategijad ja soovunelm.

savethemales.ca - Hollywood's Sabbatean Sex Propaganda
Natuke juttu Hollywoody propagandast mille abil lõhutakse perekondasi ja ja muid inimlikke väärtusi.

Utah: Secret Service Fraudster Strikes Again
Lugu on küll Ameerikas oleva Utah osariigi keskne, kuid iseloomustab, kuidas "kontrollijad" tegutsevad.


Pakistani men see white girls as 'easy meat', claims Jack Straw - Telegraph
Ühele eelmise päeva uudisele lisa ja järge. Neegrite, asiaatide ja ka islamistide kallaletungid Suurbritannia valgetele tüdrukutele on muutumas epideemiaks ja selle tulemusena lausa peaminister - vabandust - kiirustasin natuke - sõna ütles ikka endine siseminister - istuvad ei julge veel seda teemat puudutada - võttis sõna sellele teemal ja kutsus ülesse Pakistani kogukonda "enda sisse vaatama ja austama kohalikku elanikkonda".

Royals to be shrouded in further secrecy under controversial law change | Mail Online
Mõned asjad on muutumas. Võiks lausa arvata vandeseltsaslikult, et see oli üks põhjuseid miks "siniverelised" liitusid kabalistliku klikiga - nood lubasid saada kontrolli alla rahva. Just siis olid ajad kui "uued sinised" olid laiaulatuslikus võitluses DeusRexi vereliinidega ning vajasid abi rahva vastu kes sundis kuningaid vastu võtma Magna Charta ja muid analoogseid seadusi. Inglismaal võeti vastu seadus mis teeb sisuliselt Kuningaperest uuesti Kuninga. Neid on keelatud kritiseerida, neil on õigused mida teistel pole ja tagatipuks said nad just hiljuti (või on protsess veel pooleli) tagasi KÕIK nende vanad valdused mis olid riigi hallata mis maksis kinni nende kulud ja "palga" kuningaks olemiseks.

Tobacco facts: ten things to know about smoking - Telegraph
Narkomaanide palged - faktid neist ja neile kelle meelemürk on nikotiin.

Cocaine addicts vaccine that makes immune system see drug as 'intruder' | Mail Online
Tore uudis sellest, et hetkel on valmimas ravim mis vabastab inimese narkomaania küüsist muutes sõltuvust tekitavad ained inimkehas "võõraks". Veel toredamaks teeb asja see, et tänu sellele ehk kukub kokku lõpuks ka tubaka tööstus. Jääb üle vaid lota, et kõrvalefektid ei ole hirmsamad kui haigus mida ravida püütakse.
(selle postituse viimane muutmine: 09-01-2011 16:32 excubitoris.)

Tegelikult on kõik lihtne aga me pole sellest veel aru saanud ...
*
Sa pead tegema HEAD halvast, sest millestki muust teda teha pole.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Ilo
Avatariks Orioni Tähevärav xendra

Postitusi: 609
Liitunud: Nov 2010
09-01-2011 16:57
Postitus: #13
RE: Exc'u kolumn ehk uudiseid laiast maailmast AD 2011 Volume I
(09-01-2011 16:07 )excubitoris Kirjutas:  savethemales.ca - Hollywood's Sabbatean Sex Propaganda
Natuke juttu Hollywoody propagandast mille abil lõhutakse perekondasi ja ja muid inimlikke väärtusi.
100 aastat tagasi - Tutvus, abielu, seks
50 aastat tagasi - Tutvus, seks, abielu
Tänapäev - Seks, abielu, tutvus.
Tulevik - Seks, Enam ei abielluta kuna leitakse, et see on "tuhandeid aastaid vana viis naise kontrollimiseks ja üldiselt väga ketserlik eluviis"
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
elis
roheline

Postitusi: 938
Liitunud: Jul 2004
09-01-2011 18:04
Postitus: #14
RE: Exc'u kolumn ehk uudiseid laiast maailmast AD 2011 Volume I
Äkki hoopis "Tulevik - Seks, Enam ei abielluta kuna leitakse, et see on "tuhandeid aastaid vana viis mehe kontrollimiseks ja üldiselt väga ketserlik eluviis""

http://spaceweather.com/
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
excubitoris
Kes-Kus-Miks-oloog

Postitusi: 11,466
Liitunud: Apr 2007
09-01-2011 19:16
Postitus: #15
RE: Exc'u kolumn ehk uudiseid laiast maailmast AD 2011 Volume I
Elis ja Ilo - teema kus jätkata Smile Mida me üldse teame paljunemisest?

Tegelikult on kõik lihtne aga me pole sellest veel aru saanud ...
*
Sa pead tegema HEAD halvast, sest millestki muust teda teha pole.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
excubitoris
Kes-Kus-Miks-oloog

Postitusi: 11,466
Liitunud: Apr 2007
11-01-2011 04:30
Postitus: #16
RE: Exc'u kolumn ehk uudiseid laiast maailmast AD 2011 Volume I
Details emerge of Arizona shooting victims | World news | The Guardian
Arizona shooting: Police seek SECOND suspect caught on security camera | Mail Online
Olen nüüd siis juba mitu päeva kamminud USA uudiste lehti ja kanaleid püüdes aru saada mis motiveeris ja miks tulistas Jared Lee Loughner (huvitav on asja juures see, et vahenimi Lee hakkab juba liigagi tihti figureerima USAs toimunud tähtsate mõrvade puhul Lee Harwey Oswald ja veel mitmed) surnuks nii mitu inimest ilmse kavatsusega tappa veel mitmeid kelledest mõned siiski ellu jäid. Algselt tundus, et tegu lihtsalt lolli psühhopaadiga, kuid aja edenedes hakkas pilt selginema kuni leidsin uudise mis rääkis ka natuke põhjalikumalt KES oli ilmselt pea ohvriks mõeldud Rahvasaadik Gabrielle Gifford. Tegemist tundub olevat naisterahvaga (kes muideks juba kaua abielus kohaliku kosmonaudiga) kes vaatamata süsteemi ilmsele perverteeritusele on võtnud häälekalt sõna USA Põhiseaduse kaitseks eriti aga hetkel istuva administratsiooni poolt otseses ohus olevatele lisadele mis räägivad sõnavabadusest ja ka relvadest. Samuti oli julge daam võtnud sõna Washingtoni kuritegeliku kliki ühe lemmiku ehk siis illegaalse immigratsiooni osas ning nõudnud, et föderaal valitsus täidaks talle Põhiseadusega pandud kohustust ning VALVAKS siis ka riigipiiri vahelduseks. Ning võtaks ette/käsile illegaalide probleemi ning saadaks maalt välja illegaalsed immigrandid. Muideks seda juba kord tehti operatsioon "Wetback" käigus 1954 aastal ning tulemused olid head - üle miljoni illegaali lahkus ise ning valitsus viis ise minema ehk deporteeris vähemalt üle 100 000.
Mõrvar oli aga noor mees kes ühe tunnistaja väitel - kes teda tundis juba kooliajast - oli viimase aasta jooksul radikaalselt muutunud. Olles juba eelnevalt pehmelt öeldes kriitiline valitsuse suhtes muutus tema olek peale kadunud olemist nii paari aasta piires naastes kardinaaselt muutunud. Kui eelnevalt oli tegu sellise kerget tüüpi "õllekruusi radikaaliga" kes väljendas oma arusaami vaid peale paari õllekruusi siis nüüd oli mees muutnud sisliselt täis revolutsionääriks kes isegi ostis omale käsirelva. Samuti näitasid tema YouTube postitused, et isikul oli tugevaid probleeme oma "minaga" mis lähtus tema seosetustest postitustest nii seal kui ka Facebookis - muideks nüüdseks on need kohad "puhastatud" - info osaliselt kustutatud ning alles vaid osad videod ning postitused.
Lisaks veel selline detail, et kuigi mõned tunnistajad väitsid, et mees tulistas pigem huupi kui sihikindlalt ja sihitult siis mõne ohvri haavad olid vägagi profi "moodi" ehk lastud kindla eesmärgiga isik tappa nagu näiteks Rahvasaadik ja Föderaal Kohtunik (kes oli tundub, et "boonuseks" sündmuse programmeerijatele) kui teiste haavad olid pigem sellised - "peaasi, et pihta saab" tüüpi. Siis aga selgus ümbruskonna turvakaamerate lintidelt, et mees polnud üksi. Pea kogu aeg kui too viibis sündmuse piirkonnas oli temaga kaasas üks vanem meesterahvas kes käis kogu aeg tal kas järel, kõrval või ees - mitte küll liiga ligidal, et neid kahte vabalt seostada saaks aga piisavalt ligidal, et kaamerate vaatlusel see silma jääks. Tundub, et tegu oli mehega kes juhtis Jared Lee käitumist ja kes tagas, et Gifford ja ja kohtunik ikka kindlalt surma saaksid. Kuigi Politsei hetkel seda meest otsib väljendades oma huvi "küsimsute esitamise vajadusega" siis ei usu, et nende teed ristuvad. Ühel hetkel Politsei lihtsalt teatab, et nende poolne huvi on ammendunud.
Eraldi peaks veel esile tooma mõned omapärased "infotronid" mida Politsei on väljastanud kas hoolimatusest või kindla eesmärgiga siduda Loughner mõningate teemadega ja selleks, et neid teemasi diskrediteerida. Esimene on kanep - Politsei väitis ja hoolitses selle eest, et mõrvari seotus kanepiga kindlalt pressi jõuaks. Järgides paralleeli siis võiks võtta "munadest" kinni ka näiteks kohvijoojatel - on ju paljud mõrvarid pidanud kohvi oma lemmikjoogiks - või Pepsi mis oli näiteks ka vähemalt ühe seeria mõrvari - "Son Of Sam" - lemmikjook. Teiseks oli omapärane sõnade kasutus organisatsiooni nimega American Renaissance suhtes. Politsei väitel nad "looking for evidence to link Loughner with known white supermacist grup called American Renaissance". Politsei EI TOHI otsida tõendid mis seoks teatud isiku teatud rühmitusega vaid Politsei LEIAB neid tõendeid uurimise käigus. Kui juba uurimise algstaadiumis teatakse, et uurimise eesmärk on LEIDA teatud liiki tõendeid ja seda ilma igasuguse otsese põhjuseta - puuduvad tõendid, et mõrvar oleks kuulunud või oleks seda rühmitust isegi maininud siis mis on aluseks "tõendite otsimisele"??
Kokkuvõtteks - tegemist oli rahvasaadiku Giffordi suhtes sooritatud atentaadiga mis sooritati elukutselise RIIKLIKU palgamõrvari poolt kelle taganemistee katteks ja patuoinaks valiti ajupestud Jared Lee Loughner. Kuigi alguses valitses väikene segadus (tundub, et alati) siis esimese 12 tunni jooksul saadi legend paika ja nüüd käib vaid näidend milles osaleb isegi kurjategija Obama valades krokodilli pisaraid ja nuuksudes ja väidab kui hea sõber ta Giffordiga oli - ei maksaks unustada, et Kongressis on 435 liiget ja mitte üsksi President pole senini suutnud "sõbraks" olla neile kõigile. Enamus Valge Maja elanikke pole isegi nendega kohtunud mitte. Öeldakse ju, et "surnud vaenlane on hea vaenlane".

Jack Attack on Pakistani community is the Last Straw! | Opinion Maker
Mõned päevad tagasi lasin siin välja uudise mis rääkis sellest, et Suurbritannia endine siseminister Jack Straw tegi pressis avalduse milles kutsus ülesse Pakistani kogukonna juhte kutsuma korrale noorukeid kes vägistavad, muudavad narkomaanideks ja litsideks noori britte ehk valgeid eurooplasi. Arvaks, et SISEMINISTER ikka teab sellsitest asjadeks ja olenemata sellest mis teda motiveeris sellist teadannet tegema on näidanud viimase mitme dekaadi AVALDATUD statistika, et selline käitumine aina laieneb. Ainuke asi mida Jackile ehk ette võiks heita, et ta oli oma avalduses natuke "kitsarinnaline ja rääkis ainult Pakistani kogukonnast kui samalaadne epideemia on haarnaud ka teisi "kirjuid" kogukonda nagu aasia, aafrika peamiselt aga ka mustlased ja veel "teate küll kes".
Aga pole hullu zionistliku - valgeid vihkava - meedia kisakõrid on juba alustanud Jackikese nüpeldamist ja seda loomulikult kontekstis - "kuidas ta võis nii moodi - rassistlikult ja vihkajalikult ütelda" - see aga, et nende kogukondade käitumine on rassistlik - sihtmärgiks on teratud kindla rassi esindajad - oma põhiolemuselt on jäänud neile kuidagi 2 silma vahele. Kas ehk vanasõna mis räägib palgist oma silmas mis välja ei paista on neile tedamata või ignoreerivad nad seda teadlikult?!

savethemales.ca - Letter from a Young Non-Feminist Woman
Tehakse küll nalja blondide aadressil, kuid elu on näidanud, et "blondi sündroomi" ei põe mitte ainult heledat värvi peanupuga piigad vaid ka need teised piigad. Loomulikult on üheks kaasaaitavaks faktoriks koolisüsteem mille eesmärgiks ei ole mitte harida vaid muuta sind zombiks kes teab vaid poodide aadresse ja seda, et mehed on olemuselt rõhujad kes soovivad vaid sinu pükstesse pääseda ehk parafraseerides üht moodsat suurlinna terminit "varastada sinu tuult" - huvitav kas ta unustas või, et peer haiseb?
Samas on vahest fantastiliselt hea kogeda, et mitte kõik "tsikid" ei ole langenud feminismi lõksu ja ON võimelised ka ise aru saamad kus kivi all on vähid ning kõige tipuks omavad ka julgust lähtuda oma elus looduseseadustest mitte meile peale surutud orjameelsetest stampidest. Uudiseks on kiri mille üks varajastes 20-dates neiu on saatnud Henry Makowile ning milles kirjutab Noore Naise raskusi bolševistliku propaganda maailmas.

Experts Suspect Military Testing Behind Mass Bird and Fish Deaths - Salem-News.Com
Välja on tulnud üks omapärane teooria viimase aja aina massilsiemaks muutvate loomade, lindude ja kalade massi hukkumistele. Nimelt leiutas omal ajal Tesla masina mis tekitas nn "skalaar laineid" ja need lained on võimelised mõjutama eluorganismi "alglaineid" - mis on igal liigil natuke erinev - ning selle kaudu siis muutma organismi või organismi gruppide tegevust ehk siis maa keeli KA tapma. Kuna ei ole vist eriline pomm uudis, et peale Tesla surma surma varastati tema tööd - nii juba valmis kui ka valmismisjärgus olevaid. Samuti on teada, et tolle aja taseme järgi oli Tesla tööd oma ajast ees aastakümneid. Selle teooria alusel on saanud siis need vargad ühe asjadest lõpuks valmis ning katsetavad seda.
Ise olen selle teooria osas natuke skeptiline - kui vaja sooritada massilisi tapmisi siis saab seda teha kohtades kus see eriti välja ei paista - kui just ei ole eesmärgiks tekitada hirmu ja paanikat...

A Louisiana Parish Pres. to Coast Guard: Kiss my a..! - National Human Rights | Examiner.com
Arenemas on huvitav konflikt - oma olemuselt kurb, kuid ikkagi huvitav. Suvine Mehhiko lahe nafta katastroof - mida leotakse ka osa süüdlaseks meie imelikele ilmadele - ja selle "järeltööd" on jätnud pea kustumatud jäljed lahe ökosüsteemile. Nüüd on ühe laheäärse kogukonna liider võtnud härjal sarvist kinni ja süüdistab USA Coast Guardi ehk Rannavalvet ebaprofessionaalses koostöös British Petroliumiga ehk siis otse öeldes kokkumängus millega eesmärgiks on vähendada BP süüd ning "päästa mis päästa saab" korporatsiooni vaatebnurgast jättes "arve maksmise" Ühendriikidele ja selle rahvale.

How Jewish is The Social Network? | The Occidental Observer - White Identity, Interests, and Culture
Tänapäeva lööklause kõlab umbes nii: "sind ei ole olemas kui sul pole kontot Facebookis" - seda siis olid päeva lemmiklapsed Orkut, MySpace ja rate.ee muude seas. Olen siin päris mitu korda toonud esile uudiseid mis räägivad kui nahaalselt sellsite võrkude omanikud kasutavad protsessi mida tuntakse "data maining'u" nime all ja mille sisuks on koguda sinu kohta võimalikult palju infi - luua sellest sinu profiil ning vajadusel see maha müüa sellele kes maksab rohkem ning seda olenemata sinu soovist.
See on aga asja üks külg. Teine on aga see, et miks sellsite projektide puhul figureerivad alati juudid - kas nad on geniaalsed leiutajad või geniaalsed vargad? Vaadates asja lähemalt selgub, et tegu pigem varastega kellede tegevuste jäljed kui grupp ulatub juba päris kaugele. Toon siin kolm näidet mis meile oma olemuselt lähemal ning arusaadavamad.
Näide üks - kõige suurem ja tuntum otsingu mootor ehk siis Google. Selle omanikud on 2 juuti kes oma legendi kohaselt said "jumaliku valguse osaliseks" kuskil kooliajal ning saades rohkem rahakateks panid aluse oma firmale mille tooteks kuulus Google. Reaalsuses oli asi natuke teine - varastades ülikoolis olles ühelt ühika naabrilt hunniku diskette avatsasid nad, et seal oli otsingumootori skeem ja põhimõtted koos põhikoodiga. Alguses ei osatud sellega midagi peale hakata, kuid nähes sellise firma kui Yahoo! edu - mis oli muideks 90-ndatel üks pioneer interneti teenuste vallas ja kes omab ka päris arvestatavat ja head otsingumootorit - otsustati ka turule tulla. Saades abi oma kliki ärimeestelt läks kõik lausa "ludinal" saadi laenud ja muud vajalikud paberid ning voilaa - firmas oligi juba börsil. Aga see vaene vahetus tudeng naastes Venemaale otsustas asja kohtusse anda ja jäi auto alla - "sh1t happens" onju.
Näide kaks - mikroskeemid ja Silicon Valley mis leiutati ja loodi valge mehe professor William Shockley poolt siis tuli üks juudist "hukster" ehk petis Eugene Kleiner ning varastas koos abilistega kogu kupatuse - nii miksroskeemid kui ka Silicon Valley nende loojalt Shockleylt.
Kolmandaks siis Facebook - see loodi kaksik vendade Winklevii'de poolt kui alternatiiviks tollal valitsevale MySpace'le. Siis tuli aga Zuckenberg kes lubas poistele pudrumägesi - mida need esmalt ka nagu said kuni avastasid ühel päeval, et neile ei kuulu enam midagi peale oma nime ja Zuckenberg viskas nad välja olles enne kõik asjad oma nimele kirjutanud.
Selliseid näiteid on kahjuks kordades ja kordades rohkem kuid kui keegi räägin neist on ta loomulikult antisemiit, valge rassist ja saab veel oma kraesse hulgaliselt muid sobivaid epitaafe kuni tuntud "peenise pikkuse kadeduseni" välja. Ja lasevad selle kliki kirjatsurad välja raamatu nimega The Bell Curve mille 3 peatükis "tõestavad", et ainult juudid on geeniused ning toovad näitena kõik nende poolt varastatud ideed (mitte küll selles raamatus) jättes kõrvale aga elu reaalsused.

Tegelikult on kõik lihtne aga me pole sellest veel aru saanud ...
*
Sa pead tegema HEAD halvast, sest millestki muust teda teha pole.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
excubitoris
Kes-Kus-Miks-oloog

Postitusi: 11,466
Liitunud: Apr 2007
12-01-2011 05:31
Postitus: #17
RE: Exc'u kolumn ehk uudiseid laiast maailmast AD 2011 Volume I
Media Caught Hiding Fact Loughner Is Jewish
Roy Tov: Exodus of Israel – The Aftermath
ah, mephistophelis.: Oh, It Was The John P. Wheeler III Who Was Involved In The Barksdale-Minot Incident Who Was Found In A Landfill!
savethemales.ca - Damning Arab Take on the American Male
Hubble telescope zeroes in on green blob in space - Yahoo! News

Tegelikult on kõik lihtne aga me pole sellest veel aru saanud ...
*
Sa pead tegema HEAD halvast, sest millestki muust teda teha pole.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
excubitoris
Kes-Kus-Miks-oloog

Postitusi: 11,466
Liitunud: Apr 2007
16-01-2011 10:01
Postitus: #18
RE: Exc'u kolumn ehk uudiseid laiast maailmast AD 2011 Volume I
Gigantic UFO Objects Photographed in Sun's Center (Jan. 12, 2011)
Hiiglaslikud UFOd on ennast parkinud Päikese keskele. Nohh - mitte nüüd päris Päikese keskele aga pigem siiski Maalt nähtava Päikese ketta "varju" peitu. Iseenesest on selline peitmine vägagi kaval ettevõtmine sest Päikesesse vahtimine ei ole just tervislik inimese silmadele ning palju neid ikka on kes seda Päikest otse näkku vaatavad. Isegi sond SOHO on pannud omale ketta peale mis varjab otseselt Päikese ja seda viiakse eemale vaid väga spetsiifiliste katsete tegemiseks. Pildid on aga iseenesest huvitavad - suurendustel on tõesti näha nagu oleks tegu tehis objektidega. Kuna me nüüd teame kus nad endid varjavad siis tahmafiltrid ette ja Päikest pildistama.

Earth is 'twice as dusty' now as it was 100 years ago | Mail Online
Teadlased väidavad, et Maa atmosfäär on tolmusem kui 100 aastat tagasi. See fakt üksi juba avab mõned omapärased perspektiivid.

The Gulf oil disaster is WAR on we the people.
Mehhiko lahe nafta katastroof ja seosed illuminaatide ja "kõrge lennu" pankuritega.

Oz Biblical Floods - Illustrated Map
Oz Govt Secretly Preparing For Noah's Flood?
Austraalia üleujutused - kas tegu 2012 "peaprooviga" või millest sellised üleujutused (kus isegi suurt haid nähtud 30km rannast) kuna ju see koht traditsiooniliselt olnud piisavalt kuiv olnud.

34,000-Year-Old Organisms Found Buried Alive! - Yahoo! News
Soola kristalli seest leiti 34 000 aastat vanad elusad bakterid. Kui neid kristalli seest välja võeti siis nad nädala jooksul "ärkasid" oma pikast talve või siis soola unest ja hakkasid paljunema.

Dr. Joseph Mercola: What's in Fast Food? What's in the Non-Chicken Half of the McNugget
Loodan, et paraweebude hulgas pole palju McDonaldsi austajaid. Nimelt esitati küsimus - kui nende kana "nuggetite" sees on kana vaid 50% siis mis on see ülejäänud pool? Lugege ja saate teada.

How Coke and Pepsi Are Buying Off Charities Like Save the Children | | AlterNet
Me ju kõik teame kui palju suured korporatsioonid meid armastavad ja kuidas nad seda armastust välja näitavad. Siin on veel üks näide mis räägib kui palju armastavad meid Coka ja Pepsi ning mida nad selleks teevad - ikka meie tervist ja õnne silmas pidades.

Another Chemtrails Illusion
Keemiajäljed ja nende maskeerimine. Kuna keemiajäljed ja info nende kohta on hakanud levima siis on nende tegijad dilemma ees - pritsida vaja aga välja paista ei tohi. Seega värvime kemikaalid ära. Nüüd peaks oelma päevapitnike ja keemikute koostöö hiilgeajad - millist filtrit kasutada, et pildile jääks visuaalselt nähtav keemiajälg kui on umbkaudu teada milliseid ühendeid kasutatakse?

savethemales.ca - Is Porn Killing Sex in Japan?
savethemales.ca - Sabbatean Role Models for Youth
Third of young Japanese men not interested in sex - Telegraph
Paedophilia 'culturally accepted in south Afghanistan' - Telegraph
Eelmised lingid räägivad porno ja pervertsuste levitamisest ning nende kasutamisest ühiskonna moraali ja ühtsuse lõhkumisel.

Filmmaker to release movie about Obama’s fraud and ineligibility| The Post & Email
Oops! Obama mama passport 'destroyed'
Paar linki kõige tuntuma Ameerika kurjategija ja illegaalse immigrandi kohta.Tulekul tema trikkidest film ja kuhu kadus emme pass?

What’s the difference between Nazi and Zionist war criminals? | Opinion Maker
Viimasel ajal on läinud popiks panna igale poole juudi kuusnurga ja haakristi vahele võrdusmärk. Kui aga lähtuda ajaloolisest narratiivist siis oleks ikkagi õigem kasutada haakristi asemel ka punaste kuusnurka. Tapsid ju nemad kordades rohkem inimesi kui teised kokku.

Immigration is too high, say four in five Britons | Mail Online
80% brittidest arvab, et immigratsiooni tase on liiga kõrge nende saare jaoks. Ärgem unustagem, et meie jaoks on see tõdemus alles ees.

Lawyers, Guns and Money
Advokaadid, relvad ja raha. Natuke relvastatistika tagamaadest.

Backup Comm System 'Miraculously' On & Ready On 9-11
Veel üks huvitav killuke 9-11 valede müüri - selgus, et valitsuse erakorraline sidesüsteem mis mõeldud kasutamiseks "armageddon" tüüpi stsenaariumi käivitumisel oli eelmine õhtu kellegi poolt müstilistel asjaoludel käima pandud. Huvitav kas keegi ootas midagi või oli see kuidagi seotud nende lugematute terrorismi treeningutega mis tola päeval pidid aset leidma?

SilverSolFraud.com
Üks hõbedane vahepala Alex Jonesi mängumaadelt - kes petab petjat kui petja ei peta?

Police chief: We can't speak about Asian sex gangs without appearing racist | Mail Online
Mõned päevad tagasi postitasin uudise mis kajastas 2 pakistaanlase (mõlemad üle 30 ja isad mudieks) "seiklusi" väikeste (alates 12-14) valgete britannia tüdrukute petmisel, meelitamisel narkomaaniale ja prostitutsioonile ning ka omavahel "kasutamisel seks mänguasjadena" keda siis jagata oma pere meestele ja ka teistele.
Siis tuli uudis milles endine Suurbritannia siseminister Jack Straw teatas, et pakistani meeste selline käitumine on muutumas epideemiaks. Samuti pole mitte puhtad ka teiste aasia, araabia ja neegri kogukondade liikmed. Jacki süüdistati nii rasside kui rahvaste vahelise vaenu õhutamises ja kergelt üks liberaalne juudist Parlamendi saadiks mainis ära ka sõnad antisemitism ja holokaust.
Nüüd siis on sõna võtnud üks piirkonna Politseijuhtudest ning ütleb, et Politsei teadis sellsitest asjadest, kuid ei saanud midagi ette võtta kuna kohe hakati neid samuti süüdsitama rassismis ja viha õhutamises.
Koha hakkab nii mõnigi ka mind süüdistama aga minu seisukoht on, et KÕIK need negroidid, asiaadid, araablased ja muud kirjusaast kes on tulnud Euroopasse peale 2MS tuleb siit kiiremas korras tagasi saata kust nad algselt siia saabusid. Koos laste, vanavanemate ja mošeedega mis neile meile arvelt ehitatud. Lühidalt on asi nii - kui meie nii EI tee siis keskmiselt 50 aasta pärast EI ole meid enam piisavalt, et edasi elada rahva ja rassina.

Tegelikult on kõik lihtne aga me pole sellest veel aru saanud ...
*
Sa pead tegema HEAD halvast, sest millestki muust teda teha pole.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
excubitoris
Kes-Kus-Miks-oloog

Postitusi: 11,466
Liitunud: Apr 2007
16-01-2011 14:07
Postitus: #19
RE: Exc'u kolumn ehk uudiseid laiast maailmast AD 2011 Volume I
Tundub, et pühapäeva kohta kasin kogum on andnud samas tagasi huvitavama kogumi.

YouTube - Wiki leek NWO Video - FKN Newz 011511 - NWO.

200 dead cows found in Wisconsin field - chicagotribune.com
Lisaks metsikutele lindudele, loomadele ja kaladele on hakanud surema ka koduloomad.

issuesonline_worldwide : Message: IN-BREEDING A HUGE MUSLIM PROBLEM
Varjatud tõde moslemite maailmast - vastavalt kõige targema ja ja muidu hea prohveti Muhamedi käsule võivad moslemid abielluda oma sugulastega ehk siis meie keeleruumi järgi nõbude ja nääludega. See on viinud selleni, et hetkeseisuga paljud sündinud lastest omavad geenideformatsioone mis kantakse edasi ja mis põhjustavad aktiivse kuluga haigusi. Kuna enamik moslemeid elab maades kus arstiabi on nii-ja-naa - siis võib asi olla seal kordades hullem. Hetkel on Suurbritannias seis kus pakistani päritolu moslemid (kellede hulgas uuring tehti) moodustavad väikese kohalikust elanikonnast, kuid suure osa sündinud lastest kes saavad kaasa geneetikal põhineva sünnideformatsiooni. Loomulikult on nende arvates süüdi valged kellede kombeid ei tohi järgida, kollede toitu mitte süüa jne.

US: NSA 'Q' Group Harassing its Own Informers | Opinion Maker
Suur luureasutus nimega NSA kotib pervertlikult oma töötajaid. Kui sulle töö käigus selgub, et sinu kaastöötaja tegeleb millegi illegaalsega (vahele on jäädud ka pedofiiliaga muude kuritegude hulgas) ning sa annad sellest teada on sul kallal psühholoogiline haigus - terve mõistusega inimesed ju ometi ei koputa luuraja peale.

LCD Soundsystem's Pow Pow: The First MTV-Funded Video is Masonic | The Vigilant Citizen
Teema pole uus - vaadake videot ning mõtelge mida te märkate.

Ophiuchus: suggestion of 13th sign of the zodiac becomes internet sensation - Telegraph
Jälle on käes see hetke kui jututeemaks 13. sodiaagi märk - Maokandja.

Nationalism Is Natural
Rahvuslus on meil geenides. Algselt leiti, et inimestel on sees neurostimulant mida kutsuti "kallistuse rohuks" ehk mis tekkis siis kui inimesed embasid, armatsesid ja nii edasi. Esmalt kukkusid rõkkama loomulikult multikulti jüngrid ja lubasid kaotada rassismi ja homo vihkamise mõne aasta kümnega. Siis aga selgus kurb (nende jaoks siis) tõsiasi, et see stimulant töötab vaid siis kui kallistus on vanema lapse, mehe naise vaheline või SAMAST rassist või rahvusest isiku vahel. Seega on meile tegelikult juba geneetiliselt rahvuslus sisse programmeeritud ja selle vastu võitlemine on minna vastuollu loodusega.

Tegelikult on kõik lihtne aga me pole sellest veel aru saanud ...
*
Sa pead tegema HEAD halvast, sest millestki muust teda teha pole.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
excubitoris
Kes-Kus-Miks-oloog

Postitusi: 11,466
Liitunud: Apr 2007
17-01-2011 11:51
Postitus: #20
RE: Exc'u kolumn ehk uudiseid laiast maailmast AD 2011 Volume I
savethemales.ca - "Black Swan"-- Hollywood Preaches Satanism
Thirty Little Known Facts About America
EU Spying Scandal of 2003 Points to Mossad «Kawther Salam
US Mint Reports Unprecedented Buying Spree Of Physical Silver | zero hedge
London’s Hounds of Rascalville Making a Second Run at Dr. Andrew Wakefield « The PPJ Gazette
Vaccine Damaged Kids and the Media Attack on Dr. Andy Wakefield - Vactruth.com
Dow AgroSciences Says Proposed Phase Out of Food Tolerances for Sulfuryl Fluoride Would Hinder Protection of the U.S. Food Supply | Business Wire
Gain weight by "going diet?" Artificial sweeteners... [Yale J Biol Med. 2010] - PubMed result
Effects of artificial sweeteners on body weight, f... [Acta Physiol Hung. 2010] - PubMed result

Tegelikult on kõik lihtne aga me pole sellest veel aru saanud ...
*
Sa pead tegema HEAD halvast, sest millestki muust teda teha pole.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
paadikapten
Unistan, vaadeldes tähti...

Postitusi: 1,095
Liitunud: Oct 2004
17-01-2011 16:18
Postitus: #21
RE: Exc'u kolumn ehk uudiseid laiast maailmast AD 2011 Volume I
(16-01-2011 10:01 )excubitoris Kirjutas:  Gigantic UFO Objects Photographed in Sun's Center (Jan. 12, 2011)
Hiiglaslikud UFOd on ennast parkinud Päikese keskele. Nohh - mitte nüüd päris Päikese keskele aga pigem siiski Maalt nähtava Päikese ketta "varju" peitu. Iseenesest on selline peitmine vägagi kaval ettevõtmine sest Päikesesse vahtimine ei ole just tervislik inimese silmadele ning palju neid ikka on kes seda Päikest otse näkku vaatavad. Isegi sond SOHO on pannud omale ketta peale mis varjab otseselt Päikese ja seda viiakse eemale vaid väga spetsiifiliste katsete tegemiseks. Pildid on aga iseenesest huvitavad - suurendustel on tõesti näha nagu oleks tegu tehis objektidega. Kuna me nüüd teame kus nad endid varjavad siis tahmafiltrid ette ja Päikest pildistama.

Sellest võiks lausa Para-Actioni teha. Tuleb otsida netist igasugu õpetusi, kuidas teha oma digiseebikale filtrit. Saame ehk ka ise kinnitust sellele, mida meil Kirna mõisa valitsejanna juba ammu kuulutanud on.

Mu enda helisodimised... https://soundcloud.com/paadikapten
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Vesilik
Veteran

Postitusi: 1,728
Liitunud: May 2009
17-01-2011 21:29
Postitus: #22
RE: Exc'u kolumn ehk uudiseid laiast maailmast AD 2011 Volume I
(17-01-2011 16:18 )paadikapten Kirjutas:  Saame ehk ka ise kinnitust sellele, mida meil Kirna mõisa valitsejanna juba ammu kuulutanud on.
Mida ta siis kuulutas?

Truth shall set you free.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
excubitoris
Kes-Kus-Miks-oloog

Postitusi: 11,466
Liitunud: Apr 2007
18-01-2011 17:37
Postitus: #23
RE: Exc'u kolumn ehk uudiseid laiast maailmast AD 2011 Volume I
Jury duty cat: Sal the Cat summoned for service in US and court rules he 'must attend' | Mail Online
Mis saab siis kui üks ülipüüdlik rahvaloendaja loeb valesti ja teine ülipüüdlik riigiametnik ei mõtle.
Kodanik sai teada, et tema kass Sam on kutustud esindama ravast kohtusse vandekohtunikuna. Isegi see kui kodanik saatis kohtusse teate kus oli kaasas veterinaari tõend, et tegu on kassiga kellel nimeks Sam ei vabastanud nunnut kiiust kohustusest rahva ees. Nüüd siis ootab peremees kohtusse minekut kus soovib näha, kuidas saadakse tema kassist kätte inimkeelne ütlus "süüdi" või siis "mitte süüdi".

Martin Luther King: Communist - Adulterer - Plagiarist - Zionist Martyr
Proapaganda ja mõttelaiskus on meil nii sügavalt veres, et tänaselgi päeval ei viitsita ega soovita vist uurida elementaarsel tasandil kes on kes. Kui seda ei viitsita teha kohalike võimukandjate suhtes paneb see lausa juukseid kitkuma (nii pea kiilakas juba) siis välismaiste propaganda ikoonide kohta paneb see mind vaid ohkama.
Seekord siis juttu mehest kellel nimeks Martin Luther King - ametlikult siis tegu suure neegri ja inimõiguste eest võitlejaga kes sisult on bolševik, liiderdaja, plagiaator ja mõrvar. Kuid kommunistlikud propagandistid pole kunagi mõrvu ´pahaks pannud - seni kuni nemad saavad olla mõrvajad. Ja siis seisamegi dilemma ees kus Ameerika riigi kukutajale on pühendatud riiklik püha aga meestele kes selle riigi ehitasid saavad vaid sellise keskmise "presidendi päeva" mis pole isegi mitte "punane" - kalendris siis. Ilusate sõnade eest oleme maha müünud oma inimlikkuse ja saanud lilledega kaunistatud "rootsi kardinate" imetlejateks.

savethemales.ca - England's Jewish Aristocracy (2)
Kuidas langes "vana hea Inglismaa" satanistide võrku ja miks võeti südame asjaks Impeeriumi ehitamine.
Samuti on paar asjalikku küsimust Onu Aadust ja tema motiividest.

Dow AgroSciences Says Proposed Phase Out of Food Tolerances for Sulfuryl Fluoride Would Hinder Protection of the U.S. Food Supply - FoodIngredientsFirst
Mõnedel on kohe inimeste mürgitamine sügavalt veres. Kui USA Keskkonna kaitse Agentuur tegi ettevalmsitusi teatud mürkide kõrvaldamiseks "ringlusest" kirjutasid teatud firmad neile, et ameeriklased "kaotavad oma peamised toiteained".... !!!

PRESS RELEASE: World Trade Center Occupancy FOIA PANYNJ * 1972-2001 - Let's Roll Forums
PRESS RELEASE: World Trade Center Occupancy FOIA PANYNJ * 1972-2001 - Page 2 - Let's Roll Forums
Üks vägagi huvitav detail 9-11 kohta mis paljudel ja vägagi kauaks silmade vahele jäänud. Palju ikkagi oli inimesi ja firmasi kes ründe hetkel WTC hoonetes? Paljud olid tööl ja paljud mitte? KAs oli seal inimesi kes seal poleks pidanud olema ametlikult või oli neid hoopis vähem? Miks oli see maja sisulielt TÜHI kuni 93'nda aastani - ehk esimese ründeni ja alles siis hakkasid sinna (esimese pommi ootuses või?) üürnikud saabuma? Selgub , et mõned korrused olid tühjad KOGU aeg ehk kuni 26 aastat. Millise kivi all on siin vähid peidus? Kuigi see info ei muuda oluliselt - minu meelest vähemalt - seda mis toimus ja miks toimus siis vähemalt avab ta mitmeid huvitavaid lisa aspekte selles kuriteos.

Child sex trafficking in UK on the rise with even younger victims targeted | Society | The Guardian
Viimaste nädalate jooksul on UK-st tulnud mitmeid uudiseid järjest mis räägivad sellest, kuidas sealsed uued immigrandid (enamuses ka illegaalid) kasutavad ära poliit korrektsust ning murravad noori tüdrukuid (nüüd on selgumas, et ohvrid on ka juba 10 aastaste seas) muutes neid oma kogukonnale seksorjadeks ja hiljem nende "vananedes" ka prostituutideks. Ei maksaks unustada, et sellised asjad ei toimu vaakumis ning eliit soosib vaikselt seda liiki kuritegusi mis annab kattevarju nende omadele satanistlikele rituaalidele millest kirjutatud ka lisatud teemas - Maailma eliidi varjatud magamistoa "mängud" ehk kuriteod laste vastu..

DNA Molecules Can 'Teleport,' Nobel Winner Says - PCWorld
Siin jooksis minu "kommentaari masin" kokku - igaljuhul väidab teadlane, et DNA on võimeline teleporteeruma. Asjale lähenetud uuest küljest kuna DNA "tekkimine tühjas kohas" on minu meelest seotud "lainelise geneetika" teooriaga mis väidab, et DNA kogu meie universumi täitva inforuumi 3D kehastus. Seega DNA ei tekki ega teleporteeru vaid lihtsalt on igal pool ning "materialiseerub" vastavalt vajadusel sinna kus on tingimusi füüsilise elu tekkeks.

Tegelikult on kõik lihtne aga me pole sellest veel aru saanud ...
*
Sa pead tegema HEAD halvast, sest millestki muust teda teha pole.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
paadikapten
Unistan, vaadeldes tähti...

Postitusi: 1,095
Liitunud: Oct 2004
19-01-2011 02:26
Postitus: #24
RE: Exc'u kolumn ehk uudiseid laiast maailmast AD 2011 Volume I
(17-01-2011 21:29 )Vesilik Kirjutas:  
(17-01-2011 16:18 )paadikapten Kirjutas:  Saame ehk ka ise kinnitust sellele, mida meil Kirna mõisa valitsejanna juba ammu kuulutanud on.
Mida ta siis kuulutas?

Ta hakkas juba ammu väitma, et Kirna mõisa kohal on laevad, mis on asetunud ümber päikeseketta.

Mu enda helisodimised... https://soundcloud.com/paadikapten
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
excubitoris
Kes-Kus-Miks-oloog

Postitusi: 11,466
Liitunud: Apr 2007
19-01-2011 22:48
Postitus: #25
RE: Exc'u kolumn ehk uudiseid laiast maailmast AD 2011 Volume I
Tsirkus nagu tavaliselt - petame, röövime ja teeme muid tegusi - teie maksate kinni ja peate rõõmsad olema, et niigi läks - oleksime ju võinud teid ka maha lüüa.

Warmists: 'We can't win the game, so let's change the rules' – Telegraph Blogs
European Union Calendar omits Christmas - Cites Moslem, Hindu, Sikh Holidays - National Catholic | Examiner.com
Owning the Weather in 2025: Still think they can’t alter the weather? « The PPJ Gazette
Family of late Polish president accuses Moscow of crash plot - Telegraph
Five crazy and new genetically modified foods | FavStocks
Teacher sues 'monster parents' - Telegraph

Tegelikult on kõik lihtne aga me pole sellest veel aru saanud ...
*
Sa pead tegema HEAD halvast, sest millestki muust teda teha pole.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Postita vastus 


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Uudiseid soomest ja rootsist xcad 6 1,961 06-05-2018 09:36
Viimane postitus: Thorondor
  Exc'u kolumn ehk uudiseid laiast maailmast AD 2014 excubitoris 124 60,845 11-09-2015 07:03
Viimane postitus: Eithea
  Filers Files ehk Hr. Filersi UFO uudised kogu maailmast excubitoris 121 48,684 02-08-2014 17:18
Viimane postitus: excubitoris
  Exc'u kolumn ehk uudiseid laiast maailmast AD 2013 excubitoris 229 91,065 02-01-2014 12:29
Viimane postitus: Marconato
  Exc'u kolumn ehk uudiseid laiast maailmast AD 2012 excubitoris 179 67,754 31-12-2012 22:44
Viimane postitus: kage
  Ilo kolumn MMXI Ilo 20 8,628 05-06-2011 14:01
Viimane postitus: Ilo
  Shveitsi uudiseid ka paadikapten 3 3,527 17-02-2011 08:51
Viimane postitus: nokitseja
  Encyclopedia of Life ehk Elu Entsüklopeedia Tutanhamon 3 2,091 18-11-2007 19:56
Viimane postitus: Andromeda

Vali alamfoorum:


Kasutaja(d) vaatamas seda teemat: 1 külalist

gro.bew-arap[tä]bew-arap | Para-web | Tagasi üles | Tagasi sisu juurde | Mobile Version | RSS voog