Teema hinnang:
  • 4Hääli - 3.25 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kummaline juhtum saunas
#1
Tere!
Paar nädalat tagasi saunas olles kuulsin enda pea kohal samme. Saun ise on vana maja, üleval ei ole vist ühtegi ruumi kunagi olnud. Saun on see vist alati olnud. Esimene mõte oli, et se on mu isa, kuid sammud tulid pea kohalt ja kuna isa ei ole just eriti noor, ei saanud need tema omad olla. Natukese aja pärast kuulsin, et üks naine laulab. vVist oli pigem nagu ümisemine Tundus, et oli unelaul. Üritasin, end maha rahustada, et ju siis mobiil heliseb, kuid hiljem kontrollisin, et keegi helistanud polnud.
Hiljem pole midagi kummalist täheldanud, kuulsin vist üks kord veel samme aga ma pole ka päris kindel.
Varem pole kunagi sellist asja kogenud, üldse selliseid paranormaalsust. Mind küll huvitab see, kuid tunnen, et siiski kardaksin. Too kord küll mitte. Ju siis pole ma veel valmis.

Vasta
#2
Sinu lugu lugedes, tuli mulle nüüd alles endale meelde , kuidas väiksena olin wc ja kuulsin ka samme kuigi polnud mitte kedagi. Oli väga hirmutav ja ma hakkasin kartma. Aga sinu kirja poole tagasi pöördudes , ütleksin niipalju, et jah sul on õigus sa pole veel valmis. Kuna nad rohkem pole sinuga kokkupuutunud siis on kõik vägagi korras. Jah, see kõik ongi väga hirmutav. Aga edu sulle kõiges mis teed!
Vasta
#3
Ja oma teises postituses sa räägid et sa näed vaime?
Vasta
#4
Oled üksi ja kedagi pole kodus. Kõik on vaikne ning mitte miski ei näi seda idülli rikkuvat, kui äkitsi - kellegi väga selged
sammud ja avatava uks heli. Kangestud... ja jääd tähelepanelikumalt kuulama,... nüüd avab "külaline" köögikapi ukse.
Korraga on äkkvaikus, pingutad kuulmist, aga ei midagi - justkui "avaja" ise oleks ühtäkki haihtunud! Ootamatult asendub
ehmatus paanilise hirmuga,... ei saa üle sööbivast tundest, et "külaline" on otse sinu selja taga ja jälgib ainiti iga sinu liigutust!
Tahaks nagu ümber pöörata, aga hirmukramp ei lase liigutada. Korraga - "ärkad" ja tõused püsti, tõmbad käega üle näo
... külm higi laubal! Oled hämmingus, sest midagi taolist pole sa varem kogenud.
Kell näitab keskpäeva, päike on kõrgel ja kummaliselt katkestatud lugemist sa jätkata ei soovi - kaugel sellest!... riided selga ja toast välja!
Vahest aju "mängib"?
Vasta
#5
Nüüd selle aasta sees nädal kaks tagasi juhtus sarnane asi, olin just saunatamas kui teisel korrusel kuulsin samme. Ei osanud just midagi arvata peale selle, et ehk perest keegi. Tuppa minnes küsisin, et kas kellegil oli seal asja, keegi ei teadnud asjast midagi.
Tean aga, et saun on ehitatud vana jahimehe maja eelnevale asukohale.
Samas kui aga loogiliselt võtta, need sammu helid võisid vabalt olla külma sauna soojenemisest tulevad raksumis helid.
Vasta
#6
Sammudest kusagil üleval on üldse kuidagi palju räägitud. Kui palju sellest nüüd tõsi on aga ikkagi. Ise olen ka kuulnud öösel oma toa kohal lakas aegajalt sammude taolisi hääli ja kummalisi põntse, aga ma olen alati selle puidu "mängimise" süüks pannud. Smile
Vasta
#7
aga väga tore ju said saunas olles muusikat kuulata
Vasta
#8
Puutun vaimudega üsnagi tihedalt kokku. Endalgi saunas kummalisi asju juhtunud.
Täiesti tavaline on see, et kuulen pööningult hääli - jah, mu saunamaja on üsnagi vana. Seega ei tee sellest suurt numbrit, kuna seal võib ükskõik mis häält teha.
Tihti tunnen, et keegi jälgib mind laest. Alastiolek selle jälgija ees ei tekita millegipärast vähimalgi määral ebamugavustunnet, kuigi ma oma keha tegelikult siiski häbenen.
Kui laulan on keegi raudselt platsis - ma lihtsalt tunnen seda kohalolu ja jälgimist.
Siiamaani kõige kindlam juhtum oli umbes 2 kuud tagasi.
Kõigeenne ma seletan teile oma sauna ehituse. Saun koosneb kolmest ruumist - eesruum, kus saab riietuda, istuda ja muud seesugust teha. Siis on pesuruum, kus on pink ja dušš ning pesuruumist paremal on leiliruum. Lukus/haagis käib vaid välisuks, mis viib eesruumi. Eesruumi ning dušširuumi vaheline uks ei käi enam lukku, kuid siiski seal ripub metallhaak ukse pesuruumi poolsel küljel. Ning ka leiliruumi ning pesuruumi vaheline uks ei käi lukku.
Igatahes, olin parasjagu duššitamas kui tundsin väikese poisi kohalolu kohe enda selja taga. Ta tundus hirmunud, hingeldas selgelt ja sügavalt, nagu oleks just pika maa maha jooksnud või lihtsalt väga ehmunud. Veidi aega ta hingeldas, ma ei pidanud tol hetkel vajalikuks end pöörata, kuna see poiss oli/on juba vana tuttav. Mõtlesin, et äkki on tal mulle midagi öelda. Seisin seal veidi, pesin end ja kuulasin poisi hingeldamist. Siis ta otsustas minekut teha kuid mitte nii momentaalse ilmumuse/kadumisega nagu tulles. Lahkus ta ukse kaudu eesruumi. Kuulsin ukse kinnitõmbamis pauku. Arvasin et kujutasin seda endale ette. Kuid ümber pöörates, 2 m kaugusel asetsev uks oli suletud, kuid selle haak kiikus kiirelt edasi tagasi. Tuli välja, et see poisike on võimeline ka füüsiliselt oma kohaolu väljendama.
Vasta
#9
Kui ma üksinda saunas olen siis olen nagu kuulnud ka igasuguseid asju ja tavaliselt on ka selline väike hirm ikka nahas olnud .. aga kui olen näiteks emaga käinud siis ei ole midagi olnud .. eks ma olen endale vb ette ka kujutanud .. kuid see saun on mu isa & ta sõbra ehitatud ning see sõber suri tal siis kui see sauna ahi oli veel pooleni ... ei oska öelda kas ta käib kummitamas kuigi eriti ei usu , sest ta ei surnud saunas ..
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Juhtum öisel maanteel - palun abi? Kivoos 13 7,483 04-07-2018, 21:17
Viimane postitus: zzz34
  Kummaline vilistamine kodus, palun abi. Krissukes 6 5,067 13-10-2014, 20:56
Viimane postitus: Krissukes
  Üks hirmuäratav juhtum KummitusKummikus 1 2,738 11-12-2013, 04:45
Viimane postitus: MarkoJ
  Lihtsalt huvitav juhtum kadunukesega KiShaper 0 2,093 15-10-2013, 14:13
Viimane postitus: KiShaper
  Imelik juhtum! speed 7 5,837 27-09-2013, 07:12
Viimane postitus: missykissy
  Imelik juhtum kodus lyhiz 7 6,412 20-08-2011, 20:52
Viimane postitus: kk2ku-
  kummaline kogemus alexa 2 2,141 31-05-2010, 21:47
Viimane postitus: alexa
  Chase’i hauakambri kõhedustekitav juhtum SallyStitches 1 4,067 22-04-2010, 22:04
Viimane postitus: Müstik
  Väga kummaline juhtum Ciggies 21 7,991 02-01-2010, 22:02
Viimane postitus: Mariam
  Kummaline juhtum: helendav tüdruk teel Fishy 15 7,192 17-03-2009, 18:59
Viimane postitus: TriinuMeoww

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat