Postita vastus 

Teema reiting:
  • 0 Häält - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mis toimub inimestega?
Autor Sõnum
Päikeseinsener
Bännitud

07-01-2011 20:17
Postitus: #1
Mis toimub inimestega?
Mis toimub?
Viimastel päevadel on täielik korralagedus nii minu sees, kui ka väljas.
Kõik mida teen, läheb kuidagi valesti. Isegi võib öelda, et vastupidiselt. Kehas sees on juba paar nädalat nagu mingi magnet torm. Kõik sees kakub ja mulksub. Pole kunagi midagi sellist tundnud varem.
Ka on minu tuttavad paari viimase päeva jooksul kaevanud stressi ja mingi imeliku tunde üle. Näiteks kõik siin (elan välismaal) olevad eestlased on järsku tahtnud ära kodu minna. Meeletu kodu igatsus on kõigil peale tulnud. Magada ei saa, sisemised värinad ja kolinad on enamustel. Kas tõesti on "matakas" nii lähedal, et inimorganism tunneb isegi seda ette nüüd juba?

Täna väljas jalutades "nägin" vastu tulevate inimeste südameid, ja kõigil need tuksusid väga tugevalt.
Tundub, et aeg on käes..?
Müstik

No exu täna pandud uudise järgi olevat Maa poolused juba nihkunud...
Nii et... ehk siis see üldine kliima ja tuuled-tormid ehk põhjustavad halva enesetunde. Mina ka ei tunne end kaugeltki hästi.
Samas kui siin foorumis mõni tugeva bioväljaga inimene ikka saadab kolinal mingit musta energiat kraesse - siis võib ka haigeks jääda. Ma mitu korda seda tajunud. Siis tuleb ikka seda lillat mandalat (leeki), mis ma paar päeva tagasi lisasin, vaadata ja seda halba energiat, mis saadetud, mõtteteel hajutada...
Ja eriti valvas tuleb siinsete "nõidade" tõttu olla, et midagi halba neist ei mõtle. Nad ju loevad mõtteid ja siis see kõik, mida neist halvasti oled mõelnud (kasvõi kogemata), tuleb kolinal endale tagasi. Igatahes kui üldse mõelda tahad, siis pead vähemalt foorumi selleks ajaks sulgema.
Maailm on täis lahendamata mõistatusi ja mõned neist on veel saladuslikumad, kui üldse osatakse ette kujutada.
(selle postituse viimane muutmine: 07-01-2011 20:18 Päikeseinsener.)

"You're all individuals"
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Päikeseinsener
Bännitud

07-01-2011 20:47
Postitus: #2
RE: Mis toimub inimestega?
Ei julge midagi kindlalt väita, aga kardan, et asi on siiski hull. Suhtlen just hetkel inimestega siin, ja seda igast rahvusest. Asi läheb järjest "hullemaks"
Varsti kirjutan mis teada sain..

"You're all individuals"
Cassiopeia
Veteran

07-01-2011 20:57
Postitus: #3
Olen tähele pannud ka, et viimasel ajal on inimeste ajataju hakanud sassi minema, ka mul endal. Tea kas see tuleb sellest, et on vanemaks saadud jne, VÕI on asi selles, et ajataju on sassis. Aina rohkem ja rohkem tundub, kuidas päevas on vähe aega - ehk - aeg läheb nii kiirelt mööda, et aru ei saagi. Peale seda kui ma märkasin seda kunagi, siis mõtlesin, et see on loomulik, inimene kasvab ja areneb, tööd on palju, muid asju ka palju teha. Aga viimasel ajal on igasugused inimesed tulnud minu juurde ja mulle seda sama juttu rääkinud. Niiet jah. Juuuu siis on midad toimumas.

I've heard it said, that people come into our lives for a reason, bringing something we must learn. And we are led to those who help us most to grow, if we let them and we help them in return.
Jõhvikas
Veteran

07-01-2011 21:24
Postitus: #4
Olen ise ka igasugu tundmusi tunnetanud ja ajaga kimpus olnud. Antud ajahetkel aga midagi väga kummalist täheldanud ei ole. Samas see tunne või meeleseisund või mis iganes nimega seda ei nimetaks, see võib iga hetk inimest tabada. Üksmeelt ja rohkem mõistmist teiste suhtes, siis elame sellised rasked hetked rahulikult üle.

P.S. Päikeseinsener - sa ära seda "aga kardan, et asi on siiski hull" mõtet eriti toida. Sa peaksid väga hästi teadma, et seda mõtet elus hoides ja kasvatades võib see mõte omapead kõndima hakata.
Päikeseinsener
Bännitud

07-01-2011 21:52
Postitus: #5
Nii, sain siis oma väikse uurimis tööga valmis. Kirjutan lühidalt siia paari inimese viimase aja "tunded".

1) Minu sõber Tadas (leedukas)

Mees on olnud alati lõbus ja optimist. Nüüd tellis ta ema käest mingeid rahusteid kodust, kuna südamega on jama. Pidavat puperdama ja uni on ka häiritud. Kellegiga suhelda enam ei taha, tahab üksi olla. Kodu igatsus on tulnud peale. Tema puhul on see eriti huvitav, kuna mees on elanud oma enamusest elust just välismaal ja erinevates riikides. Minu üllatuseks on ta end kurssi viinud natsi "lendavate taldrikutega".
Ja veel imelikum on see, et ta usub sellesse täiesti siiralt. Samas rääkis ta mulle teiste leedukate kohta (kes siin siis elavad), et kõiki on haaranud kodu igatsus, kõigil on uni häiritud.

2) Siinsed eestlased

Ikka seesama kodu igatsus mis on järsku kõiki tabanud. See tundub lausa uskumatu, et enamus siin väikses linnas elavadest eestlastest on juba omale pileti koju ostnud. Ja see otsus on tehtud see aasta!?
Nagu mingi sisemine instinkt mis koju "veab". Uni on kõigil häiritud.

Natuke lähemalt ühest eesti naisest. Tal on tulnud meeletu kodu igatsus, öösel magama jääda ei saa. Söögi isu pole. Nägin teda täna silmast silma.. nagu enda endine vari, näost ära ja laiguline. Kohe näha, et inimesel on stress. Veel rääkis ta mulle, et tema ema kutsub teda kodu, lubas aidata ja mida iganes, kui ainult koju tuleks (nad pole varem kuigi lähedased olnud).

Ühesõnaga, kõiki vaevab järsku kodu!
Kas see on nüüd mingi sisemine instinkt või ...?

Ei taha kedagi hirmutada ega midagi sarnast, lihtsalt ma näen seda kõike pealt ja seega ehk saan natuke paremini sellest kõigest aru, kui teie, kes peate lihtsalt minu jutust järeldusi tegema.

Veel rääkis üks eesti tüdruk kes elab leedukaga koos, et Arvidas on nii närviliseks muutunud. Ei saa magada ega söö õieti, kuigi midagi nende elus pole viimasel ajal muutunud.

Kuna liiga palju inimesi on samade "tunnustega", siis olen täiesti kindel, et midagi toimub, aga mis see on?
Paraku jään vastuse võlgu..

(07-01-2011 21:24 )Jõhvikas Kirjutas:  Olen ise ka igasugu tundmusi tunnetanud ja ajaga kimpus olnud. Antud ajahetkel aga midagi väga kummalist täheldanud ei ole. Samas see tunne või meeleseisund või mis iganes nimega seda ei nimetaks, see võib iga hetk inimest tabada. Üksmeelt ja rohkem mõistmist teiste suhtes, siis elame sellised rasked hetked rahulikult üle.

P.S. Päikeseinsener - sa ära seda "aga kardan, et asi on siiski hull" mõtet eriti toida. Sa peaksid väga hästi teadma, et seda mõtet elus hoides ja kasvatades võib see mõte omapead kõndima hakata.

Anna andeks, aga ma arvasin, et see pole enam mingi saladus ja seega kirjutasin otse välja.
(selle postituse viimane muutmine: 07-01-2011 21:55 Päikeseinsener.)

"You're all individuals"
Ott Sama
Veteran

07-01-2011 22:53
Postitus: #6
Päikeseinseneril on õigus! Tõsi ta on, et on tekkinud selline kummaline äraolek ja inimesed on kuidagi hajevil. Püütakse nagu
vanast harjumusest edasi toimetada, aga seda päris huvi asja enese vastu nagu pole, justkui... zombid! See oli rohkem naljaga
öeldud. Ise tunnen ängistavat surutist, sõbrad käivad külas, aga rääkida pole enam millestki,... nagu loeksime teineteise mõtteid.

Juurdlen tihti, millal See ometi kokku vajub? Kardan seda meie rumalus/tölplus-põhist inertsi, sest veel väga paljud loodavad
ilusale elule juba kergelt lemuvas eurobüroos, ning.../ei oska kuidagi seda lauset lõpetada.

Pigem: oma sügavas alateadvuses, tajuvad eranditult kõik, et on tekkinud käärid selle jutu vahel, mida poliitbüroolased on jäänud
vanast inertsist plärama ja tegelikkuse vahele, mis on sootuks erinev! Siis lühemalt: kõik on valesti ja me ootame, et tuleks keegi,
näiteks - võlur Merlin, ja teine Maailm võtab meid, teelt eksinuid, oma rüppe tagasi.
(selle postituse viimane muutmine: 04-02-2012 18:56 Ott Sama.)
Ilo
Avatariks Orioni Tähevärav xendra

07-01-2011 23:13
Postitus: #7
Ei tea millal inimesel hakkavad massiline "üle minema". Paljud liigid sajandite väitel on iseseisvalt juba lahkunud. Viimase viiekümne aasta jooksul eriti. Kui eelmine aasta oli "konna-lahkumis-aasta" siis see aasta võib olla lindudele eriline.
(selle postituse viimane muutmine: 07-01-2011 23:15 Ilo.)
InDemand
Veteran

07-01-2011 23:51
Postitus: #8
Noh, kas seda just üleminekuks nimetada saab, aga ütleme siis nii, et teatud protsess on alanud.

Ma ise "keerasin" end kinni mõni aeg tagasi. See tähendas seda, et ei käinud astraalis, suhelnud erinevate olenditega, kes mul unes külas käisid jne. Nüüd aga pressib see asi mulle nii peale, et ma ei saa enam ise ka aru, kas magan, olen üleval või mõlemat korraga. Ja see kogemus on põhjustanud kergekujulise migreeni (koos tööstressiga muidugi). Algas ta nii umbes täpselt enne aasta vahetumist.

Mis on varasemaga võrreldes võimendunud on ettenägemine. See tähendab seda, et näen asju ette sekundeid enne, kui need juhtuvad. Alul pidasin seda mingisuguseks meelepetteks, sest neid tuleb ikka ja jälle ette, ent need "nägemised" on muutunud üsna täpseks ja detailseks.

Igatahes on igasugu asju veel, millesse siin ei laskuks.

Põhjustest. Olen lugenud Päikesel toimuvatest tormidest, mis peaks meid sel aastal mõjutama. Teiseks on ka too magnetväljade vahetumine, mis ideeliselt pidi olema põhjuseks, miks nii palju loomi sureb.

Kolmandaks see paljuräägitud 2012, mille "olemasolus" ma üha enam kahtlema hakkan. Pakun, et see litakas ei tule just kindlal kuupäeval, vaid lihtsalt järgnevate aastate jooksul. Miks aga paljud inimesed end ühtäkki rahutuna tunnevad, on kusagile kuklasse salvestunud teadmine, et varsti juhtub midagi. Ja teadagi, et hirm sünnitab hirmu nagu viha sünnitab viha. Kõik need paanitsejad saadavad laiali signaale, mis ka teisi mõjutavad.

Kes teab, kus tõde tegelikult peitub, aga põnevaid aegu lubavad meile kõik. Smile

Sadamas on laev turvaline, ent laevu ei ehitata selleks.
Humunuk
Uustulnukas

08-01-2011 00:42
Postitus: #9
Lubavad, ise ka märganud, et viimase paari nädala jooksul on olnud rohkem selliseid tasakaalust väljas effekti ja isegi paanitsemist.
Ellu on tulnud suuremate otsuste tegemine, aga ütlesin endale, et jään rahulikuks, võtan aega ja nii teengi, naudin ka neid harmooniast väljas olevaid olekuid ja kõike, ühesõnaga kogen elu sellele hinnangut andmata.

Peata jooksmise aeg on ammu möödas, "chillige" inimesed Smile
Vaatasin asja nurga alt, et hirm ei anna mulle midagi juurde ja eks lähen sellest läbi, vaatan ka seda naudingu ja tänuga.

Üks selgitus sellele (esoteeriline, "paraline") on siis selline, et kuna maa vibratsioon/kiirgus/sagedus tõuseb, siis inimese närvisüsteem ei ole veel kohandunud sellele ja hetkel see ongi tegevus, sellest ka kehale tundmatud signaalid millega võib kaasneda erinevatel isiksustel erinev käitumine.
(selle postituse viimane muutmine: 08-01-2011 00:48 Humunuk.)
Päikeseinsener
Bännitud

08-01-2011 00:58
Postitus: #10
(07-01-2011 23:51 )InDemand Kirjutas:  Noh, kas seda just üleminekuks nimetada saab, aga ütleme siis nii, et teatud protsess on alanud.

Ma ise "keerasin" end kinni mõni aeg tagasi. See tähendas seda, et ei käinud astraalis, suhelnud erinevate olenditega, kes mul unes külas käisid jne. Nüüd aga pressib see asi mulle nii peale, et ma ei saa enam ise ka aru, kas magan, olen üleval või mõlemat korraga. Ja see kogemus on põhjustanud kergekujulise migreeni (koos tööstressiga muidugi). Algas ta nii umbes täpselt enne aasta vahetumist.

Mis on varasemaga võrreldes võimendunud on ettenägemine. See tähendab seda, et näen asju ette sekundeid enne, kui need juhtuvad. Alul pidasin seda mingisuguseks meelepetteks, sest neid tuleb ikka ja jälle ette, ent need "nägemised" on muutunud üsna täpseks ja detailseks.

Igatahes on igasugu asju veel, millesse siin ei laskuks.

Põhjustest. Olen lugenud Päikesel toimuvatest tormidest, mis peaks meid sel aastal mõjutama. Teiseks on ka too magnetväljade vahetumine, mis ideeliselt pidi olema põhjuseks, miks nii palju loomi sureb.

Kolmandaks see paljuräägitud 2012, mille "olemasolus" ma üha enam kahtlema hakkan. Pakun, et see litakas ei tule just kindlal kuupäeval, vaid lihtsalt järgnevate aastate jooksul. Miks aga paljud inimesed end ühtäkki rahutuna tunnevad, on kusagile kuklasse salvestunud teadmine, et varsti juhtub midagi. Ja teadagi, et hirm sünnitab hirmu nagu viha sünnitab viha. Kõik need paanitsejad saadavad laiali signaale, mis ka teisi mõjutavad.

Kes teab, kus tõde tegelikult peitub, aga põnevaid aegu lubavad meile kõik. Smile

Olen sinuga päris ühel meelel ja keelel. Ka mul on teatud "asjad" avanenud(kui varem ainult kuulsin, siis nüüd hakkan juba ka nägema) ja mis sellesse litakasse puutub, siis vaevalt jah, et see pauguga tuleb. Tegelt on ju isegi üllatus moment meilt ära võetud, kui nii võib öelda..

"You're all individuals"
Preilikass
Vana kala

08-01-2011 01:41
Postitus: #11
Hmm... Üsna mõtlikuks muudab see teie vestlus. Mina pole täheldanud midagi erakordset - ei närvilisust ega seda, et aeg kiiremini kulgeks. Kui ma nüüd selgelt mõtlen, siis ma olen ehk natuke aktiivsem, näen rohkem `mõtet` midagi teha, mingi imelik motivatsioon on (loodetavasti pole see kaduv nähtus). Aga ehk ma, kiisu, lihtsalt tunnen, et sel aastal algab mul uus 12-aastane elutsükkel wink Isegi unes toimus muutus - süda vahetati välja, minu enda otsustaval nõusoleku muidugi Laugh
(selle postituse viimane muutmine: 08-01-2011 01:42 Preilikass.)
Ott Sama
Veteran

08-01-2011 02:05
Postitus: #12
Preilikass! Palun, selgita mulle seda... näen rohkem `mõtet`midagi teha, mingi imelik motivatsioon on?
Päikeseinsener
Bännitud

08-01-2011 02:13
Postitus: #13
(08-01-2011 02:05 )Ott Sama Kirjutas:  Preilikass! Palun, selgita mulle seda... näen rohkem `mõtet`midagi teha, mingi imelik motivatsioon on?

Peab ütlema, et väga terane oled Ott. Aga arvan, et hetkel pole see just see, mida lugesid..

"You're all individuals"
Preilikass
Vana kala

08-01-2011 02:39
Postitus: #14
(08-01-2011 02:13 )päikeseinsener Kirjutas:  
(08-01-2011 02:05 )Ott Sama Kirjutas:  Preilikass! Palun, selgita mulle seda... näen rohkem `mõtet`midagi teha, mingi imelik motivatsioon on?

Peab ütlema, et väga terane oled Ott. Aga arvan, et hetkel pole see just see, mida lugesid..

Mida siin selgitada on? Näen mõtet kodust välja minna, näen mõtet sõpradega kokku saada, näen mõtet õppida, näen mõtet kool lõpetada jne. Mida teie sellest välja lugesite, seda ma vist ei tahagi teada... Igatahes kõlab halvaendeliselt :/
Foorumlane
Vana kala

08-01-2011 02:46
Postitus: #15
Ma postitasin ùhes oma heade semudega foorumis niimodi !
Igaks juhuks kuupàeva mainin kah 01/01/2011 !

I stop to pay customs server guys ! . There are many of our friends , who got servers , and i play mostly there , then at our server !
I hope my stupid boss will fire me soon , so i can leave this country . Cause i havent moved out from my appartment 15 month now Sad . Problem is that he cant fire me , and i have to wait , and wait !

I have fucking enaugh of this crap !!! This stupid system in ........... is soo annoing Sad !
No i am not sad ! I am very angree , and unhappy about my situation !
I wanna leave this country , and i dont even feel at home here !

I am glad if my friends are ok here , and i wish em all only a good , and with all years past here , i dont see no future at all ! So i need to say bey to all soon !

PS. See ei olnud kirjutatud alkouimas , vàike pohmell oli , aga ma ei saa juua oma naise ja pisikese lapse seltsis , et neil tuju rikkuda uue aasta õhtul !
Kilu-Mari
Uustulnukas

08-01-2011 17:31
Postitus: #16
Mis Teil viga on...meil on ju uue ja vana aja jõulud.
Olete ususüsteemi energeetikaga kursis saate aru ja teate milles probleem

(ma tõesti kohe ei julge kogu maailmale oma maailmavaateid tutvustada, ju siis olen arg)

Mina ise omast tarkusest
Maddox
Uustulnukas

08-01-2011 22:47
Postitus: #17
Hmm..nuh jah,pole ise ka midagi täheldanud, lihtsalt esmaspäevast saati haige ja uimane, õppida ei ole saanud nädal aega, mälu nagu haugil hetkel, koduigatsust kohe kindlasti pole, heameelega läheks kohe austraaliasse tagasi(eks seal ole ikka parem kus ise pole).
skip128
Astronaut

09-01-2011 14:46
Postitus: #18
Huvitav, et mind on viimastel kuudel ka mingi seletamatu ärevus tabanud. Just kui olen pinges ja ootel, et midagi juhtub. Ja siis muidugi mingite sündmuste ettetunnetamine, millest pole veel aru saanud. Need tulevad kuidagi kaootiliselt, siis kui mingi oht on, mitte pidevalt. Tore lugu oli kui aasta algul vaatasime euromünte ja kõige väiksem kukkus maha ja kadus nagu tina tuhka. Kogu seltskond otsis, ei miskit. Ma millegipärast soovitasin pliidi alla vaadata, oligi seal. Keegi ei saa aru, kuidas münt sinna oli saanud.
Eile öösel nägin kohutava unenäo, mis oli üks suur segane sündmuste jada (kahjuks väga ei mäleta enam). Meelde jäi ainus asi, et paari aasta kestel tuleb midagi erakordset ja ma üritasin paaniliselt mingeid ettevalmistusi teha. See võis ka tuleneda sellest, et jäin samal ajal mingisse vastikusse gripilaadsesse haigusse. Palavikus selliseid koshmaare näha pole muidugi üllatav.

NASA - Never A Straight Answer
Ott Sama
Veteran

09-01-2011 16:32
Postitus: #19
Ootasime siis eurot ja nüüd ootame selle tagajärge? Tegelikult ootame veel midagit - ootame teistmoodi lahendusi!
Meie majanduslangus (planeeritud paljaksröövimine) on ju kõigi meie ettevõtmiste, tööde ja teadmiste KOGUSUMMA!
Enam ei lohuta see, et "varsti pöördub majandus tõusuteele" ja siis jätkame normaalset elu... kuni tuleb uus, võib olla
veel hullem majanduslangus!
Aga pole hullu, seltsis on ikka segasem, seletamatu ärevusega, oodata! Ega liialt ei tasu muutusi loota - erakonnad, ametnikud-
bürokraadid ja pangandustegelased soovivad jätkata samadel alustel, neile suured muutused ei sobi. See muutuste jutt
on mõeldud ju ikka tavalistele maksumksjatele. Üks muutus on kindel: me muutume vanemateks!
Ilo
Avatariks Orioni Tähevärav xendra

09-01-2011 16:40
Postitus: #20
Üks kahest, kas inimesed on rumalad või neid lihtsalt ei huvita. Kolmanda võimaluse, et inimesed on rumalad, keda midagi ei huvita, jätaks siiski välja. Niipalju mul kaasmaalaste vastu veel lugupidamist on.
Alustasin oma posti niimoodi seetõttu, et tahan jõuda väiteni mida meedia meile päevast päeva korrutab. Nimelt "Majanduse kasvades suurenevad ka palgad". Mõned inimesed, kes euro tulekust natukenegi nördinud seepeale aplodeerivad - Juhhei! Rohkem raha (mida raisata). Millegipärast aga ei süüdi inimeste mällu see, et alati majandus- ja palgatõusuga on ka hinnad tõusnud. Ja kriisi ajal ei võta mitte keegi alla!

Sellest tulenevalt ma imestangi kui LIHTNE on rahvast lollitada. Anda väärusetuid lubadusi, mis annab võimaluse riigikogus pirukat kahe suupoolega sisse õgida.
Selline tunne, et hakka ise poliitikuks. Aega ju veel tegelikult on valimisteni? Seega, kui mõni ärimees siin foorumis on, siis sponsoreeri mind. Vastutasuks ma mõtlen mingid klišeelised ja tühised lubadused välja, mis inimesi erutavad.
(selle postituse viimane muutmine: 09-01-2011 17:33 Ilo.)
elis
roheline

09-01-2011 17:22
Postitus: #21
Lisaks Ilo jutule: inimesed unustavad ka selle lihtsa asjaolu, et raha on reeglina piiratud kogus. Kui kuskil keegi rikkamaks saab, siis mujal jääb keegi selle võrra vaesemaks. Ei ole nii, et nüüd kui see ja too juhtub, siis kõik saavad rikkaks... kuigi just see on see, mida särava naeratusega figuurid meile mesikeelel lubavad.. ja madalamad klassid usuvad..

http://spaceweather.com/
AnnaNuustik Eemal
Energeetik-Õpilane

09-01-2011 21:32
Postitus: #22
*Nuustik luges seda teemat alles nüüd.*
Ja nõustun - muutumine käib - juba jupp aega.

Ka mina olen näinud unesid ettevalmistustest Tõusuks. Olen näinud Maailma praeguste hädade põhjustest jutustavaid unesid ja selliseid, mis konkreetselt isiklikul tasemel õpetusi jagavad, kuidas tulevaga hakkama saada.

Huvitav on see, et energiad on väga tajutavad. Taipad õigesti küsida, saad. Kohe nii, et oled päeva otsa "ära". Bleh

Mul õnnestus end Universumi jõu abil nii lainele saada, et ammu polnud end nõnna hästi tundnud.

Ja huvitaval kombel on viimasel ajal nii, et hetki, kus pisidetaile enne nende juhtumist ette aiman ja ka ütlen, on liiga tihti, et neid juhusteks pidada. Olen rahulik, sest vähemalt ma ise näen, mis lahti on ja ei tunne asjatut hirmu.

Aga viimastel päevadel on mingi energia mu täiesti uniseks löönud.
Niiet pusimist ja tegutsemist, avastamist ikka jätkub.

Valgust!
Päikeseinsener
Bännitud

14-01-2011 23:43
Postitus: #23
Ega paremaks vist enam lähegi, kui siis aina hullemaks?

"You're all individuals"
Müstik
Shambalas

14-01-2011 23:47
Postitus: #24
Läheb, läheb paremaks. Me ju läheme varsti uuele tasandile!Smile
(selle postituse viimane muutmine: 14-01-2011 23:47 Müstik.)

Maailm on täis lahendamata mõistatusi ja mõned neist on veel saladuslikumad, kui üldse osatakse ette kujutada.
Maavalgus
Uustulnukas

05-03-2011 08:52
Postitus: #25
Kuidas eilne energeetiline laine Teid mõjutas?See mida mina nägin tegi mind natuke rahutuks.Palun seletage mulle ,kuidas te seda uut tasandit ette kujutate?

Kas kõik on ikka nii nagu peab või on tegemist ikka laiaulatusliku manipulatsiooniga.
Postita vastus 

Vali alamfoorum:

Kasutaja(d) vaatamas seda teemat: 1 külalist

gro.bew-arap[tä]bew-arap | Para-web | Tagasi üles | Tagasi sisu juurde | Mobile Version | RSS voog