Postita vastus 

Teema reiting:
  • 1 Häält - 2 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sümboolika - Üks pilt on väärt rohkem kui tuhat sõna
Autor Sõnum
euroruubel
vaatlen ja jälgin

22-01-2018 07:04
Postitus: #101
RE: Sümboolika - Üks pilt on väärt rohkem kui tuhat sõna
Originaalis oli 2018 economisti "uue aasta teema" midagi muud, a see tekitas liiga palju ebamugavaid küsimusi (loe:oli liiga avalik) ja koristati ära ja asendati sellega, mis praegu. Nii väidavad mõned netis.

1988 "ennustati" - st oli juba põlledega seltskonna tipus paika pandud - 2018 tuleb "uus maailmavaluuta, see 1988 jaoks economisti pilt nägi välja selline:

[Pilt: WBVsOMl.jpg]

oh ja see "lind" on muidugi põllekate tuttav sümbol - fööniks
(selle postituse viimane muutmine: 22-01-2018 08:37 euroruubel.)

mäng mängus
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
euroruubel
vaatlen ja jälgin

22-01-2018 08:08
Postitus: #102
Ametlik seletus ekonomisti 2018 teemale on ka olemas ekonomisi enda toimetaja poolt, pole mõtet siia panna, see oli igav ses mõttes, et tõi välja niigi ilmsed asjad (breksit, põhjakorea probleemid, jne), samas huvitavamad asjad jäid kommenteerimata. "Juhuslikult" muidugi.

Siinkirjutaja jaoks huvitavamad on see lakutud kassinägu, kaamera ja lapsepilt . hollivuudi kaudu üritatakse lapsprostitutsiooni jms pedofiiliat kinni mätsida ?

Siis moskiito - kuskilt hakkab nende kaud levima mingi epideemia

meteoriit või mõni muu kosmiline nähtus

Kaameli (lähis ida või põhja aafrika) ja "hiina ärimehe" vahel on tuumaplahvatuse sümbol... ei pruugi olla otsene tuumapalhvatus vaid nt poliitiline olukord, või finantsiline, hiina seotud oma huvidega nt.

Merkeli pilt on ka -seega tema jätkamine oli juba kusagil kulissidega taga ära otsustatud (praegu ei suuda valitsust moodustada, a see ilmselt on avalikkusele mõeldud tsirkus, otsused on tehtud, mängitakse nii välja) Putin on ka olemas, aind mis silda silmas peetakse, ei oska öelda, enne puutinit on eiffeli torn (prantsusmaa) ja ilmselt jälle mingid jamad kreekaga ( kreeka "klassikaline" sammas)

planeedid peale klouninägu vihjavad ilmselt, et midagi kuskil kas meie päikesesüsteemis või mujal avastatakse.

dna-ga nikerdatakse edasi.

mobla ja lahtine lukk- vast ka selge, et häkitakse kuskil midagi

Kesse sinine tüüp on, ma ei tea, kuigi nö kujutisena tuleb tuttav ette, a "näppu peale panna ei suuda"

Kas see kaevandamismasin on frakkimine, eidea.

huvitav on......miks on püha peetri katedraal välja tulnud - mingit uue papi valimist pole ette näha, ometigi vatikan on "pildile tõstetud", jällegi midagi plaanis ?

midagi jälle vaatluste teel kosmoses avastavad, olüpimängud, droon,

Mispärast jaapan on esile tõstetud eidea, seal keiser pidada tagasi astuma, a see vaid kohaliku tähtusega sündmus ( keisri roll sümboolne jaapanis, reaalset võimu pole)

See seal ei ole mitte kütusetank vaid paistab olevat elektriline laadija, vihjab ehk elektriauto arendamisele

mingi isalik jumalik figuur, krt seda teab, see viimne asi.

Lisaks tasub tählepanu pöörata värvidele ja järjestusele, midagi juhuslikku seal pole, a ma ei taba mustrit ära.
(selle postituse viimane muutmine: 22-01-2018 08:18 euroruubel.)

mäng mängus
Tyto Alba
Veteran

22-01-2018 19:11
Postitus: #103
Viimane on Britannia.

Jumal on isiksustatud Egregor...
Huvitav fakt - isik kes ei saa aru millest sa räägid peab lolliks sind mitte ennast.
pikksukk
Uustulnukas

22-01-2018 20:48
Postitus: #104
Ilmekas ja ka õpetlik, kuidas sümboolikat meelepäraselt saab tõlgendada. Sellepärast ongi palgal reklaamiasutistes inimesed, kes "kirjutavad lahti" logokavandid ja ikonograafia. Ka siin foorumis leidub andekaid kopiraitereid.
isemaag
Vana kala

23-01-2018 04:26
Postitus: #105
Huvitav sarnasus iidse ja teadusliku vahel:
https://www.upload.ee/image/7925640/____...______.jpg Ei tea, kas niisama väljamõeldis või ka tegelikult olemas.
Leitud asukohas: https://www.youtube.com/watch?v=Q5k7_QDN03o
10 : 22 . Veel muid piltisid näidatakse.
Ärge kuulake, kõik on vene keeles.
(selle postituse viimane muutmine: 23-01-2018 04:59 isemaag.)
Infinite
Tavaliige

Eile 20:55
Postitus: #106
"Kaugelenägelikud, olid vanaaja initsiaadid. Nad taipasid, et rahvused tulevad ja lähevad, et impeeriumid tõusevad ja langevad, ja et kunsti, teaduse ning idealismi kuldsetele ajastutele järgnevad ebausu pimedad ajastud. Pidades silmas eelkõige tulevate põlvede vajadusi, vanad teadjad läksid kujuteldamatutesse äärmustesse, et teha kindlaks, et nende teadmine saaks säilitatud. Nad graveerisid seda mägede küljele ja peitsid seda kolossaalsete kujutiste mõõtmetesse, millest igaüks oli geomeetriline ime. Oma keemia ja matemaatika teadmised, nad peitsid mütoloogiatesse, mille teadmatud(ignorantsed) jäädvustaksid, või nende templite silletesse ja võlvidesse, mida aeg ei ole täielikult minema pühkinud. Nad kirjutasid kirjamärkides, mida ei inimeste vandalism, ega ka elementide halastamatus saaks täielikult kustutada. Tänapäeval vaatavad inimesed üksi Egiptuse liivadel seisvatele vägevatele Memnonitele, või veidratele terrassilistele Palenque püramiididele aukartusega ja lugupidamisega. Need on kadunud vanaaja kunstide ja teaduste tummad tunnistused; ning varjatuks peab jääma see tarkus, seni kui see rass on õppinud lugema universaalset keelt--SÜMBOOLIKAT.''
- Manly P Hall

''Ma olen uinakust ärganud magaja. Ma olen igavese elu seeme. Ma olen inimese lõputu lootus. Ma olen Jumaliku Vaimu võsu. Ma olen Hing.'' - Kolbrin ------------------Tõeotsijad on teretulnud Facebooki Gruppi Esoteerilised Õpetused----------
Infinite
Tavaliige

Täna 00:34
Postitus: #107
"Nii et tarkus drapeerib oma tõe sümboolikaga ning katab enda läbinägelikkuse allegooriaga. Usutunnistused, rituaalid, poeemid on mõistujutud ja sümbolid. Teadmatud võtavad neid sõna-sõnalt ja ehitavad endi jaoks sõnade vangimaju ning kibestunud kõne ja kibedam mõnitus mõistavad hukka neid, kes ei ühine nendega vanglas. Nägija keskendunud nägevuse ees lahustuvad ja hajuvad dogma ja tseremoonia, legend ja kõnekujund ning ta näeb fakti taga tõde, sümboli taga Reaalsust.
Läbi varju särab igavesti Täiuslik Valgus.''
— Manly P Hall, ''The Lost Keys of Freemasonry'' (''Vabamüürluse Kadunud Võtmed'')

''Ma olen uinakust ärganud magaja. Ma olen igavese elu seeme. Ma olen inimese lõputu lootus. Ma olen Jumaliku Vaimu võsu. Ma olen Hing.'' - Kolbrin ------------------Tõeotsijad on teretulnud Facebooki Gruppi Esoteerilised Õpetused----------
Postita vastus 

Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Mis alamfoorumit kõige rohkem jälgid? Põhjavalgus 20 3,056 07-01-2012 18:55
Viimane postitus: Müstik
  Defineerige sõna "Jumal" Flash 21 4,500 05-05-2006 19:25
Viimane postitus: neitsi

Vali alamfoorum:

Kasutaja(d) vaatamas seda teemat: 1 külalist

gro.bew-arap[tä]bew-arap | Para-web | Tagasi üles | Tagasi sisu juurde | Mobile Version | RSS voog