Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Artikkel: Miks on 2012 nii tähtis?
#1
Tõlkisin antud lehel asuva artikli emakeelde. Otsing antud jutu olemasolu ei paljastanud.

http://www.dianacooper.com/index.php?opt...&Itemid=92


Miks on aasta 2012 nii tähtis?

2012 märgib lõppu 26 000 aastase astroloogilisele perioodile, ennustatuna Maiade, Inkade, Asteekide, Maooride ja enamuse iidsete kultuuride poolt. Detsember 2012 on ka viimane Atlantise eksperimendi lõpp. Läks 10 000 aastat, et seda alustada, see kestis 240 000 aastat ning kulub 10 000 aastat, et siduda kõik lahtised otsad, niisiis 260 000 aastane eksperiment lõpeb 21.12.2012.

Siis alustame me kahekordselt transformeerivat nihet, kui me planeet ja kõik tema peal, kaasaarvatud inimesed, järsult liiguvad tõusmise suunas. See on suurim võimalus spirituaalseks kasvuks kogu planeet Maa ajaloos ja olendid igast Universumi otsast vaatavad hämmeldusega, mis Maal aset leiab.

Mis juhtub energeetiliselt aastal 2012?

Ilmnevad kaks kosmilist momenti, esimene neist kell 11:11 11-ndal novembril 2011 ja teine kell 11:11 21-sel detsembril 2012. Need on täieliku vaikuse hetked läbi Universumi, mil Taeva väravad avanevad, kallates sisse uut jumalikku energiat - ja kujuteldamatud asjad saavad juhtuda. Meeletud hulgad inimesi ärkavad nii füüsiliselt kui spirituaalselt.

Planeedi 12 spirituaalset chakrat avanevad ning see mõjutab kõiki tähendusrikkalt. Selle kohta on täielik selgitus koos kaardiga nende kohtade kohta teoses "2012 and Beyond" (2012 ja edasi). Olümpiamängud Londonis, spirituaalne Maa Tähe Chakra toob suurt valgust võimaldamaks sel protsessil alata.

33 kosmilist portaali hakkavad läbi planeedi avanema. Igaüks neist toob sisse 12 kiirt pluss Ülima Naiselikkuse Hõbedase kiire kui ka Kristuse valguse. Kõiki neid kirjeldatakse teoses "2012 and Beyond" ning selles leidub kaart nende asukohtade ning mõju kohta. Nende portaalide avanemine lubab meie teadvusse tagasi tulla iidsete kultuuride teadmistel.

Paljastatakse veel üks Atlantise kristallkolpadest, miskaudu tuuakse välja Thothi kosmiline teadmine.

Lisaks on kolm planeeti seadistatud omavahel toimima 2012 pööripäeval. Neptuun, mis esindab kõrgemat vaimsust, Pluuto teisenemist ja Uraan muutust. Nende energiate koostöö avaldab planeedi teadlikkusele suurt mõju. See pakub võimalust suureks teadvuse nihkeks. Loomulikult saab selliseid energiaid kasutada ka samaväärselt halvasti, kui toimitakse rumalalt, sestap kutsutaksegi kõiki üles oma emotsioone ja mõtteid nüüd parandama ja kasutama seda suurt võimalust muutmaks planeeti. Nii individuaalselt kui ka kollektiivselt pole kunagi varem esinenud sellist võimalust vaimseks kasvuks.

Mida saan mina teha, et aidata muutustel 2012-ndaks aastaks tulla?

Too oma elu rahusse ja harmooniasse, Siis tõstab Sinu energia automaatselt kõigi vibratsiooni, kellega kokku puutud.

Jõua arusaamisele, et kõik on võrdsed ja kohtle neid nõnda.

Austa kõiki planeedil olevaid elu vorme, alustades kividest, putukatest ja taimedest loomade ning inimesteni.
Ära anna jõudu hirmule, pimedusele ega massihüsteeriale. Selle asemel keskendu heale, arukale ja suurepärasele, et see leviks.

Kujutle kõiki üle maailma rahus kätest hoidmas.

Kui piisavalt palju inimesi teevad seda, peab kõigi teadlikkus vältimatult tõusma.


Kas on olemas kristalle, mis aitaksid mul valmistuda aastaks 2012?

"Avasta Atlantist" raamatus me selgitame kristallidest, mis on olemas ja on energetiseeritud kõrgema energia jaoks.

On neli sellist, mis aitavad sul valmistuda aastaks 2012. Kui sa saad neid koguaeg kaasas kanda, töötavad nad õrnalt sinu chakratega.
Kaltsiit (ükskõik, mis värvi) aitab sul avada Tähevärava Chakra.
Seleniit töötab sinu Hinge Chakraga.

Küaniit aitab sul taasjoondada oma aju kõrgema energia jaoks.

Hematiit aitab tuua ülimad energiad su vereringesse, et need hargneks läbi su kogu keha.

Kas energia tõuseb ka praegu aasta 2012 jaoks? Kui nii, siis kas on ka spirituaalset sekkumist?

Jah, Maa teadlikkus on juba praegugi tõusnud valmistamaks ette aastat 2012. Mitmeid asju on juhtumas, aitamaks meil kõigil valmistuda kõrgemaks olemise viisiks, et me saaks lõpuks tuua Taevase energia tagasi Maale. See on pikk aeglane protsess ja ei juhtu üleöö, ent Leedi Gaia on määranud, et Maa saab veelkord olema viienda dimensiooni planeet.

Valgusimpulsid on saadetud Maale kasvavate intervallidega. Valgus sisaldab spirituaalset teadmist ja informatsiooni.

Kõrgemad Valguse Inglid on kogunemas hordidena Maale. Eraldi lühikesest perioodist renessansist, kutsuti paljud tagasi.

Targad vanad hinged reinkarneeruvad, et aidata üleminekuga.

Indigo-, vikerkaare-, kristalllapsed, valgustatud inkarneeruvad.

Võimsad energiad, mis tõmmati tagasi Atlantise langemise ajal, tagastatakse meile nüüd. Need hõlmavad endas ka Reiki, Mahatma energiat, Violetset Leeki, Kivide (kristallide?) Kiirgust ja palju teisi.

Eriline energia tuli sisse Harmoonilise Koondumisega ja Harmoonilise Ühildumisega.

Topelt Veenuse transiit hakkab tasakaalustama Maa mehelikku ja naiselikku energiat.
Delfiinid teevad oma kohalolu tuntavaks.

Atlantise inglid on Maale tagasitulnud otsimaks koostööd inimestega, et Atlantise energia Maale tagasi tuua.

Ükssarved ilmuvad.

12 kiirt on ankurdunud Maale esimest korda peale Atlantise langust.

Planeet puhastub, visates minema negatiivsust ja kinnijäänud karmat läbi maavärinate, orkaanide, ujutuste jne.
Vasta
#2
Lisaksin siia ühe mõtte. Asi nimelt selles, et teadlased ja asjaarmastajast uurijad ei ole ise ka siiani päris kindlad kalendri paikapidavuses. Kalendrit on ju mitu korda muudetud, uuendatud. Sellega ma tahan seda ütelda, et see väidetav x päev ei pruugi üldse olla praegu kehtiva kalendri kuupäevadel. Ja veel seda, et see asi ei toimu nii nagu mikrouun või pesumasin, mis täpselt kellapealt kõll teevad ja asi ongi valmis. Sellised üleminekud toimuvad sujuvalt ja väga eksitav on seepärast rääkida kindlatest kuupäevadest ja/või kellaaegadest.
Vasta
#3
Kunagi aasta 1991 sügisel sattusin Tartu ülikoolis ühes pisikeses auditooriumis kuulama Vello Reebeni http://www.epl.ee/artikkel/63638 loengut looduslike rütmide teemal.
Sealt jäi meelde tema väide, et 2012 aasta talvisel pööripäeval on enamus tema poolt uuritud rütme ekstremaalses seisus.
Mida sellest järeldada njuueidzi laadis, ei tea. Aga Jõhvikale vastuväiteks sobib see küll.
Vasta
#4
Mulle pakub huvi eeskätt see, et seal ollakse nii kindlad, et paljastatakse veel üks Atlantise kristallkoljudest ja selle kaudu tuuakse välja Thothi kosmiline teadmine.
Tegelikult osa Thoti kosmilist teadmisest on juba ju ammu teada ja ka meie foorumist allalaetav ja eestikeelsena loetav.
Huvitav, mis sealt siis veel välja koorub?

Samuti on foorumi ühes teemas kõik need kristallkoljud kenasti ära toodud, varem olid ka pildid juures. Kas nüüd ka on - ei ole vaadanud.
Aga siin on üks põhjalik link kristallkoljude kohta. Iidsed kristallkoljud, vanad kristallkoljud, aktiveeritud krsitallkoljud, maiade kristallkoljud, 13 kristallkoljut, kristallkoljude uudised, 2012 ja kristallkoljud jne. Kõik eraldi lehekülgedel koos piltidega:

http://www.crystalskulls.com/ancient-cry...kulls.html

Mis puutub sellesse kuupäeva, mis tähistab kosmilist momenti 11-ndal novembril 2011, siis ühes teemas siin ennustati selleks kuupäevaks ka ühe linna kadumist Maa pealt.
Aga jah, tänapäeval usutakse ka mitte new age ringkondades, et kristallkoljud töötasid psüühilise energia ja mõttekujundite lainealal ning neid kasutati ühenduse pidamiseks niihästi mandrite kui planeetide vahel.
Igasugustesse valguse inglitesse suhtun aga skeptiliselt. Ükssarvede taasilmumisse ka ei usu.
Nagu ikka nendel linkidel, võib seal olla osake ka tõtt, aga samas on juurde lisatud hästi palju muinasjuttu.
Aga noh, see on ainult minu arvamus.
Vasta
#5
Müstik - püüa aru saada - erinevatel inimestel erinevad arusaamised asjadest ja sellest mis on käes ja mida pole.
Vasta
#6
Loomulikult. Aktsepteerin ka teiste arvamusi. Avaldasin ainult oma arvamust ja see ei pea olema domineeriv.
Loodan, et AnnaNuustik ei solvunud, sest arvamus ei olnud ju tema kohta, vaid Diana Cooperi jutu kohta. Ja tõlke eest talle suured suured tänud!Smile
Vasta
#7
Kogu see 2012 on väga huvitav ja olen seda juba ammu väga palju uurinud ning isegi ise Chichen Itzas kohal käinud püramiide uudistamas. Web Spottidest kuni Nibiruni on see ära jahvatatud, kuid mis saab siis, kui midagi ei juhtu ? Kogu see tõlgendamine võib väga vale olla ning nagu juba eespool öeldud siis isegi meie tänane kalender ei ole õige. Umbes 5000 aastat tagasi võidi midagi hoopis muud selle kalendri lõpu all mõelda. Samas ei saa lükata kõrvale fakte, et maailma teadlased selle probleemiga hetkel tegelevad ja nagu teada, ehitatakse juba varjendeid ja kogutakse taimede seemneid. Kellel on õigus ja mis saab .......
Vasta
#8
Tegelt ei juhtugi midagi - siis. Sest juhtub juba praegu. Inimesed tegelevad juba praegu aina aktiivsemalt oma vaimu avardamisega, see on ju ilmselge. Mida avaramalt me hakkame asjadele vaatama seda uuemad arengud toimuvad inimkonnas ja ongi kogu lugu. Usun, et varsti on kooli õppeainetes olemas füüsika ajalugu ja igapäevaselt õpitakse kvantfüüsikat.
Vasta
#9
(16-01-2011, 17:11 )Müstik Kirjutas: Tegelikult osa Thoti kosmilist teadmisest on juba ju ammu teada ja ka meie foorumist allalaetav ja eestikeelsena loetav.
Thothi teadmine ei ole midagi mida sa "lugeda saad", vaid midagi mida sa "tead". Selle lause all peetakse silmas seda, et inimestele antakse tagasi osa sellest, mida ta "teab" (/mäletab).
(16-01-2011, 17:11 )Müstik Kirjutas: Igasugustesse valguse inglitesse suhtun aga skeptiliselt. Ükssarvede taasilmumisse ka ei usu.
"Süüdi" võib selles olla see, et kui teatud grupp inimesi saab "teavet", siis tahest tahmata lisatakse sinna juurde taustasüsteem, milles kinni. Kui kristlane näeb oma teadvust (kõrgemat mina) siis ta joonistab koheselt juurde Jeesuse ja inglid. Kui buddist näeb, siis budha. Kui moslem, siis Allahi ja džinnid. Jne.
(16-01-2011, 17:11 )Müstik Kirjutas: Aga noh, see on ainult minu arvamus.
Ja see on minu arvamus (+natukene mõtteid, mis laenatud erinevatest raamatutest) Smile
Vasta
#10
Noneh. Võib ka nii asjale läheneda.
Aga siiski huvitasid mind eelkõige selles teabes kristallkoljud ja see osa, nagu sa kenasti väljendusid "inimestele antakse tagasi osa sellest, mida ta "teab" (/mäletab)",
teisiti ja täpsemini väljendudes siis see, et huvitav, mida me kõik taasmäletame hakkame?
Aga muus osas ei oska ma midagi arvata, sest Diana Cooperit lugenud ei ole.

Tean ainult, et ta on Inglismaal elav tervendaja ning mitmete imeliste, paljude inimeste elu muutnud raamatute autor, lugejat kontakti saamisel oma kaitseingliga ning ka paljude teiste ingellikke olenditega, annab ülevaate inglite hierarhiast ning jagab ka oma erakordseid kogemusi aastatepikkusest koostööst ingliteilmaga, näidates meile teed, kuidas me inglite abiga seda maailma siin armastuse-, rahu- ning rõõmuküllasemaks muuta saaksime…

Üldiselt suhtun niisugustesse raamatutesse suure kahtlusega ja pean ka mainima,et igasuguste "ingli raamatute" tutvustamise eest sai vanasti siin foorumis verbaalselt peksa.
Küllap siis on asjad edenenud ja võib ka niisuguseid raamatuid tutvustada!
Muuseas, selles, keda keegi näeb, on sul muidugi õigus.
Minu vanatädi näiteks teatas oma surivoodil, et Jeesus käis teda isiklikult kutsumas ja kui järgmine kord tuleb, võtab ta endaga kaasa. Ja nii ka juhtus. Samas pean ütlema, et mu vanatädi ei olnud üldse usklik.
Vasta
#11
(16-01-2011, 18:50 )Müstik Kirjutas: Minu vanatädi näiteks teatas oma surivoodil, et Jeesus käis teda isiklikult kutsumas ja kui järgmine kord tuleb, võtab ta endaga kaasa. Ja nii ka juhtus. Samas pean ütlema, et mu vanatädi ei olnud üldse usklik.
Ei maksa unustada, et Jeesus on täiesti olemas ja ka seda, et teatud seltskond on teda omakasu eesmärgil ekspluateerinud ja rahvast petnud. Jeesusele on omistatud palju seda, mida ja keda ta kindlasti ei olnud.
Vasta
#12
Jah, olen isegi sellest pikalt ja põhjalikult kirjutanud.
Aga ka siis sain "verbaalselt peksa". Nii, et enam usuteemades ei osale.
Lisaks kõigele olen siin foorumis ilmselt ainuke, kes on Torino surilina kohta kirjutatud kõige uuema eestikeelse raamatu läbi lugenud ja kirjeldanud, kuidas Jeesus valguskehana taevasse tõusis ja kuidas surilina mõlemale küljele teaduslike uuringute uuemate avastuste lõpptulemuse järgi tema pilt jäi.
Aga selle jutu peale sain veel hullemini "peksa". Ei aidanud seal isegi teaduslikud tõendid midagi. Nii, et ettevaatust nende teemade käsitlemisel!
Vasta
#13
(16-01-2011, 19:05 )Müstik Kirjutas: Jah, olen isegi sellest pikalt ja põhjalikult kirjutanud.
Aga ka siis sain "verbaalselt peksa". Nii, et enam usuteemades ei osale.

Müstik - sul oleks aeg sellest üle olla - kui sa vaid teaksid palju mina olen "peksa" saanud selle eest, et julgen välja ütelda seda mida mida paljud kuulda ei taha ega julge. Mind ei ole see veel peatanud ega takistanud.
Vasta
#14
No sind nii palju ei vemmeldata. Sa ikka meesterahvas ja saad kasvõi "rusikatega" jagu.
Aga ma alles toibun viimasest "vemmeldamisest" ja minul kipuvad kõik "lahingud" siin viimasel ajal UFO teemades olema või siis mingil arusaamatul isiklikul tasandil. Kui teaks kelle varba peale astunud olen, siis teaks ettevaatlikum olla, aga "hoobid" tulevad täiesti tundmatust suunast.
Aga see läheb teemast mööda, nii et kui tarvis, siis moded võivad ära kustutada!Smile
Vasta
#15
Miks tähtis? Kui ei teaks, võib-olla jääks täiesti tähelepanuta. Ja kui märkakski, et miskit on teisiti, kehtitaks õlgu - ah et sedamoodi siis.
Mida täpsemad määratlused antakse ja mida rohkem asjast räägitakse ja seletatakse, seda rohkem raha kokku aetakse.
Vasta
#16
(16-01-2011, 17:40 )TDK Kirjutas: Kogu see 2012 on väga huvitav ja olen seda juba ammu väga palju uurinud ning isegi ise Chichen Itzas kohal käinud püramiide uudistamas. Web Spottidest kuni Nibiruni on see ära jahvatatud, kuid mis saab siis, kui midagi ei juhtu ? Kogu see tõlgendamine võib väga vale olla ning nagu juba eespool öeldud siis isegi meie tänane kalender ei ole õige. Umbes 5000 aastat tagasi võidi midagi hoopis muud selle kalendri lõpu all mõelda. Samas ei saa lükata kõrvale fakte, et maailma teadlased selle probleemiga hetkel tegelevad ja nagu teada, ehitatakse juba varjendeid ja kogutakse taimede seemneid. Kellel on õigus ja mis saab .......

Täitsa huvitav! Ma olen alates sellest maiade viljaringide filmist kogu aeg Chitchen Itza peale mõelnud. Mis on sinu vahetud muljed?
Seal andis sul ikka ringi käia, kuna see on maiade suurim muistne linn,:
u 5 ruutkilomeetrit.
Kas sinna Tuhande samabaga sõdalaste templisse sisse ka saab?
Kas Kukulcani püramiid on tõesti projekteeritud püha linnu hääle salvestamiseks? Ma kaldun uskuma, et sellel on muid funktsioone ka?See punane Jaaguari troon ka minu arust igavesti äge.
Ja ma ei ole ikka veel täpselt aru saanud, et mida NASA oma uuringuteks kasutab seal? Kas seda ümarat tähetorni Caracoli või Kukkulcani püamiidi?
Paljudest dokfilmidest on jäänud ka see müstiline ohvrikaev meelde, kust neid huvitavaid kuldesemeid leiti.
Mida giidid juurde jutustasid põnevat?
Kukulcani templi foto, mida saab ka suuremaks teha:
http://static.panoramio.com/photos/origi...473826.jpg

Kui midagi ei juhtu, siis on ju hästi. See tähendab kunagi nagunii midagi juhtub ja loodust peab ikka hoidma. Aga see on ju tore, et maiade kultuurile seoses a-ga 2012 rohkem tähelepanu pööratakse.


Vasta
#17
Ehk on kellelgi aega ja viitsimist ära tõlkida Jason Davise artikkel 2012 suure pettuse kohta.
Ma teen lihtsalt copy/paste:

The December 21, 2012 date is a hoax, inasmuch as the so called Mayan Calendar is concerned. Someone made the date up, but the reasons for the deception (if not just flatout ignorance) just might be good ones.

First off, it’s not Mayan. It’s older, possibly Olmec or Mixtec, and the Mayans adopted it along with both the Inca and Aztec. Secondly, it’s a day-counter, which means that it's not based upon any sort of lunar or solar calendar (cyclical calendars, which label months and years) or year. So, you’d have to make sure your math was incredibly accurate for the length of a day if starting in 3113 BCE and counting forward to today and hope to pin it down to an exact date. It's actually not even possible. One of the biggest problems with that, of course, is that nobody really even knows exactly what date to begin counting from according to our present system. If you’re going to count days, you’re going to have to know with laser precision two things: 1) on which day to begin, and 2) the exact length of a day.

But these are not the most serious problems, which is that the math is all wrong. It’s not a cyclical calendar, meaning it’s not a solar counter. It doesn’t concern itself with the number of days it takes for Earth to complete a circuit around the Sun, which is approximately 365.25 days. In other words, it doesn't concern itself with years, just sequential days. It counts days only according to the chart below, and so if you were to try to determine when the termination of the 13th Baktun is, you’d have to divide that number of days by the exact number of days in a year, but those peoples didn’t use our roughly 365.25 days a year. In other words, they weren't concerned in what year it took place, only that a given number of days would have come and gone.

Here is the actual math and the most basic assumption. A Baktun is 144,000 days, and there are 13 Baktuns which are to transpire. So 13 Baktuns x 144,000 days = 1,872,000 days / 365.25 days = 5125,25 years, but unless you know what exact date it begins on, you can’t pin it down to December 21, or even the month, and the month in which it is said to begin, our August, is somewhat of a guess as well. The more important point is that you don't use 365.25 days.

1 Kin = 1 day
1 Uinal = 1 Kin x 20 = 20 days
1 Tun = 1 Kin x 360 = 360 days
1 Ka-tun = 1 tun x 20 = 7200 days
1 Bak-tun = 1 Ka-tun x 20 = 144,000 days
1 Pictun = 1 Bak-tun x 20 = 2,880,000 days

To do the math, you can’t use modern calendrical calculations. As the above listing indicates, the multiplier, in this case the perfect 360, and the divider have to be the same number. You can’t just arbitrarily introduce a number, in this case 365.25, that doesn’t factor into the day count’s own system. So, if you use the day count’s own variable, you have:

1,872,000 days / 360 = 5200, and the number 52 was sacred to all of the Ancient American peoples, especially the Maya, along with other ancients all over the world. The Maya considered 52 years to be the year of the second birth, a type of reset day, and of course it is the product of four 13s, which is another reset day, a circle closing number. It was also, for example, Thoth’s magical number. So 5200 years makes nothing but sense, and is, in fact, precisely the way it is.

Now take 5200 years - 3113 BCE = 2087. So, assuming the beginning year is correct, the Olmec/Mixtec long count 13th Baktun terminates sometime in 2087, and as mentioned this could only be pinned down to an exact month and day if anybody knew on exactly what date according to our calendar it begins on. In addition, this is only an indicator of the end of one Great Age and the beginning of another, so it doesn’t mean a whole lot other than to have a big party.

But it doesn’t matter. Neither the lunar, solar (cyclical) calendars, nor the day-count calendars mean anything now other than as a means to correlate events in the heavens and their influences upon events on Earth.

The long and short of it? Nothing is going to happen in 2012 more than is happening right this second, but perhaps accelerated. There are no astrological alignments to speak of, the Sun won't be occluding the galactic core (the location of which is still just a guess), and the 60s group The Fifth Dimension won't be rematerializing to usher us forth into harmony and understanding. In fact, nothing is going to happen in 2087. Everything is happening now, but because there is the need for sequence as a programming rule in this video game, both dates will come and go without incident. Not even the purposefully generated hysteria will cause much other than that I think we’ll see some pretty rocking parties, our own included.

Yes, there’s an immense transformation underway, and yes, it’s going to create a different mental environment (world) for humans to perceive. How that will actually look is anybody’s guess, because although what is to come is modeled upon past cyclical Golden Ages, there is some component in this that nobody can guess at, and this includes Ascended Masters and all other discarnate (discarnate on our mental plane) entities. Nobody knows. The reasons for that are many, but we’ll be adding to this discussion as we go along, because it is the very definition of what "transformation" alludes to in this fabulous video game in which we are Avatars at this time.
Vasta
#18
Täna küll enam tõlkima ei hakka. Ehk on osavamaid, kui mina, kes selle teksti ette võtaksid, vastasel juhul saate närida vigade kallal rohkem, kui ma neid pakkuda tahaksin.

Müstik - ei ma kivipea solvunud, ma vaid vahendasin infot. Ja KÕIGIL on õigus selle kohta ütelda, mis soovivad. Ning minu Isikule on kõigist arvamustest ükskõik. Oluline on, et erinevad allikad oleksid loetavad ja igaüks saaks valida, mida usub.

Ja vahendamise vaimus lisan siia eesti keelde tõlgitud video viite Kiesha Crowteri a.k.a. Väikese Vanaema nimelise naise jagatavast sõnumist: "Me peame hakkama elama südamega".
Omapärane isiksus, kui minu arvamust küsida.

http://www.vikerkaaresild.org/node/7059
Vasta
#19
2012? See aastaarv on iseenesest kummalise märgilise tähendusega, - oodatakse midagi, aga ei osata öelda mida?
Paralleelina tooks võrdluseks soovi, mis ikka ja jälle esile kipub, kui juttu on nn. kohtumisest tulnukatega - "kaasavõtmisest tulnukate planeedile". Selles soovis kumab läbi tüdimus ja väsimus oma planeedi ühiskonnakorraldusest ning muudest
ökoprobleemidest. Inimesed, sõna otseses mõttes, tahavad hüljata oma argimured astudes tulnuklaeva pardale. Ei viitsita
enam lahendusi oodata ega nende eest võidelda - kõigil on sügavalt siiber! Sama jama selle müstilise aastaga! Arusaadavalt
soovitakse, et aasta 2012 on "suurte muutuste aeg, mida saadavad kõikmõeldavad loodusprotsessid"! Tundub, nagu esimese
näite puhul - loodusprotsessid on rakendatud poliitiliste muudatuste ette, sest... demokraatia ja turumajandus on nii õiged,
et ainult vägevad kosmilised jõud suudavad neid väärata ja uutele radadele juhtida! Jääb vaid tõdeda - oleme ammendamas
oma demokraatlik-turumajanduslikku/sotsialistlikku - kui soovite; emotsionaalset ressurssi! Ja just emotsionaalset! Milles asi?
Vist selles - täna hall, homme hall,... igavesti hall?
Ei tea, aga "heaoluparadiis" hakkab vaikselt "stabiilsuspõrgut" meenutama... ja see ei ole enam ilus muinasjuttu!
Vasta
#20
Inimesed on tarbiaühiskonnast saanud niivõrd palju inspiratsioone, et ootavad pikisilmi tulnukaid, kes teeks neile parem pakkumise Bleh
Vasta
#21
Just nimelt Ilo! Aga kes v. mis teeb 2012a. pakkumise? Saan aru, et oodatakse midagi "ehedat ja ehtsat", mis nagu
muudaks meie elu tsipa värvilisemaks, kontrastsemaks,... et natukenegi elamisväärsust juurde saada!?
Vasta
#22
Pettuma peavad inimesed, kes loodavad, et tuleb keegi, kes hakkab nende eest mõtlema ja asju ära tegema.
Vasta
#23
Ilmnevad kaks kosmilist momenti, esimene neist kell 11:11 11-ndal novembril 2011 ja teine kell 11:11 21-sel detsembril 2012.

Huvitav ,ilma skepsiseta, aga millise vööndiaja järgi.
Wiki ajavöönd http://et.wikipedia.org/wiki/Ajav%C3%B6%C3%B6nd
Vasta
#24
UTC, London! Laugh Paar minutit siia sinna Bleh
Tegelikult olen ka mina alati segaduses kui antakse mingi täpne aeg. Või on siis riigiti erinevalt? Seljuhul huvitaks mind kas arvestatakse ka suveajale üleminekut?
Vasta
#25
Vähe uurimist-puurimist ajaliin 2012

(inglis k.)
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Exc'u kolumn ehk uudiseid laiast maailmast AD 2012 excubitoris 179 89,501 31-12-2012, 22:44
Viimane postitus: kage

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat