Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Arvutivärk
#1
Tegemist pole küll para teemaga (välja arvatud minu jaoks Hrmm), aga küsin ikkagi - ehk keegi `jagab` seda asja. Ja vabandage mu `estonglishi` siinkohal - ma saan ise paremini aru kui arvutist rääkides kasutan eestindatud inglise keelt.

Kuskilt lugesin, et kui installin programmi, siis see paigutab miskit ka kuskile registrisse või arhiivi (registry) ning kui ma selle programmi lihtsalt uninstallin, siis registrisse jääb jura alles. Kui niimoodi juba paljude programmidega toimida, siis muudab see lõpuks arvuti aeglasemaks. On olemas isegi programmid, mis neid jääke kustutavad, nn registry revival tools.

Minu küsimus: kas keegi oskab soovitada mingit vastavat programmi? Kuna ma ei usu, et tasuta häid asju antakse (või ma eksin?), siis võib see programm ka tasuline olla. Oleks vaja arvutit pisutki kiiremaks saada, mul läpakas juba u 4 aastat olnud (või minimaalselt 3) ja selle ajaga olen ülekantud tähenduses miljon programmi alla tõmmanud ja kustutanud.

Ja misasjad on täpsemal `Local diskil` (CSmile, mida kustutada saaks? Mul pole eriti palju programme, kustutasin mitmed ära ka just, aga C: on ikka praktiliselt samavõrra hõivatud.

Vabandust kui väga lollid küsimused on, aga siis saategi naerda - minu jaoks täielik parateema... Ph34r2
#2
Tsitaat:minu jaoks täielik parateema...
Aga meie jaoks ei ole Sad

On mustmiljon muud kohta internetis, kust sellist abi küsida. Või kirjuta kellelegi u2u.
  


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat