Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kes otsustab meie eest?
#1
Teen ka ühe teema...
saksa teadlased tegid katseliselt kindlaks ,et otsused mis näivad kuuluvat meile polegi tegelikult meie omad...keerukas eksperiment
käis umbes nii:ekraanile ilmusid käsklused vajutada kas nuppu nr1 või nr2.tulemuseks leiti ,et otsus vajutada ühele või teisele
nupule sünnib meie ajus murdosa sekundit enne käskluse nägemist.
tänu pikale viivitusele meie organismis jääbki mulje,et reageerisime
peale signaali saamist.
Vasta
#2
Huvitav jah kes seal kahe kõrva vahel neid nuppe näpib.? Laugh
Vasta
#3
Päkapikud.
Vasta
#4
"Nukujuht"
Vasta
#5
Sellel teemal netis juttu küll ja küll.
Ei viitsi ise hetkel otsida, aga tean
kindlalt, olen ise lugenud.

********************************

Kurat, plära veel siin..
Otsisin nüüd infot, aga tulemus
on 0.
Aga tean kindlalt, et olen seda
lugenud kuskilt lingilt, emakeeles.
Vasta
#6
Mingit allikat ka selle eksperimendi teostuse ja tulemuste kohta on tuua...?
Vasta
#7
korralik dokfilm oli u.aasta tagasi,pealkirja ei mäleta kahjuks...
Vasta
#8
Midagi eestikeelset sellel teemal on siin: http://teadvus.wordpress.com/2008/11/03/...ustad-ise/
Ja veel vaba tahte ja muudel huvitavatel teemadel (lingid on klikatavad): http://teadvus.wordpress.com/?s=vaba+tahe
Vasta
#9
Vastus : , Loogiline mõtlemine , vastuse teadmine , reaktsioon sellele ja me pole veel arvutid , et kiiresti vastata igale kùsimusele !
Kui mulle esitada kùsimus valdkonnast mida ma valdan ja pikalt aeglaselt kùsida , siis ma vastan enne kùsimuse lõpetamist ! Seda saab kohata tihti nt. isegi telesaadetes , kuidas inimesed kuulavaid juhendeid ( Mis on peidetud kùsimusse ) ja kui tàpselt nad neile avavad ukse , kus on vastus , mida nad teavad ! Kui ei tea .... jààb vastus tulematta ja inimene võib mõelda tunde , aga mida ei tea , seda sa ei tea !
Alusta mulle kùsimust otsides Eesti poliitikut ja mulle avaneb juba ùks uks , kust otsida . Lisa tema kodukoht ja ma võin peaaegu vastata !

Kogu mùsteerium on lahendatud !!!
Vasta
#10
(27-01-2011, 15:58 )Loogik Kirjutas: Teen ka ühe teema...
saksa teadlased tegid katseliselt kindlaks ,et otsused mis näivad kuuluvat meile polegi tegelikult meie omad...keerukas eksperiment
käis umbes nii:ekraanile ilmusid käsklused vajutada kas nuppu nr1 või nr2.tulemuseks leiti ,et otsus vajutada ühele või teisele
nupule sünnib meie ajus murdosa sekundit enne käskluse nägemist.
Seesama asi minu toodud esimeselt lingilt:
Tsitaat:Juba kaheksakümnendate keskel näitas Benjamin Libet oma kuulsas töös, et meie teadvustatud otsusele eelneb juba paarsada millisekundit varem EEG-s näha olev valmisolekupotentsiaal: kui katseisikul on lihtne ülesanne liigutada näppu täpselt siis, kui ta tahab, siis on objektiivselt toimuva järjekord järgnev – esiteks ilmub potentsiaal, siis katseisik teadvustab otsust ja seejärel krõnksutab sõrme.
Foorumlane, see asi ei ole nii lihtne. See, kes meil seal ajus otsustab, suudab ka ajus toimuvaid elektrilisi ja keemilisi protsesse mingil määral juhtida.
Vasta
#11
(27-01-2011, 21:50 )Foorumlane Kirjutas: Vastus : , Loogiline mõtlemine , vastuse teadmine , reaktsioon sellele ja me pole veel arvutid , et kiiresti vastata igale kùsimusele !
Kui mulle esitada kùsimus valdkonnast mida ma valdan ja pikalt aeglaselt kùsida , siis ma vastan enne kùsimuse lõpetamist ! Seda saab kohata tihti nt. isegi telesaadetes , kuidas inimesed kuulavaid juhendeid ( Mis on peidetud kùsimusse ) ja kui tàpselt nad neile avavad ukse , kus on vastus , mida nad teavad ! Kui ei tea .... jààb vastus tulematta ja inimene võib mõelda tunde , aga mida ei tea , seda sa ei tea !
Alusta mulle kùsimust otsides Eesti poliitikut ja mulle avaneb juba ùks uks , kust otsida . Lisa tema kodukoht ja ma võin peaaegu vastata !

Kogu mùsteerium on lahendatud !!!

Sa vist ei saanud ikka õieti teemale pihta?

Müsteerium EI OLE lahendatud!!!

Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Orgaanilised robotid meie poliitika taevas Tinar 10 2,925 29-01-2021, 11:12
Viimane postitus: lahendused
  Kes Hitler oli tegelikult das 270 95,906 20-02-2018, 18:45
Viimane postitus: xcad
  Nendele kes ei usu paranormaalset MK911 129 91,060 14-12-2014, 16:22
Viimane postitus: Eithea
  Kas meie kuulmine trikitab või... hulkuv hing 8 4,660 01-10-2013, 09:16
Viimane postitus: insomnia
  Kas positiivne ja negatiivne peavad meie elus olema tasakaalus? Minaelan 22 10,152 13-08-2013, 21:17
Viimane postitus: soe1
  Ravitsejat, kes ravib ka pildi kaudu? relts11 1 1,419 07-09-2012, 17:15
Viimane postitus: VironShaman
  Regressiivhüpnoos eelmistesse eludesse: kes Eestis oskab? devilouspriest 25 16,699 03-05-2012, 11:04
Viimane postitus: lahendused
  Kes teeb lumme augukesi? Leena 7 4,310 24-12-2010, 10:16
Viimane postitus: alar
  Mis või kes on "kuratt" MK911 11 4,971 04-01-2008, 21:32
Viimane postitus: kulfing
  Meie maakera sees on veel teine, Maast suurem kera Celtic 4 4,020 15-06-2007, 11:31
Viimane postitus: ilus

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat