Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tundmatu öine külaline
#1
Vajan hädasti abi. Ema rääkis mulle et oli pealtnägijas näinud lugu Kristiinast ja ta imestas kuivõrd see sarnanes minu loole.9a.tagasi,kui olin teismeeas ja mu kallis onu suri,hakkasid minu elus toimuma kohutavad asjad.Öösiti,tavaliselt kl.2äratas mind keegi,kas koputuse või mõne muu häälega.Kuulsin kõikvõimalikke asju millele ei suuda siiani seletust leida.Praeguseks võin öelda,et olen juba kõike kohutavat kogenud,kuni surmast pääsemiseni välja.Aga ma olen väga väsinud.Kas keegi oskaks mind aidata ja selle piina lõpetada.

Muudetud: 21-11-07 kell 17:12:06 Hallucigenia
Vasta
#2
aga sa oled ju tüdruk...
ja senimaani pole poltergeistile ravi leitud.

kõik seisneb vaid sinus...
Vasta
#3
tahad öelda et sa oled kogu see aeg (9aastat) vaevelnud mingi poltergeisti küüsis ?
või siis vahel unustad ta ära ja ta kaob senix kuni jälle meelde tuleb?
Vasta
#4
wow, poltergeist :s proovi kirikuõpetaja appi kutsuda, olen kuulnud et sellest on abi, oled ise muidu ristitud?
Vasta
#5
Sorry,eksisin veidi ajaarvamisega.Kõik algas hoopis 14a.tagasi.Praeguseks olen juba 2-e tütre ema.Ma ei ole päris kindel kas tegu on ikka poltergeistiga.Esimesel a-l ma tõesti kuulsin teda,kuid siis hakkasin vastu.Ütlesin et:"Ma ei karda sind,kao mu toast ja elust minema."Mõneks ajaks tema jõud taandus,kuid siis hakkasin unes võitlema elu ja surma peale.Pidin tingimatta võitma,sest muidu juhtus minuga järgmisel päeval mingi õnnetus.Ühel ööl võitis tema ja järgmiselpäeval juhtus minuga raske autoavarii.Vaarusin 2näd.elu ja surma vahel.Ta ei lahkunud ühelgi ööl mu juurest,ootas nagu raisakotkas.Tiris mind jalgadest maa alla.Tookord andis mulle üks selgeltnägija jõudu jama tulin sellest aegamööda välja.Tean et olen igakord võitnud kõigest lahingu.Ta külastab mind ka praegu mõned korrad kuus,olenevalt minu hingelisest seisundist.Ärkan öösel kl.2.Peas hakkab surisema,tunnen külma hoovust,tema lähedust.Ma nagu kaoksin kuhugi musta auku-tema unemaailma.Mõnikord olen suutnud seda mediteerimisega peatada.
Vasta
#6
Oi oi täica k6he hakkasSmile Ise kyll kedagi sellist omale unenäo kylaliseks ei tahax....
Aga jah, ma olen ka kuulnud et kirikuõpetaja pidi aitama.
Vasta
#7
kirikuõpetaja võib vaid tagumikku sul pühkida... poltergeisti ei saa keegi teine peale sinu ära ajada...

kui ikka on tegemist poltergeistiga.
Vasta
#8
hmm...Kunda linnas ka ühe korteri elanikud väitsid, et neil asjad lendavad. Loopisid Kunda linnapead kartulitega kui see korterit vaatama läks jne...ise väites, et poltergeist loopisLaugh Neil õnnestus kuidagi vahele jääda ja pärast vist ise tunnistasid, et tahtsid paremat korterit saada...
Vasta
#9
arvan ka seda, et poltergeistist saab kõige paremini jagu, kui ise asi käsile võtta, sest sinult ammutab ta ju energiat.
Kõigepealt peaks temaga ühendust võtma ja välja selgitama selle, miks ta siin on ja kas on mingi võimalus, et poltergeist ära saata.
Ei tee kahju ka see, kui võtta ennast põhjalikult käsile. Hakata tegema meditatsiooniharjutusi, et kontrollida oma vikerkaarekeha. Sellega saavutad kontrolli ka oma energiate üle ja poltergeistil on sind raskem "kasutada".

[Teadet on muutnud 21-10-2004 postitaja kitu]
Vasta
#10
Ma võin teile kõigile öelda: Te olete veel võhikud... te ei teagi, mis asi on hirm... te pole kogenud selliseid asju, nagu osad siin foorumis... Minu seletus asjale... Sul oli ilmselt onuga väga hea või väga halb suhe... kahtepidi.... mõlemal juhul peab ta sulle midagi ära ütlema, aga tal on midagi, mis takistab tal seda teha... Minu soovitus... Kui ärkad sellise asja peale üles ütle lihtsalt sinna poole, kust koputust kuulsid: valva mind mu une ajal ja ära aja mind rohkemüles... ja kui see ei aita... vat siis on midagi lahti...
Vasta
#11
Tsitaat:Algselt postitas: Ghost0301
Kui ärkad sellise asja peale üles ütle lihtsalt sinna poole, kust koputust kuulsid: valva mind mu une ajal ja ära aja mind rohkemüles... ja kui see ei aita... vat siis on midagi lahti...

Vabandust, aga naeruv22rsemat lauset pole ma enne kuulnud...
Vasta
#12
Tsitaat:Algselt postitas: pipartyt
Tsitaat:Algselt postitas: Ghost0301
Kui ärkad sellise asja peale üles ütle lihtsalt sinna poole, kust koputust kuulsid: valva mind mu une ajal ja ära aja mind rohkemüles... ja kui see ei aita... vat siis on midagi lahti...

Vabandust, aga naeruv22rsemat lauset pole ma enne kuulnud...

Sa pole siis viitsinud minu postitusi lugeda
Vasta
#13
aga öösiti on igasugu tontidel kõige kergem meile külla tulla...siis mõistus puhkab ega sosista: "Olemas on vaid see, millele mina seletuse oskan anda."

Kui nad tulevad, võib ju küsida, mida nad tahavad

Ja võib öelda, et nad lahkuksid.
Vasta
#14
Einoh? Aprill ikkagist möödas!

Poltergeist - muinasjutt.

Lihtsalt maga üks öö ja ära mõtle sellisetele "vaimusünnitustele". See õnnetus võis vabalt tingitud olla hirmust "lahingu" kaotamise pärast.

Või oli see kokkusattumus + Sa otsisid sellele oma alateadvuses esimese sobiva põhjuse.

Või Sa oled vaimuhaige ja pead pöörduma arsti juurde.

Igastahes sellistesse tobedatesse asjadesse mis ei eksisteeri pole mõtet karta.
Vasta
#15
Miks ma peaks midagi uskuma mida Sina, ega keegi teine mulle tõestada ei suuda?

Psüholoogi juurde minek pole häbiasi. Lihtsalt, kui inimesel on probleeme asjade ettekujutamisega siis võiks ju minna.

Hmm, hetkel ei tule haigus meelde, aga haigus näeb siis välja nii, et inimene hakkab asju ettekujutama ja on 100%, et ned on tõelised või kunagi tema elus juhtunud (Seda viimast raskemal juhul).
Vasta
#16
andres me andestame sinule selle lolluse mida sa suust välja ajasid... eksole.

meile pole vaja tulla rääkima lollustest... kuna on olemas vägagi vettpidavad tõestused erinevate energiate liikumiste ning öiste kummituste kohta. niiet palun... ära paota suud kohas kus sul õigus pole. sulle tuleb see ehk üllatusena aga maailmas on olemas ka sinust targemaid inimesi.
Vasta
#17
See ei tohiks olla skisofreenia, mu tädi on skisofreenik, ning ta tunnistab, et hoogude ajal ta ei kontrolli ennast. Skisofreenia ei ole see, kui sa ei saa asjast aru, vaid see, et sa väljud kontrolli alt, kuigi on vähemalt kolme erinevat liiki skisofreeniat, mida vaadatakse tavaliselt selle kujunemise põhjal.
Selle haiguse nimi oleks vaimuhaigus minu andmete põhjal, kuid miskipärast arvan(isiklik arvamus), et kasutajal Andres on vaja mängida kõva kutti, kes tuleb ja ütleb, kuidas asjad on või peaks olema, et teha seda maailma totraks ja automaatseks.
Vasta
#18
Ei oska Sind aidata küll, Lohekrissu (Tehanu?). Ja vaevalt, et Sa siinseid poste enam loedki (kui profiili vaadata) ... küllap oli Sinu siinkäik meeleheitel inimese haaramine (ka selle) õlekõrre järele ... et ehk äkki ... keegi ... siiski ...
Aga läbi Sinu ja Sinu loo avaneb vaade sügavikesse, kuhu vaevalt et keegi vabatahtlikult julgeb sisse vaadata ... Ja tänu (igaüks võib selle koha peal tänada seda, kes sobib tema usutunnistusega), et need uksed-aknad sinna nii ahtakesed on ja nemad sealt välja ei pääse ...

PS.: Aga poltergeist ... see vist küll pole ... vähemalt nii olen ma poltergeistist aru saanud - et tema on rohkem selline välise efekti vend - kolistab, loobib lauanõusid, kallab vett põrandale, teeb ehk paha haisugi ... aga draakonkrissul ... luupainaja? (üks sihuke karmimat sorti).

PPS.: Psühhiaatrid-psühholoogid? Eks targa inimese käest võib ikka abi saada. Kuigi isiklik kogemus (õnneks küll mitte vaimuhaigustega) ütleb, et pisutki keerukamate ja segasemate asjade korral ... ei maksa just ülemäära optimistlik olla. Ja kuniks väga ei tea, misasi see vaim on, eks ole tema haigusi ravida eriti raske ...
Vasta
#19
Tsitaat:Algselt postitas: metavo
...
Selle haiguse nimi oleks vaimuhaigus minu andmete põhjal, kuid miskipärast arvan(isiklik arvamus), et kasutajal Andres on vaja mängida kõva kutti, kes tuleb ja ütleb, kuidas asjad on või peaks olema, et teha seda maailma totraks ja automaatseks.
Kahjuks maailm on automaatne ja totter, aga sellepärast ei tule uskuda asjadesse mis ei eksisteeri (Kui vastu väitlete paluks korraliku infot või video).

Ja võiksite veel siis seletada mulle vaimude eksisteerimis mõtte?
Et midagi tegemata asi korda ajada? Miks peaks? Kes käsib?
Vasta
#20
Tsitaat:Algselt postitas: Andres
Tsitaat:Algselt postitas: metavo
...
Selle haiguse nimi oleks vaimuhaigus minu andmete põhjal, kuid miskipärast arvan(isiklik arvamus), et kasutajal Andres on vaja mängida kõva kutti, kes tuleb ja ütleb, kuidas asjad on või peaks olema, et teha seda maailma totraks ja automaatseks.
Kahjuks maailm on automaatne ja totter, aga sellepärast ei tule uskuda asjadesse mis ei eksisteeri (Kui vastu väitlete paluks korraliku infot või video).

Ja võiksite veel siis seletada mulle vaimude eksisteerimis mõtte?
Et midagi tegemata asi korda ajada? Miks peaks? Kes käsib?
Kui sa tood mulle mõne tõestuse et vaime pole oelmas peale selle, et SINA pole näinud, siis ma võin isegi sind uskuma hakata, hetkel oled minu jaoks lihtsalt suvaline tegelane, kes on tulnud ilmselt valesse foorumisse. Tavaliselt inimesed kes ei usu sellist värki, ei ole asja korralikult uurinud, see on minu tähelepanek.
Vasta
#21
Tsitaat:Algselt postitas: Andres
Kahjuks maailm on automaatne ja totter, aga sellepärast ei tule uskuda asjadesse mis ei eksisteeri (Kui vastu väitlete paluks korraliku infot või video).

Ja võiksite veel siis seletada mulle vaimude eksisteerimis mõtte?
Et midagi tegemata asi korda ajada? Miks peaks? Kes käsib?


põhimõtteliselt võiksid uurida ise asju silmad lahti... ise olen ma selle teemaga tegelenud ligi 5 aastat.... neid asju mida 5 aastaga olen kogenud ja uurinud sulle siin postis seletada oleks jama. seega ise pead õppima ja vaatama...
Vasta
#22
Tsitaat:Algselt postitas: metavo
Tsitaat:Algselt postitas: Andres
Tsitaat:Algselt postitas: metavo
...
Selle haiguse nimi oleks vaimuhaigus minu andmete põhjal, kuid miskipärast arvan(isiklik arvamus), et kasutajal Andres on vaja mängida kõva kutti, kes tuleb ja ütleb, kuidas asjad on või peaks olema, et teha seda maailma totraks ja automaatseks.
Kahjuks maailm on automaatne ja totter, aga sellepärast ei tule uskuda asjadesse mis ei eksisteeri (Kui vastu väitlete paluks korraliku infot või video).

Ja võiksite veel siis seletada mulle vaimude eksisteerimis mõtte?
Et midagi tegemata asi korda ajada? Miks peaks? Kes käsib?
Kui sa tood mulle mõne tõestuse et vaime pole oelmas peale selle, et SINA pole näinud, siis ma võin isegi sind uskuma hakata, hetkel oled minu jaoks lihtsalt suvaline tegelane, kes on tulnud ilmselt valesse foorumisse. Tavaliselt inimesed kes ei usu sellist värki, ei ole asja korralikult uurinud, see on minu tähelepanek.
Vaata oma ümber ringi. Nägid mõnd vaimu?

See on minu tõestus.
Vasta
#23
vaime on ju kõikjal. see et sul silmad kinni ei tähenda et neid olemas pole. pigem võime naerda su pimduse üle Laugh
Vasta
#24
Tehke küsitlus ja siis vähemus tõestab oma seisukohti. Mis te tühja saete - nokk kinni, saba lahti ja vastupidi.
Vasta
#25
Tsitaat:Algselt postitas: Andres
Vaata oma ümber ringi. Nägid mõnd vaimu?
See on minu tõestus.

... aga saeks veidi ikka veel ... tühja. Vaata enda ümber ringi - kas näed mõnda aatomit, kvarki, neutrontähte? See ei ole minu tõestus selle kohta, et vaimud olemas on. Vaid näide selle kohta, et millegi mitteolemasolu alati palju raskem on tõestada kui olemasolu. Vaimude mitteolemasolu tõestamiseks tuleks vaimu mõiste esmalt määratleda ja siis näidata, et sellist asja mingis loogilises mõistete-seoste süsteemis (nt selles, mille annab kaasaegne füüsika) olla ei saa (viiks vastuolule).
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Ühe sõbra öine jalutuskäik hulkuv hing 1 3,804 28-07-2017, 21:21
Viimane postitus: HUGOTH
  Öine külaline Nõmmel asuvas korteris slonik 3 4,239 24-07-2014, 15:45
Viimane postitus: kalldunn
  Öine seiklus ?! MagicWolf 2 2,885 02-01-2012, 15:38
Viimane postitus: MagicWolf
  Külaline minevikust creator 2 3,043 15-04-2011, 10:23
Viimane postitus: creator
  unes külaline k21 5 3,746 22-03-2011, 19:01
Viimane postitus: Makota
  Öine kummitus metsawend 13 6,196 20-10-2007, 02:13
Viimane postitus: Merca125
  salapärane külaline või hoopis paranoia? napoleon 3 3,328 02-01-2006, 20:22
Viimane postitus: napoleon

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat