Postita vastus 

Teema reiting:
  • 0 Häält - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tundmatu öine külaline
Autor Sõnum
Taivo
Tavaliige

31-05-2005 21:00
Postitus: #26

Tsitaat:Algselt postitas: draakonkrissu
Sorry,eksisin veidi ajaarvamisega.Kõik algas hoopis 14a.tagasi.Praeguseks olen juba 2-e tütre ema.Ma ei ole päris kindel kas tegu on ikka poltergeistiga.Esimesel a-l ma tõesti kuulsin teda,kuid siis hakkasin vastu.Ütlesin et:"Ma ei karda sind,kao mu toast ja elust minema."Mõneks ajaks tema jõud taandus,kuid siis hakkasin unes võitlema elu ja surma peale.Pidin tingimatta võitma,sest muidu juhtus minuga järgmisel päeval mingi õnnetus.Ühel ööl võitis tema ja järgmiselpäeval juhtus minuga raske autoavarii.Vaarusin 2näd.elu ja surma vahel.Ta ei lahkunud ühelgi ööl mu juurest,ootas nagu raisakotkas.Tiris mind jalgadest maa alla.Tookord andis mulle üks selgeltnägija jõudu jama tulin sellest aegamööda välja.Tean et olen igakord võitnud kõigest lahingu.Ta külastab mind ka praegu mõned korrad kuus,olenevalt minu hingelisest seisundist.Ärkan öösel kl.2.Peas hakkab surisema,tunnen külma hoovust,tema lähedust.Ma nagu kaoksin kuhugi musta auku-tema unemaailma.Mõnikord olen suutnud seda mediteerimisega peatada.

Mul on ka vist mingi kurivaim kaelas aga olen nii harjunud, et ühel ööl tegin silmad lahti vaatasin et ohhoo mingi must kogum vaatas mulle otsa, vaatasin talle ise ka natuke aega ja panin uuesti silmad kinni, aga ei tea ei kartnud teda olen vist natuke pohhuist ka. Rohkem ei hakka rääkima see oli aint üks kord. Aga kõige parem on sellest mitte välja teha, sest ta tahab sind lihtsalt hirmutada,tean olen selle asjaga ise kursis aga muidugi annab mediteerimine kõige parema tulemus rahu saavutamiseks sest mediteerin ise ka.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Taivo
Tavaliige

31-05-2005 21:04
Postitus: #27

Tsitaat:Algselt postitas: Andres
Einoh? Aprill ikkagist möödas!

Poltergeist - muinasjutt.

Lihtsalt maga üks öö ja ära mõtle sellisetele "vaimusünnitustele". See õnnetus võis vabalt tingitud olla hirmust "lahingu" kaotamise pärast.

Või oli see kokkusattumus + Sa otsisid sellele oma alateadvuses esimese sobiva põhjuse.

Või Sa oled vaimuhaige ja pead pöörduma arsti juurde.

Igastahes sellistesse tobedatesse asjadesse mis ei eksisteeri pole mõtet karta.

Ega sa ennem ei usu kui sa ise sellega silmitsi oled .
-mina-
Uustulnukas

31-05-2005 22:01
Postitus: #28

Soovitan Sul nagu paljudki eelmised Temaga silmitsi seista ja teda mitte karta , sest hirm on see mida tavaliselt esimesena tajutakse ja sellest pole tavaliselt mingit abi
BoNeS
Uustulnukas

17-12-2005 10:14
Postitus: #29

oskan ikka kutsu vaimude välja ajamis mingi inimene kes sellega tegeleb ja ongi asi lähentatudLaugh
HadziOgloe
Vana kala

17-12-2005 17:14
Postitus: #30

Kui vaimolendi lähenemisel on tunda külmatunnet (üdini tungiv ka soojas ruumis tuntav külm), on tegemist deemoniga.
Neid ei peaks praegusel ajastul eriti enam planeedil iseseisvalt liikuma, kuid mõne inimese katse all võib neid veel kohal olla.

Ühe minu kunagise tuttava viis deemon algul psüühhiliste häirete sellise intensiivsuseni, et see inimene veetis mõne aja psühhiaatriahaigla statsionaaris, seejärel sai sellest inimesest kristlane ja temale anti ka prohveteerimise võime (võime olla peenmateriaalsete olendite sõnumite väljaütleja).
Praeguseks täiesti terve inimene.

Tema prohveteeringu kaudu sain teada, kuidas deemonist (deemonitest) vabaneda.

Tuleb välja öeda deemoni kohta (kui ta ilmub või tema nimi on teada):
"Seon sind äravõtmatute ahelatega ja heidan sügavikku pilkase pimeduse alla ning aheldan sind sinna sügavikku ".

Nähtuse toimemehhanism on järgmine: Deemonid on peenmateriaalsed olendid, kes mässavad meie universumi juhtkonna vastu. Enamus neist on läbinud kohtumõistmise. Kohtuotsust ei saa täide viia kuni nad viibivad meie planeedi ruumis (kaasa arvatud kosmos ca. 300 km. kõrguseni). See planeet on isoleeritud ja uninersumi vahetu võim siin ei kehti.
Kui selle planeedi elanik ütleb välja oma otsuse deemoni kohta, ei ole deemonil enam mingit kaitset ja kohtuotsus viiakse täide.

Sügavik on energeetiline vaakum ja seda loetakse hullemaks surmast.
Täielik energeetiline vaakum, kuid surra ei saa.

Muidu ma sellist informatsiooni ei annaks, kuid siin on tegemist väga raske juhtumiga; inimese jaoks elu ja surma küsimusega.

NB! Caligastiat, planeedivürsti, ja tema tiimi ei saa siduda, kuna nende üle ei ole kohus mõistetud.
Neid ärge torkige, tekib võitlus, millest inimene tavaliselt ei välju võitjana.
ne00n
Uustulnukas

20-11-2007 22:15
Postitus: #31

minu isiklik soovitus olex hadziogloe-t kuulata ning pöörduda veel asjatundjamate inimeaste poole, kui siin foorumis enamus targutajaid, sest siis on tõepoolest tegemist tõsise probleemiga ja minu üks soovitustest oleks pöörduda kirna mõisa. Seal on ülitugevad energjaväljad, mis saavad idegi vähki minuteada ravida. lisaks ammutavad need sinusse energiat teemonite minemaajammisex. soovin sulle palju jõudu!!!!!!!

Nothing is too small for this big world to hide.xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
paadikapten
Seilamas sädemete kannul

21-11-2007 18:39
Postitus: #32

Tsitaat:NB! Caligastiat, planeedivürsti, ja tema tiimi ei saa siduda, kuna nende üle ei ole kohus mõistetud.

Ahah, aga ilmselt Caligastia on ka deemon - ja kui veel planeet isoleeritud on, siis ma arvan, et see jutt deemonite aheldamise kohta on bullshit. Niisiis mõnikord inimeste tähelepanu kõrvalejuhtimiseks tuleb mõni readeemon, kes kino tegemise eesmärgiga näitab üles neid omadusi, millest meile nende kohta on räägitud - ja me ei saagi teada, et siin planeedil nende suurte vägivaldsete aktsioonide korraldajad on veel suuremad deemonid.

Kuid kui juba teema taas elustati - siis oleks huvitav teada saada, mis on saanud teema algatajast? On ta elus ja terve, vaevleb ikka oma hädade käes või on juba maha löödud? Aastaid tagasi käis Tartus mingi nelipühilaste koguduse pastor Merike Linnamägi, kes rääkis samasugusest kogemusest ja sellest, kuidas selle kogemuse läbi temast kristlane sai. Oleks huvitav ka temast taas kuulda - viimased paar aastat on ta nagu tina tuhka kadunud...
Andromeda
Vana kala

21-11-2007 21:39
Postitus: #33

Tsitaat:Algselt postitas: Taivo
Mul on ka vist mingi kurivaim kaelas aga olen nii harjunud, et ühel ööl tegin silmad lahti vaatasin et ohhoo mingi must kogum vaatas mulle otsa, vaatasin talle ise ka natuke aega ja panin uuesti silmad kinni, aga ei tea ei kartnud teda olen vist natuke pohhuist ka. Rohkem ei hakka rääkima see oli aint üks kord. Aga kõige parem on sellest mitte välja teha, sest ta tahab sind lihtsalt hirmutada,tean olen selle asjaga ise kursis aga muidugi annab mediteerimine kõige parema tulemus rahu saavutamiseks sest mediteerin ise ka.

No sellises olekus võisid sa küll seda kas väga uimasena ette kujutada või sa tõesti nägid seda unes.

Teiseks ma ei usu, et VAIMUDE eesmärk on meid hirmutada. Vaimud on üldiselt ikka rahutud hinged, neil on vaja mingisugune viimne ülesanne siin maamuna peal veel ära täita või kellelegi midagi öelda. Üldiselt ei soovi vaimud meid siiski hirmutada vaid nad on meie juures, et oma viimne ülesanne täita.

Me kõik teame, et me pole siin üksi.
Ela0maElu
Uustulnukas

15-03-2010 23:45
Postitus: #34

Nja, endal pole nende vastu mittemidagi. Tahaks tegelikult isegi rohkem teada saada janii..
Tegelt tekkis suur huvi ka sellekohta kuidas oleks võimalik deemoneid ja neid tagasi saata?, kui nad on jäänud..
See küll pole häiriv, kuid parem oleks. Ja äkki keegi oskab kuidagi aidata? Ise tglt niigi põen vastikut haigust, kui siin keegi ennem mainis midagi sellest.. . Tegelt isegi suht suur huvi sellevastu tekkind viimaselajal. Kuigi neid teisiolevusi ei saa ju minuteada 'niisama' välja kutsuda või siis nende 'tavaliste' nimede järgi, kuskilt kuulsin seda? Ise proovind neid mitukorda väljakutsuda üksi ja teatud kambaga. Mõnikord vist on isegi välja tulnd kuidagi, kuigi nagu mainind siis ise sedavärki ei oska niihästi jne. Aga, saaremaal suvemajas, kunagi ema ja sugulased on välja kutsunud, kuidagi imelikul varjandil, ning seal olevat keegi sisse jäänd, tädi olevat kunagi isegi 'Musta meest
näinud võin ka nimega eksida. ning üks tuttav olevat öösel seal majas surnud minu ema-ema vaimu näinud just peale tema surma, seal samas majas.. . Paluks abi!
lyllu215
Uustulnukas

26-03-2010 01:48
Postitus: #35

kirjutasin isegi analoogse kirja siia ,et keegi külastas mind vahepeal öösiti kella poole 2 paiku öösel,kas koputus uksele, aknale või siis teisele poole mööda seina nagu kraabiti.suure hirmutundega on just nagu üles äratatud ja kella vaadates on see täpselt pool kaks öössel olnud.kui aus olla ega enam pole tahtnud magama jäädagi ennem poolt kaht ,kuna igakord olen imestanud ,kuidas on see kõik võimalik kui midagi jälle juhtunud on,nii täpselt ühel ja samal kella ajal.kord eelmisel aastal magades ärkasin kõva mürtsupeale öösel üles ja arvasin ,et kodukinokeskuse kõlar ,mis on selline pikk ,et see kukkus maha ja ise tundes hirmu(kuidas see nüüd niisama siis pikali saab kukkuda )ja proovisin kuidagi uinuda ilma ,et ise liigutaks kaSad. hommikul üles ärgates valdas mind segadus ja natuke paanikagi,kuna puusakohal oli meeletu 10 cm. ja neljakandiline tumemust laik ,see ei meenutanud nagu sinikatki,sest oli nii ühtlase neljakandilise kujuga ja värvuselt must.ma polnud kukkunad ja ennast nagu ära löönud ka eelmistel päevadel ja sellised ei ole mu sinikad kunagi välja näinud.näidates seda oma lähedastele öeldi mulle naljatamisi ,kas mind on kiibistatud:)sellest kõigest on vaikselt saanud nüüdseks mu eluviis ,kuna tean ja tunnen ,et miski ümbritseb mind ,mida me siis nimetame kas kummitusteks või nähtamatuteks.selle kõige juures oli huvitav minna vaatama kinno neljandat kontakti ja tunda mõnda endale tuttavat kohta ja siis mõelda ,kas on need siis hoopis tulnukad või,kuna juhtumid meenutasid mõneti enda omi.
aga sooviks teada kuidas sul (postitajal) läinud on ja kas vabanesid oma ootamatust külalisest ,kuna need kes pole seda kogenud või kokkupuutunud,ei suudagi mõista ,mida tegelikult läbi elad või elasid . ja ei tasu kritiseerida nendel ,kes ei ole kokkupuutunud selliste asjadega ,kuna mõne teise jaoks võib see olla puhas reaalsus,mis tundub lihtsalt uskumatuna .ELU EI OLE AINULT MUST JA VALGE,meid ümbritseb isegi sellisel kiirel tehnika ajastul palju palju tundmatut maailma ,mida me ei saagi tundma ,sest kõige selle kõrval hävineb palju meile nägematut...
Postita vastus 

Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Ühe sõbra öine jalutuskäik paadikapten 1 908 28-07-2017 21:21
Viimane postitus: HUGOTH
  Öine külaline Nõmmel asuvas korteris slonik 3 2,255 24-07-2014 15:45
Viimane postitus: kalldunn
  Öine seiklus ?! MagicWolf 2 1,627 02-01-2012 15:38
Viimane postitus: MagicWolf
  Külaline minevikust creator 2 1,888 15-04-2011 10:23
Viimane postitus: creator
  unes külaline k21 5 1,959 22-03-2011 19:01
Viimane postitus: Makota
  Öine kummitus metsawend 13 2,671 20-10-2007 02:13
Viimane postitus: Merca125
  salapärane külaline või hoopis paranoia? napoleon 3 1,765 02-01-2006 20:22
Viimane postitus: napoleon

Vali alamfoorum:

Kasutaja(d) vaatamas seda teemat: 1 külalist

gro.bew-arap[tä]bew-arap | Para-web | Tagasi üles | Tagasi sisu juurde | Mobile Version | RSS voog