Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hiromantia - kas trend, jama või teadus
#26
Hiromantia on 3000 aastat vana.
„Hiina meditsiiniline hiromantia: tervis peopesal.“ Tln. 2009.
http://www.ersen.ee/hiina-meditsiiniline...aamat.html

http://paranormaalne.blogspot.com/2007/1...salaprased- kejooned-i.html -
käejoonte joonised ja eestikeelne jutt
http://paranormaalne.blogspot.com/2007/1...ed-ii.html
- II osa
Vasta
#27
(27-01-2011, 23:35 )orhidee Kirjutas: Aga seal on ju elujoon , südamejoon, söögilaud, siis vaadatakse veel mitu last saad, isegi mehe või nö armastatu eesnime esimese nime eestäht on peopesas. Ja palju muud veel, mul vanaonu pani kõik lapsed enne paika kui mehele sain ja ka nime täht on peos olemas ja kõik edaspidine ka.Siiani kõik õige. Kui vanaks elad ja mis haigused, hobid jne.
orhidee

Opppaaaa Smile Järelikult oli sul peopessa kirjutatud ka see, et sa antud hetkel kirjutad siia foorumisse antud postitust just selles stiilis ja nende sõnadega.
Kui juba hobid, laste arv jms on väidetavalt ette ära programmeeritud, siis võib julgelt üle parda visata igasuguse vaba tahte teooria ja kuulutada, et vaba tahe on illusioon.

Aga ma ei imesta. Olen kohanud ka isikuid, kes siiralt väidavad, et ma võin oma mõtlemisega sõna otseses mõttes, tõemeeli põhjustada kõhulahtisuse minust mitu tuhat kilomeetrit eemal elaval jääkarul. Ka siis, kui ma üldse enda arvates jääkarudele ei mõtle.

Vasta
#28
Kuidas tekivad käejooned? Ma ei tea palju seal taga geneetilisust on, aga enamus käejooni on tekkinud inimesel käe kokku/lahti tegemisel st. puhtad murdepunktid. Pange peopesa kokku ja vaadake, kust kohast peopesa nahk murdub. (Käe jooned olenevad seega ka suures osas käe rasvasisalduses st. paksusest.)
Vasta
#29
(28-01-2011, 19:37 )val Kirjutas: Kuidas tekivad käejooned? Ma ei tea palju seal taga geneetilisust on, aga enamus käejooni on tekkinud inimesel käe kokku/lahti tegemisel st. puhtad murdepunktid. Pange peopesa kokku ja vaadake, kust kohast peopesa nahk murdub. (Käe jooned olenevad seega ka suures osas käe rasvasisalduses st. paksusest.)
Kahtlemata võib oma isikliku arvamust avaldada, aga kui ma näen, et üks inimene erinevates teemades ainult opositsioonis teistega on, siis kisub asi kahtlaseks. Palun tutvu selle teemaga mõne raamatu läbilugemisega ja siis hakkame rääkima peopesa kokku-lahti tegemisest ja naha murdumisest.
Muideks, käejooned muutuvad eluea jooksul.
Vasta
#30
(28-01-2011, 20:12 )Jõhvikas Kirjutas: Muideks, käejooned muutuvad eluea jooksul.

Sellepärast nad muutuvadki. Ma ütlesin, et ma ei tea, palju geneetikas ka sõltub. Aga ausalt, pange oma käsi kinni, ja vaadake, kus kohas antud jooned tekivad.

Selle kohta, kas nende järgi saab ennustada, pole ma ju midagi öeldnud.
Vasta
#31
Iirimaal sündinud 20.sajandi kuulsaim hiromant.

Льюис Хамон- Vene k.

Louis Hamon- Inglis k.

Dokfilm vene k.


Mehe käejooned

[Pilt: 1292457072_19947_FT0_cimg8806_-__-__-_.j...200&w=1600]
Vasta
#32
Selle kuulsa inglise selgeltnägija ja müstiku krahv Cheiro
(1866 - 1936),õige nimi oli William John Warner.
Tegeles peale hiromantia ka numeroloogiaga.

Ennustas õigesti ette Oscar Wildele põlu alla sattumise, Edward VII-le tema surmakuupäeva ja Rasputinile uppumissurma. Hoiatas lord Carnarsoni, Egiptuse ekspeditsiooni juhti, Tutanhamoni hauakambrisse mitte sisenemast, sest teda tabavat vaaraoneedus. Lord surigi ootamatult. Kogu ekspeditsioonist jäi ellu ainult Howard Carter, vt teema muumiate needus:
http://www.para-web.org/showthread.php?t...ode+needus

Krahv Cheiro võimed kadusid äkitselt sama ootamatult nagu olid ilmunud. Lõpetas elu unustuses ja vaesuses.

Teema hiromantia kohta:
http://www.para-web.org/showthread.php?t...Hiromantia
Vasta
#33
Raamat ka antud härrase sulest

http://www.anubis-sub.ru/biblioteka/365-...keyro.html

Vasta
#34
Льюис Хамон (Вильям Джон Вернер) родился 1 ноября 1866 года в Дублине.

Louis Hamon born on November 1, 1866, at 10:53 LMT in Dublin, Ireland.



Vasta
#35
Ega Dublinis sündmine kellestki kohe iirlast ju ei tee - ta võib ju vabalt Iirimaal sündinud britt olla? Mulle on jäänud tsipa selgusetuks see rahvuse seos sünnimaaga. Kas Iirimaal sündinud laps, kelle mõlemad vanemad on eestlased, on ise eestlane või iirlane? Eestlane ikka ju? Või mis?
Vasta
#36
Jep, täpselt nii ta ongi.

Сын английского бизнесмена и француженки.
Vasta
#37
Jajaa, Päikeseinsener...
Lingi annad, aga ise ei vaatagi ? Smile
Filmi alguses ju üteldi, et oli mustlase verd. Ema jättis tal armastuse pärast tabori ja enne katku suremist ennustas pojale väljapaistvat ennustajakarjääri.
Smile
Poeg õppis kaks aastat kodumaal, ja siis , aru saanud , et ta on oma õpetajast targem, sõitis varastatud lauahõbeda eest Indiasse.
Vasta
#38
Tegelikult panin laused teise mõttega, aga las olla.
Ehk ongi parem, et keegi läbi ei hammusta..wink

Aga film on jah tõesti veel vaatamata.
Vasta
#39
(26-06-2011, 21:35 )Päikeseinsener Kirjutas: Jep, täpselt nii ta ongi.

Сын английского бизнесмена и француженки.

Mida kuulsam mees, seda suurem vassimine elulooga?
Ph34r2

Vasta
#40
Nii need kuulujutud tulevadki Laugh
Vasta
#41
Ja ometi ütleb wiki artikkel, et tegemist iirlasega!Smile
Ja lausa iiri astroloogi ning väga värvikireva okultse figuuriga. Usu siis veel seda va wikit!
Vasta
#42
(26-06-2011, 22:01 )olematu Kirjutas:
(26-06-2011, 21:35 )Päikeseinsener Kirjutas: Jep, täpselt nii ta ongi.

Сын английского бизнесмена и француженки.

Mida kuulsam mees, seda suurem vassimine elulooga?
Ph34r2

Soe-soe-kuuuuum

Vasta
#43
Klassikaline näide kus sattus kellelgi tugevama kätte, kes tema mitteorgaanilised abilised ära saatis peale mida mees kaotas oma võimed.
Tavaelus tegeleb sellega psühhiaatria kelle pühaks kohuseks on psühhiatrite nägijate kaudu hävitada igasugune valede maailmade nägemine peale kristlike.
Kasutavad nad selleks jõuna eluaegseid kinnise osakonna veeelementi sündinud naisi.
Vasta
#44
Filmis on öeldud, et Keiro kaotas oma võimed
pärast raha küsimist oma ennustuse eest.
Enne seda tegi ta seda tasuta.
Vasta
#45
Olen veidi hiromantiat uurinud ja ma ei saa oma vasakust käest sotti.
Parem käsi on veel normaalne ja saan aru kus mis põhijoon on.
Vasakul käel aga puudub südamejoon ja peajoon on üle peopesa .Alguses peajoonega vist ühendunud, enamvähem. Üleüldse vasakukäe tugevaim joon ongi peajoon. Kas teadjad ja keegi teab mida see tähendab ?
Kui tahate võin pilti ka näidata.
Vasta
#46
Reeglina, nii palju kui mina olen seda joonte värki uurinud, siis 3 põhi joont on kõigil olemas, kas siis nõrgemal, lühemal, tugevamal, pikemal jne kujul. Puudu võivad olla aga mõjujooned, nagu saatusejoon, merkuuri joon, päikesejoon jne. Oleks tõesti huvitav näha pilti. Ma usun et sul on lihtsalt väga nõrgalt väljendunud see südamejoon. Õrn südamejoon viitab ülimalt tundlikule ja kergelt ujedale iseloomule.
Pikk peajoon/tarkusejoon/mõistusejoon viitab rikkaliku kujutlusvõimega isikule. probleemidele läheneb see isik paindlikult. Pikk mõistusejoon mis aga jagab nii öelda peopesa pooleks ulatudes käe välisküljeni nimetatakse Sydney jooneks, see näitab inimese head enesevalitsust, järeleandmatut iseloomu ning väga tugevat egoismi.Smile Täpsemaks tõlgendamiseks on vaja teada joone tugevust, kas ta katkeb vahepeal või ei jne.
Vasta
#47
minu vasak käsi siis http://www.upload.ee/image/2172345/Picture_102.jpg
parem käsi http://www.upload.ee/image/2172361/Picture_115.jpg

Oleks väga tore kui keegi viitsiks vaadata ja öelda mida te arvate. Pole just kõigeparem kvaliteet aga aru on saada piltidelt .
Vasta
#48
Rahune, käejooned muutuvad aastatega.
Vasta
#49
Loen ise praegu Jon-Saint Germaini raamatut "Karmic Palmistry: Explore Past Lives, Soul Mates, & Karma"

Mõned read sealt skeptikutele:

"Kaheksandaks-kümndendaks rasedusnädalaks tekivad peopesadele: mõistuse-, südame-, ja elujoon. Käejooned on ammu enne, kui sõrmed on selleks piisavalt arenenud, et kõverduda.

Käejooned on justkui aju elektroskeem. Neurokirurgid ütlevad, et neid jooni tekitavad peopesas asuvad närvilõpused. Need närvid saavad alguse keskajus, kus kaks ajupoolkera ühinevad. Seetõttu peegeldub iga teadlik või alatedlik mõte mingil moel teie käel. Kui teie elu ja suhtumised muutuvad, siis peegeldavad käejooned teie elu uusi mustreid.
JOONED MUUTUVAD, KUI TEIE SUHTUMINE MUUTUB, MITTE VASTUPIDI - SABA EI LIPUTA KOERA.

Käejoonte areng üsas:
1. elujoon - hakkame elama
2. südamejoon - hakkame tundma
3. mõistusejoon - hakkame mõtlema"
Vasta
#50
(08-04-2012, 03:08 )pilguvahetus Kirjutas: ... neid jooni tekitavad peopesas asuvad närvilõpused.
Kas sa mitte närvilõpmeid ei mõelnud? Lõpused on näiteks kalal hapnikuvahetuseks.
(08-04-2012, 03:08 )pilguvahetus Kirjutas: Seetõttu peegeldub iga teadlik või alatedlik mõte mingil moel teie käel.
Siis peaks peopesa olema nagu telekaekraan, eriti kui mingit uut lahendust välja töötada ja selle juures mõtteid hulgakaupa mõelda. Vaevalt nüüd iga mõte kohe peopesas peegeldub. Tee proovi - vaata oma peopesa ja mõtle kõigepealt et su väide iga mõtte peegeldumise kohta kehtib ja seejärel, et su väide ei pidanud paika. Peaks ju kohe näha olema.
(08-04-2012, 03:08 )pilguvahetus Kirjutas: Kui teie elu ja suhtumised muutuvad, siis peegeldavad käejooned teie elu uusi mustreid.
Kas teistpidi kah saab? Nii et käejooned muutuvad, aga suhtumine mitte? Su jutust jääb mulje, et tegemist on küllaltki kiire protsessiga, seega on võimalik olukord, kus elu ja suhtumine on küllaltki stabiilne.
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Kas või mis maagiline märk see on? Sakunne 2 6,812 04-05-2014, 09:26
Viimane postitus: igaviklane

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat