•  Eelmine
  • 1
  • ...
  • 3
  • 4
  • 5(current)
  • 6
  • 7
  • ...
  • 20
  • Järgmine 
Teema hinnang:
  • 2Hääli - 3 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ristvaatlus Häädemeestel
Häädemeestel pole minu arust mingeid tulnukaid..Urmas E. Liivi film häädemeeste kohta oli ka jama...
Vasta
Aga kust te võtate, et seal üldse midagi lendab. Äkki on need videod mixitud? Või keegi on seda siin foorumis oma silmaga näinud. Seal võib tõesti midagi olla, aga mitte nii tihedalt ja miks peaks see lugu olema selle kirikuga seotud?
Vasta
Kuule hundid - loe parem teema läbi ja mõtle natuke järgi oma sõnade ja küsimuste üle...
Vasta
Oeh kui teie tahate uskuda siis uskuge....
Vasta
(01-06-2011, 22:51 )Hundid Kirjutas: Aga kust te võtate, et seal üldse midagi lendab. Äkki on need videod mixitud? Või keegi on seda siin foorumis oma silmaga näinud. Seal võib tõesti midagi olla, aga mitte nii tihedalt ja miks peaks see lugu olema selle kirikuga seotud?
Sest et päris paljud isikud siit foorumist on seal kohapeal käinud. Samuti on seal kohapeal käinud ka päris paljud isikud väljaspool foorumit ja kõik nad on oma silmaga näinud.

(02-06-2011, 14:41 )Hundid Kirjutas: Oeh kui teie tahate uskuda siis uskuge....
Asi pole uskumises vaid faktide tõdemises. Usk on üldse sekundaarne asi...
Vasta
Noh, eks ma pean siis ise vaatama minema...Mind huvitab, aga kahjuks rohkem Kaiu raba...
Vasta
Kaiu rabas Hundid ei näe sa 99%-lise tõenäosusega midagi ja kui käidud ei viitsi sa enam mujale minnagi ja teed teisi kohti veel rohkem maha. Seevastu Häädemestel on tõenäosus 50/50, kui õigel ajal jõuda. Ise olen mõlemas kohas korduvalt käinud. Otsi vanemaid teemasid ja loe rohkem mõlema koha kohta.
Vasta
Häädemeeste ja Viljandis vaadatud objekti lend on sarnane. Lühidalt võib öelda et toimub päikesevalguse tagasi peegeldumine nn objektilt mis on nähtav ainult teatud vaatenurga alt. Ja kui objekt väljub sellest siis muutub ta ka nähtamatuks. Teine asi et ta lendab enam vähem koguaeg üle samal ajal, siis peab ta olema stats kindlal orbiidil. Vähemal arvutused näitavad seda ja tegelik aeg sobib . Head edasist uurimist.
Vasta

Sateliite näeb selgel öösel igal pool Eestis "palja silmaga": mine magamiskotiga ööseks õue magama tunniks ajaks ja vahi taevas "liikuvaid täppe".

Nähtavad sateliidid on madalal Maa polaarorbiidil (liiguvad põhjast lõunasse) olevad spionaazi ja ilmavaatluse sateliidid.
Näiva kiiruse poolest liiguvad sateliidid taevas veidi aeglasemalt, kui kõrgel sõitavad reisilennukid.

Sateliite näeb hästi vaid siis, kui nad on kõrgel "otse ülal", mitte aga madalal "metsa kohal", kuna atmosfääri neeldumine ja pilvede vine muudavad sateliitide madalalt nägemise võimatuks - seetõttu ongi sateliite mugav vaadelda magamiskotis selili lesides ja taevast vahtides.

Seda kas Häädemeestel on tegu "sateliidi peegeldustega" või mitte saaks väga lihtsalt lahendada pilvede abil: kui taevas on õhtul vinene või pilves (tähed ja sateliidid ei paista läbi), kuid "Häädemeeste energiakera lend" on nähtav, siis ongi nähtuse olemasolu tõestatud - kui aga õhtune "Häädemeest energiakera lend" on nähtav vaid pilvitu ilma korral, saaks muude versioonide seas räälida ka sateliidi peegeldustest.

Kuna paljud kaasfoorumlased on neid energiakerade lende näinud õhtul, siis saaks nad oma mälestuste abil öelda, kas taevas oli pilvitu (tähed paistsid) või taevas oli pilves (tähed ei paistnud) - eriti huvitab juste see, kas pilves taeva korral on keegi energiakerade lendu näinud.

Vasta
Lisa....See häädemeeste nn keha lendas pilve sisse ja tema valgus ei paistnud enam meieni......Nähtav on ainult selge ilmaga.Energiakehi näeb ka muu ilmaga.....
Vasta
(03-06-2011, 11:54 )zzz34 Kirjutas: Viljandis olen näinud madalal 2-3km. pakun kõrgust aeglast lendu,kui äki nähtavale ilmub ere valgus lendab hõljuvalt lõunataevas aga trajektooriga edelast kagusse suunaga,viimasel ajal aga kõrgemal umbes 7-8km. ja valgus seega nõrgem.Teine lend on umbes tund hiljem lääne taevas trajektooril edelast loodesse kõrgemal ,alati ei ole selge ja iga päev nähtust ei esine.Binokliga vaadates lõpeb see nii,et ere valgus muutub kollakas-oranžiks ja kaob.
Põhjast lõunasse olen näinud satelliiti,see on kesköö paiku nähtav suurevankri juures ja kui kustub siis on edasi nähtav binokliga täpp mis kulgeb kuni horisondini. Lisan siia selgitavad pildid, mis on tehtud sarivõttega,hoolikal vaatamisel näha kuidas satelliidi täpp liigub tähest mööda põhja poole,suur vanker ka näha.

Kas Sa avalikustaksid oma kõrguse määramise metoodika? Äkki kulub ka omale ära?

PS: Aitäh piltide eest.
PS: Minu jaoks jäi veidi segaseks ka trajektoor nii edelast loodesse kui ka kagust edelasse. Kas see tähendab, et tuleb edelast, teeb kaare ja lahkub loodesse? Või on liikumissuund lõunast põhja aga vaadates oled näoga läänepoole?
Vasta
(03-06-2011, 19:03 )zzz34 Kirjutas: Kõrguse kohta täpsemalt ei oska õelda,tundub nii võrreldes pilvedega jne. Nähtused minu vaatluskohast algavad lõuna- ja lääne taevas,piltidel suurvanker on pea kohal Smile 23: kuni 0:40 vahemikul toimub hõljuv objekti lend, mis kestab sekunditest kuni minut ehk.Alati lõppeb sujuvalt, ere valgus muutub oranžikas kollakaks ja kaob.

Kas oskaksid kaardile trajektoori joonistada umbes selle nurga alt kui see Viljandis paistab? Kas oskaksid öelda nurga alt üles vaadates kraadides?
Vasta
Oh mida...ma käisin täna häädemeestes....täiega laheSmile
Vasta
(03-06-2011, 21:03 )Hundid Kirjutas: Oh mida...ma käisin täna häädemeestes....täiega laheSmile
Käisid ristvaatlust tegemas? Või hoopis ehk külgvaade?

Vasta
http://pilt.delfi.ee/picture/11278777/

http://www.upload.ee/image/1466885/1.jpg
http://www.upload.ee/image/1466887/2.jpg
http://www.upload.ee/image/1466889/3.jpg

Need on kihnu sadama tuled.

Valge täpp peaks olema sateliit.

...ja kolmas punkt peaks ikkagi olema hoovi pealne valgustus.
Vasta

1) Suuri pilte saab väga lihtsalt "väiksemaks teha" ilma spetsiaalse tarkvarata.
a) Avada "suur pilt" (4000 x 3000 punkti), ning vaadata teda nii, et kogu pilt oleks ekraanil (näiteks 1024 x 768) korraga nähtav.
b) Vajutada klaviatuuril asuvat nuppu "Prnt Scrn" (print screen).
c) Avada joonistusprogramm "Paint" ja valida menüüst "Edit" käsklus "Paste" (ehk vajutades "Ctrl V").
d) Nüüd salvestada pilt ära JPEG formaadis (vajadusel saab vajalike osi pildist välja lõigata) ja ongi "suurest pildist" (mitu MB) saadud "väike pilt" (paarsada KB).

2) Vajadusel saaks huvitavamad pildid üles laadida
http://www.upload.ee
ja postitada siia vaid lingi.

3) Kui kõike seda aga tehtud pole, siis on põhjus pigem soovimatuses midagi reaalset teha ja tühjade sõnade pildumises (tean küll, aga vat teistele ei ütle).

Näiteks mina olen Luusika rabas, Kaiu rabas ja Häädemeestes tehtud pildid koos kommentaaridega paar tundi peale pildistamist siia üles suutnud riputada - kuid millegipärast pole varem kohapeal "käinud ja asju näinud" kaasfoorumlased viitsinud neid eriti kommenteerida.

Vasta
Lihtne vahend piltidega mässamiseks:

http://www.software.com/irfanview-9337-1

Lae alla ja paigalda.

1. Ava pilt
2. CTRL + R (resize/resample)
3. Sisesta pildi uued mõõtmed ja vajuta OK
4. CTRL + S (save)

Ja voilaa - ongi pilt väiksem ja muhedam.
Vasta
Mujal maailmas on nähtud väga palju erinevaid valgusnähtusi. Ja ka Häädemeestel on täheldatud mitmeid erinevaid valgusnähtusi.
Reaalselt kõndivad tulnukaid on ka meil nähtud, näiteks Haimre teeristil.
Häädmeestes neid pole nähtud. Kui mitte nimetada "tulnukateks" neid, kes seal lihtsalt laamendamas käivad. Tänu nendele laamendajatele poevad päris tulnukad peitu. Tulnukad ei pea üldsegi mitte kahel jalal alati kõndima, sest neid on sedavõrd erinevaid. Tulnukas võib olla ka mingi pisike plasmakera või siis tohutu suur mitmeid kilomeetreid pikk nn emalaev.
Isegi keravälku on peetud vahel mõistuslikuks olendiks.
Ühesõnaga kõik on palju keerulisem, kui ette osatakse kujutada. Seetõttu püsib siiani ka niisuguste nähtuste esinemise puhul kõikjal saladuseloor.
Selgeltnägijate seostest UFO-dega loe exu kõige uuemast teemast. Või vaiki sellest, sest kui mingid paraspioonid Häädemeestes astraalis tiirutama hakkavad, siis võib juhtuda nii, et seal ei ole enam midagi varsti pildistada.
Vasta
Jah, tõepoolest, tehke silmad lahti, fotokad kaasa ja põrutage kohale!
Vasta
Olen ise palju ringi rännanud viimasel ajal ja ega kõik asjad ei jäägi digika peale. Tavafilmil on aga digi peal on tühi koht sellest. ....Viimane oli suure hõbedase ufo ga kohtumine, seda ei saanudki pildile, samuti veel mõned asjad.
Varsti saab KIHNU saarele minna, siis saab seda nähtust ka sealtnurga alt jälgida. Paljud asjad nõuavad kannatust sest kõik asjad ei tule kohe nagu mõned arvavad.Käisin hiljuti möödaminnes EBAVERE mäel, oli juba pime ega suurt ei saanudki seal teha. Seal ligidal on veel mõningad kohad mida tasub uurida. Head uurimist siis.
Vasta
Käisin jahiga Kihnu saarel ja nüüd on asjalood nii kaugel, et tahaksin väga näha neid pilte, mis Häädemeeste filmist läbi käisid - linnuvaatlus tornist tehtud pildid, kus tulnukad hanereas liikusid.
Dr.Kolts peaks neid pilte näitama, sest vastasel juhul ei ole siin enam kahjuks teemat mille üle arutleda. Jah mina olengi see ekspert, kes oma finantseeringute ja grupi reaalselt mõtlevate inimestega asja süviti läbi uurinud. Algul tundus huvitav, aga reaalneelu näitab midagi muud. Hetkel on kõik Dr.Koltsi Häädemeeste nähtused "maiselt" seletatavad. Ja ma ei taha kuulda seda juttu, et sina oled ristimata või midagi sellist. Kui pilte "tulnukatest" me ei näe, siis kaldun ka ise arvama, et Dr.Koltsil on NÕME plaan. Ärge siis pikka viha pidage wink - mõelgem reaalselt.
Vasta
Kena on näha, et kõik pole veel kadunud.
Vasta
(06-07-2011, 11:07 )HUGOTH Kirjutas: Olen ise palju ringi rännanud viimasel ajal ja ega kõik asjad ei jäägi digika peale. Tavafilmil on aga digi peal on tühi koht sellest. ....Viimane oli suure hõbedase ufo ga kohtumine, seda ei saanudki pildile, samuti veel mõned asjad.
Varsti saab KIHNU saarele minna, siis saab seda nähtust ka sealtnurga alt jälgida. Paljud asjad nõuavad kannatust sest kõik asjad ei tule kohe nagu mõned arvavad.Käisin hiljuti möödaminnes EBAVERE mäel, oli juba pime ega suurt ei saanudki seal teha. Seal ligidal on veel mõningad kohad mida tasub uurida. Head uurimist siis.

Seda, et need hõbedased ei jää pildile, seda on ennegi ette tulnud, nii et ära heida meelt! Edu Kihnu saarel!

Vasta
Dr. Kolts ilmselt registreerib visuaalseid vaatlusi ega püüa või suuda süüvida nähtuste olemusse. Loodetavasti tal vähemalt andmekandjaid jätkub.

Keravälk saab ja võib küll olla mõistuslik olend (kuigi lõpuni ei välista võimalust, et osad energofoorid ja "hiina laternad" on robotid), päriselus pole keravälku nägema juhtunud.

Rauakolakatega sõidavad vähearenenud rassid, kes rohkemaks suutelised ei ole. Näiteks see rahvas, kes kord Administratsiooni poolt ametlikke suhteid kinnitama tuleb, sõidab tilgakujuliste plasmalaevadega... peale väljumist tõmmatakse laev sõrmusekristalliks vms kokku, nii et neile parklat ei ole vaja. Täielik ruumikontrollimise tehnoloogia.

Ja hõbedased valivad ise, millisele pildile nad jäävad ja millisele mitte.

Pikemalt Häädemeeste juhtumit ei kommenteeri... oma silm olevat kuningas?
Vasta
Tere WhiteWolf,
tore, et Te sõnastasite selle tõe, et "rauakolakatega lendavad vähearenenud rassid". Asjaolu, et Häädemeestel rauakolakad ei lenda, teebki suure osa foorumlastest närviliseks. Kõrgemaid ilminguid kahjuks valdavalt ei mõisteta! Sellest see kära ja isehakanud "ekspertide" suurushullustusest kantud järeldused.

Tilgakujulise plasmalaeva mainimine teeb mulle suurt rõõmu!

Dr. Kolts.
Vasta
  
  •  Eelmine
  • 1
  • ...
  • 3
  • 4
  • 5(current)
  • 6
  • 7
  • ...
  • 20
  • Järgmine 


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat