• 1(current)
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 7
  • Järgmine 
Teema hinnang:
  • 1Hääli - 5 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Para-web´i kokkutulek 11-13. märts ´11 Põlvamaal Luige metsamajas
#1
Tere tere kõik paraweebud. Teen ettepaneku korraldada kevadine kokkutulek Põlvamaal. Pakun välja koha
http://rmk.ee/teemad/looduses-liikujale/...keala/1377
Headeks külgedeks saunamõnud ja mitu ruumi, et pidulised vara magajaid ei segaks. Vähemalt kirjeldusest saan küll aru, et seal saunaruum ja kaminaruum. Rongiga saaks lähimale Veriora peatusesse. Eks siis mõned autodega liigutavad loodetavasti edasi.
Miinuspooleks on kohtade vähesus. Lehel on kirjas, et 9 magamiskohta. Aga noh aeg on näidanud, et häid lambaid mahub palju ühte lauta! Teiseks miinuspooleks on tasuline ööbimine. öp 700/EEK. Selle kohapealt oleksin nõus ühe ööpäeva sponsoreerima. Teine jääks tasuda kohaletujatel. u.70/EEK nägu (10 inimese korral.)(vabandan, aga ma pole nende eurodega veel harjunudSmile)
Kuupäevi annab liigutada nädal siia sinna kui ei sobi paljudele. Arvestasin lihtsalt, et enamusel palgapäev nii 10. kuupäeva kandis.



Tähtsat informatsiooni:
Kohalejõudmine
Tallinn-Tartu rongiliin
TALLINNAST väljub rong 14:51 maha tuleb astuda TARTU peatuses kell 17:56. See rongisõit maksab 6.71€
Tartu-Orava rongiliin
TARTUST väljub rong 18:13 maha tuleb astuda ILUMETSA peatuses kell 19:31 Sealt edasi 11 km Värska asula suunas oma trantspordiga või mõni hea paraka autoga. Kokku läheb rongisõit maksma 2.56€
Tartu-Värska bussiliin
Bussid väljuvad Tartust kell 16:00 kohal 17:50
kell 18:45 kohal 20:30
kell 20:00 kohal 21:40
Kõik bussireisid maksavad 5.40€. Värskast metsamajja on veel umbes max 3km
_____________

Tulijate nimekiri:
katz 2in1+1+Reks
Iiris+1
T11ger+TELK
lihtsalt
Metafor
excubitoris
AnnaNuustik
Ilo
Cassiopeia
InDemand
DaamValges+1?
Ott Sama
Leena (üritab tulla)
hiidlane(75% tõenäosusega)
Aztecca
Spirit007+naine
tavaar
tmz
TriinuMeoww+1?
PiziIngliito
elis 50/50
thorondor 50/50
Wilbach ?
Vasta
#2
Oioi, Liipsaare jääb küll väikeseks. Seal kandis selline turism on tihedam ka kui ülejäänud Eestis, võiks jääda pigem metsamaja peale. Samas kui Mennikunno raba tõmbab siis http://rmk.ee/teemad/looduses-liikujale/...keala/1387 sinna ka võimalik minna. Mäletamist mööda päikesetõusu metsamajja täitsa võimalik ka rongipeatusest jala minna.
Vasta
#3
Eh, kas te pole veel õppinud, et ei maksa demokraatiat korraldada Bleh
Kindel koht paika ja raha koguma. Kes tuleb, see tuleb!
Ei sa ka jätta lisamata klassikalisi tsitaate; "Nädal enne kokkutulekut otsustatakse Saeveski kasuks"
Vasta
#4
(28-01-2011, 17:41 )Ilo Kirjutas: Eh, kas te pole veel õppinud, et ei maksa demokraatiat korraldada Bleh
Kindel koht paika ja raha koguma. Kes tuleb, see tuleb!
Ei sa ka jätta lisamata klassikalisi tsitaate; "Nädal enne kokkutulekut otsustatakse Saeveski kasuks"
Tänud toetuse eest.Hrmm

Vasta
#5
Katz! Ilo kirjutab tõtt - koht ja aeg paikka! Kül emake Juhus ja isake Võimalus (v. vastupidi) siis rahvast kohale juhatab.
Ise: toetan ja soovin edu!
Vasta
#6
(28-01-2011, 18:08 )Ott Sama Kirjutas: Katz! Ilo kirjutab tõtt - koht ja aeg paikka! Kül emake Juhus ja isake Võimalus (v. vastupidi) siis rahvast kohale juhatab.
Ise: toetan ja soovin edu!
Nüüd on asi konkreetsem. Kuupäeva ma veel kiviks ei muudaks, aga siiski.

Vasta
#7
Kuupäev näeb päris kena välja.
Vasta
#8
Panin hetkel kalendrisse märke - garanteerida ei saa aga üritan Smile
Vasta
#9
Luige metsamajas on käidud varemgi. 2006 aasta alguses.
http://www.para-web.org/showthread.php?tid=1055
Vasta
#10
(29-01-2011, 02:52 )Thorondor Kirjutas: Luige metsamajas on käidud varemgi. 2006 aasta alguses.
http://www.para-web.org/showthread.php?tid=1055
Millised on üldised muljed? Kuidas ruumiga lood ja küttepuudega jm. sellisega?

Vasta
#11
Ruumi natuke on, aga mitte liiga palju. Pikk ruum, mille ühes küljes pikk laud. (väiksem ikka kui Saeveski, võibolla midagi Vanapagana maja suurust, ainult teise kujuga. Siis väike köögike. Ma arvan, et küttepuid võiks ju olla eriti veel kui see on tasuline. Saun oli ka. Ma ei vaadanud äkki olid seal kõige selle kohta pildid ka. Ilus loodus oli ka ümberringi vist.
Järelvaataja inimese kohta ei oska midagi kosta, minu mäletamist moodi pani maja tookord kinni Celtic.


Too kokkutulek on minu kokkutulekute edetabelis kõige viimasel kohal konkurentsitult, aga sellel pole pistmist midagi maja endaga.
Vasta
#12
Mul ka sellest kohast miskit mäletamisväärset ei meenu.
Vasta
#13
Ma ei luba midagi. Muidugi on ni juhtunud, et katz helistab ja mina sõidan viimasel hetkel kohale, nagu üllatus külalineLaugh Kui keegi mäletab, mis olukorras katz on siis on mind samasuguse olukorraga õnnistatud...
Vasta
#14
(01-02-2011, 12:39 )Iiris Kirjutas: Ma ei luba midagi. Muidugi on ni juhtunud, et katz helistab ja mina sõidan viimasel hetkel kohale, nagu üllatus külalineLaugh Kui keegi mäletab, mis olukorras katz on siis on mind samasuguse olukorraga õnnistatud...

Jälle jäin ma hiljaks BlehLaugh
Jõudu ja tervist.
Vasta
#15
Kas keegi tulijate nimekirja ka genereerib?
Muidu promo üritusele on hea, mind võib panna kirja tulijaks.
Vasta
#16
Kui tohib, siis tuleks kaSmile
Vasta
#17
Panin ka klendrisse. Kui kohti pole, võin telgis olla (kui ilmad selleks ajaks normaalsemad on, st ei ole märg). KLs seda praktiseeritud küll ja küll.
PS! Ahjaa - kui sooja telgi huvilisi rohkem, siis püüan sebida sõjaväe oma, kuhu mahub ca 10 in ahju ümber. Küttepuud peab vist kaasa võtma. Vajalik igal oma alusmatt ja magamiskott. Kui keegi ei tea, millega tegu, siis panen ka pildi juurde


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
   
Vasta
#18
(02-02-2011, 18:28 )T11ger Kirjutas: Panin ka klendrisse. Kui kohti pole, võin telgis olla (kui ilmad selleks ajaks normaalsemad on, st ei ole märg). KLs seda praktiseeritud küll ja küll.
PS! Ahjaa - kui sooja telgi huvilisi rohkem, siis püüan sebida sõjaväe oma, kuhu mahub ca 10 in ahju ümber. Küttepuud peab vist kaasa võtma. Vajalik igal oma alusmatt ja magamiskott. Kui keegi ei tea, millega tegu, siis panen ka pildi juurde
Sellises sai kunagi isegi kokkutulekul magatudSmile Kaius nimelt.

Vasta
#19
Suurepärane Smile seega on valud ja võlud teada
Vasta
#20
Kuna olen päris kindel, et meie helgeim Ufo teadlane
Pr. Müstik pole veel ühelgi kokkusaamisel käinud?,
siis minu poolne pakkumine oleks selline..

Olen nõus kompenseerima kõik Müstiku sõidu ja ka muud
kulud enda poolt. Ainult panga konto ja kannan kohe vajaliku
summa peale.

Ehk siis saab Müstik ükskord ometi laiema publiku ees oma
teadmisi demonstreerida.
Vasta
#21
Kas Härra Insener, kui meie suurepäraseim ajaloo ja muistsete kultuuride tundja, ise tuleb ka oma teadmisepagasit paraveebudele demonstreerima?
Vasta
#22
(03-02-2011, 18:49 )Thorondor Kirjutas: Kas Härra Insener, kui meie suurepäraseim ajaloo ja muistsete kultuuride tundja, ise tuleb ka oma teadmisepagasit paraveebudele demonstreerima?


Seda tahaks minagi teada - ehk saaksin endale reisikaaslase Päikeseinseneri näol? Ryanairi'l selles ajavahemikus megasoodsad hinnad muideks.

50/50 tõenäosusega tuleb ykskuukiir kohale.
(St. praegu küsimärk, aga kui enamat selgub, annan kindla peale teada)

Ma salamisi loodan, et see osalejate nimekiri täieneb lähema kuu jooksul, sest mul on kange isu T11gri poolt mahahõigatud suures rohelises telgis elusat tuld ja mattidel magamist nautida. Ja olgugi, et ma nüüd lähen kangesti nostalgiliseks, aga 2008 para-kokkutulekutel osalenuid tahaks küll kõiki uuesti näha...

PS: Tore oleks tõepoolest ka pr.Müstikuga elusast peast kohtuda.

Ja kui siin juba andmiseks läks, siis mina sponsoreerin heameelega (praeguseks veel hüpoteetilise) suure telgi seltskonna ööbimise (lugesin seal kodulehelt, et see ka tasuline)


Vasta
#23
Katz, ole nii armas ja pane palun mind ka kirja. wink
Vasta
#24
(03-02-2011, 18:49 )Thorondor Kirjutas: Kas Härra Insener, kui meie suurepäraseim ajaloo ja muistsete kultuuride tundja, ise tuleb ka oma teadmisepagasit paraveebudele demonstreerima?


Tuleksin suurima heameelega kui vähegi saaksin.
Tõsiselt kohe, mul isegi väike okas hinges, et
ei saa tulla.


Kusjuures Thorondor, Sa oskad minu silmis ennast aina
väiksemaks muuta. Foorumi adminn peaks ikka vähe ....
Vasta
#25
(03-02-2011, 19:27 )päikeseinsener Kirjutas:
(03-02-2011, 18:49 )Thorondor Kirjutas: Kas Härra Insener, kui meie suurepäraseim ajaloo ja muistsete kultuuride tundja, ise tuleb ka oma teadmisepagasit paraveebudele demonstreerima?


Tuleksin suurima heameelega kui vähegi saaksin.
Tõsiselt kohe, mul isegi väike okas hinges, et
ei saa tulla.


Kusjuures Thorondor, Sa oskad minu silmis ennast aina
väiksemaks muuta. Foorumi adminn peaks ikka vähe ....

Miks sa siis provotseerid teisi tulema, kui sa ise ei saa tulla Smile

Ma ausaltöeldes tahaksin ka näha sind .. nö. "laivis". Väga palju on inimesi, kes julgevad foorumis lajatada erinevatele inimestele niiet vähe ei ole aga, kui on tarvis end ilmutada, siis ei ole inimesi kohal.

Kahju.


Infoks niipalju, et ma panen selle ka oma plaanidesse, kuid ma ei saa kindel olla, kas ma saan tulla sinna Smile
Vasta
  
  • 1(current)
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 7
  • Järgmine 


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Para-webi suvine kokkutulek 2023 Adolf 1 407 15-08-2023, 20:30
Viimane postitus: stalo
  Para-Webi suvine kokkutulek 2022 stalo 5 1,276 06-08-2022, 09:02
Viimane postitus: BleedingOutMyEyes
  Para-web'i suvine kokkutulek 2019, 30.08. - 01.09. PiziIngliito 27 17,232 07-10-2019, 17:48
Viimane postitus: stalo
  Paraweb'i suvine kokkutulek 2018 PiziIngliito 46 21,243 17-06-2019, 18:02
Viimane postitus: Punahabe
  Para-web'i 15. sünnipäev 9.-11. novembril 2018 PiziIngliito 22 11,115 18-11-2018, 14:59
Viimane postitus: Mannu
  Para-webi suvine kokkutulek 2017, 4-6 august. Nandi 22 14,241 17-07-2018, 17:39
Viimane postitus: Thorondor
  Para-web'i sünnipäev 2017 PiziIngliito 11 9,489 26-11-2017, 11:53
Viimane postitus: PiziIngliito
  Para-web'i sünnipäev 2016 PiziIngliito 40 28,217 17-10-2017, 11:55
Viimane postitus: Addy
  Para-Jaanipäev PiziIngliito 4 11,643 13-06-2017, 18:48
Viimane postitus: PiziIngliito
  Kevadine kokkutulek PiziIngliito 38 24,025 05-03-2017, 18:08
Viimane postitus: stalo

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat