Postita vastus 

Teema reiting:
  • 0 Häält - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bigfoot on jõudnud Eestisse? :)
Autor Sõnum
Tutanhamon
Veteran

06-09-2004 15:03
Postitus: #1
Bigfoot on jõudnud Eestisse? :)
Kummalise oksapraksumise saatel ilmus Varbola linnuse lähedal metsas seeneliste selja taha hiiglasekasvu hall kogu. Äkitsi ilmunud ja niisama kiirelt kadunud olendi liigitavad üleloomulikke jõude uurinud teadmamehed haldjaks.

Ajalehes töötava Eero nägi augusti viimasel nädalavahetusel sõbra ja elukaaslasega metsas seenel käies 20 meetri kaugusel hiigelsuurt ebamäärast olendit, kirjutab SL Õhtuleht.

Üleni hall, umbes 2,5 meetri pikkune. Ma ei saanud aru, on ta inimene või kes. Ta oleks nagu seisnud küljega minu poole, terava tipuga kapuuts peas püüab Eero mitu päeva hiljem nähtud kogu kirjeldada.

Salapärane olend oleks justkui aru saanud, et teda on märgatud ning libises kiiresti põõsa taha. Kui Eero, puss peos, koos sõbraga hiilijat otsima läks, polnud olendist enam jälgegi.

Eero tunnistab, et kuigi nägi toda olendit seltskonnast ainsana, ei tunne ta tagantjärele mingit hirmu.

Üleloomulikke asju uurinud jurist-psühholoog Hans Raudsik ütleb, et selliseid kogusid on metsas varemgi nähtud. See ei ole mulle mingi uudis. Seda, et need kogud metsades liiguvad palun väga -, neid on juba Eesti ennemuistsetes juttudeskikirjeldatud! See on varjatud maailma looduslugu, muheleb Raudsik.

Näiteks kaks aastat tagasi elanud üks inimene Alutaguse kandis läbi väga sarnase juhtumi metsas puid kontrollinud mees sattus peale kahemeetrisele hallile kogule, kes temas kohutavat kabuhirmu tekitas.

Tegemist on mingi teise väljaga olevusega, kelle bioväli on suur. Kui inimene sinna sisse satub, tekib tal tunne: põgene, elu on siiski armas! kirjeldab Raudsik. Küsitletu sõnul on selliseid juhtumeid juba sajandeid kirjeldatud ning neid kohtab kõikjal maailmas.

Ohtralt asjakohast kirjandust uurinud Raudsiku sõnul võib olendi liigitada kas haldjaks, trolliks või päkapikuks.

Päkapikud on ju teaduslikult täiesti kvalifitseeritud. Haldjad samamoodi. Ja mitte kõik nad ei ole head. Nad on meiega paralleelselt eksisteerivad eluvormid läbi aegade, selgitab Raudsik. Näiteks teab ta juhtumit, kus üks Tartu ülikooli õppejõud viibis ühes toas umbes 15 cm pikkuse päkapikuga, keda õppejõud kirjeldas kui ilusasti riietatud mehikest.

Eesti tuntuima ufoloogi Igor Volke sõnul ongi Varbola linnuse ümbrus tuntud paranormaalsete ilmingute poolest. Aastaid tagasi elanud Varbolas näiteks üks vanem naine, kes oli põllul veidraid olendeid näinud.

Selliseid olendeid liigub ja loksub meie ümber üksjagu. Ainult me ei tunne kõiki kategooriaid meil on Eesti vabariigi kodanik, haldjas, humanoid ja tulnukas. Oleme piiratud ehk nagu loll arst, kes tahab kõike sapikivideks mõelda, selgitab Volke. Kõigele salapärasele on raske nime anda. Volke ütleb, et selliste olendite ilmumisega kaasneb tavaliselt ka oksapraksumine ja siristamine. (Eero: Rohutirtse on mets täis. Ei mina saanud aru, olid need õiged või mitte.

Ta lisab, et Varbola, Rapla ja Vigala on muinasaja aktiivne piirkond, kus on tehtud ka palju ufoleide.

Siiski näeb Volke Eero jutus palju huvitavat, mida saaks üksikasjalikult uurida hüpnoosiga. Kuna sellised kohtumised on väga kaemuslikud ja episoodilised, saaks hüpnoosis kätte ka teisi üksikasju nahastruktuuri ja nii edasi, soovitab Volke Eerol nähtut tõsiselt võtta.

Delfi.ee

[Teadet on muutnud 6-9-2004 postitaja Tutanhamon]

http://en.wikipedia.org/wiki/Truth
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
FLT
Vana kala

06-09-2004 17:24
Postitus: #2

hmmm, ma nägin ka halli kogu vms ainult et mitte metsas, vaid oma tööjuures... kusjuures see kogu tuli mu seljatagant mu kõrvale ja siis kadus väga kiirelt....

teemasse:

väga huvitav tekst tegelikult Bleh

The memory of Padova remains
rha
Vana kala

06-09-2004 18:51
Postitus: #3

"Eesti tuntuima ufoloogi Igor Volke sõnul ongi Varbola linnuse ümbrus tuntud paranormaalsete ilmingute poolest. Aastaid tagasi elanud Varbolas näiteks üks vanem naine, kes oli põllul veidraid olendeid näinud" Sinna peaks kunagi minema.

Ise olen ka halli kogu näinud, aga ei midagi paranormaalset.Laugh

[Teadet on muutnud 6-9-2004 postitaja rha]
z3r0 c001
Vana kala

06-09-2004 20:46
Postitus: #4

Kui tast mingit jälge ple vb siis oli see silmapete?
FLT
Vana kala

06-09-2004 21:00
Postitus: #5

ma usun ka et silmapete, aga see mis ma nägin ei olnud kindlalt... töö juures istusin pidevalt autos ja nägin peegilist kuidas keegi lähenes, nii kui järsult liigutasin oli vana kadunud ka, aga peeglist võis selgelt näha... kummitus vist Bleh

The memory of Padova remains
rez
Uustulnukas

06-09-2004 22:25
Postitus: #6

Tsitaat:Esialgne postitaja Tutanhamon
kirjutab SL Õhtuleht.
see seletab kõik.
Tutanhamon
Veteran

06-09-2004 22:31
Postitus: #7

Njah, see probleem on jälle kahe otsaga, sest ajalehed nagu Postimees ja Päevaleht ei saa endale taolisi lugusid lubada, isegi kui see tõsi oleks.. Niikuinii on rahvapoolne skeptisism olemas..

http://en.wikipedia.org/wiki/Truth
durian
Vana kala

07-09-2004 05:20
Postitus: #8

allyd...

...for knowledge is limited while imagination embraces the entire world.
fyb
Vana kala

07-09-2004 16:53
Postitus: #9

nõustun durianiga Smile üks päev peaks sinna ka minema..

fyb
durian
Vana kala

07-09-2004 20:06
Postitus: #10

Tsitaat:Esialgne postitaja fyb
nõustun durianiga Smile üks päev peaks sinna ka minema..
edu ja julget pealehakkamist Laugh ...mina expeditsiooniga ei ühine... kogemused juba olemas... äärepealt oleksin püksid täis teinud...

...for knowledge is limited while imagination embraces the entire world.
deadstar
Uustulnukas

08-09-2004 09:23
Postitus: #11

seal võiks toimuda järgmine kokkutulekBleh
Metafor
Veteran

09-09-2004 21:08
Postitus: #12

yea, aga ennem võiks korraldada tartu mystilise metsa otsingud
Villem
Tavaliige

25-09-2004 21:35
Postitus: #13
hehe
Tsitaat:Esialgne postitaja rez
Tsitaat:Esialgne postitaja Tutanhamon
kirjutab SL Õhtuleht.
see seletab kõik.

Jah, vahel võib tõesti võtta SL Õhtulehte kui muinasjutu raamatut, aga mõnikord võib ka tõe raas sees olla..

The idea is to keep the green alien landing craft from taking you humans from the ground and changing them into mutants. A mutant is very dangerous to you because he flies faster than you do and shoots at you.
Wolfgirl
Metsaelanik

26-09-2004 05:18
Postitus: #14

Äkki jooksis seal hoopis karu ringi...kaks meetrt kõrge jne. Ajas ennast tagajalgadele, et inimesi näha...või ründepositsioon
kal
Vana kala

09-11-2004 21:15
Postitus: #15

mega.
Ajalehtedest jms kohtadest uudiste kopeerimine on nüüd popp. Piisab vaid ühest valest sõnast ajalehes ja maailm muutub teistsuguseks. Mina pole iial ajalehti uskunud ja ei usu ka edaspidi, ei, ma ei räägi luiskamisest, ma räägin ka informatsioonipuudumisest.

Paranormaalsusi pole olemas, kõiks siin maailmas on normaalne, kõigel on seletus ja tähendus, iseasi missugune.
etc
Tavaliige

09-11-2004 23:52
Postitus: #16

Samas sellest räägiti ka saates "Koosolek"
DeadLyShadow
Uustulnukas

10-11-2004 01:24
Postitus: #17

no mina nüüd sellesse nn bigfooti ei usu:o
võis ju see keegi inimene olla nagu voitkad kes metsa minema läksid:o
sest ega voitkad ka ei tahtnud et keegi neid avastaks..vähamalt ma arvan nii..miks muidu nad mööda eesti metsasid ringi tatsasid:o
ja äkki oli lihtsalt suur inimene natukene ragistas seljataga ja siis jooksis kiiresti minema:o

The world is a game to be played

http://WWW.NIGHTLIFE.PRI.EE
Müstik
Shambalas

10-11-2004 16:11
Postitus: #18

Kord pimedas metsas kodu poole jalutades kuulsin, et keegi nagu jookseb minu kõrval metsatihnikus, oksad praksusid ta jalge all nii, mis mürtsus. Ei tulnud selle pealegi, et oli lumeinimene, nüüd siis tean.

Maailm on täis lahendamata mõistatusi ja mõned neist on veel saladuslikumad, kui üldse osatakse ette kujutada.
Hallucigenia
Veteran

05-01-2005 20:18
Postitus: #19

Kui nüüd asjasse tõsisemalt suhtuda, siis tuleks seda Eerot veidi rohkem pinnida, et kas tal ka varem mingi "parakogemust" (ehk hoopis erinevat) on olnud, kas nüüd just hüpnotiseerida nagu Volke soovitab, aga niisama sõbralikult küsida. SL Õhtulehe töötajate nimestikku vaadates on ilmselt tegemist disainer Eero Annusega: eero.annus@sloleht.ee. On teada, et nendeski asjades kehtib reegel "kellel on, sellele antakse". Seda kinnitavad õige paljude parajuhtumite eellood, sh sellised kuulsad nagu Fatima ilmutis, Joseph Smithi lugu ja paljud teised.

PS.: Aga seenele (ka marjule) minnes maksab siis vist ikka puss kaasa võtta? Olen seni käinud sellise keskmiselt terava kööginoaga (mul paraku polegi õiget pussi). Rauda pidid nad ju kartma ... (kindlasti on sellest ka kusagil siin foorumis juttu olnud).
venekirsa
Uustulnukas

07-09-2005 23:04
Postitus: #20

See oli ju mingi joodik halli puhvaikaga. Ei pea pasundama igast joodikust, mul sihukesi pulste siin küllalt.
FLT
Vana kala

08-09-2005 12:52
Postitus: #21

Tsitaat:Algselt postitas: FLT
ma usun ka et silmapete, aga see mis ma nägin ei olnud kindlalt... töö juures istusin pidevalt autos ja nägin peegilist kuidas keegi lähenes, nii kui järsult liigutasin oli vana kadunud ka, aga peeglist võis selgelt näha... kummitus vist Bleh

See aasta tuli kohe väga lähedale, niiet sain peaaegu otse vaadata ta poole...
Wolfgirl
Metsaelanik

10-09-2005 07:53
Postitus: #22

Tsitaat:Kord pimedas metsas kodu poole jalutades kuulsin, et keegi nagu jookseb minu kõrval metsatihnikus, oksad praksusid ta jalge all nii, mis mürtsus. Ei tulnud selle pealegi, et oli lumeinimene, nüüd siis tean.

Paar aastat tagasi jalutasin ka ühe sõbrakesega metsas. Seisatasin siis korraks ja üks karumõmm ajas ennast tagajalgadele. Egas siis midagi, kiired jalad alla ja minek.

Tsitaat:See oli ju mingi joodik halli puhvaikaga. Ei pea pasundama igast joodikust, mul sihukesi pulste siin küllalt.

Alguses arvasin, et üks joodik koperdab metsa all, aga näe, ei olnudki.... Kaua need pulstid ikka kölnivee peal elavad.
Metsakoll
Tavaliige

08-06-2006 22:30
Postitus: #23

No... tegelikult olen sattunud üht-teist metsas nägema. Olen olnud metsatöödel ihuüksi ning näinud palju erinevaid loomi, inimesi, loodusilminguid. Mõned juhtumid on sellised, et olen (18 aastat jahimehepraktikat + väikelapsest peale loodusvaatlused) väga kahevahel, kas oli omapärase metsloomajuhtumiga või... millegi muuga (kellegagi muuga). Jätsin ühe rongapesaga suure puu sellepeale püsti, kuigi see segas tugevasti maamõõtjaid.

Uskuge: meie Eesti metsades on palju sellist, mida naljalt ei usukski...

Muudetud: 8-6-06 kell 23:31:42 Metsakoll
Hallucigenia
Veteran

09-06-2006 05:12
Postitus: #24

Tsitaat:Algselt postitas: Metsakoll
Uskuge: meie Eesti metsades on palju sellist, mida naljalt ei usukski...
Ega polegi midagi uskumise vastu ... sest eks ikka ole kuuldud* - aga ka mõnda Sinu lugu oleks tore lugeda! Kui Sul ega ja võimalik.

* nähtud paraku nii palju mitte. Aga oma viga - kessee keelab metsa minna!
celiin
Uustulnukas

15-06-2006 17:35
Postitus: #25

ma arvan et see ei saanud lume inimene olla sest nad armastavad ju lund aq eestis on talv ainult 3 kuud
ja pealegi olen mina kuulnud et neid on kõige rohkem nähtud Timpaktuus vict on õigesti kirjutatudSmile
Postita vastus 

Vali alamfoorum:

Kasutaja(d) vaatamas seda teemat: 1 külalist

gro.bew-arap[tä]bew-arap | Para-web | Tagasi üles | Tagasi sisu juurde | Mobile Version | RSS voog