Postita vastus 

Teema reiting:
  • 0 Häält - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bigfoot on jõudnud Eestisse? :)
Autor Sõnum
haldjapealik
Uustulnukas

10-09-2006 12:33
Postitus: #26

Tsitaat:Algselt postitas: Müstik
Kord pimedas metsas kodu poole jalutades kuulsin, et keegi nagu jookseb minu kõrval metsatihnikus, oksad praksusid ta jalge all nii, mis mürtsus. Ei tulnud selle pealegi, et oli lumeinimene, nüüd siis tean.
kui uskuda maailmajutte siis selline elukas pidi metsas hiirvaikselt jooksma.
mul on ka endal keegi metsas kõrvuti jooksnud.sama hullu praginaga,aga kuna muud kaitsevahendid peale käte ja jalgade puudusid ,siis ei tekkinud soovi sinna tihnikusse rynnata ka.

metsakoll ehk räägid lähemalt?
ise olen metsas viibides tunnetanud et ,koht mida tuleb austada.

Muudetud: 10-9-06 kell 13:37:06 haldjapealik

Maailm on komöödia neile,kes mõtlevad ja tragöödia neile,kes tunnevad.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
at¹
Uustulnukas

25-07-2007 19:10
Postitus: #27
Õhtulehes juttu tehtud hallist kogust
Sellest räägib sealne vanem kaduv põlvkond mitmeid lugusi!
kõnealust olendit kutsutakse sealkandis Hiievanaks
Muidugi on ka väga palju kahtlejaid.
Aga miks peaksid pea 90sed vanakesed selle kohta valetama?
Freedom11
Uustulnukas

11-07-2008 19:32
Postitus: #28

Oleks siis mõni tõend, näiteks jalajälg või mingi video mis näitaks aga kui lihtsalt mingi jutt on SL ÕHTULEHES siis mina küll seda eriti ei usu.

1 Shot 3 Kills no skills just hack.
Müstik
Shambalas

01-11-2011 15:51
Postitus: #29
RE: Bigfoot on jõudnud Eestisse? :)
(06-09-2004 15:03 )Tutanhamon Kirjutas:  Kummalise oksapraksumise saatel ilmus Varbola linnuse lähedal metsas seeneliste selja taha hiiglasekasvu hall kogu. Äkitsi ilmunud ja niisama kiirelt kadunud olendi liigitavad üleloomulikke jõude uurinud teadmamehed haldjaks.

Ajalehes töötava Eero nägi augusti viimasel nädalavahetusel sõbra ja elukaaslasega metsas seenel käies 20 meetri kaugusel hiigelsuurt ebamäärast olendit, kirjutab SL Õhtuleht.

Üleni hall, umbes 2,5 meetri pikkune. Ma ei saanud aru, on ta inimene või kes. Ta oleks nagu seisnud küljega minu poole, terava tipuga kapuuts peas püüab Eero mitu päeva hiljem nähtud kogu kirjeldada.

Salapärane olend oleks justkui aru saanud, et teda on märgatud ning libises kiiresti põõsa taha. Kui Eero, puss peos, koos sõbraga hiilijat otsima läks, polnud olendist enam jälgegi.

Eero tunnistab, et kuigi nägi toda olendit seltskonnast ainsana, ei tunne ta tagantjärele mingit hirmu.

Üleloomulikke asju uurinud jurist-psühholoog Hans Raudsik ütleb, et selliseid kogusid on metsas varemgi nähtud. See ei ole mulle mingi uudis. Seda, et need kogud metsades liiguvad palun väga -, neid on juba Eesti ennemuistsetes juttudeski kirjeldatud! See on varjatud maailma looduslugu, muheleb Raudsik.

Näiteks kaks aastat tagasi elanud üks inimene Alutaguse kandis läbi väga sarnase juhtumi metsas puid kontrollinud mees sattus peale kahemeetrisele hallile kogule, kes temas kohutavat kabuhirmu tekitas.

Tegemist on mingi teise väljaga olevusega, kelle bioväli on suur. Kui inimene sinna sisse satub, tekib tal tunne: põgene, elu on siiski armas! kirjeldab Raudsik. Küsitletu sõnul on selliseid juhtumeid juba sajandeid kirjeldatud ning neid kohtab kõikjal maailmas.

Ohtralt asjakohast kirjandust uurinud Raudsiku sõnul võib olendi liigitada kas haldjaks, trolliks või päkapikuks.

Päkapikud on ju teaduslikult täiesti kvalifitseeritud. Haldjad samamoodi. Ja mitte kõik nad ei ole head. Nad on meiega paralleelselt eksisteerivad eluvormid läbi aegade, selgitab Raudsik. Näiteks teab ta juhtumit, kus üks Tartu ülikooli õppejõud viibis ühes toas umbes 15 cm pikkuse päkapikuga, keda õppejõud kirjeldas kui ilusasti riietatud mehikest.

Eesti tuntuima ufoloogi Igor Volke sõnul ongi Varbola linnuse ümbrus tuntud paranormaalsete ilmingute poolest. Aastaid tagasi elanud Varbolas näiteks üks vanem naine, kes oli põllul veidraid olendeid näinud.

Selliseid olendeid liigub ja loksub meie ümber üksjagu. Ainult me ei tunne kõiki kategooriaid meil on Eesti vabariigi kodanik, haldjas, humanoid ja tulnukas. Oleme piiratud ehk nagu loll arst, kes tahab kõike sapikivideks mõelda, selgitab Volke. Kõigele salapärasele on raske nime anda. Volke ütleb, et selliste olendite ilmumisega kaasneb tavaliselt ka oksapraksumine ja siristamine. (Eero: Rohutirtse on mets täis. Ei mina saanud aru, olid need õiged või mitte.

Ta lisab, et Varbola, Rapla ja Vigala on muinasaja aktiivne piirkond, kus on tehtud ka palju ufoleide.

Siiski näeb Volke Eero jutus palju huvitavat, mida saaks üksikasjalikult uurida hüpnoosiga. Kuna sellised kohtumised on väga kaemuslikud ja episoodilised, saaks hüpnoosis kätte ka teisi üksikasju nahastruktuuri ja nii edasi, soovitab Volke Eerol nähtut tõsiselt võtta.

Delfi.ee6-9-2004 postitaja Tutanhamon]
Nii, et see ei olegi siis metsahaldjas, vaid hoopis iidne Saaremaa valitseja Vesta?
Lisaks veel:
(28-10-2011 23:54 )Celtic Kirjutas:  Seega Vesta - tumesinine tulnukas, kes valvab meie piirkonna vaimse sfääri infovahetust. Ta on väga uudishimulik ning nagu ikka vaimse maailma elanikud - krutskeid täis. Ta on ennast ilmutanud jänesena, kassina, kusjuures ALATI just lumivalgena. Kel huvi ja tahtmist on, võib minna Varbolasse külla. Ehk otsustab ta ennast teile näidata, või suhtleb ta teiega mõnel muul moel. Ja kui teda ei kohtagi, siis ole lihttsalt sambakaevu ääres. Seal ääres istudes võibki istuma jääda... kõik hääled su kõrvus segunevad kokku... kuuled puude sahinat otsekui enda seest ning tunned kuidas sügavus sind enda poole tõmbab.

Usun metsahaldjatesse ja veehaldjatesse, aga kuidas tulnukad neisse puutuvad? Ja miks see Saaremaa Vesta just Raplamaal tegutseb?
Siis veel, milliseid UFO-leide on tehtud Vigalas? Tean, et seal on keegi, kes suhtleb tulnukatega, aga mida UFO-leidudega silmas peetakse?

Maailm on täis lahendamata mõistatusi ja mõned neist on veel saladuslikumad, kui üldse osatakse ette kujutada.
bruno5
Uustulnukas

24-01-2012 16:34
Postitus: #30
Üleni hall, umbes 2,5 meetri pikkune. Ma ei saanud aru, on ta inimene või kes. Ta oleks nagu seisnud küljega minu poole, terava tipuga kapuuts peas püüab Eero mitu päeva hiljem nähtud kogu kirjeldada.

See kus ta olendit kirjeldas jäi küll arusaamatuks kuna see kas ta oli halli värvi ei öeld mulle küll midagi. Ma mõtlen, et kas ta oli paljas inimene kellel on hall nahk või oli ta kaetud halli karvastikuga nagu tõeline sasquatch. Ja miks peaks bigfootil olema seljas hall kapuutsiga dressipluus? :S

"Distrust in the government is no cause for suspicion"
MGP
MoonGold Productions

28-05-2018 12:00
Postitus: #31
MoonGold Productions külastas suvepäevade raames Varbola linnuse piirkonda ning retke tulemusena lisandus lühikene reportaaž meie pararubriiki:

https://www.youtube.com/watch?v=XyjBgZ7siNY

[/font][font=Arial]
MoonGold Productions℠
Tinar
Vana kala

29-05-2018 00:05
Postitus: #32
(28-05-2018 12:00 )MGP Kirjutas:  MoonGold Productions külastas suvepäevade raames Varbola linnuse piirkonda ning retke tulemusena lisandus lühikene reportaaž meie pararubriiki:

https://www.youtube.com/watch?v=XyjBgZ7siNY
Paarkümmend aastat tagasi, kui vene väed veel Lätis olid, tuli sealt juhtum kus sõdurid olid Riia lähedal metsas märganud lumeinimest. Oli vist tõeline kohtumine ja kui ma õigesti mäletan siis ka ühe sõduri kadunuks jäämine. Veel on vene paraajakirjanduses kirjeldatud kohtumisi lumeinimesega Leningradi oblastis ja Karjalas. Aga kui videoga metsa minna siis võtke järgmine kord droon kaasa. Nii näete palju paremini! Ja üleüldse pidavat kogu Eestimaa metsad rajakaameraid, infrapunakiiri, muidu salakaameraid jm sellist täis olema. Metsaomanikud turvavat nii omi maid ja metsi detektoristide ja metsaröövlite eest....
(selle postituse viimane muutmine: 29-05-2018 00:06 Tinar.)
Postita vastus 

Vali alamfoorum:

Kasutaja(d) vaatamas seda teemat: 1 külalist

gro.bew-arap[tä]bew-arap | Para-web | Tagasi üles | Tagasi sisu juurde | Mobile Version | RSS voog