Teema hinnang:
  • 1Hääli - 1 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
#Para-Web jutukas [vana]
#26
leian, et kanal võiks ircworldis asuda (põhjus: ei viici nii paljudes eri servudes istuda).btw ircworld palju populaarsem pealegi.
mis arvate ?
Vasta
#27
Tsitaat:Esialgne postitaja aX
leian, et kanal võiks ircworldis asuda (põhjus: ei viici nii paljudes eri servudes istuda).btw ircworld palju populaarsem pealegi.
mis arvate ?


Meil oli kunagi ircworldis aga siis hakkas ta jumala pange panema ei lasknud liikmeid jutukasse ja siis otsustasime vahetada serverit.
Vasta
#28
Ma nüüd jälle ei tea, kas minu viga - arvatavasti, aga ma ei pääse jälle enam ei tea mis ajat jutukasse, enam isegi mitte IE-ga, enne pääsesin....nüüd annab, et:
!!! Ei saa ühendust storm.ee pordiga 6667.

Üritan mitu korda aga ei midagi, lisaks veel, et vahepeal ei ole nagu settinguid muutnud, aga alates mingist ajast peale annab selle teate......
Vasta
#29
Tundub, et storm.ee irc server on maas. Kui nii jätkub, pean appleti seadistama tõenäoliselt delfile üle..
Vasta
#30
see juba ma ei tea mis ajast maas sel juhul. Ma mäletan et kunagi nädal kaks kolm tagasi üritasin sisse saada ja viskas sama asja ette, aga ma arvasin et probla minus on Bleh
Vasta
#31
Niiviisi jutukas kolis nüüd tagasi delfi.ircworld.org 'i. Tundub, et vahepealsed probleemid on neil lahendatud ning kõik töötab ilusti-kenasti nagu peab.

javajutukas nagu ikka nii microsofti kui ka sun'i javale. Kanaliks siis para-web.

Laadimine võtab aega, kuna arhiivid nüüd meie endi serveris asuvad - kindlam natuke. Kes javajutukat ei taha kasutada, saab asjale ligi ilusti näiteks mIrc(windows) või siis X-Chat(linux) kaudu.
Vasta
#32
ma istun juba kolmandat päeva seal üksinda. selle aja jooksul pole kanalit keegi külastanud.
Vasta
#33
Tsitaat:Esialgne postitaja rez
ma istun juba kolmandat päeva seal üksinda. selle aja jooksul pole kanalit keegi külastanud.

3.Aga jututoas pole kedagi..

Oota, küll tuleb. Inimestel on muid tegemisi ka peale jututoas istumise

seega kokkuvõtteks kui käes on suvi ning sellepärast on foorumis aktiivsus väiksem, kuna suvel arvuti taga koguaeg istuda nüüd ka hea ei ole, siis seda võib arvata, et vaevalt keegi veel seal viitsib olla....?

Ja muide mul on ikka probleem selle jutukaga kõik settingud on korras, aga sisse ei saa opera annab ikka need teated mida eluaeg andnud, et ei leia delfi.irc..... ja explorer jookseb alati kokku kui ma sinna üritan minna, NB! kõik teised vist enam-vähem samal põhimõttel töötavad jutukad mul töötavad nii oopera kui exploreriga.......Sad
Vasta
#34
Tsitaat:Ja muide mul on ikka probleem selle jutukaga kõik settingud on korras, aga sisse ei saa opera annab ikka need teated mida eluaeg andnud, et ei leia delfi.irc..... ja explorer jookseb alati kokku kui ma sinna üritan minna, NB! kõik teised vist enam-vähem samal põhimõttel töötavad jutukad mul töötavad nii oopera kui exploreriga.......:

Jah, tolle appleti probleem olid permissionid.. mille tõttu teatud brauseritega jutukat ei saanud kuvada.

Ma vahetasin appleti ära. Viimane pole küll nii llus ja võimalusterohke kui eelmine.. aga töötab vähemalt :o

ja alati on võimalus kasutada oma lemmikprogrammi.

Igatahes proovige.. ja loodaks , et jutukas lõpuks ellu ärkaks Laugh

kanal nagu ikka #para-web aadressil delfi.ircworld.org:6667
Vasta
#35
Tsitaat:Esialgne postitaja henzukaz
Ma vahetasin appleti ära. Viimane pole küll nii llus ja võimalusterohke kui eelmine.. aga töötab vähemalt :o
Uus on tõesti mage, peletab jutukast välja kohe. Aga jah, parem kui mittemidagi.
Vasta
#36
ja LÕPUKS on foorumi esilehel näha inimesed, kes parajasti istuvad jututoas


tuleb veel mainida seda, et tulemusi uuendatakse iga 5-6 minuti tagant.. seega, kes jututoas on alla 5-6 minuti sinna tabelisse ei pääse Bleh
Vasta
#37
Tsitaat:Esialgne postitaja henzukaz
ja LÕPUKS on foorumi esilehel näha inimesed, kes parajasti istuvad jututoas


tuleb veel mainida seda, et tulemusi uuendatakse iga 5-6 minuti tagant.. seega, kes jututoas on alla 5-6 minuti sinna tabelisse ei pääse Bleh
No nüüd võibolla kiigatakse foorumisse tihedamalt, kui parajasti nähakse, et seal pole vaid tühjus.
Vasta
#38
ise pole just suurem jutuja fanaatik, aga eks ma proovin siis sinna asuda.



muutmise põhjus:
lisaküsimus, kus kohas see jutukas asub? või kus on link?

[Teadet on muutnud 20-7-2004 postitaja metavo]
Vasta
#39
Tsitaat:Esialgne postitaja metavo
lisaküsimus, kus kohas see jutukas asub? või kus on link?
link

Muidu pääseb sinna ülemisemenüü kaudu, mis asub Para-web foorum logo alla.
Vasta
#40
ei pannud tähele.
Vasta
#41
aga võiks ikka nii proovida, et see foorum ikka ellu jääks.
Ma mõtlen et kõik elu jutukasse ära ei läheks.

aga no praegu on ka see jutuka buum et "oh jutukas, lahe"
aga no
elame näeme
Vasta
#42
jah, see jutukas purustab rekordeidLaugh
Vasta
#43
Tsitaat:tuleb veel mainida seda, et tulemusi uuendatakse iga 5-6 minuti tagant.. seega, kes jututoas on alla 5-6 minuti sinna tabelisse ei pääse Bleh

võtan oma sõnad tagasi - kasutajaid näeb nüüd reaalajas Smile
Vasta
#44
kutsuks yles para-webi kasutajaid senist jutuka rekordit yletama.
mõtleks ette mõne kuupäeva, kindla kellaaja, mil rahvas jutukasse. tulebLaugh
Vasta
#45
Tsitaat:Esialgne postitaja metavo
kutsuks yles para-webi kasutajaid senist jutuka rekordit yletama.
mõtleks ette mõne kuupäeva, kindla kellaaja, mil rahvas jutukasse. tulebLaugh
Ja tulemseks saad au ja kuulsuse või mida sa sellega saavutada tahad. oleks päris huvitav teada. Arvan et rekordeid võiks ikka teha kuskil mujal foorumis või jutukas mitte siin. Võibolla olen liiga vana et sellest aru saada.
Vasta
#46
tegelt tahaks seda teha lihtsalt huvi pärast, et kui paljud inimesed oleks nõus osa võtma
Vasta
#47
tegelt tahaks lihtsalt kõikide inimesetega rääkida korraga
Vasta
#48
see on ka hea põhjus.
Vasta
#49
JUTUKASSE!!!
mul seal yksinda igav, olen seal juba vähemalt pool tundi passinud, varsti hakkan reporteerima hetkeseisu jutukas, kui kedagi ei tule...
Vasta
#50
mis on juhtunud jutuka külastatuvusega???

Muudetud: 28-7-06 kell 19:18:53 Hallucigenia
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Parajutukas on jälle para teema. Sekhmet 7 4,395 22-10-2019, 17:38
Viimane postitus: isemaag
  Parajutukas ei ole parateema Vaid JUTUKAS Sekhmet 11 8,713 20-02-2018, 12:05
Viimane postitus: Nielander
  Foorumi uus jutukas Thorondor 78 60,771 01-08-2015, 00:07
Viimane postitus: Addy
  Vana foorumi jutukas Thorondor 22 20,802 13-08-2013, 20:20
Viimane postitus: Jõhvikas
  Para-web nutitelefonides (MyBB GoMobile) tasuta Thorondor 9 11,010 01-02-2013, 00:17
Viimane postitus: Thorondor
  Para-web nutitelefonides (Tapatalk) Thorondor 15 12,687 01-10-2012, 19:52
Viimane postitus: Thorondor
  Para-web Sinu pihus excubitoris 8 7,465 12-07-2011, 12:04
Viimane postitus: excubitoris
  Para-Web reeglid!!! henzukaz 49 25,668 10-07-2011, 23:41
Viimane postitus: PiziIngliito
  Mida on sulle Para-Web andnud? reaalne 56 30,059 19-04-2011, 13:05
Viimane postitus: Liine
  Para-webi kujunduskonkurss: theme MyBB tarkvarale - tähtaeg Thorondor 20 12,871 14-11-2010, 21:22
Viimane postitus: excubitoris

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat