Postita vastus 

Teema reiting:
  • 0 Häält - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mida tähendab "valgustunud"?
Autor Sõnum
kalldunn
Vana kala

22-01-2012 10:36
Postitus: #76
RE: Mida tähendab "valgustunud"?
Valgustunud kohta kehtib Krt kirjutis väga hästi.
Krt kirjutas.
Minule näib, et valdavalt on suured rahvamassid siiski musta maagia kandjad. Ehk siis, enamus tarbib ülevalt ettesöödetud jumalate valgust, tuues selle alla tavaellu musta, intuitiivse usu ja mitte selge teadvustatuse näol. Valge maagia aga eeldab inimese endapoolset kogetud andmete läbitöötlemist ja selgeksmõtlemist, ehk on konstruktiivse suunaga üles sügavama enese valguse poole. Suunaga üles on selge teadmise Vägi, all on tumedad Jõud. Suure Jõu, aga madala Väega saab palju rumalat kurja korda saata, kõrge Vägi aga vabastab madalatest lollustest. Tarkus on seal, kus aktiivsus, kõiges ei ole reaalselt võimalik Väge omada. Enamus valdkondades ollakse valdavalt siiski mustad, selle suht rumalalt valgust ja üleloomulikke imesid oma ellu palutaksegi, aga vaimset tööd ei viitsita ise teha

Sellega olen ma Krt ka täiesti nõus. Niisiis, valgustatuks saavad ikkagi need kes viitsitvad
vaimset tööd teha. Ning teha tööd vaimudega.
Garneegi ütleb ju otse. Õppimine ei tähenda teadmiste omandamist, vaid teadmiste rakendamist.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
PiziIngliito
Proua

23-03-2012 22:58
Postitus: #77
Thoth'i raamatu aktuaalseks tulemisega hakkan nõustuma aina rohkem Minaelan'i postitustega. Jõudsin seda lugedes täpselt samadele järeldustele ilma seda teemat siin uuesti läbi lugemata (st ei mäletanud mida keegi sellest varem arvanud oli). Mõtlesin ja ei saanud alguses aru, et miks nii sitt tunne seda lugeda on, ei saa ikka päris "õige asi" olla ja siis muudkui koorus, miks see nii olla võiks ja siin ongi juba sellest juttugi olnud. Pealegi, kas te olete natuke süvenenud Thoth'i raamatu autorisse, pean siin silmas Aleister Crowley't? Ausalt öeldes ma küll ei ole "sillas" mingi kristlasest perverdi kellegi pähe istutatud mõtetest. Kuid, et siin mõni jälle ei arvaks, et ma kõike ainult läbi mustade prillide näen vms, siis peab ütlema, et ka sitahunnikust võib pärleid leida Laugh
(selle postituse viimane muutmine: 23-03-2012 23:02 PiziIngliito.)
zen faran
veteran madu

24-03-2012 00:36
Postitus: #78
Crowley'ga ongi imelikul kombel nii, et tema kirjutised on kas äärmiselt sümpaatsed või tekib mingi tõrge.
Minu tekkis ka tõrge, kui lugesin tema "The Book of Lies" mille kunagi GB'st antikvariaadist päris kallilt ostsin. Pärast oli rahast kahju.
(selle postituse viimane muutmine: 24-03-2012 00:37 zen faran.)

Usk on nagu ämblik, kes koob su pähe võrgu, kuhu jäävad pidama vaid tema toiduks sobivad mõtted. Ebasobivad kuid kaalukad rebivad aeg-ajalt ta võrku auke, mille agar ämblik siis kiiresti uue ja tugevama niidistikuga parandab. Ja et sa teda ei hävitaks, esitleb ta end sinuna.
Ott Sama
Veteran

24-03-2012 01:16
Postitus: #79
Valgustatud? See on neetult keeruline.. oma sisemisest mõtteargusest, ühtäkki ja hoiatamatult, ilma jääda! Ja seda veel
vahest.. ilma omapoolse otsimisvaevata!
Tihti, jah, päris tihti kujuneb ikka nii, et "Suurt Autorit" lugedes.. kulub kogu meie aur, ainepunktide-pärlite otsimisele.
HUGOTH
Veteran

24-03-2012 11:52
Postitus: #80
Paber kannatab kõikke ja kuni on igasugu pahna tarbijaid seni nad ka sellest elavad.....Head tuhnimist!
Müstik
Shambalas

24-03-2012 22:42
Postitus: #81
(23-03-2012 22:58 )PiziIngliito Kirjutas:  Mõtlesin ja ei saanud alguses aru, et miks nii sitt tunne seda lugeda on, ei saa ikka päris "õige asi" olla ja siis muudkui koorus, miks see nii olla võiks ja siin ongi juba sellest juttugi olnud. Pealegi, kas te olete natuke süvenenud Thoth'i raamatu autorisse, pean siin silmas Aleister Crowley't? Ausalt öeldes ma küll ei ole "sillas" mingi kristlasest perverdi kellegi pähe istutatud mõtetest. Kuid, et siin mõni jälle ei arvaks, et ma kõike ainult läbi mustade prillide näen vms, siis peab ütlema, et ka sitahunnikust võib pärleid leida Laugh
Thothi õpetused andsid muistsed egiptlased edasi ühest sugupõlvest teise 42 Tarkuseraamatu kaudu. Algne Thothi Raamat hävis 15. sajandil.
Thothi raamatut tuntakse tänapäeval Smaragdtahvlite nime all.
(lad ´Tabula smaragdina´, ingl ´The Emerald Tablets´).
Thothi raamat on „Corpus Hermeticumi” kuuluv teos, mille pärimuse järgi leidis Aleksander Suur Hermes Trismegistose hauakambrist. Usutakse, et need tekstid pärinevad 36 000 aasta tagusest ajast ja nende autor on
THOTH.
Thothi raamatu kohta on foorumis pikk teema nimetuse all Muistne maagia ja smaragdtahvlid.
http://www.para-web.org/showthread.php?tid=1393

See raamat, mille must maag ja okultist Alister Crowley kirjutas, kannab tõesti samuti nime Thothi raamat, aga see on taro-kaardi õpetus ja ta kirjutas selle 1944.aastal.
“The Book of Thoth.”(1944), avaldati eesti keeles R. Ramlovilt ”Tarot. Aken inimhinge saladustesse.”(2004)
Algse Thothi raamatu ehk Smaragdtahvlite säilinud tõlked on pärit 8. saj-st alates filosoof Jabir Ibn Haijani tõlkest. Vanim trükitud versioon ilmus a. 1541.

Algsed Thoti-raamatud sisaldasid ka pikaealisuse ja surematuse saladust.
Algne Thothi raamat on ka eesti keeles meil siin foorumis olemas ja see ei ole ka Voldemar von Üxkülli Thothi raamat, mis ilmus 1993.a. See on samuti taro-kaardi õpetus.
Alister Crowley ei olnud minu teada kristlane. Ta oli okultist. 1914-1919 juurutas USA-s mitmeid satanistlikke rituaale. Ta uuris paljusid salateadusi ja kirjutas oma versiooni „Thothi raamatust“.
Thothi õige raamatu saab alla laadida teemast Paranormaalsed internetiraamatud. Postitus 18 kõige esimene fail, kuhu on kirjutatud laadi fail alla siit:
http://www.para-web.org/showthread.php?tid=1688
Ka järgmised failid on huvitavad, aga need pole smaragdtahvlid.
Edu Smaragdtahvlitega tutvumisel.Smile
(selle postituse viimane muutmine: 25-03-2012 01:13 Müstik.)

Maailm on täis lahendamata mõistatusi ja mõned neist on veel saladuslikumad, kui üldse osatakse ette kujutada.
Minaelan
Veteran

25-03-2012 08:25
Postitus: #82
(23-03-2012 22:58 )PiziIngliito Kirjutas:  Thoth'i raamatu aktuaalseks tulemisega hakkan nõustuma aina rohkem Minaelan'i postitustega. Jõudsin seda lugedes täpselt samadele järeldustele ilma seda teemat siin uuesti läbi lugemata (st ei mäletanud mida keegi sellest varem arvanud oli). Mõtlesin ja ei saanud alguses aru, et miks nii sitt tunne seda lugeda on, ei saa ikka päris "õige asi" olla ja siis muudkui koorus, miks see nii olla võiks ja siin ongi juba sellest juttugi olnud. Pealegi, kas te olete natuke süvenenud Thoth'i raamatu autorisse, pean siin silmas Aleister Crowley't? Ausalt öeldes ma küll ei ole "sillas" mingi kristlasest perverdi kellegi pähe istutatud mõtetest. Kuid, et siin mõni jälle ei arvaks, et ma kõike ainult läbi mustade prillide näen vms, siis peab ütlema, et ka sitahunnikust võib pärleid leida Laugh

Ei olnud uurimudki selle autori kohta, aga nagu Müstik siin välja tõi:
" Ta oli okultist. 1914-1919 juurutas USA-s mitmeid satanistlikke rituaale". See ütleb paljutki.
Sirvisin veelkord seda Thothi raamatut ja esmamulje on sama - ajupesu. Ei tõmba üldse kohe enam lugema.
Samas kui üleeile unes suunati mind järjekordselt lugema plejaadlaste kohta :
http://www.sinu.ee/Koidu-toojad

Vot see raamat mind kuidagi väga energetiseerib Smile Iga kord kui loen seda, avastan midagi täiesti uut. Ja eriti meeldib, et nad ei suru seal midagi peale, ei ole käske, keelde, vaid mõnus, lihtne jutustus.
Samas iga kord avab plõks ja plõks mul uued tajud kogu inimkonna ja universumi kohta. Nagu võlusõnad oleksid selles Smile
Celtic
ja sina pead kandma maailma

25-03-2012 08:32
Postitus: #83
Minaelan - tõesti nii või???

Loen seda juttu seal ja näen, et tegemist on taas täiesti tavalise kanaldamisega. Absoluutselt kõik kanaldused on peaaegu sõna-sõnalt üks ja seesama - meie oleme kuskilt tähtedelt, meil on jama ja me tuleme teile õpetama, kuidas jamast hoiduda. Varsti-varsti juhtub teiega midagi ägedat - totaalne paradigma muutus.

Ja nii juba nelikümmend aastat järjest... ainus, mis muutub, on kanaldatu nimi - peainglitest kuni tähelaeva kapteniteni välja, sisu on aga kõigil üks. Tegemist on huvitava psühholoogilise fenomeniga, milles korduvad teatud kindlad jooned ja nö. "kontrollpunktid"

Kõrgeim äratundmine on teada saamine, et tegelikkuses olid pidevalt selle kõrgeima äratundmise sees.
Iga hetk ja iga kogemus, mis sa saavutad on ideaalne, täiuslik, kordumatu
Jõhvikas
Veteran

25-03-2012 09:40
Postitus: #84
Plejaadlaste kanaldusest üks tsitaat:
Tsitaat:Sellele järgneb isiksuste liitumine, kultuuride liitumine, suure hulga „uute maailmakordade” juurutamine. Alguses tekib suur kaos ja segadus. Valguse Perekonna liikmetena tuleks teil lihtsalt vaadelda toimuvat teades, et kaos ja segadus peab tulema esmalt lammutama süsteemi, et seda oleks võimalik taastada juba Valguses. Valguse Perekonna liikmetena te peaksite mõistma, et käimas on evolutsiooni protsess ning need, kes suudavad kaasa minna ja hoida muutuvaid vibratsioonisagedusi, hakkavad vaimselt arenema. On väga huvitav olla Maal antud ajal, kas pole?!

Ehk siis elagu multikulti, õitsegu perverssed eluviisid (gay jne) ja ärge tehke midagi, takistamaks "eliidi" püüdlusi inimesi Uue Maailmakorra läbi lõplikult allutamast.
Veel huvitavaid tsitaadikesi:

Tsitaat:Te kõik tulite siia kindla eesmärgiga: need jumal-loojad, kes inimese ümber tegid, on tagasi tulemas! Paljud neist ongi juba siin. Seda planeeti on külastatud jumalate poolt palju-palju kordi ning mitmesuguste eksperimentide käigus on külvatud siia mitmeid inimliike.

Tsitaat:Kes olid need iidsete aegade jumalad? Need olid olendid, kes olid võimelised muutma reaalsust ning mõjutama loodusvaime, sundima neid endile alistuma.
Alistuma...

Tsitaat:Jumal-loojad võivad eksisteerida igasugustes vormides ja ega nad kõik pole ka sisalikud. On olemas jumal-loojaid, kes sarnanevad putukataolistele olenditele. Meie, plejaadlased, oleme nt tihedalt seotud linnusarnaste ning reptiilsete jumal-loojatega.

Tsitaat:Nad on teile tingimata vajalikud, kuna Sisalike reaalsus avaldub käesoleval ajal jälle ja sulandub teie mõõtmega. /2030 aastal on nende planeet Nibiru taas möödumas Maast ja kutsumas esile võimsaid kataklüsme, mille paanilist vastuvõtmist üritatakse võimalikult mahendada, et mitte katta tulijatele järjekordset peolauda.
Jumal tänatud, need Nibiru jutud on selle teksti alusel mõneks ajaks edasi lükatud.
(selle postituse viimane muutmine: 25-03-2012 09:55 Jõhvikas.)
Minaelan
Veteran

25-03-2012 10:31
Postitus: #85
(25-03-2012 08:32 )Celtic Kirjutas:  Minaelan - tõesti nii või???

Loen seda juttu seal ja näen, et tegemist on taas täiesti tavalise kanaldamisega. Absoluutselt kõik kanaldused on peaaegu sõna-sõnalt üks ja seesama - meie oleme kuskilt tähtedelt, meil on jama ja me tuleme teile õpetama, kuidas jamast hoiduda. Varsti-varsti juhtub teiega midagi ägedat - totaalne paradigma muutus.

Ja nii juba nelikümmend aastat järjest... ainus, mis muutub, on kanaldatu nimi - peainglitest kuni tähelaeva kapteniteni välja, sisu on aga kõigil üks. Tegemist on huvitava psühholoogilise fenomeniga, milles korduvad teatud kindlad jooned ja nö. "kontrollpunktid"

Tean seda ja isegi imestan, et miks ta mulle jälle ja jälle nii mõjub. Eile lugesin, täna lendasin läbi tormi sellise energiaga tööle Smile.
Tead, ma arvan, et oleme kõik väga erinevad hinged, erinevalt kujunenud, erinevate "isudega".
Kristlikule vaimule, kes armastab autoriteete ja kellele sobib, et keegi teine tema eest otsustab ja tema reaalsust kujundab, sellele istub hästi piibel ja see Thothi raamat.
Mässumeelsetele ja tugevavaimulistele meestele sobivad hästi Castaneda-laadsed teosed ja mõtted.
Mulle sobivad hästi sellised plejaadlaste ja kavassillaste- taoliste mõtted ja jutud.
Ei ütlegi, et see õige on, lihtsalt mulle see sobib ja nendes energiates ma voolan mõnuga Smile
Vähemalt praegu.
PiziIngliito
Proua

25-03-2012 10:36
Postitus: #86
(24-03-2012 22:42 )Müstik Kirjutas:  Algne Thothi Raamat hävis 15. sajandil.

See raamat, mille must maag ja okultist Alister Crowley kirjutas, kannab tõesti samuti nime Thothi raamat, aga see on taro-kaardi õpetus ja ta kirjutas selle 1944.aastal.

Alister Crowley ei olnud minu teada kristlane. Ta oli okultist. 1914-1919 juurutas USA-s mitmeid satanistlikke rituaale. Ta uuris paljusid salateadusi ja kirjutas oma versiooni „Thothi raamatust“.

Tänud kommentaari eest, olen tutvunud põgusalt ka smaragdtahvlitega, aga tahtsingi tähelepanu pöörata just Alister'ile ja tema Thoth'i raamatule, mida siin nii agaralt levitatakse. Alister siiski kasvatati üles kristlikus keskkonnas ja see, et ta hilisemas elus pöördus narkootikumide, perverssuste ja okultismi poole, ei tähenda, et antud teos ei või omada kristlikke mõjutusi tema varasemast elust. Sedaenam, et see oli tema tõlgendus asjadest või veel hullem, kelleltki kanaldatud/saadud info nagu Sa väitsid temal astraalset juhti olevat.
Uudistasin natuke, mis on ühist üldse nende smaragdtahvlite leidmise loos ja ka Crowley'l. Huvitav on kasvõi näiteks see, et Newton'il (toon selle nime siin sellepärast sisse, et näiteks ka kasvõi tema tõlgendust on kasutatud edaspidi selle materjali kasutusel - näiteid erinevatest Smaragdtahvlite tõlgetest leiate siit: http://en.wikipedia.org/wiki/Emerald_Tablet Saan aru, et ka Crowley'l olid vabamüürlikud kalduvused. Kas me jõuame siis sinna, et tänapäeva väidetav valgustav materjal tuleneb ikkagi vabamüürlastelt?! Mind häirib kõige rohkem kõikides nendes materjalides see, et keegi oma uhkete suurte teadmistega justkui vääriks teiste üle võimutsemist. Lugege või ise ja veenduge selles. Ka Arlich kirjutab muistse maagia teemas täpselt sellest samast. Kas vabamüürlased üritavad nende tarkuste abil jõuga juhtida maailma või on meile ette söödetud mingit materjali, et meid selles suunas mõjutada? Oh, nii palju küsimusi tekib.
(selle postituse viimane muutmine: 25-03-2012 11:52 PiziIngliito.)
pila
Tavaliige

25-03-2012 11:20
Postitus: #87
(25-03-2012 10:31 )Minaelan Kirjutas:  Ei ütlegi, et see õige on, lihtsalt mulle see sobib ja nendes energiates ma voolan mõnuga Smile
Vähemalt praegu.

See on hea tähelepanek, et asi on sinus ja selles, et sa otsid sedalaadi energiat....! Aga miks? Smile
Minaelan
Veteran

25-03-2012 11:53
Postitus: #88
(25-03-2012 11:20 )pila Kirjutas:  
(25-03-2012 10:31 )Minaelan Kirjutas:  Ei ütlegi, et see õige on, lihtsalt mulle see sobib ja nendes energiates ma voolan mõnuga Smile
Vähemalt praegu.

See on hea tähelepanek, et asi on sinus ja selles, et sa otsid sedalaadi energiat....! Aga miks? Smile

Loomulikult ma saan rääkida ainult iseenda isiklikest kogemustest ja mulle soodsalt mõjuvatest energiatest.
Kõik siinsed foorumlased käivad oma rada ja otsivad endile vajalikke teadmisi, kogemusi ja energiaid. Aga tore on neid erisusi siin jagada teistega ja näha, mida üldse mõeldakse ja kogetakse.
Kui tunned, et energiad ja jutud ja mõtted ei ahista ega masenda sind, vaid tõstavad üles, väärtustavad, panevad sind iseennast inimesena armastama, siis on ju palju meeldivam elada ja areneda.

Näiteks kui miski raamat või kanaldus hakkab ähvardama ja keelama-käskima, siis mul tekkib kohe tõrksus ja ma lihtsalt eemaldun sellest teabest/suunast/energiast.
See pole minu jaoks. Kuulan oma sisetunnet ja intuitsiooni. Proovin ise meeldivat ja huvitavat elu elada ning võimaldada seda ka teistele Smile
pila
Tavaliige

25-03-2012 12:21
Postitus: #89
(25-03-2012 11:53 )Minaelan Kirjutas:  Kui tunned, et energiad ja jutud ja mõtted ei ahista ega masenda sind, vaid tõstavad üles, väärtustavad, panevad sind iseennast inimesena armastama, siis on ju palju meeldivam elada ja areneda.

Mina loen sellest lausest välja selle, et sinu jaoks on olemas jutud, mõtted, energiad, mis ahistavad sind ja teised mõtted, jutud, energiad, mis tõstavad ülesse.

Kas sinu enesetunne ja armastamine sõltub juttudes ja mõtetest, mis ümbritsevad sind...? Ja mis tähendab sinu jaoks arenemine antud kontekstis....
Minaelan
Veteran

25-03-2012 13:41
Postitus: #90
(25-03-2012 12:21 )pila Kirjutas:  
(25-03-2012 11:53 )Minaelan Kirjutas:  Kui tunned, et energiad ja jutud ja mõtted ei ahista ega masenda sind, vaid tõstavad üles, väärtustavad, panevad sind iseennast inimesena armastama, siis on ju palju meeldivam elada ja areneda.

Mina loen sellest lausest välja selle, et sinu jaoks on olemas jutud, mõtted, energiad, mis ahistavad sind ja teised mõtted, jutud, energiad, mis tõstavad ülesse.

Kas sinu enesetunne ja armastamine sõltub juttudes ja mõtetest, mis ümbritsevad sind...? Ja mis tähendab sinu jaoks arenemine antud kontekstis....

Minu enesetunne ja enda armastamine, enese väärtustamine ja praegune tasakaal, eneses erinevate võimete avastamine - see on tegelikult pidev ja jätkuv teekond ja protsess.
Arvan, et igas inimeses, igas jutus, igas mõttes ja sündmuses, mis mu teele on sattunud, on olemas miski terake, mis on arenguks vajalik kui järjekordne mosaiigitükik.
Seetõttu olen ka lugenud raamatuid ja kuulanud inimesi, kelle energiad minu omadega ei harmoniseeru. Aga teen seda just seetõttu, et mõista, miks nad sellised on ja kuidas see kõik nii kujunenud on. Ja mida sealt võiks õppida tulevikuks.

Loomulikult mõjuvad vihased, tigedad, masendunud inimesed ja artiklid ning jutud ka minu meeleolule ajutiselt ja pisut.
Proovin selle kohe endast maha raputada kui mittevajaliku arengu jaoks. Enesehinnangule aga kõik see õnneks ei mõju enam.
Mis energiatesse puutub, siis kuna ma neid õhtuti visualiseerides endasse lasen, ennast nendega puhastan ja tervendan, siis olen ka teatud kogemuse saanud energiate tunnetamises, mis muuseas igast raamatust välja kiirgab seda lugedes.
Vot nendest energiatest lähtungi, mis on mulle kasulik ja mis mitte arenguks Smile
(selle postituse viimane muutmine: 25-03-2012 13:59 Minaelan.)
pila
Tavaliige

25-03-2012 14:04
Postitus: #91
Minaelan, kui sa neid energiaid kuulad, siis mida sa enda kohta teada saad?
Celtic
ja sina pead kandma maailma

25-03-2012 14:15
Postitus: #92
Võibolla te jätkate oma psühhoanalüüsi privaatkirjade teel?

Kõrgeim äratundmine on teada saamine, et tegelikkuses olid pidevalt selle kõrgeima äratundmise sees.
Iga hetk ja iga kogemus, mis sa saavutad on ideaalne, täiuslik, kordumatu
pila
Tavaliige

25-03-2012 15:38
Postitus: #93
(25-03-2012 14:15 )Celtic Kirjutas:  Võibolla te jätkate oma psühhoanalüüsi privaatkirjade teel?

aga kuidas meie omavaheline vestlus sind puudutab?

mind ei huvita see, mida Minaelan leiab täpselt endast ja see, kas ta seda siia kirjutab. see on tema oma valik. Neid küsimusi küsisin ma tema käest sellepärast, et maailma tajumine sõltub alati tajujast, kui ta ei oska ennast vaadelda eraldiolevana sellest, mida ta vaatleb ja miks ta seda vaatleb, siis ei saa ta aru protsesside toimemehhanismidest ja sellest millest ta ise sõltub ja kas ta ka oskab sellest lahti lasta, et enamat tajuda.
Müstik
Shambalas

25-03-2012 16:12
Postitus: #94
(25-03-2012 10:36 )PiziIngliito Kirjutas:  Uudistasin natuke, mis on ühist üldse nende smaragdtahvlite leidmise loos ja ka Crowley'l. Huvitav on kasvõi näiteks see, et Newton'il (toon selle nime siin sellepärast sisse, et näiteks ka kasvõi tema tõlgendust on kasutatud edaspidi selle materjali kasutusel - näiteid erinevatest Smaragdtahvlite tõlgetest leiate siit: http://en.wikipedia.org/wiki/Emerald_Tablet
Saan aru, et ka Crowley'l olid vabamüürlikud kalduvused. Kas me jõuame siis sinna, et tänapäeva väidetav valgustav materjal tuleneb ikkagi vabamüürlastelt?!

Kas tõesti on varem ka kuskil teemas Crowley taro kaardi õpetusest kirjutatud? Pole seni märganud. Aga pole lugenud ka kõiki taro kaardi teemasid.
Küll luges lahendused seda Voldemar von Üxkülli "Pühendumist vanas Egiptuses" pdf failina ja sa isegi andsid selle kellegile ühes teemas.
Muidu eespool siin teemas ma tegin kindlaks, et pdf ja raamatukujuline Üxkülli "Thothi raamat" ei kattu kõiges. Crowley taro-kaardi õpetusega pole võrrelnud, pole seda lugenud. Ise kasutan teisi taro-kaardi õpetusi.
Eespool jäi mulje, et kasutajale minaelan ei meeldinud Üxkülli raamat nimetusega Thothi raamat, vaid meeldis fail Pühitsemine:
http://www.hot.ee/wandermast/failid/Pyhitsemine.pdf

Samuti tundub, et väga vähesed on siiski Smaragdtahvleid (Thothi raamatut) siiani läbi lugenud. See on aga teistest Thothi raamatuteks nimetatutest erinev ja minu arust kõige rohkem teadvust avardav. XIII osa pluss kaks täiendavat smaragdtahvlit.

http://www.hot.ee/wandermast/failid/Thot...ahvlid.pdf
Kes enam seda ei mäleta, siis juttu on Amenti hallidest, Suurest püramiidist, valguse lastest, kes laskusid sellele planeedile jne. Samuti hulgaliselt õpetusi, kuidas teadvust oma kehast vabastada.
Thoth kasutas talle antud teadmisi, et tungida läbi ruumi, aja ja mateeria saladuste.
Igatahes on see põnevaim teos, mille siit foorumist kunagi lugemiseks sain. See on lihtsalt ime, et see ka eesti keeles saada on.
Selleks ajaks kui see eesti keelde tõlgiti, olin juba aastaid huvi tundnud Smaragdtahvlite vastu. Teave oli aga väga vastuoluline.
Mis Crowleysse puutub, siis astraalolendiga (leidsin just et mitmete erinevatega) suhtles ta vahetult.
Seesama Crowley suri kolm aastat peale seda Thothi raamatu omapoolset tõlgendamist, st taro kaardi õpetuse avaldamist pealkirjaga "Thothi raamat".
Ta suri 1947 Lõuna-Inglismaal Hastingsis üleliia suure heroiinikoguse pruukimise tagajärjel, mida ta kasutas ravimina.
Pigem oli Crowley seotud Roosiristlastega kui vabamüürlastega. See esimene ordu - Kuldse Koidiku Hermeetline ordu, millesse ta kuulus, oli rajatud 1888.a. kolme esoteerikahuvilise roosiristlase poolt.
Ordu hierarhias oli 10 maagiliste teadmiste astet ja selle liikmed sooritasid astraalrände ja tegelesid muude nõiakunstidega.
Muuseas, sinna kuulusid ka kirjanik Artur Conan Doyle ("Baskerwillei´de koera" autor) ja luuletaja William Butler Yeats (1865-1939).
Ordu Hõbedane Täht lõi Crowley eelmise ordu haruna. Selles ordus osales
astraalolend Hoor-Apep. Paljastati ka teiste okultistide saladusi.
Edasi hakkas ta seksmaagiaga tegelema ja sellest on kuskil teemas juba varem juttu olnud.
Crowley seoseid vabamüürlusega pole seni ette tulnud, aga ega ma nii põhjalikult ei ole uurinud ka. Pealegi meil vist ei olegi eraldi teemat Aleister Crowley kohta?
Enne vabamüürlust oli kümneid erinevaid salaordusid ja ka peale vabamüürlust on neid juurde tekkinud. Paljud salastatud. Paljud tegelevad millegi muuga, kui ametlikult teada annavad. Paljudel ordudel on omavahelised sidemed. Salaordudeks nimetan ma müstitsistlikke ordusid, mis tegelevad esoteerikaga. On veel poliitilised salaordud. Maailma juhivad arvatavasti illuminaadid. Ja ilmselt koos mingi tulnukrassiga. Võib isegi nii olla, et üks punt võimureid kasutab ühtesid tulnukaid liitlastena ja teine punt teist tüüpi tulnukaid.
Tundub, et need plejaadlased, kellest minaelan juttu tegi, on heatahtlikud. Smile
Nimetatakse ka põhamaiseks rassiks või aaria tulnukateks. Billy Meier teeb nendega koostööd! Aga see on juba teiste teemade jutt. Drunvalo Melchizedeki järgi elavad plejaadlased neljanda dimensiooni kõrgemas ülemtoonis ja Plejaadidel asub ka Galaktiline Ülikool. Drunvalo aga on see, kes kirjutas "Elulille" raamatud ja ka Thothi õige raamat "Smaragdtahvlid" pajatab elulillest. Kokkulangevusi on palju. Mida kõigest sellest arvata - see jäägu igaühe enda otsustada.
Muidugi on neid Barbara Marciniaki raamatuid jah juba mitmeid aastaid avaldatud ja Billy Meieri üle naerdakse, aga kes täpselt teab, mis toimub...
Meieri kontaktidest plejaadlastega:
http://www.crystalinks.com/billy_meier.html

Maailm on täis lahendamata mõistatusi ja mõned neist on veel saladuslikumad, kui üldse osatakse ette kujutada.
Minaelan
Veteran

25-03-2012 18:22
Postitus: #95
(25-03-2012 16:12 )Müstik Kirjutas:  Eespool jäi mulje, et kasutajale minaelan ei meeldinud Üxkülli raamat nimetusega Thothi raamat, vaid meeldis fail Pühitsemine:
http://www.hot.ee/wandermast/failid/Pyhitsemine.pdf

Tundub, et need plejaadlased, kellest minaelan juttu tegi, on heatahtlikud. Smile
Nimetatakse ka põhamaiseks rassiks või aaria tulnukateks. Billy Meier teeb nendega koostööd! Aga see on juba teiste teemade jutt. Drunvalo Melchizedeki järgi elavad plejaadlased neljanda dimensiooni kõrgemas ülemtoonis ja Plejaadidel asub ka Galaktiline Ülikool. Drunvalo aga on see, kes kirjutas "Elulille" raamatud ja ka Thothi õige raamat "Smaragdtahvlid" pajatab elulillest. Kokkulangevusi on palju. Mida kõigest sellest arvata - see jäägu igaühe enda otsustada.
Muidugi on neid Barbara Marciniaki raamatuid jah juba mitmeid aastaid avaldatud ja Billy Meieri üle naerdakse, aga kes täpselt teab, mis toimub...
Meieri kontaktidest plejaadlastega:
http://www.crystalinks.com/billy_meier.html

Nii see on, just Pühitsemine oli see raamat, mis mulle tugeva mulje jättis ja lugesin seda hiljem veelkord, et ka ridade vahele näha ja tunda veel seda, mis algul tundmata jäi Smile
Eks need plejaadlased ole ka oma huvide eest väljas. Nad ise tunnistavad, et samuti kui nemad on vajalikud meile, oleme meie vajalikud ka neile.
Nad ütlevad:
" Me ei kavatse kinnitada, et ainult see versioon on õige. Avardage oma reaalsuse kontseptsiooni, laiendage oma panoraami, ometi - ärge võtke kunagi midagi täht-tähelt.
Ärge jääge kunagi peatuma sellel, kuidas meie mingit ideed käsitleme - me oleme ju siin selleks, et paljastada teie paradigmasid, lootuses, et te suudate hakata aktiveerima tõelist, reaalset teadmist, mis on teie sees hoiul.
Me tahaks tuua teile ideid, kuid ei soovi, et te klammerdute ühegi külge neist, üritades hõlmata kõike, mis tundub teile kahtlase või hirmutavana."

.... ja palju muid häid mõtteid,mis jah harmoniseeruvad minuga Smile

Olen nõus Müstikuga, et kogu see plejaadlaste info ühtib osaliselt nii Drunvalo Elulille, Blavatskaja kirjutiste kui ka paljude teiste raamatute ja kanaldustega. Seda just selles osas, et kes ligi 500 000 aastat tagasi meid geneetiliselt muundasid, mis otstarbeks, kes on reptiilid, kes mängivad siin ebajumalaid jpm

(25-03-2012 15:38 )pila Kirjutas:  
(25-03-2012 14:15 )Celtic Kirjutas:  Võibolla te jätkate oma psühhoanalüüsi privaatkirjade teel?

aga kuidas meie omavaheline vestlus sind puudutab?

mind ei huvita see, mida Minaelan leiab täpselt endast ja see, kas ta seda siia kirjutab. see on tema oma valik. Neid küsimusi küsisin ma tema käest sellepärast, et maailma tajumine sõltub alati tajujast, kui ta ei oska ennast vaadelda eraldiolevana sellest, mida ta vaatleb ja miks ta seda vaatleb, siis ei saa ta aru protsesside toimemehhanismidest ja sellest millest ta ise sõltub ja kas ta ka oskab sellest lahti lasta, et enamat tajuda.

Smile ah et härra Celtic määratles meid siis nii. Väga huvitav, mina siin arvasin, et räägime valgustamisest ja puha Smile

Vastuseks küsimusele on - et kindlasti ma ei saa aru kõikide protsesside toimemehhanismidest. Selleks ma ju otsinguil olengi Smile
Ma ei kuule teadvusel olekul või mediteerides energiaid, vaid näen neid ja tunnen. Teen kõike spontaanselt, aga tunnetan ennast vahel eraldiseisvana, samas olen teadlik kõige ühesusest ja energiate omavahelisest põimumisest.
(selle postituse viimane muutmine: 25-03-2012 18:25 Minaelan.)
PiziIngliito
Proua

25-03-2012 20:00
Postitus: #96
Müstikule: Tegelikult ma ei öelnudki ju, et Crowley'st või tema Taro-tõlgendusest siin räägitud on, pigem ikka Smaragdtahvlitest. Üritasin nendes teemades ühist joont tabada lihtsalt. Ja ma eeldasin, et see Üxkülli materjal toetub Crowley omale, siit ilmselt ka väike segadus. Edaspidi olekski siis ehk hea ära mainida viidete andmisel, kelle teosega tegemist. Crowley'st: võib-olla oleks tema poolt kasutatud sümboolikat tõesti õigem illuminaatidega siduda.
Aga mis Smaragdtahvlitesse puutub, siis minu arust seal on veel rohkem sellist võimutsemist, a la stiilis, kui tagasi saabun, siis tulen ja näitan teile, kes minu õpetusi ei ole järginud! Võib-olla peakski edaspidi sellistest lugudest tõsiselt võtma AINULT ridade vahelt loetut Laugh
(selle postituse viimane muutmine: 25-03-2012 20:33 PiziIngliito.)
lahendused
Veteran

26-03-2012 12:54
Postitus: #97
Kui juba Thothi raamatu ümberjutustajate tasutast rääkimiseks läks, mis oleks siis Thothi 21+1 pildiga raamatu kirjutanud von Yxkülli taust, võimalik seos Eestiga, ning ajastu kuna ta selle kirja pani?

Igatahes tundub ta olevat sakslane, raamatu originaalpealkiri on: "Woldemar von Uxkull - Ägiptische Einweihung nach dem Buch Thoth"

Kuid neid "Woldemar von Üxkull'e " tundub olevat sama palju, nagu NLiidus oli alampolkovnikuid - seega milline neist Üksküllidest siis Thothi raamatust oma tõlgenduse kirjutas?
Müstik
Shambalas

26-03-2012 15:37
Postitus: #98
(25-03-2012 20:00 )PiziIngliito Kirjutas:  Aga mis Smaragdtahvlitesse puutub, siis minu arust seal on veel rohkem sellist võimutsemist, a la stiilis, kui tagasi saabun, siis tulen ja näitan teile, kes minu õpetusi ei ole järginud! Võib-olla peakski edaspidi sellistest lugudest tõsiselt võtma AINULT ridade vahelt loetut Laugh
Smaragdtahvlite teemas on öeldud:
(31-05-2006 00:41 )Arlich Kirjutas:  Tõsi küll, Smaradgtahvlid pole mõeldud igaühele lugemiseks.
Tavainimene nõ. "seiklusjutte maalt ja merelt" raames sealt midagi olulist välja ei loe. Vajalik on paljude materjalide läbitöötamine, siis saab ka informatsioonile ligi (ehk on vajalik kõrge vaimse taseme saavutamine).
Pean ütlema, et peab ka vastav meeleolu olema neid lugedes. Nende lugemine sarnaneb mediteerimisele. Meditatsioonimusa samal ajal kuulamine on kõige parem.
Mingit võimutsemist ma Smaragdtahvlite puhul küll ei mäleta.
Millises peatükis sa seda täheldasid?
Küll on aga von Yxkülli Thothi raamat küllaltki vanamoodsas ja pisut manitsevas sõnastuses. Näiteks: "Tulevad päevad, mil enamik inimesi ei taha ega suuda ammutada valgust ja teadmist kõrgemaist allikaist, vaid otsekui pimedad mutid aines hakkavad tuhnima. Ja sealjuures näivad nad endale targad. Sisemist valgust ei saa neil olema ja õigustamatus uhkuses usaldavad nad vaid viit madalamat meelt..."

Lahendused, neid Yxkülle on jah palju ja seni olen ainult mõned Woldemar Yxküllid leidnud, kes ajastusse klapivad. Üks on krahv Woldemar von Uxkull-Gyllenbandi (1898–1939), kes oli ajaloolane.
Teine samanimeline oli Laitse imposantse neogooti stiilis mõisahoone omanik. Olevat selle 1890. aasta paiku ehitanudki
Oli alguses sõjaväelane, hiljem leidis kutsumuse kirjanduses ja müstikas. Kirjutas romaane, novelle ja näidendeid ja nende tegevus toimus vahel ka muistses Egiptuses.
http://www.laitseloss.ee/ajaluguEE.php
Üks kellega ta tihedalt läbi käis, oli Nicolai von Glehn, Nõmme Glehni lossi ehitaja.
Siin mõned näidised selle kirjanikust von Yxkülli vanadest raamatutest:
https://www.raamatukoi.ee/cgi-bin/isik?26193
Kui see nüüd seesama oli, kes "Thothi raamatu" kirjutas (küllap alguses saksa keeles ja hiljem see tõlgiti) , siis lugesin veel, et Paul Raud on maalinud nii tema kui Natalie von Uexkülli portreed.

PiziIngliito
Proua

26-03-2012 19:19
Postitus: #99
Noh, võta kohe esimene smaragdtahvel lahti. Minu arust küllaltki käsen-poon-lasen meetodil õpetab see suur õpetaja.. Lubab needuseid peale panna, kui teda ei järgita jne.
Müstik
Shambalas

26-03-2012 20:26
Postitus: #100
Nojah, kui ettevalmistumatult lugema asuda ja mitte endale teadvustada kui iidsed tekstid need ikka on, siis võib esmapilgul ära küll ehmuda.
Üks näide I smaragdtahvlist:
Aga veel sündimata ajal tõusen MA uuesti,
vägev ja võimas, nõudes seletust neilt
kes on minust maha jäänud.
Siis hoidke alt, O KHEMI rahvas,
kui te olete vääralt minu õpetusi avaldanud,
kuna MA tõukan teid alla teie kõrgest seisusest
koobaste pimedusse kust te pärit olete.
Ärge reetke minu saladusi
ei rahvastele Põhjas
ega rahvastele Lõunas
muidu langeb teile minu needus.
Samas on igal smaragtahvlil seletused ka juures. KHMEMI rahva all peab Thoth siis silmas Egiptuse muistset rassi, kes oli barbaarne ja metsistunud. Need inimesed elasid suures segaduses, kui Thoth ja teised Atlantide preestrid tulid neid õpetama. See oli ikka väga-väga iidne aeg. Muidu Thothil oli ju see suur sau ka, millega sai barbarite rünnakuid blokeerida ja küllap olid need barbarid ikka väga võitlushimulised.
Smaragtahvlid enda viisid selle teksti järgi preestrid Lõuna-Ameerikasse maiade juurde. Need asetati Yukatani poolsaarel ühe suure templi alla. Eriti huvitav on see ruumilaeva kirjeldus I osas. Kirjutatakse, et see oli võimeline liikuma planeetide vahel ja nende käsutuses oli ka relv, mis võis terve planeedi minema pühkida.
Pika aja jooksul arenesid Khemi karvased barbarid siiski teadvuses ülespoole, kuni olid võimelised jätkama arenguid Thothi abita. Sel ajal (I osa kirjeldustes) oli Thoth just Amenti Hallidesse sisenemas, et mõneks ajaks Maalt ja sellest kehastusest lahkuda. Eks ta siis pidaski selle võrdlemisi tigeda manitsuskõne, et tagasi tulles areng ei oleks seisma jäänud Maal.
Ja see protsess, nagu sealt edasi lugeda võib, oli ikka väga ohtlik ka.

Muidu tarkusesõnu on rohkem kui manitsuskõnesid.
Näiteks: kui sa kogud teadmisi, siis ära hoia neid tagasi selle eest, kes neid ausalt ja agaralt sinult küsib. Kõik on sõbrad, kes otsivad sama eesmärki.
VI Smaragdtahvel:
Ära alista oma hinge Pimedusevendadele.

Ja muidugi - see ongi Thothi Tarkuseraamat. Smile

Postita vastus 

Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Mida uskuda, mida mitte? paat 19 7,076 21-12-2011 13:44
Viimane postitus: Kroko
  Mida peaks tegema inimene kes tahaks puhastuda? Sekhmet 39 11,530 06-11-2011 19:41
Viimane postitus: Sekhmet

Vali alamfoorum:

Kasutaja(d) vaatamas seda teemat: 1 külalist

gro.bew-arap[tä]bew-arap | Para-web | Tagasi üles | Tagasi sisu juurde | Mobile Version | RSS voog