Postita vastus 

Teema reiting:
  • 0 Häält - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Küsimus !Segaduses .
Autor Sõnum
OuijaFan
Uustulnukas

10-02-2011 10:16
Postitus: #1
Küsimus !Segaduses .
Pmst kui vaimu ouija laua peal välja kutsud,kas ta siis nagu näeb ka sind w ?O_O Nagu selles mõttes,et nagu vahib sind . Suht creepy oleks ,kui mingi nähtamatu jahe tuul minu juures oleks . Ja kas deemonid saavad ka head olla ? Ma suhtlesin ühega,tundus hullult sõbralik , imede ime läks lõpus ära ka , kui olin oma kahe sõbrannaga mingi eile kutsunud ,rääkisime kaks tundi . Ja too oli olnud mu vanavanaema ,kuigi teda polnud vajadust kutsutagi ja ma ei teadnud temast nagu midagi .Ta oli aus ja ütles,et need kaks minu sõbrannat on mõnusad ,aga mina hale -.- . Nii solvav ,aga ma ei solvunud . Ja ta ütles,et ma saan 24-l koera O_O Ja ta oli rootslane ,nii ta ütles ,pani segast seal vahepeal ,ma ütlesin,et kas ta äkki tõlgiks ja tõlkis ja muide ma küsisin gtalt kaks korda millinne ma olen ,pani rootsi keeles ja siis eesti keeles ! See oli nii haige . Ja ta nagu suht rääkis ,et ta on olnud 70 aastat vaim ,suri 69 aastaselt ja nüüd on 139 . Ma sain nii palju teada,aga kuidas ta ikkagi NII SÕBRALIK OLI ?
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
angel23
Uustulnukas

12-12-2011 23:02
Postitus: #2
RE: Küsimus !Segaduses .
Teadmiseks ouja-lauad ei ole möeldud mängimiseks.Jah,vaimud näevad sind samamoodi nagu näevad elavad inimesed üksteist,vahe on selles et tema näeb sind ja kuuleb sind aga sina teda ei näe.Kui sulle see nii "creepy" on miks sa siis üldse tegeleds selliste asjadega?
Ei,deemonid ei ole head,nad on kurjad vaimud,hullemad kui poltergeistid.
Vaime välja kutsudes tulevad sinuga rääkima tavaliselt vaimud,kes sulle köige lähemal on,selleks siis sinu lahkunud vanavanemad vöi keegi muu.Niisama nalja pärast ei ole mötet neid välja kutsuda.Kuidas sa saad öelda et "pani segast"?mis sa lootsid et ta räägib sulle su tulevikust nagu möni mustlane peo pealt?
Miks sa siis üldse teda välja kutsusid,kui tema jutt nii haige oli??Sul vedas,et ta nii SÖBRALK oli,halvemal juhul oleksid vöinud saada halva vöi tigeda vaimu,kes ei kavatsegi ära minna,vaid vöib hakata sulle endale liiga tegema tema rahu rikkumise eest.
Surnutega rääkimine ei ole nagu MSN,et latrad maast ja ilmast.
Enne mötle kas tahad NIISAMA veel neid välja kutsuda.
TDK
Eriliige

13-12-2011 00:22
Postitus: #3
Soovitan mitte teistkorda proovida ! Sellest jutust saab aru, et tegemist tõeliselt kogenematu inimesega ning kõik suhtlused omavad ka tagajärgi. Kõigepealt tasuks mainida, et panete selle suhtlusega enda energia mängu ning sageli suhtlevad teiega vaimud, kes võivad valetada ennast teile lähedaseks inimeseks ning äratundmiseks on ainult kindlad võtted. Samamoodi pole tegu tavalise suhtlusega vaid tasandite vahelise ühendusega mis tähendab, et suhtlusel kasutatakse lühikest mõistukeelt, mida peab oskama sageli tõlkida. Seega pole arukas suhelda, kui pole kedagi juures, kes spetialist ning valeinfot oma aega kulutades võite ka mujalt hankida, kui deemonitele ennast müües.

Kõik on võimalik.
angel23
Uustulnukas

13-12-2011 17:47
Postitus: #4
Ma tean mitut juhtumit kus lihsalt uudishimust ja pulli pärast on vaime välja kutsutud,aga pärast on tagajärjed sellised,mida enam tagasi vötta e saa.Köige hullemal juhul on löppenud inimese surmaga.
TDK-l on öigus,sinu jutu järgi vöttes on tegemist täiesti kogenematute inimestega,kel pole aimugi millega nad tegelikult mängivad.Olen ise tegelenud sellega,aga alati äärmiselt ette-vaatlikultaga alati kui ma löpetan suhtlemise on tunne nagu oleks energiast tühi.
See ei ole naljaasi.
p2rnakas1995
Uustulnukas

05-01-2012 20:18
Postitus: #5
ära sa üldse mõtlegi kohtuda deemoniga !
Põhjavalgus
Puuslik

05-01-2012 20:23
Postitus: #6
Natuke Offtopic aga siia foorumisse võiks ju ikka korralikult kirjutada, kõigi kaasfoorumlaste nimel.

[Pilt: b9c7d0a9.jpg]
Ott Sama
Veteran

05-01-2012 21:50
Postitus: #7
(13-12-2011 00:06 )trannot Kirjutas:  Ouja-laud on sitaks ohtlik. Deemon on kõge hullem asi, mis juhtuda võib. Ära jama sellega, tegelt ka.

Täitsa nõus trannot`ga! Aastaid tagasi, tegid mu sõbrad-tuttavad peegliga nalja. Lugu võttis sootuks hullud pöörded sisse. Kuni tänaseni... on see lugu
mu meeli ja mõtteid paelund. Olin ise juures.
Soovitan hoiduda neist asjust!
Postita vastus 

Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Kuidas vampiiriks saada (sõbranna küsimus)? :D kollazedketzid 13 6,778 15-05-2011 22:21
Viimane postitus: Kazluk

Vali alamfoorum:

Kasutaja(d) vaatamas seda teemat: 1 külalist

gro.bew-arap[tä]bew-arap | Para-web | Tagasi üles | Tagasi sisu juurde | Mobile Version | RSS voog