Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kas vaimud oskavad erinevaid keeli ?
#1
Nt see huvitab mind hullult . Nt kui sa räägid vaimuga , tahad mingit välismaalast kutsuda ,kas ta oskab siis eesti keelt ka w ?

V oskab ta ainult oma keelt . O_O see nii kahtlane .

Ja miks ei tohi vaimult küsida : Millal ma suren ?
* kuhu on aare maetud ?

Huvitav . Ja kui teeksid vaimule armsa joonistuse, kas ta näeks seda ?
Ja kas Deemoniga saab sõbruneda ? P_P Niiviisi,et ta ei teeks midagi mulle,kui ta tuleh juhuslikult kohale . Eitahaks ehmuda .
Vasta
#2
(10-02-2011, 10:52 )OuijaFan Kirjutas: Eitahaks ehmuda .
Kui sa sellisteks asjadeks valmis pole, siis tegele parem millegi muuga. Tegelikult vaime pole olemas wink

Vasta
#3
(10-02-2011, 11:34 )Marina Kirjutas:
(10-02-2011, 10:52 )OuijaFan Kirjutas: Eitahaks ehmuda .
Kui sa sellisteks asjadeks valmis pole, siis tegele parem millegi muuga. Tegelikult vaime pole olemas wink

Sina kaa -.- .

Sa ise ka algul ju midagi ei tea ja tahad teada , no ja siis no pmst õpid sellest .
Vasta
#4
On kaks moodust õppimiseks - kas teiste vigadest või enda vigadest. Valesti õppimisel võid kaotada oma elu.
Seega enne kui hakkad tegutsema püüa midagigi õppida teiste vigadest siis ehk suudad ka midagi ära õppida.
Vasta
#5
Ouijafänn, võta natuke hoogu maha lihtsalt. Uuri, mõtle, tunneta, "seedi", ka siin foorumis on üksjagu lugemis- ja mõtlemisainet; igasuguste mitte tavareaalsusest pärit olenditega "sõbrustamisest" on Castaneda raamatutes juttu; või sobivad Sulle rohkem mingid ingliraamatud, igatahes varu aega ja kannatust.

Kogu see "teispoolsuse" valdkond on minu äranägemist mööda subjektiivne reaalsus, seega mistahes nõuanne kui see ei ole sügaval Sinu enda sees arusaamist leidnud, jääb lihtsalt tühjaks sõnakõlksuks, millel pole mitte mingit sisulist tähendust. Ja siis võib kogemata mingi käki kokku keerata. Või ka mitte. Ma ei tea. Selles valdkonnas ei ole mitte midagi kindlat. Seega ei või kunagi kindel olla, et keegi Sind ikkagi ei ehmata, või kasvõi see et kas vaimud ikkagi on olemas või ei.
Vasta
#6
Hüpoteetiliselt rääkides, siis saadad sõnad, aga edastub mõte-kontseptsioon, mille siis vajadusel vastuvõtja alateadvus ego-süsteemile arusaadavaks kodeerib.
Vasta
#7
(10-02-2011, 14:59 )Marina Kirjutas: Ouijafänn, võta natuke hoogu maha lihtsalt. Uuri, mõtle, tunneta, "seedi", ka siin foorumis on üksjagu lugemis- ja mõtlemisainet; igasuguste mitte tavareaalsusest pärit olenditega "sõbrustamisest" on Castaneda raamatutes juttu; või sobivad Sulle rohkem mingid ingliraamatud, igatahes varu aega ja kannatust.

Kogu see "teispoolsuse" valdkond on minu äranägemist mööda subjektiivne reaalsus, seega mistahes nõuanne kui see ei ole sügaval Sinu enda sees arusaamist leidnud, jääb lihtsalt tühjaks sõnakõlksuks, millel pole mitte mingit sisulist tähendust. Ja siis võib kogemata mingi käki kokku keerata. Või ka mitte. Ma ei tea. Selles valdkonnas ei ole mitte midagi kindlat. Seega ei või kunagi kindel olla, et keegi Sind ikkagi ei ehmata, või kasvõi see et kas vaimud ikkagi on olemas või ei.



Olgu Laugh Ma üritan otsida kuskilt midagi Laugh Tänkjuu Smile

Vasta
#8
(10-02-2011, 10:52 )OuijaFan Kirjutas: Huvitav . Ja kui teeksid vaimule armsa joonistuse, kas ta näeks seda ?
Ja kas Deemoniga saab sõbruneda ?

Khm. See vaimuga sõbrunemise jutt viitab võimalusele, et sul on perekonnas mingeid probleeme ja su elus puudub miski, mida sa nüüd loodad vaimude käest leida.

Omad kogemused - mul oli lapsepõlves sarnane värk.

Vasta
#9
(10-02-2011, 22:26 )paadikapten Kirjutas:
(10-02-2011, 10:52 )OuijaFan Kirjutas: Huvitav . Ja kui teeksid vaimule armsa joonistuse, kas ta näeks seda ?
Ja kas Deemoniga saab sõbruneda ?

Khm. See vaimuga sõbrunemise jutt viitab võimalusele, et sul on perekonnas mingeid probleeme ja su elus puudub miski, mida sa nüüd loodad vaimude käest leida.

Omad kogemused - mul oli lapsepõlves sarnane värk.


Mnjah .Seda tõesti .
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Kui Kuressaares jalutasid vaimud ringi.. Maario 1 164 06-03-2024, 19:34
Viimane postitus: Maario
  Kas koer ikka näeb vaime? Coolfh 110 32,471 06-07-2023, 11:59
Viimane postitus: xcad
  Kas vaim võis mu keha üle võtta,või saatis oma sõbrad roberdd 6 3,197 22-01-2022, 00:08
Viimane postitus: xcad
  Mis keeles vaimud, tondid, kummitused ikkagi räägivad? kalldunn 65 24,281 24-06-2020, 21:36
Viimane postitus: jeekim
  Head vaimud ja kurjad vaimud hingepüüdja 16 9,836 28-05-2020, 18:41
Viimane postitus: Naut
  Kas kellelegi on mõni vaim,kummitus või kaitseingel näidanud karl 33 18,318 01-11-2018, 18:13
Viimane postitus: Avatud aken
  Mis on vaimud/kummitused? - Arutelu! z3r0 c001 238 134,428 24-10-2018, 20:48
Viimane postitus: Avatud aken
  Vaimud ja reaalsusenihe Otsija 3 7,062 05-01-2017, 15:07
Viimane postitus: Müstik
  Kas liikumisandur reageerib kummitusele ? Ring 15 10,261 17-02-2015, 14:24
Viimane postitus: Addy
  Hingedepäev- kas hinged liiguvad siis rohkem? sensitiiv 14 8,951 03-11-2014, 13:51
Viimane postitus: Paganini

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat