•  Eelmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4(current)
  • 5
  • 6
  • ...
  • 8
  • Järgmine 
Teema hinnang:
  • 1Hääli - 2 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tulnukatelt näpatud tehnoloogiad meie igapäevaelus.
#76
Tere tulemast tagasi asumiselt!Smile
Kolmnurksetest UFO-dest on meil kuskil ka varem juttu olnud. Igatahes saladuslikest mustadest kolmnurkadest on tulnud teateid juba 1940.ndatest alates.
Kolmnurkseid UFO-sid on nähtud ka Eestis Türil nähtud kolmurksed UFO-d:
http://webcache.googleusercontent.com/se...clnk&gl=ee

Pildid kolmnurksetest UFO-dest erinevatel aastatel:
http://www.ufoevidence.org/Cases/CaseVie...&offset=16

Kolme viimase aasta jooksul UK-s nähtud kolmurksetest UFO-dest:
http://www.dailymail.co.uk/news/article-...years.html

Osa kindlasti on inimeste looming, aga samas on üldteada fakt, et nähakse just niisuguse kujuga UFO-sid, milline on meie maapealse tehnika areng.
Näit. 1896-1898 nägid anomaalsed objektid välja nagu dirižaablite hübriidid. Pärast 1974 aastat arvestas objekti kuju aerodünaamikat nagu maistelgi lennuaparaatidel.
Aga jään huviga järge ootama...
Vasta
#77
Tere jah!
No 40ndatel oligi lennukiehitajatele selge,et pole ju mõtet torule panna külge kahte tiiba,tulevad veel küljest ära...niiet iseenesest tuleb pähe idee teha lihtsalt üks suur tiib.Tiiva mõte on õhule toetumine, et ületada maa külgetõmmet.Kuid...kui kasutada antigravit pole tiibu üldse vaja,vajuta nuppu ja kaal on null.
See tunnus eristabki maalaste lennuvahendeid tulnukate omadest-meie omad on(seni veel) tiiva laadsed,tulnukate omad ei vaja enam ka igaks juhuks tiiva kuju.
Üle poolte kohtumistest ufodega toimuvad ju peades,
sellest ka siis sellised kirjeldused...
Natuke ka varastamisest...meie Pöögelmannis oli
ka rootslate tehtud lihvpink,millega siis lääne tehnoloogiat
maha kopiti.
Mul oli seal tööl kaks tuttavat juuti!,sellised väikesed,
habemetega ja sõbralikud...ja neilt kuulsin,et kord
olevat toodud mingi klaaspaneel, mida nad üritasid siis
kihthaaval maha lihvida ja pildistada...aga kihid
olnud nii õhukesed,et masin võtnud mitu korraga...
Selle musta klaaspaneeli päritolu nad välja ei uurinud,aga
arvasid, et ju mittemaist päritolu on sest nii õhukesi kihte
(kuni 100korda õhemad kui seni nähtu)ei valmistanud tol
ajal ka japsid mitte.Puutetundlikke ekraane tol ajal ei kujutanud
ette meist keegi...fantaasiast jäi puudu.

Homme panen põhiteemal edasi.
Vasta
#78
Imelik, ma ei ta midagi ümber väita, aga Türi kolmnurgad ehk siis UFO. Ravila 9 elavad mul sugulased ja nemad ei ole seal piirkonnas küll midagi kummalist näinud.
Samas tekkib siin küsimus mis korrusel see isik elab?
Tean, et seal majas elavad ka narkomaanid.
Ma ei taha siin kedagi solvata, aga kahtlane on ja seda tulek suurida.
Vasta
#79

Insener Tünn võiks kirjeldada on mootori ehitust (seisvad osad, pöörlevad osad, mis on energia allikaks: pöörlev elektrimootor, seisvad elektromangnetid, vee langemine spiraalides, jne - samuti seda mis on tööpõhimõtte aluseks).
Samuti võiks Paintbrushis kokku sokerdada mingi lihtsa joonise.

Ehk parafoorum ei välista selgeid ja arusaadavaid argumenteeritud postitusi.
Vasta
#80
Rahvas juba ootab jah?
Meie kannisime nö vurriga,kolmekettalisega...kui ma kuskilt
ligilähedast asja välja ei kaeva siis teen joonise ka,
seniks aga visake pilk peale sellele:
http://www.youtube.com/watch?v=NNLk5G3hgRg
siit saab kõik alguse.ei ühtki mähist,ei mingeid turbiine.

vaadake,nuputage ja arutame...
Vasta
#81
(30-04-2011, 09:25 )insener Tünn Kirjutas: seniks aga visake pilk peale sellele:
http://www.youtube.com/watch?v=NNLk5G3hgRg
siit saab kõik alguse.ei ühtki mähist,ei mingeid turbiine.

Väljaarvutud see mähis, mis oli selle abimootori sees, millega güroskoobile hoog sisse anti...

Nii palju kui ma asja jagan, siis antud videos mängiti vaid seadme tasakaalutsentriga, mille tulemusel tekkis mulje hõljumisest - mingit antigravitatsioonilist efekti seal küll ei olnud. Põhimõtteliselt saad lennata küll - kui ainult muidugi sõiduki ühe otsa pidevalt maapinnale toetad...

Tegelikult oleks siia hädasti Hallucigeniat kommenteerima vaja - ta peaks oskama paremini seletada...

Sama asi, ilma väiteta, et see demonstreerib antigravitatsiooni: http://www.youtube.com/watch?v=pF_SUvPAO...ature=fvwp
Vasta
#82
See oleks tore teema asja üle arutamiseks olnud...aga surfasin
natukene juutuubis ja...täielik ime on see,et pole ühtki videot nn kolme ketta süsteemist.Pole mingit kahtlust,et need videod
on maha võetud,pole ju usutav,et keegi pole asjaga tegelenud.
Mis siis ikka,lähen selle asjaga siis ise edasi.
Vasta
#83
Te insener mõtlete selliseid antigravitatsiooni ja elektromagnetismi katseid?
http://www.youtube.com/watch?v=0oG7Jp44Y...re=related

Kas Filadelfia eksperiment tõesti toimus?

http://rutube.ru/tracks/158132.html?v=59...e84372a788

Lisan siia lingi, kus on mitmesuguseid materjale k.a. videomaterjale ... ise ütlevad nad .. "enim teatav tehnoloogia vabalt saadavast energiast".
Lingid on venekeelsed..edasine on mitmes keeles k.a. inglise keeles.
http://alexfrolov.narod.ru/news.html




Vasta
#84
Et ületada gravitatsiooni peaksime kõigepealt aru saama mis asi see on...seni pole veel asjast aru saadud,pole aru saadud miks on see jõud nii paganama väike.
Maailm koosneb mateeriast(igasugused osakesed,ained jne)ja
väljast...aga kust läheb piir nende kahe vahel?Jälle tühi maa...
mõni osake tõmbab meid haneks ja ütleb,et ma pole osake vaid hoopis väli...Ja osakestel on laeng...kui laeng on niipidine-on
osake meie jaoks olemas,kui laeng muuta teistpidiseks-pole seda enam meie jaoks olemas.Millest koosneme meie?Osakestest ja väljast millel niipidised laengud...kui nüüd laengu
polaarsust muuta,mis siis saab?Lakkad olemast?Ei,olemast ei lakka vaid muutud siinsetele nähtamatuks mitte olematuks...ja veel...ega me saa
veel aru mis see osakegi on.Lapsed lõhuvad asju,et vaadata mis selle
sees on...nii tehakse ka osakestega.Haamriga neid purustada ei saa,liiga pisikesed on teised...siis peab virutama teise samasugusega...umbes nii,et laps lööb kokku kaks fotokat ja vaatab
mis nende seest välja pudeneb...vahe on vaid selles osakeste maailmas
lähevad need "fotokad"ise kohe kokku tagasi....miks?mingisugused
laengud?väljad?panevad need uuesti kokku...ja mis on laeng?...
asjade seletamiseks kasutame sõna "mudel"....aga see mudel on
lihtsalt üks võimalik seletus...aga hetkel kõige meeldivam seletus.
See siis oli väike populaarteaduslik seletus asjadest,kulub marjaks ära enne gravitatsiooni juurde asumist...
Järgneb.
Vasta
#85
(02-05-2011, 08:12 )insener Tünn Kirjutas: a osakestel on laeng...kui laeng on niipidine-on
osake meie jaoks olemas,kui laeng muuta teistpidiseks-pole seda enam meie jaoks olemas.

Ehk seletad lähemalt, et kuidas ikkagi osakese laengu vastupidiseks muutmine osakese ära "kaotab"...
Elektron on negatiivse laenguga - tema antiainest kaksikvend positron aga positiivse laenguga...
Mõlemad on meie jaoks ikkagi olemas ja detekteeritavad...
Või mõtled sa sõna "laengu" all midagi muud?
Vasta
#86
Ma seletan inimestele, kes sellest midagi ei taipa...kui sa edasi
loed siis seal selgub,et muidugi ei kaota laengu muutus osakset.
Lihtinimene seda lihtsalt ei näe...
Ma lähtun tavalise inimese teadmistest, üritan selle baasil asju
mõistetavamaks muuta,elektrone,positrone,footoneid pole
mõtet sisse mässida.Katsun kuidagi laetud teradest sügavamale
mitte kaevata.
Vasta
#87
(02-05-2011, 12:13 )insener Tünn Kirjutas: Ma seletan inimestele, kes sellest midagi ei taipa...kui sa edasi
loed siis seal selgub,et muidugi ei kaota laengu muutus osakset.
Lihtinimene seda lihtsalt ei näe...
Ma lähtun tavalise inimese teadmistest, üritan selle baasil asju
mõistetavamaks muuta,elektrone,positrone,footoneid pole
mõtet sisse mässida.Katsun kuidagi laetud teradest sügavamale
mitte kaevata.

Oot...kas sa siis ikkagi väidad, et vahetunud laenguga osakene on nähtamatu(interaktsioon footonitega puudub - pidin ikka sisse tooma)?
Või mis mõttes nähtamatu?

Vasta
#88
Insener Tünn, olge palun ettevaatlik, lihtviisil kaevamine tehnoloogiates mis ei kuulu Orioni impeeriumile või nende endi teadmisel aedikutes olevatele lihatükkidele võib maksta inkvisitsiooni poolt karjääri lõpule teadusasutustes või poolelioleva projekti rahastamise lõppemisele keelatud teadusega tegelemise eest. Need seltskonnad, kes ametlikku teadust rahastavad, teavad väga täpselt, et kasutada muud energiat kui maaaluste kolooniate läbitöötatud vedelat shitta nimega nafta ei tohi, vastasel juhul kaob nende võim.
Vasta
#89
Ei,ma seda ei väida,aga kuskile tuleb tõmmata piir...et mitte minna
teaduslikuks,et kõik saaksid aru.Sulle ütlen,et see mõju ei ole suur
meie tegemistele siin ekraani taga sest gravitatsioon on nõrk,valguseosake
kerge... kosmoloogiasse sisse ei sõida.
Ma kasuta teaduslikke mõisteid,katsun rääkida sulaselges eesti keeles.
osakesed,terakesed,jõud,ramm,vägi,mõjutamine,tõmbamine-tõukamine jne...


VironShaman,
loomulikult,nii on,katsun mööda nööri käia,
kuigi mõni pinnib mind liialt ja nõuab muudkui juurde...
Vasta
#90
(02-05-2011, 13:07 )insener Tünn Kirjutas: Ei,ma seda ei väida,aga kuskile tuleb tõmmata piir...et mitte minna
teaduslikuks,et kõik saaksid aru.Sulle ütlen,et see mõju ei ole
meie tegemistele siin suur.

Pinnin veel natukene.

Ma saan aru, et üritad asja lihtsastimõistetavaks teha(nii peabki), aga mida tähedas ikkagi see sinu lause; "...kui nüüd laengu
polaarsust muuta,mis siis saab?Lakkad olemast?Ei,olemast ei lakka vaid muutud siinsetele nähtamatuks mitte olematuks...ja veel...ega me saa..."?

Ma arvan, et kui inimene seda loeb, siis ta saabki niimoodi aru, nagu sa ütled - kui laengut muuta, siis muutub teistele nähtamatuks - nagu filmis!
Kui ei muutu nähtamatuks, siis miks sa nii kirjutasid, et muutub?

Üldiselt võivad analoogiad asja lihtsustamise asemel tekitada hoopis väärarusaamu - seega tuleks selliste asjadega ettevaatlikult ringi käia...
Vasta
#91
Nielander,
me kaldume teemast kõrvale...otsi mõni sobivam teema ja ma panen sinna vastuseid...siin ikkagi tehnoloogiate virutamine,ma isegi juba
metsa läind,aga natukene eeltööd peab tegema,muidu ei saada aru
mis asi siis ikkagi virutati.
Mis kostad?
Vasta
#92
Nielander ei kaldu oma teemast sugugi kõrvale, sellise koolitusega inimene on ju iga foorumi kohustuslik osa, et keegi kogemata midagi keskvoolu välist ei lobiseks, tuleb summutada ja läbusse keerata.
Vasta
#93
No minupärast võib ju viimastest postitustest spliti teha ja kusagile sobivamasse teemasse tõsta...
Aga minu küsimus oligi ainult ühe sinu mainitud asja kohta - mida tähedab see, et osakene muutub laengut vahetades "nähtamatuks"?
Või mõtlesid sa laengu all midagi muud?
Lihtsalt ole hea ja seleta see osa oma postitusest lahti...
Ei tahaks, et kui mõni nüüd teemat lugema tuleb, hiljem sellise (väär)teadmisega ringi kõnnib, et antiaine on nähtamatu...
Kõik muu on minu poolt OK...

VironShaman: Ma ei keera midagi läbusse. Lihtsalt üks konkreetne lause jäi vähemasti mulle arusaamatuks ning ma küsisin selle kohta. Või on küsimuste küsimine halb? Lihtsalt aktsepteerime kõike ilma seda mõistmata?
Vasta
#94
Oma väite kinnitamiseks Nielander, et antiaine on nähtav otsi mõni antiainest koosnev kosmose osa üles ja näita kõigile näpuga. Nüüd väida, et meie universumis ei saagi antiainet olla ja kui ei saa siis kust tead sa, et ta nähtav on.
Vasta
#95
Aga mina ju ei väida, et antiaine on nähtav?
Küsimus oli mul selle kohta, et miks keegi väidab, et ta on nähtamatu...
Kui niiöelda pimedalt pakkuda, siis on tõenäosus 50/50...
Millest tuleb see lisaprotsent, et kummalegi poole kalduda?
Vasta
#96
Mida insener Tünn teha üritab, on minusuguseid tumbasid mõtlema panna. Jõudu selles, sest ei tea kunagi, kus kivi all võib vähk peidu olla! Smile

Nielander aga närib lihtsalt tähte.Küsimus pole üldsegi selles, kas on "akadeemiliselt õige". Kui fantaasia ja mõte inimestel äraarvamatutes suundades liikuma hakkavad, siis hoidku Orioni hallid alt! Smile





Vasta
#97
Kaos hakkab tekkima siin...
Nagu te teate on igal osakesel paariline ja info ülekanne paari ühelt osakeselt sama paari teisele osakesele toimub hetkega, mingilgi moel sõltumata vahemaast.
Et meie päikesesüsteemi osakeste paarilised on hoiul Orionlaste käes
siis võivad nemad hetkega lülitada välja meile olulisi asju.Näiteks
lülitada välja maa magnetvälja...
Ei maksa neid väga ärritada tõepoolest,VironShamani hoiatust
tasub tõsiselt võtta.
Vasta
#98
(02-05-2011, 14:49 )euroruubel Kirjutas: Nielander aga närib lihtsalt tähte.Küsimus pole üldsegi kelles, kas on "akadeemiliselt õige". Kui fantaasia ja mõte inimestel äraarvamatutes suundades liikuma hakkavad, siis hoidku Orioni hallid alt! Smile

Ei näri sugugi tähti. Seda eelkõige selle pärast, et ma ei saagi Tünni poolt esitatud "tähest" aru. Olen juba oma kolm korda otse küsinud, et mida ta küll selle nähtamatuse all silmas peab, aga vastust ootan siiamaani. Senikaua on tulemuseks vaid temapoolne keerutamine olnud.

Mis kostad, Tünn?
Vasta
#99

Insener Tünnil poleks ju raske teha oma seadmest joonis, või kirjeldada teda detailsemalt.

Seal pidi olema 3 pöörlevat ketast (lihtsuse mõttes münti):
a) Kas need 3 ketast / münti on üksteise peal samal pöörlemisteljel, kuid pöörlevad vastassuundades (alumine paremale, keskmine vasakule, ülemine paremale)?
b) Kas need 3 ketas / münti on eri telgedel üksteise kõrval, ning mis suundades nad pöörlevad?
c) Kas need 3 ketas / münti on mingis keerukamate nurkade ja asukohtadega asendis üksteise suhtes?

Igatahes saaks 3 münti või senti plastiliini / nätsu abil hetkega kokku panna, ning sellest telefoni /fotokaga pildi teha, ning siia üles riputada - nii ongi joonis olemas.

Igatahes seda pole karta, et Vene ja Ameerika spioonid saaks siit midagi "uut ja huvitavat" - väidetavalt teadsid nad kõike seda juba mitukümmend aastat tagasi - seega võiks julgelt joonised siin avaldada ja siis edasi arutada, millistel pööretel ja tingimustel ta kaalu kaotas.
Vasta
Tänan ,et ikka huvi tunnete, aga nats kannatust palun,küll ta ükskord ikka tuleb,egas ta tulemata jää.Läheme vaikselt edasi,asja paremaks mõistmiseks tuleb mõned punktid enne läbi võtta.

Ahjaa,üks küsimus ootab vastust...see laengu muutmise küss...et siis nii,
kui me muudame osakese laengu polaarsuse saame osakesest antiosakese-
nn.antiaine.Saanud selle toimingu tehtud seisame silmitsi suure probleemiga-
kuidas vältida selle kokkupuutumist tavalise ainega...kui see meil ei õnnestu
siis kaob paugu saatel ka meie tükike antiainet...kui meil õnnestub seda hoida
siis samal ajal ei õnnestu näha...ehk kokkuvõttes oli mu see lause suhteliselt
ebaõnnestunud ja muidugi saab nutikas sellest kohe kinni haarata....
Sõnastan uuesti ja paremini.
Vasta
  
  •  Eelmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4(current)
  • 5
  • 6
  • ...
  • 8
  • Järgmine 


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Tähtede sõda meie orbiidil excubitoris 84 49,279 13-01-2022, 18:36
Viimane postitus: Manaja
  Meie võimalused tulnukate vastu? hulkuv hing 116 47,405 05-11-2021, 13:22
Viimane postitus: Maakristall
  Meie orbiidil on tihe liiklus excubitoris 46 23,685 18-12-2012, 15:10
Viimane postitus: NelliN2
  "Meie" lennuvahendid Metafor 10 7,281 04-02-2011, 16:03
Viimane postitus: zed

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat