Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
TV: Farscape
#1
kui paljud seda sarja näinud on?

sari räägib siis astronaut john chrightonist, kes oma moodulit katsetades lendab ussiauku ja sealt teise galaktika otsa, varsti on tal pool galaktikat kannul ja üritab igahinna eest koju saada :p
terve sari on suht põnev ja koomiline, hea vaheldus Babylon 5'le :p

17okt on tulekul ka sellele järg Farscape Peacekeeper Wars
Vasta
#2
nujah, ma pole babylon 5-e näinud, seega ei oska võrrelda, aga täna tegin algust selle sarja esimese hooaja esimese osaga ja nüüd ei oskagi midagi koheselt kommenteerida selle kohta, eks siis avaldan rohkem oma arvamust kui järgmise osani jõuan :o

Kas seda on siis nagu 4 hooaega ja siis 17 okt tuleb mingi uus asi ?

Muudetud: 28-2-05 kell 23:26:01 hiidlane
Vasta
#3
alguses pidi olema 5 hooaega, et 5s on viimane ja võtab kõik kokku. siis aga mulle arusaamatutel põhjustel sari katkestati ja fännid hakkasid allkirju koguma et seda ikka jätkataks. 17okt ongi sarja järg :p
Vasta
#4
Tegu oli kahtlemata ühe oma aja parima sci-fi sarjaga, mille innustunud fann ma olen ja olen siiani, kahjuks viimane hooaeg on vaatamata, aga ma LOODAN, et näiteks tv3 ostab selle sarja sisse.

Mõned viited

Muudetud: 2-4-05 kell 19:28:44 naine
Vasta
#5
Antud seriaal on üks mu lemmikutest Stargate'i ja Battlestari kõrval. Alguses tundub veider, kuid hiljem on päris meeldiv Smile
Vasta
#6
Stargates oleks ka võinud olla keele probleem samamoodi lahendatud nagu Farscapes. Universaalsed tõlkijad bakterid.
Vasta
  


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat