Teema hinnang:
  • 6Hääli - 4.67 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Põliseestlaste liikumine ja selle vaimsus
#68
Celtic, Ilo - san aru teie vastuväidetest ja ka sellest MIKS nad on ette pandud, kuid seni kuni laseme
neil hingi püüda nad seda teevad. Seega kordan veel - astume - võtame üle ja TAKISTAME hingede
püüdmist ja vähemalt alguses kasutame neid lõpuks ka RAHVUSLIKE huvide jaoks. Püüdke aru saada, et
võitlus millegi eest ei ole ainult enda jaoks hingede püüdmine vaid ka nende üle löömine vastastelt ning
vastese TAKISTAMINE uute hingede püüdmiseks. Sellega me just takistamine nii rahvuslaste nime mustamist
ja ka prestiiži tõstmist. Kes seda siis veel teeb kui mitte meie?? Seni kuni meie vastas on inimesed kes
kasutavad selliseid võtteid EI saa, EI TOHI me istuda käed rüpes ja ajada mingit oma ilusat roosat asja ning
samas ignoreerida meie vastast võitlust MITMEL tasandil. Püüdke palun sellest lihtsast asjast aru saada.
See ei tohiks ju olla NII keeruline??!!

PS. Sa Celtic oled mitmel omal mustal hetkel ironiseerinud minu elu keerdkäike (ma olla võidelnud selle teise ja
kolmandaga - meenuta) ning ütlen, et jahh olen - meeldigu see sulle (või mulle) või mitte see ei koti mind enam
ammu. Kuid enne hakkasid nemad mind kasutama püüdes minust teha tööriista mis võitleb nende eest. See on
aga võitlus millest sul pole aimugi, kuid see õpetas mulle nii mõndagi nende viisidest ja sellest MIKS rahvuslikud
jõud on nii hambutud. Meie lihtsalt üritame ajada oma asja ja IGNOREERIME nende võitlust. Kui soovime kuhugi
üldse jõuda siis peame alustama OTSEST vastu töötamist MATERIAALSEL tasandil - kui mitte kaotame mõtte.
Vasta
  


Sõnumeid selles teemas
RE: põliseestlased ja vaimsus - Autor: Maakas - 17-02-2011, 10:58
RE: põliseestlased ja vaimsus - Autor: WhiteWolf - 17-02-2011, 13:43
RE: põliseestlased ja vaimsus - Autor: koba - 17-02-2011, 15:07
RE: põliseestlased ja vaimsus - Autor: Wolf SS - 17-02-2011, 15:52
RE: põliseestlased ja vaimsus - Autor: Celtic - 17-02-2011, 16:11
RE: põliseestlased ja vaimsus - Autor: Müstik - 17-02-2011, 15:46
RE: põliseestlased ja vaimsus - Autor: Wolf SS - 17-02-2011, 17:31
RE: põliseestlaste liikumine ja selle vaimsus - Autor: excubitoris - 22-02-2011, 14:03

Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Katarid-aaria rassist pärinevad Graali ja selle juurde kuulu ayyu 7 10,318 15-08-2017, 12:25
Viimane postitus: Müstik
  Tõsine soovitus selle teema lugejale! Ka see voodoo värk või Celtic 27 12,496 01-01-2008, 21:55
Viimane postitus: Raul

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
7 külali(st)ne

Expand chat