Teema hinnang:
  • 1Hääli - 4 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Intervjuu reptiloidiga
(08-05-2011, 15:15 )lihtsalt Kirjutas:
(08-05-2011, 14:20 )Päikeseinsener Kirjutas: Samamoodi on mulle arusaamatu film, mis aastal 2010 parima
dok.filmi auhinna sai. Et mille alusel film parimaks hinnati?
Teate küll, see kus paar onu Peruus? asuvas mäes, ajaväravas
sees ära käivad ja pärast seletavad mis seal kuulsid/nägid.

Mingit linki on sul selle filmi kohta?

Kas see sobib http://maya12-21-2012.com/area51-alien-interview.html
Vasta
Miks te sellist jama usute!? Kõik on ju ainult hea äri, mida hullumeelsem, seda rohkem müüb. Minu jaoks on see täielik nonsens. Smile
Vasta
(08-05-2011, 17:57 )Wolf SS Kirjutas: Miks te sellist jama usute!? Kõik on ju ainult hea äri, mida hullumeelsem, seda rohkem müüb. Minu jaoks on see täielik nonsens. Smile

Kas keegi on öelnud, et ta usub seda, me niisama arutleme ja analüüsime Smile
Mida sina usud?
Vasta
(08-05-2011, 17:29 )zzz34 Kirjutas: Kas see sobib http://maya12-21-2012.com/area51-alien-interview.html

Tõmbasin alla, hiljem viskan pilgu peale.
Kuigi ma ei saa aru mis on sellel filmil
reptiloidi intervjuuga pistmist?

Ausalt öeldes on üldse minu arvamus, et
kogu see Roswelli moos on "meie" enda
kätetöö. Midagi maavälist seal pole!?
Mõelge juba aastale 1947 kui see juhtus,
kohe pärast sõda, kui sakslaste paberid
koos "keemikutega" venelaste ja ameeriklaste
kätte sattusid. No läks lihtsalt nihu veits..
Vasta
Usun oma vanemaid ja oma ema, sest armastan teda! poleks teda, poleks ka mind. Üldiselt minu jaoks on elu lihtsam, kui siin olevatel. Samas ma ei mõista kedagi hukka. Usk üldse on väga isiklik asi, kuid neid reptiloide see on isegi Looja silmis üks sürr! Smile
Vasta
Jah PI,need laperdavad kettad olid sakslaste tehtud...aerodünaamika koha pealt ei sobi nad siia kohe üldse mitte...kopeeriti masin mis tavapäraselt liikleb õhutühjas ruumis.
Vasta
Usu ikka, märk kohustab, selle märgi kandjad käivad vastupäeva ümber Kailase mäe palverännakul, mõned isegi roomavad mitukümmend kilomeetrit et oma usku kinnitada. Ja usu taga on need kes vahel viudi üle taeva lendavad, vahel ühe koha pealt jäiga kiirega midagi maapinnalt otsivad, vahel mõne magamistoast oma laevale tõmbavad aga seda põhimiselt oma kehades olevate hingede kontrolliks ja tervistamiseks.
Vahel saab nendega ka vestelda kuna tulid ja mida teevad, mis nende elu mõte ja mis neile ei meeldi. Üldiselt pragmaatikud, väidavad et kui tuleb katastroof siis kohanevad kõik uue maailmaga, sest kõik võnguvad niikuinii kaasa ühes rütmis.
Vasta
Seega see, kes elab teadlikult oma elu, pole midagi karta. See kes ootab karjust, paanitseb nii või naa, sest ta ei tea, kes tema uus peremees on. Väga inimlik.Smile
Vasta
Olen varemgi oma arvamuse välja öelnud, aga võin korrata-
kogu see moos mida näiteks youtubes näete, on meie endi
krempel. See muidugi ei tähenda, et maaväliseid pole olemas,
on ikka, aga paraku mitte meie silma jaoks, vähemalt mitte veel..

Ei saagi aru miks arvatakse, et kõigis maa alustes "keldrites" on
just maavälised aparaadid ja nende omanikud?

Kui juba pea sada aastat tagasi hakati "asjadega" tegelema, siis
mõelge ise kus omadega nüüd võidakse juba olla.
Võiks siit jätkata eriti hullude ideedega, aga jätan siiski oma teada.
Põhjuseks on seesama mis nägijate puhul kes Kaiu raba väravat ei
taha paberile välja joonistada..
Vasta
Kõik siin elus on tähtis , kuid miski pole oluline, seega tuleb see, mis tulema peab. Mis vahet seal on, kui inimese hing on suurem, kui mis iganes sissetulev, siis pole vahet, mis saab. Näiline kaotus on tegelikult võit. Ja samas, kui Nemad on võimsamad , kui meie, siis meil pole midagi nende vastu teha. Seega parimad vaenlased on nad enesele Ise.
Vasta
(08-05-2011, 17:29 )zzz34 Kirjutas: Kas see sobib http://maya12-21-2012.com/area51-alien-interview.html

Vaatasin esimesed 20 minutit ära ja ....
Tahaks küsida Sinu zzz34 käest-

Mis sa selles filmis leiad/leidsid?

Vasta
No vaatasid esimesed 20 minutit ära ja mis arusaama asjale leidsid. Vaata ikka lõpuni, seal lõpupoole on ka tõelise halli video kelle laev Kalahari kõrbe kohal alla lasti. Kui esimeses on tegu keskmise halliga siis tegelikus videos just väikese halliga. Külm kalk emotsioonidevaba mõistus vahib sealt otsa kus maailma kirjeldab hoopis teine pilt ja hoopis teised seosed, nalja teeb Viktori jutt kes inimese ja halli mõistue suhet kirjeldab inimese ja koera suhtena kus üks küll teisel pead silitab aga intellekt ei seostu kuidagi. Kuigi ise ütleks, et koeraga ainult tehniline maailm ei klapi, muus osas saab vabalt piltide ja lõhnadega telepaatiliselt suhelda.
Vasta
(09-05-2011, 11:56 )Päikeseinsener Kirjutas:
(08-05-2011, 17:29 )zzz34 Kirjutas: Kas see sobib http://maya12-21-2012.com/area51-alien-interview.html

Mis sa selles filmis leiad/leidsid?
otseselt mitte seotud selle filmiga, aga selline mõte:
See Viktori jutt ja muu on osavalt nt "2012 teemasse" sisse vägistatud: Viktori lint tuli välja mitu-mitu aastat tagasi ja siis ei teadnud 2012 paanikast keegi midagi. Nüüd korjatakse kokku juba ka vanemaid linte ja püütakse uuemates bõliinades neile sobiv roll leida.


Vasta
(09-05-2011, 12:19 )VironShaman Kirjutas: No vaatasid esimesed 20 minutit ära ja mis arusaama asjale leidsid. Vaata ikka lõpuni, seal lõpupoole on ka tõelise halli video kelle laev Kalahari kõrbe kohal alla lasti. Kui esimeses on tegu keskmise halliga siis tegelikus videos just väikese halliga. Külm kalk emotsioonidevaba mõistus vahib sealt otsa kus maailma kirjeldab hoopis teine pilt ja hoopis teised seosed, nalja teeb Viktori jutt kes inimese ja halli mõistue suhet kirjeldab inimese ja koera suhtena kus üks küll teisel pead silitab aga intellekt ei seostu kuidagi. Kuigi ise ütleks, et koeraga ainult tehniline maailm ei klapi, muus osas saab vabalt piltide ja lõhnadega telepaatiliselt suhelda.


Kas sa tõesti võtad seda filmi tõena?


Vasta
(09-05-2011, 14:00 )euroruubel Kirjutas:
(09-05-2011, 11:56 )Päikeseinsener Kirjutas:
(08-05-2011, 17:29 )zzz34 Kirjutas: Kas see sobib http://maya12-21-2012.com/area51-alien-interview.html

Mis sa selles filmis leiad/leidsid?
otseselt mitte seotud selle filmiga, aga selline mõte:
See Viktori jutt ja muu on osavalt nt "2012 teemasse" sisse vägistatud: Viktori lint tuli välja mitu-mitu aastat tagasi ja siis ei teadnud 2012 paanikast keegi midagi. Nüüd korjatakse kokku juba ka vanemaid linte ja püütakse uuemates bõliinades neile sobiv roll leida.

Mina ei leidnud muud kui huumorit sellestwink panin lingi vastavasse teemasse mille leidsinwink
Vasta
(09-05-2011, 14:37 )zzz34 Kirjutas: Mina ei leidnud muud kui huumorit sellestwink panin lingi vastavasse teemasse mille leidsinwink

Selge, sain sinust siis algul valesti aru!
Mustaks huumoriks võib seda nimetada küll.

Vasta
Selline mõte, et raamat kubiseb sümbolitest.
Sisalikud võivad olla kained, külmad, absoluutselt emotsioonivabad ja empaatiavõimeta kahejalgsed olevused, keda Inimeseks on raske nimetada.

Kuhu ma oma mõttekäiguga jõuda tahan?
Kohe seletan ka.

Meelte kontroll ehk siis Võimumängud .Ja mitte ainult eriteenistuste poolt.
Sellega võivad tegelda ka pealtnäha tavalised inimesed. Nimetagem neid Juhtmehoidjateks ?

Üldiselt soovitan lugeda,emotsioone välja lülitades ja analüüsides.
Ega's see Viron Shamaani juhtme juttki miskit muud pole, kui omamoodi sümbolism.

See oli lihtsalt minu tgasihoidlik arvamus.
Vasta
Pinsener, hallid on islami taga ja täiesti materiaalsed tegelased, üllatud kui tõestuse toon.

Aafrika šamaan Mutwa kirjeldab oma kombeid tarkust saada vastast ära süües.

Palju inimesi langeb ahvatlusse, otsides neid „võõraid”, kui üleloomulikke olevusi. Nad on vaid tahked olevused, söör. Nad on nagu meie, ja enamgi. Ma teen siin avalduse, mis tuleb, kui üllatus: Hallid võõrad, söör, on söödavad. Üllatunud?

Palun jätkake.

Ma ütlesin, söör, Hallid võõrad on söödavad.

Jah, ma kuulsin seda ning ma olen kärsitu …

Nende liha on valkaine, nagu looma liha Maa peal, aga, kes seda sööb, saab olema väga, väga, lähedal surmale. Mina olin.

Vaata, Lesotho’s on Laribe mägi, seda kutsutakse Nutva Kivi mäeks. Mitmel korral on miskipärast, viimase 50 aasta jooksul või nii, võõraste sõidukid põrutanud vastu seda mäge.

Ja ühest viimasest juhtumist kirjutati hiljuti ajalehas. Aafriklane, kes usub, et nood olevused on jumalad … kui nad leiavad surnud Halli võõra keha, siis võtavad selle, panevad kotti ja tirivad metsa, kus nad tükeldavad selle ja pistavad rituaalselt nahka. Kuid mõned surevad selle asja kõhutäiest.

Kuskil aasta enne mu kogemusi Inyangani Mägedes, andis mulle sõber Lesotho’s liha millestki, mida ta kutsus taeva jumalaks. Ma olin kahtleja.

Ta andis mulle väikese kamaka mõneti hallikat ainet, mis oli ta ütlemist mööda liha. Ning tema ja mina ja ta naine sõime seda asja, ühel öösel. Kui me olime selle asja ära söönud, söör, täpselt päev hiljem, siis meie kehad kattusid lööbega, mis ei sarnanenud millelegi, mida ma enne oma elus kogenud olin.

Meie kehad olid löövet ja tõve nii täis, et näis, nagu oleks meil rõuged. Me sügelesime ja kihelus oli hirmus, eriti kaenla all, jalgevahel ja tagumikul. Meie keeled hakkasid paistetama. Me ei saanud hingata. Ja mitmeil päevil, mu sõber, tema naine ja mina olime täiesti abitud, hooldatud pühendunute poolt, keda õpetas mu šamaanist sõber.

Ma olin surmale väga lähedal. Peaaegu igast meie keha august veritses. Me kaotasime verd, palju verd, kui käisime peldikus. Me suutsime vaevalt käia, vaevalt hingata. Ja pärast 4-ndat või 5-ndat päeva lööve vähenes. Selle asemel hakkas nüüd nahk kooruma. Meie nahk hakkas kooruma mõõtmeis, nagu uss koorib oma nahka.

Söör, see oli üks jubedamaid elamusi, millest ma olen läbi käinud. Tõesti, kui ma hakkasin ennast paremini tundma … ma mõtlen, et minu röövimine Mantindane poolt oli ühe tolle olevuse liha söömise otsene tulemus. Ma ei uskunud, et see, mida mu sõbrad mulle andsid, oli olendi liha. Ma arvasin, et see oli mingit sorti juur või ürt või mis iganes. Kuid hiljem tuli selle maitse mulle meelde. Sellel oli vase maitse ja sarnane hais, nagu tollel, millega ma võitlesin 1959-dal.

Ja siis, kui lööve kadus — mil ma ikka veel veritsesin ja olin määritud pealaest jalatallani kookosõliga, pühendunute poolt, iga päev — siis hakkasid veidrad muutused toimuma meiega, söör, mille kohta ma palun kõigilt tarkadelt inimestel, kes võiks seda teie maal lugeda, üritada seletada seda mulle. Me läksime hulluks, täielikult hulluks.

Me hakkasime naerma, nagu tõelised napakad. See oli ha-ha-ha-ha-ha-ha, päevpäeva järel — vähimagi asja üle naersime oma pead otsast, tundide viisi, kuni olime peaaegu täiesti läbi.

Ja siis läks naer ära, ning nüüd toimusid imelikud asjad, asjad, mille kohta mu sõbrad ütlesid, et see on tasu, mida tahavad need, kes söövad Mantindane liha.

See oleks, nagu manustaks imelikku ainet, ravimit, ravimit, mis ei sarnane ühegi teisega Maa peal. Äkki olid meie tunded kõrgendatud.

Kui sa jõid vett, siis see oli, nagu jooks mingit sorti veini. Vesi muutus väga maitsvaks, justkui omavalmistatud jook. Toit maitses taevalikult. Iga tunnetus oli kõrgendatud, ja see on kirjeldamatu — see oli, nagu ma oleksin kogu universumi süda. Ma ei oska seda kirjeldada teisiti.

Ja see imeline tundevõimsuse tunne kestis üle kahe kuu. Kui ma kuulasin muusikat, oli see nagu oleks muusika olnud muusika taga. Kui ma maalisin pilte, mida ma teen enda elatamiseks … kui ma hoidsin mingit värvi pintslil, siis tundus, justkui oleks selles värvis olnud teisi värve. See oli kirjeldamatu asi. Ka praegu ei suuda ma kirjeldada seda.
http://www.hot.ee/valgelind/index/aafrika.htm
Vasta
sooviks seda eesti keelset teksti, kas keegi võiks mulle saata selle ? Smile
Vasta
Kui hakkata seostama seda Reptiloidi juttu ja nibiru (galactilise federatsiooni) juttu siis on juba sealt tunda vastasseisu.

Lõvi inimesed , Lind inimesed , Vaal ja delfiin inimesed see on planeet maa evulutsioon , see ei ole loogiline et igal pool universiumis on evulutsioon toimunud sama moodi nagu maal. Ühesõnaga arvan et intervjuu + too kodukas on väljamõeldis.
Vasta
Legolas - väljamõeldis või mitte aga kui sa hoolega selle üle loed siis kui ma nüüd
väga palju ei eksi siis seal kuskil oli lause mis kõlas, kuidagi nii: "kes sarnanevad
teatud määral Maal tuntud liikidega" ehk siis neil rassidel ehk delfiin-inimestel on
teatud sarnased jooned Maal olevate delfiinidega. Lihtne ju.
Vasta
(18-05-2011, 11:09 )VironShaman Kirjutas: Pinsener, hallid on islami taga ja täiesti materiaalsed tegelased, üllatud kui tõestuse toon.

http://www.hot.ee/valgelind/index/aafrika.htm

Huvitav arusaam on sul VS tõestusest.
On olemas kaks erinevat sõna, ära neid
segamini palun aja.

Tõestama
Tõendama
Vasta
  


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat