Teema hinnang:
  • 1Hääli - 4 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Intervjuu reptiloidiga
#76
Kui sa pidasid silmas intervjuud Reptloid Laserta'ga, siis veel hiljuti oli see netist kättesaadav - vene keeles. Inglisekeelne on tõepoolest teadmata kaduma läinud netiavarustest.
Ja Vironshaman on selle ka millalgi siia foorumisse üles seadnud. Kasuta nuppu "Otsi", kui ei leia, võta privas ühendust. Kuskil peaks mul see tõlge arvutis olema.
Suhteliselt sarnane võrrelduna hiljaaegu Aigar Säde poolt tõlgitud inuakkide intervjuuga. Vaenalsed on ainult teised Laugh.
Vasta
#77
ok, tänu yxkuukiir. kui leiad, siis ehk saad selle tõlke saata. ei jaksaks hakata esimese hooga vene keelest läbi rammima. J
Vasta
#78
Intervjuu asub siin: http://www.para-web.org/showthread.php?t...d#pid77798
postitus nr. 69
Vasta
#79
Kevadel võiks meie põhjaranniku veealustega üritada intervjuud teha, nad pole otse meie füüsilises reaalsuses, kuid nad võivad hologrammidena materialiseeruda.
Huvitavad kolme sõrmega tegelased. Mina sain sugeda, et tervise eest ei hoolitse.
Liine võiks jällegi intervjuu Kaiu sooalustelt võtta.
Lääneranniku veealustele tundub, et on ka mingi eestkõneleja tekkinud, kahju ainult et õigeusk segab.
Kahju et Šotimaale ei saa, võiks Nessi elujärje kohta järveelanike käest küsida, ykskuukiir, tee intervjuu ära.
Millegipärast mulle tundub et tegu on ajas rändajaga nii nagu need Jetidki.
Vasta
#80
Kuidas eilne öö ka oli?Kuidas"sõbrad" tulnukad ennast ka üleval peavad ?
Vasta
#81
Inglise keeles on see intervjuu täitsa saadaval. Tuleb vaid veidi otsingumootoreid kasutada:
http://www.whale.to/b/lacerta.html
http://globalactionday.org/archives/26
Vasta
#82
Avapostituses parandasin lingi ära. Seal nüüd eestikeelne ja ingliskeelne viide.

Aga miks me ei kirjutanud tollesse teemasse, kus see link oli?

Vasta
#83
(21-02-2011, 10:27 )VironShaman Kirjutas: Kahju et Šotimaale ei saa, võiks Nessi elujärje kohta järveelanike käest küsida, ykskuukiir, tee intervjuu ära.
Millegipärast mulle tundub et tegu on ajas rändajaga nii nagu need Jetidki.

Huvitav, miks sa ei võiks Šotimaale sattuda? Vaja ainult natuke tahta.
PS! Kui minema hakkad, ütle mulle ka, saame seal kokku. Smile
Vasta
#84
VSM käis aga ainult Edinburgis, uuris kuidas Rowling kohalikku olustikku ja vaimukesi oma Potterisse kirjutas.
Vasta
#85
Mind on ka huvitanud, kust ta need võttis. Sai siis VMS mõnega kokku ka?
Vasta
#86
Ega ta suurt pole lobisenud ainult sealt tulles ostis kõik Potterid riiulisse, eks seal kuningalossis ole nii mõndagi ja see linna enda õhustik. Linnaalustes käikudes igatahes ei käinud, pidi jube koht olema. No ja Rowlingu enda lemmiikohvik. Daam oli enne kirjutamist igatahes väga suure paramaterjali hunniku korjanud. VSM suhtles kohalike kirjandusinimestega.
Vasta
#87
(21-02-2011, 10:27 )VironShaman Kirjutas: Kevadel võiks meie põhjaranniku veealustega üritada intervjuud teha, nad pole otse meie füüsilises reaalsuses, kuid nad võivad hologrammidena materialiseeruda.

Täitsa tõsiselt räägid või?
Vasta
#88
(21-05-2006, 14:55 )chappi Kirjutas: otsisin, ei leidnud olex varem postitatud.

et siis Aastast 1999 ja 2000 (kaheosaline). Ingliskeelne ja suht pikk, sellepärast ei hakka ka tõlkima, kes aru saab see saab.

Ei tea, kui tõsi see olla võib, aga mulle pakkus suht huvi, sest suht palju on seoseid igasuguste teemadega, mis ka siit foorumist on läbi käind.

Muudetud: 21-5-06 kell 16:31:25 Hallucigenia

See eestikeelne ei tööta kahjuks. Keegi võiks ära tõlkida selle inglisekeelse varjandi või äkki on mõni uus link eestikeelse jutuga, mida ma veel ei tea.?
Vasta
#89
On sul igasugu soga vaja üldse lugeda?

Jutt peaks kuskil netis olemas olema küll,
aga usu mind - mitte midagi tarka sa sealt
ei leia.
Vasta
#90
(07-05-2011, 19:11 )Päikeseinsener Kirjutas: On sul igasugu soga vaja üldse lugeda?

Jutt peaks kuskil netis olemas olema küll,
aga usu mind - mitte midagi tarka sa sealt
ei leia.

Kui sa Lacerta intervjuust räägid, siis kas sa viitad sellele, et see jutt on väljamõeldis? Vastasel juhul on seal päris palju tarkust.
Vasta
#91
Jah Thorondor, väidan et see on väljamõeldis.
Maailmas on tohutult müstilisi ja ka täiesti avastamata
asju(kasvõi ookeanid), aga reptiloid-intervjuu, andke andeks,
minu maailma see kuidagi ei mahu.
Vasta
#92
(03-05-2011, 22:47 )lihtsalt Kirjutas: .....
See eestikeelne ei tööta kahjuks. ....
Eelmise foorumi lingid ei tarvitse uue "tarkvaraga" toimida, intervjuu on teemas
http://www.para-web.org/showthread.php?tid=3671 alates postitusest #67
Vasta
#93
(07-05-2011, 21:58 )Päikeseinsener Kirjutas: Jah Thorondor, väidan et see on väljamõeldis.
Maailmas on tohutult müstilisi ja ka täiesti avastamata
asju(kasvõi ookeanid), aga reptiloid-intervjuu, andke andeks,
minu maailma see kuidagi ei mahu.

Elu on täis üllatusi....
Vasta
#94
No mida sea teha kui reptiloidi intervjuu mõistusesse ei mahu, innuakkide jutt ju samast teemast ja kaardistab ühe teise reptiilide seltskonna kehastumise ajalugu.
Võta endale pähe võimalus, et kehastutakse ülalt alla füüsilisse maailma siin võimalikku kehasse, Silma nii lihtsalt oma kontrolli alla saada ei ole võimalik aga karmat kontrollib ju silm. Nii polegi neil, kes kellegi võimsa suva kohaselt maa pealt evolutsiooni põhirealt ääremaale parasiidiks lükati, väga lihtsat võimalust inimese asemele bioloogilisse maailma tulle, nad ei tooda teatud kehakomponente muul viisil kui karnivooridena nagu inimenegi aga mingi teine seltskond on hõivanud arenenud tehnikaga õhuvalla ja maapinna.
xendratest võib tulla ja minna aga millegipärast nemad ei pääse sinna sisse või vastupidi ei ole nende maaalused linnad maal vaid mujal.
http://www.sunesis.ca/infonews.html
Vasta
#95
(08-05-2011, 08:47 )VironShaman Kirjutas: 1) No mida seal teha kui reptiloidi intervjuu mõistusesse ei mahu...

2) Xendratest võib tulla ja minna aga millegipärast nemad ei pääse sinna sisse...

1) Kas peaks mahtuma?

2) Jälle mõistus tõrgub.
Vasta
#96
eee, lingi taha ei viitsinud minna, loe siis parem "Sowers of life" läbi, see tundus tõsine lugu olema, ilma selleta ma poleks Egiptuse nuhtlusega tegelnud.
http://www.myshambhala.com/books/ufo/sun...f_Life.pdf
Üks venelane sattus samuti Kanadas nendesse kontaktgruppidesse uurisin vene portaale kuid teatud ajahetkest edasi vaikib kui vett suhu saanu sellest mis toimub.
Vasta
#97
Olen tihti mõelnud kirjutaks raamatu, et maailm on .....
aastat vana ja kogu "krempel" on kõigest üks suur hologramm.
Lambad ostaks nii et vähe pole ja mul pappi kui muda.

Samamoodi on mulle arusaamatu film, mis aastal 2010 parima
dok.filmi auhinna sai. Et mille alusel film parimaks hinnati?
Teate küll, see kus paar onu Peruus? asuvas mäes, ajaväravas
sees ära käivad ja pärast seletavad mis seal kuulsid/nägid.

Aga noh, kes tahab, see usub, kes ei taha...
Arvan et killud tuleb ikka endal kokku panna, mitte ainult vene
saitidel olevast jutust valmis pilti serveerida, mida kahjuks paljud
teevad.
Vasta
#98
(08-05-2011, 14:20 )Päikeseinsener Kirjutas: Samamoodi on mulle arusaamatu film, mis aastal 2010 parima
dok.filmi auhinna sai. Et mille alusel film parimaks hinnati?
Teate küll, see kus paar onu Peruus? asuvas mäes, ajaväravas
sees ära käivad ja pärast seletavad mis seal kuulsid/nägid.

Mingit linki on sul selle filmi kohta?
Vasta
#99
PI,sul on tõesti aeg asuda raamatu kallale...näieks"Meie eest varjatud ajalugu"vms...kohe kahes keeles korraga.
Vasta
(08-05-2011, 15:15 )lihtsalt Kirjutas: Mingit linki on sul selle filmi kohta?

Ole lahke- http://xpeditionstv.com/11/index.html

Vabandan, et aastaga võssa panin, film sai auhinna
2009 aasta.

Vasta
  


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat