Teema hinnang:
  • 1Hääli - 4 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Intervjuu reptiloidiga
#26
Postitus muudetud puht-kristliku maailmavaate tõttu!
Vasta
#27
aga kui nad tahavad maailam vallutada...miks nad seda siis teinud juab ei ole?
Vasta
#28
Äkki juba on. Võibolla nad leiavad, et selle asemel, et inimesi tappa, on palju kasulikum nad ära seebistada ja orjastada ning enda rütmi järgi tantsima panna.
Vasta
#29
Tsitaat:Algselt postitas: -low-
tõesti väga huvitav jutt
lugesin läbi aga ei saa ikak päris täpselt aru kes need reptiloidid on?

tõtt-öelda on reptiloidid umbes nagu päkapikud - kõik räägivad neist aga keegi peale naiivitaride ei usu.

tegelt ma kah usuksin, kui mulle keegi elusat reptiloidi näitaks.

ma saan aru, et elu on vaja huvitavaks teha aga...
Vasta
#30
mittenaiivitar=Skeptik
Vasta
#31
Tsitaat:Algselt postitas: Arlich
Teadaolevalt omab näiteks George Bush (seenior) sellist deemonlikku kõrge hierarhia varjunime nagu Magoog.

Äkki keegi tahab lihtsalt George Bush'i halba mainet ära kaotada ja üritada George Bush'ist "maailma valitsejaks" teha või ta võimu tõsta (noh , ta on niigi juba üks maailma kõige mõjuvõimsam inimene). See on ju siiski täiesti võimalik ,sest too intervju oli tehtud ju U.S.A.'s ja intrevjueeritav oli kah pärit U.S.A.'st.
Vasta
#32
kui nad on nagu päkapikud siis on nad ju väiksed?
igaüks saab neile jalaga virutada kui nad tõmblema tulevadBleh
Vasta
#33
Selle all ei mõeldud seda ,et nad on väikesed.
Nad on umbes inimese kasvu , 170cm-200cm pikkad.
Vasta
#34
Sain veel aru ,et nad saavad inimese kuju küll võtta, aga kui neid pildistada siis jääb pildile ikkagi sisalik ise, siis Bushi ja Elisabeth II on tuhandeid kordi pildistatud...
Vasta
#35
Bush ja Elisabeth II on inimese ja reptiloidi hübriidid, kes kasutavad oma kuju säilitamiseks DNA muundamist. Maa all kükitavad reptiloidid mässavad aga meie mõistusega, pannes meid uskuma, et näeme reptiloidi asemel teist inimest. Fotoaparaat paljastaks nende tegeliku kuju, sest masin pole telepaatiliselt mõjutatav.

Kui kellelgi jääb reptiloidi mõiste segaseks, siis soovitan uurida seda lehekülge.

Muudetud: 28-1-07 kell 14:24:18 Wolfgirl
Vasta
#36
Tsitaat:Algselt postitas: elis
mittenaiivitar=Skeptik
jah. aga kas mulle vaid tundub, või ongi nii, et "skeptik" on teatud ringkondades omalaadne sõimusõna?
Vasta
#37
Tsitaat:Algselt postitas: Wolfgirl
Bush ja Elisabeth II on inimese ja reptiloidi hübriidid, kes kasutavad oma kuju säilitamiseks DNA muundamist. Maa all kükitavad reptiloidid mässavad aga meie mõistusega, pannes meid uskuma, et näeme reptiloidi asemel teist inimest. Fotoaparaat paljastaks nende tegeliku kuju, sest masin pole telepaatiliselt mõjutatav.

järelikult peaks olema teada tuhandeid ja tuhandeid fotosid, kus suvaliste inimeste vahel tänaval jalutab ringi kari sisalikke ja vihmausse. pole IIAL midagi sellist näinud ega kuulnud. ma saan aru, et valitsused ilmselgelt varjavad neid fotosid kiivalt......
Vasta
#38
Jutt oli huvitav.

Hmm George Bush...
http://trond.weblogg.no/antikonservativ/...jpg(Natuke sisaliku näoga Bleh)
Näitan teile pilte kus näeb ära,et ta on suhteliselt loll,arvestades et on U.S.A president.
http://static.firedoglake.com/2006/04/Bush_Idiot_4.jpg
http://www.jokes.org.au/userimages/user7...627438.jpg

Muudetud: 29-1-07 kell 19:07:38 Apocalypse
Vasta
#39
kaugel sellest, et ma suurem asi bushi fänn oleks aga:

1) ei näe mingit sarbasust sisalikuga :s
2) endalgi tihti juhtunud, et binoklit võttes ja sinna vaadates avastad, et klapid ees. kui keegi sellal pilti teeb, ongi nalja nabani
3) tihti juhtub, et sõidan bussis, loen lehte, keski helistab, panen lehe korraks kõrvale, vastan, võtan taas lehe kätte ja siis avastan, et tagurpidi rsk. kui keegi sellal pilti teeb, ongi nalja nabani.

või arvad tõesti, et põõsas ei saa aru, et binokkel ei paista läbi? või, et ei tunne tähtigi ega saa aru, mispidi raamat käes?
Vasta
#40
Said valesti aru.Kas ütlesin et mul oli nalja nabani?Ei.
Ma tõin lihtsalt näiteid.Üldiselt kui Bush oleks nn normaalne president siis poleks mingeid igasuguseid pila pilte,jms.Üldiselt räägitakse halvasti temast.

Nalja nabani on mul siis kui vaatan temaga sarnaseid ahvipilte!
Vasta
#41
irw...no olen nõus, et ta ullike kergelt on. aga täis õigus väita, et "kui Bush oleks nn normaalne president siis poleks mingeid igasuguseid pila pilte" oleks sul siiski siis, kui nimetatud pildid oleksid ametlikud pressifotod.

vaata, asi on palju lihtsam. kui president mõnedele huvigruppiele ei meeldi, siis need grupida hakkavadki maniakaalselt jahtima lolliketegevaid pilte ja neid leiaks soovi korral iga inimolendi kohta. rääkimata siis isiku kohta, keda päevas ilmselt tuhandeid kordi pildistatakse. asi pigem selles, et inimene, kel kas piisavalt isiklikku väärikust või kelle kaaskond piisavalt väärikas (käib üks-ühele klasikalise ua presidendi kohta), ei vaevu taoliste piltide peale kisa tõstma. ses suhtes on kodanik põõsas muidugi asjalik - talub ka enda pihta käivat irooniat. vähemalt näiliselt

ja...ei saanud ma midagi valesti aru - ON ju nalja nabani!
Vasta
#42
Tsitaat:Algselt postitas: Jason
Tsitaat:Algselt postitas: Wolfgirl
Bush ja Elisabeth II on inimese ja reptiloidi hübriidid, kes kasutavad oma kuju säilitamiseks DNA muundamist. Maa all kükitavad reptiloidid mässavad aga meie mõistusega, pannes meid uskuma, et näeme reptiloidi asemel teist inimest. Fotoaparaat paljastaks nende tegeliku kuju, sest masin pole telepaatiliselt mõjutatav.

järelikult peaks olema teada tuhandeid ja tuhandeid fotosid, kus suvaliste inimeste vahel tänaval jalutab ringi kari sisalikke ja vihmausse. pole IIAL midagi sellist näinud ega kuulnud. ma saan aru, et valitsused ilmselgelt varjavad neid fotosid kiivalt......
Tohoh, ma pean sulle siis mõnda pilti näitama.
Üks teada tuntud kurjajuur: http://www.abarnett.demon.co.uk/atheism/...ges/di.jpg
Reptiilid inimeste seas: http://static.flickr.com/11/12827406_66e5e354a0_m.jpg
Panite tähele, kui rahulikult inimesed käituvad. Järelikult kasutavad pildil olevad reptiilid hologrammtehnoloogiat.
Vihmaus inimeste seas: http://www.dfci.harvard.edu/abo/news/pub...-3_red.jpg
Rääkimata veel kurjadest reptiloididest, on haaranud ka vihmaussid juhtivaid positsioone!

Ma kinnitan, et kõik need pildid on täielikult ehtsad!
Vasta
#43
One (the more ancient) symbol is a blue serpent with four white wings on a black background (the colours have religious meanings for us)

Mis siit siis nüüd järeldama peaks?
Vasta
#44
Ja väga tuttav asi juba varasemast ajast . Nagu teada käib võitllus ülemvõimu pärast kõikjal ka kosmose avarustel , mis siis veel maast rääkida . Viimane kosmose sõda oli ligikaudu 250000 aastat tagasi , seal pandi nii et kadusid terved tähesüsteemid . Ligem näide , hobusepea kujuline must auk taevas . Maa on neile toidu baas ka liha näol mida nad tarbivad .Repte on erinevaid , osadele meeldib väga kanda vääriskividest ehteid peas . Suur kristall on kindlalt seejuures eespool . DNA lugu on jaatav muidu oleks nad ammu kadund siit . Ega nuidu vanasti ei abiellunud teiste riikide valitsejad omavahel see säilitas nende vere liini . Teatud aja möödudes lööb nende tegelikkus välja , siis abiellutakse inimestega , et säilitada oma kuju muutmis võimet . Ma nägin tavalisele amatöörfilmile võetud asja , kus lifti läks naine aga seal sees olles oli poolenisti sisalik . Neid näiteid saab igaükks ise leida , kui otsida . Meie tuntud lennart meri oli ka üks selle kehastus . Peale tema surma ei jõudnud rept tema kehast täielikult ümber transformeeruda teise dimensiooni ja ta nägu jäi osaliselt sisaliku kuju . Sellepärast oli ta kirst suletud . Reptid asuvad võimu püramiidi tipus siis on vabamüürlased . Meie rahandus on nende kontrolli all. Tunnuse leiate 50 kroonise pealt . See on pikk teema jätan teistele ka mõtlemist edaspidiseks .

õ
Vasta
#45
Tsitaat:Algselt postitas: Wolfgirl
Tsitaat:Algselt postitas: Jason
Tsitaat:Algselt postitas: Wolfgirl
Bush ja Elisabeth II on inimese ja reptiloidi hübriidid, kes kasutavad oma kuju säilitamiseks DNA muundamist. Maa all kükitavad reptiloidid mässavad aga meie mõistusega, pannes meid uskuma, et näeme reptiloidi asemel teist inimest. Fotoaparaat paljastaks nende tegeliku kuju, sest masin pole telepaatiliselt mõjutatav.

järelikult peaks olema teada tuhandeid ja tuhandeid fotosid, kus suvaliste inimeste vahel tänaval jalutab ringi kari sisalikke ja vihmausse. pole IIAL midagi sellist näinud ega kuulnud. ma saan aru, et valitsused ilmselgelt varjavad neid fotosid kiivalt......
Tohoh, ma pean sulle siis mõnda pilti näitama.
Üks teada tuntud kurjajuur: http://www.abarnett.demon.co.uk/atheism/...ges/di.jpg
Reptiilid inimeste seas: http://static.flickr.com/11/12827406_66e5e354a0_m.jpg
Panite tähele, kui rahulikult inimesed käituvad. Järelikult kasutavad pildil olevad reptiilid hologrammtehnoloogiat.
Vihmaus inimeste seas: http://www.dfci.harvard.edu/abo/news/pub...-3_red.jpg
Rääkimata veel kurjadest reptiloididest, on haaranud ka vihmaussid juhtivaid positsioone!

Ma kinnitan, et kõik need pildid on täielikult ehtsad!

kuram...tõsine värk! paneb tõsiselt mõtlema!
Vasta
#46
härra hugoth, on sul mõne oma väite kinnitamiseks ka mõni tõend esitada?
Vasta
#47
Jummel küll, mine loe ja uuri. Või mismoodi sa ette kujutad, millegi nii suure tõestamist. Otsib kõik oma elu jooksul teosed sulle siia kokku või kirjutab lehekülgede kaupa tarka juttu? Tegelikult vahet ei ole ju, sest sa ei usu niikuinii.
--
Ega muidugi miskid tõendeid või veel täiendav info paha ei tee, aga miskipärast igaühe jaoks ei ole see tühi ja väärtusettu muinasjutt. Minul tekkis küll mitmeid seoseid.

Muudetud: 2-1-08 kell 13:48:35 Thorondor
Vasta
#48
No mingeid viiteid võiks ju anda?
Kuskilt pidi ka Hugoth sellest lugema (või luuletas ta ise selle kokku)?

Hobusepea kujuline must auk on küll täielik WTF ning võhiklikkuse märk. Vähemalt seni kuni ei ole mõistluid seletusi või viiteid antud.

Muudetud: 2-1-08 kell 15:55:07 EyesOfDarkness

Muudetud: 2-1-08 kell 16:00:10 EyesOfDarkness
Vasta
#49
Tsitaat:Hobusepea kujuline must auk on küll täielik WTF ning võhiklikkuse märk.
Mis loogika see on? Kui ma räägin sulle, et 9/11 on vandenõu ja viiteid ei too, siis see on kohe võhiklikkus? Einstein ütles, et kõige suurem võhiklikkus on hukkamõist ilma lähema uurimiseta. Vaevalt nüüd Hugoth teleskoobiga taevast vaatas ja mõtles, et ahhaa, et sinna võiks panna tulnukasõja ja siis vaatab kuu kraatreid, ahha kosmilised kiirerelvad.
Vasta
#50
ma ei tea ega kujuta ette, kas ma pean kellegi väite paikapidavuse kontrollimiseks äkki ise terve maailma raamatud läbi uurima? mõnel persoonil on ikka jube tuutu suhtumine asjadesse...
Vasta
  


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat