Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kummaline...
#1
Juhtus siis selline asi, et hakkasime sõbrannaga peole minema, mõlemad sättisime peeglite juures ja järsku sõbranna avastas, et maas on mustad-rohekad laigud (värsked). Elame ühikas, otsisime terve toa läbi, kuid midagi sellist polnud, mis oleks võinud neid täppe teha. Kui koristama hakkasime, ei tahtnud need kuidagi maha tulla. Imelik on ka see, et täpid olid mu tooli juures kus ma tavaliselt istud ja teine täpp oli täpselt sõbranna selja taga, kui ta peegli ees oli. Täpid kujutasid nagu küsimärki. Ja korraga mõlemad pole toast ka ära olnud, et keegi teine seda teinud oleks. Polnud enne seda joonud ega midagi, lihtsalt väga kummaline...
Vasta
#2
Tere tulemast foorumisse, Getukas!

Veider lugu, sest tavaliselt erivärvi laigud põrandale iseenesest ei teki. Minu jaoks ei viita küll miski sellele, et see nähtus võiks paranormaalne olla. Mis sa ise arvad, mis need laigud põhjustada võis?
Vasta
#3
Tuleb välja, et viimastel päevadel on siin nii mõnigi inimene kogenud kummalisi - tundeid, nähtusi, teadvusi.
Midagi suuremat on juhtumas planeedil Maa?
Vasta
#4
Ainuke asi mille sahtlist leidsime oli kingaviks, aga seda pole lähiajal kasutanud ja kui seda paberile panime ja võrdlesime nende laikudega, siis viks oli must, aga laigud rohekad mustad... Ei kujuta ettegi kus need tulid.
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Väga kummaline kogemus stAb 12 7,799 26-04-2019, 14:43
Viimane postitus: Q11
  Kummaline olend Skinwalker 11 5,313 24-11-2014, 21:38
Viimane postitus: Skinwalker
  Kummaline unenägu. Co0zhy- 1 1,780 18-01-2012, 20:49
Viimane postitus: kk2ku-
  Kummaline nõuanne Maazikaz 12 6,293 03-10-2011, 09:30
Viimane postitus: Maazikaz
  Kummaline valgus taevas? ainultkord 19 7,147 19-08-2009, 19:10
Viimane postitus: Ghostcracker
  Kummaline nägemine Shine_and_get_Mine 5 3,543 19-06-2007, 23:45
Viimane postitus: kätu--

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat