Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Aina korduvad unenäod
#26
Nägin 3 korda järjest unes mingit kollast raamatut...ühel lehel oli pilt, aga mul ei tule meelde kelle...ma üritasin oma unenägu paberile joonistada ja pealkiri on ka ununenud, seal oli vist kaks sõna
Vasta
#27
mina nägin suvel (vist oli miski juuni kuu esimene nädal) 3 korda nädalas ühte ja sama unenägu - kolm suurt kulli tiirlevad selges taevas
...nädala lõpus helistab maalt vanaisa ja ütles et ostis turult 6 uut kana ning kõik olid kullid ära tapnud :lind:
Vasta
#28
olen ka korduvaid unenägusid näinud.
kõik on selline hallikas sinine.. kohe pimedaks minev ilm. olen kest rahulikku tumesinist veekogu. vesi ja taevas on sama värvi... silmappri juskui polekski. ma jooksen kuhugi (mööda vett) ma tean et mul on jube kiire ja ilmselt peatudes upun ära. kuskil on keegi kes mu abi vajab. ma ei tea suunda.. lihtsalt jooksen otse edasi. selja tahe ei julgnd vaadata. kõhus on ka alati mingi halb tunne... ja hirm
nägin seda und mitu korda nädalas suht pikka aega.
kuni seal veel joostes avastasin et ma ei väsi ära. tuju muutus rõõmsaks ja hakkasin veel kiiremini jooksma. pärast seda pole enam seda und näinud.

ühte teist korduvat unenägu näen alati paar päeva enne enda sünnipäeva. se pole küll alati sarnane. algab küll sarnaselt aga miski muutub. mulle meenub unes et olen seda und juba näinud. siis avastan et miski on teistmoodi kui varem. ma nagu olekski seal aasta pärast. mu sünnipäev on suvel aga unenäos on sügis. on mingi valge maja mis pole valmis ehitatud, hästi madalad pilved ja kuivand pajupõõsad, isa ja mingid tüübid kes loobivad mu isa kividega mille vastu mul midagi pole. igal aastal ehitatakse seda maja edasi ja igal aastal oon maja taga olev lagendik suurem...
tegelikult täiesti sisutu ja segane...
Vasta
#29
mul on üks unenagu paari päevase vahega olnud et ma olen nõid räägisin Dumbledoriga ja järsku tulevad mingid hullud siis maja ründama ja mind peitetakse mõlemal korral samma kohta
Vasta
#30
Korduvaid unenägusid on ette tulnud jah. Korduvad nad täiesti ebakorrapäraselt, mõnikord isegi mitmeaastaste vahedena. Arvan et need on mõeldud sõnumina kuskilt minevikust/tulevikust või mingilt olendilt näiteks.

Võib-olla ju ka, et seda sama korduvat unenägu nähakse iga öö, aga erinevate inimeste poolt. Ehk miski või keski transmitib seda unenägu/sõnumit kogu aeg, aga vastu võtma satub seda iga kord erinev inimene ning vahest harva inimene kes seda juba korra näinud (tal on mingi eeldus selleks, parem klapp transmitteriga või on ta lihtsalt sellele geograafiliselt lähemal kui teised). Aga see, et ta seda mitu korda juba näinud on, ei tähenda et just tema ongi see inimene, kellele see sõnum/unenägu tegelikult mõeldud on.

Öeldakse, et nähtud unenägu läheb täide. Võib-olla lähebki, aga mitte sinul vaid näiteks mõnel tsuksil kuskil siberis kolme aasta pärast (või viissada aastat tagasi). Sina lihtsalt juhtusid seda nägema. Võimalik, et seda unenägu on üldse kõik inimesed näinud, kõik nähtud unenäod ei jää lihtsalt meelde ning ununevad hommikuks (ja Singapuris ning kuskil Barcelonas elavad 2 tüüpi vaevalt jutustavad üksteisele oma unenägudest).

See, et erinevate inimeste unenäod kattuvad põhjendaks tegelikult unenägusid seletavate raamatute ja erinevate unenägudes esinevate sümbolite olemasolu ja võimalikkust. Muidu oleks jõle kahtlane, et erinevatele inimestel ja isegi rahvustel on igal sümbolil sama tähendus.

Endal kordub aeg-ajalt selline unenägu , et näen ca 20 une sec´i lihtsalt üht suurt ilusat palkidest maja roogkatuse, korstna ja aknaauguga (Regielamu või miski vist). Kõik. Mingit tegevust ei toimu- lihtsalt see maja. Esimest korda nägin kui olin mingi nelja-viie aastane. Kordub vast paari-kolme aasta tagant.
Et misasja: ilus maja, aga ok mis edasi...Kui see on sõnum siis ta lööb oma lihtsusega ja lahtiseletamatusega...või on see mul geneetilisse mällu salvestatud ja kauge esivanem elas/ehitas/unistas sedasi.

Lehekülg http://www.hot.ee/u/urtz/dreams/m.html annab maja nägemisele järgmised seletused:
MAJA ehitamine - õnne ja edu igas asjas
Maja lagunemine - õnnetust
Maja katusele minemine - au ja võitu.
Aga lihtsalt maja?

Või järsku kipuvad unenäod korduma sellepärast et kohalik pööningul asuv Hollywood ei jõudnud midagi lahedat päeva jooksul genereerida ja siis ongi: Tere laps(ed)wink täna on kavas multfilm kullafondist ... autoriks...valminud aastal...osades... Head vaatamist!Laugh

Sellised siis minu mõtted.wink


edit - parandasin lingi ära

Muudetud: 19-3-06 kell 14:59:37 chrysthallion
Vasta
#31
avarii: kui unenäos reisil autoavariisse satume peame ärkvel ollesveel palju rohkem vaeva nägema et soovitud sihti siiski saavutada, unenäoavariid tähendavad tihti elus mitte toimetulekut mille tõttu vahel ka lootuse kaotamewink
Vasta
#32
Kui ma väiksem olin, umbes nii 10 aastasena, ma nägin iga öö järgmise päeva migni sündmuse öösel ette, hommikul ma ei mäleta seda, aga päeval tuleb se mulle meelde.. ja siis kui ma lõpuks olengi selles situatsioonis siis ma tunnen, et deja vu.. ja siis taipan, se oli mu unes ju..

et sul või olla midagi sarnast.. niiet tasub olla ettevaatlik.
Vasta
#33
Kuidas seletada korduv unenägude "täiustumist"?

Selle all mõtlen ma, et ma näen ühte ja samat und paari- või 1 aasta tagant ja iga kord, kui ma uuesti seda sama unenägu näen olen ma valmis selleks. Nn. mäletan mis hakkab toimuma, esimestel kordadel oli hirm, kui nüüd juba põnevus.
Seda juhtub mitme erineva unenäoga. Siinkohal ei hakka neid kirjeldama, kuna nende kestuseks võiks öelda terve öö.

Viimasel ajal näen iga öö unenägu, st. ühte ja väga pikka ja "sisu tihedat".

Millest võiks selline täiustumine tingitud olla, või mida võiks see tähendada?
Vasta
#34
mina nägin pidevalt unes,et mind ajavad taga kaks jääkaru. Poeg ja ema.Poeg see nagu tahaks mängida,aga emakaru see vist kaitseb poega.Nii ta seal mind taga ajabki.Põgenen poja eest et ta ei reedaks emakarule mu asukohta.Aga ikka avastatakse mind.Ja alati ründab ta mind näkku.Suht jube..
Vasta
#35
Ma näen juba päris mitmendat kuud unes, et mu poiss-sõber mu kõrval on surnud. Alguses nägin harvemini, aga nüüd kui kolisime, on see juba pms igal öösel juhtunud. Näen unes nagu sellist tunnet, et midagi halba on juhtunud, ma oleks nagu millegi tähtsaga hiljaks jäänud. Avan silmad, ja uni kestab edasi- st ma näengi, et ta on näost sinakas ja ei hinga. Selle peale ärkan päriselt suure ehmatusega ja alati ütlen talle midagi et ta vastaks ja ma saaks ikka aru, et kõik on korras. Väga hirmuäratav uni, ehk keegi teab pakkuda mis toimub, see on juba väga häirivaks muutunud. :S
Vasta
#36
(04-07-2011, 20:44 )Sethy Kirjutas: Ma näen juba päris mitmendat kuud unes, et mu poiss-sõber mu kõrval on surnud. Alguses nägin harvemini, aga nüüd kui kolisime, on see juba pms igal öösel juhtunud. Näen unes nagu sellist tunnet, et midagi halba on juhtunud, ma oleks nagu millegi tähtsaga hiljaks jäänud. Avan silmad, ja uni kestab edasi- st ma näengi, et ta on näost sinakas ja ei hinga. Selle peale ärkan päriselt suure ehmatusega ja alati ütlen talle midagi et ta vastaks ja ma saaks ikka aru, et kõik on korras. Väga hirmuäratav uni, ehk keegi teab pakkuda mis toimub, see on juba väga häirivaks muutunud. :S

Midagi on teie vahel ütlemata - see ei pruugi olla midagi teadlikku.
Sinus on hirm, et kui see asi tuleb esile siis võid temast ilma jääda.
Vasta
#37
Mina olen näinud 2 unenägu, mis on seotud mu perega. Nimelt.
Esmest nägin siis kui elasime Lasnamäel. Mina, ema, kasuisa ja väike õde. Kuulsin, et ema karjub oma toas ja ma ei saanud midagi teha... Nutsin ja ronisin oma diivani äärele... Ei julgenud ka midagi teha. Olin suht noor 11-12. Väike õde magas rahulikult. Ja koguaeg oli taustal nagu kivi veeremise heli (mäletate Flinstonsi multikat... sealt) Lõpuks ärkasin ülesse ema raputamise peale, sest olin õe üles äratanud enda nutmisega läbi une. Ema ei mõistnud kui talle selgtasin jms. Meid koliti veel teise tuppa ka selle pärast, et ma magada ei saanud, kuid see ka ei aidanud. Eriti rõvedaks tegi minu jaoks asja, et nägin enid hetki ka siis kui silmad kinni pain. Aitas kolimine.
Teine uni on seoses väikese õega. Olen köögis vaatan aknast välja, õues sajab lund. Õde on magamitoas ja karjub täiest kõrist, ning ma ei saa teda aidata, sest keset kööki on väike lume helves, mis hakkab nagu lumepalliks moodustuma järjest suuremaks ja suuremaks... Tunnen nagu ei saaks hingata... Selle peale ärkasin alati higisena ja pisarad voolasid.
Enam pole paar aastat korduvaid unenägusid näinud, kuid alati peale neid unenägusid tekkis mul mitte millestki kõrge palavik nädalaks u.
Vasta
#38
(04-07-2011, 21:49 )excubitoris Kirjutas:
(04-07-2011, 20:44 )Sethy Kirjutas: Ma näen juba päris mitmendat kuud unes, et mu poiss-sõber mu kõrval on surnud. Alguses nägin harvemini, aga nüüd kui kolisime, on see juba pms igal öösel juhtunud. Näen unes nagu sellist tunnet, et midagi halba on juhtunud, ma oleks nagu millegi tähtsaga hiljaks jäänud. Avan silmad, ja uni kestab edasi- st ma näengi, et ta on näost sinakas ja ei hinga. Selle peale ärkan päriselt suure ehmatusega ja alati ütlen talle midagi et ta vastaks ja ma saaks ikka aru, et kõik on korras. Väga hirmuäratav uni, ehk keegi teab pakkuda mis toimub, see on juba väga häirivaks muutunud. :S

Midagi on teie vahel ütlemata - see ei pruugi olla midagi teadlikku.
Sinus on hirm, et kui see asi tuleb esile siis võid temast ilma jääda.


Aitäh hea vastuse eest(ma ei tea kust tuli nii täpne oskus seletust pakkuda), jube järgmisel ööl sain korralikult magada kui olime elukaaslasega pikemalt rääkinud. Nägin isegi ilusaid mustreid enda kohal Smile mitte mingit halli tossu nagu varem.
Vasta
#39
(24-07-2011, 19:15 )Sethy Kirjutas:
(04-07-2011, 21:49 )excubitoris Kirjutas:
(04-07-2011, 20:44 )Sethy Kirjutas: Ma näen juba päris mitmendat kuud unes, et mu poiss-sõber mu kõrval on surnud. Alguses nägin harvemini, aga nüüd kui kolisime, on see juba pms igal öösel juhtunud. Näen unes nagu sellist tunnet, et midagi halba on juhtunud, ma oleks nagu millegi tähtsaga hiljaks jäänud. Avan silmad, ja uni kestab edasi- st ma näengi, et ta on näost sinakas ja ei hinga. Selle peale ärkan päriselt suure ehmatusega ja alati ütlen talle midagi et ta vastaks ja ma saaks ikka aru, et kõik on korras. Väga hirmuäratav uni, ehk keegi teab pakkuda mis toimub, see on juba väga häirivaks muutunud. :S

Midagi on teie vahel ütlemata - see ei pruugi olla midagi teadlikku.
Sinus on hirm, et kui see asi tuleb esile siis võid temast ilma jääda.


Aitäh hea vastuse eest(ma ei tea kust tuli nii täpne oskus seletust pakkuda), jube järgmisel ööl sain korralikult magada kui olime elukaaslasega pikemalt rääkinud. Nägin isegi ilusaid mustreid enda kohal Smile mitte mingit halli tossu nagu varem.

Tore, et kasu oli. Olen rõõmus, et aidata sain.
Vasta
#40
...Ja mida tähendaks Teie meelest, excubitoris, see, kui inimene näeb sõdu ja rakette ja põgenevaid paharette mitmel järjestikusel ööl? Või veel öö-paar edasi see, kui ta ise varastab, sellega vahele jääb ja võetu tagastab, et siis "ohvriga" hästi läbigi saada? Iigal juhul on imelik see unemaailm, tundub mulle.
Vasta
#41
Meie meelest armas Aurora Blue tähendab see seda, et unede maailm peegeldab meie igapäeva kuhu on
sisse segatud meie hirmud, lootused, ootused. Seda kompotti on ka vürtsitatud, kuid see on pikem jutt.
Peamiseks mureks on aga see, et inimesed üritavad unede tähendust viima liiga kaugele vahest reaalsest
elust. Paljude unede tähendus ja tõlgendus on meie endite eilses päevas mitte aga kõrgetes sfäärides.
Ei ole saladus, et unes töötleb inimene läbi oma kogemused möödunud päevadest. Kuid mida paljud aga
unustavad on see, et inimene ärkab nn rahutu une faasis kui andmete töötlus on lõppenud ning alanud
nn "mis oleks kui oleks ja mis saaks kui saaks" periood. Just selle pärast ongi uned mida näeme/mäletame
nii omapärased ja segased. Asja teeb keeruliseks aga ka see, et tundlikematel inimestel "tilgub" selle unede
lõime vahele ka infot kõrgematest sfääridest. Vahet aga teha mis meie ja mis kõrgem info on vägagi raske.
Vasta
#42
(29-09-2004, 17:01 )lagunendmaja Kirjutas: Sõidan kuskil mägiteel, buss inimesi täis, korraga sõidab buss kuristikku, siis ärkan üles, üleni hirmul. Kusjuures see unenägu on umbes 2-3 aastase intervalliga, nähtud seda 3 korda, 4 kord peaks varsti tulema, mis see küll tähendama peaks.

[Teadet on muutnud 29-9-2004 postitaja Imhotep]

Muudetud: 6-5-07 kell 09:06:06 Hallucigenia

[Muudetud: 8-3-2010 Cassiopeia]
on igav, tahaks reisile, aga raha pole.

Unistad teistsugusest armuelust. Loodad, et olukord laheneb iseenesest.
(27-10-2011, 07:37 )Minaelan Kirjutas: Kuna juba kolmas kord taolist und näen, panen selle kirja: "Unes tundsin tohutut vajadust kõigile oma pere liikmetele jalgratas osta. Siis kõndisin mööda uduga ümbritsetud teed kõrvuti aasta tagasi surnud vanema mehega. Tema oli rahulik, samuti mina, me jutlesime. Aga taevas oli väga tume ja mustade pilvede vahel oli selline kummaline hiiglasuur värviline õõnsus, kust välku lõi ja see lähenes järjest meie linna poole. Panin käesoleva sülearvuti kinni, sest teadsin kuidagi, et sellega pole mul midagi teha enam. Mõtlesin küll varju minna, aga samas jälle teadsin, et vahet pole, kus see vihm ja maru mind tabab."
Kummaline, et hirmu ei olnud, ärgates oli meeles kohe järgmine- osta jalgratas, arvuti ei tööta, kõigi peale tuleb mingi muutus, peitu pole vaja minna,aga karta pole ka vaja.
Võtan unenägusid üldiselt tõsiselt, tean, et need on tihti sõnumid minu kõrgemalt Minalt, eriti kui nad korduvad ja on väga värvilised ning ma ärkan üles vahetult peale viimast kaadrit. Muidugi tean, et nad võivad ka olla loetu/nähtu peegeldus.

Vasta
#43
... räägivad, et kui näed oma armastatu surma või matuseid siis hakkab päris armastus kustuma, eks jääb siis harjumus armastusest, et seda aga keegi endale tunnistada ei taha siis ei saa seda fakti kontrollida ...
Ise nägin veeuputust koolimajades, kus olin käinud, enim selles, mis Tallinna lahe ääres asub - kordi ja kordi ning alati pidin just mina mööda koolitreppe vee alla sukelduma ... peale Estonia hukku ei ole kordagi näinud. Estoniale jäi peale kalli klassivenna teisigi tuttavaid.
Kui "kasuvanaema" surema hakkas, joonistasin nädal aega musta inglit - teadmata miks või kuskohast selline mõte üldse tuli, sest vanaema haigusest või tervisest ei teadnud midagi, isegi sugulastega läbi ei käinud.
See ei anna ju alust veel arvata, et oleksin võimeline muudki näha. Lihtsalt kokkusattumused.
Vasta
#44
Olen ka korduvaid unenägusid näinud.
Kahel korral ühte orbudekodu. (Ühel korral oli selge öö ja teisel korral tormine öö)
Midagi olen veel näinud, aga hetkel ei meenu...
Vasta
#45
Ma näen juba pikemat aega sarnaseid unenägusi. Erinevad selle poolest, et koht ja aeg on teised. Aga vägagi sarnased on selle poolest, et ma lähen alati kellegagi kaklema (kusjuures tema nägu pole ma kunagi näinud) ja iga kord kui ma hakkan lööma, kõik justkui aeglustub, mul saab jõud otsa, mind vaevab tugev jõuetuse tunne ning rusikas ei jõuagi kunagi selleni kellega ma kaklesin. Kusjuures uni lõppeb alati selle tugeva jõuetuse koha peal ära ( Ning suht tihti on juhtunud, et keegi (jällegi nägu pole näinud) tuleb mulle appi ) ning üheski unenäos pole mina nö "lööki" saanud. ( väga otseselt tõlgendades võiks see justkui tähendada seda et mul on hirm kaklemise ees? Kuid ausaltöeldes on see hirm juba pikemat aega olnud. Miks alles nüüd näen selliseid unenägusi? )
Üles ärgates on mul seesama nõrkuse tunne sees. Mis justkui sisestaks minusse mingit ebakindlust, nõrkust.

Põhilised märksõnad oleks siis justkui "nõrkus" ja "jõuetus" ( võibolla ka mingil määral "abi saamine" ? ) Ma ei teagi kuidas seda unenägu tõlgendada. Kas jõuetus mingi suure probleemi ees? Ei kujuta ettegi. Ehk keegi tark ja tore inimene oskab midagi lisada? Smile
Vasta
#46
Aigar, enamvähem selle probleemi pärast tegin natukene aega tagasi ka mina kasutaja. Ma pole kindel kas ma tahan enda suurt mure siiski jagada, kuid abi saada on parem kui enda probleemi otsas kükitada.
Aigar, kas sa vähkled magades palju? Olen kuulnud, et unenäod jõuetusest võivad tekkida kui oled näiteks korralikult ennast tekisisse mässinud.
Näiteks näed unes. et jooksed kellegi või millegi eest ära, sa kardad ja jooksed aina kiiremini, ühtäki saab sul lihtsalt jõud ja jaks otsa ning sa koperdad, kukud või mis iganes ja sa ei saa enam edasi liikuda sest sa ei jaksa jalgu liigutada. Ärgates on sul tekk ümber jalgade või muu sarnane probleem mida ei pruugigi alguses seostada halva unenäo või kogemuse tekkimisega.
Loodan, et minust oli abi.

Sander.
Vasta
#47
Niisuguste jõuetuse-unede kohta enda puhul arvaksin, et ma ei ole veel valmis antud probleemiga tegelema.
Kui kellegagi vastamisi lähen, peaksin ehk uurima, kellega tegu, kas ja miks mul seda vastasseisu vaja on...?
Või nagu spordis, kõrgushüppaja ei pane latti kohe kahe meetri peale. Alustab ikka madalamalt, teeb jalgadele jõutrenni, arendab hüppetehnikat... ja aegamisi tulemus paraneb Smile
Vasta
#48
Eks ma siis küsin kohe ära. Ma ei ole kindel kas ma siit suudan enda probleemile lahendust leida ja ühtlasi ei tea kas ma siit teema alt ka vastust leian, kuna osa mu probleemist pole uni, kuid enamus on.
Probleemne unenägu hakkas minujaoks peale juba siis kui ma olin pisike, ehk viiene võibolla pisut isegi noorem, mäletan selgelt unenägu kus must ja ilma kindla proportsioonita suur olend hõljus ümber maja ja vaatas aknast sisse, unenägu nägin ma umbes üle 2-3 päeva. Selgelt meenub mulle konkreetne unenägu kus ma seisin köögis ja ta oli aknataga, suurest ehmatusest jooksin ma köögilaua alla kust mind polnud võimalik näha kuid see olend aknatagant ütles ''minu eest sa ei põgene ega peida'' ja see hääl tuli nagu igast suunast, toast ja ka aknatagant. Ma magan tihti selili ja kui ma tegin too öö silmad lahti lendas justkui mingisuguse vana naise nägu koos räsitud kehaga (väga lõhkised riided) minust üle. Suhteliselt hirmus oli seda niinoorelt kogeda, hakkasin magama vanaema kõrval ning tekk alati ülepeatõmmatud.
Mingiaeg need unenäod lõppesid. Kuid nüüd kuskil aasta kuni pooldeist olen ma neid jälle nägema hakkanud. Täpselt seesama olend, täpselt seesama õhuliikumise heli või tuule vihina hääl kui ta on ligidal. Esimest korda ülepika aja kui ma teda unes nägin olin ma segaduses. Unenägu oli siis selline :
Jäin magama ja ei läinud kaua kui ma nägin et olen enda toa nurgas seismas, ma ei liikunud lihtsalt seisin seal, minu toast on näha välisust kui minutoa uks on irvakil või lahti, ma seisin seal ja märkasin et ma magan endiselt enda voodis, raske seletada aga ma nägin ennast magamas. Ma sain liigutada ja kuulsin ideaalselt mis ümberringi toimub, mitte ainult kuulsin vaid ka tundsin. Üks moment ma kuulsin et keegi tuli välisuksest sisse ja ma vaatasin sealt toanurgast irvakil oleva ukse vahelt, et midagi suurt ja musta läheneb, see ei kõndinud ega lennanud vaid justkui liugles, minu toa ukseni jõudes vajus toa uks lahti ja tema seda lahti ei lükanud vaid see avanes iseenesest. Olend jäi ukse auku seisma ja vaatas samuti mind magamas. Siis ma ärkasin ja ukseaugus oli suur must kogu( ma elan korteris, peaga nurgas ja jalad uksepoole, niiet kui ärkan näen kohe ust) hetkepärast see kogu kadus.

Kui kellegil on aimu või abi andmiseks tahab rohkem infot võin kirjutada ka muudest juhtumitest mis on toimunud minuga või teistega kes ööbivad minujuures. Palun andke mulle aimu võin anda enda kontakti või msn'i et abi otsida.

Sander.
Vasta
#49
Ma ei ole siiamaani suutnud enda unenäost üle olla, kell on veel vähe aga ma siiski ootan, et äkki keegi oskab ka mind aidata. :S
Vasta
#50
Inimesed on võtnud pähe, et kõik musta värvi võib olla paha, halb. Eks ta muidugi ole pisut hirmutav aga kõigis meis on ju kah oma must, tume pool ... ehk, halbasid uudiseid ei saagi alati tuua mõni sõbralikuna tunduv aimdus ja kui must külaline on sage ja alaline siis peaks temaga ehk lihtsalt ära harjuma ja küsima temalt endalt, mis tal vaja või teatada on ?
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Erinevad unenäod ja nende tõlgendused Imotep 1,084 232,269 03-11-2023, 17:31
Viimane postitus: xcad
  Mida mu unenäod tähendavad? Para-P 15 13,171 03-11-2023, 13:27
Viimane postitus: Blondiin007
  hirmutavad unenäod nupsu 9 3,926 26-09-2020, 19:40
Viimane postitus: kalldunn
  Unenäod saavad tõeks Hallucigenia 39 24,402 28-08-2017, 18:53
Viimane postitus: Marimu
  Pidevad unenäod Jinny 5 5,107 27-06-2016, 06:51
Viimane postitus: Tulnukinimene
  Häirivad unenäod PrincessOfMoon 3 6,704 30-07-2014, 07:53
Viimane postitus: olematu
  Värvilised unenäod, abi? :) plantique 2 2,653 02-06-2014, 17:14
Viimane postitus: Veli Joonatan
  Hirmutavad unenäod Maris 2 2,896 08-04-2014, 15:22
Viimane postitus: Mannu
  Veidrad juhtumised ja unenäod peale vanaema surma. Vabahing 5 3,547 08-07-2013, 14:20
Viimane postitus: Vabahing
  Unehäired, halvad unenäod - mis toimub? LiisuS 38 15,734 19-06-2013, 16:54
Viimane postitus: euroruubel

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat