Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Aina korduvad unenäod
#51
Smile on hea (kõigepealt tundma õppides) teada enda nõrkust ja tugevust. Ja vastasoleva nõrkust ja tugevust.
Ja Õpetajaks (olukorra vallandajaks ja päästjaks) võib olla ka kutsikas.
Vasta
#52
Ma elan asjaolude sunnil ema korteris, on ette tulnud et minu elukaaslane ööbib siin ja tema koges sellist unenägu:
Kirjelduste järgi täpselt samasugune Must Olend seisis voodi kõrval ja sööstis karjatusega tema poole.

Olen samuti näiteks arvutis istudes tundnud hingamist kuklasse ja toa jahtumist või külma õhku.
Olen kuulnud sosistamist voodi alt (enda nime)
Olen kuulnud näiteks WC ukse kinni/lahti minemise häält(see erineb teiste uste lahti/kinni minemise häältest)
Olen kuulnud samme mis tulevad minutoa ukseni kui olen üksi kodus.
Olen kuulnud et keegi koputab minu toa uksele üksi kodus viibides
Ema on näinud kaardina taga inimese varju, kaardina eemaldamisel pole seal taga kedagi.
Ema on samuti näinud sarnaseid unenägusid.

Olen näinud und kus ma kõnnin koju ja see ''Olend'' jällitab mind, koju jõudes ma suundun enda tuppa, mina magan voodis ja voodi ees on õhk madrats kus magab keegi mu tuttavatest, mina lähen voodisse enda kõrvale magama ja see ''Olend'' suundub sinna samma toanurka kus ma olen ennast magamas näinud. Hommikul ärgates see sama tuttav magabki minu ees oleval madratsil samamoodi nagu teda unes nägin.

Eelnevas postituses mainisin, et ma ei ole kindel kas kõik mu probleem ikka siia teemasse kuulub kuid ühest kohast on lihtsam pilti kokku panna.
Vasta
#53
Minaelan, koerad on tihti sõbrad. Lisaks on võimalik, et mõned su sõbrad jätsid lapsepõlves su hätta. Võimalik, et oli päris tobe ja eluohtlik situatsioon.

Mis puutud jõuetuse tundesse, siis sellised me olemegi. Enamus aega vaatame jõuetult sündmuste kulgu.

Belial, sinu lugu paistab keeruline, segapudru nägemisest, unest, unenägemisest ja kehast välja käimisest. Aga sa pole teadlik oma tahtest, muidu suudaksid liikuda. Ma ei tea, kas kätt ja jalga saabki liigutada unenägemises. Lihtsalt tahad liikuda millegi juurde või olla kuskil ja siis nagu iseenesest pigem liugled. Käed ja jalad liiguvad pigem kõrvalproduktina, kuigi see pole iseenesest vajalik. Et sa näed neid olendeid ka kujuta, on hea. Aga üldiselt kahtlustan, et need seisundid, kus neid näed, on olendite poolt esile kutsutud. Kui ise liikuma saad, on võimalik, et nad kaotavad su vastu huvi. St sul peaks olema endal huvi midagi teha, kuskile minna. Praegu on need pigem olendite "unenäod". Aga vaja on ärgata iseenda unenäos.
Vasta
#54
(01-11-2011, 09:07 )Belial Kirjutas: Ma elan asjaolude sunnil ema korteris, on ette tulnud et minu elukaaslane ööbib siin ja tema koges sellist unenägu:
Kirjelduste järgi täpselt samasugune Must Olend seisis voodi kõrval ja sööstis karjatusega tema poole.

Olen samuti näiteks arvutis istudes tundnud hingamist kuklasse ja toa jahtumist või külma õhku.
Olen kuulnud sosistamist voodi alt (enda nime)
Olen kuulnud näiteks WC ukse kinni/lahti minemise häält(see erineb teiste uste lahti/kinni minemise häältest)
Olen kuulnud samme mis tulevad minutoa ukseni kui olen üksi kodus.
Olen kuulnud et keegi koputab minu toa uksele üksi kodus viibides
Ema on näinud kaardina taga inimese varju, kaardina eemaldamisel pole seal taga kedagi.
Ema on samuti näinud sarnaseid unenägusid.


Olen näinud und kus ma kõnnin koju ja see ''Olend'' jällitab mind, koju jõudes ma suundun enda tuppa, mina magan voodis ja voodi ees on õhk madrats kus magab keegi mu tuttavatest, mina lähen voodisse enda kõrvale magama ja see ''Olend'' suundub sinna samma toanurka kus ma olen ennast magamas näinud. Hommikul ärgates see sama tuttav magabki minu ees oleval madratsil samamoodi nagu teda unes nägin.

Eelnevas postituses mainisin, et ma ei ole kindel kas kõik mu probleem ikka siia teemasse kuulub kuid ühest kohast on lihtsam pilti kokku panna.

Mulle meeldib see kasutajanime "minaelan" - "Mina olen surematu".
Minule ei saa midagi halba juhtuda. Juhtuda saab ainult sellele, kes samastab end millegagi-kellegagi ja kardab seda, mille ta ise on loonud.
Eks näitab ju seegi, kuidas te selle musta olevusega olete vaheldumisi erinevates kohtades, et Sa ise lood ja "toidad" seda - ja siis kardad Smile
Ma ei ütle, et sellele peaks julgelt vastu astuma - julge hundi rind on haavleid täis Bleh
Aga võiks uurida ennast sellega seoses: Mis see on, mida ma kardan? Kes see on, kes kardab? - Mina (surematuna) ju ei peaks kartma?...

Jõuetus näitab just, et ennast ei ole uuritud. (me sünnime just endale vajalikul ajal endale vajalikku kohta endale vajalike seostega)

Life is'nt hard. Life is flowwer. Let it flow.

Vasta
#55
Kui ma hakkasin tundma asju täielikus ärkvel olekus siis ma mõtlesin et äkki oleks kasulik osta selline asi nagu ouja board, pole kindel kas seda just nii kirjutatakse. Liikumise kohta niipalju et see on kuidas kunagi, vahest ma saan liikuda vahest ei saa.
Rääkisin sellest ühele vanemale naisele(parima tuttava vanaemale) ja tema ütles et keegi kellele ma olen põhjustanud hingevalu või midagi muud kurja, võib olla on mulle enamvähem mingisuguse needuse või kodukäia peale saatnud. Ise ma sellistesse asjadesse väga ei usu, öeldakse ka, et kui ei usu siis sa ei saa kogeda, väidan tugevalt vastupidist enda kogemuste põhjal. Ma olen tõsiselt hirmul ja ei kujuta ette mida tegema pean, ei aita pihlaka oksad ega kriit, sool ei aidanud samamoodi.

Kui ma teist korda sedamoodi und nägin et vaatasin ennast unes, sain ma liikuda, ma nägin et see ''Olend'' tuli lähemale ja jõudis voodi kõrvale, pööras ennast minupoole (magava keha poole) ja hakkas minu kohale kummarduma, siis ma sööstsin enda koha poole ja ärkasin.
Silmad lahti tehes oli selle eluka nägu minu kohal. Selgelt mäletan kapuutsi ja seal sees must ilma proporsioonideta kogu ja veelselgemalt mäletan ma neid kollaseid silmi... Ma lihtsalt ei leia seletust.

Olen otsinud ka unenäo raamatutest, kuid asjata.

Sander.
(01-11-2011, 09:32 )sina Kirjutas:
(01-11-2011, 09:07 )Belial Kirjutas: Ma elan asjaolude sunnil ema korteris, on ette tulnud et minu elukaaslane ööbib siin ja tema koges sellist unenägu:
Kirjelduste järgi täpselt samasugune Must Olend seisis voodi kõrval ja sööstis karjatusega tema poole.

Olen samuti näiteks arvutis istudes tundnud hingamist kuklasse ja toa jahtumist või külma õhku.
Olen kuulnud sosistamist voodi alt (enda nime)
Olen kuulnud näiteks WC ukse kinni/lahti minemise häält(see erineb teiste uste lahti/kinni minemise häältest)
Olen kuulnud samme mis tulevad minutoa ukseni kui olen üksi kodus.
Olen kuulnud et keegi koputab minu toa uksele üksi kodus viibides
Ema on näinud kaardina taga inimese varju, kaardina eemaldamisel pole seal taga kedagi.
Ema on samuti näinud sarnaseid unenägusid.

Jõuetus näitab just, et ennast ei ole uuritud..

Olen näinud und kus ma kõnnin koju ja see ''Olend'' jällitab mind, koju jõudes ma suundun enda tuppa, mina magan voodis ja voodi ees on õhk madrats kus magab keegi mu tuttavatest, mina lähen voodisse enda kõrvale magama ja see ''Olend'' suundub sinna samma toanurka kus ma olen ennast magamas näinud. Hommikul ärgates see sama tuttav magabki minu ees oleval madratsil samamoodi nagu teda unes nägin.

Eelnevas postituses mainisin, et ma ei ole kindel kas kõik mu probleem ikka siia teemasse kuulub kuid ühest kohast on lihtsam pilti kokku panna.

Mulle meeldib see kasutajanime "minaelan" - "Mina olen surematu".
Minule ei saa midagi halba juhtuda. Juhtuda saab ainult sellele, kes samastab end millegagi-kellegagi ja kardab seda, mille ta ise on loonud.
Eks näitab ju seegi, kuidas te selle musta olevusega olete vaheldumisi erinevates kohtades, et Sa ise lood ja "toidad" seda - ja siis kardad Smile
Ma ei ütle, et sellele peaks julgelt vastu astuma - julge hundi rind on haavleid täis Bleh
Aga võiks uurida ennast sellega seoses: Mis see on, mida ma kardan? Kes see on, kes kardab? - Mina (surematuna) ju ei peaks kartma?...

Tõsi, et ei peaks seda kartma, mida rohkem seda juhtub seda vähem ma kardan. aga mida rohkem ma seda näen seda lähedamale ta tuleb. Rääkida unes ma ei ole suutnud kui olen proovinud.

On ka juhtunud et kui ärkan, tunnen kuidas teki peal kõnnib keegi ülesse mu näo poole ja ma näen teki peal samme, ise liikuda ei saa... Selle asja kohta sain sellest foorumist juba infot ja ajan selle une paralüüsi kaela. Kuna ma sellekohta sain infot, siis lootsin ka sellekohta saada.
MA EI KAOTA LOOTUST !
äitäh kes on siiani proovinud.
Vasta
#56
Viimasel ajal näen pidevalt, et leian kuskilt metsavaheteedelt ja tagahoovist igasuguseid vanu, isegi iidseid kuldmünte. Alguses leidsin ka ehteid ja muid vanaaegseid kuldesemeid, kuid nüüd on asi piirdudnud vaid müntidega. Ise ei suuda küll välja mõelda, mida see tähendada võiks :/
Vasta
#57
Belial:

nii intensiivse olendi ilmnemise korral peaks läbi uurima, kas korter ei asu mitte geopatogeense tsooni peal. Kuna olend ei ilmne mitte ainult ühes kindlas voodis magades vaid ka mujal korteris, siis peab olema laia mõjuga patogeenne tsoon või ka mingi kinnijäänud "eneria", "hing" või mingi selline olend, kelle saab "kaasa" mingist "kahtlasest" kohast või koos mingi vana esemega, mida võib käsitleda juba ka poltergeistina.

Olendi kohta tahaksin jällegi öelda anorgaaniline olend, vihina järgi mida ta ilmnemisel mõnikord tekitab. Aga no neid olendeid vist pea võimatu kategoriseerida.

Kui geobioloogilist patoloogiat pole, siis põhimõtteliselt sa oled olendiga toimetulemiseks õigel teel. Mingi nipiga pead endast unes järjest rohkem teadlikuks saama ja sellega koos kasvab ka sinu jõud unes. Koll sab sellest isegi aru ja sa põgeneb niipea kui sa teadvusele tuled. Uuri teemat Lucid Dream, sealt saad õpetusi. Minul on se meetod töötanud. Aga mul pole olnud mingit "raskemat" juhust ka, nagu need kaasatulnud olendid, olendi kujul ilmnev geopatoloogia (oletan et ka selline asi on võimalik). Võib katsetada ka rahvapäraseid elamise puhastamise meetodeid - kadakasuits, pihlakavits.

Aigar I:
Pakun, et jõuetuse tunne unes peegeldab psühholoogilist jõuetuse tunnet reaalses elus, kus sa oled vastamisi mingi olukorraga, kus lahendust ei paista. Muidugi kui sa tõesti end linadesse kinni oled mässinud, siis on see esimene seletus.



Vasta
#58
(01-11-2011, 12:31 )Sethy Kirjutas: Viimasel ajal näen pidevalt, et leian kuskilt metsavaheteedelt ja tagahoovist igasuguseid vanu, isegi iidseid kuldmünte. Alguses leidsin ka ehteid ja muid vanaaegseid kuldesemeid, kuid nüüd on asi piirdudnud vaid müntidega. Ise ei suuda küll välja mõelda, mida see tähendada võiks :/

Sama siin. Tasub lähemalt uurida, mida neil kujutatud on - see ongi endas "ootamas" leidmist.

Vasta
#59
V6ibolla j2i mainimata, et pihlakad, kriit ja sool pole aidanud samuti ristid toanurkades jne. seis on kehv, suured t2nud vastajatele, siiski uurin veel.
Hea meel, et ka telefoniga saan foorumit sirvida.
Vasta
#60
(01-11-2011, 13:19 )sina Kirjutas:
(01-11-2011, 12:31 )Sethy Kirjutas: Viimasel ajal näen pidevalt, et leian kuskilt metsavaheteedelt ja tagahoovist igasuguseid vanu, isegi iidseid kuldmünte. Alguses leidsin ka ehteid ja muid vanaaegseid kuldesemeid, kuid nüüd on asi piirdudnud vaid müntidega. Ise ei suuda küll välja mõelda, mida see tähendada võiks :/

Sama siin. Tasub lähemalt uurida, mida neil kujutatud on - see ongi endas "ootamas" leidmist.

Viimati ma uurisingi unenäos miss eal mündi peal on, aga aru ei saanud miskit. Ehk peabki asi ootama veel, kui suudan aru saada selle tähendusest vms.
Vasta
#61
Linadesse ega tekki pole ma ennast mässinud. (Tihti magan üldse ilma tekita)
Vasta
#62
Unenägu mis mind pidevalt painab on meeldiv, ma murran sisse mingisse majja koos oma kaaslasega ja siis me lamame suurel voodil mille lagi on klaasist ja sealt paistavad tähed ja mul on tunne,et sisse murdmine toimus vaid tähtede vaatamise eesmärgil.
Mida selline unenägu võiks tähendadaLaugh
Vasta
#63
teie mõlema kohta on kuulujutte ja võimalik, et neil on alust.
Vasta
#64
(01-11-2011, 20:01 )Sekhmet Kirjutas: Unenägu mis mind pidevalt painab on meeldiv, ma murran sisse mingisse majja koos oma kaaslasega ja siis me lamame suurel voodil mille lagi on klaasist ja sealt paistavad tähed ja mul on tunne,et sisse murdmine toimus vaid tähtede vaatamise eesmärgil.
Mida selline unenägu võiks tähendadaLaugh

Minu pisike unenägude raamat ütleb nii:
"Sissetung: Teise inimese majja ebaseadusliku sisenemise kujund võib väljendada iha avastada seksuaalsuse, vaimsuse või intellektuaalsuse senikogemata maid. Kättesaamishirm võib väljendada reservatsiooni sellisele teekonnale asuda, kuid võib olla toonitud ka erutusesädemega väljavaate puhul sellisele seiklusele asuda(kuigi mitte nii positiivsena võib sissetungi-unenägu väljendada ka iha abielurikkumise järele)."

Mul endal oli ka ükskord taoline unenägu, ainult ilma tähtede jms-ta, me vandaalitsesime ja põgenesime Laugh Huvitav unenägu igatahes.
Vasta
#65
Kuskil kuu aega tagasi nägin und, millele mõtlen iga päev. Tuleb iseenesest meelde ja siis kui meenutan seda, tuleb see sama tunne peale, mida ma seal unes "tundsin".
Olen mitu aastat näinud unes, et ujun meres, kui järsku tekivad tumedad pilved, vahel ka punakad, laine tõusevad ja ma ujun kalda poole, kuid siis hakkab välku lööma ja ma saan läbi vee surakat.
Siis olen näinud, et istun veelombis ja juhtub sama, saan välguga pihta.

Nüüd viimati nägin, et olime Pärnu rannas sõpradega, mingi üritus toimus seal, kus esines bänd ja sain bändimehega juttu rääkida, ta istus publiku seas. Järsku hakkasid kõik karjuma, tõusis jällegi torm ja inimesed jooksid veest kalda poole. Mu üks sõber liikus ka kalda poole, kui järsku lõi välk vette ja tekkis selline hull elektrisurin, mis pani kõigil kätega kõrvu katma. Ise hoidsin ka käsi kõrvadel ja vaatasin vee poole, kus sõber elektrilöögi käes tõmbles ja kui see möödas oli, kukkus ta lihtsalt pikali vette. Peale seda tõusin üles ja mõtlesin, et mida asja.
Miks ma selliseid surisevaid unenägusid näen, ei tea...
Vasta
#66
2 võimalust. Kui on tavauni, oled lihtsalt seltskonnasõltlane. Kui pole tavauni, on tegemist lihtsalt rämpsuga, mis takistab kehast väljumist. Aga võid proovida, kui vähendad suhtlemist, kas tuled unes teadvele.
Vasta
#67
Täitsa hea!Smile - "Kui pole tavauni, on tegemist rämpsuga".
Tegelikult me elamegi, igaüks oma prügikastis, enda tekitatud rämpsu keskel. Aga sellesama rämpsu kaudu me peame ka sellest välja ukerdama.

Pakun välja endal tekkinud assotsiatsiooni: vesi on maailma-info-kandja... mingi suurem infokild ootab leidmist. Et tegemist on tormi ja välguga, ka muu valju kisaga, siis see leidmine tuleb paraja pauguga.

Niisugused korduvad uned ei ole kunagi tavauned. Need valmistavad millekski ette.
Vasta
#68
Ah, lihtsalt oleks parem sellisel hetkel, kui und ei näeks.
Vasta
#69
See, et ei taha näha, ei kaota tulemist. Mis tulema peab, tuleb ikka. Ja mis peab pauguga tulema, tuleb pauguga Smile
Omad vihjed peab igaüks ise ära tundma.
Vasta
#70
Mul oli väiksena 5-10 aastane selline unenägu ainult siis kui HAIGE (palavikus) olin.Nägin ma nn.. helesinise taustaga..siis oli..(väga raske seletada) sellised ''torud'' (seest tühjad, ovaalsed) ja nad käisid ringi.Pilt oli 3D-s.See on väga segane tekst kuna seda VÄGA raske seletada.Alati ma kartsin seda unenägu.Mingi õudne muusika oli ka taga :// . PS.Need torud käisid nagu.. lasid ennast hõljuda ringi..kord umb . 3km/h kord 300km/h
Vasta
#71
Mulle tundus et mu probleem on läbi saanud kui siit vastuseid otsima hakkasin, kui keegi veel mäletab siis mul oli probleem unenäoga(vaim või mingi suur must elukas) kes mind kimbutamas käis.

Käisin siis rääkimas ühe vanainimesega, esimene küsimus peale seda kui olin talle enda loo ära rääkinud oli kas ma olen kellegile palju halba teinud või kas mul on vägavanu asju toas.
Kuskil 2004 aasta suvel ostsime antiik kapi peegliga, suur puust riidekapp millel on siis ukse peal peegel selline raami sees ja nikerdustega, vägailus Smile
peale seda hakkasid need unenäod kordades võimenduma, ja kui ma olin selle naisega rääkinud ja koju läinud siis esitasin idee see kapp ära viia.
Nii ka siis juhtus, viisime selle kapi maale ja unenägu kadus. Sain kuskil 2 nädalat rahulikult magada.
aga nüüd on see kõik tagasi ja sõna otseses mõttes 3 korda hullem, täna öösel nägin selle eluka asemel kolme elukat ja kõik erinesid üksteisest ja ka sellest keda esimest korda nägin.
Siiani pole keegi teine neid veel siin näinud, nagu eelmise eluka puhul. Kuid eks ole näha, täna öösel proovin võtta kuidagi ühendust sellega kes need on, ja nagu mulle eelmine kord öeldi et uuri välja mis on nimi ja mida ta tahab.

Täna siis proovin, kerge hirm on juba praegu selle mõttega olla aga ma pean. Kusjuures eelmine kord kui ma seda proovisin teha siis kui 1 elukas mind külastamas käis, ta polnud just eriti jutukas, vaatas mulle enda kollaste silmadega otsa ja irvitas ainult.


Suured tänud muide inimestele kes on kirjutanud palju Lucid Dreamingu ja AOB kohta, sellest on olnud palju abi. Kohe kui elukat näen taban ära et olen unes ja võin ükskõik mida teha.

Kui kellegil on mingeid kasulikke vihjeid siis kirjutage siia või postkasti.

Tänades, Belial.
Vasta
#72
Ega sa teisiti ei saagi teada, mida tahetakse, kui küsides.
Seos kapiga on õige. Aga kapp ise pole milleski süüdi. Ilus asi, hoolega tehtud. Lihtsalt ta on kunagi olnud nö kanali osa. Sinu pool on praegu "teine ots". Kunagi on seisnud kapipeegli vastas teine peegel, mis selle lõpmatu kanali moodustasid.
Reaalselt midagi ohtlikku ma tegelikult ei näe.
Vasta
#73
Belial, kas oleks võimalik seda kolli täpsemalt kirjeldada?
Ma tean ühte väga sarnast juhtumit...
Samas ma ei usu et selles midagi üleloomulikku oleks-enda pea eest juba ei põgene. Sa pead talle lihtsalt vastu astuma. Soovitus- harjuta lucid dreamimgut. Isegi siin foorumis peaks vastavad õpetused olemas olema-tuhnin natuke ringi. wink

Sellest peaks abi olema- www.world-of-lucid-dreaming.com/
Vasta
#74
endal on põhimõttelt sama unenägu olnud.
lihcalt mina unenäös kaasa ei läinud.unes surid pmts kõik mu head sõbrad/sõbrannad.3 korda näinud seda und.
ma ei oska eriti aidata selles osas,sest mul endal pole rohkem seda unenägu olnud..
ma ei tea miks selline unenägu.ning nagu ma näen,on umbes selline unenägu mitmel inimesel 0.o
Vasta
#75
Eks nende mustade meestega midagi on jah... Smile
Kuskil dokis näidati kunagi naist, kel on iga hommik uneparalüüs ja näeb sellist musta vari-elukat, kellel on valge, Guy Fawkesi meenutav nägu.
Ka eri rahvaste mütoloogiates on neid täitsa piisavalt. Eks see mingi pealoogia ole.
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Erinevad unenäod ja nende tõlgendused Imotep 1,084 231,417 03-11-2023, 17:31
Viimane postitus: xcad
  Mida mu unenäod tähendavad? Para-P 15 13,108 03-11-2023, 13:27
Viimane postitus: Blondiin007
  hirmutavad unenäod nupsu 9 3,873 26-09-2020, 19:40
Viimane postitus: kalldunn
  Unenäod saavad tõeks Hallucigenia 39 24,375 28-08-2017, 18:53
Viimane postitus: Marimu
  Pidevad unenäod Jinny 5 5,089 27-06-2016, 06:51
Viimane postitus: Tulnukinimene
  Häirivad unenäod PrincessOfMoon 3 6,698 30-07-2014, 07:53
Viimane postitus: olematu
  Värvilised unenäod, abi? :) plantique 2 2,650 02-06-2014, 17:14
Viimane postitus: Veli Joonatan
  Hirmutavad unenäod Maris 2 2,889 08-04-2014, 15:22
Viimane postitus: Mannu
  Veidrad juhtumised ja unenäod peale vanaema surma. Vabahing 5 3,542 08-07-2013, 14:20
Viimane postitus: Vabahing
  Unehäired, halvad unenäod - mis toimub? LiisuS 38 15,685 19-06-2013, 16:54
Viimane postitus: euroruubel

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
2 külali(st)ne

Expand chat