•  Eelmine
  • 1
  • 2
  • 3(current)
  • 4
  • 5
  • ...
  • 9
  • Järgmine 
Teema hinnang:
  • 1Hääli - 5 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jaapani maavärin ja tsunami 2011
#51
Julgen arvata, et kui nüüd peaks uus laks tulema, mis näituseks Tokyo maha võtab, siis ei aita ka kõige suuremad rahavarud, mis jaapanlastel kasutada on. Teiseks ei tule mitte kuskilt enam raha juurde. Mitte keegi ei investeeri katastroofipiirkonda, mitte ükski ettevõte ei tooda katastroofipiirkonnas, mitte ühtki tarbijat pole enam katastroofipiirkonnas. Selle asemel on totaalses paanikas ellujäänud rahvahulk, keda ohjeldada on ülikeeruline. Isegi jaapanlased ise rääkisid, et eelnev koolitustöö ja pidev valmisolek maavärinateks on kõigest kena teooria. Kui tegelikkus käes ja maa rappub ning 10+ m lained su poole teel on, siis käitub inimene puhtalt instinktide ajel. Kui sul on vaja paari sekundi jooksul teha otsus, mis võib otsustada su elu, siis ei hakka sa kindlasti teooriat meelde tuletama.

Ma pakun, et isegi praegune tsunami, mis tegelikult tegutses Jaapani mõistes suhteliselt väherahvastatud alal, tekitas kordades rohkem kaost kui internetist ja telekast näha võime.

Lisaks on tuul pöördunud ja radioaktiivne vihmapilv on Tokyo poole teel.

Jaapan on tõelisse ahelreaktsiooni sattunud.
Vasta
#52
(15-03-2011, 15:07 )mulk2003 Kirjutas: Oleks siis Richardi härral anda ka seoseid varasemate "surper" Kuu ja mastaapsete katastroofide vahel. Vaevalt, et saabuv 19 märts seis teadlikus inimajaloos ainulaadne on.
Oli vist nii, et iga 20 aasta tagant.
Tsitaat:Ilmselt võib paaril eeloleval nädalal siit-sealt kuulda-lugeda vähem või rohkem hirmsaid ennustusi, sest Kuu liigub Maale lähemale kui eales viimase 18 aasta jooksul.
Allikas
Vasta
#53
Kui varem räägiti, et tuumakatastroof vastab skaala järgi 4-jale (Tsernobol vastas 7-mele), siis nüüd väidetakse, et vastab hoopis 6-ele Shock.
Vasta
#54
Kui pressis avaldatu on tõsi siis mahub see 6-nda kategooria alla küll

4. Märkimisväärse laialdase ulatuseta õnnetus
5. Laia ulatusega õnnetus (mõningane radioaktiivsete ainete pihkumine)
6. Raske õnnetus (õnnetusega kaasneb ulatuslik mõju keskkonnale ja ohutusele)

Nüüd tekib küsimus, kui suur peab olema saastatud maa-ala, et see läheks 7-ndasse katti.
7. Väga suur õnnetus (õnnetusega kaasneb lai mõju keskkonnale ja ohutusele)
Vasta
#55
Tsitaat:ilmselt tuleb lähema paari ööpäeva jooksul tase 7.

lühike kokkuvõte - õhku lendas hoone, milles asetseb reaktor 4. Tegu on teenidamiseks suletud reaktoriga, mille hoones paiknesid ka vanad, reaktorist välja võetud, vardad ja uued, sisse panekuks mõeldud. Need on nüüd ka kuival ning hoones endas on kaks suurt auku ning tuul puhub läbi hoone ja otse üle basseini, kus on "käima läinud" vardad. Viiskümmend viimast veesüsteemiga toimetanud said varahommikul põhimõtteliselt surmava doosi. Nad on surnud mehed. Enam ei pääse ligi mitte ühegi reaktori majale ning edasised jahutuskatsed on sama hästi, kui võimatud, sest kiirgustase tähendaks enesetappu. Hetkel toimub otsene tuumamaterjali paiskumine õhku.
Vasta
#56
Keda tsiteerisid?
Vasta
#57
Jaapani omad spetsid tegid ju oma tuumajaamade riskianalüüsid ja puha!
Rannikul-orgudes, tsunaamiohu vahetus mõjupiirkonnas, oma elamist luues... lähtusid nad
eelkõige turunõuetest-tingimustest. Seda ei saa neile patuks panna - teeme ise siin täpselt sama!
Nüüd siis tegelikkus,... mida saame eemalt (ohutust kaugusest) jälgida!

Vahest siiski, piisaks lihtsalt mälust?
Vasta
#58
Jah, just nii! Lähtutakse TURUnõuetest. Nii nagu meil metsa, maa ja maavaradega Smile Ja põhjendatakse ilusti ära (nii nagu tolmuimejamüüja moosib oma potentsiaalset klienti), et nii on suurepärane, teisiti ei saa, kõik on ohutu.
Kui maailmas midagi peab muutuma, siis just TURU kui juhtiva teguri roll peaks tunduvalt vähenema. Seda on ju üritatud ka, aga seni väga halbade tagajärgedega kahjuks.

Rohkem ei reosta teemat.
Vasta
#59
Inimeste isekad motiivid, mis on laialtlevinud inimtegevuse mootoriks siin planeet Maal (tuues endaga kaasa hävingut, saastamist ja laastamist) ei suudaks eksisteerida kui inimesed oleksid Ühe teadvusega, Üks teineteisega ja Universumiga. Ometi see pole preaguse reaalsuse kajastajaks ja kitsarinnalisuse ning võhiklikkuse tagajärjed on taaskord viinud planeet Maa oma loomulikust tasakaalust välja. Kuid planeet Maa ja terve Universum on hakanud seda tasakaalu taastama, tuues endaga kaasa peagi asetleidvaid veelgi suuremaid muutusi, mis kõik võivad mõjuda meie elu-oludele äärmiselt laastavalt ja seda (võimalik et) üle terve maakera. See kõik on juba oma alguse saanud. Loodus on lunastus- ja puhastustöö (ka hoiatustöö tuumaenergia kasutamise ohtlikuse suhtes) enda kätte tagasi võtnud. Taime- ja loomaliikide väljasuremine on saanud hiiglasliku tempo. Uued haigused on päevavalgele tõusnud nii loomade kui inimeste puhul. Näljahäda ja kodutuse probleemid kasvavad iga päevaga. Miks?
Sest inimene on pikka aega oma tegevuse tagajärjel käitunud nii Maa ja selle eluvormide suhtes kui “haigusi ja hävingut põhjustav parasiit”. Mida teevad meie endi kehad, kui nad saavad mõne nakkuse või haigestuvad (on tasakaalust väljas)? Me saame krampe, temperatuur tõuseb, me väriseme, oksendame jne. Ja seda kõike tehakse selleks, et mürkide või bakterite hävitavat tegevust peatada või lõpetada ning selleks, et luua keskkond, mis selle kõik eemaldaks või hävitaks. Kuna Maa on elusolend, siis sarnaselt igale elusolendile käitub ka tema keha asetleidva nakkuse puhul. Tal hakkab tempertatuur kõikuma, ta hakkab üha enam krampides värisema, hakkavad esimnema ootamatud külmumised ja kuivumised jne. Planeedi raviprotsess on oma suure alguse saanud. Ava nüüd oma silmad ja otsusta ise, kas oled selles muutumisprotsessis kaastöötaja rollis või võitled sellele kõigele oma sisemuses jõudsalt vastu.

Tea, et kõik on vibratsioon, kaasa arvatud sinu enda teadvus! Ja Universumi Seadus näeb ette, et sarnased vibratsioonid otsivad ja leiavad viimaks endale sobiliku taseme. Seega ükskõik milline su teadvuse vibratsioon nüüd ka poleks, siis sõltuvalt sellest liigud sa viimaks sellisele tasemele, mis vastab sinu teadvuse vibratsioonilisele olemusele. Sa liigud sinna, kuhu sa kuulud ja lähed nende sekka, kes sinuga sarnaselt võnguvad. Ja kõik see saab aset leidma just tänu sellele, milline sa ise oled või milliseks sa nüüd ennast muudad. See määrab sinu sihtkoha. Kus asub sinu süda, sinna kuulud ka sina. Kui sa nüüd üha enam elad elu, mis täis Isetut Armastust, siis kuidas saakski see teisiti olla, et sa liigud teatud ajahetkel nende hulka, kes sarnast teed käivad (ja käinud on) ja elad koos nendega maailmas täis Armastust ja Valgust. Kui sa nüüd aga elad oma isekat elu, siis mis sa arvad, kelle hulka sa kuulud? Eks ikka sarnaste hulka.

Selleks, et aga kuhugile üldsegi edasi liikuda, peab alati lahti laskma sellest, kus juba ollakse ning kus juba oldud on, vastasel juhul edasiliikumist ei toimu. Selleks, et jätkuvalt edasi liikuda, peab ka jätkuvalt lahti laskma sellest, kus ollakse. Selleks, et nüüd teadvuses edasi liikuda Armastuse ja Valguse suunas, tuleb pidevalt lahti lasta oma isekast isest või isekusest. Jah tõepoolest selle negatiivse ise surm ja taasspnd võib alati olla valuline ning sageli on nii, et kasvuga kaasneb ka valu. Kuid see on igaühe jaoks “paradiisi pileti” hind. Kas see hind on seda väärt sinu jaoks?

Galaktiliselt Valguse Föderatsioonilt (või nimeta seda kuidas iganes tahad) on tulnud järgmine sõnum selle kõige kohta:

“…Karma on see tegur, millesse me sekkuda ei tohi, kuid me võime vastata teie appikutsetele, mis on vastu võetud meie poolt suures Armastuses ja Valguses…”

“…Laske oma palvetel ja mõtetel täiesti vabalt lennelda meie suunas, et aset võiks leida avalik kontakt teie kõigega ja seoses sellega te kõik ise oleksite oma tahte alusel selle sündmuse kiirendajateks…”

Selleks on antud paljutele vaimsetele ringkkondadele järgmised dekreedid või afirmatsioonid, et toimuks positiivne “tõuge” avaliku kontakti suunas!

- Mina võtan vastu ja nõustun teadlikult sellega, et saabuks abi Galaktiliselt Föderatsioonilt Jaapani ja teiste võimalike looduskatastroofide leevendamiseks, planeet Maa puhastamiseks ja parandamiseks. Ma palun seda kõike NÜÜD!

- Mina valin selle, et ei toimuks mitte mingit tuumakatastroofi Jaapanis. Ma teen selle valiku NÜÜD!

- Mina saadan kõige selle suunas välja endast ja läbi enda Rahu, Lootuse ja Julguse laineid. Las nad kõik (jaapanlased antud hetkel) saavad abi, paranemist ja puhastumist läbi selle, et toimuks Jumalik sekkumine. Ma soovins seda kõik NÜÜD!

- Mina valin ja nõustun sellega, et leiaks aset kontakt Galaktilise Valguse Föderatsiooniga! Las see kõik manifesteerub NÜÜD ja KOHE!
Vasta
#60
Arlich, ega sa Priit Kutserit juhuslikult ei tee?
Ausaltöeldes tüütab juba ära, et alati kui kuskil on mingi kohutav katastroof, siis selle järele ilmub mingi seltskond, kes hakkab süüdistama (kes otse, kes läbi lillede) ja teeb poliit-kosmosepropagandat mingitele pseudo-jumalatele.
Vasta
#61
(15-03-2011, 18:15 )Arlich Kirjutas: - Mina valin ja nõustun sellega, et leiaks aset kontakt Galaktilise Valguse Föderatsiooniga! Las see kõik manifesteerub NÜÜD ja KOHE!

Ma nõustusin sellega juba MÕNDA AEGA TAGASI Smile
Vasta
#62
Võib-olla on mu inf juba vana, aga mõned lingid lisaks siiski:

Stratfori Red Alert

TEPCO kompanii enda pressiavaldused

Vasta
#63
(15-03-2011, 18:15 )Arlich Kirjutas: Galaktiliselt Valguse Föderatsioonilt (või nimeta seda kuidas iganes tahad) on tulnud järgmine sõnum selle kõige kohta:

“…Karma on see tegur, millesse me sekkuda ei tohi, kuid me võime vastata teie appikutsetele, mis on vastu võetud meie poolt suures Armastuses ja Valguses…”

“…Laske oma palvetel ja mõtetel täiesti vabalt lennelda meie suunas, et aset võiks leida avalik kontakt teie kõigega ja seoses sellega te kõik ise oleksite oma tahte alusel selle sündmuse kiirendajateks…”

Selleks on antud paljutele vaimsetele ringkkondadele järgmised dekreedid või afirmatsioonid, et toimuks positiivne “tõuge” avaliku kontakti suunas!

- Mina võtan vastu ja nõustun teadlikult sellega, et saabuks abi Galaktiliselt Föderatsioonilt Jaapani ja teiste võimalike looduskatastroofide leevendamiseks, planeet Maa puhastamiseks ja parandamiseks. Ma palun seda kõike NÜÜD!

- Mina valin selle, et ei toimuks mitte mingit tuumakatastroofi Jaapanis. Ma teen selle valiku NÜÜD!

- Mina saadan kõige selle suunas välja endast ja läbi enda Rahu, Lootuse ja Julguse laineid. Las nad kõik (jaapanlased antud hetkel) saavad abi, paranemist ja puhastumist läbi selle, et toimuks Jumalik sekkumine. Ma soovins seda kõik NÜÜD!

- Mina valin ja nõustun sellega, et leiaks aset kontakt Galaktilise Valguse Föderatsiooniga! Las see kõik manifesteerub NÜÜD ja KOHE!

Jutt on ju ilus, aga leping kõlab nagu peaks andma kolm tilka verd ... (no täitsa naiivne lugu, kui kosmosest peaks tulema nii rumalad olevused, siis saame neist võitu)

Punaseid sõstraid tuleks anda, ei muud Smile
Vasta
#64
http://www.kalzumeus.com/2011/03/13/some...arthquake/ Huvitavat lugemist Jaapani kohta teise nurga alt, kui me võib-olla siiani oleme näinud.
Vasta
#65
BBC News:
Tsitaat:The Daily Yomiuri, a Japanese English-language newspaper, tweets: "120 maguro tuna at an experimental fish farm in Wakayama mysteriously died suddenly yesterday. Experts suspect it was related to the tsunami."

Reaalajas uued teated piirkonnast jooksevad nt BBC News lehel - http://www.bbc.co.uk/news/world-middle-east-12307698
Midagi positiivset ei ole, kui, siis ehk:
Tsitaat:0606: markmackinnon tweets: "Amid everything going wrong in Japan, the polite helpfulness ordinary Japanese offer to a stranger astonishes me."
Vasta
#66
(15-03-2011, 22:21 )Rein Kirjutas:
(15-03-2011, 18:15 )Arlich Kirjutas: Galaktiliselt Valguse Föderatsioonilt (või nimeta seda kuidas iganes tahad) on tulnud järgmine sõnum selle kõige kohta:

“…Karma on see tegur, millesse me sekkuda ei tohi, kuid me võime vastata teie appikutsetele, mis on vastu võetud meie poolt suures Armastuses ja Valguses…”

“…Laske oma palvetel ja mõtetel täiesti vabalt lennelda meie suunas, et aset võiks leida avalik kontakt teie kõigega ja seoses sellega te kõik ise oleksite oma tahte alusel selle sündmuse kiirendajateks…”

Selleks on antud paljutele vaimsetele ringkkondadele järgmised dekreedid või afirmatsioonid, et toimuks positiivne “tõuge” avaliku kontakti suunas!

- Mina võtan vastu ja nõustun teadlikult sellega, et saabuks abi Galaktiliselt Föderatsioonilt Jaapani ja teiste võimalike looduskatastroofide leevendamiseks, planeet Maa puhastamiseks ja parandamiseks. Ma palun seda kõike NÜÜD!

- Mina valin selle, et ei toimuks mitte mingit tuumakatastroofi Jaapanis. Ma teen selle valiku NÜÜD!

- Mina saadan kõige selle suunas välja endast ja läbi enda Rahu, Lootuse ja Julguse laineid. Las nad kõik (jaapanlased antud hetkel) saavad abi, paranemist ja puhastumist läbi selle, et toimuks Jumalik sekkumine. Ma soovins seda kõik NÜÜD!

- Mina valin ja nõustun sellega, et leiaks aset kontakt Galaktilise Valguse Föderatsiooniga! Las see kõik manifesteerub NÜÜD ja KOHE!

Jutt on ju ilus, aga leping kõlab nagu peaks andma kolm tilka verd ... (no täitsa naiivne lugu, kui kosmosest peaks tulema nii rumalad olevused, siis saame neist võitu)

Punaseid sõstraid tuleks anda, ei muud Smile

Lisaks punasele värvile on sõstrad ka suurepärased vitamiiniallikad ja sellele "kanaldajale" ilmselt kuluks need marjaks ära.

Vasta
#67
(15-03-2011, 18:15 )Arlich Kirjutas: - Mina võtan vastu ja nõustun teadlikult sellega, et saabuks abi Galaktiliselt Föderatsioonilt Jaapani ja teiste võimalike looduskatastroofide leevendamiseks, planeet Maa puhastamiseks ja parandamiseks. Ma palun seda kõike NÜÜD!
- Mina valin ja nõustun sellega, et leiaks aset kontakt Galaktilise Valguse Föderatsiooniga! Las see kõik manifesteerub NÜÜD ja KOHE!

See kõik tundub kuidagi tuttav ja kui kellelegi ei tundu, siis vaadake kultusfilmi StarWars. Ka seal sekkus koguasjadesse Galaktiline Föderatsioon, aga seda sai juhatama SuuKuri ise. Seega, kuna pole Galaktilise Föderatsiooni viimaseaja tegemistega ja organisatsiooni programmiga eriti tutvunud, siis ma jätaks ikkagi tundmatute jõudude kutsumise vahele. (mitte võtta isiklikult)

Muutsin kirjavigu



Vasta
#68
Tsitaat:BBC News: 0811: The second British rescue team (not the government team) - International Rescue Corps - is on its way back from Tokyo after the British Embassy in Tokyo refused to give them a letter of authorisation which would allow them entry into the disaster zones and enable them to get fuel. "There's an emptiness and disbelief," said Willie McMartin, IRC Operations Director. "This was the 32nd world disaster we have been to and we've only had problems twice before with host governments in China and Afghanistan. We have never encountered the position where the British embassy, our own country, came up with a show stopper."

Huvitav, kas briti saatkonnal Jaapanis on mingit infot, mida väljapoole ei jagata, et nad oma kaasmaalasi Jaapani katastroofipiirkondadesse enam ei lase...

Tsitaat:0657: Joseph Frost in Tokyo writes: "I listened to an interview on the BBC saying that there is no risk to Tokyoites, even in a worse-case scenario concerning the Fukushima nuclear plant. But I keep coming across other reports about elevated radiation levels already being detected here. Can anyone say definitively that even in the case of a meltdown Tokyo residents are completely safe?"
Huvitav, kui tuuled on siiski valdavalt mere poole puhunud, siis kuidas Tokyos juba selle väikese radioaktiivse lekke tõttu radioaktiivsuse tase on tõusnud.. Lisaks, Prantsusmaa saatis paar lennukit oma kodanikke Jaapanist ära tooma...
Vasta
#69
Enne Tsernobõli suurõnnetust oli suurima katastroofi tiitel Three Miles Islandi tuumajaama käes.
http://en.wikipedia.org/wiki/Three_Mile_Island_accident

(16-03-2011, 09:18 )Lihtne Kirjutas:
(15-03-2011, 18:15 )Arlich Kirjutas: - Mina võtan vastu ja nõustun teadlikult sellega, et saabuks abi Galaktiliselt Föderatsioonilt Jaapani ja teiste võimalike looduskatastroofide leevendamiseks, planeet Maa puhastamiseks ja parandamiseks. Ma palun seda kõike NÜÜD!
- Mina valin ja nõustun sellega, et leiaks aset kontakt Galaktilise Valguse Föderatsiooniga! Las see kõik manifesteerub NÜÜD ja KOHE!

See kõik tundub kuidagi tuttav ja kui kellelegi ei tundu, siis vaadake kultusfilmi StarWars. Ka seal sekkus koguasjadesse Galaktiline Föderatsioon, aga seda sai juhatama SuuKuri ise. Seega, kuna pole Galaktilise Föderatsiooni viimaseaja tegemistega ja organisatsiooni programmiga eriti tutvunud, siis ma jätaks ikkagi tundmatute jõudude kutsumise vahele. (mitte võtta isiklikult)

Muutsin kirjavigu

Peaks vaatama selle Start Warsi saaga kunagi ja korralikult algusest lõpuni läbi. Saaks teemale paremini pihta. Ise olen samuti varemalt kahtlustanud, et see kultusfilm on paljudele tugeva jälje jätnud ning ulme ja reaalsuse sassi ajanud.
Vasta
#70


Peaks vaatama selle Start Warsi saaga kunagi ja korralikult algusest lõpuni läbi. Saaks teemale paremini pihta. Ise olen samuti varemalt kahtlustanud, et see kultusfilm on paljudele tugeva jälje jätnud ning ulme ja reaalsuse sassi ajanud.



Aga kui see polegi ulme, vaid ongi reaalsus?
Vasta
#71
Ei saa välistada aga siiski võrdlemisi ebatõenaoline - imo.
Vasta
#72
(16-03-2011, 14:42 )päikeseinsener Kirjutas: Aga kui see polegi ulme, vaid ongi reaalsus?
[Pilt: starwars-a_long_time_ago.jpg]
Bleh
Vasta
#73
(16-03-2011, 09:18 )Lihtne Kirjutas: See kõik tundub kuidagi tuttav ja kui kellelegi ei tundu, siis vaadake kultusfilmi StarWars. Ka seal sekkus koguasjadesse Galaktiline Föderatsioon, aga seda sai juhatama SuuKuri ise. Seega, kuna pole Galaktilise Föderatsiooni viimaseaja tegemistega ja organisatsiooni programmiga eriti tutvunud, siis ma jätaks ikkagi tundmatute jõudude kutsumise vahele. (mitte võtta isiklikult)

No eks see kultusfilm ju tehtigi selleks, et keegi päris Galaktilisest Föderatsioonist enam mitte midagi ei jagaks.
Ja tundub, et õnneks läks - keegi ei jaga enam. Seda need illuminaadid juba oskavad!Smile
Muidu meil siin nii Föderatsooni enda kui isegi galaktilise inimese kohta eraldi teemad.
Galaktika föderatsiooni pilte Kosmose ja Tehnoloogia instituudi lehelt:
http://www.wavero.net/gallery/showimage....anguage=et


Vasta
#74
(16-03-2011, 15:49 )Müstik Kirjutas: No eks see kultusfilm ju tehtigi selleks, et keegi päris Galaktilisest Föderatsioonist enam mitte midagi ei jagaks.

...ja mitte sellepärast, et selle saaga tegijad teenisid ja teenivad siiamaani miljonite(kui mitte miljardite) viisi nutsu?
Müstik: Kas sa neid filme üldse näinud oled?
Räägi, mis neis filmides nõnda erilist või originaalset on, mille kohta peaks hämama? Ja kuidas täpsemini aitab millegist salajasest filmi tegemine seda midagi varjata?
Või umbes, et kui keegi taevas näiteks death star'i näeb, siis mõtleb endamisi: "Ah, see oli ju filmis..."?

Vasta
#75
Nielander, said valesti aru. Asi on hoopis nii, et kui keegi foorumis Galaktilisest Föderatsioonist räägib, siis esimene mõte mis inimestele pähe tuleb on - sellest föderatsioonist oli ju selles filmis juttu!
Vat nii on lood.
Mingi filmi või ulmeka tegemine aitab ilusti mõtted tegelikkusest eemale tüürida.
Tead seda ju isegi väga hästi!
Uuri kasvõi wikit. Iga müstilise asja kohta on olemas raamat, film, ansambel, multifilm - ikka selleks, et inimese aju kõigepealt kõik mitteolulise läbi ekseldaks, seejärel ära väsiks ja ei jõuakski asja enam edasi uurida - ja jääkski sellele tasemele, et see ju oli see ulmekas!
Siin foorumiski ju seda päevast päevast näha.

TDK, on tõesti jube, mis toimub. Mulle helistati ja küsiti, kas ma olen kuulnud Soomes aset leidnud maavärinast. On keegi veel kuulnud?
Vasta
  
  •  Eelmine
  • 1
  • 2
  • 3(current)
  • 4
  • 5
  • ...
  • 9
  • Järgmine 


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Jäätunud tsunami antarktikas jooshik 26 11,545 25-08-2010, 09:52
Viimane postitus: kaido81
  Tšiili maavärin InDemand 30 10,882 27-03-2010, 09:55
Viimane postitus: troodon
  Mega tugev (arvatavasti 10 palline!!!) maavärin Usa läänera mar3k 5 4,112 18-05-2008, 20:28
Viimane postitus: mar3k

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat