Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
unes külaline
#1
Üldiselt usun vaime, kuna oled neid reaalselt kohanud Lähte mõisas ja ühes pargis, samuti on mu enda kodus nähtud vana meest mu voodis magamas ning samuti ukselävel.

Paar aastat tagasi juhtus aga ühikas magades selline juhtum, kus magasin ning äkki nägin und, mis tundus niii reaalne. Keegi võttis mu jalast kinni ning hakkas voodist välja vedama kiire hooga. Ma ei saanud üles ärgata kuigi üritasin. Kuulsin kõike, mis väljaspool und toimus. Veeti mind ukse poole, ei teagi, kas see oli nüüd niisama uni või märk.

Teine kord juhtus samalaadne asi kui olin kuskil 6-7 aastane. Vanaema üritas mind üles äratada, et kooli läheks, kuulsin seda õike, aga unes olin maamajas. Ei saanud samuti ägata, sisimas teadsin, et üles saamiseks pean aknast välja hüppama. Tegingi seda ja avasin silmad.

On sellele mingi paranormaalne seletus?
Vasta
#2
Võis olla vabalt nii, et keha oli ärkvel (kuuled ja niimoodi) aga aju magab, ehk mõtleb midagi muud ja nii.
Mõni targem võiks kah vastuse anda, nii arvan lihtsalt mina. Smile
Vasta
#3
(15-03-2011, 22:20 )k21 Kirjutas: Paar aastat tagasi juhtus aga ühikas magades selline juhtum, kus magasin ning äkki nägin und, mis tundus niii reaalne. Keegi võttis mu jalast kinni ning hakkas voodist välja vedama kiire hooga. Ma ei saanud üles ärgata kuigi üritasin. Kuulsin kõike, mis väljaspool und toimus. Veeti mind ukse poole, ei teagi, kas see oli nüüd niisama uni või märk.
Olen lugenud viimasel ajal päris palju Lahemaal üles kirjutatud rahvajutte. Seal on üsna sagedane "kummituse" vorm siinkirjeldatud "jalgadest tõmbaja". Teatud kohtade peal magades (on see siis kuskil väljas või mõnes kindlas hoones, aga ikka kohaga seotud) tuleb vahest mingi hall kuju või pole teda ka üldse näha, ja hakkab jalast-jalgadest sikutama. Võib ka saapa jalast ära tõmmata. Mingi luupainaja eriliik võibolla?

Vasta
#4
Võimalik jah, et luupainaja. Võib-olla mõtlen nendele kummituse asjadele liiga tihedat. Endal kodus voodis magades (seal kus nähti vana meest) näen tihti luupainajaid sellest kuidas vaimud mu toas on, sama vaimuga kogu aeg. Täpselt ei mäletagi, mis ja kes, aga koju minnes eelistan suure toa diivanit voodile. Jube on lihtsalt magama jääda, teades, et võin jälle sama näha.

Vana maja on ja ei kahtlegi selles, et keegi siin pesitseb.
Vasta
#5
Võimaik ka, et see on mulle nüüd nö karistuseks. Kutsusime sõbra pool u aasta tagasi vaimne välja. Nende vanaisa ja sugulasi, sest tahtsid midagi küsida. Mina küll ei suhelnud, aga üks kord asi ei toiminud, siis sõber küsis, kas keegi on ringis üleliigne ning vaim näitas mulle. Nii väljavisatuna vb segasin neid ning nüüd ilmutavad end unenägudena..
Vasta
#6
k21, te pole neid korralikult tagasi saatnud. Otsi infi kuidas neid tagasi saata. Minu arvamuse kohaselt tunnetavad vaimud, kui sa kardad. Niiet võta julgus kokku unes (lucid dreamin vms) ja proovi öelda neile viisakalt, et nad lahkuks. Kui ei, küsi, mis neid vaevab. Proovi samuti teha oma ruumist kus su voodi sees on, n-ö ''kummitusevaba tsoon''. Selle kohta oli teema ka kuskil foorumis. Kes tahab edaspidi kummitusi välja kutsuda, siis teadke, et k21 oli õnnelik et nii lõppes. Mõni halvem tegelane oleks võinud sulle poltergeiste jääda tegema ja kes teab, kes on vaadanud Paranormal Activity filme (need olid tõsiselt realistlikud, võtke teadmiseks. Arvan et kasutati fakte vaimolendite kohta et filmi teha, kui need kaadrid päriselt polnud tehtud), sulle võivad jääda samamoodi need kummitama ja voodist välja vedama, nagu ka seal oli. Aga küsimus sulle, (film jälle), kuhu nad su oleks vedanud seal unes?
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Öine külaline Nõmmel asuvas korteris slonik 3 4,239 24-07-2014, 15:45
Viimane postitus: kalldunn
  Nägin unes surma ette ja hiljem sain teispoolsusest teate Pirx 13 8,638 23-09-2012, 21:43
Viimane postitus: Vanakurat
  Külaline minevikust creator 2 3,043 15-04-2011, 10:23
Viimane postitus: creator
  Poltergeist unes? Elis15 4 4,849 17-03-2011, 18:36
Viimane postitus: Maavalgus
  Mis toimub - näen unes surnud tüdrukut, kes magab minu kõrva piacere 14 7,752 15-11-2010, 19:25
Viimane postitus: ekke721
  Tundmatu öine külaline draakonkrissu 34 13,541 26-03-2010, 01:48
Viimane postitus: lyllu215
  salapärane külaline või hoopis paranoia? napoleon 3 3,328 02-01-2006, 20:22
Viimane postitus: napoleon

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat