Postita vastus 

Teema reiting:
  • 0 Häält - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Insomnia ehk unetus
Autor Sõnum
Mr.Creepy
Tavaliige

08-03-2009 14:38
Postitus: #51

Kõik on üks tobe ettekujutus vms-püüa üles ärgata kõigest väest.
-Ma olen 3 ööd järjest näinud et karvane käsi voodialt kakub mult tekki ära,kuid ma suudan ennast üles äratada.(ja see kõik toimub ühel ja samal kellaajal- see hirmutab mind).
Mis te sellest arvate?

Saatanat petta pole patt...
Hirm teeb inimese rumalaks.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
TriinuMeoww
Imaginary friend

08-03-2009 17:46
Postitus: #52

:O ohohh, päris hull. Karvane käsi (Laugh) . . Oled unenägude seletajat proovind ?

"Death is nothing more than a doorway, something you walk through."
JoJo
Tavaliige

10-03-2009 16:07
Postitus: #53

Tsitaat:Algselt postitas TriinuMeoww
Ma olen väga palju kordi näinud unes, et ma kukun kuskilt alla vms. ja siis päris elus võpatan ka ja ärkan üles, nats imelik .

Sellised asjad on vist kõigil. Paljud näevad igal ööl sama und kukkumisest vms.
Ülane
Tavaliige

10-03-2009 18:10
Postitus: #54

Kirjutan nüüd pisut oma kogemusest, mis võib olla täiesti subjektiivne, ent loodan siiralt et soovijad saavad kasvõi natukenegi abi. Smile

Treppidest üles ja alla liikumine, ronimine august välja või mööda seina jms võib tähendada seda, kuidas sul parajasti olevikus või lähitulevikus läheb. Kui kukud või liigud alla ning seejuures tunned negatiivset emotsiooni (sõltub ka kuhu kukud ja kuidas asi lõpeb) siis on üks võimalus, et see tähendab, sind ootavad ees katsumused. Kui ronid kuhugi kõrgele või üleüldse üles poole, peaks see tähendama, et läheb hästi, saavutad midagi. Tähtsad on muidugi emotsioonid mida seejuures läbi elad. Oma emotsioone peaks igaüks ise suutma tõlgendada.

Loomulikult tuleks ise hommikul välja selgitada, kas äkki äsja nähtud uni oli tekkinud viimaseaja sündmustest tulenevalt või täiesti "lambist". Tihti, kui pisut loogiliselt mõelda, selgub, et aju mängib väga omavahel põimunult läbi eelmise või üleelmise või veelgi hilisemaid päeva elamusi. Kui aga ei suuda mitte kuidagi paralleele läbielatuga tõmmata võiks juba mõtlema hakata, kas oli tegu äkki tähendusliku unega. Palju elatakse unes läbi alateadvuslikke probleeme (dilemmasid) millega tuleb tegelikkuses tegeleda ja mis vajavad lahendust. Tuleb välja selgitada probleemi algpõhjus. Sellisest probleemist annavad märku ebaloogilised korduvad unenäod (nt eelmainitud tiirlemine). probleemi algpõhjuse leidmiseks tuleks enda sisse vaadata ja viga tunnetada, me leiame enda seest vastuse, kui vaid suudame ennast (kuidas kellele) näha/kuulata/tunnetada. Kui probleem lahendatakse, kaob ka korduv uni.

Mõned uned on oma tähenduselt ka ennustavad. Ennustusunenägude puhul esinevad iga inimese jaoks temale arusaadavad sümbolid. Minu jaoks ennustab unes vees olemine või sinna kukkumine lähenevat haigestumist. Seda ei ennusta uni mitte ainult enda kohta vaid näiteks ka lapse kohta, kui teda unes vees näen. Tavaliselt tuleb külmetus aga kui koheselt reageerida on võimalik seda ka ära hoida, mingis mõttes usun, et antud uni tuleb ikkagi juba siis, kui mingisugused haiguse ilmingud on tekkinud, kuid mida veel ei teadvusta aga mida teadvustab nt alateadvus. Aga seos on loodud ning asi toimib.

Elurõõmus inimene vajab head und. Kuidas magada hästi? Minu soovitus oleks: igal õhtul mõelda algavale ööle tõsise põnevuse ja ootusega ning ilma igasuguse hirmuta unistada endale kõige lahedamaid meelelahutuslikke unenägusid. Isegi kui sind aetakse nugadega taga, suhtu sellesse hommikul kui heasse õudusfilmi, mida said oma nahal läbi elada, reaalselt sa ju viga ei saa, hirme tekitame me endale ju ise. Aga kui nüüd hommikul olla tänulik oma fantaasiale siis sinu Unemati üllatab sind ikka ja jälle millegi uue ja ootamatuga. Tuleb lihtsalt oma unenägudele tänulik olla.
Mr.Creepy
Tavaliige

12-03-2009 14:33
Postitus: #55

:O ohohh, päris hull. Karvane käsi (Laugh) . . Oled unenägude seletajat proovind ?

Laugh mhm,
Netist leiab selle unenägude seletaja?

Saatanat petta pole patt...
Hirm teeb inimese rumalaks.
TriinuMeoww
Imaginary friend

12-03-2009 16:03
Postitus: #56

On küll unenägude seletaja olemas ! http://www.hot.ee/urtz/dreams/ . Smile

JoJo
Tavaliige

12-03-2009 16:19
Postitus: #57

On küll unenägude seletaja olemas ! http://www.hot.ee/urtz/dreams/ . Smile
Seal on ka mingid talurahva "tarkused". Ei usu üldse neid Bleh
Zeera
Tavaliige

12-03-2009 20:31
Postitus: #58

Ma nägin unes, et ma olin oma sõpradega tülis. meil kool oli seal unenäos vääga suur ja puust, ning igast vana mööblit täis. Siis seal oli mingi näidendi võistlus, aga 3 mu sõpra - Õie, Dajana ja German ei tahtnud minuga koos näidendit teha. Ma sain nende peale vihaseks, ning lükkasin Õiet. Ta kukkus vastu kappi, ning pea lendas otsast ära. Jooksin siis minema, et mitte õpsi käest sõimata saada, aga avastasin, et ma olin ainult retuuside ja topiga. Kerisin kogu toimunu tagasi, lükkasin uuesti Õiet, aga seekord nii, et ta lihtsalt maha kukkus. Siis jäid püksid jalga (hyes)
Ja täna läksin Õiega tülli. Tegelt tema läks minuga, ütles mulle otse näkku, et tal on minust villand.

Muidu seal unenäos oli üks naljakas asi - mingid 4 pruunide juustega, emo tukaga täpipelt ühesugust poissi olid seal, kõik erineva pikkusega, lasid mingitelt põranda ja teise korruse vahele kinnitatud looridelt alla. Ja neil olid valged ballikleidid seljas, millel oli igaühel väike roosike rinnas. (hyes)

Kickin' ass, takin' names, cashing checks, breakin' necks, the champ is here!

It's the basic thugenomics.
TriinuMeoww
Imaginary friend

12-03-2009 23:14
Postitus: #59

Tsitaat:Algselt postitas JoJo
Seal on ka mingid talurahva "tarkused". Ei usu üldse neid Bleh

Seda ka, aga ma võtsin esimese, mis ette juhtus Laugh. Eks tuleb lihtsalt googeldada vähe ja küll mõne korraliku unenägude seletaja ka saab Smile.

NelliN2
keegi

13-03-2009 08:35
Postitus: #60

Milline on ,korralik unenägude seletaja,?Ma olen ajapikku müügilolevaid raamatuid sirvinud-kõik nad annavad mingile kindlale teemale suht erinevaid tõlgendusi.Kas valin endale sobilikuma?

[Muudetud: 13-3-2009 NelliN2]
JoJo
Tavaliige

13-03-2009 14:20
Postitus: #61

Ma arvan, et Sa ise oled kõige korralikum unenägude seletaja, sest ükski raamat ei tea, mis meie peades toimub wink Nagunii usud ainult seda, mida sa ise õigeks pead.
DHC
Tavaliige

13-03-2009 19:00
Postitus: #62

See võib tähendada mingisugust "Matrixi" teemat? Smile

Love Sex Dreams are Basic What We Need
JoJo
Tavaliige

13-03-2009 19:33
Postitus: #63

Tsitaat:Algselt postitas DHC
See võib tähendada mingisugust "Matrixi" teemat? Smile
Lähemalt ?
NelliN2
keegi

13-03-2009 22:11
Postitus: #64

Üldiselt kipub vanaema kõige õigem seletaja olema.Smile
Lithium
Tavaliige

26-03-2009 18:29
Postitus: #65

Vanaema ? :O Laugh
THOR-00
Vana kala

26-03-2009 20:30
Postitus: #66

unenägudele peab ise seletuse leidma ma arvan, sest inimene teab kõigeparemini kuidas see tema eluga seotud on. Muidugi saavad unenägude lahendamisel olla abiks ka lähedased sõbrad ja pereliikmed. Näit ma sõbraga arutame vahel unenägusid mida näinud oleme, suht fun Bleh
NelliN2
keegi

27-03-2009 09:07
Postitus: #67

Minu vanaema otsis alati seoseid unes nähtu ja realselt peres toimuvaga.Kusjuures enda nägemusi oskas ta teinekord üllatavalt hästi reaalsusega siduda.Seda eriti siis, kui suguvõsas mingi jama juhtus.Siis hakkas juba paar kuud ette manitsusi tulema,et ta nägi unes nii ja see võib nüüd tähendada seda ja sina räägi nüüd mida sina oled näinud...Lõpuks ei julgenud enam keegi temaga unenägudest rääkida-ta võis end lausa haigeks muretseda ja teistel ka lihtsam,kui keegi pidevalt kurja ei kuku.
Lithium
Tavaliige

04-04-2009 16:22
Postitus: #68

Su vanaemal on minuarust eriline anne siis, ta võiks seda rakendada Smile
hhelen
Uustulnukas

04-04-2009 20:24
Postitus: #69
Mida need asjad tähendavad?
1. Mul oli ühel öösel nii ( ma ei tea kas ma magasin või ei ), selline asi, et ma tahtsin nagu põgeneda vms, nagu ennast liigutada või pääseda, aga ei saanud... Ja siis keegi naeris kurja häälega mu mõttes, kas see on luupainaja?

2. Selline asi siis, et nägin und poisist, kes mulle meeldib, ( ma polnud teda kunagi näinud)... Nägin unes, et ma nägin teda... Ja paari päeva pärast kui koolist koju läksin, ei saanud ma tavalisest kohast koju minna,sest tee oli suletud, pidin minema ringiga... Kas see oli saatus, et ma pidin minema teist kaudu koju ja siis järsku nägin poissi kes mulle meeldib ja keda ma enne pole kunagi näinud?

Palun aidake leida tähendust!
Eccato
Uustulnukas

14-07-2009 17:20
Postitus: #70
Ei tule und
Mul lihtsalt ei tule und. Kaua peab ootama une tulekuni.
Kui vanus midagi loeb, siis ma vist ütlen oma vanuse.
:S
HadziOgloe
Vana kala

14-07-2009 17:36
Postitus: #71

Paljudel ei tule päeval und. Ootavad õhtuni ja alles siis jäävad magama.

Ka äkiline suur kogus positiivset energiat ei lase mõne ööpäeva vältel uinuda.
Mõnel inimesel on pärast tervendaja seansil käimist 8 päeva unetud.

Praegusel ajal on energeetiliselt väga segane periood, erinevatele inimestele mõjub erinevalt.
Kas läheduses on viljaringe? Kas oled hiljuti kohtunud ca. kolmemeetriste inimesesarnaste olenditega?

Ka narkootikum SPEED ei lase uinuda.
Eccato
Uustulnukas

14-07-2009 17:46
Postitus: #72

Ma ei tea nüüd mida arvata. Viljaringe ei ole. Narkootikum ei ole kindlasti.
Ma olen veel täiskasvanust noorem ja ei tahaks ka narkootikume kasutada.
Nazz
Veteran

14-07-2009 18:24
Postitus: #73

Unetus ei ole midagi tavatut. Usun, et 90% juhtudest ei ole tingitud midagi paranormaalsega.
Võta une teed poest, kui tahad midagi "eksootilisemat", siis on mine esimesse "eksootika" poodi (see ei ole "selline" eksootiline pood) ja otsi ravimteed une jaoks.
Lahendusi on veel, kuid soovitan neid ennem proovida.
PiziIngliito
Proua

14-07-2009 19:01
Postitus: #74

Paljude noorte inimeste probleem on ka see, et ei väsitata end korralikult ära, st liiga vähe füüsilist koormust on. Lisaks soovitaks käia värskes õhus ja oma ööpäevarežiimi mitte provotseerida.
Eccato
Uustulnukas

14-07-2009 19:59
Postitus: #75

Olgu, sain juba aru.
Postita vastus 

Vali alamfoorum:

Kasutaja(d) vaatamas seda teemat: 1 külalist

gro.bew-arap[tä]bew-arap | Para-web | Tagasi üles | Tagasi sisu juurde | Mobile Version | RSS voog