• 1(current)
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 9
  • Järgmine 
Teema hinnang:
  • 1Hääli - 5 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Huvitavaid ufo-juhtumeid kogu maailmast
#1
Mõtlesin, et teen teema kogu maailmas asetleidnud põnevamatest UFO-juhtumitest.
Teemasse võib siis igaüks lisada loo, millele sattunud on.
Ise leidsin täna niisuguse loo:

Albert Lancashire väitis, et oli esimene inimene, kes Suurbritannias tulnukalaevale viidi. See sündmus leidis aset a. 1942, Teise Maailmasõja päevil, mil ta oli valves Northumbrias ülisalajase Cresswelli radaribaasi piiril vahiputkas. Ta oli sel ajal 27-aastane.
Kõigepealt nägi ta Põhjamere kohal valgust ja siis veeres kohale kummaline pilv. Alguses arvas ta, et teda rünnatakse mingi uue saksa salarelvaga. Kui ta vahiputkast väljus, et asja uurida, tabas teda kollane valguskiir ja talle tundus, et ta hõljub. Järgmine mälestus oli see, et ta ärkas segases olekus ja lebas maas.
Mees unustas selle juhtumi kuni aastani 1963, mil UFO-dest hakati sageli rääkima. Oktoobris 1967 oli Suurbritannia UFO-nägemise laine ja umbes samal ajal luges ta ka Hillide äraviimisest.
Sellest ajendatult hakkas ta nägema veidraid unenägusid, kus ta ärkas imelikus ruumis ja nägi, et ühel voodil lebas idamaine naine; talle anti prillid ja seal oli ka üks valgetes rõivastes mees.

http://www.mysteriousbritain.co.uk/newbi...e-sea.html
Vasta
#2
Kuidagi peaks siis täpsustama nt pealkirjas, et tegu on pigem ajalooliste juhtumitega. Käesoleval aastal toimunud juhtumite kohta on teised teemad.
Et inimesed aru saaks, kuhu kirjutada.
Vasta
#3
Need on UFO juhtumid ju, mitte UFO-nähtused.
Juhtumite alla kuuluvad kontaktid tulnukatega ja muu põnev. Inimeste isiklikud kogemused. Nähtused on peamiselt UFO-videod salapärastest nähtustest taevas. Kummalised pilved jne.

Aga jah, keda uued UFO-nähtused huvitavad, siis teemad selle kohta siin:

http://www.para-web.org/showthread.php?tid=4644
http://www.para-web.org/showthread.php?tid=5440

Veel üks lühike, aga päris tavatu juhtum.

Advokaat George Kenniston meenutas, et ta rööviti 1965., kui ta oli 16-aastane, ja sunniti tulnukate kosmoselaeva piloodiks hakkama. Ta oli kaptenisillal käske täitnud, aga tal polnud aimugi, kuidas ta teadis, mida peab tegema. Ta mäletas, et talle oli tehtud mingisugune test: ta oli viidud keerulise juhtimispaneeli juurde ja tal oli kästud sellega töötada.
Tulnukad olid öelnud talle sihtkoha ja ta pidi laeva sinna viima; nad olid teda teraselt jälginud, sellal kui ta seda tegi. See oli olnud peaaegu sama võimatu ülesanne nagu sadade miilide sirgjoones läbimine.
Kui test oli läbi, oli Kenniston kosmoselaevalt alla hõljunud, lennanud üle linna ja maandunud oma kodu taga künkal. Koju jõudnud, läks ta köögiukse kaudu majja ja suundus parajasti oma magamistoa poole, kui põrkas kokku isaga. Kenniston ütles isale, et oi käinud vett joomas, ja läks seejärel voodisse.
Vasta
#4
Otsisin Peipsi kohal nähtud UFO-sid, aga leidsin hoopis huvitavama UFO-juhtumi.
Lugu 1. detsember 2000:

Ajaleht kirjutab, et UFO-d lendasid kaheksakümnendate aastate lõpul ja üheksakümnendate algul Primorje krais peaaegu iga päev. Need ilmusid eriti tihti sõjaliste objektide kohale, mis tekitas segadust õhukaitsevägede kindralite hulgas. Võisid ju UFO-de asemel tungida Venemaa territooriumi kohale spioonid.
Ajaleht tuletab meelde, et mõned sõjaväelased olid saanud siis šoki, milest nad ei ole tänaseni toibunud.

"Kui ma väljusin tualetist, kohtasin uksel tundmatu päritoluga olendit... Ta oli kerakujuline, kuid olid ka pea ja paks jalg... Käsi ma ei märganud. Nägin teda 20-30 sekundit. Pärast seda hakkasin kogelema," kirjutas üheksakümnendate algul oma seletuskirjas reamees Kvartsov, kes nägi oma väeosa territooriumil midagi mõistetamatut.

Mõni päev hiljem nägi naabruses asuva väeosa laskemoonalao tunnimees kaht kombinesoonidesse riietatud 2,5 meetri pikkust olendit. Pärast hoiatuslasku olid nad kadunud.

Sündmuspaigale sõitnud vastuluure sõjaväelased olid leidnud sündmuspaigast "suurte vormitute jalgade jälgi", kirjutab Komsomolskaja Pravda.
Vat sihuke vana UFO-uudis siis!Smile
Allikas: http://www.epl.ee/artikkel/134579
Vasta
#5
Ma mäletan ka üht artiklit "Komsomolskaja Pravda"st,
nimelt olevat üles leitud põrgu.Et kus siis selle ajalehe andmetel põrgu asub?Asuvat see maa all ja leiti siberis puuraugu rajamise käigus kui puur jooksis järsku tühimikku.Selle ülestõstmise järel olevat august kostnud inimeste karjeid ja appihüüdeid.
Vot selline lugu siis,aga veel kummalisem on see,et artikkel koorus välja vana tapeedi mahakiskumisel,
justkui oleks minevikust sõnum saadetud.
Vasta
#6
(26-03-2011, 08:36 )insener Tünn Kirjutas: Ma mäletan ka üht artiklit "Komsomolskaja Pravda"st,
nimelt olevat üles leitud põrgu.Et kus siis selle ajalehe andmetel põrgu asub?Asuvat see maa all ja leiti siberis puuraugu rajamise käigus kui puur jooksis järsku tühimikku.Selle ülestõstmise järel olevat august kostnud inimeste karjeid ja appihüüdeid.
Vot selline lugu siis,aga veel kummalisem on see,et artikkel koorus välja vana tapeedi mahakiskumisel,
justkui oleks minevikust sõnum saadetud.

See on küll hirmus lugu. Ei tahaks küll sellist värki, et põrgu olemas onHrmm

Vasta
#7
Ava mõni tark raamat või surfa netis,tõendeid põrgu olemasolust on lademetes,ole ainult mees ja korja üles.
Aga kellele on kasulik põrgu olemasolu meie eest varjata,
vaat seda ma pakkuda ei julge,aga aiman.
Vasta
#8
Ja mis moodi see põrgu siis ufo juhtumitega seotud on?
Vasta
#9
Ei olegi,aga Müstik kirjutas Komsomolskaja Pravada loo siia,ja mina kah siis.
Kustutan ära või?
Vasta
#10
(26-03-2011, 09:39 )insener Tünn Kirjutas: Ava mõni tark raamat või surfa netis,tõendeid põrgu olemasolust on lademetes,ole ainult mees ja korja üles.
Aga kellele on kasulik põrgu olemasolu meie eest varjata,
vaat seda ma pakkuda ei julge,aga aiman.
Ma ei saa aru kuidas mõni niinimetatud tark raamat teab, et põrgu on olemas. Raamatud on ju inimeste kirjutatud ja inimesed panevad ju raamatutesse oma mõtted ja arvamused elust. Raamatuid ei kirjuta ju saatan.
Ma saan aru et UFOd on olemas, sest neid on filmitud üle maailma.

Vasta
#11
(26-03-2011, 10:10 )insener Tünn Kirjutas: Ei olegi,aga Müstik kirjutas Komsomolskaja Pravada loo siia,ja mina kah siis.
Kustutan ära või?
Ei ära kustuta,mäletan üsna hästi isegi seda artiklit,algselt lugedes võttis muigama aga mine tea Smile
mõni sekund googeldada ja siin ta on http://www.usk.ee/me-leidsime-porgu

Vasta
#12
Poleks arvanud ,et foorumi vanad kalad küsivad minult selliseid,ilmselgeid asju.Muidugi kirjutab raamatu inimene,muusika(noodid)kirjutab ka inimene.
Aga autor ei pruugi olla selle kirjutaja,autor võib olla keegi teispoolsusest.


Vasta
#13
(26-03-2011, 09:39 )insener Tünn Kirjutas: Aga kellele on kasulik põrgu olemasolu meie eest varjata,
vaat seda ma pakkuda ei julge,aga aiman.

Põrgu asukohta tahetakse vist varjata jah, sest just avastasin, et teema Põrguväravate võimalikud asukohad on miskipärast siiani suletud.
Aga huvi selle vastu on, nii et lugupeetud moded võiksid selle teema ju taasavada:
http://www.para-web.org/showthread.php?t...gu+asukoht



Vasta
#14
Võimalikud põrguväravate asukohad? Tema kinni jahh aga ega seal midagi huvitavat kahh ei olnud suht hull vaidlemine ainult.Põrguväravad, hmm siis võiks ju jumala juurde kahh värav olla, huvitav miks seda ei otsita. Kui nüüd seda suuremalt mõelda, mitte meie planeedi maa pealt vaid kogu lõputu kosmose maastaabis, siis mina küsiks kohe kas igal päikesesüsteemil ja väiksel planeetikesel on oma jumal ja oma saatan. See tundub kuidagi nii tobe, et uuritakse ja otsitakse teadud inimeste fantaasiatele tõestusi.Olen kuulnud ütlust, et see maailm meie paneet maa ongi põrgu.Usun, et ei ole olemas minngit põrgus ja sügaval maa sees on ju põrgulikult kuum ju Smile
Vasta
#15
Olen ka kuulnud, mitte ainult kuulnud, ka ise aru saanud, et Maa ON põrgu!
Eriti kui igasugustele looduskatastroofidele mõelda!
Värav jumala juurde on iga inimese enda südames! Ka põrgusse jõuab inimene just iseenda kaudu!
Aga igasugu väravate kohta on siin teisigi teemasid, näiteks Peruu tähevärav, Norra tähevärav jne. Värav teise dimensiooni:
http://www.para-web.org/showthread.php?t...#pid114276
Siiski niisugusteks arutlusteks on teised teemad. Lisagem siia ikka huvitavaid UFO-juhtumeid.
Põnevaid lugusid tulnukatega kohtumistest jne.
Vasta
#16
Miks selle teema nimi Huvitavaid UFO-juhtumeid kogu maailmast on, kui siin räägitakse tulnukatest ja nende laevadest? Miks mitte Huvitavaid kontakte tulnukatega kogu maailmast. Ega UFO ja tulnukate kosmoselaev üks ja sama asi pole...

Natukene häriv on lihtsalt, et neid kahte täiesti erinevat terminit jätkuvalt ühte üritatakse sulatada, mille tagajärjel inimesed, kes näevad taevas liikuvat täppi justkui enesestmõistetavalt tulnukatest ja maavälistest laevadest mõtlema ja vadistama hakkavad...
Vasta
#17
(26-03-2011, 14:15 )Nielander Kirjutas: Miks selle teema nimi Huvitavaid UFO-juhtumeid kogu maailmast on, kui siin räägitakse tulnukatest ja nende laevadest? Miks mitte Huvitavaid kontakte tulnukatega kogu maailmast. Ega UFO ja tulnukate kosmoselaev üks ja sama asi pole...

Ma ei ole kindel veel, millest siin teemas rääkima hakatakse. Siiani on peale minu räägitud ainult teema pealkirja mittesobivusest (Sina ja Thorondor)ja põrgu olemasolust!Smile
Võib olla on mõne juhtumi puhul tegu ka ainult UFO-ga, mis hiljem siia lisatakse.
Ja võib-olla tuleb siia mõni lugu, kus ongi juttu ainult tulnukatest, aga kontakti ennast pole ollagi.
Ja üldiselt paneb fantaasiarikas inimene ju ikka UFO ja tulnukate kosmoselaeva ühte patta.
Ja tahtsin teha niisuguse avardatud teema, kus võib kirjutada kõigist põnevatest juhtumitest ilma et peaks vahele segama ja ütlema, et pange see lugu siia või teise teemasse.
See niisugune teema, kus ei pea midagi kindlalt uskuma ja tõendeid esitama, vaid lihtsalt niisugune ajaviite teema. Rohkem nagu laupäeva õhtune ajalehesaba.
Võite juhtumite üle ka naerda, kui need naerma muidugi ajavad!Smile



Vasta
#18
(26-03-2011, 15:06 )Müstik Kirjutas: Ja üldiselt paneb fantaasiarikas inimene ju ikka UFO ja tulnukate kosmoselaeva ühte patta.

Ma nimetaks sellist inimest pigem fantaasiavaeseks - sellepärast, et ta ei oska kahte erinevat asja iseseisvalt ette kujutada või neid vastavalt olukorrale üksteisest lahutada ...

Vasta
#19
Aga vahel ei saagi neid asju lahutada ju!

Siin üks lugu, mis ehk väga fantaasiarikas ei olegi.
1967.a. 27.juuli varahommikul vahetas Gary Storey sõnumeid identifitseerimata objektiga, mis lendas mööda tema naisevenna majast Newtonis New Hampshire´is.
Storey oli seadnud üles teleskoobi, et sellega Kuud vaadata, aga siis köitis mingi ere valguskuma tema tähelepanu. Ta vahetas läätsed, fookustas kumale ja nägi midagi suure ketta taolist, mida ääristas vilkuvate tulede rida.
Storey õemees vilgutas naljapärast oma taskulambiga vastu. Objekt hakkas korraga, ilma et oleks ümber pööranud, liikuma vastassuunas. Siis vilgutas see vastuseks taskulambile kolm korda oma tulesid.
Mehed, mõlemad endised sõjaväe radarioperaatorid, ei suutnud oma silmi uskuda. Nad vilgutasid uuesti, algul neli, siis viis korda. Iga kord vilgutas edasi-tagasi liikuv ketas sama palju kordi oma tulesid vastu.
Äkitselt kuulsid nad läheneva reaktiivlennuki müra. "Objekt kustutas kõik tuled, kuni reaktiivlennuk oli möödunud," rääkis Storey. "Me arvasime, et ta on lahkunud. Siis ilmus ta uuesti - valge ovaalne objekt, vähemalt kümme korda heledam kui enne."
Vastastikune tuledevilgutamise vestlus algas uuesti.
Seejärel kadus ta ühe puudeviiru taha.

See lugu mulle endale meeldib, sest neid tuledevilgutamise lugusid olen ka varem leidnud ja foorumisse kirjutanud.
Muuseas mitu teadlast ja UFO-organisatsiooni uurisid nende kahe mehe väiteid, kuid mingit tavapärast seletust ei leitud. Storey õde ja õemees olid jumalakartlikud inimesed, kes ei peta ega taotle avalikkuse tähelepanu.
Nende tunnistus lisati seesuguste nähtuste toimikusse, mis osutavad, et UFO-de peal võivad olla intelligentsed oelndid, kes on huvitatud inimestega kontakteerumisest.
Nii, et Nielander, kui UFO-sid järgmine kord näed, siis vilguta taskulambiga ja vaata mis saab!
Kui vastu vilgutavad, siis on kosmoselaevad, kui ei vilguta siis tavalised UFO-d!Smile
Vasta
#20
Paradoks on muidugi see, et mida kauem aega tagasi mõni vaatlus/sündmus toimus, seda tähtsamaks ja tõesemaks seda peetakse.
Teine paradoks on see, et mida rohkem tsiteeringuid mingi vaatlus/sündmus saab (kollastes või ufo-ullikeste lehtedel või isegi juutuubis), seda tähtsamaks ja tõesemaks see muutub.

... mitte et mõned need vanad sündmused põnevad ei ole... On!
Vasta
#21
Üldjuhul jah, aga on ka lugusid, mis on kuidagi täiesti varju jäänud. Siia püüangi lisada neid lugusid, mis ehk eriti tuntud ei ole.
Nüüd üks lugu, mida võib ka meie Häädemeeste juhtumitega võrrelda. Hea fantaasia korral muidugi!Smile

Nimelt ühe pisikese linna elanikud Arizona kõrbes väidavad, et UFO-d on neid külastanud rohkem kui 30 aastat ja et neil on ainult üks sõnum: "Me armastame teid."
Tõin paralleeli Häädemeestega seetõttu, et ka seal olevat nii umbes 50 aastat ju UFO-sid nähtud. Mis sõnum neil on - see ei ole küll paraku teada.

Selle Arizona linna nimi on Childs ja see asub omaette East Verde jõel Fagstaffi ja Phoenixi vahel. 64.a. Clarence Hale ütles: "Me oleme näinud sadu UFO-sid - mina nägin esimest korda 1947.aastal. Me näeme neid niipalju, et ei pööra neile enam tähelepanu."
Muuseas, ka Häädemeestel võib neid pea iga päev pildistada ja filmida!
Selle mehe naine Mamie Ruth lisas:"Me saame aru, kui tähelaevad siin on. Meil pole isegi vaja neid välja vaatama minna. Meil on lihtsalt selline tunne, tõeliselt soe ja hea tunne. See on teatud "armasta oma ligimest" tunne sügaval sisimas, inimsuse tunne."

Naabrid väidavad, et nad on andnud võimudele UFO-de maandumise kohta asitõendeid - pulbrit ja hõbedasi kiude ehk "inglijuukseid". (Kes ei tea, siis meil selle-nimeline teema ka olemas). Jõujaama juhataja Cliff Johnson leidis oma värskelt pügatud murult viis pulbriringi, igaüks neist 3,7 -meetrise diameetriga. (Seega viljaringidele ja lumeringidele veel ühed ringid lisaks!)
Pulber oli hallikasvalge hetkeni, mil ma seda puudutasin," ütles jõujaama juhataja. "Siis muutus see mustaks nagu nõgi. Mingeid muid asitõendeid selle kohta, et miski oleks maad puudutanud, ei leidunud, olid lihtsalt need suured pulbriringid. Mõnede keskel oli natuke tuhk."

Ka Clarence Hale leidis pulbriringe, kui "tähelaev" oli tema kodu juurde maandunud. "Kell oli umbes kaheksa hommikul ja ma nägin seda üle kaljurahnude tulemas umbes kiirusel 50 km/h. See oli suur taldrikukujuline laev, u 180 m pikk. Ma nägin aknaid ja ukseauke, millest paistis läbi valgus. Laev oli hõbedast värvi nagu metall. See maandus ja tõusis õhku. Kui see oli läinud, ledsin pulbritaolist tuhka.
Ma nägin ka "inglijuukseid". Need nägid välja nagu peen ämblikuvõrk, aga tundusid sünteetilised. Need asusid pärast õhkutõstmist puudel ja põõsastel (Lisan,et neid ämblikuvõrke leiti ka Fatima juhtumi ajal). Ma kogusin neid ühel ööl umbes üheksa meetrit, aga kui ma neid käes kokku kerisin, siis need lihtsalt haihtusid."

Ülikooli ja valitsuse laboratooriumid, kus pulbrit uuriti, olid võimetud selle keemilist koostist või päritolu määrama. USA geoloogiliste uuringute tippteadlane möönis: "See lõi meid pahviks. Me ei suutnud seda mitte millegi Maal tuntuga seostada.!

Childsi linna inimesed usuvad, et "inglijuuksed" võivad olla seade, mis kaitseb inimesi kahjustuste eest laeva õhkutõusmise ajal. Kathy Soulages ütles:"Alati kui tähelaev tuleb, ning kui see võib kedagi kahjustada, heidab see igal pool välja seda materjali, et meid kuumuse eest kaitsta."
Lugu on ära toodud ka MUFON UFO-ajakirjas.

Leidsin ka, et 1969.aastal on maailmas sedavõrd palju UFO-nähtusi registreeritud, et ma ei jõudnudki linki alla välja kerida:
http://www.ufodna.com/chrono/chrono/1969.htm
-----------------------------
Ja veel üks omapärane nähtus.
Nimelt nähti 1954.aastal Kesk-Europa kohal ennekuulmatult palju UFO-sid ning prantsuse parapsühholoog ja kirjanik Aimé Michel leidis kütkestava seose, kui ta uuris mõnesid kõige usaldusväärsemaid teateid. Kui ta UFO-de ilmumiskohad maakaardile märkis, moodustasid nad sirgjoone, mis jooksis Bayonne´i ja Vichy linnade vahelt läbi ja sealt edasi.
Vasta
#22

Hiina "Roswell"

Hiina legendid räägivad 716 müstilisest kivikettast, mida tuntakse kui Dropa Kivid /The Dropa Stones. Osad ajaloolased ja arheoloogid usuvad, et need kivirõngad peidavad endas saladust kohtumisest ET-ga ehk tulnukatega.

Kettad leiti 1938 aastal ühest koopast Bayan Har'i mägedes. Kaetud on nad salapäraste hireoglüüfidega, mida ei ole senimaani suudetud tõlgendada. Arvatakse, et see on Dropa'de tulnukrassi sõnum meile. Dropad arvatakse 12 000 aastat tagasi maandunud olevat inimtühja Hiina alale.
Koobast uurides olla leitud ka luukeresid millel tavalisest suuremad kolbad....

Niivõrd-kuivõrd see nüüd tõsi on, aga Hiina on hästi osanud kõiksugu muid saladusi ka raudse eesriide taga hoida. Kiivalt.

Rohkem näha-teada saab idamaade müstilistest asjadest-leidudest 5-osalises saates :

1.osa siin:
http://www.youtube.com/watch?v=74itBLQCs...re=related
Vasta
#23
Tänud teemat videoga täiendamast!Smile
Räägitakse, et 1962 üks hiina teadlane dešifreeris kettal olevad kirjatähed osaliselt ja tuli välja, et tekst kõneleb maavälise kosmoselaeva äpardunud maandumisest u. 12 ooo aastat tagasi ja 130 sm pikkustest suure peaga inimrassist, kes jäi Maale elama.

Nii Hiina Roswelli kui dropade kohta ka erald teema:

http://www.para-web.org/showthread.php?t...ght=dropad
Vasta
#24
Walesis on viimastel aastatel nähtud 11 nõida, kahte vampiiri ja 20 ufot

27.04.2011
Walesis asuva Powysi maakonna politseid on teavitatud kõikvõimalikest paranormaalsetest nähtustest.

Korravalvuritele on viimastel aastatel teatatud 26 kummitusest, 20 ufost, 11 nõiast, kahest vampiirist ja kahest zombist, vahendab Metro. Üks olenditest osutus tegelaseks lähedalasuva õudusfilmi võtetelt.

Infovabaduse akti kehtestamise järel saavad inimesed politseilt andmeid küsida. Senimaani puudutab enamik küsimusi kohalikku kuritegevusstatistikat, kuid sekka on tulnud ka mõned ebatavalisemad.

Üks kodanik soovis teada, kui palju on politsei kulutanud selgeltnägijatele. Vastus oli lihtne «mitte midagi» - sedasorti teenuseid politsei ei kasuta.

Ametnikud keelduvad ka mõnedele küsimustele vastamast, mistõttu pole teada, kui paljud politseinikud peavad end Jedi rüütliteks.

Allikas: http://www.elu24.ee/?id=426022
Vasta
#25
UFO nähtused aastatel 1920-1941.
Huvitav on seejuures, et sinna on lisatud ka üks eesti nähtus:
1938 Estonia, Juminda: Two observers watched a 1-meter long object that was greenish -brown in color until it finally disappeared.
http://webcache.googleusercontent.com/se....google.ee
Vasta
  
  • 1(current)
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 9
  • Järgmine 


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  UFO uudised ja nähtused maailmas aastal 2014 excubitoris 89 70,695 07-08-2023, 10:28
Viimane postitus: xcad
  Põnevaid UFO-juhtumeid Tšiilist. Müstik 18 13,821 04-02-2020, 15:40
Viimane postitus: Nielander
  UFO video klipid levis 13 12,237 18-03-2018, 10:03
Viimane postitus: Tinar
  UFO-uuringute arhiivid. Müstik 82 54,932 26-07-2016, 12:18
Viimane postitus: Müstik
  UFO-uuringud ja ufonähtused Venemaal. Müstik 45 38,329 11-04-2016, 10:36
Viimane postitus: Müstik
  UFO uudiseid 2015 aastal Müstik 41 35,899 15-10-2015, 23:06
Viimane postitus: Black Goat
  UFO vaatlused Juuli lõpust ja Augusti algusest - kompilatsioon brb 0 6,405 06-08-2015, 00:35
Viimane postitus: brb
  Värsked UFO vaatlused Euroopas ja Ameerika - Juuli 2015 brb 1 6,641 01-08-2015, 12:34
Viimane postitus: kents27
  UFO Hawail ? brb 1 5,645 27-07-2015, 14:31
Viimane postitus: vasamasa
  Lahedad võltsid UFO videod brb 0 4,055 26-07-2015, 14:52
Viimane postitus: brb

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat