Postita vastus 

Teema reiting:
  • 1 Häält - 5 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Huvitavaid ufo-juhtumeid kogu maailmast
Autor Sõnum
Trax
Tavaliige

07-05-2012 10:25
Postitus: #126
RE: Huvitavaid ufo-juhtumeid kogu maailmast
UFO Boliivia tormis ja uudistes.
http://www.youtube.com/watch?feature=end...zwaTw&NR=1

http://www.youtube.com/watch?v=ihCWw7G_Z...re=related
Siin on see video ilma segavate faktoriteta.
http://www.youtube.com/watch?v=dh5dccBHE1I
(selle postituse viimane muutmine: 07-05-2012 10:34 Trax.)

UFO´d ymberringi
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
igihali
Vana kala

10-05-2012 17:45
Postitus: #127
"Secret access" Ufo-bloggeris:

http://www.ufo-blogger.com/2012/05/secre...e-ufo.html
excubitoris
Kes-Kus-Miks-oloog

29-05-2012 17:03
Postitus: #128
Lisan siis mõned vaatlused - ühe vanema mida loetakse üheks parimaks vaatluseks
Inglismaal relvajõudude esindaja poolt ja teised natuke uuemad:

The UFO sighting that convinced a Government minister - Telegraph
UFO NEWS | US Airways Express Flight Crew Sees Mysterious Object; FAA and Law Enforcement Authorities are Investigating
UFO NEWS | MISSOURI | VIDEO: Ongoing UFO Sightings Over Blue Springs Spurs Investigation

Tegelikult on kõik lihtne aga me pole sellest veel aru saanud ...
*
Sa pead tegema HEAD halvast, sest millestki muust teda teha pole.
Müstik
Shambalas

04-12-2012 19:39
Postitus: #129
Hakkas silma üks juhtum uuest ajakirjast, mis paranähtusi käsitleb. Kirjutan selle siia ära, sest kõigil ehk seda nr.2 ei ole.
Nimelt juhtus 1985.aastal Karjalas täiesti pretsendenditu lugu ufoloogia ajaloos.
UFO tassis mäkke tuhandetonnist raudtee koosseisu!
Täpsemalt on sellest episoodist juttu Kiievi populaarteaduslike filmide stuudio filmis "Tulnukate otsingul".
Vedurijuht Sergei Orlov tunnistuse järgi sai diiselveduri meeskond preemia "kütuse kokkuhoiu eest"!
Ühe jaama korrapidaja, kes läks välja mööduvat rogi vastu võtma, nägi uskumatut pilti: rongi esimese vaguni kohal rippus, nagu selle külge kleebitult, tohutu suur poolläbipaistev kera!
Kuid veel hämmastavam, selles keras vasaku laterna kõrgusel nägi naine....punakat "taldrikut", mis keerles horisontaalsel tasapinnal!
Lugu on ära toodud koos üksikasjadega ka inglisekeelses Pravdas:

http://english.pravda.ru/society/anomal/...5-train-0/
(selle postituse viimane muutmine: 04-12-2012 19:40 Müstik.)

Maailm on täis lahendamata mõistatusi ja mõned neist on veel saladuslikumad, kui üldse osatakse ette kujutada.
Kombits
Punkar

13-12-2012 17:56
Postitus: #130
Igasu eri kujudega objekte on taevalaotuses nähtud
http://www.youtube.com/watch?v=rtu32wLj-...g-crec-lik -Ingliskeelne link

Tõde on seal kuskil üleval
Müstik
Shambalas

11-11-2013 22:47
Postitus: #131
UFO-uurija Jonathan Reedi lugu on ilmselt üks vapustavamaid UFO-lugusid.
Foorumis see seni üksikasjalikku kajastamist leidnud ei ole.

Reedi kogemus isiklikust kokkupuutest tulnukaga on üks enim furoori tekitanud UFO-lugusid maailmas seetõttu, et tal on tõestuseks ette näidata suure resolutsiooniga fotod, fotode negatiivid ja ka video.

Kuna see on pikk jutt, siis toon ära ainult katkendi sellest:
"Sellel objektil polnud aknaid ega uksi, antenne ega maandumisvarustust – see oli täiesti sile ja meenutas mulle obeliski. Ta püsis liikumatult õhus ühe koha peal. Mul tekkis tunne, et tegu on intelligentse masinaga ja ta uurib mind. Võimalik, et ta kahtles, kas mina olen see tulnukas, kelle ma olin maha löönud. Sest olin ainuke kahe jala peal liikuv olend lähiümbruses. Ta otsis oma partnerit. Ma tajusin tema impulsse enda sees."

I osa Jonathan Reed ja tulnukas külmkapis:
http://www.telegram.ee/maavaline/jonatha...apis-i-osa

Maailm on täis lahendamata mõistatusi ja mõned neist on veel saladuslikumad, kui üldse osatakse ette kujutada.
Faraday
Lihtsalt lõbus

11-11-2013 23:06
Postitus: #132
(11-11-2013 22:47 )Müstik Kirjutas:  UFO-uurija Jonathan Reedi lugu on ilmselt üks vapustavamaid UFO-lugusid.
Foorumis see seni üksikasjalikku kajastamist leidnud ei ole.

Reedi kogemus isiklikust kokkupuutest tulnukaga on üks enim furoori tekitanud UFO-lugusid maailmas seetõttu, et tal on tõestuseks ette näidata suure resolutsiooniga fotod, fotode negatiivid ja ka video.

Kuna see on pikk jutt, siis toon ära ainult katkendi sellest:
"Sellel objektil polnud aknaid ega uksi, antenne ega maandumisvarustust – see oli täiesti sile ja meenutas mulle obeliski. Ta püsis liikumatult õhus ühe koha peal. Mul tekkis tunne, et tegu on intelligentse masinaga ja ta uurib mind. Võimalik, et ta kahtles, kas mina olen see tulnukas, kelle ma olin maha löönud. Sest olin ainuke kahe jala peal liikuv olend lähiümbruses. Ta otsis oma partnerit. Ma tajusin tema impulsse enda sees."

I osa Jonathan Reed ja tulnukas külmkapis:
http://www.telegram.ee/maavaline/jonatha...apis-i-osa

Üsna huvitav tõesti. Peaks haakuma ülal oleva telegrami jutuga.
http://www.ufowatchdog.com/jonathan_reed.htm

PS:Esmalt vaatasin, et pilt tehtud kellestki KallasestBleh

Ära õpeta oma lapsi lihtsalt lugema ... Õpeta neid loetu kohta ka küsimusi esitama. Õpeta neid küsimusi küsima kõige kohta.
----
Ja õpi kõike seda ka ise. Eelkõige mõtlemist.
Faraday
zzz34
Veteran

12-11-2013 21:08
Postitus: #133
Lugesin ja vaatasin isegi mitu korda läbi aga minu esialgne arvamus on negatiivneSmile
Müstik
Shambalas

12-11-2013 22:00
Postitus: #134
Jonathan Reed ja tulnukas külmkapis, II osa:
Katkend:
"Loogiline mõtlemine ütleb, et pärast päevi sügavkülmas peaks see olend olema kindlasti surnud. Jah, nii arvasin ka mina. Kuid ka meie planeedil elab organisme, kes veedavad terve oma elu miinuskraadides. Võib-olla aitas see külm tal ennast taastada, kuid fakt oli, et see olend ei olnud kunagi surnudki. Ta oli nüüd minu garaaži külmikus, elus, ja karjus minu peale. Hiljem avastasin ma, et ka videolindilt oli näha, et tema silmad liikusid pärast seda, kui ma ta enda arvates surnuks olin tagunud."

Lisatud ka videod.
http://www.telegram.ee/maavaline/jonatha...pis-ii-osa

Ka endale on kogu lugu uskumatu. Siiski siia teemasse see lugu sobib hästi, sest siin on teisigi uskumatuid lugusid eespool küllaga. Smile
(selle postituse viimane muutmine: 12-11-2013 22:04 Müstik.)

zzz34
Veteran

12-11-2013 22:21
Postitus: #135
Ta on ufoloog ja kogunud fakte juhtumitest üle maailma ning sõber kirjanik on ilusa loo meisterdanud mis on normaalne äri.Kuidas on paaril korral valededektori läbinud,on iseasi aga raha eest saab kõike.
kage
naegleria fowleri

09-12-2013 17:16
Postitus: #136
Alien Sky Ships on pühendatud tõendite näitamisele tõeliste tulnukate UFO'de, anomaaliate ja ET orbide kohta mis on pildistatud Puzuzu, tema lähedaste sõprade ja teiste poolt (tõlge veebisaidilt).
Müstik
Shambalas

09-12-2013 18:37
Postitus: #137
Teema tehtud põnevate UFO-lugude siia kirjutamiseks.
Aga olengi teema unarusse jätnud.
Hiljuti sai loetud okt.kuu "Mõistatuslikest faktidest" Kolmanda astme kontaktist Prantsusmaal. See toimus 1986.a. metsalangetaja Ceasar Locatelliga. Tema veoauto ette metsas jäi läbipaistev objekt, mis helendas seestpoolt sinakasoheliselt.
Üks katkend loost:
"Objekti sees nägi Cesar kuut, u. poole meetri pikkust olendit. Neil olid seljas laiad ja pikad valged riided - keebid või kiltlid, pead ja nägu katsid sügavalt laubale tõmmatud kapuutsid. Ettepoole kummardunud olendid seisid ümber millegi, mis sarnanes lauale. Auto ilmumine Cesariga roolis ei avaldanud neile mingit muljet, kuigi Cesar oli millegiprast kindel, et olendid olid tema kohalolekust teadlikud.
Tervet lugu saab lugeda siit:
http://www.mysteriousman.net/andres/ajak...R%2013.pdf
Lk. 22-23.

Black Goat
Vana kala

11-12-2013 19:33
Postitus: #138
(09-12-2013 18:37 )Müstik Kirjutas:  Teema tehtud põnevate UFO-lugude siia kirjutamiseks.
Aga olengi teema unarusse jätnud.
Hiljuti sai loetud okt.kuu "Mõistatuslikest faktidest" Kolmanda astme kontaktist Prantsusmaal. See toimus 1986.a. metsalangetaja Ceasar Locatelliga. Tema veoauto ette metsas jäi läbipaistev objekt, mis helendas seestpoolt sinakasoheliselt.
Üks katkend loost:
"Objekti sees nägi Cesar kuut, u. poole meetri pikkust olendit. Neil olid seljas laiad ja pikad valged riided - keebid või kiltlid, pead ja nägu katsid sügavalt laubale tõmmatud kapuutsid. Ettepoole kummardunud olendid seisid ümber millegi, mis sarnanes lauale. Auto ilmumine Cesariga roolis ei avaldanud neile mingit muljet, kuigi Cesar oli millegiprast kindel, et olendid olid tema kohalolekust teadlikud.
Tervet lugu saab lugeda siit:
http://www.mysteriousman.net/andres/ajak...R%2013.pdf
Lk. 22-23.

Nagu Borg-id Star Trek-is.Üksikindiviidide vastu huvi ei tunne ja assimileerivad terveid tsivilisatsiioone Smile

Tasuta Numeroloogia Lugemine
Ultimate Magick Power-The Ability to Define Your Own Destiny
[Pilt: great_books.jpg]
kage
naegleria fowleri

11-12-2013 21:50
Postitus: #139
(09-12-2013 18:37 )Müstik Kirjutas:  Teema tehtud põnevate UFO-lugude siia kirjutamiseks.
Kas minu poolt toodud lingil on vähe huvitavaid juhtumeid? Hunnikus ju - pea iga pilt koos kirjeldusega on juhtum, sest juhtumid ei pea ju mingid pikad lood kellegi kohtumisest, nägemusest või väljamõeldisest olema.
(25-03-2011 17:09 )Müstik Kirjutas:  Juhtumite alla kuuluvad kontaktid tulnukatega ja muu põnev. Inimeste isiklikud kogemused.
(selle postituse viimane muutmine: 11-12-2013 23:02 kage.)
Müstik
Shambalas

12-12-2013 12:06
Postitus: #140
Vabandust, et sind ei kiitnud, et mu teemat täiendasid!
Varjatud kiitus siiski oli, sest mainisin ju, et tänu su üldlingi lisamisele tuli teema taas meelde.
Siiski minu mäletamist mööda on üldlinkide ja UFO-linkide lisamiseks olemas teised teemad. Aga alati ju sul võimalus mõni eriti põnev juhtum sealt eraldi välja tuua. Kõik ju ei oska inglise keelt. Smile

Raibert III
Bännitud

12-12-2013 13:43
Postitus: #141
Muuseas. UFOsid näeb kõige selgemalt, kui jälgida neid läbi pudeli põhja. Tulemused paranevad veelgi, kui pudeli sisu on enne vaatluse algust ära joodud.
Foorumlane
Vana kala

12-12-2013 13:49
Postitus: #142
Kas peale Raiber II hukku ei arva Raibert III, et ka siit on tulemas bànn? Oma joomarluse reklaamimist vôid jàtkata oma tutvusrinkonnas, aga mitte parateemades!
Nielander
Questioning Everything

09-07-2014 22:04
Postitus: #143
Apollo 11 astronaut ja teine inimene kes oma jala võõrale taevakehale maha pannud, räägib sellest, et tema ja tema meeskonnakaaslaste väidetav UFO-kogemus lennul Kuu poole, ei olnud päris see, milleks seda UFO-entusiastid peavad. Ta on suhteliselt kindel, et nad nägid päikesevalgust säravat ühel neljast paneelist, mis eemaldusid kuumaanduri väljastamisel kanderaketist (vaata animatsiooni sellest siit - alates 1:20). Segaduses ja väidetes UFO-vaatluse kohta süüdistab ta enda isiku kontekstivälist tsiteerimist, kus intervjuust lõigati välja arutlus paneelidest ja jäeti mulje otsekui nad oleksid näinud UFO-t.

Buzz Aldrin kirjeldab oma Apollo 11 "UFO" kogemust (inglise keeles, artikkel)
(selle postituse viimane muutmine: 09-07-2014 22:05 Nielander.)

"It is the mark of an educated mind to be able to entertain a thought without accepting it."
― Aristoteles
Müstik
Shambalas

10-07-2014 12:22
Postitus: #144
Jah, need astronautide jutud kosmoses nähtud UFO-dest kuuluvad samuti huvitavate juhtumite alla.
Buzz Aldrini kohta kuskil vist oli juba seesama link.
Kes ei mäleta enam, siis Buzz Aldrin (sünd. 1930) oli Apollo 11 kuumooduli piloot. 20. juulil 1969 sai temast Neil Armstrongi järel teine inimene, kes astus Kuu pinnale. Tema järgi on nime saanud laskumispaiga läheduses asuv kraater. Varem on ta rääkinud, et nad nägid kosmoses võõrast lendavat objekti, mis nende raketi kõrval kaasa lendas.

Astronaut Edgar Mitchell (sünd. 1930) oli Apollo 14 kuumooduli piloot ja kuues inimene, kes kõndis Kuu pinnal. Tema on rääkinud, et "Me oleme näinud suurel hulgal kosmoselennumasinaid, mis ei kuulu Maa lennuarsenali. Tean isiklikult kõrgetel positsioonidel olevaid militaar- ja riigitegelasi, kellel on olnud esmaseid kontakte maavälise eluga, kuid nad kõik on andnud vaikimisvande riigisaladuste suhtes. Tulnukad on meid külastanud, nende kosmoselaevu on alla kukkunud, nende laipu on leitud, nende tehnoloogiat ja materjale on avastatud ning on olemas grupp inimesi, kes on sellest täielikult teadlikud. Ma ei saa öelda, kes need inimesed on, kuid võin kinnitada, et tegemist on salajase organisatsiooniga, kellel on mõjuvõimu ka valitsuste üle.

Mõned tulnukate tehnilised lahendused on suudetud Maa peal kopeerida ja mõned nendest on täna isegi kasutusel. Ma arvan, et nii mõnigi inimrööv, mis on aetud tulnukate kaela, ei pruugi sugugi nii olla. Toimub palju salajast maapealset tegevust, millest inimesed ei tea. Selle motivatsiooniks on võim, kontroll, raha, ahnus jne.

UFO-d ja maaväline elu on meie planeedil olnud aegade algusest peale."

Astronaudid räägivad ufodest:
http://www.telegram.ee/maavaline/astrona...sest-elust
Juures ka videod.

zzz34
Veteran

22-01-2017 18:54
Postitus: #145
https://www.facebook.com/ConspiracionESP...315835034/
I'll be back
Veteran

22-01-2017 19:02
Postitus: #146
Tsitaat:Kes ei mäleta enam, siis Buzz Aldrin (sünd. 1930) oli Apollo 11 kuumooduli piloot. 20. juulil 1969 sai temast Neil Armstrongi järel teine inimene, kes astus Kuu pinnale. Tema järgi on nime saanud laskumispaiga läheduses asuv kraater. Varem on ta rääkinud, et nad nägid kosmoses võõrast lendavat objekti, mis nende raketi kõrval kaasa lendas.

Muideks, kas seesama taat mitte ei formuleerinud ühel seltsimehel, kes aktiivselt kuulendude võimatust propageeris, pisut füsionoomiat? Elik andis lihtlabaselt peksa, kui teda valetajaks tembeldati.
Müstik
Shambalas

22-01-2017 19:56
Postitus: #147
(22-01-2017 19:02 )I'll be back Kirjutas:  Muideks, kas seesama taat mitte ei formuleerinud ühel seltsimehel, kes aktiivselt kuulendude võimatust propageeris, pisut füsionoomiat? Elik andis lihtlabaselt peksa, kui teda valetajaks tembeldati.

Miks sind sind nii labased asjad huvitavad? Mõtlesin,et kohe-kohe saab sinust suur kirjanik. III Reichi ja Antarktika uurija. Aga pettusin.
I'll be back
Veteran

22-01-2017 19:58
Postitus: #148
Inimlikud reaktsioonid on alati huvitavad. Ja pole neis midagi labast. Loe lähemalt duellidest ja nende ajaloost näiteks. Kasvõi vana Lotmani kirjutisi duellidest Venemaal.
Tyto Alba
Veteran

22-01-2017 23:26
Postitus: #149
(22-01-2017 19:02 )I'll be back Kirjutas:  
Tsitaat:Kes ei mäleta enam, siis Buzz Aldrin (sünd. 1930) oli Apollo 11 kuumooduli piloot. 20. juulil 1969 sai temast Neil Armstrongi järel teine inimene, kes astus Kuu pinnale. Tema järgi on nime saanud laskumispaiga läheduses asuv kraater. Varem on ta rääkinud, et nad nägid kosmoses võõrast lendavat objekti, mis nende raketi kõrval kaasa lendas.

Muideks, kas seesama taat mitte ei formuleerinud ühel seltsimehel, kes aktiivselt kuulendude võimatust propageeris, pisut füsionoomiat? Elik andis lihtlabaselt peksa, kui teda valetajaks tembeldati.

Üks kõrvakiil ei ole "peksa saamine" - kasuta oma pead ja leia video YT-st ja vaata.

Jumal on isiksustatud Egregor...
Huvitav fakt - isik kes ei saa aru millest sa räägid peab lolliks sind mitte ennast.
Tyto Alba
Veteran

14-02-2017 20:40
Postitus: #150
https://www.youtube.com/watch?v=448Dgo8pQVY
Värsked UFO juhtumid - tundub, et mõned korduvad.

Jumal on isiksustatud Egregor...
Huvitav fakt - isik kes ei saa aru millest sa räägid peab lolliks sind mitte ennast.
Postita vastus 

Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Põnevaid UFO-juhtumeid Tšiilist. Müstik 10 7,491 15-03-2015 21:47
Viimane postitus: Black Goat

Vali alamfoorum:

Kasutaja(d) vaatamas seda teemat: 1 külalist

gro.bew-arap[tä]bew-arap | Para-web | Tagasi üles | Tagasi sisu juurde | Mobile Version | RSS voog