•  Eelmine
  • 1
  • ...
  • 49
  • 50
  • 51(current)
  • 52
  • 53
  • Järgmine 
Teema hinnang:
  • 2Hääli - 5 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Vaidleme ja kakleme terviseks [muud teemad läbust puhtaks]
(26-09-2014, 10:15 )Marconato Kirjutas: Mul sellist kujutlus pilti ei tekkinud. Las tunneb ennast hästi. Jätab külmaks sellised sõimamised.

Seda on hää teada, et oled mees Smile

RE: MH17
Et millestele infokanalitele tuginedes kasutaja Lemet oma kaartide autentsust kinnitab ehk siis, millised neist on usaldusväärsed, millised mitte?
Ma kahtlustan, et kurja käsu toel olen ma vajaduse korral suuteline samasuguseid siia moodustama wink



Lemetil ei ole vaja oma midagi tõestada, nii nagu tema ütleb nii on ja kui keegi midagi muud üritab öelda siis on ta ala arenenud ja üleüldse ignorant. Pealekauba nats, anti-sionist ja muidu rassist,
[/quote]

Psühhiaatri juurde aega pole paranoiakahtlusega kinni pannud? Flightradar on suht avalik ressurss, võite ise kõik lennud järgi uurida.

http://www.flightradar24.com/data/flights/mh17



Paistab, et vandenõuteooriate alajaotuse võib kinni panna ja me peame kõik karjakesi psühhiaatri juurde minema.
(26-09-2014, 11:47 )Marconato Kirjutas:
(26-09-2014, 12:03 )Lemet Kirjutas: Psühhiaatri juurde aega pole paranoiakahtlusega kinni pannud?

(26-09-2014, 12:11 )Lemet Kirjutas: V...u küll, kui juhm saab üks inimeseloom olla.

Paistab, et vandenõuteooriate alajaotuse võib kinni panna ja me peame kõik karjakesi psühhiaatri juurde minema.

Smile Ei, Marconato. Ma kardan, et härra Lemet on lihtsalt oma kannatust kaotamas seetõttu, et ta ei mõista, et siinses foorumis pole selliseid inimesi, kellest tankina võib üle minna.

Härra Lemet, enamus siinseid foorumlasi on kogenud miskit paranormaalset nähtust, seetõttu nad siia on jõudnudki.
Meiesuguste mõtlemine ja tunnetus käib pisut teist radapidi kui enamusel tavakodanikel...ja eriti militaarinimestel.
Seega ära pane pahaks, kui siinsed näevad asju teistes mõõdetes ja värvides kui "ette on nähtud".
Loodan, et sa ei kaota kannatust ja viisakust...kui tahad ikka siin MEIE foorumis MEIESUGUSTEGA edasi suhelda Smile.
Tsitaat:Paistab, et vandenõuteooriate alajaotuse võib kinni panna ja me peame kõik karjakesi psühhiaatri juurde minema.

Kindlasti mitte, aga võiks oma energiat kulutada märksa huvitavamate teemade peale, mitte otsida musta kassi toas, kus kassi pole. Eriti markantse mulje jätavad muidugi tegelased, kes jätkavad kassi otsinguid ka peale seda, kui tuli on toas põlema pandud ja tuvastatud, et kassi tõepoolest pole

Tsitaat:Lemetil ei ole vaja oma midagi tõestada, nii nagu tema ütleb nii on ja kui keegi midagi muud üritab öelda siis on ta ala arenenud

Kui nüüd arengutasemest rääkida, siis see viimane sõna kirjutatakse kokku. Lisaks- kui keegi "üritab öelda" midagi argumenteeritult ja tõendipõhiselt, olen ma hea meelega nõus kuulama ja vajadusel oma seisukohti korrigeerima, kui aga see üritus päädib üldsõnalise mulaga ja otsese valetamisega(nagu seda tegi Marconato eile, väites, nagu oleks ta Flightradarilt trasse uurinud ja sealt suuri erinevusi leidnud), siis ei ole ju erilist alust seda tõeks pidada. Näiteks toodud KTLA viide justkui erinevast trajektoorist 17. ja 16. kp lennul- inimene, võta lahti seesama 16. ja 17. päeva TEGELIK lennutrass ja veendu ise, et ei ole mingeid erinevusi.

Tsitaat:Pealekauba nats, anti-sionist ja muidu rassist,

Ise ikka said aru, mida selle loeteluga öelda tahtsid? Lisaks sellele, et see käsiteldava teemaga vähimatki seost ei oma. Muideks, ma võin veel igasugu väljendeid soovitada. Sodomiit, esteet, günekoloog etc. Täpselt samal moel asjakohaselt mõttetud.
Huvitav kas psühhiaatrit tuleb külastada enne või peale V...u või hoopis koos psühhiaatriga?!

(26-09-2014, 12:03 )Lemet Kirjutas: Psühhiaatri juurde aega pole paranoiakahtlusega kinni pannud? Flightradar on suht avalik ressurss, võite ise kõik lennud järgi uurida.

(26-09-2014, 12:11 )Lemet Kirjutas: '
V...u küll, kui juhm saab üks inimeseloom olla. Sulle on ju pildi peal selgeks tehtud, et trass on pidevalt PRAKTILISELT sama olnud, koridor on sama, lennatud on kuid samal trassil? ja ikka sa undad, et lennati seal, kus ei oleks pidanud lendama. Ole hea mees ja too nüüd samal kombel välja pildi kujul, kust oleks pidanud lendama ja kust tegelikult lendas.
Tsitaat:Härra Lemet, enamus siinseid foorumlasi on kogenud miskit paranormaalset nähtust,

Ja miks lugupeetav arvab, et minul sellist kogemust pole. On, ja julgen väita, et märksa vahetum, kui paljudel teistel. Sestap ajavadki tigedaks tegelased, kes otsivad müstikat sealt, kus seda tegelikuses pole. Tankina üleminek- vanuse ja elukogemuse tõttu ei viitsi tõepoolest kätt hoides lohutada, et ei, ei ole kandiline, ei ole. Kui ikka inimese mõttetegevuse võimekust iseloomustab number 0,8 (see on tammepuu tihedus), siis ei ole ju mõtet nunnutada, et muidu ju igati kena teine, aga vaata see arusaamine, vat see..

Tsitaat:Meiesuguste mõtlemine ja tunnetus käib pisut teist radapidi kui enamusel tavakodanikel

Just-just...maailm on üks p...sameri ja mina kui üks lilleke seal sees. A järsku võtaks omaks pisut teistsuguse ilmavaate ja ei joraks lõpmatult, et 2+2 on kõike muud kui neli. Ja eriti totter on kiunulaskmine ja enese mittemõistmises süüdistamine, kui juhtub välja tulema, et 2+2 siiski juhtumisi neljaga võrdub.
Tsitaat:Huvitav kas psühhiaatrit tuleb külastada enne või peale V...u või hoopis koos psühhiaatriga?!

Vaat see sõltub juba konkreetsest hullutohtrist, tema soost, vanusest ja huvitavusest...
(26-09-2014, 12:42 )Lemet Kirjutas:
Tsitaat:Härra Lemet, enamus siinseid foorumlasi on kogenud miskit paranormaalset nähtust,

Ja miks lugupeetav arvab, et minul sellist kogemust pole. On, ja julgen väita, et märksa vahetum, kui paljudel teistel. Sestap ajavadki tigedaks tegelased, kes otsivad müstikat sealt, kus seda tegelikuses pole. Tankina üleminek- vanuse ja elukogemuse tõttu ei viitsi tõepoolest kätt hoides lohutada, et ei, ei ole kandiline, ei ole. Kui ikka inimese mõttetegevuse võimekust iseloomustab number 0,8 (see on tammepuu tihedus), siis ei ole ju mõtet nunnutada, et muidu ju igati kena teine, aga vaata see arusaamine, vat see..

Tsitaat:Meiesuguste mõtlemine ja tunnetus käib pisut teist radapidi kui enamusel tavakodanikel

Just-just...maailm on üks p...sameri ja mina kui üks lilleke seal sees. A järsku võtaks omaks pisut teistsuguse ilmavaate ja ei joraks lõpmatult, et 2+2 on kõike muud kui neli. Ja eriti totter on kiunulaskmine ja enese mittemõistmises süüdistamine, kui juhtub välja tulema, et 2+2 siiski juhtumisi neljaga võrdub.

Usu, kallis lugupeetav, et meil kellegil pole vaja kätt hoida, saame ise suurepäraselt hakkama. Tore, kui oled müstikat kogenud. Enamasti sellised inimesed muutuvad teiste suhtes aktsepteerivamateks, kas ka sina?
Mis mõttetegevuse võimekusse puutub, siis siinne foorum küll pole koht, kus normaaltava IQ-d mõõta.

Olen millegipärast kindel, et kui tõesti tekib katastroofi- sõja- või muu hädaolukord, siis siinsed foorumlased suudavad palju paremini kõigega hakkama saada ja ka teisi aidata parimal moel.

Mis aga 2+2 puutub..siis reklaamid näitavad, et teinekord võrdub see 5-ga Smile1.
Tsitaat:Olen millegipärast kindel, et kui tõesti tekib katastroofi- sõja- või muu hädaolukord, siis siinsed foorumlased suudavad palju paremini kõigega hakkama saada ja ka teisi aidata parimal moel.

Ärge olge sellistes asjades suureline, veel vähem milleski kindel. Elu on näidanud, et taolistes olukordades osutuvad paljud arvajad kaalumisel kergeteks ja need, kellest seda arvatagi ei oska, hoopistükkis kaalukamateks. Ja praktika on tõe kriteeriumiks, selles osas kohe kindlasti, uskuge mind.
(26-09-2014, 13:00 )Lemet Kirjutas:
Tsitaat:Olen millegipärast kindel, et kui tõesti tekib katastroofi- sõja- või muu hädaolukord, siis siinsed foorumlased suudavad palju paremini kõigega hakkama saada ja ka teisi aidata parimal moel.

Ärge olge sellistes asjades suureline, veel vähem milleski kindel. Elu on näidanud, et taolistes olukordades osutuvad paljud arvajad kaalumisel kergeteks ja need, kellest seda arvatagi ei oska, hoopistükkis kaalukamateks. Ja praktika on tõe kriteeriumiks, selles osas kohe kindlasti, uskuge mind.

Tõsi on, et milleski ei saa kindel olla... aga mul on siiski usku nii enda kui ka teiste foorumlaste suhtes. Aga seda sa juba tead, sest kusagil nimetasid mind sinisilmseks wink.
Parem siiski elada lootuse, julguse ja sooviga midagi muuta ja ära teha...kui karta, peitu pugeda ja loobuda....või mis?
Juba tervisele on see esimene variant kasumlikum Smile1.
(26-09-2014, 12:52 )Minaelan Kirjutas: Olen millegipärast kindel, et kui tõesti tekib katastroofi- sõja- või muu hädaolukord, siis siinsed foorumlased suudavad palju paremini kõigega hakkama saada ja ka teisi aidata parimal moel.

Elu on näidanud, et kõikse kõvemad "päästjad" sõnades on esimesena metsas kui asjaks läheb Laugh

Sementshenko intervjuudes kasutab tihti retoorikat, et sõda koosneb 99% alatusest ja argusest ning 1% kangelaslikkusest.

(26-09-2014, 13:19 )Temimoor Kirjutas:
(26-09-2014, 12:52 )Minaelan Kirjutas: Olen millegipärast kindel, et kui tõesti tekib katastroofi- sõja- või muu hädaolukord, siis siinsed foorumlased suudavad palju paremini kõigega hakkama saada ja ka teisi aidata parimal moel.

Elu on näidanud, et kõikse kõvemad "päästjad" sõnades on esimesena metsas kui asjaks läheb Laugh

Sementshenko intervjuudes kasutab tihti retoorikat, et sõda koosneb 99% alatusest ja argusest ning 1% kangelaslikkusest.

Peale minu pole keegi parafoorumlastest enda tugevust, visadust ja elujõulisust rõhutanud. Seega võid vabalt selle nö "päästja" tiitli vaid mulle omistada. Võib-olla jooksengi metsa hädakorral... võib-olla ka mitte. Ma ei hoia oma elust juba ammu kümne küünega kinni, seega tõesti ei tea, kuidas hädaolukorras käituksin. Aga usun siiski, et mitte alatult ja julmalt...
http://svr.gov.ru/material/2-13-8.htm

Samuti on keemiarelva olemasolu Iraagis tõdenud ÜRO vastav komisjon, olemas on pildid etc

http://lenta.ru/news/2006/06/29/chemical/

Keemiarelvi leidsid Iraagis ka poolakad...

http://www.newsru.com/world/02jul2004/zarin.html

Mis ajast Kõrgelt austatud Lemet Venemaa kanaleid usub? Sealt tuleb ju ainult vale ja propaganda

Tõenäoliselt on see sama uudis

http://epl.delfi.ee/news/valismaa/iraagi...d=50973554






(26-09-2014, 13:00 )Lemet Kirjutas: Elu on näidanud, et taolistes olukordades osutuvad paljud arvajad kaalumisel kergeteks ja need, kellest seda arvatagi ei oska, hoopistükkis kaalukamateks. Ja praktika on tõe kriteeriumiks, selles osas kohe kindlasti, uskuge mind.

(26-09-2014, 13:19 )Temimoor Kirjutas:
(26-09-2014, 12:52 )Minaelan Kirjutas: Olen millegipärast kindel, et kui tõesti tekib katastroofi- sõja- või muu hädaolukord, siis siinsed foorumlased suudavad palju paremini kõigega hakkama saada ja ka teisi aidata parimal moel.

Elu on näidanud, et kõikse kõvemad "päästjad" sõnades on esimesena metsas kui asjaks läheb Laugh

Smile1 Kas te Lemet ja Temimoor olete hingesugulased, kloonid, verevennad või üks ja sama isiksus?

Vabandan ette oma paranoia pärast wink.
See on ju "vaba" teema.
Ja lugupeetav võiks endale selgeks teha, et eksisteerivad kaks erinevat riiki, Iraan ja Iraak. Iraagi keemiarelvadest on samuti palju olnud juttu. Näiteks on Venemaa välisluureteenistus üllitanud aruande massihävitusrelvade olemasolust mõlemas riigis. Soovitan soojalt lugeda neil, kes väidavad neid riike olevat süütukesed. Iraak, muideks, on ainus riik, kel on praktilised kogemused keemiarelva kasutamise osas kurdidel. Aga Marconato võiks ise lugeda. Kui mõistab.


Google translate on olemas.

Mis see Iraan praegu siia puutub. Minuteada pole Ameerika Iraani rünnanud.
lugesin diagonaalis igavuse pärast foorumit
jessuke, sinis, sul pole oma energiaga midagi muud teha?

Aeg on nüüd kenasti suureks kasvada (pos mõttes) ja oma vaimseid võimeid ja oskusi ka praktikate abil rohkem arendama hakata Smile . Lõpp looderdamisel ja mõttemängudel- potentsiaal ja energia suuna eesmärki; unenägemisega seotud raja võiksid valida wink
Edu sulle!

p.s käi siin, kui auru vaja välja lasta, aga jah, asu nüüd maagiaga tegelema süvitsi ja järjepidevusega ja sa saad tiiiiiiivad! wink
(26-09-2014, 14:16 )Minaelan Kirjutas: [quote='Lemet' pid='206075' dateline='1411729248']
Elu on näidanud, et taolistes olukordades osutuvad paljud arvajad kaalumisel kergeteks ja need, kellest seda arvatagi ei oska, hoopistükkis kaalukamateks. Ja praktika on tõe kriteeriumiks, selles osas kohe kindlasti, uskuge mind.

(26-09-2014, 13:19 )Temimoor Kirjutas: [quote='Minaelan' pid='206074' dateline='1411728724']

Smile1 Kas te Lemet ja Temimoor olete hingesugulased, kloonid, verevennad või üks ja sama isiksus?

Ma lihtsalt olen nii suur Lemeti fänn, et ma juba räägin ka nagu tema Bleh Kasuta pead, kui me oleks sama persoon, siis me peaaegu korraga sama mõtet poleks dubleerinud wink
(26-09-2014, 14:28 )Temimoor Kirjutas:
(26-09-2014, 14:16 )Minaelan Kirjutas: [quote='Lemet' pid='206075' dateline='1411729248']
Elu on näidanud, et taolistes olukordades osutuvad paljud arvajad kaalumisel kergeteks ja need, kellest seda arvatagi ei oska, hoopistükkis kaalukamateks. Ja praktika on tõe kriteeriumiks, selles osas kohe kindlasti, uskuge mind.

(26-09-2014, 13:19 )Temimoor Kirjutas: [quote='Minaelan' pid='206074' dateline='1411728724']

Smile1 Kas te Lemet ja Temimoor olete hingesugulased, kloonid, verevennad või üks ja sama isiksus?

Ma lihtsalt olen nii suur Lemeti fänn, et ma juba räägin ka nagu tema Bleh Kasuta pead, kui me oleks sama persoon, siis me peaaegu korraga sama mõtet poleks dubleerinud wink

Jälgede segamiseks. wink

(26-09-2014, 12:52 )Minaelan Kirjutas: Olen millegipärast kindel, et kui tõesti tekib katastroofi- sõja- või muu hädaolukord, siis siinsed foorumlased suudavad palju paremini kõigega hakkama saada ja ka teisi aidata parimal moel.

Kahjuks pole see nii, aga jäägu sulle su arvamus wink Kesse saab keelata olemast tähtsusega anorg. pannil

(26-09-2014, 13:19 )Temimoor Kirjutas: Elu on näidanud, et kõikse kõvemad "päästjad" sõnades on esimesena metsas kui asjaks läheb Laugh

Mul on täna ike nii igav , et avaldan sulle armastust - armastan sind endiselt, ükskõik kui palju aega ei möödu ja kus sa oma nokka lahti ei tee Smile !

sinu tänulik publikum,
murjam
(26-09-2014, 14:31 )Marconato Kirjutas: Jälgede segamiseks. wink

Just Smile. Aga igale tema lõbu.

(26-09-2014, 14:31 )murjam Kirjutas: Mul on täna ike nii igav , et armastan sulle armastust - armstan sind endiselt, ükskõik kui palju aega ei möödu ja kus sa oma nokka lahti ei tee Smile !

sinu tänulik publikum,
murjam

Reedeõhtune elueliksiiri aeg on alanud Smile1.
(26-09-2014, 14:35 )Minaelan Kirjutas: Reedeõhtune elueliksiiri aeg on alanud Smile1.

sul aint reedeti? mul ike teistel päevadel ka wink ju vajan rohkem turgutust ...
(26-09-2014, 14:35 )Minaelan Kirjutas: Oma hinge kuulates ei saa sa teha muud, kui ainult täiuslikke valikuid.

Sinu alltekst jäi silma... see om illusioon, et hinge kuulates teed täiuslikke valikuid. Sa võid hinge kuulates saada aru, aimdusi, mida igatsed, mis on sinu "liim" ; sinu põrgu ja taevas, aga täiuslikke valikuid teha ei saa.
Kaine meel on see, mida kuulama pead, aga hingega saad värvida Smile rada
Tsitaat:Mis ajast Kõrgelt austatud Lemet Venemaa kanaleid usub? Sealt tuleb ju ainult vale ja propaganda

Lihtsalt seepärast, et kui isegi juba nemad seda koos muu maailma infoallikatega seda kinnitavad, peaks asi vist üheselt määratud olema.

Tsitaat:Mis see Iraan praegu siia puutub. Minuteada pole Ameerika Iraani rünnanud.

Mul siin jäi vaheoeal nagu meelde, et lugupeetaval olid mõlemad riigid paralleelselt käsil. Vabandan, kui eksisin.
(26-09-2014, 14:36 )murjam Kirjutas:
(26-09-2014, 14:35 )Minaelan Kirjutas: Reedeõhtune elueliksiiri aeg on alanud Smile1.

sul aint reedeti? mul ike teistel päevadel ka wink ju vajan rohkem turgutust ...
(26-09-2014, 14:35 )Minaelan Kirjutas: Oma hinge kuulates ei saa sa teha muud, kui ainult täiuslikke valikuid.

Sinu alltekst jäi silma... see om illusioon, et hinge kuulates teed täiuslikke valikuid. Sa võid hinge kuulates saada aru, aimdusi, mida igatsed, mis on sinu "liim" ; sinu põrgu ja taevas, aga täiuslikke valikuid teha ei saa.
Kaine meel on see, mida kuulama pead, aga hingega saad värvida Smile rada

Ei ole illusioon. Ma varem ignoreerisin oma sisetundeid, keeldusin uskumast, et on olemas jumal või mingi hing jne. Otsisin õnne ja armastust AINULT väljastpoolt.
Nüüd olen teinud koostööd oma hingega, unenäod annavad mulle järjest enam infot, tarokaardid räägivad minuga ...jne jne - ei lasku üksikasjadesse, aga oma hinge (teejuhi, kaitseinglite, Juhendajate, jumala jne - kellele mis vajalik on) abil olen paljut mõistma hakanud. Ka Sind Smile.
(26-09-2014, 14:52 )Minaelan Kirjutas: aga oma hinge (teejuhi, kaitseinglite, Juhendajate, jumala jne - kellele mis vajalik on) abil olen paljut mõistma hakanud.

abs. nõus, et mõistad end ja oma vajadusi. Aga valikuid tehes pead olema kaine. Hing nagu ma ütlesin värvib radu - annab sügavuse, intensiivsuse. TARO ei räägi ka ju muust kui sinu mõttemustritest, soovidest, ihadest - see mis alateadvuses peidus ja mida ei teadvusta ehk alati... Hing annab aated, aga kaine meel peab näitama rajad, andma vastused. Aated vajalikud selleks, et rajal olles hing ei saaks haiget, murtud, ei läheks vastuollu iseendaga. Hing on kui lamp eluteel ukerdamisel, aga kompassiks on ikka ja alati ikkagi kainus - emotsioonide vahust puhas teadvus Smile
Kui valida hinge järgi, on alati jah hää olla, aga samas oled ike " kui kärbes liimipaberil" Smile
tuleks vaim ja võtaks ära su hingega valitu, oleks pill lahti....
(26-09-2014, 15:00 )murjam Kirjutas:
(26-09-2014, 14:52 )Minaelan Kirjutas: aga oma hinge (teejuhi, kaitseinglite, Juhendajate, jumala jne - kellele mis vajalik on) abil olen paljut mõistma hakanud.

abs. nõus, et mõistad end ja oma vajadusi. Aga valikuid tehes pead olema kaine. Hing nagu ma ütlesin värvib radu - annab sügavuse, intensiivsuse. TARO ei räägi ka ju muust kui sinu mõttemustritest, soovidest, ihadest - see mis alateadvuses peidus ja mida ei teadvusta ehk alati... Hing annab aated, aga kaine meel peab näitama rajad, andma vastused. Aated vajalikud selleks, et rajal olles hing ei saaks haiget, murtud, ei läheks vastuollu iseendaga. Hing on kui lamp eluteel ukerdamisel, aga kompassiks on ikka ja alati ikkagi kainus - emotsioonide vahust puhas teadvus Smile
Kui valida hinge järgi, on alati jah hää olla, aga samas oled ike " kui kärbes liimipaberil" Smile
tuleks vaim ja võtaks ära su hingega valitu, oleks pill lahti....

Asi on selles, et olen oma hingele ja unenägudele taotluse teinud (ja seda pidevalt korrates, sest alateadvus kuulab sinu korduvaid käske), et soovin teada tõde, miks siin Maal kondan, mida tulin tegema, millised eelmised elud ja sündmused minu praegust elu mõjutavad jne jne. Usu, ma olen läbimurde saavutanud, sest unenäod on minuga järjest rohkem rääkima hakanud.
Mind ei huvita käehoidmine, tahan tõesti teada tõde, ükspuha kui valus see on.
(26-09-2014, 15:06 )Minaelan Kirjutas: Asi on selles, et olen oma hingele ja unenägudele taotluse teinud (ja seda pidevalt korrates, sest alateadvus kuulab sinu korduvaid käske), et soovin teada tõde, miks siin Maal kondan, mida tulin tegema, millised eelmised elud ja sündmused minu praegust elu mõjutavad jne jne. Usu, ma olen läbimurde saavutanud, sest unenäod on minuga järjest rohkem rääkima hakanud.
Mind ei huvita käehoidmine, tahan tõesti teada tõde, ükspuha kui valus see on.
Oled ühesõnaga teind taotluse teha läbi juba eluajal "põrgu" ehk puhastustuli ja surgid oma hinges ja leiad okkaid ja "nutad" ja lammutad neid ja puhastud... kibuvitsapõõsasse hinge viskamine Smile
ühel hetkel oled nii kaugel et lummad loojat oma hingepuhtusega - usud ju Jummelit aka Loojat wink
pole paha ja tõhus, aga ikka väidan, et kaine teadvus näitab õiget rada Smile
sa puhastad oma hinge ja see on suur asi, aga õige vastuse saad, kui hing on nö lage wink - selline häälestatus siis. mõned nim. seda ka eraldatuseks Smile
hing ei kao kuskile, usu mind Laugh aga ta värvib ja moonutab vastuseid Smile
kui oled puhas, on värvid kirkad ja soojad, oled must, on moonutus suht võigas... aga hing värvib igal juhul.
peabki värvima, aga tõde ta ei anna Smile

  
  •  Eelmine
  • 1
  • ...
  • 49
  • 50
  • 51(current)
  • 52
  • 53
  • Järgmine 


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Võõrkeelsed teemad Päikeseinsener 9 4,745 03-07-2011, 01:20
Viimane postitus: Thorondor

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat