•  Eelmine
  • 1
  • ...
  • 7
  • 8
  • 9(current)
  • 10
  • 11
  • ...
  • 104
  • Järgmine 
Teema hinnang:
  • 1Hääli - 5 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Estonia katastroof - õnnetus? Vandenõu? Osa I
(29-09-2012, 11:18 )Jõhvikas Kirjutas:
(29-09-2012, 11:05 )LalluDaBoss Kirjutas: Võtan siis ka jutust osa:

Üleeile(27.09.), möödus 18 aastat reisilaev Estonia hukust, mis oli teel Tallinnast Stockholmi. Samal õhtul algas Tallinnas(võib olla ka mujal) äkiline tugev vihmasadu ja müristas ning lõi äikest. Jumal mälestas neid hukkunuid niisuguse ilmaga. See oligi märk Jumalalt.
Leiname surnuid inimesi siiamaani! Sad

Jumalaid on palju. Kas sa võiksid täpsustada, milline neist märku andis?


Oeh, ega Jumal just mulle seda ju ei öelnud, et ma olen "see-Jumal". Aga kui võttagi niipidi, siis äkki Leina-Jumal?!

Tervitused,
LalluDaBoss! wink
(28-09-2012, 21:17 )Pohlatohlakas Kirjutas: Estonialt helikopteritega päästetute nimekiri, kus leiab mitmete väidetavalt kadunud isikute nimesid.

Huvitav kas sellist olukorda ka oli,kus keegi jäi kogemata loendamata.Kui ei olnud,siis on siin küll tugev loogika viga sees,mida ei tohiks liigitada juhuseks.Et siis märkamatuks ei jäänud keegi aga vot juurde sai mõni ikka loetud.
Jah sarnaneb küll 9/11le,kus lihtsate vigadega juba istutakse pähe.
Leidsin ühe kirjutise aastast 2005 , autor Imre Kaas.
Tundub asjalik , sisaldab infot Estonia sõsarlaeva kohta ja muud infot ,mida ma siit tervet teemat läbi lugedes ei leidnud .
Parvlaev Estonia hukk läbi aastate
1994-2005
AUTOR: IMRE KAAS

(29-09-2012, 04:36 )excubitoris Kirjutas: Need on kõik pisiasjad. Peale Estonia (või Kaleva) õnnetust ei läinud Eesti, Soome, Rootsi,
Saksa (ja kelle alamad iganes veel laeval olid) armeed pommitama ei Afganistaani, Iraaki
ega iisraeli - just selles ongi aga üldiselt lokaalse ja globaalse vahe.

Sa vist naljatasid?
Teherani kohtumine oli vägagi lokaalne, ainult et selle tagajärjel mitmed riigid kadusid ja paljud piirid muutusid.
Muide, kui Sa äkki ära oled unustanud - Saksamaa ründas Nõukogude Liitu...
Jaa-jaa, tean küll, et hoopis teistel asjaoludel, kuid lükka ümber. wink
Saladusi on mitmesuguseid ja meil pole aimugi kui paljudest me ei aima. Aga mõnedest siiski on aimu ja mõned
polegi enam saladused.
(30-09-2012, 17:37 )vasamasa Kirjutas: Leidsin ühe kirjutise aastast 2005 , autor Imre Kaas.
Tundub asjalik , sisaldab infot Estonia sõsarlaeva kohta ja muud infot ,mida ma siit tervet teemat läbi lugedes ei leidnud .
Parvlaev Estonia hukk läbi aastate
1994-2005
AUTOR: IMRE KAAS


Vahest piisaks, kui keskenduda.. päästetute nimekirjast "ootamatult" kadunute otsimisele. Sest võib ju juhtuda, et ühe kadunu leidmisega.. leiate ka kõik puuduvad vastused.
Mõni detail, mõni puuduv lüli.. kirjeldab vahest kogu lugu enam, kui tuhat ja üks vandenõuteooriat.

28-09-2012 13:52


Postitus: #194
RE: Estonia katastroof - õnnetus? Vandenõu?

Asjalik teema. Olen samuti kindel, et see polnud lihtsalt õnnetus. Eks tormine ilm ja see, et laev polnud päris sõidukorras aitasid kaasa, kuid sellised laevad ei upu vaid sellistel asjaoludel ja veel nii kiiresti. Kahtlased veokid, plahvatused, kadunud inimesed, hiljem tapetud inimesed jne jne jne ehk siis õnnetus in my ass. Loota võib, et keegi, kes asjaga kursis ja keda veel ära koksatud pole kunagi räägib ära, mida sellest teab. Jälitustoimik ju salajane 2044nda aastani, selleks ajaks peaks kõik asjaosalised kutupiilud olema.

Lugesin selle raamatu läbi, päris huvitav, kes pole veel lugenud siis lugege:
http://www.nommeraadio.ee/meedia/pdf/RRS...%20alt.pdf

Augustis käisin esimest korda elus Stockholmi kruiisil, enne seda siis sattusingi lugema Estonia teemasid ja hakkas väga huvitama. Keegi teab, mis aastast muudeti seda .. (nüüd ei leia sõna), noh igatahes nüüd enam need laevad ei sõida täpselt sama teed, mida Estonia sõitis, mis ajast see nii on? Mul tuttav ütles, et vanasti lasti signaali Estonia uppumispaigal, meie laev mingit signaali ei lasknud sel ajal ja hiljem vaatasin ka, et laeva teekond oligi natuke teine.


Täpselt sama teed pole liinilaevad sõitnud juba Estonia hukkumisele järgnevast päevast ja seda ühe põhjusena päris kindlasti ohutuse pärast. Mis puutub aga "signaali" andmisse, uppumiskoha lähedal siis ka mina olen seda müüti kuulnud ja pärisin tuttavalt laevamehelt järgi, tema sõnul täielik müüt! Ta ütles et esiteks sõidame uppumiskohast päris kaugelt mööda ja kui kuuletegi umbes endaarvates hukkumispaiga lähistel signaali, siis antakse seda kindlasti hoopis teistel põhjustel näit:udu v.m. laeva märguanne.


Su link ei tööta.
Ilmselt on peetud silmas seda.
(08-10-2012, 21:47 )Thorondor Kirjutas: Su link ei tööta.
See on postituse 194 autori link mitte tema link.
Parvlaev Estonia katastroofi üle on tuliselt vaieldud - et kas oli õnnetus või vandenõu.
Vandenõu on asjas olemas igal juhul, kohe selgitan probleemi, millele pole veel tähelepanu pööratud.
Äärmiselt vastukarva on uskuda süütute inimeste tapmist mingi suure riikliku saladuse nimel,
hingerahu nimel on lihtsam see õnnetuseks, saatuslike asjaolude kokkulangemiseks kirjutada.
Aga veelgi vastikum on jõuda tõdemuseni, et kui oligi tegemist õnnetusega, siis vassimiste,
tunnistajatele surve avaldamisega kuni isegi tunnistajate kaotsiminekuni välja, on kellelgi
võime oma isiklikes huvides rakendada riiklikke struktuure. Vaat see on tõeline vandenõu,
mis võtab igasuguse hingerahu!

Ise kuulsin õnnetusest hommikul tööle sõites, tööle jõudes panin raadio kohe käima. Siis pidasin
seda veel õnnetuseks ja ei pööranud paljudele asjadele tähelepanu ning ei salvestanud kah Sad
Raadios kajastati päästetööde kulgu ja püüti välja selgitada pääsenuid. Ühel hetkel teatati kapten
Pihti jõudmisest kuhugi haiglasse ning lubati mõne hetke pärast otseühendust kohapeal oleva
reporteriga.
See "mõni hetk" aga viibis ja viibis, mitte silpigi lubatud otseühendusest ega mitteühendumise
põhjustest.
Kapten Pihti küsimuses järgnes vaid kurdistav vaikus ning toimus hüppeline lülitumine tavalisse
blää-blää saginasse, eesmärgiga harjutada inimesi visiiri lahtimurdumise teooriaga..
See tegi tähelepanelikuks ning peatne teade vajadusest vrakk betooniga katta andis juba selge sõnumi.

Nii et palun - valida on vaid kahe vandenõu või nende kombinatsiooni vahel.
Selles et laev ise põhja läks see on selge, mingeid vandenõuteooriad ma ei usu.

kuna komisjonis olid kõik, nii laevaomanikud, poliitikud, merevõimude esindajad siis tekis ringkaitse, mille tulemusena sai ilmuda ärmiselt silmakirjalik ning valelik raport (muide, saksa laevaehitajad ei olnud aga olid soomlaste esindajad kes omal ajal laeva sellisena tellisid)

- et laev oli tehtud ränkade vigadega ning ei kõlband avameresõiduks
- et terve rida analoogilisi juhtumeid on mahavaikitud
- et kogu päästeskeem praamidel on kuritegelik, kuna sellega näiteks talvel ei ole üldse võimalik kedagi päästa
- et laeva ekspluatatsioonis esinesid rängad vead
- et meeskond tegi ränku vigu.

Näiteks, tõepoolest on terves raportis jäänud arusaamatuks ning valgustamatuks sellised võtmeküsimused nagu näiteks veekindlate uste ning kuivenduspumpade rakendamine, rambi positsioon, jne jne.
Nii, ma avaldan nyyd paar huvitavat asja Estonia hukuga seoses.
Kes siin alguse poole mainis kahte autot, mis laeva peale hiljaks j2id: nii see t6esti oli.
Minu tuttava inimese abikaasa s6itiski Eesti ja Rootsi vahet kaupa vedades. Huvitav oli see, et ta ei teadnud, mida veab. Auto oli k2tte saades alati "kaupa" t2is ja kast suletud, tema ylesandeks oli auto Valgamaalt k2tte saada ja siis Estoniaga Rootsi viia. Sel koledal p2eval helistas ta Tallinnast naisele ja ytles, et seekord t2itsa jama, on hiljaks j22nud ja ei j6uagi laevale ja et teatas juba t88andjatele. Umbes poole tunni p2rast helistas aga uuesti ja ytles, et l2ks 6nneks, sest k6ik foorituled teel sadamasse olevat rohelised olnud ja j6udis korralikult peale...
P2rast Estonia uppumist helistati naisele Soomest! ja 8eldi, et nende haiglas on tema abikaasa ja temaga on k6ik enam-v2hem korras, k6igest alajahtumine. J2rgmisel p2eval tuli aga uus k6ne, kus 8eldi, et mees on kahjuks surnud.
Eestisse j6udis paari n2dala p2rast kinnine kirst, mida manitseti mitte avama. Kuna abikaasa oli nii segaduses ja tahtis veenduda, et kirstus lebab ikka tema mees, lasi ta matustel meestel kirstu uuesti avada. Ta ytles, et ei saa kyll kindel olla, aga tundus, et mehe otsaees oli kuuliauk. Esmalt polnud telefonis kyll midagi yhegi teise vigastuse kohta 8eldud, mainiti k6igest alajahtumist...
Nii ta j2i, Rootsist firmast saadi suured rahad ja j2eti asi sinnapaika.

Nyyd aga on k6ige t6en2olisem, et kuna Estonial saadi teada, et Rootsis on politsei vastas ja j22dakse kindlasti vahele, avati tormisel merel visiir, et kaks autot p6hja lasta. Kuna sellel laevamudelil oli visiir n6rk koht, murdus see ja eks see selgitab ka seda pauku, Visiiri murdumisega k2iks kindlasti ka k6makas...
1994 polnud Eestis enam midagi salajast, isegi kui siin oli midagi, oli see selleks ajaks juba välja viidud. Mig-23 või T-72 tanki juppe võib igaüks suvalisest araabiamaast liigse kärata osta. Muide autol peaks olema registri number. Kindlasti peavad olema aga tollipabereid.

Aga meeskond arvas, et meie oleme viikingud mis meil ikka õppida, nahhuj mel vaja teada kuidas lasta päästepate merre. Euroopas on ammu parved kasutusel igal pool.
Mina,nii palju kui seda teemat valdan, sain aru nii.
Sellel organisatsioonil,kes neid laste omas,oli piisavalt võimu,et reguleerida liiklusfoore Eestis,sundida avama visiiri tormisel merel,võimuses kaotada inimesi(kapten Avo Piht ja veel käputäis inimesi koos temaga),tappa,vangi saata,sundida vaikima(surmahirmus) tähtsatel ja vähemtähtsatel riigitegelastel vähemalt Eesti,Rootsi,Soome piires.Aga kui jõudis kätte see hetk,kui saadi teada,et Rootsi politsei on vastas,siis löödi vedelaks?Ehk siis see jäi arusaamatuks minu jaoks.Samas, kui mõtlema hakata,et miks ei olnud teist kaptenit Arvo Andressoni sellel otsustaval hetkel juhtpuldis, siis siit võibki see vastus olla-tegeles visiiri avamisega.
Aga neid järeldusi võib teha sinu jutu põhjal,mis aga ei pruugi kokku sobida teiste ütluste ja faktidega.Ja kindlasti on minu teadmistel lüngad.
(12-11-2012, 11:50 )Ken Kirjutas: Mina,nii palju kui seda teemat valdan, sain aru nii.
Sellel organisatsioonil,kes neid laste omas,oli piisavalt võimu,et reguleerida liiklusfoore Eestis,sundida avama visiiri tormisel merel,võimuses kaotada inimesi(kapten Avo Piht ja veel käputäis inimesi koos temaga),tappa,vangi saata,sundida vaikima(surmahirmus) tähtsatel ja vähemtähtsatel riigitegelastel vähemalt Eesti,Rootsi,Soome piires.Aga kui jõudis kätte see hetk,kui saadi teada,et Rootsi politsei on vastas,siis löödi vedelaks?Ehk siis see jäi arusaamatuks minu jaoks.Samas, kui mõtlema hakata,et miks ei olnud teist kaptenit Arvo Andressoni sellel otsustaval hetkel juhtpuldis, siis siit võibki see vastus olla-tegeles visiiri avamisega.
Aga neid järeldusi võib teha sinu jutu põhjal,mis aga ei pruugi kokku sobida teiste ütluste ja faktidega.Ja kindlasti on minu teadmistel lüngad.

vot, ma just ei tahtnud analyysida, sest see oleks lihtsalt huupi panemine. Ainuke asi selle Rootsi politsei-asja kaitseks oleks see, et Rootsi riigi ja 1994nda aasta Eesti riigi vahe oli v2ga suur. Kui Eestis saadi hakkama politsei ja valitsusliikmete 2raostmisega, siis vaevalt seda Rootsis nii edukalt teha sai.

Eesti keele seletav sõnaraamat:
vande|nõu salajane kokkulepe ühiseks tegutsemiseks kellegi vastu hrl. poliitilistel
eesmärkidel, salasepitsus. Senaatorite vandenõu Caesari vastu. Kuningavastane vandenõu.
Vandenõu organiseerima, avastama. On segatud, tõmmatud vandenõusse. Neid süüdistati
vandenõus. Õukonnas küpses vandenõu. Vennad on õe vastu vandenõu sepitsenud.

Wiki: Vandenõu

See artikkel vajab toimetamist.
Vajab küll

See artikkel on viletsas seisus.
On küll. Aga keegi on vähemalt üritanud, tänu talle.

Vandenõu on kindla grupi ühise suunitlusega tegevus, mille aluseks on vanne.
Igapäevases kasutuses mõistetakse vandenõu all tavaliselt salajast või osaliselt
salajast kellegi vastu suunatud vandenõud.

Vandenõu tuleneb sõnadest "vanne" ja "nõu".
Vanne on kindel lubadus, nõu on tegevusviis, kavatsus või vahetult kasutatav teadmine.

Vandenõude liike
* Organiseeritud kuritegevus -- vandenõu, mis sisaldab ebaseaduslikke elemente.
* Petuskeem -- salajane vandenõu, mis sisaldab teadlikku väärinfo levitamist vandenõulaste
eesmärgi saavutamiseks.
* Ususekt -- usuga seotud vandenõu.
* Mõrv -- on vandenõu, kui on tegemist mitme inimese poolt sooritatud ettekavatsetud
tapmisega

Vandenõu liike poliitikas
* Propaganda -- grupi inimeste ühendus, et levitada poliitilist kontseptsiooni
* Võimu haaramine -- ühendus, mille eesmärgiks on asendada kehtiv võim

Vandenõu liike äris
* Konkurendi äraostmine erinevate valenimede all aktsiate kogumise teel
* Mitme osapoole üheaegne hinnaalandus, et saavutada mõne osapoole turult välja langemist


(12-11-2012, 00:39 )Chaos Kirjutas: Selles et laev ise põhja läks see on selge, mingeid vandenõuteooriad ma ei usu.

kuna komisjonis olid kõik, nii laevaomanikud, poliitikud, merevõimude esindajad siis tekis
ringkaitse, mille tulemusena sai ilmuda ärmiselt silmakirjalik ning valelik raport (muide,
saksa laevaehitajad ei olnud aga olid soomlaste esindajad kes omal ajal laeva sellisena
tellisid)
...
...
Näiteks, tõepoolest on terves raportis jäänud arusaamatuks ning valgustamatuks sellised
võtmeküsimused nagu näiteks veekindlate uste ning kuivenduspumpade rakendamine, rambi
positsioon, jne jne.

Sain oma eksitusest aru - tegemist on vaid ringkaitsega, mingeid vandeid pole ju antud.
Kõik osapooled (muide - politsei ja kapo - kuhu Sul need jäid, unustasid ära?) lihtsalt
tegutsesid ühiskonna ja enda hüvanguks ning välja kukkus ringkaitse. Vabandust, tekkis.

Eks pean siis nüüd oma seisu- ja istekohad üle vaatama. Enne tahaks siiski teada kuidas
politsei kaitseringi sisse sattus? Ja meedia. Mõlemad sattusid sinna juba päästetööde ajal.

Kas valelik raport kvalifitseerub teadlikuks väärinfo levitamiseks?
Kui valeliku raporti on koostanud grupp inimesi?

Laeva omanike huvi on mõistetav, arusaamatuks jääb politsei huvi. Kui politseil huvi puudub,
toimib järelikult käsuliin. Ja olemegi alguses tagasi - kellelgi on võim ja võime teda isiklikes
huvides kasutada.
Oled sa raporti lugenud?
Palju sulle makstakse selle eest?
Oled sa poolekohaga või täiskohaga?
Minu käest küsid või? Siis kogu see teema on nii kõvasti läbi käidud, et ainsad ellujäänud vandenõuteooriad hõlmavad peamiselt ufosid, vene allveelaevu ja kurat teab, mis jama veel. Inimesed otsivad lihtsat ja selget vastust: pomm. Kokkupõrge alvvelaevaga. Kokkupõrge ufoga. Visiir avati tahtlikult. Misiganes - kõik sõltub sellest, mida indiviid uskuma kaldub. Kas mõni pommi versiooni promoja suudab üldse inseneride tugevusarvutustest aru saada? Ma ei usu! Tõde võib aga vandenõuteooriatest olla palju karmim ning hirmsam..Pigem selles, milles see luukere kapis seisis.

PS: Nokitseja millest sa aru ei saanud ma loen ja loen ja ei saa su küsimusetest aru? Küsin uuesti oled sa lugenud midagi peale wiki, Rabe, õhtulehe ja kus iganes sa oma teadmisi kogud kohti. Loe palun ja siis küsi uuest.
Chaos Kirjutas:Siis kogu see teema on nii kõvasti läbi käidud, et ainsad ellujäänud vandenõuteooriad hõlmavad peamiselt ufosid, vene allveelaevu ja kurat teab, mis jama veel.
Sellise jutu peale polegi midagi imestada Keni küsimuse üle.
On seal vahet, kas ufod või vene allveelaevad. Mure selles, et ametlikust teooriast pole kunagi elulooma olnudki. Ma ilmselt alustaks kordamist mõnest probleemsest kohast, kui neid ainult nii palju ei oleks. Ei usu, et siin teemas palju käsitlemata on jäänud.
Mul tekiks kohe kahtlus, kui hakataks nt Tartus mõnda kalmistut betoneerima. Võib-olla peakski, mõni äkki astub väravast sisse.
Seda ametlikku teooriat üritatakse iagasugu muu jamag kahtluse alla seada. Väidetega, et "paljud nägid", et uppuva laeva küljes oli visiir. Hea võte see "paljud nägid". Kui palju on paljudest see number "paljud ei näinud"? Lihtne kokkulugemine näitab, et "mitte näinute" arvu puhul võime kasutada eessõna "paljud" Seega paljud ei näinud ja paljud ainult kuulsid. Aga pole ühtegi paljut kes oleks näinud või kuulnud ufot, alvelaeva vmt. totrust.

Ja kui üldse kontrollida mõne jutuvestja jutu paikapidavust siis selgub, et "paljud", kes väidavad jumal teab mis jaburust, ei kuulnud pauku ega näinud midagi.. Olid sadade kilomeetrite kaugusel. Ja ometigi julgevad meile rääkida mida iganes.
Paljud (ka mina) kuulsid raadiost, et Avo Piht on päästetud, ja teised ka. Ma ei tea, kas Rootsis ning Soomes kah, kuuldi seda sama. Kuidagi eriti solvav eksitus, siin päästjate poolt v. päästetute nimekirjade koostajatelt. Ja, möödub veel paar aastat, siis saab juba küsida - "kus te seda jama kuulsite?"

Ja, tõepoolest, teadsin, et Tshernobõli tuumareaktori ümber ehitati betoonsarkofaag, aga, et enam-vähem samasugusega, tahetakse peita-katta hukkunud laev - selleks ma polnud valmis!
Chaos, mis jaburustest sa räägid, keegi ei saa aru.
Ametlik versioon vs kõik neeb jaburused. Püüad lihtsameelseid?
(12-11-2012, 23:26 )Chaos Kirjutas: ...
PS: Nokitseja millest sa aru ei saanud ma loen ja loen ja ei saa su küsimusetest aru? Küsin uuesti oled sa lugenud midagi peale wiki, Rabe, õhtulehe ja kus iganes sa oma teadmisi kogud kohti. Loe palun ja siis küsi uuest.
Kui Allah lubab, siis varsti selgitan Sulle millest ja miks Sa aru ei saa!
Ajalehti ei loe, Rabe'st tean, et ta on olemas, wikit tsiteerin - kui pole väga mööda artikkel - sageli esimese valikuna.
Teadmiste kogumise kohtadega olen tõesti viimasel ajal õige pisut tegelenud, ainult veidi kannatust veel. wink
Seni piira hoogu ja ära endale bänni kaela tõmba. Siin teemas olen öelnud mis öelda oli ja hetkel midagi lisada pole.
(13-11-2012, 00:38 )Ott Sama Kirjutas: Paljud (ka mina) kuulsid raadiost, et Avo Piht on päästetud, ja teised ka. Ma ei tea, kas Rootsis ning Soomes kah, kuuldi seda sama. Kuidagi eriti solvav eksitus, siin päästjate poolt v. päästetute nimekirjade koostajatelt. Ja, möödub veel paar aastat, siis saab juba küsida - "kus te seda jama kuulsite?"

Ja, tõepoolest, teadsin, et Tshernobõli tuumareaktori ümber ehitati betoonsarkofaag, aga, et enam-vähem samasugusega, tahetakse peita-katta hukkunud laev - selleks ma polnud valmis!

Olen rääkinud inimestega, sealhulgas ka meremeestega, kes NÄGID Pihti saksa uudistekanali reportaasis, sellest on ka kõvasti juttu olnud.

  
  •  Eelmine
  • 1
  • ...
  • 7
  • 8
  • 9(current)
  • 10
  • 11
  • ...
  • 104
  • Järgmine 


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Koroonaviirus, osa 5. Vaktsineerimine. 2021.30.10 antiamerikanist 2,524 321,299 26-03-2024, 13:06
Viimane postitus: Aadu66
  Estonia katastroof - õnnetus? Vandenõu? Osa II Geargirl 280 44,924 17-03-2024, 22:05
Viimane postitus: xcad
  Massihävitussõda ja/või ülemaailmne katastroof 16-19. sajanditel. antiamerikanist 86 21,992 25-02-2023, 22:27
Viimane postitus: isemaag
  Koroonaviirus, osa 4. Vaktsineerimine. 2021.02.05 xawa 2,645 372,981 31-10-2021, 09:07
Viimane postitus: Mannu
  Holokaust - sajandi vandenõu? Creed 821 399,765 11-09-2021, 22:25
Viimane postitus: I'll be back
  Elektroonika laguneb. Vandenõu? kivikas666 106 47,807 30-05-2021, 01:48
Viimane postitus: isemaag
  Madeline McCann - Rööv või vandenõu? Ares 30 19,909 17-05-2021, 15:04
Viimane postitus: euroruubel
  Koroonaviirus, osa 3. 2021.17.04 Tyto Alba 281 47,768 02-05-2021, 19:44
Viimane postitus: xcad
  Koroonaviirus, osa 2. 2021 Minaelan 1,549 227,589 17-04-2021, 09:06
Viimane postitus: Mannu
  Koroonaviirus, osa 1. 2020 Viimne Roomlane 2,291 364,736 19-01-2021, 13:43
Viimane postitus: xawa

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
4 külali(st)ne

Expand chat