Postita vastus 
 
Teema reiting:
  • 1 Häält - 5 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Aprillinaljad läbi aegade
Autor Sõnum
Nielander
Questioning Everything

Postitusi: 3,622
Liitunud: Sep 2007
01-04-2011 13:55
Postitus: #1
Aprillinaljad läbi aegade
Mõtlesin, et tõlgin 1. aprilli puhul siit lehküljelt mõned parimad aprillinaljad ja pettused läbi aegade maakeelde(vabandused vigade eest). Kuigi tegemist on naljadega, paneb ikka mõnigi neist juhtumitest tahtmatult pead vangutama ja mõtlema, et kui inimesed isegi 1. aprillil selliste asjade õnge lähevad, siis mille kõige muu mitte nii väga humoorika õnge on läbi ajaloo mindud.

Kui tahtmist ja viitsimist, siis võite veel siia neid lugusid tõlkida, või kui koguni on rääkida mõni endaga juhtunud huvitav aprillinali(ha-ha), siis laske aga käia...

1957: BBC tuntud telesaade Panorama teatas, et tänu väga mahedatele talvedele ja kardetud spagetti-mardikate väljajuurimisele nautisid Sveitsi farmerid külluslikku spagetti-saaki. Koos teadaandega näidati saates klippi sellest, kuidas šveitsi talunikud puudelt spagette koristasid.
Tohutu hulk vaatajaid läksid nalja õnge – paljud helistasid BBC’sse sooviga teada saada kuidas nemadki saaksid endale kasvatada justnähtud imelisi spagettipuid. BBC vastas pärimistele diplomaatiliselt, „asetage spaketipulk tomatikastme karpi ja lootke parimat.“
[Pilt: spaghetti.jpg]
Video

1962: Samal aastal tegutses Rootsis ainult üks telekanal ja see edastas oma pilti vaid must-valgena. Kanali tehnika ekspert Kjell Stensson ilmus uudistesse teatega, et tänu uuele tehnoloogiale saavad kõik vaatajad muuta oma must-valge televiisori värviliseks, selleks pole vaja muud kui tõmmata pildikasti ümber tavaline nailonsukk. Saates tehti ka puust-ette-punaseks demonstratsioon.
Paljud läksid asja õnge. Tegelikuses alustas Rootsi televisoon värvilise pildiedastusega 1. Aprillil, 1970.

1992: USA’s teatas rahvuslik raadio oma eetris, et Richard Nixon on otsustanud taas kord presidendiks kandideerida. Tema uueks loosungiks oli, „Ma ei teinud midagi valesti, ja ma ei tee seda enam kunagi.“ Lisaks teadaandele lasti eetrisse heliklipid Nixoni kõnedega kanditatuuri astumise puhul. Saade ujutati hetkega üle raevunud telefonikõnedest, kus kuulajad väljendasid oma nördimust ja viha. Saatejuht John Hockenberry oli sunnitud juba saate teises pooles tunnistama, et tegemist oli naljaga. Nixoni häält oli matkinud koomik Rich Little.

1998: USA’s teatas ajakiri New Mexicans for Science and Reason, et Alabama osariigi seaduskogu on hääletanud selle poolt, et Pii väärtus muudetaks arvult 3.14159 „Piibli väärtuseks“ 3.0. Artikkel levis kulutulena üle interneti ja seda levitati e-maili teel õhtrates kogustes üle kogu maailma. Viimaks hakkas Alabama seaduskoku saabuma hulgaliselt kõnesid seaduseelnõu vastu protsestivatelt inimestelt. Tegelik artikkel oli kirjutatud füüsik Mark Boslough’i poolt, kes oli üritanud parodeerida seadusandliku võimu püüdeid piirata evolutsiooniteooria õpetamist koolides.

1976: Briti astronoom Patrick Moore teatas BBC Raadio 2’s, et kell 9:47 samal hommikul toimub kord-elus-juhtuv astronoomiline sündmus, mille mõjusid saavad kõik kuulajad ka ise kodus järgi proovida. Planeet Pluuto mööduvat Jupiteri tagant, ajutiselt põhjustades „graviatsioonilise joonduse“, mille tulemusel Maa enese gravitatsioon oluliselt nõrgeneb . Moore soovitas oma kuulajatel täpselt eelteatatud kellaajal õhku hüpata, tundmaks selle sündmuse mõjusid imeliku hõljumistundena. Peale kellaaja möödumist sai stuudio sadu kõnesid inimestelt, kes olevat sellist mõju omal nahal tunda saanud. Üks naine väits, et tema ja tema 11 sõpra olevat koguni oma toolidelt õhku tõusnud ning toas ringi hõljunud.

1998: Kiirtoidukett Burger King avaldas ajalehes USA Today terve lehekülje suuruse reklaami, milles see teatas, et nad tuvustavad oma menüüs uut toodet: „Vasakukäeline hamburger“ – spetsiaalselt mõeldud 32-millionile vasakukäelisele ameeriklasele. Reklaami sõnul on sisaldab uus toode samu koostisosasid, mis tavaline hamburger, ainukese erinevusega, et kõik kastmed on vasakukäelistele mõeldes pööratud 180 kraadi võrra. Järgmisel päeval avaldas Burger King, et kuigi tegemist oli naljaga, olid tuhanded kliendid endale ka uut burgerit nõudnud. Samaaegselt olid paljud teised palunud neile anda nende oma tavalist paremakäelist versiooni.

1989: 31. Märtsil, 1989 aastal nägid tuhanded autojuhid Londonist väljaspool asuval maanteel õhus hõljuvat helendavat lendavat taldrikut. Paljud neist pidasid auto kinni, vaatamaks kuidas veider õhusõiduk õhus hõljub. Viimaks maandus taldrik kohalikul viljapõllul, mille peale kohalikud elanikud viivitamata tulnuk-invasiooni hirmus politsei kutsusid. Kui politsei sündmuskohale jõudis, otsustas üks vapper korrakaitsja, kumminui pikalt ette sirutatud, õhusõidukile läheneda. Kuid kui taldriku uks avanes ning sellest väljus hõbedaselt riietatud figuur, andis politseinik pikemalt mõtlemata jalgadele valu ja põgenes teises suunas.
Tuli välja, et taldrik osutus tegelikult kuumaõhupalliks, mis oli spetsiaalselt ehitatud meenutamaks lendavat taldrikut. Nalja taga oli Richard Branson(36-aastane Virgin Records’i asutaja). Mees kelle kireks olid kuumaõhupallid ja naljad oli plaaninud tegelikult oma õhupalliga maanduda 1. Aprillil Londoni Hyde pargis. Kahjuks oli tugev tuul ta kursilt kõrvale puhunud ning ta oli pidanud leppima maandumisega päev varem vales kohas.
[Pilt: richard-branson-UFO.jpg]

1975: Austraalia uudisteprogramm This Day Tonight avaldas, et varsti läheb riik üle „meetrilisele-ajale“. Uues süsteemis saab minutis olema 100 sekundit, tunnis 100 minutit ja päevas 20 tundi. Sekundeid hakatavat nüüdsest nimetama millispäevadeks, minuteid sentipäevadeks ja tunde detsipäevadeks. Adelaide linnahallis nädati isegi ülespandavat juba 10-tunnis sihverplaadiga kella. Saade hakkas varsti vastu võtma kõnesid inimestelt, kes olid pettuse õnge langenud. Üks nördinud vaataja oli isegi küsinud, et kudas ta saaks muuta oma vastsoetatud digitaalkella meetrilist-aega näitama.
[Pilt: metric-clock.png]

1934: Apirllis, 1934 trükkisid paljud Ameerika ajalehed(sh. The New York Times) oma väljaandes ära pildi mehest, kes suudab lennata kasutades selleks vaid oma kopsude jõudu. Kaasnevad artiklid jutustasid uuest imelisest leiutisest, kus saksa piloot Erich Kocher puhus oma rinnal asuvasse kasti, mis panevat pöörlema vastavad rootorid, mis omakorda tekitavat võimsa imemis-efekti, mis tõstvat mehe õhku. Suusad piloodi jalas olid mõeldud sujuvaks maandumiseks ja tema seljast väljaulatuv pikk uim tüürimiseks. Ameerika väljaanded aga ei teadnud , et tegelikult pärines pilt saksa ajalehest Berliner Illustrirte Zeitung, kus see oli figureerinud kui aprillinali[jälle ha-ha]. Tänu rahvusvahelisele uudispiltidega tegelevale agentuurile(kes samuti langes nalja õnge), levis pilt üle kogu Ameerika.
[Pilt: flies%20by%20own%20lung%20power.jpg]

Lõpetuseks George Carlin'i tabav ütlus: “Just think of how stupid the average person is, and then realize half of them are even stupider!”
Tõlkes: "Lihtsalt mõelge, kui loll on keskmine inimene ning seejärel mõistke, et pooled neist on veel lollimad."
(selle postituse viimane muutmine: 01-04-2011 13:58 Nielander.)

"Mida saab väita ilma tõenditeta, saab ka ilma tõenditeta kõrvale heita"
- Christopher Hitchens
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
AnnaNuustik Eemal
Energeetik-Õpilane

Postitusi: 374
Liitunud: Jan 2010
01-04-2011 14:10
Postitus: #2
RE: Aprillinaljad läbi aegade
Branson pani asja kinni.

Mis siis, et kiirustades ;D
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Metafor
Veteran

Postitusi: 2,840
Liitunud: Apr 2004
01-04-2011 15:15
Postitus: #3
RE: Aprillinaljad läbi aegade
Avalik hoiatus Nielanderile: Para-web pole koht nalja tegemiseks, sellised teemad pole siin aksepteeritavad.
Ilmselgelt on tegu vandenõude alla klassifitseeruvaga ning seda tänasest meie enam ei reguleeri.
(selle postituse viimane muutmine: 01-04-2011 15:16 Metafor.)

Vihja paranormaalsetest nähtustest meile:
paravihje@gmail.com

"To do is to be" - Descartes
"To be is to do" - Voltaire
"Do be do be do" - Frank Sinatra

[Pilt: status.gif?]
[Pilt: kpstatus.gif?]
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Maakas
Tavaliige

Postitusi: 174
Liitunud: Mar 2009
01-04-2011 15:43
Postitus: #4
RE: Aprillinaljad läbi aegade
Ivar Vigla nali Soome 100-margasega oli vast läbi aegade parim tillikas Eestis. Ühtlasi ka kellelegi väga tulus. Täna õhtul peaks saama sellest 20 aastat. Nii et väike juubel....
(selle postituse viimane muutmine: 01-04-2011 15:46 Maakas.)
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Foorumlane
Vana kala

Postitusi: 555
Liitunud: Mar 2010
01-04-2011 16:24
Postitus: #5
RE: Aprillinaljad läbi aegade
Mulle meeldis venemaal tehtud nali 1. aprillil ( aasta ei meenu ) !
Nimelt kirjutasid nad ajakirjas Komsomolskaja pravda , et nùùd kui on moes alkoholi vabad õlled , siis hakatakse tootma nùùd ka alkoholi vaba vodkat !
Selle nalja peale palju helistati ajakirja peatometuse . Lausa nii , et telefon oli punane raevunud venelaste kõnedest , kus nad àhvardasid kohtuga ja vàgivallaga . Isegi mõned lubasid , et kui sellist solki mùùma hakatakse , siis jàtavad joomise ùldse maha !
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Maakas
Tavaliige

Postitusi: 174
Liitunud: Mar 2009
01-04-2011 16:33
Postitus: #6
RE: Aprillinaljad läbi aegade
(01-04-2011 16:19 )Shponglebob:::) Kirjutas:  Okei... miks see foorum paneb minu postitusse Aprilli asemel vandenõu?LaughLaugh kas see on mingi nali? =)

Krt, ja minu postitustes on vandenõu asemel utigjhlkfnvekurfbjsdcbjh.Angry
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Nielander
Questioning Everything

Postitusi: 3,622
Liitunud: Sep 2007
01-04-2011 16:34
Postitus: #7
RE: Aprillinaljad läbi aegade
(01-04-2011 15:15 )Metafor Kirjutas:  Avalik hoiatus Nielanderile: Para-web pole koht nalja tegemiseks, sellised teemad pole siin aksepteeritavad.
Ilmselgelt on tegu vandenõude alla klassifitseeruvaga ning seda tänasest meie enam ei reguleeri.

Eiran avalikult administratsiooni hoiatust ning postitan veel mõned lood. Neist nii mõnigi vähemalt para alatooniga.

1708: Veebruaris, 1708. aastal avadas senini tundmatu Londoni astroloog Isaac Bickerstaff ennustuse, kus ta väitis, et tema rivaalitsev astrolooog John Partridge sureb sama aasta 29. märtsil palavikku. Partridge ise eitas nördinult ennustust. 30. Märtsil andis aga Bickerstaff välja pamfleti, kus ta väitis, et tal oli olnud õigus ning kaas-astronoom on tõepoolest surnud. Päeva pärast oli uudis levinud kogu Londonis.
1. aprillil äratati Partridge köstri poolt, kes tundis huvi tema matusetalitluse korraldamise üle. Jalutades tänavatel vahtisid inimesed teda kui vaimu ning mõned lähenesid talle öeldes, et ta näeb välja täpselt nagu üks inimene, kes hiljuti suri. Oma pingutustest hoolimata ei suutnud Partridge inimesi veenda, et ta ei ole tegelikult surnud. Lõpuks tuli välja, et Bickerstaff oli olnud tegelikult ajakirjaniku Jonathan Swift’i varjunimi ning tema nali astroloogi üle töötas koguni nii hästi, et Partridge oli sunnitud oma ennustuste avaldamisest loobuma, kuna ta ei suutnud saada lahti oma reputatsioonist kui mehest, kelle surm ennustati ette.

2007: Märtsi teises pooles postitati veebilehele Lebanon Circle Magik Co pildid 8-tollisest(20,32 cm) haldjat meenutavast muumiast. Kaasnev tekst seletas kuidas olend leiti koeraga jalutanud mehe poolt Derbyshire maakohast. Teade leiust levis kiiresti üle interneti. Blogipidajad spekuleerisid vaimustunult selle üle, et leitud on tõend haldjate olemasolu kohta. 1. aprilliks oli veebileht kogunud kümneid tuhandeid külastusi ja sadu e-maile. Kuid päeva lõpuks tunnistas lehe omanik Dan Baines, et tegemist oli pettusega. Ta olevat kasutanud oma oskusi mustkunstnike rekvisiidi-meistrina, et olend valmistada. Hiljem rääkis Baines, et isegi peale tema tunnistust sai ta hulgaliselt e-maile inimestelt, kes keeldusid uskumast(?), et tegemist oli olnud pettusega.
[Pilt: derbyshire-fairy1.jpg]

1959: Inglismaa, Wellingborough linna kodanikud ärkasid hommikul ning avastasid oma peatänavalt valge värviga maalitud jalajäljed, mille rea lõpus oli kiri, „Ma pean lendama“.

1996: Ajakirjas Discover avaldati uudis, et füüsikud olid just avastanud uue algosakese, mille nimeks sai bigon. See materjaliseerus olemisse vaid miljondikuks sekundiks, kuid imekspandavalt oli see selleks hetkeks keeglikuuli suurune. Füüsik Albert Manque seletas, et tema ja ta kolleegid avastasid osakese õnnetuse käigus, kui nende arvuti plahvatas olles ühendatud vaakum-toruga. Hilisem videoanalüüs olevat murdosa sekundiks näidanud bigonit hõljumas arvuti kohal. Manque spekuleeris, et bigon võib olla paljude seletamatute fenomenide põhjuseks – nagu näiteks: keravälk, kokkuvajuvad sufleed(?) ja iseeneselik süttimine. Ajakiri sai muidugi e-mailide teel oma artiklile tohutul hulgal lugejate vastukaja.
[Pilt: 1996bigon.jpg]

2007: Veebileht realclimate.org postitas artikli Uus-Meremaa Veterinaar-klimatoloogia(?) doktori Ewe Noh-Watt tööst, kus see väidab, et globaalset soojenemist ei põhjusta mitte süsinikdioksiid, vaid Uus-Meremaa lammaste populatsiooni vähenemine. Põhjuseks oli see, et kuna lambad on valged, siis nende arvukus suurendab planeet Maa keskmist albeedot. Kui lammaste populatsioon väheneb, siis maapind saab neelata suurema hulga päikesekiirgust, seetõttu soojendades planeeti. Katkend: „On selgesti nähtav, et hiljutist globaalset soojenemist saab seletada ainuüksi Uus-Meremaa lammaste hulga vähenemisega, ilma kaasamata põhjustesse müstilisi süsihappegaasi mõjusid, mis tegelikult ei mõjuta ju päikesevalgust üldse – erinevalt Lamba Albeedost. “

Noh-Watt hoiatas avalikust ka potensiaalsest tagasiside mehhanismist: „Mida soojemaks muutub kliima, seda vähem on nõudlust villaste kampsunite ja aluspesu järgi. Sellest johtuvalt väheneb järjest lammaste arvukus. Selline „amokki jooksev lamba-albeedo tagaside“ võib lõpuks viia ekstreemsetele tagajärgedele, nagu usutakse olevat juhtunud Veenuse kliimaga.“
[Pilt: Sheep.jpg]


1965: BBC Televisoon tegi intervjuu professoriga, kes olevat just leiutanud seadme nimega „lõhnavisoon“. See imeline tehnoloogia lubavat vaatajatel kogeda omas kodus lõhnu otse telestuudiost. Professor demonstreeris ka seadeldist lõikudes stuudios sibulaid ja keetes kohvi. Arvukalt vaatajaid helistasid kinnitamaks, et nad tõesti tundsid kõiki neid lõhnu omas kodus, justkui nad oleksid viibinud nendega stuudios.

1878: Peale seda, kui Thomas Edison 1877. aastal leiutas fonograafi arvasid ameeriklased, et selle mehe geeniusel pole piire. Seega, kui New York Graphic teatas 1878. aastal, et Edison oli leiutanud masina, mis suudab muuta puhta mulla otse kaerahelvesteks ja vee veiniks, seeläbi kõrvadades igaveseks näljahädad, ei tulnud puudust neist, kes olid seda valmis meeleldi uskuma.
Ajalehed üle kogu USA kopeerisid artiklit, aidates seega kaasa ülevoolavale Edisoni imetlusele. Üks ajaleht - Buffalo Commercial Advertiser – oli oma kiituses eriti tarmukas ning avaldas pika loo Edisoni geniaalsuse kohta. Ajaleht The Graphic võttis endale õiguse taas-avaldada Advertiser’i artikkel täismahus, trükkides selle kohale kahesõnalise pealkirja: „Nad näkkasid!“

"Mida saab väita ilma tõenditeta, saab ka ilma tõenditeta kõrvale heita"
- Christopher Hitchens
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Päikeseinsener
Bännitud

Postitusi: 3,029
Liitunud: Jul 2010
01-04-2011 16:38
Postitus: #8
RE: Aprillinaljad läbi aegade
Paar aastat tagasi tehti ühes Venemaa linnas nalja-
neeger pandi liiklusmiilitsa vormi ja saadeti patrullima..

Kuskil olid sellest pildid ka üleval.

"You're all individuals"
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Leena
Bännitud

Postitusi: 1,474
Liitunud: Sep 2009
01-04-2011 18:11
Postitus: #9
RE: Aprillinaljad läbi aegade
Möödunud sajandi lõpul panin lehte kuulutuse - Müüa jetinahast uus naiste kasukas.
Soovijaid/huvilisi olla olnud päris palju. Täpselt ei tea kui palju kuna telefoninumber ei olnud minu omaSad

Möödunud sajandi seitsmekümnendate alul kutsusime klassijuhatajale arsti, televiisoriparandaja, külmkapiremontija. Toona rohkem telefonitsi tellitavaid teenuseid vist eriti rohkem ei olnud. Kiirabi ja gaasiavariiga ei hakkanud jantima. Aga jantisime ühe klassikaaslase onuga. Tema onu nimelt vedas zil 130? ga kui õieti meeles mulda. Sõitis siis õpetaja ukse ette ja küsis kuhu kallata. Õpetaja tuli vaatas, mõtles natuke, tegi väravad lahti ja lasi koorma maha kallata. Majaümbrus sai korda, muru kasvama ja autojuht naise....ning kaheksanda klassi lõpupeol õpetaja käest klass kasti šampust.....selle nalja eest. Muuseas, see õpetaja ja klassikaaslase onu elavad õnnelikult minuteada koos siiamaani ja neil on ka kaks järeltulijat ning vist isegi lapselapsi üsna mitu.

See ei olnud ap ri ll ina li, vaid meenutus kunagisest naljast....
(selle postituse viimane muutmine: 01-04-2011 18:29 Leena.)

----------------------------
Kui inimene ajab jama ühes pisikeses valdkonnas mida ma täpselt tean, siis miks peaksin arvama, et ta ei aja ka mujal jama?
Einstein oli kindel vaid Universumi ning inimimlike lolluste lõpmatuses. Kusjuures esimeses ei olnud ta lõpuni kindel.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
PiziIngliito
Proua

Postitusi: 1,688
Liitunud: Sep 2007
02-04-2011 14:15
Postitus: #10
RE: Aprillinaljad läbi aegade
Kaheksanda klassi lõpupeol kast šampanjat.. tänapäeval ilmselt nii enam ei saaks Smile
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Maakas
Tavaliige

Postitusi: 174
Liitunud: Mar 2009
02-04-2011 14:49
Postitus: #11
RE: Aprillinaljad läbi aegade
(02-04-2011 14:15 )PiziIngliito Kirjutas:  Kaheksanda klassi lõpupeol kast šampanjat.. tänapäeval ilmselt nii enam ei saaks Smile

Ei saa jah. Tänapäeval läheb ikka kolm kasti vähemalt...wink
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
InDemand
Veteran

Postitusi: 1,008
Liitunud: Jun 2007
02-04-2011 14:53
Postitus: #12
RE: Aprillinaljad läbi aegade
(01-04-2011 16:38 )Päikeseinsener Kirjutas:  Paar aastat tagasi tehti ühes Venemaa linnas nalja-
neeger pandi liiklusmiilitsa vormi ja saadeti patrullima..

Kuskil olid sellest pildid ka üleval.

SIIT saab pilte vaadata. wink

Sadamas on laev turvaline, ent laevu ei ehitata selleks.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
paadikapten
Unistan, vaadeldes tähti...

Postitusi: 1,093
Liitunud: Oct 2004
03-04-2011 22:33
Postitus: #13
RE: Aprillinaljad läbi aegade
Viimane "tünn" oli kah hää Laugh Kes paari päeva eest TVd vaatas, sai teada, et Kadrioru pargist olla leitud 3 miljonit eurot ning leidja olla selle laari politseisse viinud.

Ma oli sel ajal tuttavate juures ja oi sa mu meie, kus need alles läksid keema... küll sõimati seda väidetavat raha politseisseviijat, küll unistati, et mida kõike saaks 3 milli euro eest jne. Hiljem alles hakati mõtlema, et "oota, täna ju on 1. aprill - äkki see oli tüng?"
Muide, see uudis tõmbas esimese hooga ka mind haneks ja eks minagi hakkasin suurejooneliselt unistama.

Mu enda helisodimised... https://soundcloud.com/paadikapten
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Maakas
Tavaliige

Postitusi: 174
Liitunud: Mar 2009
03-04-2011 22:58
Postitus: #14
RE: Aprillinaljad läbi aegade
(03-04-2011 22:33 )paadikapten Kirjutas:  Viimane "tünn" oli kah hää Laugh Kes paari päeva eest TVd vaatas, sai teada, et Kadrioru pargist olla leitud 3 miljonit eurot ning leidja olla selle laari politseisse viinud.

Ma oli sel ajal tuttavate juures ja oi sa mu meie, kus need alles läksid keema... küll sõimati seda väidetavat raha politseisseviijat, küll unistati, et mida kõike saaks 3 milli euro eest jne. Hiljem alles hakati mõtlema, et "oota, täna ju on 1. aprill - äkki see oli tüng?"
Muide, see uudis tõmbas esimese hooga ka mind haneks ja eks minagi hakkasin suurejooneliselt unistama.

Laugh Metshtat ne vredna....LaughLaugh
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
jonnipunn
Tavaliige

Postitusi: 149
Liitunud: Sep 2013
30-09-2013 00:13
Postitus: #15
RE: Aprillinaljad läbi aegade
Mul on juuksuritega enamasti halvad kogemused, no ma siis sätin need tavaliselt 1 aprilliks, et kui jälle jubedana välja tulen, siis on vähemalt aprillinali.

I am strong because I know my weaknesses, I can laugh because I have known sadness
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Postita vastus 


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Nõidumisest detailsemalt läbi ajaloo tänapäevani Aerling 41 9,808 05-12-2019 12:59
Viimane postitus: Lokster
  Maagiline ruut Karl Kello pilgu läbi Aerling 5 3,918 18-05-2014 18:58
Viimane postitus: trigon382

Vali alamfoorum:


Kasutaja(d) vaatamas seda teemat: 1 külalist

gro.bew-arap[tä]bew-arap | Para-web | Tagasi üles | Tagasi sisu juurde | Mobile Version | RSS voog