Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[aprillinali] Oluline
#26
Mis praktiline mõte sellel ignore-listil olema peaks?
Kui pole soovi või julgust kriitikat näha, siis pole ju mõtet foorumis käia...
Lõpuks on niimoodi, et osade kasutajatega räägi nagu seinaga(tegelikult on juba pikemat aega kohati selline tunne)...
#27
Ega paljud ei tahagi, et nendele midagi vastu öeldakse. Pigem ootavad ainult kiitmist.
#28
(01-04-2011, 14:45 )Ilo Kirjutas: Ega paljud ei tahagi, et nendele midagi vastu öeldakse. Pigem ootavad ainult kiitmist.

Jälle läheb jutt Dr. Koltsi peale...
#29
(01-04-2011, 14:45 )Ilo Kirjutas: Ega paljud ei tahagi, et nendele midagi vastu öeldakse. Pigem ootavad ainult kiitmist.

Mina küll tahan, et mulle midagi vastu öeldakse. Ja kiitmist ootan ka! Üleüldse tahan ma kõike ja rohkem.....
#30
(01-04-2011, 14:48 )Nielander Kirjutas: Jälle läheb jutt Dr. Koltsi peale...
Tegelikult ma pidasin siiski silmas Müstifikatsiooni Bleh Aga ka Dr. Koltsiga on/oli nii.

#31
Dr. Kolts sõimas kriitikuid(kes muidugi sellest järeduvalt olid temast vaimselt madalamal tasemel) ja ülistas kaasauskujaid(kes olid otse loomulikult temaga vaimselt võrdsed või lausa kõrgemal asetsevad - kuigi seda viimast juhust on raske uskuda)...
#32
(01-04-2011, 14:40 )Nielander Kirjutas: Mis praktiline mõte sellel ignore-listil olema peaks?
Kui pole soovi või julgust kriitikat näha, siis pole ju mõtet foorumis käia...
Lõpuks on niimoodi, et osade kasutajatega räägi nagu seinaga(tegelikult on juba pikemat aega kohati selline tunne)...

Sellel on vägagi praktiline mõte. Kui on ikka selgunud, et midagi tarka kunagi lugeda mõnelt kasutajalt ei ole, siis parem neid poste üldse mitte näha. Siis ei teki tahtmist ka vastata - ja nii jäävad tühipostitused ja tühivaidlused ära.
Kahju, et ma seda varem ära ei jaganud. Igatahes on nüüd Ilo sõbra kõrvale ilusti asetatud!Smile

#33
(01-04-2011, 14:53 )Müstik Kirjutas: Igatahes on nüüd Ilo sõbra kõrvale ilusti asetatud!Smile
Tead... ma olen sellega rahul ja väga! Nüüd sa, kui sul "hood", ei hakka sa vähemalt tuhnima oma oponendi vanades teemades, et tekste kontekstist välja rebida.
Saan mina rahulikumalt hingata ja saad sina kirjutada... midaiganes sa kuskilt jälle maha kopeerid, et oma mõtet lisamata, see teemase lisada.

#34
(01-04-2011, 14:53 )Müstik Kirjutas: Sellel on vägagi praktiline mõte. Kui on ikka selgunud, et midagi tarka kunagi lugeda mõnelt kasutajalt ei ole, siis parem neid poste üldse mitte näha. Siis ei teki tahtmist ka vastata - ja nii jäävad tühipostitused ja tühivaidlused ära.
Kahju, et ma seda varem ära ei jaganud. Igatahes on nüüd Ilo sõbra kõrvale ilusti asetatud!Smile

Aga kui lugedes mingit nö. mõtetut postitust ei kaota sa midagi, siis ignoreerides mõnda kasutajat kaotad sa ju võimalusegi, et ehk midagi ikka kusagil aeg-ajalt sinu jaoks on...

Pealegi piisab väljalogimisest ja sinu ignore list kaotab oma mõtte...

#35
Ole rahulik, sind ma ei ignoreeri, sest vahel oskad sa paranähtusi ka uues valguses välja tuua!Smile
Kahju ainult, et ignoreeritavad minu poste lugeda saavad. Nii et tegelikult on tõesti selles süsteemis midagi väga mäda!
#36
Anna andeks, Müstik, aga - mis sul täpsemalt häda on? Mulle ei meeldi ka paljud asjad ja eiran neid suures osas, aga hakata kuskil foorumis bännima mingisuguste kasutajate postitusi? See on umbes nii, et keerame filmil mõned sõnad maha, sest mulle ei meeldi nende hääldus. Või las olla mõne peategelase asemel siluett, sest ta lõust ei istu. See ignoreerimislist tuleks tegelikult üldse kaotada - see tekitab vaid viha.
#37
Mõni inimene laenutab raamatukogust raamatuid ja siis kukub korrektoriga tsenseerima. Igal ühel oma lõbu...
http://www.delfi.ee/news/paevauudised/ee...d=27050735
#38
Eks ole ju teisigi omal ajal sellisesse listi pandud, kas siis ei tekitanud viha?
Milleks niisuguseid asju siis välja mõeldud. Aga eks te ise tea, mis teete.
Mina ei tunne mingit viha!Smile
#39
Süsteemi peab veidi täiustama. Diplomit on võimalik ka fabrikatseerida.
http://www.diplomareplacementservice.com/
Kesk Soomes töötas üks arst aasta tagasi, kes oli oma diplomi ostnud internetist. Töötas kenakese pool aastat enne kui vahele jäi, klientide poolt oli ta austatud, kuna kuulas mida patsiendid hädaldasid.
Jama hakkas pihta alles siis kui antud arst liialt palju valesid toimeaineid välja kirjutas ning apteekritega sellele vahele jäi.
Pärast seda veetis natuke aega vanglas ning maksis väikese trahvi.

Mõte on selles, et kui õieti teha, siis on võimalik ka teeselda haritut haritutele. Ainult vahele ei tohi jääda.
#40
8 lihtsat nippi rumalatele - kuidas teha võltsdiplom: http://www.ehow.com/how_2192375_make-fake-diploma.html
#41
Saab ju ka ülikooli lõpetanute nimekirjast vaadata, kas teatud isik on diplomi saanud või ei ole mitte.
Saab ka vaadata, kas tal on see kraad, mida ta ütleb endal olema.
#42
Vandenõu lollakate vastu. Värdid.
#43
See ei ole vandenõu - see on naljarubriik!Smile

Tänud kõigile naljasõpradele, kes on tänase päeva tõeliselt naljakaks muutnud!
#44
Muig, pöördunud kunagi riiakas naine rabi poole, et neil tülid mehega kogu aig majas.
Rabi soovitas naisel teinekord ohusituatsioonis suu vett täis võtta ja kümneni lugeda...
Ehk annab seda nalja ka elus kasutada? Ja kümneni lugemise ajal mõelda,mida teile ütelda tahetakse?

Andke andeks, aga teid on kõrvalt nõnna naljakas vaadata LaughLaugh...Nigu mudilased,ausõnaBleh
#45
tomahook ja rahu? hmm Bleh
#46
(01-04-2011, 16:05 )olematu Kirjutas: tomahook ja rahu? hmm Bleh

Tomahook ongi ju RAHUKIRVES! Kas sa siis ajalugu ei tunne? Oi, Olematu! Häbi-häbi!Angry
#47
Olgu,aga kui see on nali,siis see ei ole minujaoks naljakas! Aga mul pole kõrgharidust!!MA olen ju viieteist aastane alles :S
(01-04-2011, 16:25 )tomahook Kirjutas:
(01-04-2011, 16:21 )Betelgeuze Kirjutas: Pommis käis üks kõva pauk, Rõuge-Ruudil püksis auk.

Seda ütled sina,mitmel hiirel teda õnnestus kabistada.

TEgelt?O_O
#48
(01-04-2011, 16:33 )OuijaFan Kirjutas: Olgu,aga kui see on nali,siis see ei ole minujaoks naljakas! Aga mul pole kõrgharidust!!MA olen ju viieteist aastane alles :S
Novot, nüüd on sul vähemalt elus eesmärk! Saada kõrgharidus, et saada tagasi Para(haridus)-weebi.

#49
(01-04-2011, 16:35 )Ilo Kirjutas:
(01-04-2011, 16:33 )OuijaFan Kirjutas: Olgu,aga kui see on nali,siis see ei ole minujaoks naljakas! Aga mul pole kõrgharidust!!MA olen ju viieteist aastane alles :S
Novot, nüüd on sul vähemalt elus eesmärk! Saada kõrgharidus, et saada tagasi Para(haridus)-weebi.

Ma pean nii kaua ootama? Appi , 2012 suren ma juba ju ära!Shock


Appi , mu kadumisaeg tuleb ! Nuuks,ma tunnen ennast nii tatina nüüd...Nuuks.
#50
Excu üldiselt magas kogu päeva ja nüüd läheb pimedasse keldrisse omale vajalikke dokumente looma.
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  [Aprillinali] Hiinas avastati senitundmatu sauruse skelett Thorondor 4 3,121 01-04-2005, 23:32
Viimane postitus: Thorondor

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat