Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
mereäärde minek päästis elu?
#1
sellel suvel juhtus mul selline asi, et läksin sõpradega ühte kohta telkima..hoomikul 7 ajal hakkasin kodupoole kõndima 12 km kaugusel...ja siis keeras tee ära mereäärde, alguses mõtlesin kas minna tahaks kiiremini koju jõuda ja puhkus teha hoopis teeristis mis oli 4 km kaugusel..aga ma läksin mereäärde, sellega kaotasin 10 minutit ja siis olin teest 50m kaugusel ja siis sõidab auto läbi posti kuhu ma tahtsin maha istuda ja puhata..see mereäärde minek päästis mu elu arvatavasti..oleks ma seal maha istunud ja puhkanud oleks ma vist autoalla jäänud..
Vasta
#2
Aga vb ei oleks siis auto sinna posti sisse sõitnud kui sa oleks seal posti juures puhanud. Ma kofguaeg mõtlen, et iga liigutus, mis ma teen võib kuidagi mu elu muuta...
Vasta
#3
njah ei tea midagi, kuna enne risti oli veel kurv ja ta hakkas pidurdama 15-20m enne risti
Vasta
#4
Tsitaat:Esialgne postitaja antz
njah ei tea midagi, kuna enne risti oli veel kurv ja ta hakkas pidurdama 15-20m enne risti

tegelikult ma mõtelsin seda et...krt ma ei oska seletada:o
Võtame jalgpalli. Kui mingi hea võiamlus luhta läheb kuid hiljem tuleb siiski värav räägitakse, et "oi oleks sa selle võimaluse mis sa mööda lõid, ära kasutanud, oleks me juba 2:0 ees." aga kui esimene võimalus oleks kohe väravaks realiseeritud, poleks seda teist võimalust vb tulnudki, sest mängu käiku oleks see esimene värav juba muutnud.

Paremini ei oska seletada:o
Vasta
#5
Ma usun ka, et iga liigutus muudab järgnevaid situatsioone. St et asjad ei kulgeks samamoodi kui valida ühe võimaluse asemel teine.
Vasta
#6
Oleks võinud juhtuda ka õnnetus. Ja sellest päästis sind kaitseingel, kes käskis sul mere äärde minna.
Kaitseinglite töö ongi meid õnnetuste eest kaitsta, kuigi iga kord nad seda ei tee. Neisse peab suhtuma nagu teistesse inimestessegi. Kaitseingleid ei tohi näiteks välja vihastada, sest siis nad ei pruugi oma tööd enam teha.
Vasta
#7
Millega need kaitseinglid üldse kaasnevad...Ma mõtlen, et kas jälle mingid ristiusu sünnitised või ongi päriselt sellised asjad olemas.
Väiksena ma lamasin selili diivanil ja vaatasin lakke. Mõtlesin, et tasub jalga liigutada või mitte...milline on tulevik kui ma jalga liigutan ja milline siis kui ma ei liiguta Laugh
Vasta
#8
Igal inimesel on kaitseingel.
Minu teada ei kuulu nad ristiusku, aga võib-olla on nad ka seal olemas.
Kaitseinglitest kuulsin ma siis, kui akkasin huvituma vaimudest, maagiast jm.
Vasta
#9
Mul paar küsimust, aga ma paigutan need teise teemasse, sest muidu tuleb varsti keegi ja kustutab need siit ära
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  "Miski" päästis ehk isegi kindlast surmast... henzukaz 34 12,122 15-02-2006, 19:51
Viimane postitus: SuperHit80

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat