Teema hinnang:
  • 1Hääli - 1 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sõber vampiir??
#1
Noh, eelmine nädalavahetus läks mu sõber Haapsalu vanaemale külla. Enda omale. Tagasitulles ta on kuidagi imelik. Üks näide, kui oli vaheaeg (kevade, kui ta käis vanaema juures), ei olnud temaga kaua rääkinud, ja saatsin talle kirjakese, kuigi ta oli väljas. Kui ma järgmisel hommikul kuskil enne lõunat vaatasin msn'i, oli ta vastanud nii:

Muidugi ei ole me üksteist kaua näinud. Aga palun ära mulle enam kirjakesi päeval saada, sest mu arvuti niigi seal kohas, hakib pidevalt, ning ma ei ole hommikul ega päeval üldse üleval.

Aitäh...

Kirja lugedes ma muidugi olin ehmunud. Ootasin siis nii kaua, kuni täiesti pimedaks läks (meie kandis alles 22-23.00 vahel) ning läksin msni. Ja mis te ise arvate? Kõik teised olid väljas, peale minu sõbra. Meie vestlus:

Mina: Tšau
Sõbranna: Tšau jah
Mina: Kle, miks sa selle kirjakese, vms, niimoodi kirjutasid?
Sõbranna: Ma ei räägi sellest midagi, okei??
Mina: No..ok.
Sõbranna: Ja sa ei räägi minu ja sinu vestlusest kellegile, või sul ei vea.
Mina: Oota! Veebikas sisse?
Sõbranna: Dvj..

Ja peale seda hakkasime temaga veebikas suhtlema. Kõige imelikum, mis oli tema juures, oli ebatavaliselt valge nahk, helkivad silmad ja natuke pikemad kihvad, kui enne. Imelik...
Natukese aja pärast läksin magama, tema ütles, et läheb metsa. Ja ausalt öeldes ma ei tahtnudki teada, mis ta seal teeb.

Palun, aidake mind!! Ma tean, et see ebausutav, aga see on tõsi. Ja viimasel ajal on tal surmaisu vere vastu...

#2
Hmm... no eks ma vasta ka siis öösel kl 6 hommikul kui veel päike pole tõusnud.
Ühesõnaga kõiki neid asju(silmad, kihvad, nahk) saab asjadega muuta, nt paned läätsed silma, naha värvi saad kreemiga või siis isegi valgustusega heledamaks teha, kihva proteesid on olemas ja kõigile tuntud vampiiri hambad on sammuti poes saadaval. Mis puutub metsa minekut, siis iba võivad iga üks ajada. Et ta võis sinuga lihtsalt lollitada.
Muidugi on ka väga palju Twilight'i fänne kes hakkavad ise uskuma et nad on mingid tegelased sealt ja riietuvad ja käituvad vastavalt.
#3
Kolmas variant on, et austatud kirjutaja testib Para-weebusid ning nende kergeusklikkust. wink

Ent kui vampiir, siis vaata, et talle ette ei satu.
Sellised sõbrad võivad ühel hetkel millekski palju ohtlikumaks muutuda, kui sõbrast arvata julgeks...
#4
(07-04-2011, 19:43 )Kizzu60 Kirjutas: Noh, eelmine nädalavahetus läks mu sõber Haapsalu vanaemale külla. Enda omale. Tagasitulles ta on kuidagi imelik. Üks näide, kui oli vaheaeg (kevade, kui ta käis vanaema juures), ei olnud temaga kaua rääkinud, ja saatsin talle kirjakese, kuigi ta oli väljas. Kui ma järgmisel hommikul kuskil enne lõunat vaatasin msn'i, oli ta vastanud nii:

Muidugi ei ole me üksteist kaua näinud. Aga palun ära mulle enam kirjakesi päeval saada, sest mu arvuti niigi seal kohas, hakib pidevalt, ning ma ei ole hommikul ega päeval üldse üleval.

Aitäh...

Kirja lugedes ma muidugi olin ehmunud. Ootasin siis nii kaua, kuni täiesti pimedaks läks (meie kandis alles 22-23.00 vahel) ning läksin msni. Ja mis te ise arvate? Kõik teised olid väljas, peale minu sõbra. Meie vestlus:

Mina: Tšau
Sõbranna: Tšau jah
Mina: Kle, miks sa selle kirjakese, vms, niimoodi kirjutasid?
Sõbranna: Ma ei räägi sellest midagi, okei??
Mina: No..ok.
Sõbranna: Ja sa ei räägi minu ja sinu vestlusest kellegile, või sul ei vea.
Mina: Oota! Veebikas sisse?
Sõbranna: Dvj..

Ja peale seda hakkasime temaga veebikas suhtlema. Kõige imelikum, mis oli tema juures, oli ebatavaliselt valge nahk, helkivad silmad ja natuke pikemad kihvad, kui enne. Imelik...
Natukese aja pärast läksin magama, tema ütles, et läheb metsa. Ja ausalt öeldes ma ei tahtnudki teada, mis ta seal teeb.

Palun, aidake mind!! Ma tean, et see ebausutav, aga see on tõsi. Ja viimasel ajal on tal surmaisu vere vastu...

Käisime tal külas koos Kizzuga täna. Tagasi tulin üksi. Meie vestlus siis oli selline:

Kizzu ja mina: Tšau
Sõbranna: Mis tahate?
Mina: Külla tulime sulle.
Kizzu: Näed, meil on natuke küüslauku ka. Tõime kõik sulle.
Sõbranna: (paneb litaka vastu Kizzu nägu *ouch*)
Mina: Lollakas! Lähme ära, tundub, et asi läheb hullemaks.
Kizzu: EI! Enne, kui me sellele ei ole lahendust leidnud. Käts, lased sisse meid äkki?
Sõbranna: Miks?
Mina: Sõbrad ju ikka lasevad.
Sõbranna: Olgu. Aga ise koristate pärast oma s'ta ära, mis sisse toote.
Mina: (vaikselt) Omg...

Ja siis läksime tema tuppa. Tal oli voodi asemel kirst. Kizzu tegi enesetapu. Väga julm Sad
Ta läks katsuma Kätsi silmi, et kas seal on läätsed, ja siis kiskus kihvasid, aga ei tulnud ära :O

Ja siis see "vampiir käts" rebis ta pooleks. Ma kimasin elukiirusel minema. Kodus nutsin hullult ja siis tulingi siia. PALUN AIDAKE, KUIDAS TAST LAHTI SAADA! Või noh, kuidas ta inimeseks saada. Ma arvan, et Kizzu ajas Kätsi veebikaga närvi. Aga ta oli väga ülbe (sõbranna). JA, me keegi ei vaata Twilighti. Ewww...

#5
Issand jumal, mis ulme. Laugh
Selle jutukese võiksid sa kuskile reidipäevikusse järjejutuna postitada. Smile
#6
Ma ei saanud ikkagi aru mis seal toimus. Keegi tegi enesetapu? Keegi rebiti pooleks?
Aga üldiselt inimene saab oma isiksust muuta selliseks nagu ta ise soovib. Olla "vampiiri" moodi tundus su sõbrannale kõige sobivam siis selle ta ka valis. Miks? Sellel võib olla psüholoogilised tagamaad. Loogiliselt võttes, miks inimene peaks ennast eraldama teisteseast, on kui tal on mingid jamad vanematega, poisiga, mingite tuttavatega. Võib olla mõni lähedane suri tall ära ja nüüd ta süüdistab ühiskonda selles. Kuna isik on mulle tundmatu siis see on ainult oletus.
Ja siiski on vähe usutav et on tegemist vampiiriga, sest nagu kes magaks kirstus? See oli filmides ja raamatutes mõeldud metafoorina, et tegemist on elavate-surnutega.
Ning kui ta Twilight'i ei loe/vaata, siis teisi vampiiri raamatuid/filme on veel. Küsige temalt.
Ja tekstis võiksid kasutada rohkem omadussõnu ja seletada rohkem, mis seal toimus.
Kokkuvõttes on tegemist siiski teie sõbrannaga, meie(foorumlased) saame teile ainult soovitusi anda ja oletada mis tal viga võib olla, lahenduse peate te ise välja mõtlema, sest teie teate temast palju rohkem kui meie.
#7
Enne, kui ta nö vampiiriks hakkas, oli ta nii sõbralik, tagasihoidlik, ja armas. Kui kellelgil meie klassis sünnipäev oli, tegi ta kingituse (isegi poistele). Meile meeldis temaga olla. Aga nüüd, ta on täiesti muutunud. Ülbe, ei mõtle, mida teeb, vihastab iga väiksema asja peale (nt. tema närvi ajamine). Ei tea, mida veel! Tal olid enne sinised silmad, tume nahk kuid nüüd helendavad silmad ja täiesti lumivalge nahk. Tal olid enne alati punased põsed (see oli naturaalne, sest ta ei kasutanud meiki) aga nüüd mitte. Ta on väga imelikuks muutunud. + minu ja võib-olla tema sõbranna surm. Kizzu ehk siis. JA see ei ole ulme. Ta on juba oma vanemad ära tapnud, mõned meie klassist on ta ka ära tapnud. Aina hullemaks läheb! Kui me küsime, et kuidas teda aidata saame, vihastab ta kohe ja annab peksa. Ma arvan, et kui ta nüüd mu parima sõbra ära tapab, teen ma enesetapu, nt. hüppan katuselt alla. Sest ma ei taha alati viimaseks jääda!!! Aga palun aidake... Meie mata õps ütles, et leidis tema nimelise haua surnuaiast. (Peale oli kirjutatud Tema Nimi, 10.02.1995-23.03.2011 (aeg, kus ta vanaema juures käis) ) Aga ta ei öelnud, kus see on. Ning tal ei olnud kellegagi probleeme (ei vanematega, ei sõpradega, ei poissidega). Meie klassi ellujäänutega oleme hakanud seda lugu uurima. Ja õpetajaga ka. Me tahame selle loo täiesti lõpuni "lahti harutada" ja siis vaatama, kuidas teda aidata saaks. Või kui ei saa, siis peame uurima, kuidas teda tappa saab (olen kuulnud, et püha vee valamine haua kõrvalisse kohta, või kirve löömine südamesse). Oleksin väga väga tänulik, me kõik oleksime, kui keegi meid aidata saaks Smile
#8
Nalja võib teha, aga see sinu tekst ei ole naljakas. See on hoopis kurb lugeda, et juba nii noored inimesed on kiiksuga, ei ole ravi saanud ja et foorumi juhtkond sellist saasta tolereerib. Palun teema KUSTUTADA, kasutaja BÄNNIDA, et taolised "naljad" vähkkasvajana edasi ei areneks.
#9
Tõepoolest, ei vaja selle teema kinnipanekuks eraldi välja toovaid põhjusi.
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Olen ma vampiir? astrid 141 63,492 09-04-2013, 20:53
Viimane postitus: ripnoi

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat