Postita vastus 
 
Teema reiting:
  • 0 Häält - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Salateadused
Autor Sõnum
Celtic
ja sina pead kandma maailma

Postitusi: 5,868
Liitunud: May 2004
02-12-2011 08:27
Postitus: #26
RE: Salateadused
Need inimesed, kellest sa räägid, ei ole kümnete tuhandete aastate vältel grammivõrdki muutunud selles suunas, et nad üldse tahakski mingit totaalset avalikustamist. Neid lihtsalt EI HUVITA.

Teadmistega kaasneb vastutus ja see on esimene ring, millest ligi 90% läbi ei hammusta - ei taheta vastutada. Allesjäänud 10% ligikaudu 9% loobub poolel teel kuna leiab, et see, mis on reaalsus, ei vasta nende ettekujutustele ja ootustele, ehhk siis nemad tahtsid miskit muud, ent pettusid, et nende tahe ei täitugi.

Salateadused on salateadused just seetõttu, et nende valdajad tunnevad inimmeeli ja teavad, et totaalne avalikustamine on nii ehk naa vaid äraspidise efektiga - 90% inimestest vilistab välja ning kukil istuvad parasiidid peavad väljuma oma mugavustsoonist, et "avalikustajaile" pikki näppe anda.

Lahendused - ära hõlju pilvedel ja ära eelda, et inimkond on niivõrd arenenud, et kõik läheks kui õlitatult plaani järgi. Inimene ISE loob neid diile, mitte keegi ei tule tema eest talle salaja kukile istuma. Raha, võim, edukus - ikka needsamad tahtele allutatud diilitulemid, mis nad on olnud kümneid tuhandeid aastaid.

Ja kui päris aus olla, siis jah - mina näen asja nii, et EI OLE VÕIMALIK selline massiline avalikustamine, lihtsalt ei ole. See on tühi peaga vastu seina jooksmine ning nullib hetkega kõik selle, mida eelnevad põlved on aastatuhandetega saavutanud.

Umbes nii, et sa paned paika ideaalse plaani, käid läbi detailselt kõik punktid ja korra veel. Muretsed ajapikku varustuse, laskemoona, kogud luureinfot, valmistud. Kõige selle kõrval suurendad kaitse-eelarvet, turvad punkrit, lood elamistingimusi ning teed kõik selleks, et ellu jääda targalt ja et ühel hetkel toimuks rünnak kirurgilise täpsusega ning läbimõeldult, et seda saadaks ka mingi reaalne edu vaenlase vastu, keda on kordades rohkem, kel on parem tehnika ning kes ühe silmapilgutusega saaks terve rügemendi hävitada. Ja siis tuleb mingi jobu, haarab punkrist lipu ja jookseb selle lehvides üle terve heinamaa, ise karjudes oma sõjahüüet. Vähe sellest, et teda maha löödi, näitas ta vaenlasele kätte ka koha, kuhu nalja pärast väike pomm saata. Ja kes sellest võidab?

Antud juhul oled sina see lipuga lehvitaja, kes hommikul ärgates nägi peeglist lõvi ja jäid tõsimeeli uskuma, et sinu vastasteks on mingid sipelgad.

Kõrgeim äratundmine on teada saamine, et tegelikkuses olid pidevalt selle kõrgeima äratundmise sees.
Iga hetk ja iga kogemus, mis sa saavutad on ideaalne, täiuslik, kordumatu
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Digitaria
kõrreline

Postitusi: 718
Liitunud: Sep 2009
02-12-2011 08:53
Postitus: #27
RE: Salateadused
Celtikul on õigus. See ei huvita kedagi. Lihtsam on esmaspäevast reedeni seebikaid vahtida ja reedest esmaspäevani õllet libistada. Kui kellegile rääkidagi midagi niisugust, siis vaadatakse kui idiooti: loll oled vä, mis loed sellist nõmedust. Üks naine ütles kunagi väga "kenasti": Mis meie, me oleme ju orjarahvas. Olemegi, kui ennast selleks peame. Neile, kes nii mõtlevad seda selgeks ei tee.

Omada omamata.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
euroruubel
vaatlen ja jälgin

Postitusi: 2,513
Liitunud: Apr 2011
02-12-2011 10:11
Postitus: #28
RE: Salateadused
Celtic, lahendused-poiss on endale pähe võtnud, et selle "aigar-säde-vampiiritehnikaga" hävitab ta kõik tulnukad, seega ristisõda ei saa olla muud kui edukas.

Ja lahendused-poisile teadmiseks, et vastutus ongi see, mis inimesi hirmutab: paljukese on sul tuttavategi hulgas nõus möönma, et ise olin loll? Ikka mees on süüdi, naine on süüdi, ämm on süüdi, ansip on süüdi, sina oled ka süüdi, vot nii.

"Massiline valgustumine" ei ole lihtsalt võimalik, see saab olla ainult individuaalne, iga inimene toimetab omas rütmis ja ka natuke omal moel...
(selle postituse viimane muutmine: 02-12-2011 10:18 euroruubel.)

mäng mängus
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Mannu Eemal
uxake

Postitusi: 2,832
Liitunud: Aug 2010
02-12-2011 10:36
Postitus: #29
RE: Salateadused
(02-12-2011 08:53 )Digitaria Kirjutas:  Celtikul on õigus. See ei huvita kedagi. Lihtsam on esmaspäevast reedeni seebikaid vahtida ja reedest esmaspäevani õllet libistada. Kui kellegile rääkidagi midagi niisugust, siis vaadatakse kui idiooti: loll oled vä, mis loed sellist nõmedust. Üks naine ütles kunagi väga "kenasti": Mis meie, me oleme ju orjarahvas. Olemegi, kui ennast selleks peame. Neile, kes nii mõtlevad seda selgeks ei tee.
Kui see kedagi ei huvitaks, siis poleks Para-weebi (ja muid taolisi lehti). Järelikult ikka huvitab, aga olen nõus - väheseid. Paraku ka nende väheste seas jääb huvi pigem adreka-laksu saamise tasemele.
"Neile, kes nii mõtlevad, seda selgeks ei tee" - aga neile, kes kahtlevad, nendega on lootust wink

Ja sellepärast tuleks ikka inimesi vaikselt "torkida", et kui sajast (või tuhandest) üks "silmad lahti teeb" ja sellest seebikate ja õlle maailmast välja tuleb, on ka hea. Ja siis hakata sellisele "surmaunest" väljatulnule ütlema, et "ära käpi, ära topi" Angry Vot siis on vaja õpetusi, teadmisi ja praktikat, mitte aga keeldu "ära tee!".

Tuletan meelde Celticu üht varasemat postitust:
Tsitaat: RE: Astraalrännaku sooritamine - Celtic - 14-09-2011 01:47
Nagu ma juba varem olen öelnud - EI SAA võtta suvalisi kirjeldusi mingi kindla asja kohta ja teha selle põhjal järeldusi hoopis teiste asjade kohta. Pime õpetab nägema - inimene, kel puuduvad igasugused arusaamad vaimse ilma toimemehhanismidest, ei ole lihtsalt võimeline konstrueerima töötavat maailmapilti.

Lahendused üritab kõigest väest, ent jätab nimme tähelepanekuta, et mittefüüsilise ilma osad, mis on suuresti meie tajudes subjektiivsed nähtused ja nende kirjeldamine sõltub pea täielikult kirjeldaja enese subjektiivsest maailmakirjeldusest, EI SAA MITTE KUNAGI olla kirjeldatud objektiivselt.
Seda paksendatud tekstiosa võiks arvesse võtta iga kirjelduse kohta, ka nende kohta, mida Celtic siin ja mujal teemades on andnud, ja otse loomulikult nende kohta, mida mina oma küündimatuses olen üritanud anda.

Sellepärast, leian ma, et tuleb aidata iga inimest, kes vähegi huvi tunneb. Ja andku jumal (või kesiganes, kõiketeadja Celtic ise näiteks) mõistust aru saada, et kellele ja kui palju. Aga kuna me siin kõik oleme inimesed, ei enemat, siis me oleme ekslikud.

Celticule: tuleb lihtsalt mitu punkrit ehitada wink

Brain expedition.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Celtic
ja sina pead kandma maailma

Postitusi: 5,868
Liitunud: May 2004
02-12-2011 10:43
Postitus: #30
RE: Salateadused
No selge see. Eks tulevkus ole näha, mil moel lahendused lõpetab - kas saab Sädest vabaks või jääb isandat edasi teenima. Paljud ehk ei tea, mis juhtus enne Säde tulnukateema juurde pöördumist - tema vaimne kanal, kes oli õpetajaks ühes Tallinna mainekas koolis, tõmmati fataalselt rajalt maha. Peale seda muutus Säde jutt 180 kraadi. Kosmosesõdade üldparadigma pärineb ajast 7+ aastat tagasi, mil Aigar üritas tollases Vaimumaailma foorumi eelkäijas Hannes Vanakülaga võistelda kõige kaasakiskuvama teooria väljatöötamises. Aigar söödi foorumist välja kuna oma teooriates toetus ta liigselt Luule Viilma õpetustele, mis sealse seltskonna jaoks oli kui pühaduseteotus - mõelda vaid, naistemaailma käpiknukk.

Peale seda leidis Aigar uue väljundi - ta hakkas oma teooriaid levitama tollases Avanemise ajakirjas, mille vaimseks ja reaalseks juhiks/toimetajaks ta ajapikku kujunes. Kuni hetkeni, mil Avanemise suvepäevadest kujunes välja ühemehe-show "Nõidade suvelaager"

Ent tulnukateema on tal endiselt käpas. Kosmosesõdade teooriad on leidnud uut hingust läbi arvutute tõlketööde, Ameerika ulmekirjanike teoste ning isiklike minevikudeemonite mahitusel.


(02-12-2011 10:36 )Marina Kirjutas:  Sellepärast, leian ma, et tuleb aidata iga inimest, kes vähegi huvi tunneb. Ja andku jumal (või kesiganes, kõiketeadja Celtic ise näiteks) mõistust aru saada, et kellele ja kui palju. Aga kuna me siin kõik oleme inimesed, ei enemat, siis me oleme ekslikud.
Ei ole mina rohkem kõiketeadja, kui teised, ainus, mida olen kindla teadmise ja veendumusega öelnud, et sellesama kulgemise teel EI TOHI teha kahte asja - uskuda kõike pimesi ning kokku segada erinevaid õpetusi.

Ühest küljest keedad sa ühepajarooga, mis maitseb küll idee poolest ülihea, ent reaalsuses komponendid omavahel kokku ei sobi ning toiteväärtuseks on suur, ümmargune null.
(selle postituse viimane muutmine: 02-12-2011 10:48 Celtic.)

Kõrgeim äratundmine on teada saamine, et tegelikkuses olid pidevalt selle kõrgeima äratundmise sees.
Iga hetk ja iga kogemus, mis sa saavutad on ideaalne, täiuslik, kordumatu
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
lahendused
Veteran

Postitusi: 1,961
Liitunud: Apr 2011
02-12-2011 12:53
Postitus: #31
RE: Salateadused
Kui inimene sünnib siia füüsilisse maailma, siis on ta "puhas", ehk elust rikkumata - kuid lisaks omab ta hingelepingutega üldjoontes paika pandud kogemuste loetelu, mida ta antud kehastusest saama peab (näiteks olemise õppetunni kannatuste osa).

Nüüd on mitu võimalust kuidas sellist last kasvatada/harida:
1) Jätta laps haridusest ja teadmistest ilma, mille tulemusena kasvab lapsest "saastamarketi koristaja" tasemel isiksus, kes saab elu õppetunni kätte läbi valesse kohta jäetud solgiämbri ümberlükamise ülbikutest poekülastajate poolt.
2) Anda lapsele hea akadeemiline haridus, mille tulemusena kasvab lapsest "tuntud akadeemiku" tasemel isiksus, kes saab elu õppetunni kätte läbi ohtlike tuumajaamade kiidulaulule järgnevat üldsuse kriitikat.
3) Anda lapsele hea spiritualistlik haridus, mille tulemusena kasvab lapsest "võimeka maagi/selgeltnägija" tasemel isiksus, kes saab elu õppetunni kätte "valguse teerajalt" pimeduse teele kandumisest tingitud tagasilöökide näol.

Põhimõtteliselt võiks kõik inimesed, sh põhjakihi koolitada välja labidameeste asemel akadeemikuteks või maagideks: vajaliku kogemuse saaks nad sõltumata erialast ja haridusest - kuid siin sekkuvad parasiidid, kellel on "kasulikum" hoida inimesi võimalikult lollidena, et saaks inimeste kukil olles elada inimeste energiast - see ongi minu jutu raskuskese: raputada maha meie kukil olevad parasiidid, ning elada nii oma elu oluliselt teadlikumana/värtuslikumana.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
excubitoris
Kes-Kus-Miks-oloog

Postitusi: 11,429
Liitunud: Apr 2007
02-12-2011 12:59
Postitus: #32
RE: Salateadused
Endiselt pole nõus vaatega, et "ei saa/ei tohi" salateadmisi õpetada.
Sa Celtic väidad, et viimase 10 000 aasta vältel ei taheta õppida
kuna ei huvita. See on selline paras loogiline pomm. Kui oleks selline
totaalne huvi puudus siis millega seletada igatsorti parateemaliste
asjade populaarsust?
Inimesed tahavad ja nad on ka huvitatud, kuid siin tuleb mängu väline
mõjutus mis on viimased 10 000 aasta (rohkem vähem on vaatenurga
küsimus) jooksul andnud oma parima, et inimestest VÄLJA PEKSTA iga
tahtmise, soovimise ja huvitatuse kübemeke. Sellele annavad ka oma
panuse igasugused pooletoobised "valgustatud" kes silmad punnis peas
teatavad kui ohtlik see on nii avastajatele kui teistele. Kui hakata KÕIKI
neid nn "salateadmisi" õpetama koolis siis maksimum 10-20 aastaga on
maailma "salateadureid" täis. Ei vaidle vastu, et äkilise lisandumisega
saab olema neid kes seda uut taset püüavad vägagi omakasupüüdlikult
ära kasutada, kuid need pannakse kiiresti paika. Teadmiste seda tüüpi
tsenseerimisega toetatakse aga orjandusliku korra jätkamist ja püütakse
ennast panna "eriliste" kasti. Tegu on lihtsalt uue põlvkonna oportunistidega
keda huvitab rahvas vaid kui tema toidulaua katja. Siin on teatud valik -
kas lasta "pimedal" ajal jätkuda ja hoida oma südametunnistusel paljudele
põlvkondadele tehtud vaimset ja füüsilist kahju või "lasta info vabaks" ja
anda Inimestele võimalus teha omad valikud...

Tegelikult on kõik lihtne aga me pole sellest veel aru saanud ...
*
Sa pead tegema HEAD halvast, sest millestki muust teda teha pole.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Celtic
ja sina pead kandma maailma

Postitusi: 5,868
Liitunud: May 2004
02-12-2011 13:19
Postitus: #33
RE: Salateadused
Excubitoris, aga probleem ongi selles, et need salateadmised on juba muutunud laiatarbekaubaks. Ehk siis jah - inimesi huvitab, ent neid huvitab tingimuslikult. Inimesed tahavad ainult osa sellest, seda mis neile meeldib ja vastuvõetav on. Ja vaata enda ümber ringi - kogu maailm on täis sekte, usulahke, konfessioone, soolapuhujaid ja muid tegelasi ning gruppe, kes KÕIK arvavad, et justnimelt neil on õigus ja et just nemad on asjust kõige õigemini aru saanud. See on viinud aga selleni, et kõik see, mis oli ehe ja oma, on muundunud läbi nende rosoljekeetjate laiatarbekaubaks, milles iga päevaga on üha vähem ja vähem väge.

Inimesed ahmivad sisse võõraid teadmisi, mille jaoks nad pole valmis, mille jaoks neil puuduvad eeldused ja seda ainult seetõttu, et on loodud kunstlik nõudlus, et luua pakkumisi. Teadmised on äri, mida juhivad needsamad tegelased, keda lahendused siin omasõnutsi iga päev sadade kaupa tapab, olles samal ajal läbi oma sõnade parim ja kuulekaim müügimees neile.

Kuu aega tagasi oli kodanik lahendused mingi suvaline külanarr, kes oli paar korda kuhugi kokkutulekule sisse pugenud, et seal end maailma kõige rumalamate küsimustega lolliks teha, nüüd aga endasõnutsi valdab vabalt astraalrännakuid, tulnukatega võitlemist ja mida veel. Lisaks piisavalt tugev ja osav, et näidata tulnukatele ning parasiitidele, kes miljoneid aastaid inimhingi orjadeks rakendanud, taguotsa ja neile suure kaarega pähe kusta.

Liialt palju olen näinud neid hüppajaid, kes ESIMESE mitte-igapäevase kogemuse kogedes ennast maailma päästjaks ja jumalaks peavad. Ja nende sõnu ahhmivad kogenematud kui ilmaime, rääkides seda edasi oma sõpradele jne jne. Kõik sellised külanarrid aga solgivad oma rumalustega nende mõtete algseid väärtuseid ja ideid, nii et hiljem oleks justkui tegemist mingi tabuteemaga, millest rääkijaid samastatakse koheselt mingi jobuga kes kunagi ennast jumalaks pidas.

Kõrgeim äratundmine on teada saamine, et tegelikkuses olid pidevalt selle kõrgeima äratundmise sees.
Iga hetk ja iga kogemus, mis sa saavutad on ideaalne, täiuslik, kordumatu
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
excubitoris
Kes-Kus-Miks-oloog

Postitusi: 11,429
Liitunud: Apr 2007
02-12-2011 13:37
Postitus: #34
RE: Salateadused
Celtic - sa peaksid teadma, et tühikargajad surevad suht kiiresti välja.
Ei vaidle nende sektikeste ja grupikeste rohkuse ja tühisuse üle.
Huvitav on aga see, et mitmed neist alustasid vägagi adekvaatselt.
Siis aga tulid "uued jüngrid" kes vähekese ajaga - näiliselt eraldi tööd
tehes suutsid suunata grupi sektantluse ja tühisuse teele. Praktika
selline ei ole muidugi uus - samamoodi läks ka juba Jeesuse ja tema
järgijatega. Mingi aeg suudeti teda järgida siis kadus nii tema sõna
kui ka sõnum ning nüüdseks on meil kompott millele vaatmaine kutsub
esile võõristust.

Tegelikult on kõik lihtne aga me pole sellest veel aru saanud ...
*
Sa pead tegema HEAD halvast, sest millestki muust teda teha pole.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
lahendused
Veteran

Postitusi: 1,961
Liitunud: Apr 2011
02-12-2011 13:58
Postitus: #35
RE: Salateadused
Teadmised ei pea olema äri - teadmisi saab ka vabaks lasta, et igaüks neid tasuta kasutada saaks.

Näiteid:
a) arvuti operatsioonisüsteem: tasuline Windows, või tasuta Linux.
b) umbes solgitoru: tasuline torujüri, või tasuta õpetus "tee ise".
c) auto hooldus: tasuline teenindus, või tasuta õpetus "tee ise".

Mõningaid asju suudetakse pakkuda nii tasulistena kui tasuta - näiteks Silva meetodi omandamine, mida saab tasuliste kursustena osta tuhandete eek eest; raamatu mõnekümne eek eest raamatupoest ostes, või raamatukogus sama asja tasuta raamatust lugedes.

Kui Celticut "häirib" teadmiste kommertsialiseerumine, siis tehku mõni sisukas foorumi postitus mingi võime omandamise kohta, või pangu sama asi kirja foorumisse manustena lisatud Wordi tekstifaili või PDF faili kujul - aga millegi sellise kohta ma ei oska hetkel näiteid tuua Celticu juures.

Kui võimeid saaks omandada tasuta foorumi postitusi/wikipeedia artikleid lugedes, siis ei läheks keegi hingevaraste tasulistele kursustele.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Temimoor Eemal
tume

Postitusi: 1,271
Liitunud: May 2008
02-12-2011 14:06
Postitus: #36
RE: Salateadused
(02-12-2011 10:43 )Celtic Kirjutas:  No selge see. Eks tulevkus ole näha, mil moel lahendused lõpetab - kas saab Sädest vabaks või jääb isandat edasi teenima. Paljud ehk ei tea, mis juhtus enne Säde tulnukateema juurde pöördumist - tema vaimne kanal, kes oli õpetajaks ühes Tallinna mainekas koolis, tõmmati fataalselt rajalt maha. Peale seda muutus Säde jutt 180 kraadi. Kosmosesõdade üldparadigma pärineb ajast 7+ aastat tagasi, mil Aigar üritas tollases Vaimumaailma foorumi eelkäijas Hannes Vanakülaga võistelda kõige kaasakiskuvama teooria väljatöötamises. Aigar söödi foorumist välja kuna oma teooriates toetus ta liigselt Luule Viilma õpetustele, mis sealse seltskonna jaoks oli kui pühaduseteotus - mõelda vaid, naistemaailma käpiknukk.

Peale seda leidis Aigar uue väljundi - ta hakkas oma teooriaid levitama tollases Avanemise ajakirjas, mille vaimseks ja reaalseks juhiks/toimetajaks ta ajapikku kujunes. Kuni hetkeni, mil Avanemise suvepäevadest kujunes välja ühemehe-show "Nõidade suvelaager"

Ent tulnukateema on tal endiselt käpas. Kosmosesõdade teooriad on leidnud uut hingust läbi arvutute tõlketööde, Ameerika ulmekirjanike teoste ning isiklike minevikudeemonite mahitusel.


Õiglane oleks, et sa mainiksid siinjuures, et see on sinu subjektiivne arvamus ning tegelikult ei tunne sa Sädet isiklikult, et tema kohta sellist "elulugu" kirja panna.

Või tahad, et panen oma nägemuse sinust Vaimumaailmas ka siia kirja ja sellest "kuidas sinust oletatav nõid sai?" wink

Kõik inimesed usuvad, et seal kus lõpeb nende silmaring, asub ka maailma äär - Arthur Schopenhauer.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
VironShaman
Kui võtaks ja müristaks

Postitusi: 3,813
Liitunud: Oct 2007
03-12-2011 12:07
Postitus: #37
RE: Salateadused
Odoot, kui Säde oli Viilmaa jünger, siis jõuame tema kaudu ringiga uuesti Sai Babani välja tänu kellele ka Viilmaa hukkus.
Gurudele ei meeldi kui keegi käest ära libisema hakkab, siis võetakse kehast välja ja viiakse minema.
Peale tema on siis ju ka Saaremaal üks Sai Baba maaletooja, kes isegi oma laialt levinud vanade eestlaste teemasse on suutnud selle guru sisse kirjutada.
Sellest mustast maailmast hoiaks küll ennast eemale.
Enn Kaljo
Aesti- Üks väga väga vana rahvas.
lahendused, miks sa arvad et Celtic pole sul külas käinud ja üsna põhjalikult uurinud millega tegeled, kui sa kipud kellelegi pinda käima siis loomulikult tullakse uurima kes oled ja mida sisaldad.
Sa oled kahte tegelast suvaliselt sildistanud, mind ja Celticut, on ju loomulik, et käiakse vaatamas kes sa ise oled.
(selle postituse viimane muutmine: 03-12-2011 12:29 VironShaman.)
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
lahendused
Veteran

Postitusi: 1,961
Liitunud: Apr 2011
03-12-2011 13:44
Postitus: #38
RE: Salateadused
Ma olen sellega leppinud/harjunud, et astraalis ja teispoolsuses saavad kõiki kõiki vaadata - pigem on probleemiks iseenda ja oma kukil istujate nägemine.

Seega teeks väikse "vahetuse", st ütleks millised vaimolendid/tulnukad teiste kukil istuvad - kui siin otse-eetris ei taha/julge, siis võib ju privaatkirjade kaudu.
Celticu ja Vironshamani kohta olen ma eelnevalt öelnud, et neil istuvad kukil hingevaraste orjandusliku süsteemi kaitsvad tegelased.
Kuid seda, kuhu minu kukil istujate niidid välja viivad pole veel öeldud.

Küsimus pole ju selles, et milline Eesti või muu maailma nõid on meie teadmisi mõjutanud - pigem peaks vaatama "laiemas plaanis", ning kirjeldama neid vaime/tulnukaid, kes meie ja meid mõjutanud inimeste kukil istuvad.


Mis aga puudutab neid "tüütuid piilujaid", siis on mul silme ees üks hiljutine nägemus ühest mustast kogust, kes enne päiksekiirte poolt lõppliku ärapõlemist suutis veel tossava varjuna vehkat teha - loodetavasti polnud see mõni uudishimulik musta maagiat harrastav kaasfoorumlane Smile
(selle postituse viimane muutmine: 03-12-2011 18:00 lahendused.)
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Albion
Tavaliige

Postitusi: 161
Liitunud: Mar 2007
03-12-2011 13:53
Postitus: #39
RE: Salateadused
(02-12-2011 08:27 )Celtic Kirjutas:  Need inimesed, kellest sa räägid, ei ole kümnete tuhandete aastate vältel grammivõrdki muutunud selles suunas, et nad üldse tahakski mingit totaalset avalikustamist. Neid lihtsalt EI HUVITA.

Teadmistega kaasneb vastutus ja see on esimene ring, millest ligi 90% läbi ei hammusta - ei taheta vastutada. Allesjäänud 10% ligikaudu 9% loobub poolel teel kuna leiab, et see, mis on reaalsus, ei vasta nende ettekujutustele ja ootustele, ehhk siis nemad tahtsid miskit muud, ent pettusid, et nende tahe ei täitugi.

Salateadused on salateadused just seetõttu, et nende valdajad tunnevad inimmeeli ja teavad, et totaalne avalikustamine on nii ehk naa vaid äraspidise efektiga - 90% inimestest vilistab välja ning kukil istuvad parasiidid peavad väljuma oma mugavustsoonist, et "avalikustajaile" pikki näppe anda.

Lahendused - ära hõlju pilvedel ja ära eelda, et inimkond on niivõrd arenenud, et kõik läheks kui õlitatult plaani järgi. Inimene ISE loob neid diile, mitte keegi ei tule tema eest talle salaja kukile istuma. Raha, võim, edukus - ikka needsamad tahtele allutatud diilitulemid, mis nad on olnud kümneid tuhandeid aastaid.

Ja kui päris aus olla, siis jah - mina näen asja nii, et EI OLE VÕIMALIK selline massiline avalikustamine, lihtsalt ei ole. See on tühi peaga vastu seina jooksmine ning nullib hetkega kõik selle, mida eelnevad põlved on aastatuhandetega saavutanud.

Umbes nii, et sa paned paika ideaalse plaani, käid läbi detailselt kõik punktid ja korra veel. Muretsed ajapikku varustuse, laskemoona, kogud luureinfot, valmistud. Kõige selle kõrval suurendad kaitse-eelarvet, turvad punkrit, lood elamistingimusi ning teed kõik selleks, et ellu jääda targalt ja et ühel hetkel toimuks rünnak kirurgilise täpsusega ning läbimõeldult, et seda saadaks ka mingi reaalne edu vaenlase vastu, keda on kordades rohkem, kel on parem tehnika ning kes ühe silmapilgutusega saaks terve rügemendi hävitada. Ja siis tuleb mingi jobu, haarab punkrist lipu ja jookseb selle lehvides üle terve heinamaa, ise karjudes oma sõjahüüet. Vähe sellest, et teda maha löödi, näitas ta vaenlasele kätte ka koha, kuhu nalja pärast väike pomm saata. Ja kes sellest võidab?

Antud juhul oled sina see lipuga lehvitaja, kes hommikul ärgates nägi peeglist lõvi ja jäid tõsimeeli uskuma, et sinu vastasteks on mingid sipelgad.

Su jutt on õige. Aga siiski avaldaksin enda arvamust "ideaalse plaani" kohta.
Ideaalne plaan on selline plaan mida sa ise ka ei tea.
Oletame, et kui projekti pikkus on 6 aastat siis nö.plaanist
saad sa 100% aru alles viimasel nädalal.
Ehk siis sa tegutsed puhtalt oma intuitsiooni järgi.
Põhimõtteliselt kuulad AINULT oma sisetunde häält ja
ei mõtle asju üle ning ei raiska oma aega igasugu lolluste peale.

Nagu ütles Albert Einstein
"The REAL valuable thing is intuition"
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Liine
Vana kala

Postitusi: 488
Liitunud: Sep 2008
03-12-2011 14:05
Postitus: #40
RE: Salateadused
Põlveotsafilosoofiat.
Salateadust ei ole olemas. Saan seda väita sellepärast, et kui on omandatud elementaarne lugemisoskus, on võimalik huvipakkuv leida raamatutest, netist, praktiliselt igalt poolt, kus midagigi on kirja pandud. Edasine on juba oma viitsimisest kinni. Kas viitsid lugeda ja läbi mõelda või ei viitsi. Enamus nendest siin käsitletavatest salateadustest on kellegi kogemuste kirjeldused, niipea kui need kirja pandi, pole "salaga" enam midagi pistmist. Minu mõttedki on "sala" senikaua, kuni nad lauseks vormin ja siis välja ütlen. Kogemustega on natuke teine teema - tuleb omal nahal läbi teha. Minu kogemustepagas on iseseisva töö vili ja kuulub ainult mulle.

Chaos Control. WW Uniwersumi parimas strateegiamängus osaleja.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Minaelan
Veteran

Postitusi: 3,330
Liitunud: Jul 2011
22-01-2012 13:27
Postitus: #41
RE: Salateadused
(20-04-2011 18:31 )Matrix Kirjutas:  Võtame siis ette kordamööda - esteks Samirile ja siis Celticule:

Miks anorgaanika on olemas?
Me pärineme Allikast (kellele sobib rohkem, nimetagu seda Jumalaks). Allikas on kõik see mis on. Allikas on see, mille kaudu on kõik ÜKS. Allikas on oma olemuselt seisulaine, mis on lõputult suure laenguga. Selleks, et allikas oleks kõik, mis on, peab ta kogema kõike, mis on. Kogemiseks Allikas hingab ehk teostab seisulainet (võib nimetada ka skalaarlaineks ehk laineks, mis liigub staatiliselt viies ja tuues ehk hingates). Väljahingamisel siseneb allikas suurematesse tihedustesse. Et suuremasse tihedusse oma üüratu laenguga "ära mahtuda" peab Allikas jagunema, lahjenema. Sellest jagunemisest tekivad näiliselt eraldiseisvad olemid, kes saavad kogeda. Sellest jagunemisest tekivad paralleelsused. Mida kaugemale Allikas välja hingab, seda suuremaks muutuvad tihedused ja seda enam peab ta "äramahtumiseks" lahjenema ehk jagunema ja seda rohkem saab ta kogeda ja seda rohkem tekkib ka paralleelsusi.
Igas järgnevas tiheduses on universum absoluutselt erinev ja kogemisvõimalused erinevad. Kui allikas on kõik, mis on, siis väljahingamisel on tasand, mida nimetatakse avataritasandiks. Seda tasandit iseloomustab see, et kõik mõtted materialiseeruvad, kohe.

Sellel avataritasandil tekkis osadel Osadel arrogantne idee lüüa allikast lahku ja hakata ise allikaks. Need osad Osad lõhkusid sideme allikaga ja kaotasid võime elusädeme ammutamiseks allikast ega suutnud enam ise elusädet luua - nende geomeetria muutus asümmeetriliseks. Elujõu ammutamiseks pidid nad seda saama neilt, kes omasid sidet Allikaga ja suutsid ise elusädet luua. Elujõu saamiseks pidid need isehakanud allikad hakkama orgaanilisi, Allikaga ühenduses olevaid süsteeme, üle võtma. Üle võetud ja tühjaks imetud süsteeme nimetatakse langenud süsteemideks ehk langenud paralleelsusteks. Need allikast lahtirebinud tüübid ongi anorgaanikud, kes on suutelised sisenema igasugustesse tihedustesse ja paralleelsustesse ning lutsutama elusärtsu, kust aga saab.

Meie eksisteerime praegu universumis, mida üritatakse niiöelda üle lüüa. Meie universum ja Maa on juba sümmeetriast välja kangutatud (Kuu tekitab maa loperdamist ehk võrdpäevsuse pretsessiooni; Maa telg on ebaloomuliku nurga all ja sellest aastaaegade vaheldumine jne.) Needsamad anorgaanikud ongi need, kes on lasnud ennast nimetada jumalateks.

Seda tihedust, milles me praegu eksisteerime, iseloomustab aja ehk ajamaatriksi olemasolu (samasugune ajamaatriks eksisteerib ka meie paralleelsustes).

Meie maailmasse sisenesid anorgaanikud tõsise ülevõtukavatsusega ca 200 000 aastat tagasi, mil nikerdati sassi meie DNA ehk loodi Aadam ja Eeva. See sündis praeguse Lõuna-Aafrika piirkonnas. Inimesest tehti isepaljunev ja reinkarneeruv kullakaevurite tõug. Kulda oli ja on anorgaanikutel vaja dimensioonidevaheliseks rännuks (ORME ehk monoatomaarsel kullal on praegugi üks "veider" omadus teatavatel tingimustel "ära kaduda"). DNA manipulatsiooniga võeti meilt võime olla teadlikus ühenduses Allikaga ja mäletada meie tegelik olemus. Meie geomeetria väänati elulille mustrisse, mida iseloomustab tsüklilisus, ringiratast tiirutamine. Selle elulille mustri tõttu ei oska me enam Allikasse tagasi hingata ja kupatame ringi Karmas ja reinkarnatsiooniprotsessis kuni anorgaanikud on meist välja imenud viimase tilga elusädet ja me laguneme kosmiliseks tolmuks, et ilma kogemusliku mäluta hõljuda tagasi Allikasse.

Viimane kataklüsm, mille initsiaatoriteks olid anorgaanikud oli Atlantise ja Lemuuria langus, pooluste suureulatuslik nihkumine ja viimane jääaeg selle kõige järelkajana. See juhtus ca 25 000 aastat tagasi, mille kohta teadlased ütlevad, et inimesel tekkis evolutsiooniline hüpe - temast sai tööriistu kasutada oskav elukas. Loomulikult pidime me hakkama kasutama tööriistu, sest me unustasime, kuidas ehitada hiiglaslikest megaliitidest üüratuid ehitisi vaid vaimujõul.

Anorgaaniliste tegelinskite üks probleem seisneb selles, et nad on täielikult katkestanud sideme Allikaga ja ei tea enam ammu, et nemad on meie. Meile tuleb see tasapisi, aga järjekindlalt meelde - meile meenub meie tõeline olemus. Ja kui me ei lase igatsorti anorgaanikutel luua oma reaalsust, siis kaotavad nad toiduallika ja kaovad kosmiliseks mälutuks tolmuks ja hõljuvad tagasi Allikasse.

Meie reaalsuse inimkond seisab teelahkmel ja see on meie otsustada, kas me võtame tagasi oma sünniõiguse olla siinses universumis need tõelised loojad või mitte.

Anorgaanikuid toidab madalsageduslik Hirm. Nad hirmutavad meid läbi kõikvõimalike religioonide (sinna hulka kuulub ka New Age, mis suunab meie lootuse mingitele päästvatele tähelaevastikele, sest me ise "oleme ju nii mannetud", et ei saa millegagi hakkama - meil pole vaja tähelaevastikke, sest meie tõeline olemus on liikuda Allikasse ilma igasuguste "laevadeta"). Me laseme endale öelda, et tõstke vibratsiooni. Mida see tähendab? See tähendab, et tekitame eneses veel rohkem segadust ja vibreerime kõikvõimalikel sagedustel ja meie eetrisse paiskub korraga Vikerraadio, Unno ja SKY pluss jne. Me ei suuda eristada tõde valest ja kardame, sest me ei saa aru sellest segapudrust. Meid hoitakse eemal teadmisest, et ainsaks avardumise teeks on tõsta ja taastada meie sagedust. Sagedus tõuseb siis, kui pole hirmu ja hirmu pole siis kui meil on TEADMISED.

Vahel volksavad meie reaalsusesse UFO-d ja me vahime neid hardumusega, et näe, sõbrad tulid meid päästma, "kõrgemad" olendid tulid meile vabadust tooma. Me arvame, et neil on teadmised, mida meil pole. Sittagi - nad volksavad siia reaalsusesse külvama hirmu ega lase meil avastada, et meist kõrgemaid pole olemas. Nad jätavad meile mulje, et ainus võimalus kusagile pääseda on toetuda nende teadmistele.

Samasuguseks hirmuallikaks on niinimetatud salateadmised ja salateadused. Me kardame, et mis siis küll saab, kui teadmised meie tõelise olemuse kohta ilmsiks saavad. Meie teadmatus meie tõelisest Allikast ja meie päritolust toidavad Hirmu. Me kardame TEADMISI, mis asuvad meie sees ja on meie pärisosa.

Mulle tundub, et selle pisikese infokilluga olen ma nüüd vastanud ka Celticule. Ehk sai nüüd miskit selgemaks, miks ma arvan nii nagu ma arvan.

Muideks, meie tiheduses on paar vahvat omadust - kõik mõtted on lubatud ja on olemas ajamaatriks, mis on kogemiseks oluline seetõttu, et kõik ei juhtuks ühekorraga. Ajamaatriks annab meile võimaluse kogeda naudingut. Näiteks, juues tõeliselt maitsvat kuuma šokolaadi saame tänu ajale nautida maitset, soojust, toimet. Kui aega ei oleks juhtuks selle hurmava joogiga see, et me keedaks, jooks, seediks ja kuseks ühe korraga ja ei mingit mõnu. Enamus on pannud tähele, et aeg on muutunud kiiremaks ja seda üha suurema kiirendusega. Aja muutumine survestab meid just nimelt selleks, et me hakkaksime otsima väljapääsu. Aja kiirenemist initsieerisid anorgaanikud, et ajada meid hirmutupikusse (me ei jõua teha päeva jooksul kogu tööd, ei suudaks maksta laene jne), aga nad panid selle teoga puusse. Kui meil on vähedegi mõistust, siis peaksime aja muutumist võtma märgina, et miski pole absoluut ja kui miski pole fikseeritud, siis saame ka meie kõigega mõnusalt mängida. Teadmiste kogumine ja jagamine on lõbus mäng ja selle lõbusa mänguga paneme me neile anorgaanikutele pika puuga ära. Vaid lõbus mäng suudab meid vabastada hirmust, tõsta meie võnkesagedust ja meid avardada.

Tänud, sain hea ülevaate ja ka mõned vastused, mida olen otsinud.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Eithea
Veteran

Postitusi: 3,373
Liitunud: Aug 2010
25-04-2013 09:01
Postitus: #42
RE: Salateadused
(20-04-2011 18:31 )Matrix Kirjutas:  Võtame siis ette kordamööda - esteks Samirile ja siis Celticule:

Miks anorgaanika on olemas?
Me pärineme Allikast (kellele sobib rohkem, nimetagu seda Jumalaks). Allikas on kõik see mis on. Allikas on see, mille kaudu on kõik ÜKS. Allikas on oma olemuselt seisulaine, mis on lõputult suure laenguga. Selleks, et allikas oleks kõik, mis on, peab ta kogema kõike, mis on. Kogemiseks Allikas hingab ehk teostab seisulainet (võib nimetada ka skalaarlaineks ehk laineks, mis liigub staatiliselt viies ja tuues ehk hingates). Väljahingamisel siseneb allikas suurematesse tihedustesse. Et suuremasse tihedusse oma üüratu laenguga "ära mahtuda" peab Allikas jagunema, lahjenema. Sellest jagunemisest tekivad näiliselt eraldiseisvad olemid, kes saavad kogeda. Sellest jagunemisest tekivad paralleelsused. Mida kaugemale Allikas välja hingab, seda suuremaks muutuvad tihedused ja seda enam peab ta "äramahtumiseks" lahjenema ehk jagunema ja seda rohkem saab ta kogeda ja seda rohkem tekkib ka paralleelsusi.
Igas järgnevas tiheduses on universum absoluutselt erinev ja kogemisvõimalused erinevad. Kui allikas on kõik, mis on, siis väljahingamisel on tasand, mida nimetatakse avataritasandiks. Seda tasandit iseloomustab see, et kõik mõtted materialiseeruvad, kohe.

Sellel avataritasandil tekkis osadel Osadel arrogantne idee lüüa allikast lahku ja hakata ise allikaks. Need osad Osad lõhkusid sideme allikaga ja kaotasid võime elusädeme ammutamiseks allikast ega suutnud enam ise elusädet luua - nende geomeetria muutus asümmeetriliseks. Elujõu ammutamiseks pidid nad seda saama neilt, kes omasid sidet Allikaga ja suutsid ise elusädet luua. Elujõu saamiseks pidid need isehakanud allikad hakkama orgaanilisi, Allikaga ühenduses olevaid süsteeme, üle võtma. Üle võetud ja tühjaks imetud süsteeme nimetatakse langenud süsteemideks ehk langenud paralleelsusteks. Need allikast lahtirebinud tüübid ongi anorgaanikud, kes on suutelised sisenema igasugustesse tihedustesse ja paralleelsustesse ning lutsutama elusärtsu, kust aga saab.

Meie eksisteerime praegu universumis, mida üritatakse niiöelda üle lüüa. Meie universum ja Maa on juba sümmeetriast välja kangutatud (Kuu tekitab maa loperdamist ehk võrdpäevsuse pretsessiooni; Maa telg on ebaloomuliku nurga all ja sellest aastaaegade vaheldumine jne.) Needsamad anorgaanikud ongi need, kes on lasnud ennast nimetada jumalateks.

Seda tihedust, milles me praegu eksisteerime, iseloomustab aja ehk ajamaatriksi olemasolu (samasugune ajamaatriks eksisteerib ka meie paralleelsustes).

Meie maailmasse sisenesid anorgaanikud tõsise ülevõtukavatsusega ca 200 000 aastat tagasi, mil nikerdati sassi meie DNA ehk loodi Aadam ja Eeva. See sündis praeguse Lõuna-Aafrika piirkonnas. Inimesest tehti isepaljunev ja reinkarneeruv kullakaevurite tõug. Kulda oli ja on anorgaanikutel vaja dimensioonidevaheliseks rännuks (ORME ehk monoatomaarsel kullal on praegugi üks "veider" omadus teatavatel tingimustel "ära kaduda"). DNA manipulatsiooniga võeti meilt võime olla teadlikus ühenduses Allikaga ja mäletada meie tegelik olemus. Meie geomeetria väänati elulille mustrisse, mida iseloomustab tsüklilisus, ringiratast tiirutamine. Selle elulille mustri tõttu ei oska me enam Allikasse tagasi hingata ja kupatame ringi Karmas ja reinkarnatsiooniprotsessis kuni anorgaanikud on meist välja imenud viimase tilga elusädet ja me laguneme kosmiliseks tolmuks, et ilma kogemusliku mäluta hõljuda tagasi Allikasse.

Viimane kataklüsm, mille initsiaatoriteks olid anorgaanikud oli Atlantise ja Lemuuria langus, pooluste suureulatuslik nihkumine ja viimane jääaeg selle kõige järelkajana. See juhtus ca 25 000 aastat tagasi, mille kohta teadlased ütlevad, et inimesel tekkis evolutsiooniline hüpe - temast sai tööriistu kasutada oskav elukas. Loomulikult pidime me hakkama kasutama tööriistu, sest me unustasime, kuidas ehitada hiiglaslikest megaliitidest üüratuid ehitisi vaid vaimujõul.

Anorgaaniliste tegelinskite üks probleem seisneb selles, et nad on täielikult katkestanud sideme Allikaga ja ei tea enam ammu, et nemad on meie. Meile tuleb see tasapisi, aga järjekindlalt meelde - meile meenub meie tõeline olemus. Ja kui me ei lase igatsorti anorgaanikutel luua oma reaalsust, siis kaotavad nad toiduallika ja kaovad kosmiliseks mälutuks tolmuks ja hõljuvad tagasi Allikasse.

Meie reaalsuse inimkond seisab teelahkmel ja see on meie otsustada, kas me võtame tagasi oma sünniõiguse olla siinses universumis need tõelised loojad või mitte.

Anorgaanikuid toidab madalsageduslik Hirm. Nad hirmutavad meid läbi kõikvõimalike religioonide (sinna hulka kuulub ka New Age, mis suunab meie lootuse mingitele päästvatele tähelaevastikele, sest me ise "oleme ju nii mannetud", et ei saa millegagi hakkama - meil pole vaja tähelaevastikke, sest meie tõeline olemus on liikuda Allikasse ilma igasuguste "laevadeta"). Me laseme endale öelda, et tõstke vibratsiooni. Mida see tähendab? See tähendab, et tekitame eneses veel rohkem segadust ja vibreerime kõikvõimalikel sagedustel ja meie eetrisse paiskub korraga Vikerraadio, Unno ja SKY pluss jne. Me ei suuda eristada tõde valest ja kardame, sest me ei saa aru sellest segapudrust. Meid hoitakse eemal teadmisest, et ainsaks avardumise teeks on tõsta ja taastada meie sagedust. Sagedus tõuseb siis, kui pole hirmu ja hirmu pole siis kui meil on TEADMISED.

Vahel volksavad meie reaalsusesse UFO-d ja me vahime neid hardumusega, et näe, sõbrad tulid meid päästma, "kõrgemad" olendid tulid meile vabadust tooma. Me arvame, et neil on teadmised, mida meil pole. Sittagi - nad volksavad siia reaalsusesse külvama hirmu ega lase meil avastada, et meist kõrgemaid pole olemas. Nad jätavad meile mulje, et ainus võimalus kusagile pääseda on toetuda nende teadmistele.

Samasuguseks hirmuallikaks on niinimetatud salateadmised ja salateadused. Me kardame, et mis siis küll saab, kui teadmised meie tõelise olemuse kohta ilmsiks saavad. Meie teadmatus meie tõelisest Allikast ja meie päritolust toidavad Hirmu. Me kardame TEADMISI, mis asuvad meie sees ja on meie pärisosa.

Mulle tundub, et selle pisikese infokilluga olen ma nüüd vastanud ka Celticule. Ehk sai nüüd miskit selgemaks, miks ma arvan nii nagu ma arvan.

Muideks, meie tiheduses on paar vahvat omadust - kõik mõtted on lubatud ja on olemas ajamaatriks, mis on kogemiseks oluline seetõttu, et kõik ei juhtuks ühekorraga. Ajamaatriks annab meile võimaluse kogeda naudingut. Näiteks, juues tõeliselt maitsvat kuuma šokolaadi saame tänu ajale nautida maitset, soojust, toimet. Kui aega ei oleks juhtuks selle hurmava joogiga see, et me keedaks, jooks, seediks ja kuseks ühe korraga ja ei mingit mõnu. Enamus on pannud tähele, et aeg on muutunud kiiremaks ja seda üha suurema kiirendusega. Aja muutumine survestab meid just nimelt selleks, et me hakkaksime otsima väljapääsu. Aja kiirenemist initsieerisid anorgaanikud, et ajada meid hirmutupikusse (me ei jõua teha päeva jooksul kogu tööd, ei suudaks maksta laene jne), aga nad panid selle teoga puusse. Kui meil on vähedegi mõistust, siis peaksime aja muutumist võtma märgina, et miski pole absoluut ja kui miski pole fikseeritud, siis saame ka meie kõigega mõnusalt mängida. Teadmiste kogumine ja jagamine on lõbus mäng ja selle lõbusa mänguga paneme me neile anorgaanikutele pika puuga ära. Vaid lõbus mäng suudab meid vabastada hirmust, tõsta meie võnkesagedust ja meid avardada.


Hea teema koos lugemisega.

Zhao Cong - 牧 Shapherd
Byron Metcalf - Heart Warriors
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
murmur
Vana kala

Postitusi: 298
Liitunud: Nov 2007
25-04-2013 11:02
Postitus: #43
RE: Salateadused
(02-12-2011 10:36 )Marina Kirjutas:  Sellepärast, leian ma, et tuleb aidata iga inimest, kes vähegi huvi tunneb. Ja andku jumal (või kesiganes, kõiketeadja Celtic ise näiteks) mõistust aru saada, et kellele ja kui palju. Aga kuna me siin kõik oleme inimesed, ei enemat, siis me oleme ekslikud.

Celticule: tuleb lihtsalt mitu punkrit ehitada wink

Täiesti n6us. Samas aga kui keegi kogeb midagi, millest ta aru ei saa ja interneti erinevaist allikaist saab väga vastakaid n6uandeid ning tuleb foorumisse teemat lahkama ning n6u küsima siis tavaliselt saab küsija s6imata upsakailt k6iketeadjailt.

Surmaeelne tants on tants vabadusse
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
lahendused
Veteran

Postitusi: 1,961
Liitunud: Apr 2011
25-04-2013 11:09
Postitus: #44
RE: Salateadused
Mistahes "keerukama", sh salateaduste õpetamise juures kulub enamus aega nö "ekslike arusaamade" muutmise peale - ehk 1 sisuka lause mõistmiseks tuleb mitu tundi või päeva rääkida nö "selgitavat tausta-juttu".

Hoopis teine perspektiiv avaneb aga siis, kui sõnalise õpetuse asemel hakata õpetama telepaatiliselt: st vaatad õpilasel "telepaatiliselt silma", ning kannad 1 sekundi jooksul telepaatiliselt üle kogu õpetuse = maailmapildi - seejärel kontrollid selgelt-kuulmise abil üle kuidas õpilane on teadmised omandanud, ning võimalike moonutuste korral kannad telepaatia teel üle "täiendavad parandused".
Sellist meetodit kasutasid näiteks Buddha aegsed budistid oma õpetuste levitamisel, kuid tänapäeval on taoline õpetamise meetod millegipärast hääbunud.

Telepaatia harjutamise juures tuleks alguses "üle kanda" väiksemaid andmemahe, et inimesed harjuksid sellise "kiirema infovooluga = kiiremas ajas olemisega" - iga järgneva korraga "harjutakse" üha suuremate andmemahtude "endast läbilaskmisega", ning mõne korra järel pole mingiks probleemiks omandada ülikooli 3 aastane kõrgharidus 1 sekundiga telepaatia teel.
Sarnaselt saaks telepaatia teel üle kanda vaimse maailma olemust, ehk salateadused.

Paljud arvavad, et see telepaatia on midagi ulmeliselt keerukat, kuid olemuselt on telepaatia üsan lihtne mentaaltasandi maagia: tuleb keskenduda teise inimese olemusele (teise inimese mõtete sagedusele), ning üritada talle üle kanda/selgitada enda maailmapilti - ehk alguses on rõhk sõnadel, kuid edaspidi hakkab üha suurem osa infost üle kanduma "välja kiirguva nägemuse" näol - lõpuks pole sõnu enam vaja, ehk üle kandub vaid soovitud nägemus (mida kiirgad endast välja), ehk ongi telepaatia omandatud.
Edasine on juba teadmine sellest, kuidas telepaatilist kanalit "avatuna hoida" sellistel vestluskaaslastel kes seda ise ei oska (kuid on huvitatud telepaatilisest kogemusest) - kui aga vestluskaaslane pole huvitatud telepaatilisest suhtlusest, siis ei õnnestu telepaatilist kanalit avatuna hoida (ehk vägisi ei saa kedagi telepaatia abil targaks teha).

Need kes tahaks telepaatiat proovida, üritage mõne inimesega, kelle olemust üsna hästi teate (a'la naise pinginaaber või parim sõbrants) suhtlema hakata nö "personaliseeritud näidete põhiselt" - kõige lihtsam oleks meestel naistele selgitada "rahulduse saamise olemust", kuid mitte enda nägemusest lähtudes, vaid üritada enda nägemus "sünteesida" selliseks nagu ta oleks nähtud läbi vestluskaaslase silmade (midagi sarnast, nagu mehed oskavad mõttes naisi lahti riietada) - kui nii õnnestub minutilise sõnalise jutu abil vestluskaaslane "häälitsama panna", siis ollakse telepaatilisele andmete ülekandele juba üsna lähedal (kui inimest puudutamata suudetakse ta sõnade abil minutiga rahulduseni viia, siis pole see sõnade põhine tegevus, vaid telepaatia abil ülekantud nägemus).
Selline seksistlik näide õnnestub seetõttu, et "vastuvõtja" (naise näitel) on ise huvitatud enda häälestamisest rahulduse olemuse kuulamisele ja mõistmisele, ehk ta hoiab ise "vastuvõtu kanalit" ülal - muude teemade korral pole "vastuvõtjal" nii suurt huvi/indu endapoolset vastuvõtu kanalit avatuna hoida (sugutung ja surmahirm on tavalise inimese suurimad jõud).
(selle postituse viimane muutmine: 25-04-2013 11:26 lahendused.)
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Celtic
ja sina pead kandma maailma

Postitusi: 5,868
Liitunud: May 2004
06-05-2013 11:40
Postitus: #45
RE: Salateadused
Viimasel ajal on Euroopas ja ka Ameerika Ühendriikides üha populaarsemaks muutunud niinimetatud Ayahuasca rituaalid...

Jah. Ma olen sellega kursis. Oma rännakutel olen pidanud paljusid vaimumaailma eksinuid nende maistesse kehadesse tagasi juhatama. See on väsitav töö. Ma ei mõista neid, kes selliseid rituaale läbi viivad. Nad räägivad, et läbi selle rituaali vabaneb inimene hirmudest ja avastab oma tõelise mina. See on vale. Kõik hoopis eskaleerub – inimene muutub paranoiliseks, tekivad pettekujutelmad endast ja maailmast. Valedes kätes võib sellest joogist saada tohutu relv, sest suure tõenäosusega kaotab ayahuascat tarbinu igasuguse huvi reaalsuse vastu. Ta hakkab tegelema asjadega, mille tegelik eesmärk on nuumata teatud tööstusharu.

Mis tööstusharu te silmas peate?

Vaimutööstust.

Aga kas see on siis halb?

Ma ei näe vahet suurkorporatsioonidel ja vaimutööstusel. Nende eesmärk on üks: tõmmata teid oma võrku ning määrida teile pähe kõikvõimalikku sodi. Teil ei ole seda vaja, neil on teid vaja!

Aga kes siis on need šamaanid, kes neid rituaale nn. „uues maailmas“ läbi viivad ?

Nad on vaimutööstuse agendid. Ma olen kuulnud, et see on tohutu masinavärk. Müüakse tohutult raamatuid, kivikesi... Mõelge sellele, et iga raamat on ju puu surm! Iga riiulile asetatud kivi on õnnetu kivi. (Mainin siinkohal, et Jose oli nõus intervjuud andma vaid tingimusel, et seda ei avaldata paberkandjal – I.P.)

Aga ometi on need šamaanid ju Lõuna-Ameerikast.

Ükski endast lugupidav šamaan ei lahku kodunt ega hakka raha eest inimesi vaimumaailma vedama. Seda enam, et nad ei suuda garanteerida, et sa sealt ka tagasi tuled! Küsige endalt, palju te sellele „šamaanile“ selle „reisi“ eest maksite. Juba sõna „maksmine“ näitab, et kõik on algusest peale mäda.

Kas kasutate ise Ayahuascat?

Selles ongi asi. Šamaanid on ayahuascat inimeste ravimiseks kasutanud tuhandeid aastaid. Ja see tähendab seda, et jooki tarbib ravitseja, mitte patsient. Mõistate? Minu elu ajal on olnud vaid paar juhtumit, kui patsient seda manustanud on. Tegemist oli väga raskete haigusjuhtumitega. Seega panen inimestele südamele: kui vähegi võimalik, hoiduge ayahuasca rituaalidest!

Allikas

Üks suurim vale, mida too nn. vaimutööstus on suutnud saavutada, on inimestele sisestatus, et tee mis sa tahad, kõik on ainult mõtlemises kinni. Et las iga inimene usub seda mida tahab. Aga asi ei ole nii lihtne, ei ole kunagi olnud. See, kas keegi usub, et on olemas hingedega äritsejad või mitte, ei muuda hingedega äritsejaid vähem või rohkem olematuks. Meist väljaspool asub suur maailm, millest enamusel ei ole mitte õrna aimugi. Kombatakse ISEENDA sisemaailma piire ja peetakse seda vaimsuseks, ent ei aduta neid jõude, mis on meist väljaspool ja meist toituvad.

Vaadake ka seal allikal tehtud kommentaare. Enamus ei saa üldse niivõrd lihtsakoelisest hoiatusest üldse arugi. Nende ajud on juba hukatuslikult peedistatud ja nende arust on igati õige, et iga mats peab kõike sitta maast keelega proovima. Enam üldine nõu, mille kohaselt kõik teavad, et sitt ei kõlba süüa, ei kehti. Vaja ikka oma keelega järgi proovida.

Kõrgeim äratundmine on teada saamine, et tegelikkuses olid pidevalt selle kõrgeima äratundmise sees.
Iga hetk ja iga kogemus, mis sa saavutad on ideaalne, täiuslik, kordumatu
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Minaelan
Veteran

Postitusi: 3,330
Liitunud: Jul 2011
06-05-2013 11:44
Postitus: #46
RE: Salateadused
(06-05-2013 11:40 )Celtic Kirjutas:  Enamus ei saa üldse niivõrd lihtsakoelisest hoiatusest üldse arugi. Nende ajud on juba hukatuslikult peedistatud ja nende arust on igati õige, et iga mats peab kõike sitta maast keelega proovima. Enam üldine nõu, mille kohaselt kõik teavad, et sitt ei kõlba süüa, ei kehti. Vaja ikka oma keelega järgi proovida.

Sina siis tulid järjekordselt lolle ja matse õpetama, tänan!

Oma hinge kuulates ei saa sa teha muud, kui ainult täiuslikke valikuid.


Õpi selgeks reeglid, siis tead, kuidas neid korralikult eirata.
Dalai-laama
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Celtic
ja sina pead kandma maailma

Postitusi: 5,868
Liitunud: May 2004
06-05-2013 11:56
Postitus: #47
RE: Salateadused
Ära solvu igal sammul ja kasuta loetut enese harimise võtmes, mitte aga leidmaks põhjust oma nõrka iseloomu näidata.

Kõrgeim äratundmine on teada saamine, et tegelikkuses olid pidevalt selle kõrgeima äratundmise sees.
Iga hetk ja iga kogemus, mis sa saavutad on ideaalne, täiuslik, kordumatu
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Minaelan
Veteran

Postitusi: 3,330
Liitunud: Jul 2011
06-05-2013 13:41
Postitus: #48
RE: Salateadused
(06-05-2013 11:56 )Celtic Kirjutas:  Ära solvu igal sammul ja kasuta loetut enese harimise võtmes, mitte aga leidmaks põhjust oma nõrka iseloomu näidata.

Kes siin selgeltnägijat mängib igal sammul.
Õige eesti šamaan oled meil - keelan, käsen, poon ja lasen!

Ja kõik mu iseloomu tahud ja küljed on minu omad ja mulle kallid Smile.
(selle postituse viimane muutmine: 06-05-2013 14:59 Minaelan.)

Oma hinge kuulates ei saa sa teha muud, kui ainult täiuslikke valikuid.


Õpi selgeks reeglid, siis tead, kuidas neid korralikult eirata.
Dalai-laama
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Eithea
Veteran

Postitusi: 3,373
Liitunud: Aug 2010
06-05-2013 14:03
Postitus: #49
RE: Salateadused
(06-05-2013 11:40 )Celtic Kirjutas:  Aga kes siis on need šamaanid, kes neid rituaale nn. „uues maailmas“ läbi viivad ?

Nad on vaimutööstuse agendid. Ma olen kuulnud, et see on tohutu masinavärk. Müüakse tohutult raamatuid, kivikesi... Mõelge sellele, et iga raamat on ju puu surm! Iga riiulile asetatud kivi on õnnetu kivi. (Mainin siinkohal, et Jose oli nõus intervjuud andma vaid tingimusel, et seda ei avaldata paberkandjal – I.P.)
Jha, šamaane peab hakkama märgistama või Celtic võiks šamaani välimääraja avaldada, kes see ikka vahet teeb, milline see õige või mitte õige šamaan on.

(06-05-2013 11:40 )Celtic Kirjutas:  /-/Aga asi ei ole nii lihtne, ei ole kunagi olnud. See, kas keegi usub, et on olemas hingedega äritsejad või mitte, ei muuda hingedega äritsejaid vähem või rohkem olematuks. Meist väljaspool asub suur maailm, millest enamusel ei ole mitte õrna aimugi. Kombatakse ISEENDA sisemaailma piire ja peetakse seda vaimsuseks, ent ei aduta neid jõude, mis on meist väljaspool ja meist toituvad.

Shock
No tore, tore, kasulik on neist kõigist šamaanidest kaugele hoida.

Zhao Cong - 牧 Shapherd
Byron Metcalf - Heart Warriors
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
excubitoris
Kes-Kus-Miks-oloog

Postitusi: 11,429
Liitunud: Apr 2007
06-05-2013 15:58
Postitus: #50
RE: Salateadused
See, et suurem hulk inimesi ei tea midagi näiteks geneetikast ei tee seda veel salateaduseks. Eelpool ütles hästi Liine oma postituses #40 - kui teadmine on kirjas siis pole ta enam "sala". Osaliselt olen Celticuga nõus, kuid parandaksin - need teadmised on siiski KÕIGI jaoks - see, et paljud neist aru ei saa ja nende jaoks valmis ei ole ei muuda asja olemust.

Tegelikult on kõik lihtne aga me pole sellest veel aru saanud ...
*
Sa pead tegema HEAD halvast, sest millestki muust teda teha pole.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Postita vastus 


Vali alamfoorum:


Kasutaja(d) vaatamas seda teemat: 1 külalist

gro.bew-arap[tä]bew-arap | Para-web | Tagasi üles | Tagasi sisu juurde | Mobile Version | RSS voog