Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Igavus teeb näljaseks?
#1
hmm... hakkasin praegust mõtlema
et igakord kui mul misgit teha ple siis olen kuskil külmiku taga ja otsin mida sealt hamba alla saada?
aga kui misgit tegevust on siis ei tule toit meeldegi:o
on kellelgi veel nii olnud?Bleh


edit
--
nälja sex ? Üritame, vähemalt pealkirjad grammatiliselt korrektsed teha Smile

[Teadet on muutnud 11-10-2004 postitaja henzukaz]

Muudetud: 7-12-07 kell 06:40:43 Hallucigenia
Vasta
#2
trenń on hea...
ise olen õnneks viimasel ajal igavusest lahti saanudSmile
Vasta
#3
minu teooria oleks, et kui inimesel on igav, kuid kehal on tegutsemisvajadus, siis inimese organism hakkab alateadlikult tegema seda, mis tundub vajalik, ehk siis suurendab oma energiavarusid. ja pealegi, söömine on ka tegevus, seepärast sobibki igavuse peletamiseks...ajasisustus...
kes meist ei oleks kunagi sellise asja all kannatanud?! Bleh
Vasta
#4
nii...olen natukest aega juba arvutis olnud(nii tund aega)
ja avastasin, et mul on nesquik käes ja ma õgin seda vaikselt. arvuti on mul teisel korrusel, köök aga esimesel. kuidas see siia sai ja miks ma seda söön?
Vasta
#5
mul on ka nii ja siia maani aga proovin ikka õigel ajal külmikust eemal olla...
Vasta
#6
Kui inimesel igav ei olegi,
KAS TA SUREB SIIS NÄLGA?
Vasta
#7
Tsitaat:Algselt postitas: HadziOgloe
Kui inimesel igav ei olegi,
KAS TA SUREB SIIS NÄLGA?

Üks asi on igavusest söömine ning sellega oma aja sisustamine, teine asi aga otsesest vajadusest ja näljatunde tõttu söömine. Näljatunne on küll eluline vajadus, kuid see, et söögiisu on kogu aeg, ei ole ka normaalne. Muidugi on ka söögiisu ja näljatunne kaks erinevat asja.
Vasta
#8
see et igavus sööma ajab on pigem mingi haigus ( midagi oli aga nime ei mäleta ) mitte see et midagi targemat teha pole. Kui sul tõesti midagi muud teha pole siis on viga isiksuses, tegevust leiab alati
Vasta
#9
Tsitaat:Algselt postitas: Flash
see et igavus sööma ajab on pigem mingi haigus ( midagi oli aga nime ei mäleta )
ega see haigus buliimia polnud? (see vist ikka rohkem masendusest..Bleh)
mul on selle "igavusest-sööma" haiguse raskeim staadium vist. mul on alati arvuti kõrval kommipakk, joogipudel jm näksimiskraami. kokkuvõte on see, et terve päev möödub näksides ja söögikordadel koolis ja kodus polegi isu. kahjulik ju, a midaig parata ka ei saa-nii harjunud juba..
Vasta
#10
mul on kah mingi näkitsemise komme...kui telekat vaatan, istun arvuti taga või loen siis koguaeg närin midagi....aga tegelt kui tegeled mingi spordiga või muud asjalikku asja siis ei tule söök meelde küll...
Vasta
#11
Jaa.. lõuad peavad käima..
Ega minagi ei saa ilma söömata olla...
Loen raamatut ja söön, vaatan telekat ja söön jne. LaughLaugh
Vasta
#12
Sul on 100% õigus.Minu puhul on täpselt sama jama! Kui mul midagi teha pole siis alati tahaks nagu köögi poole liikuda. Kui aga tegemist metsikult palju siis söök ei tule meeldegi kui alles õhtul voodis, kuid siis juba hilja süüa.

Muudetud: 13-12-07 kell 16:22:24 Hope
Vasta
#13
Laugh Mul on ka samamoodi, et kui ei viitsi netis passida ka telekat vahtida, siis koguaeg teen omale võilevia vms.
Aga kas teil nii on, et kui hakkate filmi vaatama, või raamatut lugema, tahaks midagi süüa samal ajal ?

Muudetud: 7-12-07 kell 03:37:46 Ghostfreak
Vasta
#14
Tsitaat:Algselt postitas: R.I.P
Tsitaat:Algselt postitas: Flash
see et igavus sööma ajab on pigem mingi haigus ( midagi oli aga nime ei mäleta )
ega see haigus buliimia polnud? (see vist ikka rohkem masendusest..Bleh)
mul on selle "igavusest-sööma" haiguse raskeim staadium vist. mul on alati arvuti kõrval kommipakk, joogipudel jm näksimiskraami. kokkuvõte on see, et terve päev möödub näksides ja söögikordadel koolis ja kodus polegi isu. kahjulik ju, a midaig parata ka ei saa-nii harjunud juba..

Eih. Buliimia see ei ole. Buliimia on minu teada see, kui sa sööd hästi palju ja siis pistad näpud kurku ja oksendad oma toidu välja. See on hoopis muu.
Vasta
#15
Tsitaat:Algselt postitas: Metavo
nii...olen natukest aega juba arvutis olnud(nii tund aega)
ja avastasin, et mul on nesquik käes ja ma õgin seda vaikselt. arvuti on mul teisel korrusel, köök aga esimesel. kuidas see siia sai ja miks ma seda söön?

(H) Sa oled naljakas Smile
Aga jah, toit on nii hea, et raske eemale hoida!
Pean iga päev poes käima:o
Lekker!(hyes)
Aga samas, kui toitud tervislikult ja teed trenni, mis on väga hes Su kehale ja hingele, peaks asi tasakaalus olema.
Muidugi kõige olulisemad on Su mõtted.
Positiivne Smile
Kõike paremat!



"We should drink hot chocolet with whipped cream. Don`t you think ?"
Vasta
#16
ma targutaks kohe siia vahele, et see on õpitud/õpitav harjumus ja kõiki harjumusi on võimalik lühistada ehk lõpetada sama kergelt kui me neid alustame.

rutiinsed harjumused neelavad väga palju meie igapäevast energiat.

Uuri järele millest sinu harjumused koosnevad, et siis mõni element sellest kõrvaldada ja siis kukub kogu harjumus kokku.
Vasta
#17
Tsitaat:Algselt postitas: Ton
ma targutaks kohe siia vahele, et see on õpitud/õpitav harjumus ja kõiki harjumusi on võimalik lühistada ehk lõpetada sama kergelt kui me neid alustame.

rutiinsed harjumused neelavad väga palju meie igapäevast energiat.

Uuri järele millest sinu harjumused koosnevad, et siis mõni element sellest kõrvaldada ja siis kukub kogu harjumus kokku.

Ei ole kohe absoluutselt sama kerge rutiini lühistada. Toome näite - suitsu tegemine on rutiin. Hakka järjepidevalt suitsetama, no näiteks 3-4 kuud ja vaatame, kuidas sa sellest siis lahti saad. Just vastupidi, rutiinist lahtisaamine on palju raskem kui rutiini tekitamine.
Vasta
#18
Süsti heroiini korra või kaks. Kohe tekib rutiin, millest lahti ei saa.
Vasta
#19
Tsitaat:Algselt postitas: Thorondor
Süsti heroiini korra või kaks. Kohe tekib rutiin, millest lahti ei saa.

Sõltuvus ei teki kahe korraga, sõltubuse tekkimiseks läheb ikka kõvasti rohkem aega. See, et teed ühe korra ja oled sõltlane on üks väärarusaam narkootikumide tarbimise juures.
Vasta
#20
Tsitaat:Algselt postitas: Ton
rutiinsed harjumused neelavad väga palju meie igapäevast energiat.

Inimene on oma harjumuste ori.
Vasta
#21
Tsitaat:Algselt postitas: Andromeda

Ei ole kohe absoluutselt sama kerge rutiini lühistada. Toome näite - suitsu tegemine on rutiin. Hakka järjepidevalt suitsetama, no näiteks 3-4 kuud ja vaatame, kuidas sa sellest siis lahti saad. Just vastupidi, rutiinist lahtisaamine on palju raskem kui rutiini tekitamine.

Julgen väita kuna olen praktikas edukalt proovinud ja paljud teised inimesed samuti.
Suitsetamine on samasugune harjumus nagu kohvi joomine, suhkru kasutamine, lemmiktoitude söömine, teadmine, et oled just selline või teistsugune, ...
Harjumust saab katkestada just päeva pealt, ühest hetkest alates,... mitte perioodi jooksul.
Vasta
#22
Kohv, suhkur on teine asi tegelikult. Kui tekib füüsiline sõltuvus, siis ei ole mitte kuidagiviisi sellest sõltuvusest kerge lahti saada. Füüsiline sõltuvus tähendab seda, et su keha vajab nikotiini, peaaegu nagu vett või õhku.
Vasta
#23
igale nõrkusele ja harjumuse saab leida korraliku vabanduse, miks just mina ja just seda harjumust ei saa muuta. Aga see on ikkagi vabandus mitte tegutseda.
Topin nüüd muidugi oma nina teiste asjadesse targutades siin aga asi on tõesti lihtsam kui paistab.
Vasta
#24
Tavaliselt, kui mul igav on, siis proovin rohkem mahla juua, et mitte üleliia sööma hakata Laugh
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Mis teeb inimesest inimese? z3r0 c001 107 25,894 29-02-2020, 17:35
Viimane postitus: Minaelan
  Kas "öökulliks" sünnitakse või teeb seda väliskesk napoleon 12 4,309 23-07-2006, 21:15
Viimane postitus: Metafor

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat