Teema hinnang:
  • 1Hääli - 5 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mõttejõuga ravimine
#1
Tervist kogu rahvas,
just liitusin ja siit mu esimene postitus. Et mis arvate mõttejõuga ravimisest? Näiteks see, et kui kellelegi regulaarselt antakse ravimit ja mingi aeg asendatakse see nt tablet välja sellise tableti vastu, mis väliselt on sama, aga sisu puudub. Ning patsient ravitakse terveks?

Ja veel üks näide, lugesin, kuidas mõned olid saanud lahti soolatüügastest mingi teatud teksti kuulamisega või nt üks tüüp oli iga päev mänginud mängu, kus ta laseb maha soolatüükaid. Tundub naeruväärne, võib-olla ka veits fake, aga mis arvate.

Ja kui täna kõigest sellest mõtlesin, siis äkki pahvatas. Kui pidevalt endale mõttes midagi korrata, mingi mõte, minu puhul näiteks allergiast lahtisaamine, kas oleks võimalik? Kindlasti vastate, et ei, allergiad on ravimatud, aga siiski.
Vasta
#2
Toimib ja kasutatakse...enda peal muidugi.
Vasta
#3
Alateadvusel on siin suur roll. Sa võid küll korrutada, et saad allergiast lahti, kuid alateadvuses võib ikka säilida "vana programm", mis on endiselt veendunud allergia olemasolus.
Uskudes südamest, et allergia on juba möödunud ning tundes samas tõelist tänutunnet, mis peaks loomulikult järgnema, võib suure tõenäosusega paraneda. See pole just lihtsaim ülesanne, aga võimalik.
Vasta
#4
(26-04-2011, 20:11 )Logik Kirjutas: Toimib ja kasutatakse...enda peal muidugi.

Räägiksid äkki täpsemalt?
Vasta
#5
(26-04-2011, 20:03 )Mazer Kirjutas: Tervist kogu rahvas,
just liitusin ja siit mu esimene postitus. Et mis arvate mõttejõuga ravimisest? Näiteks see, et kui kellelegi regulaarselt antakse ravimit ja mingi aeg asendatakse see nt tablet välja sellise tableti vastu, mis väliselt on sama, aga sisu puudub. Ning patsient ravitakse terveks?
See näide on platseebo ja see töötab. Mis tast veel enamat mõelda, kui et asi töötab ning inimese tervenemisele aitab suuresti kaasa tema vaimne seisund ja tahtejõud. Oleneb muidugi haigusest ja kust otsast seda harutama hakata. Paljalt mõtlemisest mõne surmahaiguse puhul ei piisa, tuleb ikka rohkem vaeva näha.

Tsitaat:Ja veel üks näide, lugesin, kuidas mõned olid saanud lahti soolatüügastest mingi teatud teksti kuulamisega või nt üks tüüp oli iga päev mänginud mängu, kus ta laseb maha soolatüükaid. Tundub naeruväärne, võib-olla ka veits fake, aga mis arvate.
Noh, võib ju iga päev sellist mängu mängida ja loota, et oled piisavalt hea sugessioonivõimega, või siis võid ka vesinikuga tupsutada ja paari päeva pärast ilma soolatüügasteta käia.

Tsitaat:Ja kui täna kõigest sellest mõtlesin, siis äkki pahvatas. Kui pidevalt endale mõttes midagi korrata, mingi mõte, minu puhul näiteks allergiast lahtisaamine, kas oleks võimalik?
Misasi plahvatas? Jäid ikka kõik ellu?

Tsitaat:Kindlasti vastate, et ei, allergiad on ravimatud, aga siiski.
Ei vasta, sest allergiad ei ole ravimatud. Mul oli lapsena 26-st põhitoiduainest 24 suhtes äge reaktsioon, nüüdseks pole sellest enam halligi alles. Allergia on ALATI õpitud reaktsioon, väikelaste puhul vanematelt ja noore-east alates juba isiklikud põhjused.
Vasta
#6
Allergoloogid (õigesti kirjutatud?) ju uurivad, mis tekitab seda reaktsiooni, tulemus on see, et sa tead täpselt, mille suhtes allergiline oled ja tead, mida vältida. Või ei tea ma piisavalt? Valgustage mind.

Kas nende 24 toiduaine suhtes kadus allergia iseenesest või millegi abiga?

Ja viimane, ei mõista täpselt, kuidas allergia alati õpitud reaktsioon on. Kui mul üks hetk lihtsalt tekib allergia mingi õitolmu vastu, mis ma sealt vanematelt siis õpin? Või sain ma millestki valesti aru.
Vasta
#7
Inimese mõttejõul on tohutu võim,
seda muidugi positiivses mõttes.
Sellepärast ongi "leiutatud" seda liiklust
reguleerima teatud "........"

Kuna siis varem on võim kuulunud rahvale..
Vasta
#8
Mazer - loe ja mõtle selle üle - http://www.luuleviilma.ee/index.php?id=7...t=allergia
Vasta
#9
Luule Viilmast ei saa enne aru, kui "lamp põlema" hakkab. Ma ei oska seda paremini seletada: et mingil hetkel "tabad asja ära" ja suudad pea iga hetk omi mõtteid ja tundeid ja emotsioone samaegselt ka kõrvalt jälgida. Isegi siis kui emotsioonid üle keevad, on see võimalik( iseendast räägin muidugi).
Samas paljud asjad Viilma teksides ei jõua mulle ikkagi pärale. Aga las nad siis olla, igal asjal oma aeg.



Vasta
#10
Ega ei peagi jõudma. Õiged mõtted leiavad ise su üles. Tõin selle konkreetse kirjakoha vaid näitena, sest rääkis konkreetsest probleemist.
Kui lugeda seda teksti sellisena nagu ta lihtsalt on, siis loeb sealt välja - allergiat tekitab maks, mis ei suuda võidelda sisse elatava viha ja ängiga. Lastel siis vanemate omaga. Kui ollakse vihased ühiskonna ja ümbritseva vastu, suutmata seda parandada ja andmata endale aru, et viha ei lahenda probleemi allikat. Lööve avaldub selles, kui nahk võtab kanda osa maksa vastutusest võidelda mürkainetega.
Vasta
#11
See om reaalne asi,mis toimib. Olen enda peal haavu sedasi ravinud ja sellekohale jääb ainult peenike triip....Kasvatasin kokku kiiresti. Kõik see sõltub inimese energia tugevusest ja ka oskusest seda kasutada.
Varem oli nendele kes olid nn tabletisõltlased eraldi homöpaatilised apteegid olemas,kust nad said toimeta tablette osta....
Head edasist uurimist.....
Vasta
#12
Haavu nagu lihashaavu? Kas need mitte iseenesest ei parane? Bleh
Vasta
#13
Tavakorras võtab see aega.kui on sügavad siis kulub pikem aeg selleks. Siin aitab ainult mõnest tunnist.....
Vasta
#14
(02-05-2011, 09:29 )HUGOTH Kirjutas: Tavakorras võtab see aega.kui on sügavad siis kulub pikem aeg selleks. Siin aitab ainult mõnest tunnist.....

Valetad.
Vasta
#15
Mazer! See lühike "valetad" mõjub kuidagi ehmatavalt,... nagu viibiks kuskil kangi all v. nurga taga, õltsi pannes. Proovi palun, kuidagi teisiti oma umbusku väljendada.


Juba parem!
Vasta
#16
Haava paranemine tundidega on juba füüsiliselt võimatu, olenevalt haava suurusest. Nagu levitatsioon.
Vasta
#17
Mazer, kas siis mõttejõuga ravimine seda sellises valguses üldiselt pole?
Vasta
#18
See haava teema tundub nagu midagi muud olevat. Allergia on rohkem nagu sisemine värk.
Vasta
#19
On mõnest sellisest juhtumist ka midagi jäädvustatud? Oskab keegi suunata selles osas, selles iseenda mõjutamises mõtete läbi, või kuidas täpsemalt öelda.
Vasta
#20
Samamoodi nagu teemaalgataja olen ma uus foorumi liige ja see on samuti mu esimene postitus.
Üldiselt mõtteravi erinevatest meetoditest on väga palju juttu erinevates raamatutes kui ka erinevates vaimsetes koolkondades. Mõningad meetodid sobivad ühtedele inimestele teised teistele, arusaadaval põhjusel me oleme kõik erinevate mõtte mallidega ja ei saa lähtuda mõtteravil mingist ühest "algoritmist". Minu arusaamist mööda on mõtteravi eesmärk see, et haigust või mingit emotsionaalset probleemi või traumat vms olukorda põhjustanud konflikt jääks vaimse õppetunni näol selja taha ning see on peamine. Kõikide nende meetodite taga on minu arvates kõikvõimsa inimpsüühika autosugsessioon.
Kui hakata kõige saadaoleva info põhjal mõttetarkade soovitusi jälgima siis võib lihtsalt ära keerata, sest mingisugust süstemaatikat neis tegelikult ei ole.
Mingit tervikliku õpetust ju ei ole olemas !? või täiendage mind palun keegi, kui on !
Alati kui mingi süsteem välja töödelda, siis võib seda täiustada ja ümber lükata ning uusi seoseid tuua, ehk teisisõnu absoluutset õiget mõtteravi vormi ei ole mis sobib kõigile ja toimib kõigil samamoodi. Muidugi ma ei taha öelda seda, et ei oleks olemas kindlaid elu põhjus-tagajärg seaduseid ning üldiseid reegleid mis toimivad "vaikimisi" kuid nende täielik valdamine mingis mõtteravis kompaktsesse vormi viiduna on võimatu (minu arvates).
Vasta
#21
Aga äkki tead mõnda raamatut?
Vasta
#22
Ära usu raamatut,selle on kirjutanud sinu viinauimas ülepõllu naabrimees...sama hästi võiksid sina selle raamatu kirjutada...
mingit vahet pole,kasuta ainult oma pead,mõtle sellega ja pane
mõtted paberile.
Ja ongi raamat valmis,teistel kah hea lugeda ja snitti võtta.
Vasta
#23
Selles suhtes, et ma täiesti võhik sel teemal. Mõtlesin, et on äkki mingisugused algtõed või miskit, mida peaks teadma, aga nagu Perfectionisti postitusest aru saada, siis need puuduvad. Või ei?
Vasta
#24
Ma valgustan seda teemat kah siis mõni päev...

Stardikapitaliks sulle seda, et sinu mõte on energia,energia mõjutab kõike siin maailmas...mõtle positiivselt,ära lange masendusse.Ära vihka ega kiru kedagi-niiviisi toodad paha energiat iseendale...Rakud(eriti neuronid)on nigu raadiovastuvõtjad...no nii labaselt öeldes.

Järg tuleb.
Ja ärge arvake, et ma mingi niisugune(usuhull)olen, ei...teadus
tegeleb asjaga....

Lugesin ülevalt seda soolatüüka lugu...minu armas ja kaunis naine sai noore
plikana soolatüükast lahti peale Täiskuu poole pöördumist ja palumist.
Arvan,et selle mõttega tugevdas ta oma immuunsussüsteemi ja see hävitas sissetunginud viiruse.Lihtne.
Vasta
#25
(07-05-2011, 16:52 )insener Tünn Kirjutas: Stardikapitaliks sulle seda, et sinu mõte on energia,energia mõjutab kõike siin maailmas...mõtle positiivselt,ära lange masendusse.Ära vihka ega kiru kedagi-niiviisi toodad paha energiat iseendale...Rakud(eriti neuronid)on nigu raadiovastuvõtjad...no nii labaselt öeldes.

Kuldsed sõnad, aga kahju, et see tõde iga kord meelde ei tule, onju, insener Tünn?
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Voodooga ravimine DooM 20 8,299 04-10-2009, 23:55
Viimane postitus: etelvina

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat