Postita vastus 

Teema reiting:
  • 0 Häält - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gaia kanaldused
Autor Sõnum
Stella
Tavaliige

09-05-2011 13:55
Postitus: #1
Gaia kanaldused
On jõutud valmis Gaia kanalduse tõlkimisega - kanaldus Riias (neist 1.) 23.aprillil 2011.a. - ´Krayon Riias 2011´
Aitäh kanaldajale Pepper Lewisele!
http://www.pepperlewis.com/
Pepper Lewis on kanaldanud Gaiat juba ligi paarkümmend aastat.
Aitäh tõlkijale!

Gaia kanaldus 23. aprill 2011 Riias (Pepper Lewis).

(Pepper Lewis) Ma tahan alustada toolil istudes ja toolile tagasi pöörduda. Loodetavasti.
Tänan, et ühinesite minuga selles kogemuses. Seekord tahan ma rääkimise asemel anda
teile aega olla koos Gaiaga. Kohtume uuesti mõne aja pärast.

(Gaia kanaldus)
Tere tulemast. Ma soovin teile väga lihtsat ja head päeva. On hea alustada
sellest, et tunnistate, kus te praegu olete. Hea on ennast leida praeguses hetkes. Praeguses
hetkes hakkab inimene tunnistama hästi elatud elu. Inimene hakkab tunnistama seda, mis
elu on. Ja see on miski, mida on raske teada, kuni sa pole veel elanud. Elu eesmärk on elu.
See on miski, mida inimene peab mõistma. Ainult teadmises üksi on vähe mõistmist. Pimesi
uskumisest on samuti vähe. Selle elu kooskõlastamine, milles inimene liigub ja elab, on
ikkagi alles algus. Asi, mida te kõik olete tulnud elus kogema, on mõistmine. Ja see on see,
mida te nüüd püüate teha.

Kuidas inimene mõistab elu väärtust? Ainult otsimisest ei piisa, ainult kuulmisest ei piisa.
Isegi, kui te üritate enda seest otsida, ei piisa sellest siiski. Asi on otsimises ja otsimine
peab tulemusi andma. Teekonnal ei pea olema sihtpunkti. Ta peab andma tulemusi sellisel
viisil, et süda teaks; sellisel viisil, et mõtted leiaksid rahu; sellisel viisil, et olemine ja hing
teaksid tõde. Ja selleks te oletegi praegu tulnud, et seda avastada, et seda leida ja sellele
lisa tuua. Te näete huvitavat tõsiasja: asi, mida te püüate leida, on see, mille te olete
endaga kaasa toonud. Ja sageli, kui te just ei pööra ennast pahupidi, te ei leia seda. Nagu
vääriskivi, mis on hästi peidetud. Mõnikord on kõige kaunimad vääriskivid peidetud kalju
sisse. Ja ikkagi see, mis seal sees on, on väga hinnaline. See tuleb välja tuua hinnaliste
vahenditega. See ongi see, millest räägib praegune ajaperiood. Sellest järgmine periood on
selleks, et avastada, mis on hinnaline.

Kuidas seda teada ja tunda? Mitte lihtsalt seda säilitada ega toetada, vaid kuidas selle eest
hoolitseda, kuidas panna see kasvama. Kuidas teha see kättesaadavaks nüüd ja alati.
Kõiges selles on Maa teie partner. Maa on selles teie ema, õde, vend. Maa ei tee erandeid
selles, mida ta teile pakub. Sellega ma ütlen teile, et Maal on küllaldaselt varusid ja palju
rohkem, kui te endale olete ette kujutanud. Maal on palju rohkem pakkuda ja anda. Te
leiate varsti, et erinevalt teistest aegadest saate te teada, et Maa palub ka teilt mõningaid
asju. Ta palub teil kinnitada mõningaid tõdesid. Ta palub teil neid kinnitada teie endi jaoks.
Ta palub teil kuulata oma häält. Leida see seest ja väljast. Ta palub teil hoolitseda tõe eest.
Mitte ainult enda nimel, vaid ka teiste nimel. Nende väheste asjade eest, mida Maa teilt
palub, pakub ta teile palju. Peaaegu kõike, mida te suudate ette kujutada. Tänane Maa on
väga erinev sellest Maast, mida te saate homme tundma. Tuleb väga väga suurte avastuste
aeg. Selleks, et neid teha, tuleb teil olla veidi rohkem valvsad, ainult veidi rohkem
teadlikud, ainult veidi rohkem elu äärel. Istuda oma tooli serval teades ootuses järgmist
hetke. Mitte toetudes taha, karta ja imestada, mis järgmisena juhtub.

Varsti me räägime sellest, mis järgmisena juhtub. Te näete, et ma jätan väga vähe
saladuseks teie eest. Ja need asjad, millest ma ei räägi, on need, mida te veel teada ei
taha. Praegu on kogumise aeg. Te olete kogunud informatsiooni. Nüüd on aeg koguda
teadmisi. Need ühendades on aeg hoida seda kui tarkust. See ongi järgmine samm Maa kui
planeedi jaoks ja inimkonna jaoks Maa pinnal. Ajastu vahetumine, muudab kõikide asjade
mustrit. See muudab nende seemnete püha mustrit, mida te maha külvate. Ta muudab neid
asju, mida te peate piirideks ja piiranguteks. Ta avardab neid piire suurte kaugusteini
viisidel, mida saab geomeetriliselt välja arvutada, viisidel, mis jahmatavad teie mõistust.
Mõistus valmistub praegu selleks ette, ta rajab põhialuse, ta teeb endale vundamenti.
Vundament laseb ligi tõmmata ressursse. Ainult, et see peab tulema veidi erinevast kohast.
See on allikas, mis on teid siiani hästi toetanud. See on allikas, kust te olete kõike
ammutanud. See on ideede ja loovuse allikas. See on linnade ja keskkonna allikas, mida te
olete loonud. Nüüd on aeg uueks valemiks. Nüüd on aeg mõista Maad erineval viisil. Nüüd
on aeg, et teil oleks uus ja erinev suhe Maaga ja kõikide teiste teie keskkondadega ja kõige
sellega, mida te oma keskkonnas säilitate.

Täna ma jagan teile tarkuseterasid, mis võiksid teile üleöö seltsi pakkuda. Täna jagan teile
tutvustuseks iseennast. Homme ma toon teile kingituse. See kingitus on kuulda kõikidest
Maa kuningriikidest eraldi. Homme te kuulete täpselt, mida taimed arvavad Maast, mida
lilled ja puud teist tegelikult arvavad. Homme te kuulete otse loomade kuningriigilt, nendelt
kes on veel metsikud. Homme te kuulete nendest, kes on peaaegu välja surnud ja kuidas
täpselt nad ennast selle tõttu tunnevad. Homme te kuulete mineraalidelt, nendelt keda
peetakse hinnalisteks ja nendelt keda peetakse tööstuslikeks. Te kuulete nende kuningriigilt
otse, mida tähendab saada Maast välja kistud. Millist paremat kingitust ma saaksingi teile
pakkuda, kui mitte teadmise kingitust. Ja lisaks sellele, mõista seda teadmist. Et mõista
maailma, millel te elate. On hea mõista ka maailma, mis elab teie sees. Maailm on ideaalne
peegel. Ta ei näita teile mitte ainult seda, milline te maailmale paistate, vaid milline näeb ka
maailm välja teie sees.

On ju maailm muutumas ja on hea teada, mis muutub. Täna me alustame seda protsessi
esitades küsimuse: mis on oluline? Mis on oluline ja miks on see oluline? Miks on elu
oluline? Miks on teie elu oluline? Ma alustan sellest, et vastan, miks on Maa oluline.

Maa on päikesesüsteemi lahutamatu osa. Päikesesüsteem on mõnes mõttes nagu perekond.
Perekond, millel on eesmärk. Selle päikesesüsteemi eesmärgiks on tuua esile teatud
eluvorm. Tuua esile selline eluvorm, kes teab ja õpib kuidas hoolitseda. Hoolitsemine
tähendab olla tasakaalus keskkonnaga. Nii et suhe kõikide vahel kõikides keskkondades on
rikastav.

Selles päikesesüsteemis ja selles dimensioonis peab mõõteskaala alguses kiikuma ühes
suunas ja siis teises ja siis tagasi kiikudes leiab neutraalse asendi: tasakaalu punkti. See on
see koht, kuhu inimkond on praegu saabumas. Teiste sõnadega ja keerutamata: kõigepealt
tuleb leida see, mis on vana ja tasakaalust väljas ja elada selles. Siis peab pendel kõikuma
vastassuunda, et näha milline tasakaal välja näeb, kuid väljastpoolt. Nagu te ei pääseks
sellele ise ligi. Ja siis tuleb tagasipöördumine, tagasipöördumine neutraalsesse. See pole
lõpp ega ka algus. See on laine tagasipöördumine. Iga planeet selles päikesesüsteemis
reageerib sellele. Iga planeet on omal viisil kaasa aidanud selle saavutamisele. Iga planeet
kannab teatud eluvormi. Ärge tehke sellist viga, et arvate, et teised taevakehad on elutud.
Füüsika koos elu seadustega on siin tuntud ainult teatud astmeni. Ärge arvake, et neid
kuskil mujal paremini ei mõisteta. Igal taevakehal selles päikesesüstemis on eriline suhe
Maaga ja suure tähe Päikesega. Kui taevakehad muutuvad ja liiguvad oma kohtadel, siis
mõjutab see elu igal planeedil olenevalt nende endi olemasolust kas siis suuremal või
vähemal määral.

On olemas väga vähe taevakehade liikumisi, mis mõjutavad neid kõiki. Siis, kui need
liikumised ja asendi muutused toimuvad, muutub kõik. Sõna muutub, on siin kohatu, on
kohasem öelda evolutsioon. Evolutsioon, avardumine. See on see aeg, mis praegu läheneb.
Mitte sellepärast, et inimkond on targem, intellektuaalsem, armastavam, vaid sellepärast, et
päikesesüsteemi asendid dikteerivad seda. Praegusel ajal, kui kõik asjad tulvavad sisse,
eksisteerib iga maailm, iga planeet võimaluste seisundis. Võimalused põhjustavad asju ja
lasevad asjadel olla, nad lasevad asjadel mitte ainult olla sellised nagu nad on, vaid nagu
nad sooviksid olla. Teiste sõnadega, see mida te mõistate oma tahte all, on nagu võti, mis
avab ukse. See avab ukse võimalusele, annab võimaluse kõigile asjadele ja kogu elule. See
on see, millele inimkond nüüd läheneb. Selleks, et sellele läheneda on hea omada teadmisi.
On hea omada mõistmist ja on hea omada vaba tahet. Selle vastandpool on see, mida me
nimetame uskumuseks. Uskumused on samuti omamoodi võtmed, kuid uskumused ei ava
kõiki uksi. Kui te olete liiga kinni oma uskumustes, leiate ennast kobamas õige võtme
järele. Kas see võti, või see teine võti? Kas see uskumus oli õige, või on see teine õigem?
Kas õige on see, mida üks õpetaja ütles, või hoopis see, mida teine ütles? Kas see on
maailma algus või maailma lõpp? Kuigi uskumused on kasulikud, võivad nad teid ka lõksu
püüda. Leiate ennast olevat nurka surutud ja üritate sealt välja pääseda.

Võib olla just selle pärast olen ma tulnud teile ennast pakkuma. Mul on teie vastu suur huvi.
Kõigil teil on Maa jaoks suur väärtus. Elu ise on väärtuslik, kuid kui see kombineerida teie
teekonnaga, siis ärkab see ellu. Teie elu teekond kõigi kogemuste, teadmiste ja
mõistmisega, see on see, mis põhjustab tõelise sünni. Ideede sünni, puhaste mõtete sünni,
selle sünni, mida te peate valgustumiseks, toiduks hingele. Nüüd on aeg seda avastada,
kutsuda ellu parim, mis te olete, parim mis teil on. Teil võite arvestada iga tükikesega
Maalt.

Mis on siis Maa? Kivi? Aluspõhi teie all? Vesi ja elemendid, mida te ammutate? Vesi, mida te
joote ja milles suplete? Oh ei. See on teie pere. Maa on see, kes teid hommikul äratab. Kas
te olete mõelnud, miks te hommikul ärkate? Kas te arvate, et äratuskell äratab teid? Ah,
kas see pole rohkem, kui ema, kes teid üles raputab. Ta ütleb, et teie kohalolek on vajalik
täna Maa peal. Ta ütleb, elul on täna tähendus. Ta ütleb, et täna on midagi veel avastada.
Ta ütleb, ma kutsun sind täna. Selles on tarkus.

Praeguse aja eesmärgiks on rajada uus suhe iseendaga; sellega, mida sa enda kohta tead;
sellega, mida sa elust mõistad. Mitte ainult Maaga kui ressurssidega, vaid Maaga kui
taevakehaga, sest kui sa seda teed, siis hakkad sa laiendama seda suhet, et kaasa haarata
teised keskkonnad, nii sisemised kui ka välised. Nagu ma juba teistele ütlesin, te olete
ammendanud kõik võimalused, mida saab teha oma viie meelega. On veel kaks, mis on veel
uurimata. Teie intuitsioon on teie kuues meel, telepaatia seitsmes. Need on teie jaoks
loomulikud. Need ei ole üksikute anded. Nad on loomulikud teie olemusele. Kui te hakkate
neid ellu tooma, leiate neile palju kasutust. Pole kerge üksteisega kontakti saada. Tuleb
mõista suuremalt kui seni. See on see, et sa tead.

Mis tähendab olla intuitiivne? See pole oletamine, see on ligipääs. Me mõistame, et
praegusel ajal on hirmu. Mõistame, et praegu on muutuste aeg, on maavärinate aeg,
üleujutuste aeg. Praegu on aeg kui kliima ennast muudab, nii nagu teiegi seda teete.
Mõelge sellele: kas koos intuitsiooni ja telepaatia arenemisega, kas ei tunne te ennast
turvalisemalt? Teada, mitte lihtsalt ennustada, mis tuleb. Teada, tunda, ulatuda. Ma ei räägi
praegu tuleviku põlvkondadest. Ma ei räägi teie poegadest, tütardest, lapselastest. Ma
räägin seda teile, kes te ennast valmis seate, et väga lühikese aja jooksul, isegi kui teie
DNA ennast aeglaselt ümber struktureerib ja äratab selle, mis on olnud uinunud. Ligipääs,
sellele, mis on juba seal, nii et teil on ligipääs sellele, kasutus sellele. See on peaaegu
hingetõmbe kaugusel. Aga kas te teate, miks teil seda veel ei ole? Sest te täidate oma
päevad endiselt vanade mõtetega. Vanade uskumustega, kuidas asjad olid: oli palju parem,
kui nii oli; on palju parem, kui see tulevikus ka nii on. See on praegu. Ja niikaua kui teie
meel ja aju teie sees usuvad, et on nii ja naa, siis on teatud radadel raske leida uut viisi.
See on teine põhjus, miks on eriti oluline äratada neid kohti teie sees, äratada ja olla
teadlikud elust, olla teadlikud elu eesmärgist ja selle kujunemisest, teadlik sellest kes te
olete ja mis on teie sees ja alustada täiuslikku joondumist sellega.

Ma ütlen teile, selles ei ole ebaõnnestumist, sest see on ajatu protsess. Tarkuse tee on
tarkuse tee. Selleks, et saada tarkusehoidjateks, peate te saama nende võtmete eludeks.
Te peate elama elu võtmetes. Ja see on see, mida te praegu avastate.

Te leiate, et minu käsutuses on palju tööriistu. Palju viise teid puudutada; palju viise teid
hoida; teie eest hoolitseda ja teid kutsuda. Ärge tehke seda viga, et arvate, et maa peab
värisema selleks, et tema sõnumit kuuleksite. Ärge arvake, et maa peab rappuma selleks,
et tunneksite ennast ehtsa ja elavana. Kui te küsiksite nendelt, kes on üle elanud maa
muudatused, maavärina; kui te küsiksite nendelt kaks aastat peale maavärinat: kus te oma
elus olete, kuidas te ennast tunnete, kuidas teil nüüd läheb? Te leiate, et nad vastavad: ma
tunnen, et olen elus. Te leiate, et võib-olla nad ütlevad: enne olin ma rohkem surnud kui
elus. Ja kuigi mulle ei meeldinud see hetk, see äratas mind üles ja ma praegu ikka veel
avastan asju. Milline karm näide! Kui karm: elada, surra ja elada uuesti! Ja siiski mõnikord
paljud elud just sellised ongi. Selles ongi inimkonna üks andeid: elada, surra ja elada
uuesti; mitu korda ühe elu jooksul, alustada uuesti, valida esimest korda, siis järgmist
korda. Need on mõned valikud, mis teie ees praegu on. Osa on selle meenutamine, mis on
valik. Väga sageli ma kuulen: mul ei ole mingit valikut selles. See pole nii. Ometigi on
valikuvõimalus olemas; ometigi oled valinud mitmeid kordi.

Nüüd ma esitlen ennast teile ja kutsun teid. Kutsun teid jälle valima. Mitte ainult valima elu,
vaid ka seda, kuidas elu elada, et naudiksite elu ennast. Tegema valikut, mis tuleb teie
seest; hästiinformeeritud valikut; valikut, milles on teadmine ja mõistmine; valikut, mis on
leidlik. Ma pakun ennast teile ämmaemandaks selles. Kas te soovite elada, elada täiel
rinnal? Ma pakun ennast teile selles protsessis. Maalt te toote energia, mis on alati läinud
teie ees; energia, mis on tugev, mis hõlmab endas kõik, mitte ainult üks element, vaid kõik;
mitte üks kuningriik, vaid kõik. Mitte seda, mis on elu mugavuste poolt liiga taltsutatud,
vaid selle, mis on metsik, elus ja kirglik. Maa on seda! Te võite seda kutsuda enda omaks.
Te näete siin enda ees ühte naist. See pole see, mis Gaia on. Siin te leiate selle, mis pakub
teile ennast minu nimel. Siin te leiate selle, mille ma olen teie ette selles kehas
kasutamiseks asetanud. Teadke, et ma võiksin selle asetada igasse sõidukisse, mida te
võiksite kuulda. Asetades selle siia teie ette tähendab lihtsalt seda, et see on teile
kättesaadav. Vaadake, kui lähedal ta tundub siin. Nii lähedal, et te võite seda puudutada ja
seda tunda, kuid see on siin. See on siin. Teie sees, teie ümber. See on seal, kus praegune
hetk eksisteerib. Valikud ei ole teie peas, nad ei ole teie aju. Valikud on virgel olekus. Nad
on liikumises, nagu Päikesesüsteem, nad liiguvad pimedusse ja tagasi valgusesse. Nad
järgivad ajatuid traditsioone, mis alati viivad valgemasse valgustusse. Kuid see, mis ma
teile räägin pole lihtsalt see, mis teeb elu veidike paremaks, ega veidi rohkem talutavavaks,
mitte ka veidi turvalisemaks ja ohutumaks. See on see, mis paneb elusoleku teis ärkama, et
äratada teid, et teiega rääkida, olla teiega ja nii nagu teie. Kui te jagate Maa kuningriike,
siis te tunnete neid. Te teate mis nad on ja miks nad on, teate, mis paneb rohulible
kasvama, mis paneb nisu põllul ringides maha heitma. Võib olla olete te endamisi mõelnud,
mis suur üksus tuleb neid viljaringe tegema. Kuid kas olete endalt küsinud mis suur tarkus
palub viljal maha heita? Mis tarkust ta järgib? Mis intellekt see on, mida iga nisupea teab?
Mis on see Maa peal, mis järgib seda mustrit, mis täielikus sümmeetrias heidab maha ja
moodustab selle mustri?

Me küsime seda sama. Mis on see, mis elab teis täielikus sümmeetrias? Mis on see, mis on
täiuslikult korraldatud oma ainulaadses mustris? Nii et elu toodab seda ilu, mis te olete. Te
ei näe endid sellistena nagu te olete. Te näete endid sellistena nagu te usute endid olevat.
Te näete endid väiksematena, kui teile kirjeldatakse. Teile öeldakse, et olete üks seitsmest
miljardist. Kui väike! Teile ei ole öeldud, et te olete üks hiilgav moment Päikesesüsteemis.
Teile ei öelda just sageli, et te olete täht, mis muutub üha eredamaks; päike, mis alles nüüd
õpib särama. Võib olla ma vastan teile selle kohta. Minu võimuses on pakkuda teile teie
peegeldust. Viisidel, mida teil pole õnnestunud näha. Maa teab seda. Ja nüüd on teil aeg ka
seda tarkust järgida.

Enne kui te saate tõeliselt edasi liikuda järgmisesse ajastusse, teil on hea seda teada ja
mõista. Teil on hea näha valgust endi silmades. Miks teie silmad peegeldavad valgust nii
nagu nad seda teevad? Miks teie silmi kutsutakse hinge peegliteks? Ja mida nad praegu
tegelikult peegeldavad? Tegelikult te olete harjunud sellega, et silmad ainult neelavad
valgust. Teie ette asetatakse pildid ja te neelate neid. Liikuvad pildid, televisioon: te võtate
neid sisse. Mida te tagasi võiksite peegeldada? Millist valgust võiksid need hinge aknad
Maale peegeldada? See on see, mida te praegu avastate. See on see, millega on praegune
ajaperiood seotud. Selleks, et seda teada, peab hing liikuma. Te näete kuidas liiguvad
taevakehad. Pole sellist hetke, mil nad püsiksid paigal ja ütleksid: ma vaatan, mis
järgmisena juhtuma hakkab. Nad ei astu tagasi, ega imesta selle üle, mis edasi toimub, sest
taevakehad on liialt tegevuses elu endaga. See on see, mis on tulemas ka inimkonnale. Ma
ütlen teile, et on vahe selles, kas olla täielikult tegevuses või tööga hõivatud. Nüüd on aeg
olla täielikult haaratud sellesse, mida elu pakub. Üsna varsti te avastate, et elu hakkab
pakkuma rohkem, nii individuaalselt kui ka kollektiivselt. See saab olema üsna kummaline,
sest te näete, et televisioon hakkab näitama seda, mis puudu on, ta näitab kõike seda, mida
napib. Kuid kui te jääte ärkvele, nagu ma soovitan, siis näete, et elu pakub teile enamat.
Elu hakkab teiega rääkima, haarab teid kaasa, peegeldab teile ja ta küsib ka teilt teatud
asju.

Ärge kartke seda, mida ta küsib. Sellel pole hinda, mida te peate maksma; sellel pole
hinnalipikut. Jah, Maa küsib teilt mõningaid asju. Ta esitab teile uusi ideid, mis tunduvad
teile väljakutsetena, nad on erinevad tavapärastest. Maa palub teil vaadata neid mõtteid,
võtta nad enda olemusse ja kaaluda neid. Ma luban teile: Maa ei palu teil kunagi millessegi
uskuda. Gaia ei ütle kunagi: uskuge seda, mis ma ütlen, sest see on tõsi. Gaia ei ütle
uskuge seda, aga mitte seda. Kuid see esitab teile väljakutse, see asetab tõelise peegelduse
teie ette, see näitab teile mõningaid erinevaid tõdesid, need on erinevad. Ta näitab teile
vana ja uut ja palub teil valida. Huvitav on see, et isegi kui te usute, et teil on väga vähe
valikuvõimalusi; väga vähe võimalusi asjades, mis on tõeliselt olulised; kui valikuvõimalused
teile tõeliselt esitatakse, siis lihtsalt valige see või teine. Te leiate, et see pole nii lihtne, sest
tõeline valik on harva must või valge, harva hele või tume. Üks on peegeldus teist või
peegeldus valgusest, teine on erinev. Siis peate rakendama teatud osa endast, sest üks
teatud osa teist teab. Ta teab! Ja teie teate! See on osa selle aja eesmärgist. Mida te teate?
Mida olete te nõus tunnistama? Jättes kõik uskumused kõrvale, mida te teate? Kõigest
sellest, mida te olete õppinud: mida te teate? Ja siis tuleb tarkus ja mõistmine ja selle järel
ülim tõde. Praegu on aeg sellest oluline eraldada. Nüüd on aeg kui seda on nii palju, nii
palju ideid kaaluda, nii palju asju mis on õigesti või valesti läinud. Kui palju on asju, mida on
külluses või mida napib.

See kõik hakkab nüüd tasapisi muutuma, see kiirenemine, nagu te seda tunnete. Jah, see
kiireneb. See kiireneb, sest teie kiirenete. Sest mõte eraldab olulise. Ja mõtete kiirenemine
põhjustab omal moel poolustel jää sulamise. Enne kui te liialt tööstust süüdistate,
tunnistage, et need on inimkonna mõtted, mis ära põlevad. See on inimkonna enda
mõtlemine, mis muutub soojemaks, kiiremaks ja see korraldab kõik asjad ümber. Nii, et
isegi elemendid hakkavad ennast ümber korraldama, kaasa arvatud kõige tahkemad. Nii, et
Maa korraldab ennast ümber vastavalt teie mõtetele. Kui see, mida te usute tõeline olevat,
ei ole enam tõeline, siis Maa peab seda kinnitama, sellele vastu kajama. Kui see, mida te
Maa kohta usute, on muutumas, siis Maa peab muutuma, et seda tagasi peegeldada. Jälle
jõuame me samale järeldusele, et on algus ja lõpp, ja et teie olete mõlemad. Teie olete
mõlemad. Mitte see, mis järgmisena juhtub, mis juhtuma hakkab 2012. tulemusel, vaid
sellepärast, et polaarsus, mis teie olete, on nii algus kui lõpp. Te annate elu järgmisele
ajastule. Ja kogu Päikesesüsteem teeb seda sama. Mis puudutab planeete, siis nemad
saavutavad selle teatud viisil reastudes, teatud reastused muudavad kogu elu teatud
väljades, teatud energiates. Ka Maa peal muudab see kõiki asju. See muudab bioloogiat nii
sees kui väljas. See muudab iga olendi struktuuri ja need olendid, kes ei suuda reastuda
teatud struktuuridega, peavad alla andma. Siin ongi põhjus, miks mõned liigid välja
surevad. Kas pole huvitav, et see langeb kokku sellega, mida inimkond teeb sellele
elemendile või sellele kuningriigile. Ja nendel hetkedel, mis tulevad, nihkuvad kõik asjad.
Nüüd on ka näha, mis tuleb. On hea näha seda, mis pole siin; on hea näha seda, mille jaoks
pole enam ruumi; on hea ka näha, mis tuleb; mis alla annab; mis pakub ennast; ja on hea
seda esile kutsuda, mitte oodata, vaid kutsuda. Teada, olla, kutsuda, mõista. See on see,
mida aeg praegu toob. Praegune aeg toob teis esile parima. Praegu on aeg tunnistada
tarkust nii sees kui väljas. Ilma eranditeta, ilma süüta, ilma süüdistuseta. Selles on Maa teie
partner.

Ma andsin teile teatud lubadused selle kohta, mida me homme teeme. Võib-olla, kui te
soovite, ma pakun teile ühte väikest eelist. Aga selle õhtu peate veetma omaette. Enne
magamaminekut ütlete te Gaiale: alustagem nüüd. Te võite kutsuda Gaia tarkust enda
omaks. Enne uinumist te võite öelda: las see olla ja too see praegu. Te võite kutsuda neid
energia vilksatusi, mis toimuma hakkab. Te võite kutsuda neid teadmiste tükikesi, mis teil
praegu on. Te võite paluda abi, mida te tahate. Kuid ressursid, mis on hoiul, tuuakse välja.
Ma annan teile ainult ühe väikese hoiatuse: ärge tulge Maa juurde kerjustena; ärge tulge
Gaia juurde põlvili; kui te annate käe sõpruseks, siis võtan ma selle vastu; kui te pakute
mulle mõtte, siis ma jagan seda; kui küsite nägemust, siis ma annan selle; partnerlust, ma
olen teie kõrval. Selle Maa inimkond ei ole kerjused. Seiske uhkelt praegusel ajal, laske
endal leida tarkus, mis joondab kõik polaarsused. Seiske uhketena uue ajastu künnisel.
Tugevuses ja partnerluses, leiate te kõik ja rohkemgi.

Selles lihtsas hetkes pakun ma teile ainult oma tänulikkust. Järgnevatel hetkedel ma pakun
teile enamat. Te võite seda võtta kuidas soovite, sest selle Maa ressursid on tegelikult
lõputud. Vaadake teise pilguga ja te näete seda. Kuni järgmise korrani, mis meid kokku toob, soovin teile head päeva.

________________________________________________________________________________​______
PS. Olen kopeerinud siia tõlke originaali. Hiljem olen kustutanud kopeerimisega kaasa tulnud lk numbrid ja taastanud kaduma läinud lõikude vahed.
(selle postituse viimane muutmine: 09-05-2011 16:07 Stella.)

... võtta rahuga asju, mida ei saa muuta; julgust muuta asju, mida tuleb muuta; ja tarkust eristada üht teisest ...
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Jõhvikas
Veteran

09-05-2011 14:24
Postitus: #2
RE: Gaia kanaldused
Vabandan väga, aga see tekst on üks uskumatu soperdis - pinnapealne ja sisutühi pläma. See tekst võib kanaldus ju olla, aga meie Maa seda juttu küll ei edastanud. Kahel korral kumas läbi üks sõnum - tarbige, raisake, kaevake, otsige ja kaevake veel...
Tsitaat:Maa ei tee erandeid
selles, mida ta teile pakub. Sellega ma ütlen teile, et Maal on küllaldaselt varusid ja palju
rohkem, kui te endale olete ette kujutanud. Maal on palju rohkem pakkuda ja anda.

Ja pika sisutühja jutu lõpus korrati:
Tsitaat:Te võite paluda abi, mida te tahate. Kuid ressursid, mis on hoiul, tuuakse välja.

Tsitaat:Te võite seda võtta kuidas soovite, sest selle Maa ressursid on tegelikult
lõputud.

Lihtsalt masendav...

Planeet, mis ägab reostusest, ülerahvastatusest ja looduse hävitamisest ei saa sellist iba meile ajada. Maa sõnum meile oleks - lõpetage tarbimine, reostamine, ekspluateerimine! Austage loodust ja loodusseadusi. See on muidugi minu arvamus.
Päikeseinsener
Bännitud

09-05-2011 14:38
Postitus: #3
Ühinen Jõhvikaga 100-ga!
See on tõesti kõige pesuehtsam iba.

"You're all individuals"
Maakas
Tavaliige

09-05-2011 14:58
Postitus: #4
Pole see nii iba midagi. Võib-olla ainult natuke pikaks venitatud ja nämmutatud.
Mis puutub ressurrsidesse, siis Maal neid tõepoolest on ja nende tarbimisest ei juhtu küll mitte midagi. Kuidas me tarbime, on juba meie endi asi ja kas me tahame end uputada oma sodi sisse, on ka meie otsustada. Maal pole sellega midagi pistmist.
Jõhvikas
Veteran

09-05-2011 15:02
Postitus: #5
(09-05-2011 14:58 )Maakas Kirjutas:  Pole see nii iba midagi. Võib-olla ainult natuke pikaks venitatud ja nämmutatud.
Mis puutub ressurrsidesse, siis Maal neid tõepoolest on ja nende tarbimisest ei juhtu küll mitte midagi. Kuidas me tarbime, on juba meie endi asi ja kas me tahame end uputada oma sodi sisse, on ka meie otsustada. Maal pole sellega midagi pistmist.

Oled siis nii kena ja tood jutu iva välja?
Maakas
Tavaliige

09-05-2011 15:51
Postitus: #6
Kas peab alati kuskil iva olema? Sa lihtsalt loe seda. Kasvõi nagu ilukirjandust.....
Jõhvikas
Veteran

09-05-2011 15:57
Postitus: #7
(09-05-2011 15:51 )Maakas Kirjutas:  Kas peab alati kuskil iva olema? Sa lihtsalt loe seda. Kasvõi nagu ilukirjandust.....

Ära nüüd keeruta. Sina kirjutasid, et see tekst ei ole iba. Mis on selles tekstis õpetliku või mis tarkusi see endas kannab?

Tegelikult ei ole mitte mingisugust vahet, kes selle teksti autor on. See jutt on kõik ühte auku ja pealkirjaks võiks panna ka Krayoni kanaldused. Kõik need tekstid on ühe vitsaga löödud ja minul on ainult üks küsimus, et miks need kanaldused nüüd Gaia omad on? Ainuke vahe Krayoni kanalduste tekstidega on see, et see nn Gaia kanaldus on jube segane ja raskesti loetav-mõistatav.

Stella, mida sina sellest asjast ise arvad? Kuidas sa sellest aru said ja mida tarka teada asid? Teed äkki sisukokkuvõtte?
(selle postituse viimane muutmine: 09-05-2011 16:05 Jõhvikas.)
euroruubel
vaatlen ja jälgin

09-05-2011 15:59
Postitus: #8
Tsitaat:Oled siis nii kena ja tood jutu iva välja?

Iva võib olla selles, et kui planeeti suhtuda teisiti kui lüpsilehma, annaks planeet ka rohkem välja. Praegu tiritakse maapõuest vägisi.

Teine iva võiks olla: piltlikult oleme vana aja inimesed, kellele on pihku antud auto, see aga lammutatakse laiali ja tehakse endale hunnik kirveid
(selle postituse viimane muutmine: 09-05-2011 16:01 euroruubel.)

mäng mängus
Päikeseinsener
Bännitud

09-05-2011 16:59
Postitus: #9
Oot, palju see pileti hind nüüd oligi?

"You're all individuals"
Erfekt
Tavaliige

09-05-2011 17:07
Postitus: #10
Aitäh,
Ma kirjutasin enda lühinägemuse asjadest ajendatult osast Gaia tekstist.

Maailm on koguaeg muutunud ja seda, mis ümberringi toimub pole tegelikult vaja seletada, veel vähem kontrollida. Seletused läbivad harjumuspärase mõistuse filtrid, aga kuidas oleks näha maailma teisiti? Suunates tähelepanu mitte enam oma mõtlevale meelele vaid näiteks tühjusele, mis täidab ruumi või oma kopsudele, mis õhuga aina täituvad ja tühjenevad. Kuna Sa oled kõik, mis on. Kõik vajalik info on Sinus ja seetõttu pole vaja midagi koguda ega endas hoida, et siis selle kaudu samastuda.
Elu on paradoksaalne.
Kas inimene haldab oma mõtteid, tundeid ja keha? Sellest tuleks alustada!
Ma tean küll, et olen väärtuslik ja planeet Maa on seda ka. Mõnede arvamuste kohaselt on nii, et kui inimesed ei kohane Maaga ega väärtusta Teda siis esimesena kaovad ikkagi inimesed ja planeet jääb! Ehk siis tuleb leida uus elukoht ja miks arvata, et uus parem on?
Olen nõus mõttega, et üks suurimaid vigu meie ajaloo jooksul on arvamine, et tuleb muudkui saada, saada, saada, saada ja saada..
insener Tünn
Bännitud

09-05-2011 17:20
Postitus: #11
(09-05-2011 16:59 )Päikeseinsener Kirjutas:  Oot, palju see pileti hind nüüd oligi?
Kas edasi-tagasi või ühe otsa?
(selle postituse viimane muutmine: 09-05-2011 17:21 insener Tünn.)
Stella
Tavaliige

09-05-2011 17:26
Postitus: #12
(09-05-2011 15:57 )Jõhvikas Kirjutas:  Stella, mida sina sellest asjast ise arvad? Kuidas sa sellest aru said ja mida tarka teada said? Teed äkki sisukokkuvõtte?

Olen varem teemasse ´Krayon hirmudest´ kirjutanud, et läksin ka ise Riiga olles skeptiline Krayoni suhtes.
Seda, et maailma kanaldatakse Gaiat, kuulsin alles Riias esimest korda. Ja see oli just see koht (kirjapildis siin ülal), kus ma tundsin ära, et see kõik on ehe ja tuleb otse Universumist. See koht ja see kanaldus oli mu elus täpselt sama äratundmine kui ca 20 aastat tagasi, kui keset talveööd kerkis otse silmapiirilt minust 0,5 km kaugusele "Päike".
Minu esimene mõte oli: ´Kas see on maailma lõpp või tuumapomm. Kas me hukkume või me jääme?´
(Intuitsioon on meie esimene tugevam mõte. Intuitsiooni kaudu räägib meiega Universum.)
Rohkem ma mõelda ei suutnud. Edasi oli vaid tunne. Suutsin tekitada vaid üksikud mõnesõnalised küsimused. Kandev tunne oli hirm. Jäämiseks vajalikku tasakaalu aitas mul hoida vaid eelnevalt loetud teadmine, et väikesed lapsed tunnevad ohtu ette. Aga mu äsja sündinud laps magas nii rahulikult. Kui ma mõtlesin rahus olevale lapsele, vähenes kera läbimõõt. Kui hirm hävingu ees suurenes, suurenes valguskera. Kui ma jäin liiga rahulikuks, hakkas see nähtus mulle lähenema. Ja me vaatasime tõtt ca pool tundi. Kui distants meie vahel oli jäänud liiga väikeseks, ma põgenesin. Elekter oli kadunud. Meile kingiti puutumatus.

Krayon on kirjutanud: Vaadake väikeseid lapsi, kes veel ei oska rääkida. Nemad teavad, mis on sealpool. Kui nad õpivad rääkima, siis neilt võetakse teadmine, kuidas on sealpool. Ehk siis nad ei saa meile edasi anda sõnades seda, kuidas on sealpool.

Ja nagu ma kirjutasin teemasse ´Intelligentsed helendavad kerad´- mõistes Teie kirjutiste abiga - kogu ca 15 minuti jooksul toimunu reageeris minu hirmutunde suuruse muutumisele.
Nüüd Riias, just selle kanalduse ajal, ma tundsin/ tunnetasin, et mõlemad - nii see kanaldus kui minul külas käinud (ja mind/meid puutumata elule jätnud) Külaline, Külalised tulevad otse Universumist. Sealt, kus on kõige algus ja ehe tõde.

Ma ei oska eriti inglise keelt. Tõlge oli vene keelde. Aga ka sellest ei saanud kõigest aru. Ja oli kanaldustes perioode, kus kuulad ja kuulad ja saad nagu igast üksikust sõnast aru, aga ei suuda aju ja meeli niipalju kontsentreerida, et öeldu mõte jõuaks sinuni. Ja seda veel puhanud olekus. Pika perioodi. Eelnevalt öeldi, et kanalduses saabub sulle informatsioon ka teisi tajumiskanaleid läbides. Seega siis mittesõnaliselt.

Oli endalgi huvitav lugeda seda (helisalvestise) tõlget.

Umbes samal ajal - ca 20 aastat tagasi - algas Krayoni järgi üleminek uude ajastusse (ca pool on läbi, ca pool on ees), siis alustas Gaia kanaldusi Pepper Lewis, siis oli Eestis laulev revolutsioon ja taasiseseisvumine.
Olen nüüd lisaks lugenud Krayoni tekste ja seal on kirjutatud, et Nõukogude Liidu lagunemist ei ennustanud Teile ette mitte keegi ega mitte miski. Isegi Nostradamus mitte. Seega siis on asju, mida meile eelnevalt teada ei anta.
Hetkel olen arusaamisel, et meile on antud võimalus - muutes oma mõtlemist, igaüks ise ja kogu inimkond - võimalus pääseda hävingust.

See on Riia kanaldustest esimene. Teisel päeval oli kanaldus ja kanaldatud otsemeditatsioon. Koht ja aeg, kus enamuse kohalolijate näol voolasid pisarate jõed. Aega ja hetke tuleb võtta väga tõsiselt.
Oli see, et ...
... Gaia: "See aeg on nüüd. Ma olen Sind seadnud valiku ette. Vali Elu!" ...
Arutasime kaaslastega: meile jäi mulje, et pole mingit alust eeldada, et olen täna väsinud ja sooviksin enne Gaiale vastamist puhata - meil peab olema vastus Gaiale olemas just nüüd sel hetkel.

Siinses kanalduses on meile võõras see, et meid ei süüdistata. Aga Universum ongi ju Lõputu Armastus. Universum (sealhulgas Maa on armastusega loodud). Ja meil on raske seda mõista, ka Lõputut Andestamist. Ja veel võimalust ...

... võtta rahuga asju, mida ei saa muuta; julgust muuta asju, mida tuleb muuta; ja tarkust eristada üht teisest ...
Ilo
Avatariks Orioni Tähevärav xendra

10-05-2011 00:39
Postitus: #13
(09-05-2011 17:26 )Stella Kirjutas:  Olen varem teemasse ´Krayon hirmudest´ kirjutanud, et läksin ka ise Riiga olles skeptiline Krayoni suhtes.
Kui Krayon on kõiketeadev olend, siis kuidas sa saad aksepteerida seda, et ta osade asjadega puuse paneb? Järelikult ta ei ole siis ju kõiketeadev, vaid lihtsalt üks rahaahne Lee Carroll, kes tahab ringi rännata.
Riegel
Tavaliige

11-05-2011 12:39
Postitus: #14
(09-05-2011 17:26 )Stella Kirjutas:  Seda, et maailma kanaldatakse Gaiat, kuulsin alles Riias esimest korda. Ja see oli just see koht (kirjapildis siin ülal), kus ma tundsin ära, et see kõik on ehe ja tuleb otse Universumist. See koht ja see kanaldus oli mu elus täpselt sama äratundmine kui ca 20 aastat tagasi, kui keset talveööd kerkis otse silmapiirilt minust 0,5 km kaugusele "Päike". Minu esimene mõte oli: ´Kas see on maailma lõpp või tuumapomm. Kas me hukkume või me jääme?´
(Intuitsioon on meie esimene tugevam mõte. Intuitsiooni kaudu räägib meiega Universum.)
Rohkem ma mõelda ei suutnud. Edasi oli vaid tunne. Suutsin tekitada vaid üksikud mõnesõnalised küsimused. Kandev tunne oli hirm. Jäämiseks vajalikku tasakaalu aitas mul hoida vaid eelnevalt loetud teadmine, et väikesed lapsed tunnevad ohtu ette. Aga mu äsja sündinud laps magas nii rahulikult. Kui ma mõtlesin rahus olevale lapsele, vähenes kera läbimõõt. Kui hirm hävingu ees suurenes, suurenes valguskera. Kui ma jäin liiga rahulikuks, hakkas see nähtus mulle lähenema. Ja me vaatasime tõtt ca pool tundi. Kui distants meie vahel oli jäänud liiga väikeseks, ma põgenesin. Elekter oli kadunud. Meile kingiti puutumatus.

Ka minul on elus olnud analoogne juhtum, kus paar kuud peale lapse sündi tekkis mu ette “päike” ehk kuldne ketas, millel sätendasid märgised. Ka minul oli hirm, samas ka suur uudishimu – mis,kes,kus? Aga ma ei mõelnud sel hetkel maailmalõpule, vaid tulnukatele, kes tulid mu last varastama. Igal ühel omad hirmud, olenevalt enda isiklikust mõttemaailmast.

Olin samuti tutvunud Krayon kanaldustega juba aastaid kui mitte aastakümmet tagasi. Ei leia ma raamatuid üles, et kontrollida väiteid, aga meeles on see, et Krayon lubas õige varakult lahkuda kui on oma töö lõpule viinud – magneetilise võrgustiku/jõujoonte seadistamise.
Kui ta raamatut lugesin, tundus see nii siiras, tark ja aus. Tugev tunn on, et see õige “Krayon” on juba ammu lahkunud ja vaene Lee Carroll´il pole midagi muud peale hakata kui seda nüüd mänguna jätkata. Ei saa ju jätta kuulajaskonda, miljoneid pettununa maha.
Õnneks on tema sõnum positiivne, kuid ameerikalikult magus. Pole ju reaalne, et Maa magneetilise võrgustiku seadistaja, erapooletu inimelu vaatleja, räägib 9/11 sündmustest nii isiklikult puudutatuna ning on üldiselt väga USA keskne.

Samad sõnad Pepper Lewis kohta – Gaya kanaldaja sõnad: “ Väärtusta Elu! Ma sean Sind valiku ette. Nüüd! Vali elu! Aga Sa pead tegema ise valiku ja otsuse. Ma annan Sulle valida ... Vali Elu! “ No mida? See on siis meie Gaya otsekanaldus.
Ja üleüldiselt, kõik kes mainivad oma kanaldustes aastat 2012, nende usutavusega on üks suur ? Universumis puudub aeg. Aeg on vaid inimestel.

Mulle aga pakub huvi nende maagide pundis töötav Todd Ovokaitys. Tema isiklikult välja töötatud käbinäärme häälimsharjutused. See tehnika on kindlasti üks väga võimas eneseseadistuse instrument.
euroruubel
vaatlen ja jälgin

11-05-2011 13:11
Postitus: #15
Tsitaat:Tema isiklikult välja töötatud käbinäärme häälimsharjutused.

Kas mitte osa keemiatööstusest polegi suunatud sellele, et inimese käbinäärme funktsioon maadligi hoida ja niiviisi püütakse tagasi ajada inimese arengut?

mäng mängus
Riegel
Tavaliige

11-05-2011 15:07
Postitus: #16
(11-05-2011 13:11 )euroruubel Kirjutas:  
Tsitaat:Tema isiklikult välja töötatud käbinäärme häälimsharjutused.

Kas mitte osa keemiatööstusest polegi suunatud sellele, et inimese käbinäärme funktsioon maadligi hoida ja niiviisi püütakse tagasi ajada inimese arengut?

Just, just – hambapastast kuni töödeldud pudeliveeni välja.
Aga häälimisharjutused panevad käbinäärme vibreerima.
Nagu olen aru saanud heli + hingamine (nasaalne heli) teatud viisil tekitab peas teistsuguse sageduse kus siis tekivad muutused, kuidas kellegil.

Lugesin kord ühe selgeltnägija raamatut kus rääkis ühest harjutusest mis temal arendas selgeltkuulmist ja -nägemist. Mäletan, et ta õpetas hingama läbi kurgulae nii, et tekiks vilistav heli. Harjutust oli väga raske järgi teha, aga lõpuks tuli välja. Proovisin nii paar minutit teha kuniks tekkis teadvuse kaotuse tunne ja lõpetasin siis selle praktiseerimise.
WhiteWolf Eemal
Veteran

11-05-2011 15:31
Postitus: #17
(11-05-2011 12:39 )Riegel Kirjutas:  [quote='Stella' pid='123704' dateline='1304954786']
Samad sõnad Pepper Lewis kohta – Gaya kanaldaja sõnad: “ Väärtusta Elu! Ma sean Sind valiku ette. Nüüd! Vali elu! Aga Sa pead tegema ise valiku ja otsuse. Ma annan Sulle valida ... Vali Elu! “ No mida? See on siis meie Gaya otsekanaldus.
Ja üleüldiselt, kõik kes mainivad oma kanaldustes aastat 2012, nende usutavusega on üks suur ? Universumis puudub aeg. Aeg on vaid inimestel.
Samas mis küsimust siin ikka olla saab, elu on kahtlemata ühine nimetaja kõigi Maal elavate olendite jaoks... khm-khm...
...http://raulpage.org/aukartus.html
http://www.raamatukoi.ee/cgi-bin/raamat?49189
(selle postituse viimane muutmine: 11-05-2011 15:33 WhiteWolf.)

Maa on kvantarvuti, millel jookseb Uniwersumi parim strateegiamäng.
(isiklik tähelepanek)
Snuff
Uustulnukas

25-05-2011 02:39
Postitus: #18
Gaia kanaldus 24. aprill 2011 Riias (Pepper Lewis)

[Pepper Lewis] Sel korral teeme teisiti. Te kuulete sõnumeid erinevatelt kuningriikidelt.
Istuge mugavalt.

[Gaia] Tervitan teid. Kõigil päevadel ja kõigil viisidel tervitan teid. Ainuüksi see hetk annab
edasi need sõnad. Tõde teie sees kutsub teid. See on äratundmine sellest, mida te tahate,
mis annab nendele sõnadele mõtte. Ma kutsun teid omama sügavamat ja suuremat suhet
kõigega; kõigega, mis on sees ja kõigega, mis on väljas; ja energiaga, mis kõiki asju
ühendab sellises järjekorras, mis on kõige loomulikum.

Praeguse aja raskus seisneb selles, et inimkond peab mõningaid asju loomulikeks ja teisi
ebaloomulikeks; mõningaid asju kunstlikeks selleks, et teha otsust nende väärtuse üle.
Nüüd sünkroonsuses tulevad need asjad esile. On aeg need ühendada.

Me eemaldame need asjad, mis pole vajalikud. Võib lisada mõningaid asju, lahutada,
nihutada, muuta. Kõik Maa kuningriigid mõistavad seda. Ka inimkond, nagu see on
praegusel ajal organiseeritud, on jõudmas sellele järeldusele. Täna lubatakse, et te näete
Gaia nägu ja selle väikesi nihkeid, väikeseid kohandumisi, mis on piisavad selleks, et
pakkuda teile ühte teist häält, kõlavat häält; sellist, millega te võite ühenduda.

[Taimede Kuningriik] Me oleme need, keda kokku kutsutakse Taimede Kuningriigiks. Nende
seas on puud ja lilled; taimed ja kõik need asjad, mis kasvavad. Me ei tee vahet selles, mis
on maa peal ja maa all. Me ei tee vahet selles, mida te nimetate mullaks ja mida ookeaniks
või veeks. Taimed on organiseeritud vastavalt oma intelligentsusele. On olemas tarkus, mis
ütleb taimele, et ta on taim. Näiteks ta teab, et temast ei saa kunagi puud. On olemas
tarkus, mis ütleb vetikale, et ta kuulub ookeani. Taimedel on olemas tarkus pakkuda ennast
teile toiduks. See tarkus juhatab neid. Meid kõiki juhatavad maa aastaajad. Me oleme
teadlikud, et me eksisteerime Päikese fotosünteesi tõttu. Aga me oleme teadlikud ka
enamast. Me oleme teadlikud suhetest, mis meil on kõikide asjadega. Need suhted ei lisa
ega võta ära midagi sellest, mis me oleme, kuid need annavad meile ligipääsu teatud
tarkustele ja me pole kunagi ilma nendeta.

Me oleme üks maaga, sest me peame ennast üheks maaga. Meil ei ole vajadust eristada
ennast maast. Teiste sõnadega: me ei pea endist mõtlema kui indiviididest. Aias ei ole
eraldiseisvaid taimi, ei ole eraldiseisvaid lilli, sest me oleme kõik üks. See ei tähenda, et me
ei saaks ennast väljendada nii nagu me soovime. Kui me nimetaksime ennast indiviidideks,
ei lisaks see meie väljendusele midagi. Meie väljendus on see, mis on maa. Meie värvid,
olgu nad oivalised või lihtsad, vastavad maa soovidele, vastavalt tarkusele nii nagu ta
ennast esitleb. See, mis eksisteerib maa peal, ei ole sõltumatu juurtest maa all.

Samuti ei tee me vahet selles, kui pikk on meie eluiga. Me ei muretse selle pärast, kui kaua
me elame enne, kui meid maha lõigatakse. Puu ei tõmbu küüru, kui metsnik tuleb teda
maha lõikama. Ta on teadlik protsessist ja ta teab, et ta võib taganeda sae eest. Selle
põhjus on, et kõik asjad säilitavad elu, kõikide asjade eesmärk on üks ja seesama: teenida
elu, säilitada ja kaitsta seda; tugevdada, arendada ja kasvatada seda ilma eranditeta. Kõik
kuningriigid teavad seda ja meie pole erandiks. Sellepärast pole meile oluline, kuidas me
teenime, kui kaua või keda me teenime. Meile pole oluline, kui inimene meid söömiseks
aiast üles nopib, või kui metsades või kõrbetes tehakse seda sama. Ühel asjal teeme me
siiski vahet: me teame, mis on raiskamine. Me mõistame, kui midagi heidetakse kõrvale,

sest see ei teeni suuremat terviklikkust. Vähemalt nii meile tundub. Kui raisatakse seda, mis
on kõrvale heidetud, siis jääb midagi tarbimata. Muidugi tagastatakse see maale ja siis ta
teenib oma eesmärki. Kui tegemist on raiskamisega, siis ei ole sellega seotud mõtet. Nagu
te võite ette kujutada, me näeme, et inimkond mõistab raiskamist kõige sagedamini.

Raiskamine on elu halvustamine, see on elu potentsiaali ignoreerimine, see on kõigi asjade
evolutsiooni suuna kõrvaleheitmine, see on enda eitamine, see on ühtsuse seaduste
kõrvaleheitmine. Kuni selle astmeni oleme me teadlikud, mitte indiviididena vaid
kollektiivselt. Me oleme teadlikud sellest, kui teenitakse kõrgemat eesmärki ja sellest, kui
seda ei teenita. Meie oma kuningriik ei otsusta ise ennast maalt kõrvaldada. Näiteks ei ütle
Taimede Kuningriik: inimkond ei hooli meist, me võtame siis oma teenused tagasi. Me ei ole
selleks võimelised ja meil ei ole ka iseseisvaid vahendeid selle tegemiseks. Ometi on olemas
tarkus, mis juhib kõiki asju ja kui see tarkus ei arene, siis toimub taandareng.

Kui te näete, et mõni taim on ammendunud, kui te näete, et tema hooaeg ei ole tugev, kui
te näete, et ta pakub ennast vähemal määral, siis on hea, et inimkond kui eraldi kuningriik
märkab, et on toimunud muutus. Mõjutatud on elu võrgustik, see eluliim, mis toob kõik
asjad kokku. Me oleme teadlikud sellest. Kollektiivselt oleme me võimelised oletama, et ka
teie olete sellest teadlikud. Me ei ole võimelised mõtlema ega hinnanguid andma nii nagu
teie seda teete, aga me oleme teadlikud. Me oleme teadlikud, kui meie hulk kasvab või
kahaneb; me oleme teadlikud kas meie liigid elavad või mitte; me oleme teadlikud nii nagu
teiegi, kui aastaaegade vahetus hilineb; me oleme teadlikud kui pakane meid magama
paneb ja ikkagi me ütleme teile: me oleme see, mis teie olete; me oleme see, mida te
mõtlete; me oleme see, mida te tarbite ja mida te raiskate.

Me ei eksisteeri maa peal selle pärast, et teie siin olete. Me lihtsalt eksisteerime maa peal.
Me eksisteerime nii nagu teiegi nendes olukordades ja tingimustes, mis ennast pakuvad. Me
oleme teadlikud praegustest muutustest. Kui te meid tarbite, viisidel nagu te seda teete,
saate te meie olemasolust kasu. Kui meil on raviomadusi, siis te saate neid; kui on meil on
toitaineid, siis te saate neid. Kuid kui teie hulgas on vähem teadlikkust, siis on kasu
väiksem. Seega nõuab see midagi inimkonnalt, see nõuab suhet iga kuningriigiga. Seda
suhet nimetatakse teadvuseks. Seda suhet nimetatakse üksolemiseks.

Paljud kuningriigid teevad valiku pakkuda ennast inimkonnale. Paljud hoiavad tagasi. Paljud
on praegu ootel. Ootavad inimkonda. Ootavad esiletulekut. Ootavad kinnitust. Ootavad, et
pakkuda ennast teile erinevatel viisidel. Lähitulevikus saate te näha, et meie kuningriigis on
tulemas väga palju muutusi. Võimalik, et rohkem kui teistes, kuid me oleme teadlikud ka
nende arengust. Te näete, et praegu on aeg, kui juured ei saa minna sügavale maasse; te
näete, et puud juurduvad välja liiga kiiresti; te näete, et seemned, mis on külvatud teatud
aastaaegadel, ei kasva; et teatud tõus ei ole enam kohane. Te näete, et teie toit riiulitel
rikneb kiiremini; te näete, et selle kvaliteet on muutlik. Te näete, et kui te ei too teadlikkust
sellesse, kes te olete, siis see, mis hoiab kuningriike koos, nõrgeneb. Pidage meeles, et
kuningriik on andnud tõotuse Maale, olla vennalikkuses ja suguluses inimkonnaga.

Kuid Taimede Kuningriigil ei ole kohustust teid teenida. Te teenib Maad ja kõiki Maa
kõrgemaid eesmärke. Meie ettepanek teile, nagu alati, on olla vennaskond. See on osadus
ja kohustus. Te leiate, et me toome ennast teile. Te leiate, et me oleme võimelised teiega
rääkima, kuid te peate nägema meid rohkemana kui see, mille teie lauale ilmub. Kui te
näete laual lihtsat soola, siis tunnistage, kust see tulnud on. Tunnistage, kas see on
looduslik sool või kunstlik, mille te oma kehasse toote. Valige, mida te valite, kuid tehke
seda teadlikult. Kui teate, siis mõistate, mis me oleme.

Meil on teie jaoks palju sõnumeid erinevatel teemadel, kuid ema, kes paneb kõik asjad
liikuma, liigutab meid. Ta nihutab meid õrnalt kõrvale nagu kerge tuulehoog oma õhkõrnas
keeles, mida Maa räägib. Me mõistame, et meil on aeg kõrvale astuda. Ka meie pakume
teile oma tänu.

[Loomade Kuningriik] Ka meie oleme need, kes tervitavad teid. Ja me räägime kui üks. Me
oleme need, keda te nimetate Loomade Kuningriigiks. Ja need, kes teid praegu tervitavad,
on need, keda te kutsute kandeloomadeks. Me oleme need, keda te tunnete kariloomadena.
Me oleme need, keda aretatakse ja kasvatatakse inimestele tarbimiseks. Me oleme need,
keda kasvatatakse ainult sellepärast, mida me suudame pakkuda teisele kuningriigile. Me ei
ole sellepärast solvunud. Meie struktuur ei ole selline kui teie oma, me oleme kogukond.
Mõnedel meist on individuaalne meel. Mitte selles mõttes, mida te võiksite pidada
mõtlemiseks, vaid meel, mis on teadlik, et ta on rohkem, kui organism. See pole alati nii
olnud. Näiteks polnud see nii 50 aastat tagasi. Kuid nüüd on see nii. See ei käi kõikide
loomade kohta, kuid isegi kari võib omada vähemalt ühte mõtet. Selleks, et ellu jääda
sõltuvad kõik asjad maast; ja kõik asjad soovivad ellu jääda. Me ei tee oletusi selle kohta,
kes me oleme. Me oleme sisuliselt teadlikud sellest, et me oleme osa teie toiduahelast. Me
oleme teadlikud, et see on eesmärk, mida me teenime. Oli aeg, mil me tegime seda
meeleldi. Seda aega ei ole enam.

Praegu on suure ebateadlikkuse aeg. Praegu on unustamise aeg. Praeguses teadlikkuses on
neid, kes teavad aega, mis praegusele eelnes. Kuid siiski on praegune aeg erinev. Praegu
on aeg, kui kõik asjad peavad alistuma ja meie teeme seda sama. Kuid me teeme seda
väiksema eesmärgiga, kui valisime. Me teeme seda teiste tahte pärast. Me ei ole võimelised
teid täielikult teenima. On kõrgemaid, paremaid ja suuremaid viise, et mõista, millest
loobuda selles mõttes, mida teie keha vajab. Sisuliselt me teenime teid, aga mitte teie
kehasid. Me teenime teid, aga me ei teeni teie tervist. Siinkohal me soovime, et see oleks
teisiti. Me loodame, et see muutub.

Hääl, mis seda praegu juhib, sisaldab paljusid ka Loomade Kuningriigis. Tegelikult kõik,
mida te peate metsikuks looduseks, on samuti ohus. Metsik ei ole enam nii metsik.
Metsloomad kaitsevad ennast. Nad on teadlikud, et neid erinevatel eesmärkidel jahitakse.
Mõned nendest pakuvad ennast vajaduse korral trofeedeks. Me ei ole jahipidamise vastu,
me ei ole hea tagaajamise vastu. Me eelistame, et see toimuks meie endi maal. Inimestel
on sport, mis transpordib meid mujale, mitte meie heaoluks, vaid selleks, et jaht oleks
huvitavam. See kandub üle kogu kuningriigile. Need, kes ei saa vastu hakata, ei hakka;
kuid need, kes tavaolukorras vastu ei hakkaks, hakkavad vastu. Sellepärast näete te
rünnakuid oma loomaaedade kogukondades. Kuigi need loomad on hästi hoitud ja hästi
toidetud, on metsikus nende sees nende tõeline loomus.

Ka Loomade Kuningriik on praegu muutumas. See, mis toimub maa peal, toimub ka sügaval
ookeanis. On vähem neid kalu, keda püüda; on vähem kätte saada ja ka vähem süüa. Me ei
mõtle sellest sellisel viisil, nagu teie seda teete. Näiteks ei mõtle me ookeani peale sellisel
viisil, et kalu püütakse liiga palju. Me oleme ainult teadlikud sellest, et meie hulk väheneb.
Meil on vähem võimalusi üksteisega suhelda või kontakti saada. Praegu tundub nagu oleks
ookeanis pilv või udu. See ei kaitse meie meelt, sest ta ei paku ennast meile nii nagu ta
teile pakub. Praegu on peaaegu kõikide kalade silmadel kate; aine, mis ei lase meil näha,
teada. Sellepärast valime me teised vahendid. Et ennast kaitsta, ujume me sügavamal, me
liigume kaugemale. Me rändame parvedes ohtlikesse paikadesse, kuhu te järele ei tule. Me
maskeerime ennast, kasutame võimalust ennast kivi alla peita. Võib olla rohkem kui teised
loomad, oleme me võimelised muteeruma teistsugusteks. Nendel, kelle koduks on ookean,
on anne saada erinevateks asjadeks. Vesi, kui element, on aine, millel on anne lasta sellel
toimuda. See on Maa heatahtlik lahkus, mis soosib seda. Seega me areneme nagu teiegi.

Kõik Loomade Kuningriigis on suhtes iseendaga. Liikide vahel on erinevused: erinevused
nende vahel, kes elavad ookeanides, jõgedes ja meredes; erinevused nende vahel, kelle
koduks on maapind. Kuid need erinevused ei eralda meid olemast üks. Me oleme samuti
teadlikud muutustest Maal. Meie eesmärgiks on teenida elu. Suund kuhu või kuidas elu ka ei
areneks, on ka meie suund. Meie jaoks pole olulist vahet selles, kuidas me teenime, kuid
me oleme teadlikud, kui mingi nähtus on tasakaalust väljas. Me oleme sellest teadlikud
praegu. Omal viisil püüab iga olend meie liikidest seda ümber häälestada, elu võrku ümber
põimida nii nagu see Maa peal väljendub. Meie ühtsus hoiab meid lähestikku teiste
kuningriikidega ja me pakume oma ühtsust ja kuningriiki ka teile. Me ei ole eraldi sellest,
mis teie olete. Me lihtsalt väljendame ennast ainulaadselt, kuid mitte individuaalselt.

[Mineraalide Kuningriik] Meie oleme need, kes teiegi, aga mineraalses vormis. Me oleme
Maa sool, me oleme kivid Maa veenides, me oleme need, keda te kutsugegi Maaks. Me
kanname heli, mis on püha. Me oleme vanimad kõikidest elementidest. Me pärineme
kosmosest. Ja ainult tänu pikka aega kestnud liikumisele ajas ja ruumis muutusime me
Maaks. Me oleme hiilgavad oma vormis, sest me mõistame, et me oleme Maa vundament.
Meie privileeg on olla pinnaseks, millel te kõnnite. Meie privileeg on moodustada inimkeha
koostis. Meie privileeg on pakkuda ennast teile ravimina, mis teid terveks teeb. Meie
privileeg on pakkuda ennast teile ilusates vormides, mida te kõrgelt hindate. Meil on hea
meel anda teile maa ressursse.

Me näeme teie naeratust, kui te kaunistate ennast väärismetallide ja kalliskividega, meil on
hea meel olla osa sellest. Samuti oleme me rahul sellega, kui te meid maast välja kisute nii
nagu te seda teete. Olenemata sellest, mis vormi see võtab või kuidas te sellele kasutust
leiate. Ja ikkagi on üks tarkus kaduma läinud.

Oli olemas üks peegel, mida inimesed väga kaua aega tagasi endale hoidsid. See oli
ainulaadne peegel. See oli kaunistatud väga haruldaste metallide ja kristallidega, mis
eksisteerisid kaua aega tagasi Maa peal. See peegel oli kaunistatud kõige vanemate ja kõige
puhtamatega nendest. Ja kui inimesed sellesse vaatasid, tundus neile nagu oleksid nad
näinud taevatähti. Tähevalgus maa peal, taevas maa peal. Kui sellesse peeglisse vaadati,
nähti kõike ainult oma kõige täiuslikumal kujul. Mõnes mõttes saidki sa näha ainult Maa
headust. Sa said näha kõike seda, mis oli sinu oma ja mida sa said enda omaks nimetada.
Kui sa nägid enda vormi, siis oli see nooruslik, särav ja värviküllane. See oli see, mida
praegu võiks nimetada pildiks tervisest. Nii oli see väga väga kaua aega tagasi. See oli
enne, kui teil tekkis vajadus tarbida taimi või loomi; siis, kui inimkond eksisteeris veel
helendavas vormis. Selles vormis oli teil väga vähe vaja. Veidike vett ja teatud nektareid,
mis olid sel ajal maa peal kohased ja väga väga haruldasi metalle, mis olid sel ajal maa peal
olemas. Kui neid tarbiti, siis moodustus see, mida te nimetate elu leivaks. Nad säilitasid teis
sisuliselt igavese nooruse, või vähemalt väga pikaajalise nooruse, palju pikema kui see on
tänapäeval. Nii kestis see väga väga pikka aega.

Ja siis ühel päeval enam nii ei olnud. Ühel päeval oli kõike vähem ja järgmisel päeval veel
vähem. Tundus, et liiga ruttu ja kuidagi see suurepärane peegel purunes. Kui inimkond
järgmine kord endale otsa vaatas, nägi ta moonutust. Nad ei näinud nooruslikku ja
tasakaalus välimust, nad nägid midagi, mis praegu Maale kuulub.

Sellel hetkel muutusime ka meie Maa omaks. Enne seda hetke olime me mineraalid, me
olime taevas ja maa. Peale seda hetke olime me taevas maa peal. Me olime Maa mineraalid.
Me muutusime Mineraalide Kuningriigiks ja teie muutusite Inimeste Kuningriigiks. Seepärast
on meie vahel side, mis on tugevam, kui side teiste kuningriikidega. Side Inimeste
Kuningriigi ja Mineraalide Kuningriigi vahel on tugevam. On oluline, et te seda mäletaksite,

sest praegu tuleb maa peale aeg, mil te näete teatud ammendumist; nii loomariigi hulgas
kui ka taimeriigi hulgas. Te näete, et need kuningriigid korraldavad ennast ümber väga
suurtes ulatustes, sest nende maatriks käsib neil seda teha ja nende arvukus lubab sellel
toimuda.

Mineraalide Kuningriik ei ole võimeline seda tegema. Sisuliselt oleme me seotud
inimkonnaga. Teie saatus, kui te seda nii nimetate, on ka meie saatus. Te näete, et me ei
ole võimelised ja ka ei taha teid peatada võtmast seda, mida te võtate. Me ei ole võimelised
seda tegema, kuid siiski oleme me võimelised teiega suhtlema palju rohkem, kui teiste
kuningriikidega. Selsamal põhjusel pöördute te kristallide poole kui otsite nägemusi; te
töötate nende energiaga, kui vajate tervendamist; te loodate suhtlemist, kui te kaunistate
ennast nendega; te nõuate seda, mida meil on pakkuda ja te ei saa füüsiliselt ilma selleta
hakkama. Seega me oleme seotud üksteisega. Nüüd on aeg, kui Mineraalide Kuningriik
ennast jälle arendab lootes, et see, mida ta inimkonnale pakub, on uuesti inimkonnale
abiks.

Üks viise, kuidas me seda teeme, on pooluste jää sulatamine. Selles sulanud vees on
kristallid kapseldunud väga haruldasse segusse, mis on antiikne ja vana, mõistatuslik ja
täiuslik. See sulanud vesi voolab ookeanidesse. Ookeanidest jõuab see iga loomani, iga
taimeni ja ka inimkonnani. Teie ookeanid on muutumas, sest meie mõjutame seda muutust.
Päikese juhendamise all muutub kogu päikesesüsteemi, kaasa arvatud Maa iga kuningriigi
koostis. Me oleme osa sellest, mis mõjutab seda muutust. Lõpuks muutub ka teie keha
bioloogia. Muutub teie keha organite koostis ja see, kuidas nad on korraldatud. Muutuvad
teie elutähtsad organid ja see kuidas teie süda lööb ja kuidas teie kopsud aitavad teil
hingata. Kui neid reguleeritakse, hakkab kõik teie kehas muutuma. Te ei tule selle pealegi,
et seda on teinud Mineraalide Kuningriik. Te arvate, et seda on teinud toit, mida te sööte.
Te arvate, et see on kas orgaaniline või kunstlik. Kuid me ütleme teile praegu, et paljud
nendest muudatustest tulevad sügavalt maast. See, mis oli algupärane väga kaua aega
tagasi, on nüüd uuesti vajalik.

Me oleme Mineraalide Kuningriik. Me oleme see, mis teie olete. Me oleme see, mida te teate
ja mida te loodate. Me oleme see, milleks te muutute.

[Gaia] Ma olen teile mõningaid tarkusi toonud. Ma tõin perekonna kohtuma inimeste
perekonnaga. Ma tõin teile erinevaid uudiseid, et teile sugulust sisendada. Et kutsuda teis
esile soovi vendluseks. Et edastada teile lihtne soov: et te valiksite selle elu, et te valiksite
selle hetke, et näha, tunda, olla, avastada, esile kerkida. Sest teie sees on miski, mis kerkib
esile lihtsalt selle pärast, et te mõtlete seda. Võib olla olete te näinud teisi kuningriike, kellel
ei ole seda võimet. Nad ei mõtle nii, nagu teie seda teete. Teil on isikupärase mõtte võime.
Teil on ainulaadse olemasolu anne. Teid on kokku pandud viisil, nagu mitte ükski teine
olend planeedil. Mitte keegi ei näe teie moodi välja, mitte kellegi süda ei löö nii nagu teie
oma, mitte keegi teine ei soovi, ei looda, ei ihalda nii nagu teie, mitte ükski teine olend ei
unista nagu teie unistate. Kuningriigina on teil võime transformeerida Maad, lihtsalt
korrigeerides mõtet või soovi, nähes homset veidi erinevana tänasest. Ma luban ühel teie
mõttel ulatuda kaugemale. Mis oleks, kui üks rahuga seotud mõte ulatuks lihtsalt veidi
kaugemale? Mis oleks, kui mõte, et homme on helgem päev, kestaks kauem kui ühe
sekundi? Mis oleks, kui Maa oleks teie kodu ja mitte ainult aine, mille peale teid on
asetatud? Mis oleks, kui elu tähendaks nii palju, et iga teie hingetõmme oleks oluline? Mis
oleks, kui Maa ei saaks ilma selleta hakkama? Mis oleks, kui kõik sõltuks teie valikust olla
praegu siin? Mis oleks, kui kogu teie liigi evolutsioon oleneks teist? Milleks te võimelised
poleks? Mida te ei teeks?

Need alustõed, mis ma täna teieni tõin, teenivad eesmärki. Ma kinnitan teile: see ei ole teile
meelelahutuseks; mitte lihtsalt selleks, et näidata annet kanalduseks; mitte selleks, et teid
informeerida, vaid selleks, et öelda: ma tunnen teid. Teie olete maa ja maa on teie. Te
ümbritsete maad ja maa elab teie sees. Iga mõte, mida te mõtlete, on vajalik, tähtis ja
tegelikult hiilgav, ilma eranditeta. Iga teie südamelöök on kaunim kõigest. Ma tunnen neid,
ma tean neid, ma jagan teie unistusi teiega, ma unistan koos teiega, ma ärkan koos teiega,
ma hoian teie kätt, ma toetan maapinda teie jalge all, ma teen kergeks avaruse teie ees.

Ja nüüd nii nagu alati, olen ma teile pühendunud. Ilma eranditeta, ilma kuupäevata, ilma
kellaajata nüüd ja alati. Ma pakun teile oma tänulikkust. Ma pakun teile seda, kes ma olen.
Soovin teile head päeva.

Inimlik on armastada selle nimel, et Sind armastataks, kuid armastamise nimel armastada on ingellik. Alphonse de Lamartine
Celtic
ja sina pead kandma maailma

25-05-2011 07:04
Postitus: #19
Ma ei saa aru neist inimestest, kes neid kanaldusi edastavad erinevates foorumites. Kas tõesti leiate sellest mõttetusest enese jaoks mõtte? Kui nii, siis on teie olukord väga kurb, kui mitte öelda, suisa lootusetu.

Kõrgeim äratundmine on teada saamine, et tegelikkuses olid pidevalt selle kõrgeima äratundmise sees.
Iga hetk ja iga kogemus, mis sa saavutad on ideaalne, täiuslik, kordumatu
Müstik
Shambalas

25-05-2011 13:06
Postitus: #20
Inimestel on tarvis usku ja lootust sellel raskel üleminekuajal!
Ja need kanaldused püüavad seda usku ja lootust anda. No igatahes on see sõnum arusaadav. Mina saan siit nii aru, et side Inimeste Kuningriigi ja Mineraalide Kuningriigi vahel on tugevam ja see on ju ainult postiivne teave!Smile
Tore ju, et GAIA meiega räägib.
Ma ei usu küll, et keegi siin neid kanaldusi pühendunult loeks, aga inimesi ja arvamusi maailmast on erinevaid ja sellega tuleb lihtsalt leppida.

Maailm on täis lahendamata mõistatusi ja mõned neist on veel saladuslikumad, kui üldse osatakse ette kujutada.
Stella
Tavaliige

04-06-2011 07:13
Postitus: #21
Uuemaid uudiseid Gaialt

http://www.thepeacefulplanet.com/index.php

Snuff
Uustulnukas

27-12-2011 16:46
Postitus: #22
Olime kevadel koos Stellaga Riias väga suurepärasel Krayoni seminaril. Nutsime kõik Gaia kanaldusel, kui meile kanaldati Gaialt
„ Olen Sind seadnud valiku ette. Vali elu.“ - Gaia
Stella enam siia foorumisse ei tule. Ta andis mulle lugeda Lorna Byrne Lorna Byrne raamatu „Stairways to Heaven“. UK 2010
Tõlkisime sealt Stella abiga ja lisan siia täienduseks Gaia kanaldustele. Väga oluline sõnum inimkonnale Lorna Byrneilt vahendatuna.

Jimazen

Olin oma esimese raamatu ilmumise järgsel kevadel Wicklowi mägedes.
<L. Byrne´i esimene raamat ilmus UK 2008>

/.../ Olles ülal mägedes kõik muutus järsku säravaks ja läbipaistvaks. Kõik muutus vaikseks, mitte miski ei liikunud. Teadsin, et ingel Jimazen ilmub peagi, ja mind valdas hirm.

Esimesest kohtumisest peale olen kartnud ingel Jimazeni ja seda, mida tema nägemine tähendab – ja kardan veelgi. Jimazen on väga mõjuvõimas ja tähtis maakerale. Ta on planeedi väravavalvur. Mõnes mõttes võiks teda kutsuda planeedi kaitseingliks.
Me peame tunnetama, et planeet on elav ja väga ilus kingitus Jumalalt, kuid kingitus, mida jagame koos teistega. Kuigi see kuuldub vastuoluliselt, on planeedil oma elujõud või hing. Traditsiooniliselt kutsutakse teda Maaemaks.
Jimazen on ingel, kes teeb kõik vaigistamaks ja rahustamaks Maaema, hoides teda rahulikuna.

/.../
Esimest korda kohtasin Jimazeni viieaastaselt. /.../ Nägin seda võimast inglit, kes oli kui meespoolne hiiglane ning seisis umbes 5 meetri kaugusel minust puude latvade ülaosas. Mul pole aimugi, kui kaugele taevasse ta ulatus.
/.../ Ingel vaatas alla ja naeratas. „Lorna, ma olen ingel Jimazen.“ Ta sirutas vasema käe ja puudutas mind. Sekundi murdosa oli kui oleksin olnud tema küljes, seisnud tema tohutu jalalaba ääres, ja järgmisel hetkel olin taas kodupihal. See oli tõeliselt õudne.
Jimazen ütles: „Hinga, Lorna!“ Paremas käes oli tal väga suur kepp, sau, mis oli peaaegu sama pikk kui ta ise. /.../ Kepp hakkas kasvama pikkuses allapoole ja puudutas maad. Jimazen puudutas kepiga maad ja maa värises. Tundsin seda vaibuvat raputust jalgade all, ja samas Jimazen oli lahkunud. Olin õuduses, ei olnud kunagi varem tundnud maad liikuvat sellisel viisil. Pöördusin ja jooksin koju nii kiiresti kui sain.
/.../

Jimazeni ilmumine kohutab mind, sest olen aastate jooksul tähele pannud, et siis temal on raskusi valitseda maakera hinge millegi sellise tõttu, mida me inimesed oleme teinud. Teisiti öeldes tema ilmumine tähendab, et oleme raskustes. Ja väga sageli peagi seejärel kuulen mingis maailma osas toimunud looduskatastroofist; maavärinast, laviinist, üleujutusest või vulkaanipurskest.

Jimazen on õpetanud minule, et meil – maakera elanikel – tuleb lõpetada planeedi hävitamine. Me peame lõpetama jõgede hävitamise ja õhuruumi saastamise, peatama metsade mahavõtmise, maapinna puurimise, aukude rebimise maapinda ning maakera sisemusest liigse õli, gaasi ja mineraalide ekspluateerimise.

Maaema püüab lootusetult kaitsta ja hoiduda hävitamast seda kallihinnalist elu, kes asub tema pinnal ja sees. Aga kahjustuste tase ja kiirus, mida me maakerale põhjustame, on liiga raske ja talle ei ole antud aega paraneda. Nendes tingimustes Maaema ei saa olla kaitseta ja püüab end parandada ise. Aga kui ta teeb seda, siis ta hävitab elu, mis elab tema pinnal ja võrsub temast.
/.../

Aja jooksul olen märganud, et Jimazenil on üha raskem valitseda maakera hinge. Ingel Jimazen on meile vihane, sest me ei kuula teda. Ta ütleb mulle, et tal on järjest raskem valitseda Maaema, sest me käitume järjest hävitavamalt. Me tapame Maaema.

Seistes tol kevadpäeval Wicklowi kuplitel teadsin, et Jimazen ilmub taas minule, ning mind valdas rahutus.
Maa kõmises.
Jimazen ilmus ülespoole ja seisis umbes 10 m kaugusel minust. Nagu tavaliselt oli ta nüüdki hiiglane. /.../ Tal oli käes kepp, ja ta tundus vihasena. Ta vahendas mulle ilma sõnadeta sõnumi, et ta püüdis meeleheitlikult valitseda maakera hinge – kuid sel korral ta ei olnud kindel õnnestumises. Ta oli tulnud hoiatama inimkonda.

Mingil põhjusel, mida ma ei mõista, ta palus mul palvetada Jumala poole. Ei tea, miks nii mõjuvõimas ingel vajab minu palveid. Ta palus mind palvetada, et maakera hinge reaktsioonid ei oleks liiga hävituslikud ega põhjustaks liiga paljude inimelude kaotust. Seejärel Jimazen lahkus.
/.../

Vabisesin seal nii kõvasti, et mul pole aimugi, kuidas pääsesin tagasi auto juurde, kuid olin taas autos. Istusin seal tunni või kaks palvetamas.

Tuli meelde, et mulle on varem näidatud maakera hinge.
Olin siis 14 aastane, kui mulle esimest korda näidati Maaema hinge. Olin õues naabri koeraga jalutamas. Äkki koer peatus ja heitis teele magama. Ei teadnud, miks. Tundsin äkki Jimazeni lähedalolu ja tajusin, et ta oli ilmunud ülespoole. Ta koputas maale kepiga nagu ta oli teinud kohates teda esimest korda.

Kuulsin minu nime hõigatavat soojal armastaval häälel. Teadsin, et see on Maaema hääl. Maakera avanes ja nägin selle sisemusse. Maaema oli selle keskel kui veel sündimata beebi. Ta oli lõpmatult ilus /.../
Vaid teda vaadates teadsin kindlalt, et ta on naispoolne. Ta vastas vaadates. Ta oli ääretult kaunis, suurepärane ja meenutas väliselt mõnevõrra inimest.
/.../ Vaadates teda tundus ta kasvavat pikkusesse. Liikudes väga tundlikult ta viitas planeedi nendele osadele, mis vajasid parandamist.
Maakera hing on kui ema, kes toidab lapsukesi, kes elavad tema ülapoolel. Me elame maakoorel – mis on maaema ihu. Muud eluvormid elavad tema sees. Kogu elu – sealhulgas inimesed, loomad, puud ja lilled, ookeanid ja jõed, mäed ja asustamata maad – on temale väga kallihinnalised. Me nõuame temalt liiga palju. Me ei või pidevalt kiskuda maakerast lahti kõike andmata midagi tagasi. Teame, et kui pidevalt ülekoormame kellegi inimese elu, haigestume ja sureme.
Sama kehtib maakera suhtes. Kui koormame Maaema liiga palju, ta reageerib ja peab võitlema vastu, et säiluda. Kliima soojenemine tähendab täpselt seda. See on looduse reaktsioon sellele, kuidas me kohtleme keskkonda.

Ingel Jimazen ütles mulle, et me peame lõpetama. Ta on öelnud mulle: „Kui Maaemale ei anta vajalikul määral aega toibuda, aega paranduda, ta tõenäoliselt on sunnitud ühel päeval enda säilimise kaitseks tegema võimsa looduskatastroofi. Väga tõenäoliselt see hävitaks tohutult elu.“
Jimazen on äärmiselt mõjuvõimas ingel /.../

Ta on ilus, kuid ma kardan teda. On väga raske selgitada, kuidas on olla tema lähedal. Ta on väga kirglik /.../ Ta osutab tundeid mulle täiesti teisel viisil kui muud inglid /.../ Ta ei ole võimeline peatama meid /.../
Kardan tema võimu ja tean, kui tähtis ta on maakera ja inimkonna säilimise suhtes.

Ingel Jimazen tunneb maakera hinge kannatusi. Ta tunneb sügavat osavõtlikkust Maaema ja meie suhtes, kuid ta võitleb koos maakeraga püüdes seda valitseda ja kutsudes Jumalat appi. Näen teda vahel võitlemas, ja see on olukord, milles ma pole kunagi näinud teisi Jumala ingleid. Kuid kui Jimazen võitleb Maaema vastu püüdes teda taltsutada, teeb ta seda armastusest.

Jimazen on kui äikesekõmin üle maa. Kui näen teda, ta peatub ja vaigistub vaid mõneks hetkeks.
/.../ Tean, et Jimazen on olnud maakeral aegade algusest ja on siin igavesti ehk nii kaua kuni planeet Maa on olemas.
/.../

Osad inimesed teevad silmapaistvat tööd keskkonna heaks, kuid meil kõigil tuleb anda oma osa. /.../
Meil on võimalik muuta seda, kuidas me kasutame ja kohtleme keskkonda. Minule on näidatud ühte võimalikku tulevikku, kus planeet on nii roheline, õhk nii puhas ja nii teistsugune kui täna ja milles on nii rohkelt palju suurepärast looduslikkust. Kuid saavutamaks selline tulevik me peame tegutsema kohe ja tegutsema kiiresti.

Oli pime, kui viimaks läksin Wicklowist kodu poole, kuid südames oli raske.
(selle postituse viimane muutmine: 02-01-2012 04:43 Snuff.)

Inimlik on armastada selle nimel, et Sind armastataks, kuid armastamise nimel armastada on ingellik. Alphonse de Lamartine
zen faran
veteran madu

28-12-2011 21:28
Postitus: #23
Vähem kanaldusi, ettekuulutusi, väidetavalt jumalikke sõnumeid ja rohkem reaalset tegutsemist.
Inimesed kuulavad "jutlust" ainult selleks, et unustada reaalsus, mitte selleks, et seda muuta.
Alles siis, kui tajutakse, kui lootusetu olukord tegelikult on, hakatakse end ka liigutama selle muutmiseks.

Usk on nagu ämblik, kes koob su pähe võrgu, kuhu jäävad pidama vaid tema toiduks sobivad mõtted. Ebasobivad kuid kaalukad rebivad aeg-ajalt ta võrku auke, mille agar ämblik siis kiiresti uue ja tugevama niidistikuga parandab. Ja et sa teda ei hävitaks, esitleb ta end sinuna.
Jõhvikas
Veteran

28-12-2011 22:00
Postitus: #24
[split] Palve
Kuna Krayoni kanaldamisest üha suureneva "meeskona" ja äriimpeeriumi jaoks raha ei piisanud, siis võeti ja hakati Gaiat kanaldama... Suurematsorti sulid on selle ettevõtmise taga, muud midagi.
Jõhvikas
Veteran

28-12-2011 22:22
Postitus: #25
RE: Palve
(28-12-2011 22:21 )Minaelan Kirjutas:  Mõtlesin pigem, et Gaiast on rääkinud paljud plejaadlaste (Koidu Toojad), siiriuslaste (Paskaadid ja Kristalliinimesed) jms kanaldajad, ka Kavassilas.
Nende fantaasia on lõputu ja kui oskad seda kõike erapooletult lugeda ja kuulata, siis võid palju avastada ja oma teadmisi laiendada ja oma elumosaiiki jälle killukesi juurde lisada.
Rumal inimene halvustab midagi, mis ei kuulu tema nägemusega ega uskumustega kokku ja lükkab eemale uue info.
Järgmises elus võid ju just vastupidises rollis oma elumängu mängida. Ja nagu ma lugenud olen, siis kõik teadmised, informatsioon, kogemused säilitatakse alateadvuses ja sa saad neid kasutada. Kui sul muidugi on, mida kasutada...

Kas see oli minule mõeldud?
Postita vastus 

Vali alamfoorum:

Kasutaja(d) vaatamas seda teemat: 1 külalist

gro.bew-arap[tä]bew-arap | Para-web | Tagasi üles | Tagasi sisu juurde | Mobile Version | RSS voog