Postita vastus 

Teema reiting:
  • 0 Häält - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tähelepanekud Eesti-aegses majas Nõmmel
Autor Sõnum
Ander3
Uustulnukas

16-05-2011 12:14
Postitus: #1
Tähelepanekud Eesti-aegses majas Nõmmel
Tere,

Mõtlesin, et panen ka mõned tähelepanekud siia üles, tore teistel neid lugeda Smile
Kolisin Nõmmele renoveeritud Eestiaegsesse majja kolm aastat tagasi. Nagu ikka on vanas majas elamine natuke teine kui Õismäe betoonmajas (kuigi ka 16-kordses on omad "seletamatud" helid/liikumised). Kummitusi ja muud sellist pole kohanud (mitte ainult Nõmmel aga terve elu jooksul) kuid mõned huvitavad seigad võin Nõmmelt välja küll tuua.

Üks sügisõhtu, kui olin üksi kodus, tegelesin parajasti arvuti taga oma asjadega, taustal mängis muusika ja nii pliidi kui ka ahju all oli tuli. Olin just nädalavahetuse ära olnud ja korter oli jahe, sellepärast hoidsingi mõlemal kõvat tuld all. Arvutist mängis muusika suht valjult ja kui ma õigesti mäletan siis käis ka mingi lahing ühes strateegimängus. Ühesõnaga, üks hetk käis elutoas korralik kolakas ja teises toas, kus mina istusin, hakkas põrandal mu tütre patareidega auto täiest kõrist mängima. Stseen nagu õudusfilmist. Smile

Olgem ausad, kuna ma olin ikka väga süvenenud ja sinna juurde lisada puude praksumine kolletes siis oli efekt võimas, külm jutt käis kehast läbi ja ihukarvad tõusid püsti. Läksin siis vaatama, et milles asi ja nägin, et kardinapuu, mis oligi väga halvasti seinale kinnitatud ja hoidis ainult pisikeste konksunurkade tagant kinni, oli põrandale kukkunud (ma eeldan, et temperatuur toas muutus, materjal paisus ning see põhjustaski kukkumise). Sellest kukkumisest tingituna tekkis põrandal vibratsioon mis pani käima patareidega auto. Kui sellel masinal on patareid tühjad siis üks hetk läheb elektroonika lolliks ja hakkab imelikult piuksuma kui temast näiteks mööda käia (pärast on mul seda korduvalt juhtunud).

Nagu näete on toimunule seletus olemas aga efekt ja hetk ise oli võimas. Vähemalt sekundi murdosa jooksul käis kindlasti peast läbi, et tegemist on millegi üleloomulikuga. Smile

Teine kord jälle kukkus lillevaas katki (kui mitte kedagi kodus ei olnud). Lillevaas oli teleka kõrval ja mingit põhjust me sellele kukkumisele esiti anda ei osanud. Alles nädalakese hiljem saime aru, et ka üks raamis foto on seinalt kadunud. Kui nüüd otsima hakkasime siis leidsime selle foto teleka tagant, oli teine vastu lillevaasi kukkunud (sest kahepoolsed teibid andsid jahedas järgi) ja see oligi lillevaasi maha kukutanud. Sellega oli kõige huvitavam asi see, et ülevalt naaber kuulis öösel mürtsu ja läks vaatama akna taha, et ega pätid majas pole. Ei näinud kedagi ja siis ta nii saladuslikult seda meile rääkiski, et ju siin mingid kõrgemad jõud mängus on. Smile
Eks ma pärast seletasin talle, et see kõrgem jõud oli jälle puhas füüsika.

Kuna meie majas on peale minu korteri veel kolm korterit siis on väga keeruline igasuguseid kriuksumisi, käimisi ja kolinaid jälgida, sest suvalisel ajahetkel on keegi mõnes neist ikka kodus aga ma hoian silmad lahti, äkki jääb miskit silma. Ise-enesest on tegemist ju majaga 1900-ndate algusest, võiks nagu kummitada, kasvõi natukenegi. wink

Krahv Monte Nõmme
(selle postituse viimane muutmine: 16-05-2011 12:19 Ander3.)
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Aztecca
Tavaliige

16-05-2011 14:39
Postitus: #2
RE: Tähelepanekud Eesti-aegses majas Nõmmel
Tere tulemast foorumisse, Ander3! Põnevad lood teil seal Nõmmel. See on hea, et sa esmapilgul müstilistele nähtustele loogilised selgitused leidsid. Osa inimesi näeks vaasi kukkumises või elektriauto veidras käitumises koheselt vaimumaailma sekkumist.

Anna siis märku kui veel midagi põnevat juhtub. Loodan, et jääd Para-Webi aktiivselt kasutama. wink

Air Intelligence still feels, flying saucers are optical illusion or atmospherical phenomena, but some Military officials are seriously considering the possibility of interplanetary ships.
United States Government. October 27, 1952.
Tom
Veteran

17-05-2011 21:08
Postitus: #3
RE: Tähelepanekud Eesti-aegses majas Nõmmel
Oleks kõigil inimestel sama tugev loogiline mõtlemine, oleks "vaimujuhtumeid" (ja ka ufo jms juhtumeid) 85% vähem Bleh.

Anna teada: paravihje@gmail.com
Postita vastus 

Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Eestiaegne maja Nõmmel, vol. 3 Ander3 2 4,414 12-08-2016 10:35
Viimane postitus: Müstik
  Öine külaline Nõmmel asuvas korteris slonik 3 3,189 24-07-2014 15:45
Viimane postitus: kalldunn
  Imelikud helid majas Pärnu 9 4,794 10-04-2014 12:27
Viimane postitus: katakaroliina
  Sammud majas MarkoJ 0 1,318 11-12-2013 03:55
Viimane postitus: MarkoJ
  Deemoni-poltergeisti ristand majas SataNisT 35 11,602 28-12-2011 08:17
Viimane postitus: Celtic
  Meie majas kummitab. raneth 8 5,909 18-10-2011 13:44
Viimane postitus: Päikeseinsener
  poltergeist või kummitus mu tüdruku majas tiit212 6 4,465 07-04-2011 20:06
Viimane postitus: Kizzu60
  Vanas majas lapse sammud pagaripiparkook 9 3,982 15-11-2009 17:40
Viimane postitus: kristjan231
  majas on keegi punapats 2 1,970 30-09-2009 10:33
Viimane postitus: Rollu
  Kummitus (?) vanas majas. -KMS- 54 13,145 29-09-2008 17:41
Viimane postitus: villu

Vali alamfoorum:

Kasutaja(d) vaatamas seda teemat: 1 külalist

gro.bew-arap[tä]bew-arap | Para-web | Tagasi üles | Tagasi sisu juurde | Mobile Version | RSS voog