Küsitlus: Kas pooldad isikunimedeta uusi tänavanimesid?
Pooldan
Ei poolda
[Näita tulemusi]
NB: Tegu on avaliku küsitlusega, teised kasutajad näevad Teie valikut.
Postita vastus 
 
Teema reiting:
  • 0 Häält - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Armastus on isiksuseväline
Autor Sõnum
Erfekt
Tavaliige

Postitusi: 150
Liitunud: Jan 2011
18-05-2011 11:23
Postitus: #1
Armastus on isiksuseväline
Igal inimesel peab olema eesmärgipüstitus. See eesmärk ei püsi kindlalt paigal. Ta liigub ajas, sest aeg on mõte, idee. Iga inimene on sündinud siia kindla eesmärgiga, ta on kindla energeetilise jõu mudel, temasse on paigutatud justnagu hologramm, informatsioon.
Inimene tuleb maa peale ja hakkab muutma teda ümbritsevat keskkonda. Me oleme üheaegselt kahes maailmas - materiaalses ja vaimses. Me ei saa armastust ega ilu käega puudutada - me saame seda ainult tunda. Meie aga oleme sellest nähtamatust maailmast - Olemusest, loomusest eemaldunud.

Ent kuhu jääb kolmas maailm?
Kolmas maailm on mõtte ja tule maailm. See on kõige keskmes. See juhib kõike toimuvat. Kolmandas maailmas on "meie", isesus. Meid on saadetud siia mateeria hingestamiseks. Ja me peame tegutsema nii, et järeltulevad põlved saaksid olemiseks rohkem võimalusi. Meie keskkond on vaid töökoda, millest töötamise tingimused tuleb paremaks muuta.

Ja Eesti on samuti üks töökoda?
Ka Eesti on töökoda. Tal on oma karma, saatus. Ja meid juhib kõrgem mõistus - tähed, plasmilised olendid. Need tähed on endised või sündimata hinged, kes teavad täpselt, kuidas Maa peal hingede mikrokliima areneb. Me püüdleme siin millegi suunas, kuid ei suuda sellest mitte kunagi küllastuda. See tähendab, et see maailm on piirideta - pidevalt kerkib esile midagi uut. Kuigi uut siin maailmas ei ole midagi - sõnastus muutub, sisu jääb samaks.
Kuid on olemas Valgustusmaailm ja Maa hakkab inimeste loomingulise potentsiaaliga sellele lähenema. Ta liigub justnagu Päikesele lähemale. Ühe elu jooksul ei jätku inimesel võimalusi kõigi oma võimete avaldamseks - seni veel mitte. Seepärast peab ta sündima palju kordi. Ja võib-olla isegi meie sinuga pöördume siia tagasi - teistsugusesse rassi. Sest kogu ajaspiraal on jaotatud rassidesse.
Eksisteerib palju maailmu, mis kõik arenevad üheaegselt.

Rasse on umbes 300...?
Neid on väga palju. Aga see ei oma tähtsust. Ei tohi takerduda konkreetsustesse. Ja üldse ei tohi inimene oma mõttes pidama jääda. Ta peab alati ligipääsmatu oma lähedusse laskma. Sest kõik geniaalne sünnib algul hüpoteesis, siis alles elus endas. Inimesel pole õigust sulgeda ust mitte kunagi mitte millegi ees. Ja veel: inimene ei saa minna oma saatuse poolt ettekirjutatud raamide taha, ei saa teha seda, mis ei ole kodeeritud tema sellesse ellu. Kõik mõtted, kujutlused, aistingud, mis temani jõuavad - see on tema tuleviku maailm füüsilises kehas läbi elamiseks.

Guru leidmine siinsetes oludes on raske?
Muidugi. Aga ei ole tarvis endale õpetajat otsida. iga suhtluspartner võib olla õpetajaks - ja õpilaseks ühtaegu. Olemuses (Loodus) on kõik tasakaalustatud. Neis paigus, kui nähtamatu maailm on ülemääraselt negatiivne, sünnivad kataklüsmid - avariid, sõjad. Sest eksisteerib Valguse maailm ja eksisteerib pimeduse maailm - mis peavad Maa peal olema tasakaalustatud. Ei saa olla valgust ilma pimeduseta.

Ja keegi peab sündima Pimeduseriigi hüvanguks?
Jah, nad sünnivad siia sellisteks.

See on siis maffia?
Nad on noored hinged, kes on siin alles teises või kolmandas kehastuses. Maal ei ole enam hingi, kes elaksid siin oma esimest elu. See tähendab, et tunnete kogemus on kõigil olemas. Ja mida peenenenumad on inimese tunded, seda suurem on tema kokkukõlamisvõime iluga, teadasaamise ja tunnetamisvajadus. Tema elujõu liikumine on kiirem. Kuid on inimesi, kes elavad ainult iseendale, kaitsevad oma füüsilist olemist, et oma terviklikkuse taju kätte saada. Muidu nad laguneksid teistega kokkupuutest. Kuid lõpuks saavutatakse selline tasand, kus inimene julgeb minna, kartmata, et temalt võidakse midagi ära võtta...
Kui rääkida vaimust, siis Vaim kui selline - Valgus - on alati puhas. See tähendab, et kõrgemad mõisted on alati täiuslikus ilus. Seal ei ole mõtteid. Seal ei ole konkreetsust. Sest see on lahustumise maailm.
Maal täidab igaüks oma kohust. Hinge, hingestatuse, armastuse puhul inimene mitte ainult ise ei anna ennast, vaid ta saab vastukaaluks enamat. Ta on leidnud väljapääsu.

Kahtlemata. Ent küsimus on sellest arusaamise tasemes. Sest enese koostlagunemise pärast muretsejad ei suuda seda mõista.
Nad ei karda. Nad lihtsalt ei oska veel. Neil ei ole veel võimalust läbi tunnete midagi muud teadvustada. on olemas madalama taseme tunded - füüsilised elamused - ja on psüühilised elamused. On inimesed, keda sa nimetad maffiaks, kes tahavad selles elus kõike kogeda füüsiliselt. Nende hing vajab seda, kuna see on neil peaasjalikult füüsilise arengu staadiumis. Kuid on inimesi, kes on kõike seda juba kogenud, kelle hologrammis on see juba olemas. Nende hing on kogenum. Nende jaoks on füüsiline kogemus ebaoluline. Nad tahavad enamat. Nad tahavad tunnetada peenemaid seisundeid. Need on inimesed, kes arendavad Maal oma psüühilisi tajusid, seda, mida me nimetame surmajärgseks. See juhtub siis, kui nad oma selle elu programmi on täie teadlikkusega ja lõpuni läbi töötanud. Nad mitte enam ei püüdle selle poole, et ilu kogeda, vaid nad ei saa ilma selleta elada. Sedasama võib öelda ka inimese kohta, kes tahab oma kirgi läbi tunnetada. Ta ei tee seda lihtsalt niisama, vaid seetõttu, et ta ei saa teisiti. Talle on tarvis mingeid füüsilisi naudinguid - ta on tulnud sellisest maailmast. Ta on end selliseks kodeerinud. Võib-olla viimasel minutil ta loobub kõigest sellest. Seega on kogu tema elu vajalik olnud selleks, et jõuda enne surma mõistmiseni, et ta on täiesti valesti elanud. Võib-olla pidi ta kõike seda just selleks tegema. Sama olukord on vaimsete inimestega; kui ta sureb, siis jõuab ta arusaamiseni, et ta alles sünnib järgmisesse maailma - kõigesse sellesse, mis ta siin õppis, tänu millele arendas välja oma psüühilised tunded, psüühilise energia. Ja seetõttu ta sureb rõõmsana - ta on täitnud oma programmi.
On inimesi, kelle mõistus on vallutatud materiaalsusest. Nad elavad ainult oma füüsilise mõistuse kaudu. teistes aga on selline programm, et nad hakkavad taotlema uudsust. Need on inimesed, kes ei suuda oleskleda. Nad ei taha täna elada nii nagu nad elasid eile. Nende tunded vajavad pidevalt uut toitu. Praegu meie ühiskonnas inimesed jagunevad. Osa hoiab kinni möödunust, nad elavad minevikust pärit energia arvel. Teised aga tunnetavad endas mingeid jõudusid ja tahavad neid teostada. need inimesed viivad elu edasi. Ja just tänu neile meie riik muutubki. Maailm paraneb. Kuid mitte kõik inimesed ei muutu üleöö selliseks. Kuidas näiteks saab elatanud inimesteni viia ühe korraga arusaama, et pension on ainult kaitse, et oma teadvuses peab inimene kogu aeg töötama. Ma ei kujuta ette, et peaksin 55-60 a. aktiivsest elust loobuma. Vastupidi - selles vanuses just avaldubki hinge küpsus ja tugev soov anda endast võimalikult palju oma laste, lastelaste, ühiskonna heaks. Teadvusel on selline tarve: realiseerida mingid asjad, mida ta kogu eelneva elu jooksul pole suutnud ära teha.
Samas ei ole võimalik vastu võtta enamat sellest, millise määrani on arenenud meie tunded. Ma olen aru saanud riigi kui tunnete kogumi uuendamise vajadusest. Ma elan selle nimel. Ma kogun kosmilist energiat selle jaoks. Eesti jaoks. Minu jaoks on saanud oluliseks, et tekiksid uued traditsioonid. Uued pühad, uued pidustused, uued laulud, uued tänavate ja ettevõtete nimed. Et need nimed oleksid rõõmsad, et need ei oleks kellegi nimed, vaid oleksid leitud loodusest, Loodust. Et iga nimetus kannaks mingit sügavamat tähendust, nt Õrnuse tänav, Rooside tänav, Armastuse, Rõõmu tänav. Et kui inimene kõnnib sellel tänaval, seostuks energeetiliselt selle tähendusväljaga. Inimeste ees- ja perekonnanimede kasutamine tänava, asutuse jne nimena on seotud karmaga. Seda ei tohi teha. Kõrgemate maailmade poolt on see täielikult keelatud. Sest inimene on surnud. kui hea ta ka poleks olnud, igas Maal elanud olendis on nii üht kui teist. Absoluutselt ideaalset ei ole - ideaalne on vaimne mõiste.

Ja veel: kui siin on selle inimese nimega seotud tänav, siis see inimene ei saa edasi minna kõrgematesse maailmadesse. Ta on seotud.
Absoluutselt õige! Kuni ta rahva mälust pole kadunud, kuni siin ei hävi tema viimnegi energia, ei saa ta edasi minna. See on ju infoväli - me elame ühises väljas. See, mis mingil ajal oli hea, muutub ajapikku edasiminekulte takistuseks. Inimkond tahab kiiremini edasi liikuda.

Tähendab kõige parem on teostada nimetult nagu keskaja maalikunstnikud, kes pidasid end tööriistadeks Jumala kätes...?
Teed kõike omakasupüüdmatult. Tähendab - sa elad Maa peal, said kõik Jumalalt, väljendusid Jumalana ja läksid Tema juurde. See on aus, see on puhas - kui inimene ei omasta endale midagi. Sest iga loomingu jaoks antakse meiel jõud loodu poolt, see ei kuulu meile. Me oleme vaid meie elu edasise kulgemise nö. vaheseisundiks.

Mis üldse on "meie"?
"Meie" on sulanduv. Parem ongi öelda "mina" asemel "meie". Ma olen üha enam hakanud nägema tulevikuühiskonda "meie" - maailmana. Inimeste teadvuse arenedes mõistetakse, et keegi ei ole midagi väärt kaalasteta. Ilmneb mitte pealetükkiv, sõnaline, väline armastus, vaid armastus kui vajadus, eluväärtus.
Arusaamine, et elu on nii lühike, et sa pead selle läbi elama ja jätma siia endast parima, et sul on oma ülesanne. Kui sa pühid tänavat, siis tee seda kui viimast korda; kui oled arst, siis ravi kui iseennast; kui sa lood, siis loo omakasupüüdmatult; kui oled püha inimene, kui sulle on antud püha vaim, siis tee kõik selleks, et inimesed saaksid selle läbi rohkem vabadust, et saaksid areneda teadlikkus ja õppimissoov. Ainult see ühiskond, mis püüdleb hingestatud teadmiste poole, kus on Mõistus, Ilu, Vabadus, on võimeline tõeliselt arenema. Sinna sünnivad suured inimesed, seal luuakse emadele tingimused lapsi sünnitada ja kasvatada. Praegu ei ole emadele loodud riigi poolt kindlustunnet.
...
Maa peale ei tohiks olla võimu kui sellist. Kui inimene omab oma eluajal Võimu, siis pärast tema surma - astraalmaailmas - omab Võim teda. Ta peab kõige eest vastust andma - puhastustules. Senikaua kuni astraalkest laguneb, peab inimene kannatlikult ootama ja vastutab kõige tema poolt kokkuvusserdatu eest. Kui need inimesed teaksid seda ette, oleks neil valikuvabadus.

Miks on madalaim astraalsus praegu siin, meie maailmas, miks on nii palju vaevatud inimesi?
Vaevatud on ainult need inimesed, kes lasevad endasse seda energiat. Aga kui inimene on tugev, kui tal on eesmärk, siis ei lase ta kunagi seda informatsiooni endasse.

Küsis Annes Ihoma, vastas Tanja Tõll. "Päikesetuules" juuli, 1994
(selle postituse viimane muutmine: 19-05-2011 18:41 Erfekt.)
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
excubitoris
Kes-Kus-Miks-oloog

Postitusi: 11,466
Liitunud: Apr 2007
18-05-2011 12:03
Postitus: #2
RE: Armastus on isiksuseväline
Pooldan ja isegi eelistan. Kui nimeks näiteks Marta või Mihkli tänav siis veel, kuid
absoluutselt ei meeldi mulle näiteks "Lydia Koidula" stiilis nimetatud tänavad.

Tegelikult on kõik lihtne aga me pole sellest veel aru saanud ...
*
Sa pead tegema HEAD halvast, sest millestki muust teda teha pole.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
HUGOTH
Veteran

Postitusi: 1,747
Liitunud: Sep 2007
18-05-2011 21:13
Postitus: #3
RE: Armastus on isiksuseväline
Mul on Päikesetuule kogu olemas,see on segu erinevatest asjadest. Praegu mõned asjad ei kehti....peamine on Minu ja seda see süsteem kinnistab inimestes.... muu on mull.....kergeusklike jaoks... head arutelu.....
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
VironShaman
Kui võtaks ja müristaks

Postitusi: 3,746
Liitunud: Oct 2007
19-05-2011 08:45
Postitus: #4
RE: Armastus on isiksuseväline
Sama tark jutt kui kas pooldad isikunimedeta usundeid, maailmas ei ole tühje kohti, kui kaovad ühed, asendatakse need teistega, kelle huvi on neist vanematest õigeusklikku kihti kuulunud tsaarivenemaa alamatest lahtisaamine ja iseenda asemele toppimine? Koidula ja teised.
Inimene elab nii nagu talle ette määratud, igasugune karma muutmine usuvahetuse kaudu paneb suurema koormise suguvõsa teistele liikmetele, loomulik on sümbioos sünnikoha saatusega, mitte kaugete gurude jutu ja omale jüngriks noppimisega.
(selle postituse viimane muutmine: 19-05-2011 08:49 VironShaman.)
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Erfekt
Tavaliige

Postitusi: 150
Liitunud: Jan 2011
19-05-2011 18:40
Postitus: #5
RE: Armastus on isiksuseväline
Mida tähendab "vaevatud"?
Näiteks need, kes on teinud aborti. Sündimata lapse hing ei lahku oma ema juurest, sest ta on juba alla laskunud, infokanal siinse maailmaga on juba tekkinud. Seni, kui ema elab, on hing koos emaga, toitub tema energiast. Ja selle hinge iseloom, ta omadused ja ülesanded avalduvad ema kaudu.

Aga kui ema näiteks sünnitab uuesti?

Jah! Uuesti on vaja sünnitada. Või paluda, et oma lastel sünniksid lapsed. Oma karmat saab muuta või kustutada kas iseenda või teiste kaudu. Võlg tuleb millegagi katta. Lapsed ei ole ju olemas mitte ainult soo jätkamiseks - nad teevad meid paremaks, õpetavad meid. Ma olen mõistnud, et iga armastuseseisund kasvab. Armastus ongi elu. See toimub siis kui inimene hakkab iseennast tunnetama. Siis ta hakkab koguma tohutut energiat - tulevikust. Seetähendab, et inimeses hakkab toimuma lakkamatu mõtteloome protsess.

Nad loovad oma tulevikku?

Jah. Nad ühenduvad nö oma isiklikku valgusse. Igal inimesel on väljapääs valgusse. See jõud omandatakse aegamööda ja selleks on tarvis järjepidevust, usku, eesmärgipüstuitust, kontsentratsiooni, mõtteid, lomingut. Ma teen ettepaneku ühineda selliste inimestega, et rohkem Maa peal korda saata. Et saaks jätta suurema jälje. Et saaks rahulolevana ära minna, surra rõõmsana.
(selle postituse viimane muutmine: 19-05-2011 18:41 Erfekt.)
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Erfekt
Tavaliige

Postitusi: 150
Liitunud: Jan 2011
23-05-2011 16:55
Postitus: #6
RE: Armastus on isiksuseväline
Arusaamad ja arvamused muutuvad ajas ja seepärast ei maksa hääletustulemusi kivisse raiuda või mässu tõsta tänavanimede muutmiseks. Smile
Tänan vastamast ja tehkem siis igaüks midagi, et oma kodukandis parem oleks.
(selle postituse viimane muutmine: 23-05-2011 17:02 Erfekt.)
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Postita vastus 


Vali alamfoorum:


Kasutaja(d) vaatamas seda teemat: 1 külalist

gro.bew-arap[tä]bew-arap | Para-web | Tagasi üles | Tagasi sisu juurde | Mobile Version | RSS voog