Teema hinnang:
  • 2Hääli - 5 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kurjad silmad unes
#1
Ma nägin unes , et ma tulin oma vanemate toast ning läksin oma tuppa ning ukse juures olles ma nägin nagu väikest inimest tumeda varjuna ning tal olid kurjad punased silmad . Ma nägin seda unenägu tihti ning see hakkas mind painama . Ma hakkasin oma toa aknaid kartma ning ma panin kardinad ette ning ei võtnudki neid enam ära , ei lasknud neid emal ka ära võtta . Ma tõsiselt arvasin , et keegi on mu akna taga päris elus ka . Kuna ma magasin akna all siis ma lasin panna voodi teist pidi ning tõstsin toa ümber ja enam ma ei näinud seda kuju punaste silmadega akna taga ..
See kõik toimus kuskil eelmise aasta jõulude paiku ( EII , NEED EI OLE KURJAD PÄKAPIKUD nagu mu sõbranna ütles ) .
Vasta
#2
Mul on ka olnud selliseid asju, väiksena, kui mu voodi oli teises kohas, või kui mu padi oli teises voodi otsas. Ning hiljem kui ma tõstsin voodi teise kohta, või panin padja teisele poole pole mul ka halbu unenägusid olnud.
Mitmeid aastaid hiljem näitas ema mulle enda pendlit, millega saab vaadata positiivseid ja negatiivseid alasid, energiaid või midagi sellist(ma ei tunne seda värki nii hästi). Ning ma tegin ka endale ühe pendli. Ja siis ma vaatasin selle koha üle kus mu pea oli olnud, kui mul olid halvad unenäod, ja ennnäe negatiivne ala. Ning peale seda vaatasin ma üle selle koha kui ma olin padja teisele poole pöödanud, ning seal oli positiivne ala. Äkki on seal kohas ka negatiivne ala, kus sul tuli see "punaste silmadega mehike?" Ma ei ole täiesti kindel, aint oletan, et see võib olla nii.Keegi targem sellel alal võib ju ka kriblada siia midagi.
Vasta
#3
Mina nägin unes just kunagi punaste kurjade silmadega mutikest, kes pigistas mu õlga valusasti. Ärgates see tunne vaikselt kadus.
Vasta
#4
Tervist.
Nende silmade omanikku ma oskan ehk tuvastada. Unedes ma ei ole küll nendega väga kokku puutunud. Pigem ärkveloleku ajal.
Millegipärast olen ma juba lapsest saati tundnud, näinud ja kuulnud imelikke asju. Ajapikku on see ainult süvenenud ja kindlamat kuju võtnud.
Omadest kogemustest võin öelda, et punaste ( ja ka kollaste) silmade omanik ( kes meenutab kujult küll inimest kuid kes pigem on must siluett) võib olla kuri vaim või deemon. Muidugi võin ma ka eksida.
Neid(vaime, deemoneid ja muid tegelasi) võib olla pea igal pool. Rändavad oma võimete ja soovide kohaselt.
Loodan, et teid ära ei kohutanud.
Vasta
#5
(12-07-2011, 22:36 )Nägija Kirjutas: Tervist.
Nende silmade omanikku ma oskan ehk tuvastada. Unedes ma ei ole küll nendega väga kokku puutunud. Pigem ärkveloleku ajal.
Millegipärast olen ma juba lapsest saati tundnud, näinud ja kuulnud imelikke asju. Ajapikku on see ainult süvenenud ja kindlamat kuju võtnud.
Omadest kogemustest võin öelda, et punaste ( ja ka kollaste) silmade omanik ( kes meenutab kujult küll inimest kuid kes pigem on must siluett) võib olla kuri vaim või deemon. Muidugi võin ma ka eksida.
Neid(vaime, deemoneid ja muid tegelasi) võib olla pea igal pool. Rändavad oma võimete ja soovide kohaselt.
Loodan, et teid ära ei kohutanud.


Tegelikult väheke kohutasid küll , hirm tuli kohe hetkeks naha alla , et mu akna taga võis olla deemon .. Aga jah , enam pole ma teda näinud .

(22-05-2011, 12:15 )loner Kirjutas: Mul on ka olnud selliseid asju, väiksena, kui mu voodi oli teises kohas, või kui mu padi oli teises voodi otsas. Ning hiljem kui ma tõstsin voodi teise kohta, või panin padja teisele poole pole mul ka halbu unenägusid olnud.
Mitmeid aastaid hiljem näitas ema mulle enda pendlit, millega saab vaadata positiivseid ja negatiivseid alasid, energiaid või midagi sellist(ma ei tunne seda värki nii hästi). Ning ma tegin ka endale ühe pendli. Ja siis ma vaatasin selle koha üle kus mu pea oli olnud, kui mul olid halvad unenäod, ja ennnäe negatiivne ala. Ning peale seda vaatasin ma üle selle koha kui ma olin padja teisele poole pöödanud, ning seal oli positiivne ala. Äkki on seal kohas ka negatiivne ala, kus sul tuli see "punaste silmadega mehike?" Ma ei ole täiesti kindel, aint oletan, et see võib olla nii.Keegi targem sellel alal võib ju ka kriblada siia midagi.

Ehk oskad öelda kuidas sa seda pendlit tegid ? Smile
Vasta
#6
Tervitused siinsetele.
Käisime kaasaga, nädalalõpul maal, saunas. võtsime leili, vihtlesime.
tema tuli saunast välja, mina jäin veel vihtlema.
Istus sauna ees pingil ja äkitselt nägi taevas tähtede kõrval kahte ovaalset, verevpunast silma.
Silmad kadusid ja sealtsamast kohast hakkasid alla langema mustad kujud(neli tükki), mis meenutasid pikki kapuutsiga mantleid.
See kestis umbes minuti.
Kui mina saunast juba väljusin siis seisis ta seal hirmunud näoga.
Ajaliselt toimus see kaheteistkümne paiku öösel.
Täpselt sama lugu kordus järgmisel ööl, ainult et siis oli ühel kujul, hele rõngas ümber.
Väljusin saunast ja ta küsis, kas ma nägin.
kahjuks ei näinud ma midagi, peale tähtede ja valgusvihtude.
Nüüd siis otsime vastust.
Kas keegi siinolijatest omab mingit sarnast kogemust või sellekohast infot?
Tänud ette.
Vasta
#7
Õhh, olen kaa näinud punaste silmadega musta siluetti, kaabu ja mantel olid seljas ja tal oli selline manaja hääl ja ta hoiatas mind vist ja siis kui mul see unenägu kestis, siis pärast ta midagi ütles, et tubli ja kadus.
Vasta
#8
Minu 4 aastane ärkas kui mitte igal ööl, siis üle-öö üles punaste silmade pärast, kes tulid kord seina seest, kord aknatagant, ja lihtsalt vaatasid kuidas tema ja ta vend magavad (vend on 2 aastane ja pole kordagi ärganud öösel muu jutuga, kui vaid et janu, ja ka seda mitte just tihti). Ma üritasin last julgustada, et ärgu kartku(hea öelda lapsele ju tglt..) vaid käratagu, et mingu minema, et ta ei taha neid näha enam! Laps oli siis nii teinud paar korda ja enam pole (väga tihti) neid silmi tulnud..Ühel korral tuli lapsel seina seest, voodi jalutsist mitte punased silmad, vaid üks poiss(deemon võttis vähem hirmutava kuju?? ), kes oli tahtnud tema kaisukaid lakke riputada. Minu laps oli teda keelanud, kuna need on ju TEMA kaisukad ja ta ei luba neid lakke riputada, aga kui ta oli korraks magama jäänud ja uuesti silmad lahti tegi, siis oli ikkagi see poiss ta kaisukad lakke riputanud! Laps ütles et ta oli siis natuke kurjaks saanud, et MIKS, ta ju oli keelanud.. Seda poissi ta ei olnud kartnud niiväga, aga neid punaseid silmi kartis nagu tuld, nagu arvatagi võib! Nüüd pole ta punaseid silmi enam näinud, küllaga on tal olnud muud halvad unenäod. Lasin talle teha amuleti, nüüd peaaegu nädalake rahus maganud-järelikult amulett aitab, sest muidu oleks max 2 ööd vahet hirmuunenägudel..
Aga teada, et need punased silmad siis deemon on?? ahsooo... Ma ühe korra olen küll näinud sellist musta siluetti lapsi tuppa kontrollima minnes, küll teisel lapsel voodi ees seismas, ei kartnud mina teda, ei tema mind (arvatavasti).. Huvitav on see, et mina muidu ikka tunnetan kui midagi või keegi on toas vms.. aga lastetuba üldiselt tundub mulle nagu puhas olevat! Vähemalt mina ei tunneta seal midagi ega kedagi.. Ilmselgelt aga seal keski-miski siis vist on.. Tekib nüüd küsimus, et kui sellel lapsel, keda enne kiusati, on nüüd kaitse peal, siis kas võib oodata et pöördutakse teise lapse poole? Või siis vastastuppa tüdruku poole?? Või oleneb see siis nö. vastuvõtlikkusest, kuna ka minul on lapsest saati olnud mingi värk pimeduses olevate silmadega, küll mitte punastega, vaid mind jälgiti üldiselt ja ka mitte vaid pimedas, et kuna ükski teine laps pole midagi vastavat näinud ega tundnud, siis ongi seesama laps sama avatud kui mina? Amulett pidi aitama teda kuni ta ise hakkama saab.. Mina ise sain omadega abi alles nüüd ca 3 aastat tagasi alles, kui mõistsin mis minuga toimub üldse Smile
Vasta
#9
Paluge neil lahkuda aga see peab olema palve vormis ja ilma vihata.Viha ja hirmu need olevused ootavatki.Mõelge läbi mis eelnes teil enne .Kui võimalik pange laste tuppa piibel lihtsalt kuhugi mitte nähtavasse kohta . Ja põhiline hirmu ega viha ei tohi tunda.Ja kui võimalik on pühkige kätega endal ja laste halb energia maha .Lihtsalt mööda keha peast alla poole kuni põrandani välja.Kui läheb hullemaks palun kirjutage siia. Kaitsed peal ei ole .
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Uni saab tõeluseks - ehk unes ettenägemine cyff 201 109,692 02-11-2023, 03:40
Viimane postitus: antiamerikanist
  Unes lendamine karlapoiss 88 41,168 13-01-2022, 19:58
Viimane postitus: Minaelan
  "Kurjad" olendid astraali ajal põlduba 47 23,762 14-10-2019, 13:10
Viimane postitus: Q11
  Unes nägin. Mis tähendab. Keldristvaljapreili 9 3,104 23-09-2019, 14:55
Viimane postitus: Q11
  Unes ringi möllamine unenägu123 5 2,847 29-12-2018, 17:05
Viimane postitus: Q11
  Hunt ja hundikutsikad unes lõõmus 1 3,659 06-11-2016, 13:28
Viimane postitus: Tyto Alba
  Nägin unes hiirt+ussid unes lõõmus 0 2,518 19-10-2016, 13:10
Viimane postitus: lõõmus
  Unes rändamine LostSoul 6 5,999 14-07-2015, 08:29
Viimane postitus: Müstik
  Plaks unes Stennu 22 11,936 01-02-2015, 02:18
Viimane postitus: Ifkin
  Surnu unes Preilikass 7 5,247 11-12-2014, 10:46
Viimane postitus: Mannu

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat