•  Eelmine
  • 1
  • ...
  • 3
  • 4
  • 5(current)
  • 6
  • 7
  • Järgmine 
Teema hinnang:
  • 2Hääli - 3 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pühad ja väega paigad Eestis
Aluna Joy Yaxkin (tõlge Anu Rumessen):

"Mil viisil suudavad pühad kohad aidata meil intensiivsetel aegadel jääda tasakaalu ja keskmesse … Peale kõiki neid aastaid reisimisi maailma paljudesse pühapaikadesse, ma ikka unustan kui tervendavad võivad pühapaigad olla.
Üles ärgates muutume me vastuolulise energia suhtes üha tundlikumaks ja see on osa Jumalikust Plaanist. Kui me poleks tasakaalust väljas oleva energia suhtes tundlikud, ei teaks me iial, mis vajab meist, meie ühiskonnast, meie valitsustest ja meie planeedilt välja puhastamist.

Sellel, Maa Päeva nädalavahetusel meenutati mulle jälle pühade kohtade tervendavat mõju, eriti nende, mis asuvad väljapool võrgustikku kaugetes paikades. Siin, Sedonas, oli ilus ilm, lilled ja kaktused õitsesid ja me nägime lendamas kauneid linde, keda mõnda aega näha polnud olnud. Õhus oli kindlasti maagiat, KUID pea 48 tunnine geomagnetiline torm, mida võimendas hiiglasliku meteoori möödalend ja tugeva löögiga astroloogia, kurnas mind tõeliselt. Suutsin vaevu silmi lahti hoida. Et meil oli külas paar sõpra, lükkasin kurnatuse kõrvale ja otsustasin nad viia ühte oma lemmikkohta Sedonas. See on nii kaugel, et seal puudub mobiili levi. Arvasin, et ei suuda seda teed iialgi ära käia, sest olin nii väsinud. Kui me jõudsime aga sinna piirkonda ja pühasse energiasse tundsin, taastumist.

Isegi kui geomagnetilised tormid (pluss päikesetormid ja suur hulk muid käivitajaid) tõukavad meid üles ärkama, vajame aeg ajalt pausi. Suures töös, mida teinud oleme ja teeme, kisendavad hing ja keha taastamise ja tervendamise järgi. Vaimsed tööriistad aitavad meil kasvavalt koondava energiaga küll kohanduda, kuid mõnikord sellest ei piisa.
Seega, miks panevad pühad kohad meid end paremini tundma?
Esimene ja kõige tähtsam. Pühad paigad (pöörised; ley liinid; energia sõlmed, jms.) hoiavad üleval kõrgemat, alati tasakaalus olevat energiat läbi kõikide dimensioonide ja aegade. See on põhjus, miks meie eellased ehitasid kõikidel aegadel templeid ja tseremoniaalseid keskusi samadesse paikadesse Maal … tihti eelmiste varemete peale. Need paigad kiirgavad puhast ja algset loovat energiat, mis meid tasakaalus ja ärkvel hoiab.

Üles tõusmisest on kiirelt saamas terve KEHA kogemus.
Meie hing/ eeterlik reaalsus ja meie meeled/ teadvus on ülestõusmise protsessis saavutanud juba kogu inimkonna jaoks vajaliku kriitilise massi. Nüüd jõuab hingele järele ka keha.

Praegusel moodsal tehnoloogia ajastul, kui oleme Maa täiuslikust tasakaalust eraldunud ja meid ümbritsevad mobiiltelefonide, mikrolainete ja WiFi signaalid, on tasakaalu säilitamine muutunud ääretult raskeks. Praegu, rohkem kui kunagi varem, annavad Maa pühad kohad meile võimaluse oma energiakeha uuesti tasakaalustada; taas-käivitada; taas-aktiveerida; uuendada ja isegi füüsilist keha tervendada.

Seega, kui tahate end oma kehas jälle sügavalt rahulikuna ja hästi tunda, minge sügavaks tervendamiseks ja oma hinge sügavaks toitmiseks lihtsalt kõige lähemasse eemalolevasse pühakohta. Kaugeid pühakohti on kõikjal. Seal saavad meie hinged lahti lasta ja võtta vastu kõike, mida neist kõrgematest tasakaalustatud sagedustest vastu võtta on. Enamasti kohad, kuhu on raske ligi pääseda, tasuvad end suurelt ära.

Peaingel Miikael ütleb, et need kauged paigad on hingele nagu Redbull!
Minnes võime tunda end tühjana ja tulla välja täis laetuna. Nad annavad meie südamele võimaluse täielikult avaneda, end tasakaalustada, end uuesti laadida. Seal pühapaigas saab meie tõeline olemus võimaluse end välja sirutada, ennast tasakaalustada ja moodsast maailmast lõdvestada.

Nii et minge välja, isegi kui tahaksite peitu pugeda.
Leidke üles oma "eriline koht".
Lubage endal lõdvestuda ja terveneda regulaarselt.

See ei ole enam luksus.

See on muutumas vajaduseks … ja te tahate seda teha enne, kui sellest saab ellujäämise seisund."

Tõlge on kohati kehva võitu. Nt. "Nad annavad meie südamele võimaluse täielikult avaneda...", õigem oleks, et "tekkib valgus südamesse" e. enda vaimu osakaal kehas suureneb. Tavaliselt on kohal/sulandunud ainult 10 protsenti oma vaimsest olemusest.
Vasta
Minu ligidal on ka üsna vana iidne ravipaik , mida on kasutatud tuhandeid aastaid. Ja see koht toimib siiamaani. Oled seal ringis 30 minutit ja saad oma hädadele ravi ja energiat . See on väljuva kiirgusega koht. Osa on langeva kiirgusega kohad.Ja seal on toime teine. Head uurimist!
Vasta
Ahto Kaasik. "Pühapaikade teejuht". Täna kell 18.00 Viru Keskuse Rahva Raamatus esitlus.

See rikkaliku pildivalikuga teejuht viib põnevale rännakule kodumaa põlistesse väepaikadesse. Siit leiab sadakonna hiie ja teise loodusliku pühapaiga lood, mis tutvustavad nende pärimusi, ajalugu, kultuuri- ja loodusväärtusi. Rändurile on abiks paikade koordinaadid, kaardid ning piiride ja juurdepääsutee kirjeldused.

Lisatud on seni kõige põhjalikum loetelu kaitstavatest pühapaikadest. Raamatu lõpuosast leiab soovitusi, millest on abi pühapaikade külastamisel, pildistamisel, hooldamisel, uurimisel ja õuesõppe korraldamisel. Siia koondatud pärimused annavad ülipõneva sissevaate maarahva kui Euroopa ühe vanima põlisrahva mõtteilma, kus hingestatud puud, järved ja mäed kõnelevad ja rändavad ning hiiud pilluvad kivimürakaid.

Üllatavalt selgub, et pühapaigad kui meie vanimad kaitsealad hoiavad saladusi varjul tänini. Imelised tervenemised, kummalised tuled, hääled, nägemused ja teised selgitamatud nähtused pole vaid esivanemate lood – neid tuleb ette praegugi.

Esitlusel on raamat soodushinnaga!

https://www.rahvaraamat.ee/p/p%C3%BChapa...9949620241#
Vasta
Ahto Kaasik
Tartu Ülikooli looduslike pühapaikade keskus

"RÜÜSTATUD PÜHAPAIGAD"

http://eestimetsaabiks.emaliikumine.ee/w...paigad.pdf
Vasta
Tere tulemast Lollidemaale kus kõige tähtsam Jumal on paber mida ka rahaks kutsutakse.
Vasta
(03-05-2017, 07:03 )Tulnukinimene Kirjutas: Seega, kui tahate end oma kehas jälle sügavalt rahulikuna ja hästi tunda, minge sügavaks tervendamiseks ja oma hinge sügavaks toitmiseks lihtsalt kõige lähemasse eemalolevasse pühakohta.
Uus kaardirakendus, kust saab leida kodule lähima loodusliku pühapaiga
https://xgis.maaamet.ee/maps/XGis?app_id...00,6505000




Vasta
Seal ära toodud suht mõtetud pühapaigad, st. mis vb. kunagi on olnud väekohad, kuid ammu kustunud, väekoht eeldab lähedal elava väega inimese olemasolu. Nt. nö. hiied on suuremas osas matmispaigad, kust peaks pigem eemale hoidma. Me 6 aastat tagasi uurisime mõnda väekohta, kasutaja Lahendused võttis filmi. ... folkloori huvilised võivad muidugi külastada.
Vasta
Maaleht kirjutab, et see uus kaardirakedus koondab enam kui 1100 erinevat pühapaika, mis on varasemalt kantud Maa-ameti kultuurimälestiste, looduskaitse, pärandkultuuri, ristipuude, kohapärimuse ja põhikaardi kihile või on kaardistatud looduslike pühapaikade inventuuri käigus. Rakendus on eriti kasulik metsaomanikele, metsamajandajatele ja neile, kes tunnevad huvi looduslike pühapaikade ning Eesti kultuuripärandi vastu.

Ja selleks, et mitte kahjustada looduslikke pühapaiku, on kõigepealt tarvis teada, kus need asuvad.
Varem niisugust kaarti ei olnud. Avaldati mõni päev tagasi.
Kes ei tea, missugune looduslik pühapaik tema kodukohale lähim on, siis sellest on abi.

http://maaleht.delfi.ee/news/keskkond/me...d=82204739

Vasta
(27-05-2018, 10:29 )Nofretete Kirjutas: Varem niisugust kaarti ei olnud. Avaldati mõni päev tagasi.

See info oli neil juba ammu, nad lihtsalt ei avaldanud seda, kartes et hakatakse neis kohtades massiliselt käima ja rüvetama. Kuid juhtus hoopis hullem - hakati raiuma! Sai öelda: "aga me ei teadnud, et seal on pühapaik". Ametnike poolt: "puudub avalik huvi nende kohtade vastu".

Ammu oleks tulnud see kaart avalikustada!

Rüüstatud hiiepaigad, ristipuud ja muud looduslikud pühapaigad:
http://eestimetsaabiks.emaliikumine.ee/w...miseks.pdf
Vasta
Nüüd juba tuntakse ka ametlikult huvi, aga kaart muidugi oleks tulnud juba ammu avalikustada.

Mis hiitesse puutub, siis Hiis on püha koht, enamasti metsatukk või puudesalu, kus asuvat jumalused – nende kohalolust annab märku okste ja lehtede sahin.
Mõnes hiies on tõesti olnud ka surnute matmispaik. Samas kadunute hinged ongi üheks hiite pühaduse allikaks.

Vasta
1. Kadunute hinged on pigem siia maailma kinni jäänud tondid, mitte pühaduse allikas.
2. Mitte jumalused , vaid loodusvaimud.
3. Teema-algataja: "Nii-öelda traditsioonilised paigad - kirikud, kabelid, kalmistud, hiied, ohvrikivid - on kindlasti tulevikuski kavas järgi katsuda, ent paluks infot rohkem mittetraditsiooniliste või vähemtuntumate kohtade osas.", otsib siiski PÄRIS kohta, mitte paljast legendi.

Vaevalt, et ta seda loeb, kuid tema jaoks oleks mul küll pakkuda. Sel aastal katseliselt tasuline teenus: Väekoha tutvustamine. Metsateraapia väekohas. Ööbimine väekohas. Tasuline sellepärast, et olen teinud rahalisi kulutusi nt. pingid, telkvoodid/ripptelgid, toad.
Vasta
(27-05-2018, 14:53 )Tulnukinimene Kirjutas: 1. Kadunute hinged on pigem siia maailma kinni jäänud tondid, mitte pühaduse allikas.
2. Mitte jumalused , vaid loodusvaimud.
3. Teema-algataja: "Nii-öelda traditsioonilised paigad - kirikud, kabelid, kalmistud, hiied, ohvrikivid - on kindlasti tulevikuski kavas järgi katsuda, ent paluks infot rohkem mittetraditsiooniliste või vähemtuntumate kohtade osas.", otsib siiski PÄRIS kohta, mitte paljast legendi.

Vaevalt, et ta seda loeb, kuid tema jaoks oleks mul küll pakkuda. Sel aastal katseliselt tasuline teenus: Väekoha tutvustamine. Metsateraapia väekohas. Ööbimine väekohas. Tasuline sellepärast, et olen teinud rahalisi kulutusi nt. pingid, telkvoodid/ripptelgid, toad.
Jah absoluutselt nõus. Mul on üks küsimus ja loodan, et vastad kuigi jah, ma olen Te meelest igavene jube eluk, venelane jne.. Küsimus järgmine, kas sa oled minuga nõuset, et saab ise luua energia kohti s.h. ka kasutades näiteks ruune jne...
Vasta
(27-05-2018, 15:32 )Eithea Kirjutas: Jah absoluutselt nõus. Mul on üks küsimus ja loodan, et vastad kuigi jah, ma olen Te meelest igavene jube eluk, venelane jne.. Küsimus järgmine, kas sa oled minuga nõuset, et saab ise luua energia kohti s.h. ka kasutades näiteks ruune jne...
Ma ei ole foorumi pidev lugeja, seega pole kursis kui venelane jms.

Päris nii ei ole, et vupsti ja loon energiakoha. Kuid kui inimesel on vastav kiirgus siis ta loob välja küll (on ju nt. teada, et positiivse ja rõõmsa inimese läheduses on hea olla). Vigala Sass üritas Saaremaal midagi, ma pole selle teemaga kursis, korra olen seal käinud kunagi, minu enegiaga kokku ei sobinud. Vb. teistele sobis.

Siin on võrdlemisi hästi ära toodud 17 teadvuse tasandit.: https://personalexcellence.co/blog/map-o...ciousness/

Iidsed väekohad on olnud uinunud olekus, sinna juhatakse vastavate parameetritega inimene lähedusse elama ja nad "ärkavad ellu". St. kõrgtehnoloogilised (puhtalt energiapõhised, mingeid vidinaid ei maksa otsida) moodustised vajavad nö. inimankruid.
Vasta
(27-05-2018, 14:53 )Tulnukinimene Kirjutas: otsib siiski PÄRIS kohta, mitte paljast legendi.
Ühe Päris koha ma juba tõin, Müstiku nime all.
Eelmisel suvel käisin esivanemate talu paigas. Kohas, kus üles kasvasin. Jalutasin puudesalus. Ja kui puud tuules sahisesid, siis tundsin ka esivanemate kohalolekut. Puud nagu sosistasid omavahel ja niisugune hea kaitstuse tunne oli.

Loodusvaimud või esivanemate hinged, see on see, mida keegi endale teadvustab. Kui ikka mitu põlvkonda esivanemaid looduslikus paigas üles kasvanud, siis on teistsugune tunne kui täiesti võõras paigas. Igal inimesel on oma päriskoht. Tuleb see ainult üles leida.



Vasta
(27-05-2018, 16:00 )Tulnukinimene Kirjutas: Iidsed väekohad on olnud uinunud olekus, sinna juhatakse vastavate parameetritega inimene lähedusse elama ja nad "ärkavad ellu".

Keinastu laiul Arbu tammik.
http://www.mysteriousman.net/andres/kein...%20tammik/
Piltide järgi tundub küll ,et see vist enam jalgu alla ei võta.
Kuni kolmekümnendate alguseni ümbritses seda tammikut kiviaed ,siis aga müüdi need kivid Riia sadama ehituseks.

Vasta
(27-05-2018, 15:32 )Eithea Kirjutas:
(27-05-2018, 14:53 )Tulnukinimene Kirjutas: 1. Kadunute hinged on pigem siia maailma kinni jäänud tondid, mitte pühaduse allikas.
2. Mitte jumalused , vaid loodusvaimud.
3. Teema-algataja: "Nii-öelda traditsioonilised paigad - kirikud, kabelid, kalmistud, hiied, ohvrikivid - on kindlasti tulevikuski kavas järgi katsuda, ent paluks infot rohkem mittetraditsiooniliste või vähemtuntumate kohtade osas.", otsib siiski PÄRIS kohta, mitte paljast legendi.

Vaevalt, et ta seda loeb, kuid tema jaoks oleks mul küll pakkuda. Sel aastal katseliselt tasuline teenus: Väekoha tutvustamine. Metsateraapia väekohas. Ööbimine väekohas. Tasuline sellepärast, et olen teinud rahalisi kulutusi nt. pingid, telkvoodid/ripptelgid, toad.
Jah absoluutselt nõus. Mul on üks küsimus ja loodan, et vastad kuigi jah, ma olen Te meelest igavene jube eluk, venelane jne.. Küsimus järgmine, kas sa oled minuga nõuset, et saab ise luua energia kohti s.h. ka kasutades näiteks ruune jne...

Mõnigi tekitab koju mingi altari ja altareid vaadeldakse energiakohtadena. Kanalitena, kustkaudu soovitakse ligi meelitada omale huvi pakkuvaid energiaid.

Vasta
Milleks tekitada kunstlikult mingeid energiakohti, kui inimene ISE ongi kõige suurem kohtenergia?
Vasta
Mõnes kohas mängib inimese energia Maa energiaga väga harmooniliselt kokku. Need kohad on kusjuures igal inimesel erinevad. Kuid on üldised enamvähem reeglid ka. Kogad, mis harmoniseeruvad bioloogiliste olenditega. Kohad, mis harmoniseeruvad anorgaaniliste olenditega. Kohad, mis lõhuvad bioloogilist, kohad mis lõhuvad anorgaanilist. Ja palju muud, igasugustes kombinatsioonides.
ma ise tunnetan seda, kuid seletamisega jään hätta.
Vasta
Jep. Võtmesõna on KOOSTÖÖ.
Nagu ka just teises teemas kirjutasin.
Mitte köögutamine ja ka mitte hirm vaid koostöö.
Ja seda eriti loodusekoosluses.
Jah, ja täiesti individuaalsel printsiibil. Nõus.

Kes aga äri tahavad sama asjaga ajada, no palju õnne. Esoteeriliste delfimutikeste klubi juurdekasvul või nagu Lokster ütleb, laadaplatside turulettide pikendamisel.
Vasta
(03-05-2017, 07:03 )Tulnukinimene Kirjutas: Aluna Joy Yaxkin (tõlge Anu Rumessen):

"Mil viisil suudavad pühad kohad aidata meil intensiivsetel aegadel jääda tasakaalu ja keskmesse …

Polegi seda teemat lugenud. Ja kassanäe - vana tuttav lausa Smile Aluna väekas mutt ja Miikaeli sõdalane mus metsalise ära tundiski. Ja sama rahulikult ka võttis. Sel inimesel on üsna hea tunnetus rollidest. Tore muidugi ka näha siin teemas kui ,,teadlikud,, ollakse ses va puu teemas. Et mis nagu tähendab enda puu ja planeedi puu üheksolemine. Väepaigad-allikad.
Vasta
Carlitose DJ soovitab otsida kohti, kus uni peale tuleb.
Vasta
(27-05-2018, 15:32 )Eithea Kirjutas:
(27-05-2018, 14:53 )Tulnukinimene Kirjutas: 1. Kadunute hinged on pigem siia maailma kinni jäänud tondid, mitte pühaduse allikas.
2. Mitte jumalused , vaid loodusvaimud.
3. Teema-algataja: "Nii-öelda traditsioonilised paigad - kirikud, kabelid, kalmistud, hiied, ohvrikivid - on kindlasti tulevikuski kavas järgi katsuda, ent paluks infot rohkem mittetraditsiooniliste või vähemtuntumate kohtade osas.", otsib siiski PÄRIS kohta, mitte paljast legendi.

Vaevalt, et ta seda loeb, kuid tema jaoks oleks mul küll pakkuda. Sel aastal katseliselt tasuline teenus: Väekoha tutvustamine. Metsateraapia väekohas. Ööbimine väekohas. Tasuline sellepärast, et olen teinud rahalisi kulutusi nt. pingid, telkvoodid/ripptelgid, toad.
Jah absoluutselt nõus. Mul on üks küsimus ja loodan, et vastad kuigi jah, ma olen Te meelest igavene jube eluk, venelane jne.. Küsimus järgmine, kas sa oled minuga nõuset, et saab ise luua energia kohti s.h. ka kasutades näiteks ruune jne...

Teemast jookseb läbi kaks joont. Esimene- mine loodusesse , ammuta jõudu, lase end ravida maa energiatega. Jahm. Selle nimi on VÕTMINE. Sellised ei suuda mõista ,et arengu mõistes on eesmärk kõigil sinna jõuda ,et ka ISE anda, ravida, turgutada, hoida, tasakaalustada jne. planeeti ( oh inime ju nii väeti , mis tema ka suudab eks??). Ja teine seisukoht muidugi siit postist. Kuidas saaks väekohtadele küüned taha ajada? Atribuutika ja muu abivaimude võimuga .......manipuleerida niigi kurnatud maamunaga ??????? Et kui pole piisav ,siis teen puurkaevu ja muudkui ammutan ja vinnan? Braavo. Ikka sinna kuhugi kaugele ja võõrastele......... orionidele ja lendavatele kilukarpidele ja taevaste pilvede taha. Einoh kullakaevurid. Maagia eksole?
Vasta
Väekoht annab edasi nö "energeetilist sõnumit".

Need kes on oma arenguga algus-järgus nö "võtvas pooles", TARBIVAD väekoha sõnumiga kaasnevat energiat (vahet pole kas selle väekoha on loonud kunagised plaaneeti kujundanud maavälised suur-isiksused, või praegused arenenumad maised isiksused) ... analoogia: küsid teistelt midagi, kuid sõnumit ei kuula (kuid sõnumi edastamisega kaasneva eneriga võtad küll ära).

Need, kes on oma arenguga kaugemale jõdnud, on nö "andvas-loovas pooles", suudaks luua väekohti ... kuid väekoha loomiseks pead looma mingi nö "uudse energeetilise sõnumi" (võimalikult kõrge tasemega & kooskõlalise), mida see väekoht siis edasi annaks.

-----

Reeglina on Eesti väekohad ja energeetika sellised mis soosivad nö ISIKSUSTE personaalset arengut ... seetõttu hakkab igasugu sisserännanud MASSIMEELE-põhistel nö "pea valutama" Eestis olles (miks paljud kunagised NLiidu asustus-kolonialistid & uuema aja arengumaade majandus-põgenikud siit "ära jooksevad")? ... ikka sellepärast, et kohalik energeetika tuletab neile meelde "isiksuse põhise arengu vajadust" (see on aga massimeele-põhistel usklikel täiesti tühi koht, ning nad lahkuvad siit ahastuse & peavaludega).
Vasta
(22-04-2019, 11:33 )Lokster Kirjutas:
(27-05-2018, 15:32 )Eithea Kirjutas:
(27-05-2018, 14:53 )Tulnukinimene Kirjutas: 1. Kadunute hinged on pigem siia maailma kinni jäänud tondid, mitte pühaduse allikas.
2. Mitte jumalused , vaid loodusvaimud.
3. Teema-algataja: "Nii-öelda traditsioonilised paigad - kirikud, kabelid, kalmistud, hiied, ohvrikivid - on kindlasti tulevikuski kavas järgi katsuda, ent paluks infot rohkem mittetraditsiooniliste või vähemtuntumate kohtade osas.", otsib siiski PÄRIS kohta, mitte paljast legendi.

Vaevalt, et ta seda loeb, kuid tema jaoks oleks mul küll pakkuda. Sel aastal katseliselt tasuline teenus: Väekoha tutvustamine. Metsateraapia väekohas. Ööbimine väekohas. Tasuline sellepärast, et olen teinud rahalisi kulutusi nt. pingid, telkvoodid/ripptelgid, toad.
Jah absoluutselt nõus. Mul on üks küsimus ja loodan, et vastad kuigi jah, ma olen Te meelest igavene jube eluk, venelane jne.. Küsimus järgmine, kas sa oled minuga nõuset, et saab ise luua energia kohti s.h. ka kasutades näiteks ruune jne...

Teemast jookseb läbi kaks joont. Esimene- mine loodusesse , ammuta jõudu, lase end ravida maa energiatega. Jahm. Selle nimi on VÕTMINE. Sellised ei suuda mõista ,et arengu mõistes on eesmärk kõigil sinna jõuda ,et ka ISE anda, ravida, turgutada, hoida, tasakaalustada jne. planeeti ( oh inime ju nii väeti , mis tema ka suudab eks??). Ja teine seisukoht muidugi siit postist. Kuidas saaks väekohtadele küüned taha ajada? Atribuutika ja muu abivaimude võimuga .......manipuleerida niigi kurnatud maamunaga ??????? Et kui pole piisav ,siis teen puurkaevu ja muudkui ammutan ja vinnan? Braavo. Ikka sinna kuhugi kaugele ja võõrastele......... orionidele ja lendavatele kilukarpidele ja taevaste pilvede taha. Einoh kullakaevurid. Maagia eksole?

Ära targuta. Ei huvita mind sinu väekohad ja nende ära vinnamine, kui huvitaks ja vinnaks, siis vaevalt sulle selles kõneleks lammas. Ma tahtsin enesele koju oma isiklikku väekohta, lahkun sealt sulen selle ja mujal jällegist avan ja kogu muusika.
Teie tegelete ärimaagiaga, mina ei tegele üldse selliste asjadega, seega ei ole vaja jaurata siin, ei vaja ma teie kliente. Muudkui abistate ja abistate raha eest või siis rahata silmaviipega vasakule lauaservale, et klient jätaks sinna midagi, nii hää inimene ju ja raha ei võta teenuse eest...Laugh

Rahvas minge ikkagi tohtrite juurde õigeaegselt, ei ole vaja mängida oma tervisega ja selliseid toita, nad müüvad teile illusioone.

Vasta
"Teie tegelete ärimaagiaga, mina ei tegele üldse selliste asjadega, seega ei ole vaja jaurata siin, ei vaja ma teie kliente"...
eee.... Hetk on segaduses...Smile
Vasta
  
  •  Eelmine
  • 1
  • ...
  • 3
  • 4
  • 5(current)
  • 6
  • 7
  • Järgmine 


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  EKRE, Objektiiv ja äärmuslik kristlus Eestis. Valge ordu hundi 1 1,537 28-03-2019, 22:10
Viimane postitus: Nielander
  Satanistid Eestis LostSoul 94 53,413 25-05-2018, 10:11
Viimane postitus: xcad

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat