Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kaks võõrast tüdrukut fotol?
#26
Mitu korda peab ütlema, et ühtegi pilti ega ka ajakirja ega ka midagi muud huvitavat "nägudega" mul voodis ei olnud- miks peab mitu korda seda eraldi välja tooma?
#27
Ütle, mis fotokaga oli tegemist, konkreetset marki sooviks
Samuti lae palun üles originaalpilt, lõikumata ja pööramata, originaalmõõtudes
#28
Kui originaalpilti siia teemasse ei teki, läheb teema lukku.
#29
Kas tõesti vanad kalad ei viitsi teemat korralikult läbi lugeda enne kui postitavad? Originaal anti suht alguses juba või kuidas?
#30
(08-06-2011, 19:51 )xed Kirjutas: Kas tõesti vanad kalad ei viitsi teemat korralikult läbi lugeda enne kui postitavad? Originaal anti suht alguses juba või kuidas?

See mis anti polnud päris originaal.. exif ei näidanud pildi infot, mis viitab sellele, et seda pilti on töödeldud vms.
#31
Pilt millele teises postituses viitan...sellest originaalimat mul ei ole- kui seda sai aastate eest paindiga väiksemamahuliseks tehtud või kui pilt peale erinevate varjude ja seletuste otsimist mingi programmi abil sai siiski hiljem algsena salvestatud siis edasi ei vaidlegi. Kui ei sobi, kutsutage teema ära, sest mingit näägutamist ja pähe määrimist ma ka kuulata ei soovi. Aga vähemalt hea õppetund mulle- ma juba päris siiralt mõtlesin enda kogemusi ja kummalisi nägemusi-võimeid kogu selle seltskonnaga siin jagada, enam isu ei ole. Eks tuleb neisd kellegi sellisega jagada, kes ka tõsiselt kuulab või üritab selgitust leida. Nõmetsemist, kordamist ja sõnade suhu toppimist tõesti siit ei oodanud. Õnneks leidus ka mõni asjalik vastaja. Loodan, et teema läheb kuulutamisele ning avaldatud pildid edasi ei liigu. Tänud!
#32
Njah, arvata võis. Ei tea mina veel sellist fotokat, kuhu oleks sisse ehitatud värvivähendus (color reduce), millega saaks suisa kahe värvi peale tõmmata pildi (black/white, mitte grayscale)

Ilmselgelt on tegemist töödeldud pildiga, kus kaks nägu on kuskilt ajalehest peale jäänud. Liiga tuttavad näod selleks, et mitte olla. Kahjuks ei oska praegu öelda, kes seal pildil on.

Teemaalgataja reaktsioonid on kah kummalised - selle asemel, et vastata konkreetsetele küsimustele, hakkab hoopis keerutama ja emotsioonitsema. Algul räägib oiginaalpildist, hiljem juba Paintis töötlemisest jne. Mõttetu teema tunnustuse või muu sarnase kerjamiseks. Emotsionaalne vampiir.

Excu - äkki õpetad Nuustikut mitte nii avameelselt kõigi õngekonksu otsa jooksma, tuleb talle enesele tulevikus rohkem kasuks. Ma saan aru, et hormonid ja värgid, ent jah...
#33
Celtic - kui sa saad aru, et hormoonid ja värgid milles siis küsimus? Smile
#34
Ma ei öelnud, et minu antud originaalpilt on ilmtingimata "paint" ist läbi käinud, selle väljendamiseks ma kasutasin sõna "kui", vabandust, oleksin pidanud ennast selgemini väljendanud. Ma ei tea, et oleksin originaalpilti originaalkaustas töödelnud ega ka "paint" programmiga väiksemamahuliseks teinud- lihtsalt tõin välja, et juhul kui seda on tehtud, ei ole ta mõjutanud pilti olematust olevaks ( samuti ka see kui ma juhuslikult olen aastaid tagasi mingi programmiga üritanud erinevaid varje muuta , et leida mingeid vihjeid- salvestanud aga sellisel viisil kindlasti pole). - keeruline jutt.
Leidsin üles ka kaamera mudeli: C2040Z ning sellel kaameral on vastav funktsioon olemas, võid tutvuda: http://webcache.googleusercontent.com/se...google.com
Oma postitusi tehes ei ole keerutamise peale mõelnud, tänan, et selle välja tõid- kui selline mulje on jäänud siis minu rumalusest, kindlasti pole seda ma tahtlikult teinud. Olen üritanud kõigest nii ausalt ja avameelselt rääkida kui mul võimalik. Eelmine postitus tuli väga emotsionaalne, minu kohta, võimalik, et põhjuseks on see, et ma ise tean mis ma selle pildiga teinud olen ja mida mitte. Ma ei tulnud siia foorumisse "kuulsust" otsima vaid lihtsalt jagama midagi mis on minule olnud müsteeriumiks aastaid. Tundub, et teema on ennast ammendanud ning siit võib edasi liikuda. No hard feelings wink
#35
No hard feelings, võiks vist kinni lükata selle teema tõesti Smile Kui kõrvaltvaatajana asja süveneda siis kuidagi keerutav ja vastuolev jutt on ning originaal pilti ka ei teki. Järgminekord, kui midagi sellist pildistad jäta vähemalt üks pilt originaaliks (see on sellises para-maailmas alustalaks ning edaspidise uurimise põhipunktiks) Küsimus pole ka uskumises või mitte uskumises, kui enda jutule vastuolus oled.
#36
Pooldan teema lukku panemist.
#37
Tsitaat:Aga vähemalt hea õppetund mulle- ma juba päris siiralt mõtlesin enda kogemusi ja kummalisi nägemusi-võimeid kogu selle seltskonnaga siin jagada, enam isu ei ole. Eks tuleb neisd kellegi sellisega jagada, kes ka tõsiselt kuulab või üritab selgitust leida. Nõmetsemist, kordamist ja sõnade suhu toppimist tõesti siit ei oodanud.

Paljud võiks sellest midagi järeldada...
#38
(09-06-2011, 18:09 )Flash Kirjutas:
Tsitaat:Aga vähemalt hea õppetund mulle- ma juba päris siiralt mõtlesin enda kogemusi ja kummalisi nägemusi-võimeid kogu selle seltskonnaga siin jagada, enam isu ei ole. Eks tuleb neisd kellegi sellisega jagada, kes ka tõsiselt kuulab või üritab selgitust leida. Nõmetsemist, kordamist ja sõnade suhu toppimist tõesti siit ei oodanud.

Paljud võiks sellest midagi järeldada...
Ma kohe ei saanud kirjutamata jätta- pekske kui tahate. Haahaaa.

Küsimus: "Aga kuhu veel siis pöörduda kummaliste kogemustega,nähtustega kui mitte siia para-web'i ?"
Sest nii minu kui ka ma arvan, et mõne teisegi uustulnuka olete eemale peletanud just nimelt sellise suhtumisega nagu selles postituses kajastub- ei oska isegi suhtumisele nime anda."
Ma ei laida ega süüdista, lihtsalt toon välja, et teinekord võiks ennast teiste pilgu läbi analüüsida.

Kui kõik see kõrvale jätta siis olen siit foorumist palju huvitavat lugemist leidnud. Edu selle poolega!
#39
(14-06-2011, 13:24 )eglerei Kirjutas: Küsimus: "Aga kuhu veel siis pöörduda kummaliste kogemustega,nähtustega kui mitte siia para-web'i ?"
Sest nii minu kui ka ma arvan, et mõne teisegi uustulnuka olete eemale peletanud just nimelt sellise suhtumisega nagu selles postituses kajastub- ei oska isegi suhtumisele nime anda."

Eks ikka siia. Aga kui pöördud siis ole aus. Poleks ju midagi hullu olnud kui oleksid teavitanud, et originaalpilti ei ole mis iganes põhjusel alles.
Väita aga, et tegu on originaaliga kui pildil puudub EXIF info on rumal ja kvalifitseerub minu silmis lihtlabaseks pettuseks. Kardan, et ma ei ole ainuke sellise kiiksuga indiviid.
#40
Enda meelest olen originaalpildi "juhul KUI peaks olema, siis" piisavalt hästi lahti mõtestanud. Või ei ole?
Ja ütlen ikka veel, et "originaal" ta ka minu silmis on.
Ega inimene ei saagi mõista midagi , mida pole ise näinud-kogenud.
Ei muud midagi, kui kappi tagasi oma arvamustegaSmile
#41
Kas te ei saa siis aru inimesed. Tal ei ole originaalimat pilti enam. Mina küll usun eglerei juttu. Ärge olge nii skeptikud ja egoistlikud! Eks pange siis teema kinni kui tahate. Ja kui mu postitus on liiga nö. agressivne siis bännige ära ka veel.
Minu sõna on öeldud.
#42
Ära torise Hundid - saadame veel koerad ka kallale - aga tõsiselt - pilt ON omapärane juhul kui seda
töödeldud ei ole ja seda saab kinnitada VAID olemasoleva EXIF infoga. Kui see puudub siis sisuliselt
ju kaob võimalus autentida ehk kinnitada selle ehtsust. Kogemus loodan on sulle Egerei ka selline, et
para-web ei ole (kahjuks) keskmiselt parem kui Eesti muu ühiskond. Kui sa suudad neist kahest asjast
aru saada (puudulik algmaterjal - OLENEMATA PÕHJUSEST ja "keskmine" paraweebu) siis saab sinust
veel asja. Nii mõnigi oleks selle teema peale juba uksi paugutanud ja "bitchi-beibestunud", kuid sina
suustsid seda vältida. Seega võib arvata, et sinus on nii arusaamise kui mõistmise algeid. Arenda neid
ja sinust saab tore paraweebu... wink
#43
Aga ikkagi miks ei usuta. Muideks koerad ei tee mulle midagi Laugh
#44
(14-06-2011, 20:14 )Hundid Kirjutas: Aga ikkagi miks ei usuta.

Asi pole mitte uskumises - usutakse küll aga inimesed on muutunud ettevaatlikeks just PAHATAHTLIKE
isikute tõttu kes teadlikult üritavad diskrediteerida teemat - nii paraweebi kui ka vaimude-kummituste üldiselt.
Kui nüüd astub mängu isik kes ei tea pildil kujutatava situatsiooni reaalset tekkepõhjust, kuid samas teab, et
tema pole muudatusi teinud siis lihtsalt ei teki tema pakutu vastu usaldust - nii lihtne see ongi. On mitmeid
võimalusi kuidas need 2 nägu sellele pildile sattuda võisid. Täielik EXIF info lubab aga suure kindlusega siis
välistada nii mõnedki neist nagu kõige lihtsam "photoshoppimine" näiteks-
#45
(14-06-2011, 20:14 )Hundid Kirjutas: Aga ikkagi miks ei usuta. Muideks koerad ei tee mulle midagi Laugh

Aga miks peaks uskuma? See uskumise ja mitteuskumise teema on üsna paradoksaalne. Usutakse igasugust jama juwink Ja mida suurem jama seda rohkem usutakse.

PS: Näiteks minu pisike Muki, selline nunnu komondor, muigab praegu su ülewink Kui ei usu, tule vaata.



PS2: Vahepeal on exu siia väga hea selgituse pannud. Kuna selliseid pildicasesid on siin ennegi olnud ja tuleb veel, siis võiks selle kuhugi sildiks või KKK ks panna.
#46
Siis ei peaks vähemasti ähvardama...

PS: äkki ma olen selline nagu enda pildi peal? Siis laseb su koer küll püksi Laugh
Aga muidu, kuidas saab parawebis uut teemat teha?
#47
(14-06-2011, 20:54 )Hundid Kirjutas: Aga muidu, kuidas saab parawebis uut teemat teha?

Lähed pealehelt vajalikku alateemasse ja seal on olemas nupp.
Uustulnuka puhul ei pruugi seda igas alateemas olla.
#48
(14-06-2011, 20:54 )Hundid Kirjutas: PS: äkki ma olen selline nagu enda pildi peal? Siis laseb su koer küll püksi Laugh

Juku paneb ka oma aiale eestlase jaoks kohustusliku sildi "ettevaatust kuri koer". Naabrimees kiikab ka siis, et kus see hirmus peni on, aga ei näe kedagi muud kui vana hambutut puudel Pitsut.Kirjutab siis naabrimees sildile juurde "aga sel koeral pole hambaid" . Juku vaatab pärast ka, mis kirjas on ja kirjutab omakorda juurde "aga see-eest lutsutab surnuks!"


#49
Exif info nüüd küll ei ole asi, mille põhjal öelda, kas tegu on pettuse või tõese anomaaliaga. Pildid on alati olnud 'uskumise asi'.

Antud originaalil pole Exif infot, kuna see on salvestatud Fotki keskkonda.
#50
Aga kui palju para- "asjadest" siin foorumis omavad mingit vettpidavat tõestust? Enamus on siiski jutupõhine.
Ma tean, et seda on raske teha ( või üldse, miks te peaksitegi..) aga üritage võtta seda pilti nii nagu seda võtan mina. Ma ütlen teile kõigile veel kord, et mu eesmärk ei ole kunagi olnud saada mingit "kuulsust" , "heakskiitu" vms, et ma peaksin ise looma selle pildi. Ma tegin seda, kuna ma arvasin, et selle pildi koht ongi siin- para webis, tahaks seda edasi uskuda aga seda on raske teha kui keegi kogu aeg üritab tõestada, et ma olen selle pildi ise teinud või et see pilt pole originaal.
Ma ei ole kuri, üldse mitte, ja oma suuri molosse ma ka kellelegi kallale ei käsutawink
Daah, kas te üldse teate ka kui raske teile kõigile on selgeks teha oma jutu mõtet- aina uuesti ja uuesti.
Head ööd.
  


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat