Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Elektrisurin magamise ajal
#1
Siis kui ma magama hakkan enamvähem jääma käib vahepeal mult selline vastik surin läbi nagu elektrit saaks või midagi sellist. Silmade eest virvendab ka hetkeks. Milles asi on? :S
Vasta
#2
ma arvan et se on närvidest või mingisugune aju häire.
Vasta
#3
Kas see on igalpool ja alati või ainult kindlas kohas magama minnes.
Vasta
#4
mul oli sama asi see on nii rõve tunne et täitsa p....! Pool aasta vist kannatasin või isegi rohkem veel. Enne uinumist käib selline surakas kehast läbi ja mul veel vahest mitu korda. Soovitan sul kindlalt minna arstijuurde!!
Vasta
#5
selline surakas et kui jah hakkad magama minema siis nagu keha tõmbleb või vappub? endal ka siuke asi vahest.
Vasta
#6
ei see ei ole see, et tõmbleb või vappub vaid see on elektrilöök nagu mis käib üle keha, nagu saaks 220 volti ja iga kord kui magama jäädSad
Vasta
#7
Magamajäämisel pole tundnud ... mõni eriti äge obadus küünarnuki pihta tekitab küll vahest naljaka surina ... ei tea, kas see on midagi sarnast?
Vasta
#8
Tsitaat:Algselt postitas: Hallucigenia
Magamajäämisel pole tundnud ... mõni eriti äge obadus küünarnuki pihta tekitab küll vahest naljaka surina ... ei tea, kas see on midagi sarnast?
Ei see ei ole ka sama see on hoopis midagi muud. See vool läbib terve su keha ja seda tunned varba otstest pea laeni! Igatahes jube rõve ja piinav asi.
Vasta
#9
Ise omast kogemustest kaldun arvama, et Redguy123 on mingi mure hinge peal, või suurest pingest tavaliselt siis tekivad sellised asjad.
Vasta
#10
Ka endal on juhtunud selline asi, et kehast käib võpatus läbi aga siis ka mu keha võpatab kaasa natuke, mingit surinat sellel hetkel igatahes ei ole mul ???!!! igatahes mine arstijuurde ja vaata mida sulle räägitakse vms. Bleh
Vasta
#11
Tsitaat:Algselt postitas: metavo
Kas see on igalpool ja alati või ainult kindlas kohas magama minnes.
Ma ei teagi, et kuskil mujal seda olnud on... tundub vist jah, et ainult enda kodus on selline asi. Mul suri vanaema siin majas ka ära juba ammu.
Vasta
#12
Tsitaat:Algselt postitas: Redguy123
Tsitaat:Algselt postitas: metavo
Kas see on igalpool ja alati või ainult kindlas kohas magama minnes.
Ma ei teagi, et kuskil mujal seda olnud on... tundub vist jah, et ainult enda kodus on selline asi. Mul suri vanaema siin majas ka ära juba ammu.
Ma pakun et asi pole vanaemas kes käib sulle enne magamaminekut elektrit laskmas.
Vasta
#13
Tsitaat:Algselt postitas: Redguy123
Tsitaat:Algselt postitas: metavo
Kas see on igalpool ja alati või ainult kindlas kohas magama minnes.
Ma ei teagi, et kuskil mujal seda olnud on... tundub vist jah, et ainult enda kodus on selline asi. Mul suri vanaema siin majas ka ära juba ammu.

asi võib olla seotud siis ju selle kohaga kus sa magad. võib olla mingid elektriväljad/magnet väljad/ su voodi juures. who knows
Vasta
#14
See võpatus on paljudel inimestel, pea kõigil vist isegi, aga alati seda ei märka,sest oled juba unes.
Mulle on ka seletaud seda,et miks see võpatus käib ,aga enam ei mäleta. Igatahes peale võpatust jääd suht ruttu magama kah, kui just juba ei maga.


Aga kui nagu elektri löök,siis see juba kahtlasem teema.
Vasta
  


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat